سرمایه گذاری در ترکیه

این روزها سرمایه گذاری در کشور ترکیه و اخذ اقامت آن مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است، اما به راستی حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این کشور چقدر است؟ به منظور سرمایه گذاری در این کشور به چه روش هایی می توان اکتفا کرد؟

چنانچه به دنبال این هستید که در جریان تمامی جزئیات مهاجرت به ترکیه قرار بگیرید تنها کافیست پنج دقیقه از زمان خود را به مطالعه محتوای پیش روی خودتان اختصاص دهید. در ابتدا بهتر است به خاطر بسپارید که سرمایه‌ گذاری در کشورهای خارجی می‌تواند همواره مزیت ها و مضرات خود را به دنبال داشته باشد.

اما آنچه می تواند مسیر پیش روی شما را امن تر کند و البته سرمایه تان را از هرگونه آسیبی محفوظ نگه دارد این است که بتوانید حساب شده قدم بردارید. اگر بخواهید بدون مشورت کردن با افراد صاحب نظر دل به دریا زده و مبلغ زیادی را تنها به منظور اخذ اقامت کشور ترکیه در مسیری هزینه کنید ممکن است دیر یا زود از عملکرد خود پشیمان شوید، چرا که این مسیر نیاز به تجربه و تدبیر دارد و با توجه به اینکه اغلب افراد بدون داشتن هیچ گونه تجربه ای و تنها بنابر هیجانات و اشتیاق زیادشان برای مهاجرت دست به کار می شوند، اغلب به نتیجه مطلوبی نمی رسند و گاهی متحمل ضرر بسیاری نیز می شوند.

پیشنهاد ما به شما مشورت با کارشناسان مهاجرتی موسسه پارسی کانادا می باشد. این موسسه با صدها پرونده مهاجرتی موفق آماده است که شما را در این مسیر پر پیچ و خم راهنمایی کند و به شما کمک کند تا بتوانید شاهد موفقیت را هرچه زودتر در آغوش بگیرید.

 

در ابتدا بهتر است به خاطر بسپارید که در گذشته به منظور سرمایه گذاری در کشور ترکیه به مبلغی بین ۱ تا ۳ میلیون دلار سرمایه نیاز بود اما جدیدا این مبلغ کاهش پیدا کرده است، لذا امکان سرمایه گذاری در این کشور برای افراد بیشتری فراهم شده است. از جمله مزایایی که سرمایه گذاری در این کشور به همراه خواهد داشت این است که متقاضیان می توانند باز این طریق تابعیت این کشور را از آن خود و خانواده شان کنند.

فرم درخواست مشاوره

پارسی کانادا تنها قادر به پیگیری درخواست ایرانیان بوده و با توجه به قوانین، امکان پیگیری درخواست ملیت‌های دیگر ممکن نیست.

روش های سرمایه گذاری در ترکیه

به منظور اینکه بتوانید با سرمایه گذاری در ترکیه تابعیت این کشور را از آن خود کنید روش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

خرید ملک

خرید ملک از جمله روشهای موجود برای سرمایهگذاری در کشور ترکیه می باشد. در نظر داشته باشید که حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این زمینه برابر با ۲۵۰ هزار دلار آمریکا می باشد. از جمله شرایطی که برای اخذ تابعیت از طریق این روش وجود دارد این است که ملک خریداری شده توسط سرمایه گذار نباید برای سه سال فروخته شود. البته خرید ملک با قیمت کمتر نیز امکان پذیر می باشد اما به واسطه آن می توانید اقامت سه ساله این کشور را از آن خود کنید که این اقامت از نوع توریستی شناخته می شود.

سپرده بانکی در ترکیه

سپرده بانکی

از دیگر راه های موجود برای سرمایه گذاری در کشور ترکیه سپرده بانکی می باشد. در واقع شما می توانید از طریق سپرده ‌گذاری در بانک‌ های این کشور، تابعیت آن را از آن خود کنید. این مبلغ معادل ۵۰۰ هزار دلار آمریکا می باشد. به خاطر بسپارید که مبلغ سپرده گذای شده توسط شما به مدت سه سال بایستی محفوظ بماند و نمی توانید از آن برداشت کنید.

خرید اوراق قرضه دولتی

خرید اوراق قرضه دولتی نیز از دیگر روش های اخذ تابعیت این کشور می باشد، البته در نظر داشته باشید که شما به مدت سه سال نباید اوراق قرضه دولتی خود را بفروشید و البته سرمایه گذاری شما بایستی توسط وزارت خزانه داری و دارایی ترکیه تایید شود.

سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید سهام

خرید سهام

همچنین شما می توانید با خرید سهام به ارزش ۵۰۰ هزار دلار آمریکا و کسب تایید توسط وزارت صنایع و فناوری ترکیه در این کشور سرمایه گذاری کنید.

مشارکت با موسسات املاک و مستغلات

همچنین شما می توانید با سرمایه گذاری در موسساتی که در حیطه املاک و مستغلات فعالیت می کنند تابعیت ترکیه را از آن خود کنید. مد نظر داشته باشید که حداقل مبلغ سرمایه گذاری شده در این روش معادل با ۵۰۰ هزار دلار آمریکا می باشد.

سرمایه گذاری در ترکیه از طریق کارآفرینی

کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار

تمامی روش هایی که در بالا مطالعه کردید زیرمجموعه سرمایه گذاری در کشور ترکیه و اخذ تابعیت این کشور می باشد.

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تا چند لحظه ی دیگر یک کد تایید برای شما ارسال می گردد . لطفا در فیلد زیر قرار دهید.

در حال ارسال اطلاعات لطفا چند لحظه منتظر بمانید