موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا | کانادا یکی از مهم ترین و بزرگ ترین کشورهای صنعتی دنیا به شمار می رود و به دلیل داشتن برنامه سرمایه گذاری مهم در کبک، امنیت و کیفیت زندگی و مالیات های کم، به مقصدی ایده آل برای مهاجران تبدیل شده است. جالب است بدانید که الگوهای اقتصادی کانادا بسیار به آمریکا شباهت دارد و آن را بدون شک و تردید به یکی از ثروت مند ترین کشورهای جهان، تبدیل کرده است. ویزای سرمایه گذاری کانادا به دو دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی به دلیل اینکه علاقه مندان نیاز نیست مدرک زبان یا مدرک دانشگاهی خاصی داشته باشند و دلیل دوم این است که برای دریافت این ویزا، محدودیت سنی وجود ندارد. یکی دیگر از نکات مربوط به صنعت کانادا این است که، این کشور از لحاظ تولیدات داخلی و خارجی جزو ده کشور مهم جهان طبقه بندی می شود.

ویزای سرمایه گذاری کانادا
ویزای سرمایه گذاری کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

جالب است بدانید که سرمایه گذاری و کار آفرینی به منظور مهاجرت به کانادا می تواند شامل برنامه هایی از جمله برنامه فدرال، برنامه تجاری کبک، برنامه مهاجرتی PNP و برنامه ویزای کار آفرینی در کانادا می شود. علاوه بر این، خود برنامه فدرال به دو قسمت تقسیم می شود، یکی از آن ها دریافت ویزای کارآفرینی و دیگری برنامه های جالب برای افراد خود اشتغال می باشد. یکی از نکات دیگر این است که، برنامه سرمایه گذاری در کانادا توسط دولت فدرال کانادا به منظور بالا رفتن میزان مهاجرت در این کشور، برای کار آفرینان و خانواده های آن ها به وجود آمده است. از این رو، برنامه سرمایه گذاری در کانادا را به یکی از محبوب ترین و مناسب ترین برنامه ها ی این کشور تبدیل کرده است. با توجه به وجود تغییراتی که برای دریافت تابعیت کانادا در این سرمایه گذاری در این کشور به وجود آمده است، الزامات آن از زمان شروع، تغییر نکرده و به یکی از کم هزینه ترین برنامه های مهاجرتی تبدیل شده است. در حالی که دولت کانادا در هر زمانی برای بهتر شدن وضع مهاجران و متقاضیان، تلاش می کند.

انواع ویزای سرمایه گذاری در کانادا

همان طور که می دانید امروزه تعداد بسیاری از مردم برای بهتر شدن زندگی خود تصمیم به مهاجرت می گیرند. از این رو، کشوری که امکانات خوبی دارد را انتخاب کرده و برای رسیدن به هدف خود که می تواند دریافت ویزای تحصیل و یا کار در کانادا باشد، تلاش می کنند. جالب است بدانید که هم اکنون برای مهاجرت به کانادا فقط می توانید از طریق برنامه سرمایه گذاری در کبک اقدام کنید که این برنامه به اختصار QIIP خوانده می شود. برنامه سرمایه گذاری در این کشور برای افرادی طراحی شده است که قصد کار آفرینی و یا ایجاد کسب و کاری جدید و به وجود آموردن درآمد در کانادا را دارند. همان طور که گفتیم، یکی از روش های مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت این کشور، استفاده از ویزای سرمایه گذاری و کسب درآمد در کانادا می باشد. این ویزا برای کسانی مناسب است که می خواهند در بازار پر رونق و اقتصادی جهان حضور داشته باشند و خود از جمله افراد پر توان و با قدرت بالای اقتصادی هستند، این کشور به دلیل داشتن اقتصاد قوی، همواره نیازمند نیروی کاری ماهر می باشد و همین امر موجب شد که سالانه متقاضیان زیادی برای کار در کانادا اقدام کنند.

به علاوه، این منطقه محبوب جهان، محیطی امن و استاندارد برای سرمایه گذاران و کارآفرینان محسوب می شود و دولت کانادا نیز شرایط و موقعیت های کاری مناسبی را برای آن ها فراهم می کند. البته قوانین مربوط به مهاجرت در این کشور همواره در حال تغییر است، در این قسمت به بیان انواع سرمایه گذاری در کانادا می پردازیم. با ما همراه باشید.

سرمایه گذاری در ایالت کبک کانادا

جالب است بدانید که سرمایه گذاری در ایالت کبک، یکی از راحت ترین و مناسب ترین راه ها برای دریافت ویزای این کشور می باشد و مزایای بسیاری نیز دارد. جالب ترین و عجیب ترین مزیت های برنامه سرمایه گذاری در کانادا این است که متقاضیان نیازی به دریافت مدرک زبان یا مدرک دانشگاهی خاصی ندارند و می توانند موفق به اخذ اقامت کانادا شوند. فرد علاقه مند باید تقریبا حدود دو میلیون دلار کانادا برای سرمایه گذاری پس انداز کرده باشد، بدین صورت است که می تواند برای دریافت ویزای این برنامه اقدام کند. جالب است بدانید که میزان سرمایه از مواردی تشکیل شده است که باید به آن ها توجه کرد که شامل تمامی دارایی های فرد از جمله پول نقد، اراده اسناد بانکی، ماشین و اتومبیل شخصی و حتی اموال همسر می باشد. در این روش فرد باید حداقل دو تا پنج سال سابقه شرکت در کار های مدیریتی و تجاری را داشته باشد و مبلغی بیش از یک میلیون دلار به حساب این کشور واریز کند و البته بعد از چند سال می تواند از سرمایه خود استفاده کند. در قسمت بعدی به طور کلی به بیان مزایای برنامه سرمایه گذاریی در کبک می پردازیم.

مزایای شرکت در برنامه سرمایه گذاری ایالت کبک

 • محدودیت سنی وجود ندارد
 • نیازی به دریافت مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه نمی باشد
 • نیازی به دریافت مدرک دانشگاهی خاصی نمی باشد
 • سرمایه گذاران می توانند برای خانواده خود نیز اقامت کانادا را دریافت کنند
 • نیازی به راه اندازی کسب و کار بلافاصله پس از ورود به کانادا نمی باشد
 • اعضا خانواده قادر هستند از تمامی امکانات و خدمات بهداشتی کانادا به صورت رایگان استفاده کنند
 • علاوه بر این امکان تحصیل در کانادا برای فرزندان در بهترین مراکز آموزشی، وجود دارد
 • متقاضیان می توانند از آموزش رایگان عمومی نیز بهره مند شوند.

سرمایه گذاری ازطریق برنامه کار آفرینی

برای مهاجرت به کانادا باید با این کشور آشنا شوید. کانادا یکی از کشور های بزرگ قاره آمریکا می باشد که در شمال آن واقع شده است. این کشور از چند ایالت تشکیل شده و با ایالات متحده آمریکا از نظر مرزی مشترک می باشد. همان طور که می دانید، پایتخت کانادا، شهر اواتا است و مونترآل، ونکوور و تورنتو از مهم ترین شهر های این کشور هستند. زبان رسمی آن ها فرانسوی و انگلیسی است. جالب است بدانید که علاقه مندان می توانند بیشترین میزان تنوع آب و هوایی را در کانادا مشاهده کنند.

کارآفرینی یکی از روش های مهاجرت به کاناداست و از این رو، آن را به عنوان نیروی قدرت مند می شناسند که باعث نوآوری، بهره وری، اشتغال زایی و رشد اقتصادی کشور می شود. یکی از مهم ترین دلایل پیشرفت اقتصادی کشورهای جهان، مشغول شدن به شغل کارآفرینی می باشد. کارآفرینان جزو افراد تاثیر گذار در تاریخ کانادا محسوب می شوند و امروزه بیشتر ساکنان این کشور به فکر راه اندازی کسب و کاراز طریق کارآفرینی هستند تا بتوانند سرمایه ای بزرگ را به دست آورند.ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا

شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا

همان طور که می دانید، برای دریافت این ویزا باید نکاتی را رعایت کنید و به بررسی شرایط آن بپردازید. از این رو کافی است از این شرایط خود را بهره مند سازید و نسبت به اخذ ویزای مورد نظر اقدام فرمایید.

 • دارایی ها و اموال فرد

همان طور که گفتیم، اموال و دارایی های فرد از پول نقد، اراده اسناد بانکی، ماشین و اتومبیل شخصی و حتی اموال همسر، تشکیل شده است و میزان آن باید حداقل دو میلیون دلار کانادا برای دولت این کشور ارزش داشته باشد. جالب است بدانید که ارزش گذاریی اموال هر فرد توسط مراکز معتبر و کارشناس های حرفه ای دادگستری انجام گرفته می شود.

 • سوابق مدیریتی متقاضیان

سوابق مدیریتی هر فرد باید حدود دو تا پنج سال به طول انجامیده باشد و هر شخص باید مهارت های نظیر مدیریت، برنامه ریزی، کنترل منابع انسانی و مالی را داشته باشد و سابقه هایی کاری او، در این زمینه ها باشد. برخی از حرفه ها مانند، پزشک، داروساز، وکیل های دادگستری، اعضای هیئت مدیره، مدیران ارشد شرکت های خصوصی و دولتی و مهندسان داری پروانه مهندسی هستند. علاوه بر این نکات، تمامی مشاغل باید دارای پروانه خاص حرفه خود باشند تا مورد تایید دولت کانادا قرار گرفته شوند.

 • محل اقامت متقاضیان

یکی از مزیت های دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا، اخذ اقامت دائم این کشور می باشد. علاقه مندان می توانند از طریق انجام سرمایه گذاری در کبک، اجازه زندگی در دیگر ایالت های کانادا را اخذ نمایند. همان طور که گفته شد، متقاضیان برای دریافت اجازه کار در کانادا، قادر هستند به انجام کارآفرینی بپردازند، از این رو دولت کانادا نیز امکاناتی مانند اقامت کانادا را برای آن ها فراهم می کند.

همان طور که در مقاله گفته شد، علاقه مندان برای اخذ ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی در کانادا و انجام امور مربوط به آن، باید به دنبال موسسه ای معتبر باشند. موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت، یکی از مجموعه های معتبر در سطح کشور است که سالانه متقاضیان بسیاری را برای اخذ سرمایه گذاری در کانادا هدایت می کند. برای اینکه با این موسسه آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم که نگاهی به این سایت بیندازید. علاوه بر این، اگر رویای زندگی در کانادا و استرالیا را در سر دارید، بهتر است فرم ارزیابی مهاجرت ما را کامل کنید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

مارس 14, 2020

نویسنده : راحیل جزینی
قرعه کشی بزرگ بریتیش کلمبیا با 551 مدعو

قرعه کشی بزرگ بریتیش کلمبیا با 551 مدعو

قرعه کشی بزرگ بریتیش کلمبیا با 551 مدعو | در برنامه ی نامزد استانی بریتیش کلمبیا در یک قرعه کشی که در تاریخ 20 آگوست 2019 انجام شد ، به قید قرعه در مجموع از 551 نفر از نامزدهای مهاجرت بر اساس تخصص، سیستم اکسپرس اینتری و کارآفرینان دعوت به عمل آورد. این قرعه کشی […]

بیشتر بخوانید...
برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید

برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید

مهاجرت کردن برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید | آیا تا به حال به این اندیشیده اید که از کشورتان خارج شوید و زندگی خود را در یک مرز و بوم جدید از سر بگیرید؟ آیا از نظر شما مهاجرت از جمله خواسته های دور و درازی است که تنها در سایه […]

بیشتر بخوانید...
تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی در کانادا

تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی در کانادا

تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی در کانادا تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی در کانادا | امروزه افراد بسیاری به دنبال تحصیل در کانادا و اخذ مدرک معتبر از دانشگاه های این کشورند. با تحصیل در کانادا می توانید از مزایایی که این کشور برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند، بهره مند شوید. […]

بیشتر بخوانید...
تحصیل در رشته معماری در کانادا

تحصیل در رشته معماری در کانادا

رشته معماری در کانادا تحصیل در رشته معماری در کانادا | استقبال بی نظیر مهاجران از کانادا آن هم در بحث تحصیل، نشان دهنده کیفیت بالا و سیستم آموزشی بی نقص این کشور است. در این میان تعداد افرادی که برای تحصیل در رشته معماری یا ادامه آن، قدم در خاک کانادا می گذراند بسیار […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات