موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

لاتاری آمریکا

مهاجرت و یافتن راهی برای مهاجرت آسان و امن، برای بسیاری از افراد این روزها تبدیل به دغدغه ای خاص شده است. متقاضیان مهاجرت نه تنها در کشور ما هر روز بیشتر می شوند، بلکه در سراسر جهان افراد به دنبال یافتن مکانی برای زندگی بهتر هستند. شرایط اقتصادی بد، قدرت خرید پایین، درآمدهای پایین و نرخ بالای بیکاری همه باعث شده اند افراد نتوانند به سطح رضایت مطلوبی از زندگی شان برسند. بر همین اساس ترجیح می دهند رنج سفر و ترک وطن را بپذیرند تا شرایط بهتری پیدا کنند.

 

لاتاری آمریکا با پارسی کانادا

 

برای مهاجرت کشورهای مختلف و البته روش های متنوعی وجود دارند که هر فردی باید با توجه به شرایط خاص خودش بهترین و دقیق ترین انتخاب را داشته باشد. همانطور که می دانید مهاجرت می تواند فرایندی چالشی و پر پیچ و خم باشد برای همین لازم است که با آگاهی کامل قدم در این راه بگذارید. اما برای اینکه سریع تر به نتیجه برسید، لازم است به سراغ افراد حرفه ای و با تجربه بروید.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا به عنوان یکی از معتبر ترین و موفق ترین موسسات مهاجرتی که در سال های اخیر توانسته است پرونده های مهاجرتی زیادی را به سرانجام رساند، می تواند در این حوزه مشاور خوب و قابل اعتمادی برای شما باشد.

 

لاتاری آمریکا چیست و چطور می توانیم از آن برای مهاجرت به آمریکا استفاده کنیم؟

کشور آمریکا یکی از قدرتمند ترین کشورهای جهان می باشد که در سال های اخیر نظر بسیاری از مهاجرین، سرمایه گذاران و تجار را به خود جلب کرده است. اقتصاد موفق این کشور در کنار سطح رفاه عمومی و اجتماعی بالا در آن باعث شده، افراد از هر جایی از جهان که هستند، به دنبال راهی برای رسیدن به آن باشند. دولت آمریکا خود نیز از میل و علاقه مهاجرین برای ورود به کشورش خبر دارد، به همین دلیل تلاش کرده این مسیر را به نوعی برای آن ها هموار کند.

درخواست مشاوره رایگان

 

دولت آمریکا برای اینکه به تنوع نژادی در کشورش دست پیدا کند، برنامه مهاجرت از طریق لاتاری را راه اندازی کرده است. این گرین کارت که درواقع یک قرعه کشی می باشد، توانسته است هر ساله پنجاه و پنج هزار ویزا برای افراد مختلف در سراسر جهان صادر کند. این در حالی است که این افراد خوش شانس بدون هیچ پیش نیازی می توانند وارد خاک کشور آمریکا شوند! ویزای گرین کارت لاتاری از سال 1990 تاکنون در جریان بوده است و هر ساله افراد زیادی چشم شان به این قرعه کشی بزرگ و سرنوشت ساز است.

اما این دولت بر اساس یک سری قوانین خاص این قرعه کشی را انجام می دهد. در وهله اول لازم به ذکر است که از میان 55000 هزار ویزایی که در این قرعه کشی برنده می شوند، پنج هزارتا از آن به صورت رزرو نگه داشته می شود و پنجاه هزارتای دیگر بر اساس همان قوانینی که گفتیم میان کشورهای مختلف تقسیم می شوند. چون به هر حال هدف کشور آمریکا از این کار جذب نژادها، قومیت ها و ملیت های مختلف می باشد.

 


اگر می خواهید بدانید این سیستم قرعه کشی چطور کار می کند و یا به دنبال جایی هستید که راهنمایی های دقیقی درباره لاتاری آمریکا به شما کند، مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 

آمریکا، چطور گرین کارت های خود را بین کشور ها تقسیم می کند؟

دولت آمریکا برای اینکه همه مردم جهان به طور مساوی از شانس دست یابی به گرین کارت آمریکا برخوردار شوند، برای هر کشوری درصدی مساوی در نظر گرفته است. بر همین اساس تمامی کشورهای جهان می توانند هفت درصد از کل سهمیه را دریافت کنند. اما معمولا کشورهای مختلف به کمتر از این درصد دست پیدا می کنند.

 

برای متقاضیان مهاجرت به آمریکا در کشور ایران، لاتاری آمریکا یکی از بهترین، ساده ترین و البته برترین روش مهاجرتی به آمریکا است. جالب است بدانید هر ساله از این طریق بالغ بر سه هزار ویزای گرین کارت لاتاری برای ایرانی ها صادر می شود. متاسفانه بعد از انتساب دونالد ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا، این تعداد کمی کاهش پیدا کرد، اما حتی در طول این دوران نیز، ایرانی ها توانستند از این روش مهاجرتی آسان و بی دغدغه برای سفر به آمریکا و شروع یک زندگی جدید استفاده کنند.

 

چرا لاتاری آمریکا برای متقاضیان مهاجرت جذاب تر است؟

همانطور که گفتیم متقاضیان مهاجرت به کشور آمریکا خیلی ساده و بی دغدغه می توانند با ثبت نام در لاتاری آمریکا شانس خود را برای سفر به این کشور امتحان کنند. این روش سریع ترین و ارزان ترین راه مهاجرت به آمریکا است، پس منطقی است که افراد در وهله اول شانس شان را از این طریق امتحان کنند. با این توضیحات از زمان ثبت نام شما در لاتاری آمریکا، تا زمان اعلام نتایج و دریافت گرین کارت، تنها دو سال می گذرد. در این مدت نیز، نیازی نیست که شما کار خاصی انجام دهید.

اگر شما هم به دنبال مهاجرت آسان و بدون دغدغه به آمریکا هستید همین حالا عدد 16 را به شماره 30006016 پیامک کنید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

 

نکته مهم دیگر درباره گرین کارت لاتاری آمریکا این است که هزینه نهایی برای اخذ این ویزا کمتر از 600 دلار است که به نوعی یک روش ارزان مهاجرت به برترین کشور جهان با قوی ترین اقتصاد است. ضمن اینکه زمانی که در این قرعه کشی شانس با شما یار باشد، از همان ابتدا به اقامت دائم کشور آمریکا دست پیدا می کنید که این هم برای مهاجرین یک امتیاز بسیار ویژه به حساب می آید. به جرات می توانیم بگوییم هیچ روش مهاجرتی دیگری به این آسانی و ارزانی آن برای هم رسیدن به اقامت دائم آمریکا نیست.

جالب است بدانید در دیگر روش های مهاجرت به آمریکا، شما باید فرایندهای مختلفی را طی کنید و هزینه های زیادی را پرداخت کنید. مثلا اگر بخواهید از طریق راه اندازی کسب و کار اقامت آمریکا را بگیرید، باید کسب و کاری به ارزش 400 هزار دلار را راه اندازی و یا خریداری کنید! بعد از آن نیز اگر توانستید به مدت دو سال در این کسب و کار موفق عمل کنید، می توانید برای اقامت دائم درخواست دهید. این درحالی است که با لاتاری آمریکا از همان اول شما یک شهروند آمریکایی به حساب می آیید.

 

برای ورود به بزرگترین قرعه کشی مهاجرتی باید از کجا شروع کنید؟

از آنجایی که آمریکا روی مهاجرین کشور خود حساسیت دارد و هدفش از این کار قوی تر کردن اقتصاد کشورش است، یک سری شرایط پایه را نیز برای متقاضیان لاتاری آمریکا تعیین کرده است. ما این شرایط را در ادامه بررسی کرده ایم.

  • کشورهای مجاز: متقاضی شرکت در گرین کارت لاتاری آمریکا باید متولد کشورهای مجاز استفاده از لاتاری باشند. این قانون بیشتر برای کشورهایی است که مهاجرین بسیار زیادی به کشور آمریکا داشته اند، مانند بریتانیا، چین و … . اما این مورد نیز استثناهایی دارد که می توانید با کسب مشاوره از کارشناسان پارسی کانادا از آن ها نیز مطلع شوید.
  • تحصیلات: برای اینکه بتوانید در این روش ثبت نام کنید، باید از حداقل مدرک تحصیلی یعنی همان دیپلم برخوردار باشید. دیپلم نظام جدید ایران که 11 ساله می باشد، با دیپلم آمریکا که 12 است برابری می کند. نکته اینجاست که کشور آمریکا تحصیلات فنی و حرفه ای را قبول ندارد.
  • جایگزین تحصیل: برای افرادی که مدرک تحصیلی شان زیر دیپلم است، این شرط امکانی را برای شرکت آن ها فراهم کرده است. بر این اساس افرادی که دو سال سابقه کار در یک سری مشاغل خاص داشته باشند که نشان از حرفه ای بودن آن ها داشته باشد، می توانند به این شرط در قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت کنند. البته این مشاغل باید در اداره کار ایالات متحده آمریکا دارای امتیاز باشد.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

با پارسی کانادا برای ثبت نام در لاتاری آمریکا اقدام کنید

برای ثبت نام در لاتاری تنها چیزی که نیاز دارید، پاسپورت معتبر می باشد. اما بعد از اینکه نام شما در این قرعه کشی درآمد، باید یک سری مدارک دیگری را به کنسولگری آمریکا ارائه کنید. لازم به ذکر است که هر فرد تنها یک بار در سال می تواند برای لاتاری آمریکا ثبت نام کند و یادتان باشد اگر دو بار این کار را انجام دهید، عملا شانس خود را برای موفقیت در این قرعه کشی از دست داده اید.

برای اینکه شانس خود را در این روش مهاجرتی بیشتر کنید، تقریبا هیچ راهی وجود ندارد. اما افراد متاهل می توانند هر کدام یک بار ثبت نام کنند و شانس همسر و خودشان را دو برابر کنند.

 

لاتاری آمریکا را به کمک پارسی کانادا ببرید

 

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا به عنوان یک موسسه متخصص در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف، می تواند مسئولیت ثبت نام در لاتاری آمریکا را برای ما به عهده بگیرد و شما را از نتایج آن مطلع کند. اگر در این قرعه کشی پیروز شوید، پارسی کانادا در ادامه مراحل آتی و اخذ ویزای گرین کارت آمریکا نیز همراه شما خواهد بود و راهنمای شما برای تهیه مدارک مورد نیاز است.

از سالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شده است تا کنون، با وجود ممنوعیت های اخذ ویزا برای ایرانی ها، متقاضیان ایرانی زیادی توانستند به ویزای آمریکا دست پیدا کنند که برخی از پرونده های موفق آن ها در دست کارشناسان وکلای مهاجرتی پارسی کانادا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان ثبت نام لاتاری آمریکا و تاریخ اعلام نتایج و همچنین مدارک مورد نیاز پس از برنده شدن در این قرعه کشی، از طریق چت آنلاین در گوشه سمت چپ و پایین صفحه با مشاورین پارسی کانادا، در ارتباط باشید.

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متداول

بله، خوشبختانه یکی از کشورهایی که در لیست کشورهای مجاز به شرکت در لاتاری آمریکا قرار گرفته است، ایران است و مردم آن می توانند در قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت کنند.
متقاضیان می توانند همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال که ازدواج نکرده اند را در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنند. نکته مهم این است که افراد نمی توانند دیگر بستگان شان را به عنوان همراه معرفی کنند!
برای ثبت نام در لاتاری تنها کافیه فرم های مربوط به اطلاعات شخصی رو به صورت آنلاین پر کنید و یک عکس مناسب تهیه کنید.
ثبت نام در لاتاری گرین کارت کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای ندارد، شما برای ثبت نام فقط باید با عکسی در فرمت مشخص در تاریخ هایی که اعلام شده اطلاعاتتان را وارد کنید.
در لاتاری تقریبا بیشتر از ۵۵۰۰۰ نفر در مرحله اولیه انتخاب می شوند و از میان آن ها ۵۵۰۰۰ نفر اصلی از افراد واجد شرایط، ویزای اقامتی دائم در آمریکا رو دریافت می کنند.

ارسال نظرات