موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

اخذ ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا | ویزای کانادا انواع مختلفی از قبیل ویزای کار ، ویزای تحصیلی ، ویزای اقامت و ویزای توریستی دارد و متقاضیان با توجه به اهداف و شرایط خاص خود برای دریافت هر یک از این انواع مختلف ویزا اقدام خواهند کرد.

ویزای توریستی کانادا

این ویزا به منظور گردشگری و یا بازدید از خانواده و دوستان صادر می شود. از آنجایی که جاذبه های گردشگری در این کشور بسیار متنوع و زیاد است، در خواست متقاضیانی که به دنبال دریافت این ویزا هستند بسیار زیاد است. البته به خاطر داشته باشید که با داشتن این ویزا مجاز به تحصیل و یا کار در این کشور نیستید. ویزای سینگل، ویزای مولتیپل و سوپر ویزای کانادا از جمله ویزاهای توریستی این کشور هستند. در ادامه با جزئیات هر کدام بیشتر آشنا می شویم.

ویزای سینگل (Single Entry)

ویزای سینگل و یا یک بار ورود به معنای این است که شما تنها یک بار به کمک این ویزا می توانید وارد خاک کانادا شوید و تا زمانی که ویزای تان اعتبار داشته باشد می توانید در کانادا بمانید. به خاطر داشته باشید که در صورتی که از خاک کانادا خارج شوید ویزای شما بی اعتبار خواهد شد مگر اینکه به طور مستقیم به ایلات متحده و یا سنت پیر و میکلون سفر کرده باشید.

ویزای مولتیپل (Multiple Entry)

این ویزا که چند بار ورود نیز نامیده می شود به این معنا است که شما می توانید تا زمان اعتبار ویزای تان به صورت نامحدود به خاک کانادا رفت و آمد داشته باشید و با هر ورودتان 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشید. زمانی که این فرصت 6 ماهه به اتمام رسید تنها کافیست چند ساعت از خاک کانادا خارج شوید و به محض ورود مجددا 6 ماه می توانید در کانادا بمانید. در صورتی که تمایل به افزایش اعتبار 6 ماهه خود دارید می توانید درخواست خود را با بیان علت تان ارائه دهید و در صورتی که دلیل تان قانع کننده بود با درخواست شما موافقت می شود. نکته قابل توجه این است که میزان اعتبار این نوع ویزا بسته به میزان اعتبار گذرنامه شما می باشد و از آنجایی که اعتبار گذرنامه های ایرانی 5 ساله می باشد، با نام ویزای 5 ساله کانادا شهرت یافته است.

آیا تا کنون چیزی در مورد سوپر ویزای کانادا به گوش تان خورده است؟ چه اطلاعاتی در مورد این نوع ویزا دارید؟ در ادمه به معرفی کامل این نوع ویزا پرداخته ایم.

سوپر ویزای کانادا

چنانچه فرزندان و یا نووه های شما شهروند کانادایی هستند و یا اقامت دائمی این کشور را دارند به شما مژده می دهیم که می توانید برای اخذ این ویزا اقدام کنید. سوپر ویزای کانادا 10 سال اعتبار دارد اما همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم اعتبار گذرنامه های ایرانی تنها 5 سال است، بنابراین با داشتن این ویزا نیز می توانید به مدت 5 سال در این کشور اقامت داشته باشید و با هر ورود خود به مدت 2 سال متوالی در کانادا بمانید.

شرایط دریافت سوپر ویزای کانادا

به منظور دریافت این ویزا دریافت دعوت نامه رسمی از فرزند و یا نوه تان که بالای 18 سال سن داشته باشد ضروری می باشد.

دعوت کننده بایستی ثابت کند که توانایی حمایت مالی از دعوت شونده را در طول اقامت وی دارد و حقوق ماهیانه شخص بایستی حدود 25 هزار دلار کانادا بوده و سایر مدارکی که بیانگر شرایط مالی شخص است ضمیمه پرونده می شود. البته توجه داشته باشید که این مقدار حقوق به ازای یک شخص است و در خانواده های چند نفره این مبلغ بیشتر است. بنابراین در دعوت نامه بایستی تعداد افراد ذکر شود. البته دعوت کننده برای تامین این هزینه می تواند از حقوق همسر خویش نیز استفاده کند، از این رو بایستی دعوت نامه ای جداگانه ارسال شود.

روند اخذ ویزای توریستی کانادا نیازمند پیگیری های مستمر و اصولی می باشد که با رعایت روند قانونی آن، متقاضیان می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شوند.

خدمات اخذ ویزای توریستی کانادا را می توان با مراجعه به آژانس هاس مسافرتی وشرکت های مشاوره دریافت کرد اما با توجه به هزینه های به نسبت قابل توجه و اهمیت زمان در پروسه اخذ ویزا، آنچه از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است انتخاب یک آژانس یا شرکت مشاوره معتبر و متعهد است .

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت با مجوز قانونی و  شماره ثبت 40681 در سال 1395 فعایت خود را شروع کرد. این موسسه از جمله مراکز  معتبری است که به متقاضیان اخذ ویزای کانادا کمک می کند با صرف هزینه های معقول و در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از خدمات مشاوره این مرکز در راستای رسیدن به هدف خود اقدام نمایند.

ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا

 

مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا با استفاده از خدمات مرکز پارسی کانادا پس از تکمیل و ارائه مدارک به این مرکز به شرح زیر می باشد :

  • مدت زمان تعیین وقت سفارت 10 تا 15 روز کاری
  • مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا از زمان انگشت نگاری در سفارت 1 تا 6 ماه

آنچه در این میان منجر به ایجاد تفاوت های چشمگیر میان خدمات ارائه شده توسط مرکز پارسی کانادا وسایر مراکز ارائه دهنده خدمات مهاجرتی شده است ارائه خدمات ویژه به شرح زیر می باشد :

  • ارائه خدمات ترانسفر و اقامت در هتل پنج ستاره
  • حضور کارپرداز مرکز پارسی کانادا در سفارت
  • اخذ نوبت مصاحبه سفارت به صورت VIP ( اخذ نوبت مصاحبه سفارت به صورت VIP مانع اتلاف وقت متقاضیان در سفارت خواهد شد و متقاضیان حداکثر 3 ساعت در سفارت در انتظار نوبت مصاحبه و انجام روند اداری خواهند ماند )

هزینه های اخذ ویزای توریستی کانادا توسط مرکز پارسی کانادا به شرح زیر می باشد:

هزینه پکیج کامل خدمات اخذ ویزای توریستی کانادا که شامل کلیه موارد مشاوره ، اخذ نوبت مصاحبه در سفارت کانادا در ترکیه ، خدمات ترنسفر و اقامت در هتل 5 ستاره ، همراهی کارپرداز در روز مصاحبه و در نهایت اخذ ویزای توریستی کانادا می شود در مجموع مبلغی معادل 2200 دلار آمریکا است .
هزینه این پکیج کامل در صورت عدم تمایل متقاضیان به استفاده از خدمات اقامت در مجموع مبلغی معادل 1200 دلار آمریکا خواهد شد .

ارسال نظرات