موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

درباره موسسه حقوقی بین‌المللی دادگران حق و عدالت

بیش از ۵۰۰ مشاور آموزش‌دیده متخصص و وکلای رسمی مهاجرتی، اینجا گرد هم آمده‌اند تا یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات حقوقی بین‌المللی به نام دادگران حق و عدالت تحت برند پارسی کانادا (با شماره ثبت 40681 و 10 سال سابقه) شکل بگیرد.

در موسسه مهاجرتی پارسی کانادا با سیستم نوین مشاوره‌ای، افرادی که قصد مهاجرت به روش‌های گوناگون (از جمله مهاجرت کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، خرید ملک و …) دارند را هدایت می‌کنیم و مناسب‌ترین مقصد را برایشان در نظر می‌گیریم. سپس قدم‌به‌قدم و از لحظه اقدام تا موقع اقامت، کار و زندگی همراهشان هستیم.

بخشی از فعالیت‌های هولدینگ پارس

پرسنل آموزش‌دیده
+۵۰۰
پرسنل آموزش‌دیده
پرونده موفق مهاجرتی
+۱۲۲۵
پرونده موفق مهاجرتی
پرونده درحال پیگیری
+۲۱۳۰
پرونده درحال پیگیری

نمونه پرونده های موفق

معرفی شعب اصلی پارسی کانادا

پارسی کانادا در حال جهانی شدن…! این شعبه جدید ماست که در شهر زیبای ونکوور کانادا راه‌اندازی شده. در این شعبه، قرار است خدمات ویژه‌ای چه به مشتریان خارج از کشور و چه کسانی که از طریق پارسی کانادا به این کشور می‌روند، ارائه کنیم.

شعبه اصلی پارسی کانادا اینجاست؛ در این شعبه، اتاق‌های متعدد VIP تعبیه شده است. بیش از 200 پرسنل در حال کار و فعالیت هستند و مشاورین متخصص ما، مشتریان عزیز را به درستی راهنمایی می کنند.

یکی دیگر از شعبه‌های پارسی کانادا که تعداد دیگری از مشاورین آموزش‌دیده ما در آنجا گرد هم آمده‌اند تا دانش خود را در اختیار شما مشتریان ارزشمندمان بگذارند، در این شعبه هم مشتریان عزیز به دقت راهنمایی شده و پاسخ سؤالاتشان را می‌گیرند.

نخستین شعبه پارسی کانادا که بیش از 10 سال قبل در اصفهان راه‌اندازی شد و هم‌اکنون قلب اداری مجموعه است. به جز اتاق‌های VIP برای رسیدگی به درخواست‌های مشتریان در اصفهان، بخش‌های مختلف اداری از جمله حسابداری، منابع انسانی، روابط عمومی، تیم دیجیتال مارکتینگ و تیم فنی در این ساختمان مستقر است.

تازه‌ترین شعبه پارسی کانادا در کلان‌شهر مشهد با پرسنل آموزش‌دیده و پرانگیزه؛
تلاش می‌کنیم با افتتاح شعبه‌های جدید به ویژه در کلان‌شهرها، هم خدمت‌رسانی را به شما مشتریان و متقاضیان عزیزمان، راحت‌تر کنیم و هم سرعت رسیدگی به درخواست‌هایتان را بیشتر کنیم. حالا، در مشهد کنار شما هستیم…!

کنار هم جشن می‌گیریم

جای لبخند شما اینجا خالیست

مشاورین قانونی مهاجرت در پارسی کانادا

پارسی کانادا با بهره‌مندی از تیمی از وکلای حرفه‌ای آماده ارائه خدمات قانونی و حقوقی در زمینه مهاجرت به کشورهای متنوع است. البته در کنار تیم وکلای ما، تیمی خبره از مشاورین حرفه‌ای و با تجربه همواره در تلاش هستند تا هم اطلاعات دقیق و به‌روزی درباره مهاجرت در اختیار شما قرار دهند و هم در قرارهای حضوری و مشاوره‌های تلفنی، بهترین راهنمای شما در این مسیر باشند.

به این دلایل، با خیال راحت به “پارسی کانادا” اعتماد کنید!

ما تیم پشتیبانی قدرتمندی داریم 🙂

تمامی ایمیل‌ها، کامنت‌ها و پیام‌هایتان را در کمتر از 24 ساعت با دقت پاسخ می‌دهیم.

فرصت سوزی نمی‌کنیم!

بررسی دقیق شرایط مهاجرتی شما، احتمال خطا و از دست رفتن فرصت‌های طلایی را به حداقل می‌رساند. اگر شانس بورسیه شدن داشته باشید، اگر شرایط کاری خوبی برایتان وجود داشته باشد و اگر واجد شرایط مهاجرت به یک کشور درجه یک باشید، این فرصت برایتان محفوظ خواهد ماند.

حلال مشکلاتتان هستیم!

شما به ما اعتماد کرده‌اید، وظیفه ماست که برای مشکلات احتمالی‌تان، اثربخش‌ترین راه‌حل‌ها را پیدا کنیم. این حیطه تخصصی ماست و سال‌ها در پیدا کردن راه‌حل‌ها، تجربه اندوخته‌ایم؛ پس خیالتان راحت!

مدام آموزش می‌بینیم و رشد می‌کنیم!

بیش از 500 مشاور در پارسی کانادا فعالیت می‌کنند. می‌دانیم که اگر آموزش مداوم و به روز نداشته باشیم، هم از بقیه عقب می‌مانیم و هم اطلاعاتمان کهنه و قدیمی می‌شوند. آموزش‌های هفتگی و منظم برای مشاورین و تمامی تیم‌ها در مجموعه پارسی کانادا، یک ضرورت است که به دقت رعایت می‌شود.

مشتریانمان را رها نخواهیم کرد!

از لحظه‌ای که به ما مراجعه می‌کنید تا وقتی در کشور مقصدتان مشغول کار، زندگی و تحصیل می‌شوید، همراهتان هستیم. حتی پس از اعزام به خارج از کشور، باز هم ارتباطمان با شما برقرار خواهد ماند تا مطمئنیم شویم همه چیز، مطابق میلتان پیش می‌رود.

تجربه بالایی داریم…

صدها پرونده موفق مهاجرتی و ده ها پرونده که مشغول طی فرایندهایشان هستند، نشان از ظرفیت و تجربه بالای پارسی کانادا برای به سرانجام رساندن خواسته‌های شماست. بیش از 91 درصد از کسانی که به ما مراجعه کرده‌اند، با موفقیت ویزا شده و به کشور دلخواهشان مهاجرت کرده‌اند.

حافظ حریم خصوصی و مدارکتان هستیم

ما تضمین می‌کنیم که در حفظ اسرار، اطلاعات شخصی و حریم خصوصی شما، به معنای واقعی کلمه تلاش کنیم. هرگز مدارکتان را به دست افراد غیر نسپاریم و اطلاعاتتان را تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار ندهیم. اینجا، اصول اخلاقی، حرف اول را می‌زند…

امکانات کامل و کارآمدی داریم!

در شعبه‌های مختلف پارسی کانادا (زعفرانیه و سعادت‌آباد تهران، اصفهان، ونکوور و…) امکانات و تکنولوژی‌های مدرن و کارآمدی را به کار گرفته‌ایم تا مشاورینمان با حداکثر بازدهی و اثربخشی و در محیطی شاداب کار کرده و خدمت‌رسانی کنند.

نظر برخی از مهاجران ما

موسسه حقوقی بین‌المللی دادگران حق و عدالت با برند تجاری پارسی کانادا و با شماره ثبت 40681 یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات حقوقی در ایران است.

کار را به کاردان بسپارید…

مهاجرت می‌تواند سرنوشت هرکدام از ما را عوض کند و بدون شک یکی از کلیدی‌ترین تصمیم‌های زندگی است؛ پس باید برای گرفتن این تصمیم نهایت دقت را به خرج داد و به‌قول‌معروف، کار را به دست کاردان سپرد.

شما به عنوان متقاضی مهاجرت، خودتان هم می‌توانید فعالیت‌های مهاجرتی‌تان را انجام دهید، منتها این کار ممکن است با ریسک‌های بالقوه‌ای همراه باشد؛ از جمله:

  • دقت نکردن در پر کردن فرم‌ها،
  • رعایت نکردن ریزه‌کاری‌ها و جزئیاتی که از چشمتان پنهان است،
  • عدم شناخت پیچیدگی‌هایی مثل مصاحبه سفارتی، ترجمه مدارک و …
  • و گذاشتن وقت و انرژی زیاد برای انجام این فعالیت‌ها.

شما می‌توانید به جای پذیرش این ریسک‌ها، به ما اجازه دهید تا همراهی‌تان کنیم و با اطمینان بیشتری، کار را به پیش ببریم.

هرگز ادعا نداریم که فقط ما می‌توانیم به بهترین شکل ممکن فرایندهای یک پرونده را با موفقیت به پایان برسانیم، اما تجربه ما، پرونده‌های موفق قبلی و نظرات مشتریان (که برخی از آن‌ها را در پایان می‌بینید)، گواه این است که کارمان را خوب بلدیم.

امیدواریم بتوانیم پاسخ اعتمادتان را به گونه‌ای بدهیم که مراجعه‌تان به ما به یکی از بهترین تصمیمات زندگی‌تان بدل شود.

ما، زیستن با “ارزش‌ها” را تمرین می‌کنیم…!

ما می‌خواهیم کارها و فعالیت‌هایمان، معنا داشته باشند. ارزش‌های ما، کیفیت اقداماتمان را مشخص می‌کنند. اینجا، بخشی از ارزش‌های سازمانی پارسی کانادا را بخوانید:

مسئولیت‌پذیری…!

همه‌ی “پارسی کانادایی‌ها” خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن وظایفشان می‌دانند و این مسئولیت می‌پذیرند. اگر اشتباهی صورت بگیرد، برای جبران آن می‌کوشند.

حرمت کلام

در پارسی کانادا، احترام و حفظ حرمت کلام، اهمیت زیادی دارد. واژه‌ها برایمان ارزشمندند و تلاشمان این است که همواره از کلماتی دل‌نشین و حال خوب کن بهره بگیریم.

حل مسئله

برای اینکه به مشتریانمان خدمت کنیم، این مهارت واقعاً ضروری است. ما با آموزش‌های مداوم و پیوسته، تلاش می‌کنیم مهارت‌هایمان را ارتقا دهیم تا با مشکلات ریز و درشت و پیچیده احتمالی، با آمادگی کامل مواجه شویم.

جانشین پروری

هرکدام از اعضای تیم پارسی کانادا، سعی در آموزش به افراد زیردست دارند تا بتوانند جانشینان شایسته‌ای برای خودشان پرورش دهند.

حساسیت و پاسخگویی به نیاز مشتریان و کارکنان

ما در پارسی کانادا، شنونده و بیننده همکاران و مشتریان هستیم تا مطمئن شویم کوچک‌ترین خواسته‌های آن‌ها بی‌جواب نمانده است.

ایده یابی و خلق راهکار

ما در پارسی کانادا به دنبال نظرات‌ کسانی هستیم که در مورد آن، تخصص و تجربه دارند و می‌توانند راهی برای رفع مشکلات و یا توسعه نقاط قوت ارائه کنند.

هم‌دلی

ما در پارسی کانادا بر اساس منطق، تحلیل و تصمیم عمل می‌کنیم و آن را با کمک و یاری هم به ثمر می‌رسانیم.

قصد مهاجرت دارید؟ مشاورین حرفه‌ای ما همراهتان هستند! ما و شما می‌توانیم همین حالا به سادگی، همکاری‌مان را شروع کنیم. فقط در چند دقیقه! لطفاً فرم ارزیابی مهاجرت را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید