اخذ ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا | ویزای کانادا انواع مختلفی از قبیل ویزای کار ، ویزای تحصیلی ، ویزای اقامت و ویزای توریستی دارد و متقاضیان با توجه به اهداف و شرایط خاص خود برای دریافت هر یک از این انواع مختلف ویزا اقدام خواهند کرد.

روند اخذ ویزای توریستی کانادا نیازمند پیگیری های مستمر و اصولی می باشد و در صورتی که این رویه به صورت کاملا اصولی پیگری شود متقاضیان می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شوند.

خدمات اخذ ویزای توریستی کانادا را می توان با مراجعه به آژانس هاس مسافرتی وشرکت های مشاوره دریافت کرد اما با توجه به هزینه های به نسبت قابل توجه و اهمیت زمان در پروسه اخذ ویزا آنچه از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است انتخاب یک آژانس یا شرکت مشاوره معتبر و متعهد است . مجموعه پارسی کانادا یکی از مراکز بسیار معتبری است که به متقاضیان اخذ ویزای کانادا کمک می کند با صرف هزینه های معقول و در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از خدمات مشاوره این مرکز در راستای تکمیل مدارک مورد نیاز خود اقدام نمایند.

اخذ ویزای توریستی کانادا

مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا با استفاده از خدمات مرکز پارسی کانادا پس از تکمیل و ارائه مدارک به این مرکز به شرح زیر می باشد :

  • مدت زمان ترجمه مدارک 10 روز کاری
  • مدت زمان تعیین وقت سفارت 10 تا 15 روز کاری
  • مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا 1 تا 6 ماه

آنچه در این میان منجر به ایجاد تفاوت های چشمگیر میان خدمات ارائه شده توسط مرکز پارسی کانادا وسایر مراکز ارائه دهنده خدمات مهاجرتی شده است ارائه خدمات ویژه به شرح زیر می باشد :

  • ارائه خدمات ترانسفر و اقامت در هتل پنج ستاره
  • حضور کارپرداز مرکز پارسی کانادا در سفارت
  • اخذ نوبت مصاحبه سفارت به صورت VIP ( اخذ نوبت مصاحبه سفارت به صورت VIP مانع اتلاف وقت متقاضیان در سفارت خواهد شد و متقاضیان حداکثر 3 ساعت در سفارت در انتظار نوبت مصاحبه و انجام روند اداری خواهند ماند )
  • ضمانت کارگزار مرکز پارسی کانادا در صورت نقص احتمالی مدارک ارائه شده

هزینه های اخذ ویزای توریستی کانادا توسط مرکز پارسی کانادا به شرح زیر می باشد:

هزینه پکیج کامل خدمات اخذ ویزای توریستی کانادا که شامل کلیه موارد مشاوره ، ترجمه مدارک ، اخذ نوبت مصاحبه در سفارت کانادا در ترکیه ، خدمات ترنسفر و اقامت در هتل 5 ستاره ، همراهی کارپرداز در روز مصاحبه و در نهایت اخذ ویزای توریستی کانادا می شود در مجموع مبلغی معادل 2000 دلار آمریکا است .
هزینه این پکیج کامل در صورت عدم تمایل متقاضیان به استفاده از خدمات ترنسفر و اقامت در مجموع مبلغی معادل 1200 دلار آمریکا خواهد شد .

[av_button label=’فرم ارزیابی ویزای توریستی کانادا’ link=’manually,https://parsicanada.com/wp-content/uploads/2018/10/tourist-visa.pdf’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon_hover=’aviaTBicon_hover’ icon=’ue822′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-bk1hl’]

تکمیل فرم خود ارزیابی