موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

تجربه شیرین یادگیری زبان با من و زبان

تجربه شیرین یادگیری زبان با من و زبان

در دنیای امروزه تکنولوژی به حدی پیشرفت کرده که دانش را به راحتی در اختیار مردم قرار می دهد اما هنوز هستند افرادی که از بکارگیری این اطلاعات در زندگی روزمره شان با مشکل روبرو هستند. برای مثال این روزها نمی توان اهمیت یادگیری زبان و نقش آن در زندگی را انکار کرد، اما هنوز هستند افرادی که با توجه به دغدغه های زندگی شان و اینکه زمان کافی برای حضور در کلاس های آموزشی را ندارند از یادگیری زبان سرباز می زنند، در حالی که این روزها دغدغه حضور در کلاس های آموزشی همچون گذشته بسیار آزار دهنده نمی باشد چرا که به لطف تکنولوژی افراد می توانند تنها در خانه خود نشسته و با استفاده از امکاناتی که در اختیارشان قرار داده شده است به راحتی به یادگیری زبان مورد نظرشان بپردازند.

اینجاست که باید گفت مقاومت در برابر تکنولوژی بی مورد است! بهتر است تسلیم شوید و با جریان پیشرفت ها هماهنگ شوید. مقاومت تنها باعث می شود که از علم روز عقب بمانید و نتوانید به انجام اموری مشغول شوید که به آنها نیاز دارید. در واقع یادگیری زبان به صورت آنلاین می تواند مزایای بسیار زیادی برای شما داشته باشد که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

با تهیه پکیج های آموزش زبان مجازی و آنلاین شما به محتوای منحصر به فردی دسترسی خواهید داشت که در هر زمان و هر مکان و هر چند بار که نیاز داشته باشید می توانید به مرور آن بپردازید در واقع پکیج هایی که برای یادگیری زبان طراحی شده است و در اختیار متقاضیان قرار داده می شود این امکان را به فرد می دهد که مهارت ها را به صورت جداگانه آموخته و بعد از آن با پاسخ دادن به سوالاتی که در بخش ارزیابی وجود دارد به نقطه ضعف های خود پی ببرید و فرصت این را داشته باشید که اشکالات خود را برطرف کرده و قوی ظاهر شوید.

از مهمترین مزایای یادگیری زبان به روش آنلاین و مجازی این است که شما خودتان می توانید سرعت پیشرفت خود را مدیریت کنید. به بیانی دیگر در کلاس های حضوری سرعت تدریس و پیشرفت کلاس به توانمندی کل دانش آموزان بستگی دارد و باید به گونه ای باشد که ضعیف ترین دانش آموز در کلاس نیز بتواند خود را با روند آموزشی همراه سازد اما زمانی که شما خودتان تصمیم به یادگیری می گیرید، می توانید این سرعت را تنظیم کرده و در زمان هایی که انرژی بیشتری برای یادگیری داشته باشید زمان بیشتری را صرف این کار کنید. این انعطاف پذیری در یادگیری می تواند به شما کمک کند تا با آرامش بیشتری مطالب جدید را آموخته و توانایی های تان را افزایش دهید.

در برخی مواقع نیز دیده می شود افرادی که از حضور در اجتماع دچار استرس و اضطراب می شوند، عملکرد رضایت بخشی در کلاس های آموزشی از خود نشان ندهند و همین امر باعث میشود که ناامید شده و از ادامه آموزش خود دست بکشند. اما زمانی که شما یکه و تنها با استفاده از پکیج های آموزشی یادگیری خود را استارت می زنید شاهد پیشرفت خودتان خواهید بود و احساس خشنودی و رضایت قلبی که نسبت به عملکرد تان به دست می آورید شما را ترغیب به یادگیری بیشتر می کند و حتی این عمل باعث می شود که اعتماد به نفس تان افزایش پیدا کند و برای حضور در اجتماع آماده شوید.

از دیگر مزایای یادگیری زبان به صورت آنلاین این است که شما محتوای شنیداری که در دست دارید توسط افراد بومی تهیه شده است بنابراین با گوش دادن به آنها می توانید علاوه بر اینکه گوش خود را تقویت می کنید تلفظ خودتان را نیز بهبود بخشید و خواهید توانست که همچون یک سخنور بومی زبان حرف بزنید. افرادی که زبان های خارجی را با لهجه های صحیح می آموزند هنگام گوش کردن به آهنگ ها و یا تماشای فیلم های سینمایی از آنچه می بینند و یا گوش می کنند بیشتر لذت می برند چرا که کمتر از دیگران در فهم مطالب با مشکل روبرو می شوند.

اما این مسئله در اینجا ختم نمی شود. در حال حاضر اغلب آموزشگاه ها برای دوره های آموزشی حضوری خود هزینه های گزافی را از زبان آموزان دریافت می کند و گاهی نیز دیده می شود افرادی که به دنبال سود جویی زیادی هستند کتاب های آموزشی را به چندین بخش تقسیم می کنند و تنها از زبان آموز برای تدریس یک کتاب چندین بار هزینه دریافت می کنند، این مسئله از لحاظ اقتصادی می تواند برای شما نامطلوب محسوب شود و گاهی مواقع افراد به دلیل اینکه توانایی مالی خوبی ندارند، مخصوصا در این روزها با توجه به محدودیت های موجود در اوضاع اقتصادی، افراد چشم بر یادگیری مطالب جدید می بندند. در صورتی که برای یادگیری با استفاده از پکیج های آموزش مجازی شما تنها یک بار برای خرید پکیج هزینه کرده و تا پایان دوره آموزشی تان می توانید از آن ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما به شما بازدید از سایت من و زبان می باشد. این ساعت به همت کارشناسان مجرب آموزش زبان طراحی شده است و در حال حاضر پکیج های آموزشی ۶ زبان زنده دنیا در این سایت موجود می باشد. از مزیت های این پکیج های آموزشی می توان به این نکته اشاره کرد که صفر تا صد آموزش زبان های موجود در این پکیج ها وجود دارد، بنابراین شما می توانید با هر سطح از دانش زبانی که هستید به خرید این پکیج ها پرداخته و آموزش خود را مطابق با سطح دانش تان شروع کنید. این امکان نیز وجود دارد که با خرید یک پکیج سایر اعضای خانواده تان نیز از آن استفاده کنند. همانطور که گفته شد پکیج ها ۰ تا ۱۰۰ آموزش زبان مذکور را پوشش می دهند.

از دیگر مزیت های یادگیری زبان با سایت آموزش زبان این است که چنانچه شما بعد از تهیه پکیج های موجود از خرید خود رضایت نداشتید می توانید وجه پرداختی تان را به صورت کامل پس بگیرید. بنابراین بدون هیچ نگرانی می توانید همین الان برای خرید پکیج آموزشی مورد نظرتان اقدام کرده و از کارشناسان ما در این زمینه مشاوره های مورد نیاز را دریافت کنید.

به خاطر داشته باشید که مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته از سایت آموزشی من و زبان پشتیبانی می کنند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز مشکلات خود را در این زمینه با مشاوران ما مطرح کرده و در راستای حل آن اقدام کنید. اطمینان داشته باشید که یادگیری زبان با سایت آموزشی من و زبان برای شما تبدیل به تجربه ای شیرین خواهد شد.

آیا سوالی دارید؟

ارسال سوال

تا چند لحظه ی دیگر یک کد تایید برای شما ارسال می گردد . لطفا در فیلد زیر قرار دهید.

در حال ارسال اطلاعات لطفا چند لحظه منتظر بمانید