موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

سرمایه گذاری در کبک کانادا

سرمایه گذاری در کبک کانادا | کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا یکی از شناخته شدن کشورها در زمینه امنیت مالی و رشد اقتصادی نیز محسوب می شود. این کشور با توجه به پایه های محکم اقتصاد کشور بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در کانادا هم برای این کشور مزیت دارد و هم برای مهاجران علاقمند به زندگی و کار در کانادا مزایای زیادی دارد. کشور کانادا با جذب سرمایه افراد متقاضی به رشد اقتصادی خود ادامه می دهد و افراد مهاجر می توانند از طریق سرمایه گذاری در کانادا اقامت دائم بگیرند و برای همیشه در این کشور زندگی کنند. علاوه بر این به دلیل ثبات و رشد اقتصادی این کشور خیال سرمایه گذاران از بابت حفظ و رشد سرمایه هم راحت است و نگرانی بابت از دست دادن سرمایه خود ندارند. برای اطلاع از جزئیات مربوط به سرمایه گذاری در کانادا با مشاورین پارسی کانادا تماس بگیرید. یکی از استان های مورد علاقه افراد علاقمند به زندگی در کشور کانادا استان کبک است. این استان طبق قوانین دولتی می تواند برای پذیرش مهاجر قوانین خود را داشته باشد.

سرمایه گذاری در کبک در سال جدید با شرایط جدید انجام خواهد شد. طبق اعلانیه ای که استان کبک منتشر کرده است، شرایط جدید پرونده های سرمایه گزاری اعلام خواهد شد. مطابق با این اعلانیه منتشر شده از کبک کانادا، مبلغ سرمایه گذاری افزایش زیادی داشته است.کسانی که خواهان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گزاری در ایالت کبک هستند بایستی مطابق با تمامی قوانین سال 2020 به پیش روند. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گزاری در کبک کانادا، شاید یکی از راحت ترین روش های مهاجرت به کانادا و نهایتا اخذ ویزای کانادا و اقامت دائم کانادا باشند. اگر خواستار مهاجرت به کانادا هستید، قبل از هر چیز بایستی اطلاعات خود را در مورد شرایط و قوانین ایالت کبک افزایش دهید. برای افزایش اطلاعات و آگاهی خود با سایت موسسه ی مهاجرتی پارسی کانادا همراه باشید.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا از طریق ایالت کبک به این طریق خواهد بود که سالانه حدود 2000 پرونده در این کشور مورد بررسی قرار می گیرد که 1330 آن فقط به متقاضیان کشور چین اختصاص دارد. پرونده ها بصورت کاملا تصادفی انتخاب می شوند و آنهایی که جز لیست تصادفی نباشند، ریجکت می شوند. البته متقاضیانی که امتیاز زبانی B2 در زبان فرانسه کسب کرده اند، شامل این شرایط و محدودیتها نمی شوند و پرونده ی مهاجرتی آنها در اولویت اول بررسی قرار می گیرد. افرادی که دارای مدرک زبان فرانسوی نیستند، تا قبل از ژانویه میتوانند پرونده خود را تکمیل و ارسال کنند. البته داشتن قرارداد با موسسات سرمایه گذاری که از طرف کشورکانادا معرفی شده اند، الزامی است. هر کدام ازین موسسات دارای ظرفیت مشخصی از سوی اداره مهاجرت و کنسولگری ایالت کبک هستند که اجازه ی تنظیم قرار داد بیش از ظرفیت مشخص شده را ندارند.

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کشور کانادا به عنوان یکی از روش های اقامت در این کشور طرفداران زیادی دارد به طوری که کبک برای برنامه پذیرش مهاجران در این استان سهمیه بندی انجام داده است. از جمله مزایای سرمایه گذاری در کبک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی اجباری نیست
 • امکان گرفتن اقامت دائم کانادا از این طریق وجود دارد
 • قید و شرط کارآفرینی ندارد
 • پروسه رسیدگی به درخواست آسان است
 • مدارک لازم برای درخواست مهاجرت نسبت به بقیه برنامه ها کمتر است
 • محدودیت سنی برای این ویزا وجود ندارد

 

سرمایه گذاری در کبک کانادا
سرمایه گذاری در کبک کانادا

شرایط لازم برای سرمایه گذاری در کبک

متقاضیانی که قصد دارند در کبک سرمایه گذاری کنند باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • دو سال سابقه کار مرتبط با کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارند.
 • سابقه کار مرتبط با کسب و کار در مدت پنج سال قبل از درخواست برای ویزای سرمایه گذاری کانادا
 • سرمایه گذاری حداقل 1 میلیون دلار
 • تضمین استفاده از سرمایه فقط برای کس و کار درخواستی به مدت 5 سال
 • سکونت در استان کبک

ماهیت سرمایه گذاری مهاجران در کبک ماهیت منفعل دارد، به این معنی که افراد ملزم به تاسیس یا مدیریت یک کسب و کار به شغل فعال در این استان نیستند. در عوض باید 1.2 میلیون دلار برای کسب و کار مورد نظر خود برای کسب و کاری که اعلام کرده اند سرمایه گذاری کنند و این مبلغ باید تضمین دولتی داشته باشد. متقاضیان استفاده از سرمایه گذاری در کبک کانادا باید حتما در این استان سکونت داشته باشند. افراد متقاضی سرمایه گذاری در این استان پس از معاینات بهداشتی و پزشکی و گواهی عدم سو پیشینه مورد تایید مقامات مهاجرت فدرال می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

استان کبک کانادا

کبک یکی از استان های کشور کانادا است که بیشتر جمعیت آن به زبان فرانسوی صحبت می کنند و تنها استانی است که زبان رسمی آن فرانسوی است. این استان بزرگترین استان کشور کانادا است و از لحاظ جمعیت نیز دومین استان پر جمعیت دنیا محسوب می شود. کبک از لحاظ آب و هوایی یکی از استان های خوش آب و هوای کشور کانادا به حساب می آید و چهار فصل سال در آن وجود دارد، اما تغییر فصل ها در آنجا یکی نیست و زمستان و تابستان این استان بیشتر از دو فصل دیگر احساس می شود. این استان با ایالت نیویورک مرز مشترک دارد و دروازه ای بین اقتصادهای اروپا و آمریکا است. از طریق توافق نامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA ) این استان به بازار 460 میلیون مشتری دسترسی پیدا می کند. ویژگی های منحصر به فرد و پرشور کبک ریشه در تاریخ و فرهنگ آن دارد. کبک تحت تاثیر هر دو فرهنگ آمریکای شمالی و اروپایی تنوع فرهنگی زیادی دارد. همه ساله ، جشنواره های فصلی استعداد شگرف جامعه فرهنگی هنری متنوع کبک را به نمایش می گذارد و این موضوع را به خوبی نشان می دهد.

اقتصاد قوی و متنوع کبک در بین 50 کشور بزرگ جهان قرار دارد. پایه و اساس رشد اقتصادی آن منابع طبیعی فراوان ، هزینه کم تولید ، تامین برق آبی ، نیروی کار ماهر بسیار تحصیل کرده و تحقیق و توسعه پویا است. شهر کبک در حال حاضر بخشی از یک منطقه تجارت جدید برای کشور کانادا است. این قطب جدید برای تجارت بین المللی سرمایه گذاری های جدیدی را به خود جلب می کند و به مشاغل کمک می کند تا به بازارهای خارجی دسترسی پیدا کنند. مونترال شهر پیشرو اقتصادی استان کبک است که از آنجا می توان تنها با 90 دقیقه پرواز به شهر نیویورک رسید.

استان کبک که توسط بومیانش به نام ایالت زیبا شناخته می شود، بزرگترین استان کانادا بوده و جمعیتی حدود 7600000 نفر دارد. کبک ایالتی چند فرهنگی و بانشاط است که معمولا بانام اروپای آمریکای شمالی شناخته می شود. این استان همچنین به واسطه ی جنگ های وسیع، مسیرهای آبی بیشمار و تپه های گرد مانندش معروف است. این ایالت بیش از 1000000 مسیر آبی و دریاچه دارد که باعث شده است آب گوارای بیشتری نسبت به دیگر ایالت های کانادا داشته باشد. زبان رسمی این ایالت زبان فرانسه است. مرکز ایالت کبک شهر مونترال بوده و با جمعیتی3.6 میلیون نفری، دومین شهر بزرگ کانادا و دومین شهر بزرگ فرانسه زبان دنیا محسوب می شود. دیگر شهرهای این ایالت در نزدیکی رود سنت لورانس واقع شده اند که مونترال و کبک را به اقیانوس اطلس متصل می کند. از زمان جنگ جهانی دوم، از 80 کشور جهان، بیش از 650000 مهاجر به مونترال نقل مکان کرده اند.

