موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

اخذ ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا | ویزای کانادا انواع مختلفی از قبیل ویزای کار ، ویزای تحصیلی ، ویزای اقامت و ویزای توریستی دارد و متقاضیان با توجه به اهداف و شرایط خاص خود برای دریافت هر یک از این انواع مختلف ویزا اقدام خواهند کرد.

روند اخذ ویزای توریستی کانادا نیازمند پیگیری های مستمر و اصولی می باشد که با رعایت روند قانونی آن، متقاضیان می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شوند.

خدمات اخذ ویزای توریستی کانادا را می توان با مراجعه به آژانس هاس مسافرتی وشرکت های مشاوره دریافت کرد اما با توجه به هزینه های به نسبت قابل توجه و اهمیت زمان در پروسه اخذ ویزا، آنچه از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است انتخاب یک آژانس یا شرکت مشاوره معتبر و متعهد است .

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت با مجوز قانونی و  شماره ثبت 40681 در سال 1395 فعایت خود را شروع کرد. این موسسه از جمله مراکز  معتبری است که به متقاضیان اخذ ویزای کانادا کمک می کند با صرف هزینه های معقول و در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از خدمات مشاوره این مرکز در راستای رسیدن به هدف خود اقدام نمایند.

 

مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا با استفاده از خدمات مرکز پارسی کانادا پس از تکمیل و ارائه مدارک به این مرکز به شرح زیر می باشد :

  • مدت زمان تعیین وقت سفارت 10 تا 15 روز کاری
  • مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا از زمان انگشت نگاری در سفارت 1 تا 6 ماه

آنچه در این میان منجر به ایجاد تفاوت های چشمگیر میان خدمات ارائه شده توسط مرکز پارسی کانادا وسایر مراکز ارائه دهنده خدمات مهاجرتی شده است ارائه خدمات ویژه به شرح زیر می باشد :

  • ارائه خدمات ترانسفر و اقامت در هتل پنج ستاره
  • حضور کارپرداز مرکز پارسی کانادا در سفارت
  • اخذ نوبت مصاحبه سفارت به صورت VIP ( اخذ نوبت مصاحبه سفارت به صورت VIP مانع اتلاف وقت متقاضیان در سفارت خواهد شد و متقاضیان حداکثر 3 ساعت در سفارت در انتظار نوبت مصاحبه و انجام روند اداری خواهند ماند )

هزینه های اخذ ویزای توریستی کانادا توسط مرکز پارسی کانادا به شرح زیر می باشد:

هزینه پکیج کامل خدمات اخذ ویزای توریستی کانادا که شامل کلیه موارد مشاوره ، اخذ نوبت مصاحبه در سفارت کانادا در ترکیه ، خدمات ترنسفر و اقامت در هتل 5 ستاره ، همراهی کارپرداز در روز مصاحبه و در نهایت اخذ ویزای توریستی کانادا می شود در مجموع مبلغی معادل 2200 دلار آمریکا است .
هزینه این پکیج کامل در صورت عدم تمایل متقاضیان به استفاده از خدمات اقامت در مجموع مبلغی معادل 1200 دلار آمریکا خواهد شد .