موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به کانادا | بی شک کشور کانادا یکی از کشور هایی است که بسیاری از افراد در آرزوی اخذ اقامت دائم آن می باشند. از جمله مواردی که باعث شده است این کشور مقصد مورد علاقه مهاجرین شود، سیستم اقتصادی، سلامت و درمان، سیستم آموزشی، فرهنگ، چشم انداز های بکر و زیبا و حیات وحش بی نظیر آن می باشد. در کشور کانادا فرصت ها و پتانسیل های کاری زیادی برای کارآفرینان و متخصصین حرفه ای موجود می باشد و این توانایی بیشتر در اقتصاد صنعتی کانادا ریشه دارد. کانادا به عنوان یکی از ثروتمند ترین کشور های جهان، بالاترین استاندارد های زندگی را دارد، این در حالی است که میزان مالیات در این کشور خیلی پایین می باشد. نکته قابل توجه دیگر نرخ تورم در کانادا است که برابر با 2.3 درصد است. این کشور سعی کرده است هر ساله بر درآمد خود بیافزاید به همین دلیل هر روزه شاهد پیشرفت و توسعه اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری در این کشور هستیم و هر ساله صد ها و حتی هزار ها فرصت شغلی جدید در این کشور معرفی می شود. یکی از مواردی که بیش از همه باعث شده است توجه مهاجرین به این کشور جلب شود، سیستم آموزشی آن است. کالج و ها و دانشگاه های کانادا در سطح بین المللی از درجه علمی و اعتبار قابل ملاحظه ای بر خوردار می باشند. از طریفی کانادا دارای تحصیل کرده ترین قشر جامعه در جهان می باشد.

روش های مهاجرت به کشور کانادا

شما از طریق روش ها و برنامه های مختلفی می توانید به کشور پهناور کانادا مهاجرت کنید. این روش ها شامل تخصص و اکسپرس اینتری، سرمایه گذاری، دانشجوئی، کارآفرینی و مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و اسپانسرشیپ می باشد. آنچه از اهمیت زیادی برخوردار است، این است که بتوانید در بهترین و مناسب ترین برنامه مهاجرتی کانادا قرار گیرید. حتما دیده اید افرادی که اقدام به مهاجرت به کشور کانادا می کنند، یا خیلی زود در این کار موفق می شوند و یا مدت طولانی مجبور هستند، منتظر بمانند. دلیل موفقیت آن هایی که زود به هدف مهاجرتی خود دست پیدا می کنند، این است که برنامه مهاجرتی صحیحی که متناسب با شرایط خاص آن هاست را انتخاب می کنند. اینجاست که تاثیر یک پرونده کامل و یا ناقص مهاجرتی ، خود را به وضوح نشان می دهد. ضمن اینکه قوانین مهاجرتی مدام در حال تغییر و به روز رسانی می باشند. به همین دلیل کسب اطلاع از این به روز رسانی ها بسیار اهمیت دارد. با مطالعه این مقاله می توانید به خوبی با انواع روش های مهاجرت به کشور کانادا آشنا شوید. ضمن اینکه اگر در هر زمینه ای سوال داشتید و یا نیازمند مشاوره در حوزه مهاجرت به کانادا می باشید، می توانید با تیم متخصص ما تماس حاصل کنید. آن ها ضمن راهنمایی ها و مشاوره های دقیق و به روزی که به شما می دهند، می توانند به کمک وکلای حرفه ای، مسیر مهاجرتی شما را هموار کنند. در ادامه می خواهیم روش های مختلف مهاجرت به کشور کانادا را با هم بررسی کنیم:

ویزای Job Offer

دولت کانادا از افراد متخصص، با مهارت و سطح بالایی که بتوانند در موقعیت های شغلی این کشور به خوبی ایفای نقش کنند، حمایت ویژه ای کرده و برای آن ها شرایطی را فراهم می کند که به طور دائم و یا موقت بتوانند در کانادا کار کنند.این ویزا برای آن دسته از افرادی که به دنبال کار در کشور کانادا می باشند، مناسب است و با داشتن آن، دولت کانادا بهتر و بیشتر می تواند به مهاجرین جویای کار اعتماد کند.

ادامه مطلب job offer

ویزای کارآفرینی

اگر در ایران سابقه مدیریتی دارید و یا کسب و کار نو و جدیدی راه اندازی کرده اید، این روش بهترین راه مهاجرتی برای شما می باشد. اگر بتوانید شرایط مورد نظر کشور کانادا را برای اخذ این ویزا کسب کنید، نه تنها برای خود بلکه برای خانواده تان نیز اقامت دائم دریافت خواهید کرد. نکته جالب این است که موفقیت کسب و کار شما، تاثیری روی اخذ این ویزا ندارد. یکی دیگر از روش های اخذ اقامت کشور کانادا، ثبت شرکت در این کشور می باشد. البته به خاطر داشته باشید که کانادا قوانین جدی را برای راه اندازی شرکت های جدید، وضع کرده است.

ادامه مطلب ویزای کارآفرینی

تحصیل در کشور کانادا

کانادا از جمله کشور هایی است که این روزها به یکی از محبوب ترین مقاصد برای ادامه تحصیل تبدیل شده است و با فراهم کردن سطح کیفیتی بالا برای دانش جویان و ارائه مزایایی چون امکان کار در زمان تحصیل، بورسیه های تحصیلی ، اخذ اقامت بعد از تحصیل و ... مورد توجه علاقمندان به تحصیل قرار گرفته است.

ادامه مطلب تحصیل در کشور کانادا

ویزای خود اشتغالی

منظور از خود اشتغالی فردی است که سابقه کاری مرتبطی داشته باشد، علاقه مند به ماندن در کانادا باشد و همچنین تمایل به انجام فعالیت های تجاری خاصی داشته باشد. این روش برای قشر های مختلفی به کار می آید. البته باید قبل از هر اقدامی برای اخذ ویزای خود اشتغالی کانادا اطلاعات مهاجرتی به روز کانادا را بررسی کنید. برای اینکه بتوانید دولت کانادا را برای اخذ این ویزا متفاعد کنید باید بتوانید نشان دهید که حرفه شما درآمد کافی جهت تامین زندگی تان را دارد و رشته و حرفه مورد نظر دولت کانادا باشد.

ادامه مطلب ویزای خود اشتغالی

ویزای توریستی

به روش اخذ ویزای توریستی هم می توانید به این کشور زیبا و پهناور سفر کنید. برای دریافت این ویزا باید پیگیری های دقیقی داشته باشید به همین دلیل نیازمند مشاوره و خدمات معتبری هستید. پس انتخاب آژانسی که قرار است به شما درباره این موضوع راهنمایی بدهد، از اهمیت ویژه ای بر خوردار می باشد.

ادامه مطلب ویزای توریستی

ویزای اکسپرس انتری

یکی دیگر از روش هایی که می توانید به کمک آن اقامت کشور کانادا را دریافت کنید، اکسپرس انتری است که یک روش برای ارائه درخواست ویزا و مهاجرت می باشد. با استفاده از این روش می توانید در مدت زمان شش ماه و یا حتی کمتر پروسه مهاجرتی خود را به اتمام رسانید. در این روش شما باید ثبت نام کنید و مشخصات کاملی از خود ارائه دهید. بر اساس اطلاعاتی که وارد می کنید وضعیت شما رتبه بندی می شود. اگر در رتبه بالایی قرار گرفتید برای شما دعوت نامه ارسال می شود که باید در آن درخواست مهاجرت خود را اعلام کنید.

ادامه مطلب ویزای اکسپرس اینتری

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه تیم وکلای ما در زمینه مهاجرت به کانادا بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص ما تمامی مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و ... برای شما انجام می دهند.