 

سرمایه گذاری در کبک کانادا
سرمایه گذاری در کبک کانادا

وضعیت اشتغال در کبک

اقتصاد شهر کبک بسیار متنوع و صنعتی است. ایالت کبک در کانادا به تنهایی رتبه ی 38 اقتصاد بزرگ جهان را به خود اختصاص داده است. صنایع تولیدی این ایالت، محصولات بسیار متنوع و مختلفی را برای صادرات تولید می کند که از جمله می توان به نرم افزارهای کامپیوتری، قطارهای زیرزمینی، دیسک فشرده، لوازم کنترل هوایی، تصفیه کننده های هوا، اسباب بازی و … اشاره کرد. مونترال مرکز تجاری ایالت کبک بوده که صنایع رقابتی زیادی در زمینه ی فضاو هوانوردی، مخابرات، انرژی، حمل و نقل، داروسازی و مالی دارد. در سال های اخیر نیز این شهر به همراه شهر ونکوور به عنوان مرکز اصلی تهیه و تولید فیلم معروف شده است.

علاوه بر این، استان کبک در زمینه ی منابع طبیعی بسیار غنی است و به واسطه ی منابع طبیعی سرشارش، یک سوم کاغذ کانادا و درصد بالایی از انوار نرم را تولید می کند. ایالت کبک به واسطه ی تولید اضافی نیروی برق به وسیله ی آب، مقدارزیادی از برق تولید خود را به ایالات همسایه و آمریکا می فروشد. تولید برق، زمینه ی صنعتی است که ایالت کبک در آن مهارت کافی به دست آورده است. درآمد در زمینه ی کشاورزی نیز در این ایالت بسیار چشمگیر است. صادرات بین المللی ایالت کبک 20 درصد تولید ناخالص داخلی ایالت است. در حال حاضر کبک در حال ترمیم وضعیت اقتصادی خود بعد از یک دوره رکود است که در آن نرخ بیکاری افزایش یافته بود. در دوره ی رکود اقتصادی مونترال، بسیاری از کشورهای مهم کانادایی، شعب اصلی خود را از مونترال بیرون آوردند. امروزه بعد از گذشت یک دهه ثبات اقتصادی در این ایالت، اقتصاد ایالت فعال شده و در حال افزایش تعداد مشاغل جدید و جذب شرکت های مهم جدید کانادایی با کارکنانی خبره می باشد. نرخ بیکاری اکنون در مونترال حدود 7.2% است که در 33 سال گذشته پایین ترین نرخ خود را دارد.

استاندارد زندگی در کبک

میانگین درآمد یک خانواده در کبک حدود 48000 دلار در سال است که این نرخ درآمد سالانه بسیار نزدیک به میانگین درآمد در کل کانادا می باشد. در این ایالت، هزینه ها به طور کلی بسیار ارزان است، به شکلی که هزینه های زندگی در مونترال بسیار پایین تر از میانگین کل کانادا است. خصوصا در مورد هزینه ای مسکن، شهر مونترال جز ارزانترین شهرهای ارزان قیمت در آمریکای شمالی است.

وضعیت مسکن در کبک

کبک یکی از بهترین بازارهای مسکن در کانادا را به خود اختصاص داده است. میانگین قیمت یک خانه در مونترال، برخلاف جمعیت زیاد شهر، کمتر از 200000 دلار است. این مسئله سبب شده است که مونترال، جز ارزان قیمت ترین شهرها در آمریکای شمالی باشد. حتی ارزان تر از آن، قیمت خانه، در مرکز ایالت، کبک سیتی، حدودا 35 درصد کمتر از موارد مشابه آن در مونترال است. با وجود بالا رفتن قیمت خانه و اجاره، قیمت ها به طور بسیار چشمگیری در مونترال پایین مانده است.

 

سرمایه گذاری در کبک کانادا
سرمایه گذاری در کبک کانادا

وضعیت تحصیلات در کبک

کبک، دارای وسیع ترین و ارزان ترین سیستم آموزشی در آمریکای شمالی است.
بر اساس قانون کانادا کلیه ی شهروندان این شهر که زیر بیست سال هستند، می توانند تمامی تحصیلات خود را بدون هیچ هزینه ای به پایان برسانند. البته مطابق با قوانین ایالت کبک دانش آموزان بایستی به مدارس فرانسه زبان بروند مگر در شرایطی که قبلا خودشان یا والدینشان و یا خواهر و برادرشان در مدارس انگلیسی زبان درس خوانده باشند. این قانون بخشی از قانون فرانسه در جهت حفظ زبان فرانسه در کبک می باشد. تمام مدارس فرانسه زبان در کبک، زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم از پایه اول دبستان آغاز می کنند. البته این قانون در مورد مدارس خصوصی کبک صادق نیست. این ایالت بالاترین درصد حضور دانش آموزان در مدارس خصوصی نسبت به مدارس دولتی را نسبت به سایر ایالات کانادایی دارد. در شهر کبک دانش آموزان بعد از گذشت 11 سال مدرک دیپلم خود را اخذ می کنند و این درحالی است که دانش آموزان اکثرشهر های کانادا بعد از گذشت 12 سال دیپلم می گیرند.

بعد از اتمام دبیرستان، دانش آموزان کبک ممکن است به پیش دانشگاهی بروند که هزینه ی آن بر عهده ی دولت است و یا تصمیم بگیرند که برنامه های شغلی در سیستم سی ای جی ای را دنبال کنند.
در این مدارس دانش آموزان با هزینه رایگان، می توانند برنامه سه ساله شغلی یا برنامه دو ساله پیش دانشگاهی برای دیپلم را دنبال کنند. علت انتخاب این سیستم آموزشی توسط ایالت کبک این است که مطمئن شود که حداقل مقداری از تحصیلات تکمیلی بعد ازپایان سال های دبیرستان به طور عمومی در دسترس همگان قرار می گیرد.
سیستم دانشگاهی در شهر کبک به گونه ای است که تحصیلات کلاسی-جهانی را به هر دو زبان فرانسه و انگلیسی ارائه می دهد. شهر مونترآل خود مقر 4 دانشگاه معتبر و بزرگ جهان است که برجسته ترین آن ها دانشگاه مک گیل و دانشگاه مونترآل هستند که در سطح بین الملل به خاطر ارایه ی بورسیه به دانشجویان و تحقیقات خود مشهورند و لازم به ذکر است که تعداد زیادی از برندگان جایزه نوبل در این دو دانشگاه تحصیل کرده اند. میانگین میزان پرداختی شهریه ی دانشجویان دانشگاه های کبک کمترین مقدار درسراسر کانادا است. لازم به ذکر است که ایالت کبک برنامه های کمک  آموزشی زیادی نیز به دانشجویان ارائه می دهد.

تاریخچه ایالت کبک

تاریخچه کبک

کبک یکی از استان های کشور کانادا است در قسمت جنوب شرقی هم مرز با کشور آمریکا است و در جنوبی غربی با انتاریو، در غرب و شمال به خلیج هادسون و در شمال شرقی با نیوفاندلند هم مرز است. تراکم جمعیت در این استان کم است و به همین دلیل مهاجرت پذیری در این استان زیاد است. تقریبا سه چهارم کبکی ها در نزدیکی سواحل رودخانه سنت لارنس زندگی می کنند. نخستین ساکنان کبک سرخپوستان بودند. آثار به جای مانده در این منطقه نشان می دهد که انسان ها زا هزاران سال قبل در اینجا سکونت داشتند. گفته می شود که قبل از رسیدن کشتی فرانسوی ها در سال 1534 به این منطقه ، واکینگ ها قبلا آنجا را کشف کرده بودند. سازمان یونسکو در سال 1985 منطقه شهر کیک را در فهرست میراث فرهنگی قرار داد. به این ترتیب شهر کبک به تنها شهری تبدیل شد که چنین چیزی را دریافت کرده است و هم رده با شهرهای باستانی مثل بیت المقدس، روم و فلورانس قرار گرفت.

