ویزای 189 استرالیا (ویزای مهارتی استرالیا به صورت مستقل)

ویزای 189 استرالیا (ویزای مهارتی استرالیا به صورت مستقل)

اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای 189 کشور استرالیا از بهترین روش های اقدام برای مهاجرت به این کشور می باشد، زیرا با این ویزا از همان ابتدا با شرایط اقامت دائم وارد این کشور می شوید. این ویزا بیشتر مناسب افرادی است که نتوانسته اند از حمایت کارفرما، خانواده و یا دولت بهره مند شوند. با اخذ این ویزا می توانید به طور دائم در هر نقطه از استرالیا که خواستید زندگی و کار کنید و حتی اعضای واجد شرایط خانوده تان را نیز به همراه خود ببرید. این ویزا دائمی می باشد و همین امر باعث می شود، کارمندان و گارکران با داشتن آن از تمامی حقوق کارگران استرالیایی بهره مند شوند و در آن هیچ نیازی به کارفرما و اسپانسر نیست و فقط بر اساس مهارت های شما نسبت به ارائه آن، تصمیم گیری می شود. در نتیجه این ویزا مناسب افرادی است که می خواهند برای کار به همراه خانوده خود به کشور استرالیا مهاجرت کنند.

در وهله اول برای اخذ این ویزا باید فرم ارزیابی را پر کرده و ارسال کنید. نحوه انجام این کار را می توانید از مشاوران متخصص ما بپرسید. با مراجعه به متخصصین ما می توانید از مشاغلی که مربوط به مهارت شما می باشد و در کشور استرالیا مورد نیاز است، اطلاعات کامل کسب کنید. باید شرایط لازم سازمان های ارزیابی و مهاجرتی استرالیا را دارا باشید و یک دعوت نامه از استرالیا برای درخواست ویزای 189 داشته باشید.
اخذ این ویزا می تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد، از جمله:

  • دریافت اقامت دائم به مدت 5 سال
  • امکان تحصیل و کار در کشور استرالیا
  • استفاده از برنامه های بهداشت عمومی استرالیا
  • دعوت از اعضای خانواده تان به کشور استرالیا
  • اقدام برای اخذ شهروندی استرالیا
ویزای 189 استرالیا (ویزای مهارتی استرالیا به صورت مستقل)

ویزای 189 استرالیا (ویزای مهارتی استرالیا به صورت مستقل)

از آنجایی که این ویزا یکی از ویزا های دائمی کشور استرالیا می باشد، با داشتن آن می توانید همیشه در این کشور بمانید و حتی اعضای خانواده خود را نیز در درخواست این ویزا نام ببرید و آن ها را همراه خود ببرید. این کار به دو روش امکان پذیر است: هم می توانید در زمان ثبت درخواست نام آن ها را وارد کنید و همراه آن ها به استرالیا مهاجرت کنید و هم می توانید بعد از اینکه در خواست خود را برای اخذ ویزای 189 استرالیا ثبت کردید، آن ها را به آن اضافه کنید. زمانی که درخواست این ویزا را می دهید، می توانید مشخص کنید که آیا می خواهید در داخل خاک استرالیا باشید یا خارج از آن.

عوامل مختلفی می تواند بر روند اخذ این ویزا تاثیر گذار باشد، برای مثال اگر اطلاعاتتان را ناقص وارد کرده باشید و یا اداره مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما و زمان بیشتری برای ارزیابی این اطلاعات نیاز داشته باشد ممکن است روند کار شما بیشتر طول بکشد. با این حال معمولا یک پروسه زمانی بین 8 الی 10 ماه می باشد. بعد از دریافت این ویزا باید بدانید که حتما باید از قوانین کشور استرالیا کاملا پیروی کنید.

افراد زیر را می توانید با این ویزا همراه خود به استرالیا ببرید:

همسر قانونی، فرزندان خود، فرزندان همسرتان و فرزند خوانده هایتان. همچنین با ویزای 189 استرالیا به مدت 5 سال اجازه پرواز دارید، باید سعی کنید در این مدت نسبت به اخذ شهروندی استرالیا اقدام کنید. به هر حال با اخذ این مدرک از روز اول که وارد این کشور می شوید، می توانید از شرایط اقامت دائم آن استفاده کنید. برای دیگر افراد خانواده باید جداگانه نسبت به اخذ شهروندی شان اقدام کنید. اما اگر به هر دلیلی در این 5 سال نتوانستید شهروندی استرالیا را بگیرید می توانید مجوز پرواز به استرالیا به مدت 5 سال دیگر تمدید کنید.

تکمیل فرم خود ارزیابی