موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت به ظن وگمان عده ی زیادی از هم وطنان با توجه به گستردگی کار بی اغراق یکی از بزرگترین موسسات مشاوره محسوب میشود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر و اندک است، اما موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت با سیستم جدید مشاوره در خصوص اطلاعات مهاجرت به کانادا و همکاری با وکلای حرفه ای و گستردگی روش های مهاجرتی که در اختیار دارد میتواند بهترین گزینه برای عزیزانی که در خصوص مهاجرت به کانادا سوالی دارند و یا نیاز به مشاوره دارند، باشد.

درباره هولدینگ پارس پندار نهاد

هولدینگ پارس پندار نهاد در سال ۱۳۸۷ به مدیریت جناب آقای دکتر میثم شکری ساز ، با تمرکز بر دسته های آموزش، پژوهش، مشاوره کسب و کار و داوری و شماره ملی ۳۸۲۹۰ در شهر اصفهان تاسیس گردید. هدف از تاسیس این مجموعه ارایه خدمات فوق، در بسترهای اطلاعات در قالب یک طرح ایده محور بوده است و همواره سعی بر این داشته تا خدمات ویژه‌ایی به افراد VIP و vVIP ارائه دهد. هولدینگ پارس پندار نهاد به فردایی می نگرد که کلیه نیازهای آموزشی، مهارتی، مشاوره کسب و کار و هر آنچه هر شهروند برای پیشرفت و ارتقا خود و سازمان خود به آن نیازمند است را با کیفیتی شایسته و مطابق با جدیدترین متد مرتفع سازد. قرار گرفتن در راس برند اول خدمات آموزشی، مشاوره، کسب و کار، تولید محتوا، آموزش مجازی، الکترونیکی و پژوهشی در کل کشور یکی از آرمان هایی بود که ما در سر داشتیم و برای رسیدن به آن روزانه تلاش کردیم. در حال حاظر قدمی بلند تر برداشته‌اییم و به دنیای بین‌الملل چشم دوخته‌اییم. هولدینگ پارس اولین برندی است که اقدام به ارائه خدمات آموزشی به جامعه بین الملل نموده است. جالب است بدانید کلیه مدارکی که از برند های زیر مجموعه ما صادر میگردند، مورد تایید سازمان WES کشور های کانادا و آمریکا میباشند.

ارزیابی مهاجرت

برای شناخت بهترین راه مهاجرت به کشورهای کانادا و استرالیا بهترین راه تکمیل فرم ارزیابی مربوطه است. بعد از تکمیل، فرم شما توسط وکلای مهاجرتی ما بررسی شده و بهترین گزینه های مهاجرتی همراه با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

فرم ارزیابی مهاجرت

سیستم امتیازسنجی مهاجرت به کانادا

CRS یک سیستم نمره محور می باشد که از آن برای ارزیابی و رتبه بندی در Express Entry، می توانید استفاده کنید و شانس خود را برای مهاجرت به کانادا بسنجید. این ابزار به شما کمک می کند تا نمره خود را بر اساس پاسخ هایی که به موضوعات زیر می دهید، محاسبه کنید

سیستم امتیازسنجی مهاجرت به کانادا