کشتی کاوشگر فرانسوی به نام ساموئل شامپلن در سال 1608 در ساحل شمالی سنت لارنس پهلو گرفت و در محلی که سرخپوستان آن را کبک می نامیدند لنگر انداخت. بعد از فرانسوی ها، انگلیسی ها به این منطقه وارد کانادا شدند و فرانسوی ها را از استان های آتلانتیک شرقی بیرون و مجبور به سکونت در کبک کردند. کبک در طی یک قرن و نیم گذشته همراه در تلاش بوده تا به یک نهاد مستقل از کل کشور کانادا تبدیل شود. این کار تا جایی ادامه پیدا کرد که بحث اعلام استقلال آن مطرح شد اما در نهایت با رای منفی به نتیجه نرسید، اما نتیجه آن توافق نامه ها و اختیارات بیشتر و جداگانه از طرف دولت به این استان شد. مسئله جدایی کبک از کانادا به طور کامل کنار گذاشته نشده است و همچنان این امکان وجود دارد که این استان از کانادا جدا شود.

ایالت کبک نام خود را از ساکنان غیر بومی ایالت گرفته است. کلمه کبک از زبان میک مکسی گرفته شده است. کلمه کبک به معنای ” تنگ، باریک” بوده و اشاره به رودخانه سنت لورنس دارد که در کنار شهر کبک باریک می شود. کبک یکی از اولین منطقه های موجود در آمریکای شمالی است که توسط مردان اروپایی کشف شده است. اولین اقامت دائمی فرانسوی ها در ایالت کبک حدود 70 سال بعد به رهبری ساموئل دی چمپلین شروع شد. استعمارگران در ایالت کبک، سیستم اقتصادی را ایجاد کردند که در آن اجناس مورد لزوم را با خز معامله می کردند.

از ابتدای سال 1600، کبک محل اصلی اقامت فرانسوی ها و نقطه ی شروع کشف مناطق دیگر بود. اواسط سال 1700، دوره ی بسیار مهمی برای کبک بود. بعد از جنگ های بسیار، نیروهای انگلیسی، جنرال لوییس جوزف را در دشت آبراهام در سال 1759 شکست دادند.
نتیجه این جنگ ها، واگذاری تمامی مناطق متصرفه ی کانادا توسط فرانسوی ها به انگلیسی ها بود و همین مساله باعث شد که کبک دیگر تحت کنترل و نظارت فرانسوی ها نباشد. همین مسئله باعث شد که کبک به یکی از 4 ایالت کشف شده ی کانادا تبدیل شود.
این امر زمینه را برای تبدیل شدن کبک به یکی از چهار ایالت کشف شده در کانادا درسال 1876 آماده کرد. در اواسط قرن بیستم میلادی ایالت کبک دوره ی مدرنیزه شدن را که به انقلاب آرام مشهور است، پشت سر گذاشت. در طول دوران مدرنیزه شدن، ایالت کبک از جامعه ی کشاورزی سنتی به سمت یک جامعه مدرن شهری حرکت کرد. در دوران مدرنیزه، استاندارد زندگی همگام با افزایش آگاهی در ایالت کبک افزایش یافت.

 

سرمایه گذاری در کبک کانادا
سرمایه گذاری در کبک کانادا

چرا کشور کانادا را انتخاب کنیم؟

کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد برای مهاجران سرمایه گذار است که تمایل دارند در کشوری به غیر از کشور خودشان کار و زندگی و یا در آن سرمایه گذاری کنند. کشور کانادا در نظرسنجی های انجام شده در بین کشورهای صنعتی رتبه بالایی در درخواست برای مهاجرت دارد. سایر مزایای اصلی کشور کانادا برای سرمایه گذاری و مهارجرت شامل موارد زیر است:

 • عضو گروه 8 و نفتا
 • سیستم مراقبت های بهداشتی در سطح جهانی و یکی از بهترین ها در جهان
 • سیستم آموزش عالی و یکی از محترم ترین در جهان
 • تنوع و تحمل فرهنگی ، قومی و مذهبی که در قانون اساسی درج شده است
 • یکی از امن ترین کشورها برای زندگی با ارائه کیفیت زندگی سطح بالا
 • یکی از با ارزش ترین گذرنامه ها برای مسافرت های بین المللی

صلاحیت های لازم برای سرمایه گذاری در کبک

برنامه پذیرش مهاجرین از طریق سرمایه گذاری در کبک از سال 1986 آغاز شده است. هدف از طراحی این برنامه این است که بازرگانان و افراد دارای سرمایه مالی و خانواده های آنها به صورت دائم در کبک اقامت کنند و بدون قید و شرط وارد استان کبک شوند. از پولی که افرادی از این طریق وارد کبک می کنند برای حمایت از مشاغل کوچک و متوسط در کبک استفاده می شود. این برنامه در دو سال گذشته تحول قابل توجهی داشته و فرآیند درخواست و رسیدگی به پرونده های مهاجرتی در آن بسیار آسان تر از قبل شده است. متقاضیان برای واجد شرایط بودن برای اقامت دائم ، علاوه بر تحقق ضوابط زیر ، باید یکی از گزینه های سرمایه گذاری زیر را نیز انجام دهند:

 • تجربه کسب و کار مرتبط
 • حداقل 2 میلیون دلار سرمایه خالص
 • ارائه اسناد و مدارک برای نشان دادن منبع این سرمایه از مبدا و منشا قابل قبول( برای جلوگیری از پول شویی)
 • سکونت در استان کبک

 

سرمایه گذاری در کبک کانادا
سرمایه گذاری در کبک کانادا

انواع سرمایه گذاری در کبک کانادا

سرمایه گذاری در کبک به دو طریق قابل انجام است . این دو روش عبارتند از:

سرمایه گذاری کامل: متقاضیان انتخاب این گزینه باید حداقل 1.200،000 دلار کانادا را در یک سرمایه گذاری تضمین شده توسط دولت سرمایه گذاری کرده و آن را برای مدت 5 سال نگه دارند. در پایان این مدت ، مبلغ کامل تضمین شده بدون هیچ بهره ای به سرمایه گذار بازگردانده می شود.

سرمایه گذاری مالی: براساس این گزینه، سرمایه گذاران مبلغ کمتری را پرداخت می کنند که باید معادل 1200 دلار از طریق وام 62 ماهه از یک بانک در این استان باشد. این وام بدون هیچ گونه هزینه اضافی و بدون ضمانت های اضافی از طرف متقاضی دریافت و ملزم به بازپرداخت آن است.
سرمایه گذاران و اعضای خانواده آنها که سه سال از چهار سال قبل از درخواست خود برای اقامت دائم باید در کانادا زندگی کرده باشند و سطح زبان انگلیسی و یا فرانسوی آنها در سطح مورد نظر باشد. علاوه بر آن سابقه کیفری نداشته باشید. برای گرفتن اقامت دائم و یا تابعیت کشور کانادا باید از تاریخ این شکور ، ارزش ها ، نهادها و نمادها نیز آگاه باشید.

معیارهای لازم برای سرمایه گذاری در کبک

باید حداقل 18 سال سن داشته باشید
باید حداقل دو سال سابقه کار داشته باشید.
باید حداقل 2،000،000 دلار کانادا سرمایه خالص داشته باشید که به طور قانونی بدست آمده باشد. این ارزش خالص باید از طریق بهره برداری ، کنترل یا مدیریت یک تجارت سودآور ، صنعتی یا تجاری جمع شده باشد. بر خلاف برنامه فدرال ، برنامه سرمایه گذار مهاجرین کبک دارایی های ارثی را که به صورت قانونی به دست آورد می توانید به کبک بیاورید. مبلغی که به صورت ارث به دست شما رسیده است باید حداقل 6 ماه قبل از درخواست برای چنین برنامه ای به دست شما رسیده باشد. شما باید مایل و قادر به سرمایه گذاری 120000 دلار کانادا باشید که بدون بهره ، در مدت پنج سال و دو ماه بازپرداخت می شود.
همچنین باید نشان دهید که پس از ورود به کانادا ، به اندازه کافی برای حمایت از خود و وابستگان خود توان مالی دارید.

سایر معیارهای واجد شرایط بودن

باید حداقل 35 امتیاز کسب کنید. این امتیاز می تواند از پنج معیار انتخاب یعنی: آموزش ، تجربه کسب و کار ، سن ، توانایی صحبت به زبان انگلیسی و یا فرانسوی و توانایی سازگاری با فرهنگ کشور کانادا بدست آید. نمره قبولی در حال حاضر 35 است که امتیاز پایینی است و نشان می دهد که برای استفاده از این برنامه مهاجرتی سختگیری زیادی وجود ندارد. علاوه بر موارد گفته شده باید شرایط پزشکی و امنیتی را هم داشته باشید. شما و اعضای خانواده خود باید مدارک مربوط به معاینه پزشکی و بررسی های امنیتی و کیفری را ارائه کنید و علاوه بر همه موارد بالا سایر الزامات مقررات مهاجرت به کبک را رعایت کنید. زمان پردازش رسیدگی به این نوع ویزا بسته به کشوری که از آن می آیید بیین 1 تا 2 سال متفاوت است. پس از تایید شما به عنوان یک سرمایه گذار و اعضای خانواده او در برنامه دریافت ویزای اقامت دائم از دولت کانادا قرار داده می شوید. پس از ورود به کانادا ، کارت اقامت دائم را دریافت می کنید و پس از سه سال ، در صورت واجد شرایط بودن می توانید برای تابعیت کانادا اقدام کنید.

کشور کانادا با توجه شرایط زندگی مناسب و نسبتا ایده ال و همچنین اقتصاد قوی خود مقصد بسیاری از مهاجران و گردشگران است. سالیانه به تعداد افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند اضافه می شود و کشور کانادا نیز برای جذب سرمایه و افراد ماهر برنامه های مهاجرتی بسیار خوبی طراحی و ارائه کرده است. برای آشنایی لا انواع روش های مهاجرت و سرمایه گذاری در کشور کانادا با مشاورین پارسی کانادا تماس بگیرید.

چرا پرونده مهاجرت به کانادا را به موسسه مهاجرتی پارسی کانادا بسپاریم؟

اگر قصد مهاجرت دارید و یا متقاضی اخذ ویزای دائم کانادا هستید، از آنجایی که موسسه مهاجرتی پارسی کانادا، دارای سابقه ی طولانی در امور مهاجرتی بوده و همواره آماده ی ارایه ی خدمات جدید و روش های نوین مهاجرتی است، لذا بسته به شرایط هر متقاضی بهترین و سریع ترین روش مهاجرتی را پیشنهاد می دهد. پس اگر به دنبال مهاجرت به کانادا با سریعترین شیوه ی مهاجرتی هستید و می خواهید اقامت دائم کانادا را بگیرید، با موسسه مهاجرتی پارسی کانادا همراه شوید و خیلی سریع نتیجه بگیرید.

می 13, 2020

نویسنده : سودابه قدیری
برنامه مهاجرتی مشاغل فنی فدرال کانادا (FSWP)

برنامه مهاجرتی مشاغل فنی فدرال کانادا (FSWP)

برنامه مهاجرتی مشاغل فنی فدرال کانادا (FSWP) | برنامه مهاجرتی مشاغل فنی کانادا یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی دولت فدرال کانادا است که برای اخذ اقامت دائم کانادا ارائه شده است. FSWP یکی از روش های مهم برای مهاجرت به کانادا در سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری است. این برنامه به مهاجرانی که در یک […]

بیشتر بخوانید...
تحصیل در رشته عکاسی در کانادا

تحصیل در رشته عکاسی در کانادا

رشته عکاسی در کانادا تحصیل در رشته عکاسی در کانادا | رشته عکاسی در مورد جنبه های تاریخی، فلسفی و انتقادی فیلم ها و هنر گرفتن و ویرایش عکس های دیجیتال و آنالوگ به دانشجویان می آموزد. در رشته عکاسی دانشجویان با علوم و روش های مختلف حوزه عکاسی آشنا شده و رشته های مختلف […]

بیشتر بخوانید...
سرمایه گذاری در تورنتو کانادا

سرمایه گذاری در تورنتو کانادا

سرمایه گذاری در تورنتو کانادا سرمایه گذاری در تورنتو کانادا | کانادا به عنوان دومین کشور پهناور جهان از جمعیت کمی برخوردار است و به همین دلیل برنامه های مهاجرتی متنوعی برای افرادی که تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند، ارائه کرده است. کانادا با ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی در سطح عالی و […]

بیشتر بخوانید...

مهاجرت به کانادا یا استرالیا؟

مهاجرت به کانادا یا استرالیا؟ مهاجرت به کانادا یا استرالیا؟ | همان طورکه می دانید، کانادا و استرالیا هر کدام مزیت های زیادی برای مهاجرت دارند و در این مقاله به بیان تفاوت ها و شباهت های این دو کشور پرداخته می شود. امروزه با توجه به سیل عظیم مهاجرت به سمت استرالیا و کانادا، […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات