درباره موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت به ظن و گمان عده زیادی از هم وطنان با توجه به گستردگی کار بی اغراق یکی از بزرگترین موسسات مشاوره محسوب می شود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر و اندک است، اما موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت با سیستم جدید مشاوره در خصوص اطلاعات مهاجرت به کانادا و همکاری با وکلای حرفه ای و گستردگی روش های مهاجرتی که در اختیار دارد می تواند بهترین گزینه برای عزیزانی باشد که در خصوص مهاجرت سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارند.

موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

درباره هولدینگ پارس پندار نهاد

هولدینگ پارس پندار نهاد در سال ۱۳۸۷ به مدیریت جناب آقای دکتر ماکان آریاپارسا ، با تمرکز بر دسته های آموزش، پژوهش، مشاوره کسب و کار و شماره ثبت 38390 در شهر اصفهان تاسیس گردید.
هدف از تاسیس این مجموعه ارایه خدمات فوق، در بسترهای اطلاعات در قالب یک طرح ایده محور بوده است و همواره سعی بر این داشته تا خدمات ویژه‌ایی به افراد VIP و vVIP ارائه دهد.
هولدینگ پارس پندار نهاد به فردایی می نگرد که کلیه نیازهای آموزشی، مهارتی، مشاوره کسب و کار و هر آنچه هر شهروند برای پیشرفت و ارتقا خود و سازمان خود به آن نیازمند است را با کیفیتی شایسته و مطابق با جدیدترین متد مرتفع سازد. قرار گرفتن در راس برند اول خدمات آموزشی، مشاوره، کسب و کار، تولید محتوا، آموزش مجازی، الکترونیکی و پژوهشی در کل کشور یکی از آرمان هایی بود که ما در سر داشتیم و برای رسیدن به آن روزانه تلاش کردیم.
در حال حاضر قدمی بلند تر برداشته‌ایم و به دنیای بین‌الملل چشم دوخته‌ایم. هولدینگ پارس اولین برندی است که اقدام به ارائه خدمات آموزشی به جامعه بین الملل نموده است.

ارزیابی مهاجرت

برای شناخت بهترین راه مهاجرت به کشورهای کانادا و استرالیا بهترین راه تکمیل فرم ارزیابی مربوطه است. بعد از تکمیل، فرم شما توسط وکلای مهاجرتی ما بررسی شده و بهترین گزینه های مهاجرتی همراه با مشاوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

فرم ارزیابی مهاجرت

سیستم امتیازسنجی مهاجرت به کانادا

CRS یک سیستم نمره محور می باشد که از آن برای ارزیابی و رتبه بندی در Express Entry، می توانید استفاده کنید و شانس خود را برای مهاجرت به کانادا بسنجید. این ابزار به شما کمک می کند تا نمره خود را بر اساس پاسخ هایی که به موضوعات زیر می دهید، محاسبه کنید.

سیستم امتیازسنجی مهاجرت به کانادا

تا چند لحظه ی دیگر یک کد تایید برای شما ارسال می گردد . لطفا در فیلد زیر قرار دهید.

در حال ارسال اطلاعات لطفا چند لحظه منتظر بمانید