موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا راهی برای رسیدن به زندگی بهتر است. جمعیت پایین کشور کانادا و نیاز به نیروی ماهر و متخصص باعث شده تا این کشور بالاترین نرخ مهاجر پذیری در دنیا را داشته باشد.

دانشگاه های معتبر در سطح جهانی، اقتصاد در حال رشد، سطح بالای رفاه اجتماعی و وجود فرهنگ های مختلف در کانادا، این کشور به یکی از اصلی ترین مقاصد مهاجران از سراسر دنیا تبدیل کرده است.

اقتصاد قوی و با ثبات کانادا، باعث بوجود آمدن بازار کار عالی و در نتیجه فرصت های شغلی زیاد برای افراد ماهر و متخصص شده است.

 

سطح بالای اشتغال و نرخ پایین تورم یعنی به راحتی می توانید در کانادا کار کنید و نگران قیمت ها و هزینه های زندگی نباشید. به همین دلیل، کانادا کشوری فوق العاده برای کار و تجارت است. برای اطلاع بیشتر مقاله هزینه های زندگی در کانادا را از دست ندهید.

زندگی و آموزش در بالاترین سطح جهانی، آرزوی افراد زیادی است، و این دقیقا یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب کانادا برای مهاجرت است.

علاوه بر این، به دلیل وجود مهاجرین از کشورهای مختلف، کانادا به یک کشور چند فرهنگی تبدیل شده و رفتار گرم و دوستانه با مهاجرین، کانادا را به مکانی ایده ال برای مهاجرت تبدیل کرده است.

آزادی بیان، فرصت های شغلی و آموزشی برابر برای همه و پایین بودن نرخ جرم و جنایت، کانادا را به مقصد شماره یک مهاجرین از سراسر دنیا تبدیل کرده است.

آیا زندگی و کار در کشور کانادا همه حسن است و کمال؟
اگر امنیت و ثبات اقتصادی، بی طرفی سیاسی، دسترسی به بهداشت مناسب و با کیفیت، کیفیت بالای آموزش، ثروتمند بودن این کشور به دلیل وجود منابع طبیعی، پایین بودن آمار جرم و جنایت برایتان مهم باشد، بله زندگی و کار در این کشور فوق العاده است.

اما در صورتی که سرمایی هستید، و فاصله زیاد کانادا از ایران برایتان مهم است، شاید بخواهید کشور دیگری را برای مهاجرت انتخاب کنید

 

راه های مهاجرت به کانادا

کشور کانادا برای جذب سرمایه های خارجی و تامین نیروی کار ماهر روش های مختلفی برای پذیرش مهاجرین دارد.

از مهاجرت کاری گرفته تا سرمایه گذاری و مهاجرت تحصیلی، با توجه به هدف و شرایطی که دارید، امکان مهاجرت به کانادا برای شما وجود دارد. کانادا کشور ثروتمندی است و از نظر اقتصادی ثبات بالایی داشته و همچنان در حال رشد است.

درخواست مشاوره رایگان

 

از طرفی جمعیت این کشور با توجه وسعت خاک آن کم است. به همین دلیل، روش های مختلفی را برای جذب مهاجرین در نظر گرفته تا افراد مختلف با توانایی، مهارت، سرمایه و سایر موارد مورد نیاز کانادا به این کشور مهاجرت کنند.

این فرصتی بسیار ایده ال برای کسانی است که می خواهند با زندگی در یک کشور پیشرفته آینده بهتری داشته باشند. روش های مختلف مهاجرت به کانادا شامل موارد زیر است:

مهاجرت کاری به کانادا

اگر می خواهید به کانادا مهاجرت کنید و مهارتی دارید که کشور کانادا به آن نیاز دارد، چرا از راه کار به این کشور مهاجرت نکنید؟

خوشبختانه برنامه های متنوعی مانند جاب آفر، اسکیل ترید، اسکیل ورکر و … برای مهاجرت کاری به کانادا وجود دارد. بنابراین، افراد با شرایط مختلف می توانند با توجه به شرایط خود از طریق یکی از این روش ها به کانادا مهاجرت کنند.

به طور کلی، تفاوت این روش ها در نوع و سطح مهارت و پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرمای کانادایی است.
برای مثال در جاب آفر باید از طرف یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی داشته باشید و یا در اسکیل ورکر، مهارتی داشته باشید که کانادا به آن نیاز دارد.

کانادا به نیروی کار در زمنیه های مختلف نیاز دارد و مشاغل مورد نیاز کانادا، باعث شده تا افراد زیادی با تخصص ها و مهارت های مختلف به کانادا مهاجرت کنند.

علاوه بر این، هر استان برنامه ها و معیارهای مخصوص به خود را دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد،  این موضوع یعنی در هر سطح از مهارت و تخصص که باشید، شانس این را دارید که در کانادا کار پیدا کنید.

سطح درآمد در کانادا در مقایسه با هزینه های زندگی بالاتر است. به همین دلیل، با کار و زندگی در این کشور سطح بالایی از رفاه را تجربه خواهید کرد.

یکی از ویژگی های مهاجرت به کانادا از طریق کار، امکان دریافت اقامت دائم این کشور است. به همین دلیل، مهاجرت کاری از پرطرفدارترین روش های مهاجرت به کاناداست.

در یک دسته بندی کلی، این روش مهاجرتی به دو دسته مهاجرت کاری فدرال و استانی تقسیم می شود. در مهاجرت کاری از طریق روش فدرال، فرد متقاضی باید از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام به ثبت درخواست کند.

هر چه میزان امتیاز متقاضی با توجه به ملاک هایی مانند سابقه کاری، مدرک تحصیلی، دانش زبانی و … بیشتر باید، شانس پذیرفته شدن او بیشتر می شود.

در روش مهاجرت استانی به کانادا، با توجه به توافق نامه ای که بین سازمان مهاجرت کانادا با هر یک از استان ها بسته شده است، این استان ها می توانند درخواست افراد متقاضی را به طور جداگانه برای استان خود بررسی کنند.

بیشتر بخوانید: مهاجرت کاری به کانادا

 

مهاجرت تحصیلی به کانادا

بهترین گزینه برای افرادی که به زندگی در کانادا و تحصیل در بهترین مدارس، کالج ها و دانشگاه های دنیا علاقه دارند، مهاجرت تحصیلی به این کشور است.

برای این کار روش های مختلفی از جمله Co op وجود دارد، که به کمک آن می توانید به کشور کانادا مهاجرت کرده و در آنجا تحصیل کنید.

تحصیل در کانادا نه تنها فرصتی برای دریافت اقامت دائم این کشور، بلکه راهی برای تحصیل در بهترین سطح آموزش است.

در هر مقطع تحصیلی که باشید، می توانید با گرفتن ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید. برای مثال، اگر می خواهید بلافاصله بعد از تحصیل وارد بازار کار شوید، بهتر است تحصیل در کالج های کانادا را انتخاب کنید.

کالج های کانادا، معمولا دوره هایی هستند که در آموزش مهارت در اولویت قرار دارد. به همین دلیل، می توانید بلافاصله بعد از پایان دوره کالج کار پیدا کنید. پس از چند سال کار و زندگی در آنجا برای دریافت اقامت دائم اقدام کنید.

اگر شرایط پذیرش از دانشگاه های کانادا را دارید، اما هزینه های دانشگاه زیاد است، می توانید از بورسیه تحصیلی استفاده کنید.

یکی از ملاک های اخذ ویزای تحصیلی کانادا، داشتن حداقل نمره 6 آیلتس است.

البته حتی اگر سطح زبان شما برای دانشگاه مورد نظرتان پایین باشد، می توانید در کلاس های زبان دانشگاه مورد نظرتان شرکت کرده و پس از دریافت سطح زبان مورد نظر در رشته ای که می خواهید تحصیل کنید.

به طور کلی سن، تمکن مالی، نمره زبان و مدت زمانی که از زمان اخذ آخرین مدرک دانشگاهی شما می گذرد در پذیرش درخواست شما برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل تاثیر می گذارد.

همانطور که در بالا اشاره شد، تحصیل در کانادا تنها به دانشگاه محدود نیست. از مقطع دبستان تا پست دکترا، امکان تحصیل در کانادا وجود دارد.

بیشتر بخوانید: مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

اگر سرمایه ای دارید و می خواهید در یک کشور امن و راحت از آن استفاده کنید، کشور کانادا یکی از بهترین گزینه هاست.

روش های مختلفی مثل خود اشتغالی، کارآفرینی، سرمایه گذاری استانی و خرید بیزینس برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد.

به همین دلیل، با توجه به میزان سرمایه و شرایطی که دارید می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری دریافت کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، یکی از بهترین روش ها برای کارآفرینان، مدیران و کلیه افرادی است که توانایی ایجاد شغل برای دیگران را دارند.

در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، می توانید به همان فعالیت در کانادا ادامه دهید؛ اما با این تفاوت که بسیاری از مشکلات و مسائل اقتصادی و سایر مسائل بر روی شغل شما تاثیر نمی گذارد.

بنابراین، در یکی از کشورهای پیشرفته و امن آینده بهتری را برای خود و خانواده خواهید داشت.

برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا، حداقل باید مبلغ 1600 دلار کانادا سرمایه داشته باشید.

همانطور که در بالا اشاره شد، برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا روش های مختلفی وجود دارد و در نتیجه شرایط و میزان سرمایه مورد نیاز هم متفاوت است.

برای مثال، اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت را دارید باید از اداره فدرال کانادا مجوز بگیرید. حتی افرادی که شرکت انحصاری ثبت می کنند، به عنوان یک فرد خارجی زیر نظر دولت هستند.

نمونه دیگر، سرمایه گذاری استانی در کاناداست که با توجه به نوع استان شرایط آن کمی متفاوت است.
برای نمونه، برای سرمایه گذاری در کبک محدودیت سنی وجود ندارد و نیازی به دریافت مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه نیز ندارید.

در جزیره پرنس ادوارد، کسب و کاری که یک سرمایه گذار خارجی راه اندازی می کند باید با مهارت و تجربه او مرتبط باشد.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از راه سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از راه استارتاپ

کانادا افراد نوآوری که توانایی ایجاد شغل در کانادا را داشته باشند با آغوش باز می پذیرد. ویزای استارت اپ دقیقا برای همین افراد طراحی شده است.

در صورتی که ایده جدیدی دارید که یکی از سازمان های مربوط به استارتاپ در کانادا آن را تایید کند، به اندازه کافی به زبان انگلیسی یا فرانسه تسلط داشته و تمکن مالی هم داشته باشید، ویزای استارت اپ یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به کانادا است.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

یکی از ویژگی های مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ، امکان دریافت اقامت دائم است. این اقامت برای فرد متقاضی و خانواده او صادر می شود.

اما برای دریافت اقامت دائم، ابتدا باید در مدت زمان مشخصی، ثابت کنید که کسب و کار موفقی دارید. به طور کلی، طرح Start Up شما باید ابتکاری باید، برای کانادایی ها شغل ایجاد کند و بتواند در مقیاس جهانی رقابت کند.

برای راه اندازی یک استارتاپ در کانادا به سرمایه ای بین 75 تا 200 هزار دلار نیاز دارید. این سرمایه با توجه به نوع سازمانی که از طرح شما پشتیبانی می کند، متغییر است.

دو شرط اصلی برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا وجود دارد. این دو اصل عبارتند از: داشتن حمایت سرمایه گذار کانادایی و داشتن یک برنامه تجاری مبتکرانه.

برای دریافت حمایت از یک سرمایه گذار کانادایی، این موضوع را باید در نظر داشته باشید که هر سازمان شرایط و قوانین خود را برای تایید ایده های استارتاپی دارد.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از راه استارتاپ

 

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری (ورود سریع)

کشور کانادا سیستم اکسپرس انتری (Express Entry) را با هدف جذب افراد ماهر و با استعداد از سال 2015 ایجاد کرده است. اکسپرس اینتری چیست؟ اکسپرس اینتری یک سیستم امتیاز دهی و رتبه بندی است.

هر متقاضی شانس این را دارد که در یکی از چهار برنامه:

 • نیروی کار متخصص فدرال یا اسکیل ورکر (Federal Skilled Worker Class)،
 • برنامه نیروی متخصص فنی فدرال یا اسکیل ترید (Federal Skilled Trades Program)،
 • برنامه تجربه کار کانادایی (Canadian Experience Class)
 • و برنامه مهاجرت استانی کانادا (Provincial Nominee Programs (PNP پذیرفته شود.

بنابراین هر چه امتیاز بالاتری داشته باشید، در محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری شانس بیشتری برای انتخاب شدن خواهید داشت.

به طور کلی، در سیستم اکسپرس اینتری کانادا قدم اول این است که حداقل شرایط مورد نیاز برای این سیستم را داشته باشید. مرحله بعدی، ساخت پروفایل اکسپرس اینتری است.

مرحله سوم، دریافت دعوتنامه یا همان ITA است. این دعوتنامه برای فرد متقاضی ارسال شده و از او خواست می شود تا برای اخذ ویزا اقدام کند. مرحله پایانی در سیستم اکسپرس اینتری، درخواست اقامت کاناداست.

بعد از دریافت دعوتنامه، فرد متقاضی 90 روز فرصت دارد تا برای درخواست اقامت دائم اقدام کند.

مدارکی که برای ویزای اکسپرس اینتری نیاز دارید شامل پاسپورت معتبر، مدرک آزمون زبان انگلیسی یا فرانسوی، مدارک شخصی مثل شناسنامه، مدارک معتبر سوابق کاری و … است.

بیشتر بخوانید: اکسپرس انتری کانادا

برای اطمینان از این که کدامیک از این روش ها مناسب شماست، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت پارسی کانادا را پر کنید.

فرم ارزیابی مهاجرت

 

مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی

پرستار خانگی یکی از مشاغلی است که از طریق آن، می توانید بدون نیاز به سرمایه و تنها با داشتن مدرک به کانادا مهاجرت کنید.

امکان اخذ اقامت دائم و پس از آن دریافت شهروندی کانادا یکی از ویژگی های عالی این روش مهاجرت کاری به کاناداست.

اگر به پرستاری از کودکان، سالمندان و معلولین علاقه دارید و شغل فعلی شما در همین زمینه است، مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی بهترین گزینه برای شماست.

برای مهاجرت به کانادا، از این طریق با مدرک شما معادل با سطح آموزش متوسطه در کانادا باشد.

علاوه بر این، باید دوره های لازم را در این زمینه و در مراکز مهارتی معتبر بگذرانید. فرد متقاضی باید حداقل یک سال تجربه کار به صورت تمام وقت را داشته باشد.

این تجربه کاری باید طی 3 سال قبل از ثبت تقاضا برای دریافت ویزا از طریق پرستار خانگی باشد.در مورد زبان نیز باید توانایی صحبت کردن، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی یا فرانسوی را داشته باشید.

یکی از ویژگی های عالی این روش به امکان همراهی تمامی اعضای خانواده با فرد متقاضی است.

به عبارت ساده تر، در صورت پذیرفته شدن تقاضای شما می توانید کلیه اعضای خانواده را نیز با خود همراه ببرید.

فرزندان فرد متقاضی می توانند به صورت رایگان در مدارس دولتی کانادا تحصیل کنند. علاوه بر این، امکان تحصیل برای فرد متقاضی نیز به صورت پاره وقت وجود دارد.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی

 

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

پناهندگی به جز در موارد استثنایی، هرگز روش مناسبی نبوده و هیچ یک از وکلا و متخصصین مهاجرتی این روش را توصیه نمی کنند.

از سختی های روش های غیر قانونی ورود به کانادا گرفته تا مدت زمانی که طول می کشد تا پرونده درخواست شما بررسی شود، در مقایسه با روش های موجود و قانونی آخرین گزینه است.

روش های مهاجرت به کانادا آنقدر متنوع است که تقریبا هر فرد با هر شرایطی که داشته باشد، می تواند از روش های قانونی برای مهاجرت به این کشور استفاده کند.

پناهندگی آخرین گزینه برای مهاجرت به کاناداست. بنابراین، اگر جزء موارد استثنایی نیستید، چرا اول روش های قانونی و راحت تر را برای مهاجرت امتحان نکنید!؟

 

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، یکی از ساده ترین روش های مهاجرت است. فردی که با او ازدواج می کنید، حتما باید شهروند کانادا باشد.

علاوه بر این، باید به سن قانونی 18 سال نیز رسیده و استطاعت مالی نیز داشته باشد و بتواند حداقل به مدت سه سال هزینه های خود و همسرش را تامین کند.

لازم به ذکر است که ازدواج با یک شهروند کانادایی به شما تابعیت نمی دهد.

اگر می خواهید شهروند کانادا شوید، باید شرایط ویژه آن را داشته باشید. این شرایط شامل حداقل 1095 روز حضور در کانادا و گذشت 5 سال از تاریخ درخواست آن گذشته باشد.

موضوع دیگری که در مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج وجود دارد، این است که ازدواج شما باید واقعی باشد.

در صورتی که برای دولت کانادا مشخص شود که ازدواج شما غیر واقعی بوده و صرفا برای دریافت ویزای کانادا این کار را انجام داده اید، بلافاصله از کانادا اخراج خواهید شد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

اگر در حوزه فرهنگ، هنر و ورزش فعالیت می کنید و به زندگی و کار در کانادا هم علاقه دارید می توانید از طریق برنامه خود اشتغالی به کانادا مهاجرت کنید.

برنامه خود اشتغالی کانادا یا Self-Employment Program سیستم ارزیابی مخصوص به خود را دارد.

به طور کلی، عواملی مثل میزان مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی، میزان تحصیلات، سابقه کار و سن بر ارزیابی فرد متقاضی مهاجرت از طریق خود اشتغالی تاثیر می گذارد.

برای پذیرش تقاضای مهاجرت باید حداقل امتیاز تعیین شده را داشته باشید، که این امتیاز حداقل 35 و حداکثر 100 در نظر گرفته شده است.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

چه مشاغلی می توانند برای دریافت ویزای خوداشتغالی اقدام کنند؟ همانطور که در بالا اشاره شد، افراد فعال در حوزه های فرهنگی، هنری و ورزشی می توانند برای این نوع ویزا اقدام کنند.

بنابراین، از مشاغلی مانند متصدیان بایگانی مدارک، متخصصان ترجمه و نویسندگی، خبرنگاران، کارگردانان، بازیگران، عکاسان، ورزشکاران، مربیان و … می توانند برای دریافت این ویزای خود اشتغالی اقدام کنند.

برای دریافت این نوع ویزا، علاوه بر اینکه شغل شما باید مرتبط با زمینه های گفته شده باشد، باید به لحاظ مالی نیز توانایی پرداخت هزینه زندگی در کانادا را حداقل برای شش ماه داشته باشید.

این موضوع یکی از ملاک های پذیرش فرد متقاضی برای دریافت ویزای خود اشتغالی است و باید مبلغی که به شما اعلام می شود را در حساب بانکی خود در کانادا داشته باشید.

بیشتر بخوانید: ویزای خود اشتغالی کانادا

 

دریافت اقامت دائم کانادا توسط تولد فرزند

کانادا جز کشورهایی است که به هر نوزادی که در این کشور به دنیا بیاید، تابعیت بی قید و شرط می دهد.

بنابراین، نوزاد به دنیا آمده به عنوان یک شهروند کانادایی محسوب شده و حقوق او ارتباطی با نوع ملیت و اقامت والدینش ندارد.

موضوعی که باید به آن توجه کنید، این مسئله است که والدین کودکی که در کانادا به دنیا آمده هیچ مزیتی برای دریافت تابعیت کانادا نخواهند داشت.

دریافت اقامت دائم کانادا از طریق تولد فرزند، زمانی برای والدین امکان پذیر است که آن فرزند به 18 سالگی رسیده و بعد از اقامت در کانادا و در صورت داشتن شرایط لازم اسپانسر والدین خود شود.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند

 

برای اطمینان از این که کدامیک از این روش ها مناسب شماست، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت پارسی کانادا را پر کنید.

فرم ارزیابی مهاجرت

 

 

اخذ ویزای کانادا با وکیل مهاجرتی

بعد از اینکه در مورد انتخاب روش مناسب برای مهاجرت به کانادا تصمیم گرفتید، آیا از قوانین و مقررات کانادا و طی کردن مراحل قانونی و نحوه اخذ ویزای کانادا هم اطلاعات کامل دارید؟ مسلما اینطور نیست.

این کار فقط کار یک وکیل مهاجرت است. مشورت با وکلای مهاجرتی باعث می شود تا به اشتباه شانس خود برای مهاجرت به کانادا را از دست ندهید.

گاهی اوقات حتی اشتباه پر کردن یک فرم به ظاهر ساده، باعث طولانی تر شدن رسیدگی به درخواست شما می شود.

این مورد حتی ممکن است باعث شود که تا 5 سال امکان درخواست مهاجرت به کانادا برای شما وجود نداشته باشد؛ چرا که اشتباه پر کردن اطلاعات از دید اداره مهاجرت کانادا ارائه اطلاعات غلط در نظر گرفته می شود.

از طرفی، بدون مشورت با یک وکیل مهاجرتی ممکن است روشی را انتخاب کنید که برای شما مناسب نیست؛ و این کار باعث شود تا به اشتباه مجبور به پرداخت هزینه های اضافی شوید.

این درحالی است که اگر از ابتدا با یک وکیل مشورت کرده بودید از روش مقرون به صرف تری می توانستید به کانادا مهاجرت کنید.

بیشتر بخوانید: اخذ ویزای کانادا با وکیل مهاجرتی

 

 

دریافت پاسپورت برای اقامت کانادا

داشتن پاسپورت کانادا به معنی شهروندی این کشور است. برای شهروند شدن، ابتدا باید اقامت دائم کانادا را داشته باشید.

بنابراین، باید از روش هایی استفاده کنید که از همان ابتدا به شما اقامت دائم داده می شود؛ و یا اینکه امکان تبدیل نوع اقامت شما به اقامت دائم در آن نوع ویزا وجود داشته باشد.

با توجه به روش هایی مختلف مهاجرت به کانادا به طوری کلی 5 روش برای دریافت پاسپورت کانادا وجود دارد. با پاسپورت کانادا به راحتی می توانید به 150 کشور دنیا سفر کنید.

به طور کلی، برای دریافت پاسپورت کانادا می توانید از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج با شهروند کانادایی و یا تولد فرزند در خاک کانادا اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: دریافت پاسپورت کانادا

 

هزینه مهاجرت به کانادا

با توجه به نوع روشی که برای مهاجرت به کانادا انتخاب می کنید، هزینه های مهاجرت متفاوت است. برای مثال، اگر می خواهید از راه سرمایه گذاری به کانادا بروید به سرمایه مشخصی نیاز دارید.

در صورتی که می خواهید ویزای اسپانسرشیپ بگیرید، یک حامی مالی در کانادا دارید و موضوع اصلی میزان سرمایه شما نیست.

 

 

با این حال، می توانید با توجه به نوع و سبک زندگی خود و استانی و محلی که برای زندگی انتخاب می کنید در مورد هزینه زندگی در کانادا به عددی تقریبی برسید.

در مورد هزینه پرونده مهاجرتی خود نیز باید علاوه بر نوع روشی که برای مهاجرت انتخاب می کنید، هزینه های کلی مثل هزینه وکیل، سفارت، ترجمه مدارک، پاسپورت، آزمایش های مورد نیاز، تاییدیه تحصیلی و غیره را در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید: هزینه مهاجرت به کانادا

 

شرایط مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت و اخذ اقامت کانادا، با توجه به روشی که برای مهاجرت انتخاب می کنید متفاوت است.

برای مثال، اگر می خواهید با ویزای تحصیلی وارد کانادا شوید، سطح زبان انگلیسی یا فرانسه شما با فردی که از راه سرمایه گذاری وارد کانادا می شود، یکی نیست.

فردی که می خواهد از طریق سرمایه گذاری وارد کانادا شود، با فردی که از روش اکسپرس اینتری استفاده می کند مسلما به پول بیشتری نیاز دارد.

خوشبختانه روش های متنوعی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به همین دلیل اول باید ببینید که چه روشی برای شما مناسب است.

 

 

امتیازبندی مهاجرت به کانادا

یکی از برنامه های جذب مهاجرین متخصص و تحصیل کرده در کشور کانادا، سیستم اکسپرس اینتری است. این سیستم در واقع یک سیستم امتیازبندی است که بر اساس معیارهای مشخص شده در آن میزان امتیاز شما مشخص می شود.

هر چه امتیاز بیشتری کسب کنید، شانس شما برای پذیرفته شدن بیشتر می شود.

معیارهایی مانند، میزان تحصیلات، سن، تجربه کاری، داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای کانادایی و میزان تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی، در امتیاز بندی اقامت کانادا تاثیر می گذارد.

حداکثر امتیاز در سیستم اکسپرس اینتری 1200 امتیاز است. از این عدد 600 امتیاز به اطلاعات شخصی مربوط می شود، به این ترتیب که 460 تا 500 امتیاز آن به فرد متقاضی و 40 امتیاز دیگر به همراه او مربوط می شود.

600 امتیاز دیگر به افرادی داده می شود که دعوتنامه استانی داشته باشند. این امتیاز بندی در دو مرحله انجام می شود.

مرحله اول به صلاحیت فرد متقاضی و مربوط می شود و باید حداقل 67 تا 100 امتیاز داشته باشید تا اجازه ورود به مرحله دوم را کسب کنید. در مرحله دوم، حداقل باید 1200 امتیاز داشته باشید.

روشن است که هر چه میزان امتیاز شما بیشتر باشد، شانس دریافت دعوتنامه بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید: امتیاز بندی مهاجرت به کانادا

 

درخواست مشاوره رایگان

 

ویزای توریستی کانادا

آیا شما هم اهل سفر هستید و دوست دارید که کشورهای جدیدی را از نزدیک ببینید؟ اگر جواب شما بله است، پس حتما دوست دارید به کانادا هم سفر کنید.

کانادا برای افرادی که به سفر به این کشور علاقه دارند سه نوع ویزای توریستی در نظر گرفته است، که عبارتند از ویزای سینگل، مولتی و سوپر ویزا. طول مدت زمان ویزای سینگل شش ماه، سوپر ویزا کانادا 10 سال است.

ویزای مولتی ، با توجه به میزان اعتبار پاسپورت شما صادر می شود. لازم به ذکر است که ویزای توریستی کانادا، به معنای اقامت موقت یا هر نوع اقامت دیگر در کانادا نیست.

در زمان ورود به افسر مرزی در مورد هدف شما از سفر به کانادا سوال می پرسد، تا مطمئن باشد که هدفی جر سفر به این کشور ندارید.

 

 

همانطور که اشاره شد، مدت زمان اعتبار ویزای سینگل 6 ماه است. بعد از به اتمام رسیدن این مدت و خروج از کشور کانادا دیگر نمی توانید از آن برای ورود مجدد به این کشور استفاده کنید.

در مورد ویزای مولتی با توجه به اینکه به مدت اعتبار پاسپورت فرد متقضای بستگی دارد، برای ایرانیان این مدت 5 سال است. در این مدت 5 سال، هر زمان که بخواهید می توانید وارد کاناد شوید.

تنها محدودیتی که برای ان نوع ویزا وجود دارد، مدت زمان اقامت آن است. به این معنی که بعد از هر بار ورود به کشور کانادا، حداکثر 6 ماه می توانید در آنجا بمانید.

بعد از 6 ماه باید از کانادا خارج شد و مجددا وارد این کشور شوید. حتی می توانید چند ساعت خاک کانادا را ترک کرده و مجددا وارد شوید.

در صورتی که فرزند یا نوه شما، اقامت کانادا داشته باشد می توانید از سوپر ویزای کانادا استفاده کنید.

سوپر ویزای کانادا به طور خاص برای والدین و پدر بزرگ و مادر بزرگ مهاجرانی در نظر گرفته شده است که فرزند یا نوه آنها اقامت دائم کانادا را داشته باشند.

همانطور که اشاره شد، مدت زمان این نوع ویزا 10 سال است. فرد متقاضی با هر بار ورود به کشور کانادا می تواند 2 سال در کانادا بماند. بعد از آن باید از کانادا خارج شده و در صورت تمایل مجددا به کانادا وارد شود.

بیشتر بخوانید: ویزای توریستی کانادا

 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

 

سوالات متداول

شرایط مهاجرت به کانادا در روش های مختلف متفاوت است. مثلا اگر از طریق اکسپرس انتری می خواهید به کانادا مهاجرت کنید، داشتن پول بیشتر شرط مهمی است. در حالی که در روش تحصیلی، نمره زبان شرط مهم تری است.
کارت PR که مخفف عبارت Permanent Resident Card است، به شما اجازه اقامت 5 ساله در کشور کانادا را می دهد. در کل برای اخذ اقامت دائم کانادا نیاز به کارت PR دارید.
اگر از این روش ها برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید، می توانید بعد از مدتی برای پاسپورت کانادایی درخواست دهید:
 • مهاجرت از طریق کار،
 • تحصیل،
 • سرمایه گذاری،
 • ازدواج با شهروند کانادایی
 • و یا تولد فرزند در خاک کانادا
سن برای متقاضیان ویزای کانادا در سیستم امتیاز سنجی کانادا، صد امتیاز برای متاهل ها و 110 امتیاز برای مجردها دارد و بیشترین امتیاز این بخش را متقاضیان بین 20 تا 29 سال می توانند دریافت کنند. همچنین اگر سن شما بیش از 45 سال باشد، اصلا امتیاز سن را دریافت نمی کنید و باید به فکر بالا بردن امتیاز خود در دیگر فاکتور ها باشید.
صرفا با ازدواج با یک کانادایی نمی توانید به پاسپورت کانادا برسید. برای این منظور حداقل باید 1095 روز در کانادا حضور داشته باشید و به مدت 5 سال از ازدواج شما نیز گذشته باشد.
در حال حاضر اکسپرس انتری بهترین راه مهاجرت به کاناداست. اکسپرس اینتری در واقع یک سیستم امتیاز دهی است. به هر فرد متقاضی بر اساس ملاک های تعیین شده امیتاز داده می شود. هر چه امتیاز فرد متقاضی بیشتر باشد، شانس پذیرفته شدنش بیشتر است.
 فاکتورهایی مثل سن، تحصیلات، میزان سرمایه و تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه برای مهاجرت به کانادا در اولویت هستند. بنابراین، برای شروع مهاجرت به کانادا، باید ببینید که شرایط شما در مورد هر یک از این فاکتورها در چه وضعیتی قرار دارد.
نمره زبان با توجه به روش مهاجرتی شما، متفاوت است. برای مثال در روش تجربه کار کانادایی نمره زبان CLB 5 و در برنامه نیروی کار متخصص فدرال نمره زبان CLB 7 لازم است.
افرادی که قرار است شما را در مهاجرت به کانادا همراهی کنند، باید بررسی شوند. اما در کل
 • همسر قانونی یا شریک زندگی شما
 • فرزندان زیر 22 سال تان
 • و فرزندان زیر 22 سال همسر قانونی یا شریک زندگی تان

می توانند شما را همراهی کنند.

‫138 دیدگاه در “مهاجرت به کانادا
 1. صبااااگفته
  4 روز پیش

  سلام من خانومی ۳۳ ساله با مدرک کارشناسی ارتباطات اجتماعی و دارای ۹۹۰ ساعت مدرک قابل ترجمه صنایع غذایی ولی بدونه سابقه کاری و همسرم کارشناس ارشد برق با ۱۰ سال سابقه کارمتدی در اداره برق ما از چه راهی میتونیم اقدام کنیم به جز تحصیلی ،من مدرک بین المللی آشپزی دارم نمیشه اقدام کرد

  1. مینا نجفیگفته
   2 روز پیش

   سلام و عرض ادب همسرتون اگر نمره زبان معادل سی ال بی ۸ داشته باشن برای برنامه استانی ساسکاچوان میتونید اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 2. Naziگفته
  4 روز پیش

  سلام خسته نباشید اگر شخصی ایرانی در کانادا شرکتی داشته باشه می‌تونه از یه ایرانی دعوت به کار کنه و از ایران با دعوت به کار ایشون اقدام به مهاجرت کرد؟ یا فقط باید کارفرما کانادایی باشه؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 روز پیش

   سلام دوست عزیز اگر شرکت ایرانی باشه و شرایط دادن جاب آفر و LMIA مثبت رو داشته باشه میتونن اقدام کنن. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 3. دیانا یوسفیگفته
  2 هفته پیش

  سلام روزتون خوش ... ممنون به خاطر مطالب مفیدتون بنده ۱۷ سال سن دارم در رشته تجربی درس میخونم آیا ویزای تحصیلی برای من مناسبه و اینکه لطفا هزینه حدودی مهاجرت از این طریق رو خواهشا بم بگین ممنون میشم و علاوه بر این حداکثر زمانی که از اقدام تا مهاجرت طول میکشه هم راهنمایی فرمایید

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام دوست عزیز و همراه سایت پارسی کانادا. شما بعد از اخذ دیپلم چنانچه مشمول خدمت سربازی نباشید، برای ویزای تحصیلی کانادا میتوانید اقدام کنید که بسته به ایالت و رشته شهریه متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 4. محمدگفته
  2 هفته پیش

  با سلام وتشکر از مطالب خوب شما.من دارای مدرک کارشناسی ارشد زیست شناسی و دبیر 27 سال سابقه کار و 55 سال سن دارم وسال 1401 بازنشسته میشم و همسرم معلم بازنشسته و52سال سن دارد و سه فرزند 10و15و18 سال دارم ِمدرک زبان ندارم .بهترین روش مهاجرت به کانادا چیه؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 هفته پیش

   سلام دوست عزیز و تشکر بابت لطف شما به تیم پارسی کانادا. بهترین روش به شرط تمکن مالی کار افرینی یا استارت اپ در کاناداست یا فرزند 18 ساله رو از طریق ویزای دانشجویی به کانادا بفرستید و خودتون با ویزای توریستی به بچه ها ملحق بشید. البته چون سن شما بالاست از طریق لاین های سرمایه گذاری هم میتونید اقدام کنید . باید ایتم های مهاجرتی برای شما دقیق مشخص بشه. اگر شرکتی دارید می تونند برنامه های خرید بیزنس یا ict رو استفاده کنید. یا یرنامه های سرمایه ی گذاری استارت اپ. حتما برای زبان هم چون نیاز به ارتباط هست، باید امادگی داشته باشید و ارائه ی مدرک ایلتس 5 هم نیازه. برای حتی پروسه های سرمایه گذاری به کانادا. صرفا روش ict هست که نیاز به مدرک تحصیلی و ایلتس ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 5. Aliگفته
  2 هفته پیش

  سلام،ببخشید من میخوام برای رانندگی کامیون برم به کانادا ایا میشه؟گواهینامه پایه یک هم ندارم میخوام اونجا بگیرم چون اگر داشتمم به درد نمیخورد باید کانادا گواهینامه میگرفتم،حالاچیکارکنم راهنماییم کنین ممنون

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام دوست عزیز اطلاعات سن و مدارک تحصیلی و شغل فعلی الزامیست و همچنین اطلاعات همسرتون. چنانچه اطلاعات دقیق شما رو داشته باشیم، میتونیم به درستی راهنماییتون کنیم بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 6. سحرگفته
  2 هفته پیش

  سلام بنده ٣٧ سالمه كارشناسي حسابداري و كارشناسي ارشد مديريت كسب وكار گرايش استراتژي و سابقه ١٠ سال حسابداري بابيمه دارم درحال گذراندن كلاسهاي زبان براي گرفتن ايتلس هستم با سرمايه حدودا ١ ميليارد چه راهي براي مهاجرت به كانادا يا كشورهاي ديگه ذارم. ممنون از راهنمايي و سايت خوبتون

  1. مینا نجفیگفته
   2 هفته پیش

   سلام دوست عزیز صد در صد راهیبرای شما وجود دارد . برای سن و مقطعی که دارید اگر بتونید زبان روی clb9 بگیرید، میتونیم برای اکسپرس تضمینی با job lmia براتون اقدام کنیم. البته با افزایش تمکن مالی. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 7. مهدیگفته
  2 هفته پیش

  سلام من ۲۱ سالمه متولد ۷۸ بدون هیچ استعداد و مهارتی نه سرمایه نه چیزی شما که ایرانی هستین خوب میدونین توی ایران این چیزا طبیعیه و سربازی هم رفتم از این پیج تنها چیزی که به من خورد پناهنده شدن است واقعا تنفر دارم از این کشور میخوام بهم رهنمایی بدید فرض کنید شما جای من هستید با شرایطم و تنها یکه ارزو تون فرار از کشور ایرانه. چطور برم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 هفته پیش

   سلام به شما دوست عزیز ما صرفا در روش های قانونی میتونیم شما رو راهنمایی کنیم . با توجه به سن شما یا برای ویزا تحصیلی کشور های اروپایی اقدام کنین و یا برای ویزا تحصیلی کانادا . برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا فرم ارزیابی را در سایت ما پر کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 8. Aziz Hashimiگفته
  2 هفته پیش

  سلام بر شما من هشت سال تو کار تولید مبل هستم من میخواهم مهاجرت کنم ایا امکان دارد

  1. مینا نجفیگفته
   2 هفته پیش

   سلام به شما دوست عزیز. صرفا فیلد کاری شما در امر مهاجرت مطرح نیست و شما باید اطلاعات دقیقی را از شرایط، مدارک، شرایط سنی، سابقه کاری و تحصیلی در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم راه مهاجرتی مناسب شما را بگوییم. بنابراین توصیه می کنیم که فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

  2. مینا نجفیگفته
   2 هفته پیش

   سلام دوست عزیز. صرفا فیلد کاری شما در امر مهاجرت مطرح نیست و شما باید اطلاعات دقیقی را از شرایط، مدارک، شرایط سنی، سابقه کاری و تحصیلی در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم راه مهاجرتی مناسب شما را بگوییم. بنابراین توصیه می کنیم که فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 9. Unknownگفته
  2 هفته پیش

  سلام من 23 سالمه لیسانس فیزیوتراپی دارم زبان انگلسیم هم خوبه تا 30 هزار دلار کانادا هم پول دارم تو جنبه هنر هم فعالیت دارم؟(پیانیست) بهترین راه مهاجرت به کانادا برای من چی هست؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 هفته پیش

   سلام به شما دوست گرامی با توجه به رنج سنی شما بهترین لاین اقدام برای پذیرش تحصیلی هست جهت تحصیل در مقطع ارشد که لازمه ی ادامه تحصیل در کانادا داشتن پذیرش یک دانشگاه یا کالج و داشتن ایلتس اکادمی با نمره ی بالای 6 است . بسته به اینکه برای مستر اقدام میشه یا کالج شهریه ی پرداختی متفاوت است. برای بررسی دقیق شرایط خودتون می تونید فرم ارزیابی رو در سایت ما پر کنید و جواب همه سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 10. سونیاگفته
  3 هفته پیش

  سلام، من و همسرم به همراه پسرم ساکن نروژ هستیم و اقامت نروژ را داریم.به این فکر هستیم که به کانادا مهاجرت کنیم.لطفا میشه راهنمایی کنید. با تشکر

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام به شما دوست عزیز و همراه پارسی کانادا اطلاعاتی مثل سن، شغل و مدارک تحصیلی شما و همسرتون برای ارائه راه حل مهاجرتی الزامیست. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 11. صباگفته
  4 هفته پیش

  سلام خسته نباشید من 22 سالمه و دانشجوی میکروبیولوژی آزاد هستم ، ایا امکان مهاجرت رو دارم برای فوق؟ برای همین دوره ی کارشناسی چطور؟

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام دوست گرامی برای مقطع کارشناسی که خیر اما برای مستر میتوانید در حوزه ی تحصیلی خود اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 12. حاج امیرگفته
  4 هفته پیش

  سلام من کاردان فوریت های پزشکی هستم و کارشناس مدیریت عملیات امداد و نجات سابقه کار ۱۰ سال عملیاتی مداوم در سازمان اورژانس ۱۱۵ عضو سازمان نظام پرستاری هستم در حال حاظر مشغول به کار میباشم سن ۳۱ سال متاهل و همسر مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی دارند دو فرزند پسر ۴ و ۷ ساله ایا میشه مهاجرت و ویزا کاری گرفت؟ چطور میشه اقدام کرد؟ چقدر طول می‌کشه؟

  1. مینا نجفیگفته
   1 روز پیش

   سلا بر شما دوست گرامی با توجه به اینکه زمینه کاری شما نیاز به لایسنس های کانادایی دارد احتمال گرفتن جاب آفر کم هستش. اما میشه برای خانمتون تحصیلی اقدام کنیم اگر نمره آیلتس رو بیارن و اونوقت شما هم میتونید به عنوان همراه همسرتون با ویزای کار وارد بشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 13. فاطمه رضویگفته
  4 هفته پیش

  سلام خداقوت برای ویزای کار کانادا چقدره ؟ البته با شرایط افراد معلول(کم شنوا و ناشنوا) و برای جاب آفر چقدره؟ من برای کارم کیک و شیرینی پزی مدرک بین المللی دارم و رشته تحصیلیم لیسانس طراحی لباس و دوخت و کم شنوا هستم و همسرم ناشنوا هستند لیسانس تربیت بدنی دارن ولی الان شغل آزاد دارند. آیا از طریق ویزای کار برای خودم میتونم اقدام کنم یا خیر؟ لطف کنید هزینه رو بگین؟ آیا تمکن مالی میخواد؟ حدودأ چقدر لازمه؟ اگر نه. کدوم کشور بهتره که کم هزینه باشه که بتونیم زندگی کنیم و هم کار کنیم! یا ویزای معلولیت کانادا بگیریم؟ چقدر هزینه میبره؟ ممنونم از راهنمایتون

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام دوست عزیز بخاطر شرایط کرونا جاب افر در حال حاضر صادر نمیشه. شما باید شرایط سنی اعلام بفرمایید تا روش ها مهاجرتی مناسب پارامتر اعلام بشه. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 14. سعیدگفته
  4 هفته پیش

  سلام بتده متاهل و دارای مدرک فوق لیسان زمین شناسی ودادای ۸ سال سابقه کار در اداره صنعت و معدن و تجارت دارمو همسرم لیسانس حقوق می باشد و دارای یک فرزند شش ساله پسر هستم و زبان خارجه ام زیاد خوب نیست و شرایط پولی خوبی ندارم آیا امکان داره به کاندا مهاجرت و اقامت دائم بگیرم. متشکر میشم به جیمیلم پیام بدید

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام به شما دوست عزیز. برای مهاجرت فاکتورهای زیادی موثر هستند. شما باید اطلاعات کامل تری از شرایط خود ارائه دهید تا کارشناسان مهاجرتی ما بهترین روش را برای شما مشخص کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 15. الناگفته
  4 هفته پیش

  سلام وقتتون بخیر پدر من گواهینامه پایه 1 دارن و 2 تا تریلی ، مادرم هم آموزشگاه فنی و حرفه ای دارن(رشته طراحی دوخت و صنایع دستی) من 16 سالمه و برادرم هم 14 سال میخواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت ما به کانادا چیه و چقدر هزینه لازمه ؟

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام دوست عزیز شما و برادرتون می تونید از طریق تحصیلی اقدام کنید ولی اگر بخواهید از طریق پدر و مادر اقدام کنید، باید شرایط تکمیلی تر از خانوادتون ارائه بدهید. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 16. فرزاد.فگفته
  1 ماه پیش

  سلام. من ۳۰ سالم مدرک کارشناسی برق گرایش قدرت دارم. و یک سال سابقه کار در صنعت پتروشیمی و پالایشگاه گاز دارم ولی مدرک زبان آیلتس ندارم. توی صنعت پتروشیمی و پالایشگاه روی سیستم های اتوماسیون صنعتی(سیستم های کنترل صنعتی) و برق کار کردم و توی این زمینه ماهر هستم. میخواستم راهنمایی کنید آیا من شانس رفتن به کانادا از طریق job offer را دارم اگر از طریق job offer کانادا بخوام برم چقدر هزینه ام میشه؟

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام بر شما دوست گرامی جاب افر در حال حاضر به دلیل شرایط کرونا امکان پذیر نیست ولی با توجه به سن تون میتونید از طریق اسکیل وورکر اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 17. شهریارگفته
  1 ماه پیش

  با درود آیا با ۶۰ هزار دلار آمریکا میشه اقامت کاندا را گرفت؟

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام دوست عزیز بله چرا که نه حتما امکان پذیره. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 18. امیرگفته
  1 ماه پیش

  سلام من در ۲۹ سالمه و دیپلم دارم در زمینه نصب دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن ۴سال سابقه دارم همچنین در زمینه سیمکشی خودرو و نصب سیستم صوتی ماشین ۳ ساله فعالیت دارم همسرم ۲۳ سال و یه فرزند ۲ساله دارم ۵۰۰ میلیون پول میتونم جور کنم لطفا برای مهاجرت به کانادا منو راهنمایی کنید

  1. مینا نجفیگفته
   1 روز پیش

   سلام به شما دوست عزیز چون خودتون مدرک تحصیلی ندارید اگه همسرتون کارشناسی و نمره زبان داشته باشن برای ویزای تحصیلی میتونیم برای شما اقدام کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 19. ابوالفضلگفته
  1 ماه پیش

  سلام من 15 سالم هست می خواستم ببینم اگه به خوام برم و زبان بلدنباشم اونجا نمیشه یاد گرفت؟

  1. مینا نجفیگفته
   1 روز پیش

   سلام دوست عزیز ویزای تحصیلی دبیرستان از پایه ۱۰ ام امکانپذیر هست و نمره زبان نمیخواد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 20. محدثهگفته
  1 ماه پیش

  سلام من محدثه ملیگان ۲۳سالمه همسرم ۳۰سالشه برای مهاجرت به کانادا چه روشی رو پیشنهاد میکنید ؟من لیسانس بهداشت حرفه ای وهمسرم لیسانس علوم اجتماعی.زبانم داریم می‌خونیم .من مدرک آرایشگری هم دارم میگیرم همسرم هم فروشگاه مواد غذایی دارد

  1. مینا نجفیگفته
   1 روز پیش

   سلام به شما دوست عزیز خود شما اگه نمره ۶.۵ آیلتس بتونید بگیرید، برای ویزای تحصیلی خودتون و ویزای کار همسرشما میتونیم اقدام کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 21. سینا بگیگفته
  1 ماه پیش

  سلام خسته نباشید من ۳۳ سال سن دارم.اشپز بین الملی هستم. خانم بنده هم مهندس کامپیوتر هست.بنظرتو چجوری میتونیم بریم..

  1. مینا نجفیگفته
   1 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. باید سن همسر شما را بدونم چون رزومه همسر شما برای مهاجرت مناسب تر هست. احتمالا می توانید از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنید که باید برای اقدام کردن از این روش حتما سه سال سابقه کاری و ایلتس clb 9 ارایه بدهید و هم می تونید از طریق ویزای تحصیلی کانادا و امریکا اقدام کنید. برای راهنمایی دقیق، نیاز است که اطلاعات کاملی از شما داشته باشیم. بنابراین ابتدا فرم ارزیابی مهاجرتی را در سایت ما تکمیل کنید تا کارشناسان ما شما را به رایگان و دقیقا راهنمایی کنند و پاسخ همه سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 22. امیر ارمغانیگفته
  1 ماه پیش

  سلام خسته نباشی من ۱۷سالمه و ۵ماه دیگه ۱۸سالم میشه پول زیادی هم ندارم سه سال سابقه کار تو تعمیرات خودرو دارم زبان هم کلاس های زبان میرم ولی مدرک زبان ندارم و زبانم هم نه خیلی بد نه خیلی خوب هست و تا چند ماه دیگه دیپلم رشته الکترو تکنیک میگیرم با این شرایط میتونم برم؟ یا ک باید همینجا بپوسیم 😑🤦🏻‍♂️

  1. مینا نجفیگفته
   1 ماه پیش

   سلام دوست گرامی. شما با توجه به شرایط سنی تون بهتره که از روش تحصیلی اقدام کنید و مدرک زبان هم باید دریافت کنید.

  2. امیر ارمغانیگفته
   1 ماه پیش

   سه سال سابقه کار دارم تاثیر نداره؟

 23. ثمینه عاملگفته
  2 ماه پیش

  سلام بر شما من ثمینه عامل هستم ، ۲۶ سالمه و مدرک کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم که سال ۹۵ فارغ تحصیل شدم و همچنین ۴ مدرک فنی حرفه ای در زمینه شبکه های کامپیوتری دارم ، در حال حاضر سه سال هست مشغول به کار شدم در زمینه شبکه های کامپیوتری که البته بیمه ندارم. خواستم بدونم از طریق کار اقدام کنم یا ادامه تحصیل که شهروند و اقامت دائم کانادا رو بگیرم سپاس از راهنماییتون

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز. شما می تونید از طریق ویزای 189 استرالیا اقدام کنید و اقامت دایم استرالیا را دریافت کنید و باید سطح زبان شما به ایلتس 7 یا pte 65 برسه. برای کانادا هم می توانید اقدام کنید، ولی نیاز به پروموت رزومه هست. برای کسب اطلاع بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. سحر رفیعیگفته
   1 هفته پیش

   سلام من 38سالم هست پرستار هستم سیزده سال سابقه کار دارم و یه دختر سه ساله دارم.جهت مهاجرت به کانادا چخ راهی برای من هست .

  3. مینا نجفیگفته
   2 روز پیش

   سلام بر شما برای کانادا اگه بشه براتون پیشنهاد کاری از کارفرما گرفت و نمره سی ال بی ۵ آیلتس ارائه بدید، روی برنامه caregiver میتونیم براتون اقدام کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 24. شیرینگفته
  2 ماه پیش

  سلام.وقتتون بخیر. من 34 سالمه و همسرم 35 سال. خودم دوتا مدرک کارشناسی کامپیوتر و معماری دارم. و در حال حاضر معلم هستم. همسرم هم دارای مدرک کارشناسی عمرانه. یه پسر 5 ساله هم داریم. به نظرتون بهترین راه واسه مهاجرت ما به کانادا کدوم گزینه میتونه باشه؟ البته خودم ادامه تحصیل در رشته معماری رو ترجیح میدم. لطفا راهنمایی کنید.

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز. می تونید از طریق ویزای اسکیلد ورکر ساسکاچوان اقدام کنید که باید همسر شما بتونند 10 سال سابقه کاری ارائه بدهند و زبان شون در حد clb 8 (میانگین ایلتس 6.5) باشد و بتونید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 25. ABCگفته
  2 ماه پیش

  سلام من 19 سالمه و دانشجو ترم دو مهندسی مکانیک هستم، اما مکانیک مورد علاقم نیست و علاقه اصلیم موسیقی و اهنگسازیه. چند ساله که گیتار الکتریک میزنم و زبانم هم سطح بالا هست و میتونم ایلس نمره خیلی خوب بگیرم. میخواستم ببینم اگه درسو ول کنم و تمرکز رو بزارم رو موسیقی و نوازندگی راهی برام هست که از طریقش مهاجرت کنم؟خواهر بنده هم مقیم کاناداست.

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست گرامی. با ویزای تحصیلی کالج می توانید اقدام کنید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 26. غزالهگفته
  2 ماه پیش

  سلام وقت بخیر من ۴۳ ساله مدرک کارشناسی حسابداری و ۱۰ سال سابقه کار و ۱۵سال سابقه بیمه و مدرک حسابداری فنی حرفه ایی هستم همسر و دو فرزند ۲۰ و ۱۲ ساله دارم همسرم هم مدرک دانشگاهی جواز کسب داره و اینکه یه موسسه مهاجرتی به ما گفت از طریق استارتاپ میتونیم که از اعضای اون گزوه باشیم میخواستم بدونم چنین چیزی هست هزینه ش چقدره و اینکه شما هم انجام میدید

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست گرامی. بله - از طریق سرمایه گذاری استارتاپ میتونید اقدام کنید و ما هم این خدمت رو انجام می دهیم. هزینه اش ۷۵هزار دلار امریکا هست. در خدمت شماییم. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 27. اعظم مشکانیگفته
  2 ماه پیش

  درود و وقت بخیر بنده ۲۹ سالم هست لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه پیام نور و به کارهای هنری از جمله پتینه مشغول به کار هستم و همسرم هم ۳۵ سالشه و در حوزه فارکس و بورس آمریکا مشغول به فعالیت هست از چه طریقی برای مهاجرت میشه اقدام کرد و من در حال گذروندن دوره های آموزش زبان هستم

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. برای مهاجرت باید اطلاعات کاملی از شما و همسرتون در اختیار کارشناسان ما قرار بگیره تا بتونن بهترین روش مهاجرتی رو به شما معرفی کنن. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 28. مریمگفته
  2 ماه پیش

  سلام و وقت بخیر خدمت شما ببخشید من دانشجوی ترم پنجم پرستاری هستم البته دانشگاه ازادو یکسال دیگه درسم تموم میشه زبانم در حال گذروندن دوره ها برای ازمون ایلتس هستم و به نسبت مسلطم میخواستم ببینم با چه ویزایی میتونم برای کانادا اقدام کنم ؟؟و اینکه اگه کار دانشجویی رو توی یکسال باقی مانده انجام بدم برام میتونه مفید باشه؟؟ازنظر مالی هم اصلا مشکلی نیست فقط اطلاعاتم بسیار کم هست در زمینه نوع ویزا گرفتن

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. پیشنهاد می کنم برای مهاجرت به کانادا از طریق شغل پرستاری در کانادا

   اقدام کنید. با داشتن مدرک آیلتس و همچنین دانش و تحصیلات در این حرفه می تونید از طریق اکسپرس انتری، برنامه های فدرال، استانی و ... برای این کار اقدام کنید. و اینکه پرستاری از جمله مشاغل پر تقاصا در کانادا به شمار می آید . با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی از مشاوران پارسی کانادا مشاوره رایگان و تخصصی درباره ویزای کار بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. علیرضاگفته
   2 ماه پیش

   سلام ببخشید من 17سالمه و خیلی دوست دارم راننده ماشین سنگین و ترانزیت باشم و الان هم می‌خوام بدونم که با چه شرایطی میتونم مهاجرت کنم و آیا باید اونجا گواهینامه گرفت و کار پیدا کرد و یا اینکه ایران باید گواهینامه پایه یک بگیرم شما چه نوع ویزایی.رو پیشنهاد میکنید و درحال حاضر چقدر هزینه داره؟

  3. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. با توجه به شرایط سنی که دارید، روش مهاجرتی مناسب برای شما از نظر ما تحصیلی است. اما با داشتن شرایط لازم، در صورتی که قصد رانندگی ماشین سنگین در کشور کانادا رو دارید. توصیه می کنیم که گواهینامه خودتون رو در ایران بگیرید و با بدست آوردن تجربه و سابقه کاری برای مهاجرت کاری اقدام نمایید. هزینه ویزای کاری کانادا بسته به انتخاب نوع ویزای کاری شما دارد. • ویزای نیروی متخصص کاری (Federal Skilled Worker): 5000 دلار آمریکا • ویزای برنامه های نامزدهای استانی (Provincial Nominee Program): 65،000 تا 70،000 دلار آمریکا • ویزای تحصیلی با تضمین کار در کانادا (Co – op): 5000 دلار آمریکا • ویزای استارتاپ کانادا (Start up): 75،000 دلار آمریکا • ویزای خود اشتغالی (Self Employed): 10،000 دلار آمریکا • ویزای خرید بیزینس (Owner Operator): 65،000 دلار آمریکا • ویزای مهارت تجاری (Skilled Trade): 5000 تا 10،000 دلار آمریکالطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 29. ایمانیگفته
  2 ماه پیش

  سلام وخسته نباشید، ایمانی هستم دارای مدرک ارشد حسابداری و۱۸سال سابقه مدیر مالی وحسابرسی و تدریس ۴۵سالمه برای مهاجرت به کانادا راهنمایی بفرمائید ممنون

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. شما می تونید از طریق ویزای کار برای کانادا اقدام کنید. برنامه های فدرال، برنامه استانی، سیستم اکسپرس و ... . مردک زبان آیلتس خیلی امتیاز بالایی داره و میتونه شانس پذیرفته شدن شما را افزایش بده. برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا مشاوران ما با شما تماس برقرار کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

 30. رضاگفته
  2 ماه پیش

  سلام من دانشجو‌معلم هستم ترم‌ دو.ب طور کامل روی زبان انگلیسی مسلط هستم.بعد از فارغ تحصیلی قانونی میتونم مهاجرت کنم؟و اینکه چقد زمان میبره مهاجرت کردن؟

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. ایتدا باید روشی که قصد مهاجرت با اون دارید را مشخص کنید. مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری. چرا که هر کدوم شرایط خاص خودش رو داره. اینکه به زبان مسلط هستید امتیاز بالایی برای شما داره و نمره آیلتس بالا یک برگ برنده است. از اونجایی که اطلاعاتی که دادید کم هست. توصیه می کنم فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا از مشاوران ما به صورت رایگان راهنمایی دریافت کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 31. محمدگفته
  2 ماه پیش

  سلام. من دبیر آموزش و پرورش در رشته شیلات مدرس هستم. فوق لیسانس مهندسی شیلات گرایش تکثیر و پرورش آبزیان دارم با ۴۲ سال سن و ۳ سال سابقه مدیریت در هنرستان کشاورزی رو دارم. همسر و دو فرزند دارم و متقاضی مهاجرت از کانادا هستم. لطفا راهنمایی کنید؟ ممنونم

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. تحصیلات و سابقه کاری شما امتیاز آور هست. به اطلاعات بیشتری از شما نیاز هست لذا،برای دریافت مشاوره رایگان فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس برقرار کرده و خصوص بهترین روش برای مهاجرت به کانادا شما را راهنمایی کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. سعیدگفته
   2 ماه پیش

   سلام وقت بخیر بنده لیسانس عمران دارم حدود ۷ سال سابقه کار مرتبط دارم کمی برنامه نویسی میدونم. مسلط هستم به نرم افزار اتوکد و تکلااستراکچر مدرک جوشکاری از سازمان فنی حرفه ای دارم مدارک بین‌المللی بازرسی جوش دارم و زبان هم درحال یادگیری هستم فک کنم تا شش یا هفت ماه دیگه بتونم آیلتس رو بگیرم حالا با این شرایط آیا امکان مهاجرت از طریق اکسپرس اینترنتی دارم؟ ممنونم

  3. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. نمره زبان فاکتور خیلی مهمی در سیستم اکسپرس انتری هست. میانگین نمره شما باید 7.5 باشه تا امتیاز بالایی به دست بیارید. از طرف دیگه اگر برنامه های اتوکد و تکلا استراکچر را مدرک وزارت علوم یا فنی حرفه ای براش داشته باشید، شانس شما را افزایش می ده. در کل شرایطی که دارید برای سیستم اکسپرس مناسب هست. با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی از مشاوران پارسی کانادا، مشاوره رایگان و تخصصی دریافت کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 32. مبیناگفته
  2 ماه پیش

  سلام خسته نباشید ببخشید با این شرایطی که در ادامه میگم میتونیم برای مهاجرت ب کانادا اقدام کنیم؟ خودم۴۳سالمه و کارشناسی ارشد مدیریت مالی دارم و حدود۷ ۱۸سال سابقه کار در نیروی مسلح در قسمت حساب داری دارم، همسرم ۳۸سالش هست و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دارند با معادل بالا و کارمند هستند با سابقه ۱۷سال یک فرزند دختر دارم که ۱۶سالش هست و در مدرسه تیزهوشان تحصیل میکنن (کلاس نهم)با معدل ۱۹.۹ سه فرزند پسر هم دارم که فقط یکی مدرسه می‌ره و دوتای دیگه هنوز مدرسه نمیرن سرمایه مون حدود۴میلیارد هست و اگه قرار باشه از ایران بریم همگی مدرک زبان هامون رو تکمیل میکنیم با شرایط بالا میتونیم مهاجرت کنیم ب کانادا؟ و از چه طریقی ممنونم 🌹

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. مهاجرت کاری، برنامه های فدرال، استانی و اکسپرس می تونه روش های مناسبی برای شما باشه. علاوه بر اینکه فرزندتون شانس بورسیه داره. برای دریافت راهنمایی های بیشتر در خصوص شرایط مهاجرت به کانادا و روش مناسب خانواده تان فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا مشاوران ما به صورت تخصصی و رایگان شما را راهنمایی کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

 33. ابوالقاسمگفته
  2 ماه پیش

  با سلام چرا اینقدر آسان نشون میدید؟؟ اگر به این آسونی بود الان نصف ایران اونجا بودن.

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. کسانی که شرایط مهاجرت به کانادا را داشته باشند با کمی صبر و تلاش برای تقویت رزومه شون می تونن به این کشور مهاجرت کنند. با نگاهی به جامعه می تونید این موضوع رو کاملا درک کنید که اکثر ایرانی ها درصدد مهاجرت هستند.

  2. سحرگفته
   5 روز پیش

   من ۳۷ سالمه ارشد زبانشناسی و لیسانس زبان انگلیسی مجرد و ۱۱ سال سابقه بیمه. مترجم چند کتاب چاپ شده هستم.تمکن مالی ندارم چطور میتونم اقدام کنم. چه تحصیلی چه کاری؟

  3. مینا نجفیگفته
   2 روز پیش

   سلام دوست عزیز. منظور از نداشتن تمکن مالی چی هستش؟ لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 34. موناگفته
  3 ماه پیش

  آیا میتونم از طریق تحصیل اقدام کنم ؟ و لطفا راهنمایی های لازم رو هم بفرمایید

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. در دیدگاه بعدی پاسخ داده شد.

 35. موناگفته
  3 ماه پیش

  سلام وقت بخیر من ارشد آی تی گرایش رایانش امن (امنیت اطلاعات) دارم. و در مهر ۹۷ فارغ التحصیل شدم. و یکسالی هست که با یک شرکت شبکه مشغول همکاری هستم. و کار راه اندازی شبکه و پشتیبانی شبکه اون اداره رو هم همچنان به عهده دارم. مدرک mcsa مایکروسافت هم از آموزشگاه معتبر دارم میگیرم و فقط آزمون فنی حرفه ای باقی مونده که بدم. فعلا مدرک زبان رو ندارم اما دارم تمرین های مربوط به زبان انگلیسی رو انجام میدم که بتونم مدرک زبان هم بگیرم.

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود برشما. بله امکان مهاجرت تحصیلی وجود دارد. مدرک زبان، سوایق تحصیلی، مدارک معتبر آموزشی، انگیزه نامه، تمکن مالی و ... از شرایط اصلی مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل است. با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی، مشاوران ما به شما تماس گرفته و راهنمایی های بیشتر را در این خصوص به صورت رایگان به شما ارائه می دهند. فرم ارزیابی مهاجرت

 36. حسینگفته
  3 ماه پیش

  سلام من 33 سالمه فوق دیپلم برق قدرت و دارای گواهینامه پایه یک 7 ساله و برق کار ماهر ساختمان و خانمم 32 ساله مهندس عمران از دانشگاه دولتی و معدل 13.90 با سابقه کار 10 ساله و یک فرزند یک ساله. آیا شرایط ادامه تحصیل برای خانمم و یا شغل رانندگی سنگین و یا برقکار ساختمان برای خودم هست؟ برای اخذ ویزا کدوممون شرایط بهتری میتونیم داشته باشیم؟

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود برشما. شغل رانندگی پایه یک یکی از مشاغل مورد نیاز در کانادا هست و شانس پذیرش آن بالاست. شما می تونید از طریق برنامه هایی چون اکسپرس، استانی و یا فدرال اقدام کنید. فرم ارزیابی مهاجرتی رو تکمیل کنید تا مشاوران ما با شما تماس برقرار کنند و بهترین روش مهاجرتی رو برای شما و خانوادتان معرفی کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

 37. میلادگفته
  3 ماه پیش

  سلام من یه آگهی دیدم که برای سه رشته شغلی پرستار آرایشگر و جوشکار بدون نوبت ویزای کانادا میدادن.من در دو رشته جوش آرگون و قوس الکتریکی مدرک بین المللی دارم سن ۳۵ و مدرک تحصیلیم عمران هیدرولوژیه آیا شانس گرفتن ویزای کاری دارم و چقدر این پروسه زمان میبره؟ اگه جوابم بدید سپاسگزارم

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. برای موثق بودن اخباری که میشنوید و یا می خونید باید تحقیقات زیادی انجام بشه. اما چنین قانونی در حال حاضر وجود نداره. اما جای نگرانی نیست. شما می تونید از طریق اسکیل ورکر استانی و یا پیشنهاد شغلی که موسسه ما می تونه برای شما در حوزه کاریتون پیدا کنه، اقدام کنید. لذا، برای ارتباط با مشاران ما و د فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 38. مهدی دانشورگفته
  3 ماه پیش

  سلام. یکی از شرایط مهاجرت به کانادا رو مدرک زبان نوشتید. بعد اینکه ایلستمون آکادمیک باشه یا جنرال فرقی هم میکنه ؟؟

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. بسته به نوع روشی که انتخاب می کنید نوع مدرک آبلتس فرق داره. به عنوان مثال برای تحصیل، مدرک آکادمیک نیاز هست. شما می تونید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی با مشاوران در خصوص شرایط مهاجرت به کانادا ارتیاط برقرار کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 39. سهیلاگفته
  3 ماه پیش

  وقتی کارای مهاجرت اوکی بشه، چقدر طول میکشه تا اقامت کانادا رو بگیریم؟؟

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. بسته به روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و اطلاعات و شرایطتتون زمان دریافت اقامت دائم متفاوت هست. با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی، مشاوران پارسی کانادا به صورت رایگان و تخصصی به شما کمک خواهند کرد. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. Ghazalگفته
   2 ماه پیش

   سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه اگر به زبان انگلیسی مسلط باشم و رشته تحصیلیم طراحی لباس هست می تونم مهجرت کنم با هزینه کم یا خیر ممنون میشم جواب بدید

  3. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز. بله با توجه به سن شما، بهترین روش مهاجرت تحصیلی است. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 40. Azadehگفته
  3 ماه پیش

  سلام من معلم ریاضی هستم و 40ساله آیا امکان مهاجرت به کانادا وجود داره؟

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. تحصیلات و داشتن سابقه کار برای مهاجرت به کانادا امتیاز محسوب میشه. ولی روش ها و شرایط مهاجرت به کانادا متنوع هست و نیاز به اطلاعات بیشتری از شما داریم. فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا مشاوران ما روش مهاجرتی مناسب با شرایط شما را در اختیارتان قرار دهند. فرم ارزیابی مهاجرت

 41. مهدی خلیفهگفته
  3 ماه پیش

  سلام. من الان چندین ماههه که دنبال گرفتن ویزا برای مهاجرت به کانادا هستم. یه بارم رفتم ترکیه سفارت خونه اما ریجکت شد. شما می تونید کمکم کنید؟؟؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما - برای اینکه بتونیم شما را راهنمایی کنیم به اطلاعات کاملی نیازمند هستیم، لطفا فرم ارزیابی اطلاعات ما را پر کنید و علت ریجکت شدن خودتان را در آن به طور کامل توضیح دهید. فرم ارزیابی مهاجرت

 42. سپهرگفته
  3 ماه پیش

  سلام، داشتم کامنت ها رو می خوندم و دیدم که کسی رشته موسیقی خونده و شما روش فدرال رو گفتید. توی کامنت دیگه هم که خوندم یه جا درباره خود اشتغالی صحبت کردید. من از 15 سالگی موسیقی کار کردم و ساز اصلیم پیانو هست و تا الان که 28 سال دارم تو کلی کنسرت های و گروه های موسیقی ساز زدم و به جز کلاس های خصوصی تو چندتا آموزشگاه دارم کار میکنم. حالا با توجه به شرایطم میتونم از خود اشتغالی برای اقامت کانادا استفاده کنم؟ سرمایه ام مبلغ دندون گیری نیست ولی اگر از این روش اوکی بشه می تونم یه کاریش بکنم. یا همون فدرال که گگفتید بهتره ؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   سلام بر شما- دوست عزیز مهاجرت از طریق روش خود اشتغالی شامل حال هنرمندان و ورزشکاران میشه و از این طریق میشه برای شما اقدام کرد، البته برای اینکه روش پیشنهادی به شما 100 مشخص بشه به اطلاعات بیشتری در مورد زندگی حرفه ای و البته اطلاعات شخصی شما نیازه، به این منظور تنها کافیه فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا اطلاعات شما توسط کارشناسان ما بررسی بشه و به شما مشاوره رایگان تعلق بگیره. لینک محتوای مرتبط در خصوص اخذ ویزای خود اشتغالی هم برای شما اینجا گذاشته میشه تا در این خصوص اطلاعات کاملی کسب کنید. فرم ارزیابی مهاجرت ویزای خود اشتغالی کانادا

 43. کاوهگفته
  3 ماه پیش

  سلام. بابای من راننده کامیون ترانزیته. واسه این شغل شرایط مهاجرت به کانادا چجوریاست؟؟؟ میشه اینجوری واسه همیشه رفت اونور با خانواده ؟؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   سلام بر شما - برای اینکه به شما پاسخ قطعی داده بشه به اطلاعات بیشتری مثل: سن، دانش زبانی، توان مالی و ... نیازه ، که متاسفانه شما در اینجا قید نکردید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. ثمرگفته
   3 ماه پیش

   سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم با ویزای مولتی (۵ساله توریستی) چه مدت میشه کانادا موند و اینکه آیا ویزای کاری که صادره شده مدت داره و ممکنه دیگه تمدید نشه؟

  3. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود برشما. ویزای توریستی شما به تاریخ انقضای پاسپورتون بستگی داره و شما باید هر شش ماه یک بار خروج بزنید. برای پاسخ دقیق در خصوص ویزای کاری به اطلاعات بیشتری از شما نیاز داریم. لذا، فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا مشاوران ما پاسخ شما را به صورت کامل بدهند. فرم ارزیابی مهاجرت

 44. Mahdi T343گفته
  4 ماه پیش

  سلام و خسته نباشین من میخواستم اقامت دائم به کانادا بگیرم و رشته تحصلی من انیمیشن هست و دانشجو هستم 19سالم هست زبان انگلیسی هم متوسط هست و چندتا از دوستام و اشناهامم تو کانادا زندگی میکنن میشه راهنمایی کنین ممنون میشم وسطح زبان تا تافل باشه قبول هست یا ن ویا حتما باید ایلتس بگیرم که برم

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. شرایط سنی، و مدرک معتبر زبان آیلتس و سوابق تحصیلی، برای تحصیل در کانادا ضروری هست. شما می تونید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی مشاوره رایگان دریافت کنید. با وجود اطلاعات بیشتر از شرایط شما، مطمئنا پاسخ دقیق تری خواهید گرفت. فرم ارزیابی مهاجرت

 45. Mahdi T343گفته
  4 ماه پیش

  سلام و خسته نباشین رشته من انیمیشن هست و الان دانشجو هستم و رشته انیمیشن تو ایران زیاد طرف دار نداره و من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم زبانمم در حد متوسط هست میشه بگین چیکار باید بکنم برای اقامت دائم اونجا؟ درضمن اشناهم اونجا دارم که اقامت داره

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما - با توجه به اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتین سیستم اکسپرس اینتری می تونه به شما کمک کنه تا موقعیت های موجود در زمینه فعالیت خودتونو بررسی کنید، امابرای توصیه قطعی به اطلاعات بیشتری نیازه، لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا به صورت رایگان مشاوران ما با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.فرم ارزیابی مهاجرت

  2. Setayگفته
   3 ماه پیش

   سلام. بنده رشته کامپیوتر تحصیل کردم.با چه شاخه ای از این رشته میتونم شانس خودمو برا رفتن بیشتر کنم؟ گرافیک کامپیوتر مثل انیمیشن سازی فتوشاپ کرل ایندیزاین یا طراحی و نقاشی میتوان برای مهاجرت به کانادا و شهر تورنتو اقدام کرد؟

  3. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   سلام بر شما- دوست عزیز در مجموع تمامی رشته های کامپیوتر بازار کار خوبی داره و شما می تونید با توجه به علاقمندی تون در گرایش های مختلف آن برای مهاجرت اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.فرم ارزیابی مهاجرت

 46. امیرحسینگفته
  4 ماه پیش

  سلام من ۱۶ سالمه و در تهران زندگی میکنم من دوست دارم به یکی از کشور های آمریکا ، انگلیس و کانادا مهاجرت کنم. وضع مالیم اصلا خوب نیست. اما تو درس خیلی موفق هستم. من دارم زبان انگلیسی میخونم و علاقه شدیدی به زبان انگلیسی دارم. پدر و مادرم همیشه به من میگن از ایران برو. من نمیدونم کدوم کشور برای مهاجرت تحصیلی خوب و کم هزینه تره. من نمیخام الان مهاجرت کنم ، فقط میخام در آینده به یکی از این کشور ها برم من شهر های لندن ، نیویورک ، واشنگتن و تورنتو رو خیلی دوست دارم و تمام تلاشم رو میکنم که به این شهر ها مهاجرت کنم لطفاً راهنماییم کنید🙏🙏🙏

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما با توجه به مطالبی که گفتین لازمه که نمره بالایی در آزمون آیلتس داشته باشید، تسلط به یک زبان دیگه هم (مثل فرانسوی) برای مهاجرت به کانادا می تونه رزومه شما رو قوی کنه - انجام دادن کارهای تحقیقاتی و نشر مقالات علمی در مجلات معتبر نیز امتیاز بالایی برای شما میاره که باعث میشه شانس شما برای بورسیه شدن افزایش پیدا کنه، برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مقاله کوآپ (CO-OP) کانادا را مطالعه کنید. کوآپ کانادا

 47. شیداگفته
  4 ماه پیش

  سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه و میخوام به کانادا برای تحصیل مهاجرت کنم سوالم اینکه رتبه کنکور برای مهاجرت مهمه؟ یا معدل مهمه؟ و کلا رتبه کنکور خوب و یا معدل خوب چقدر تاثیر داره

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام دوست عزیز. معدل فاکتوری است که در مهاجرت تحصیلی شما تاثیر گذار است. رتبه کنکور شما ملاک ارزیابی نیست بلکه معدل شما مهم است. چنانچه معدل شما بالا باشد، دانشگاه های بسیاری را می توانید برای ادامه تحصیل در کانادا انتخاب کنید و هر چه معدل شما پایین تر باشد، محدودیت در انتخاب کالج و دانشگاه خواهید داشت. به عنوان مثال برای تحصیلات عالیه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد عموما حداقل معدل ۱۴ و برای تحصیل در کالج‌ های کانادا معدل پیش‌ دانشگاهی به صورت حداقلی ۱۲ قابل قبول است. البته افرادی که معدل های 17 به بالا دارند، می توانند حتی مشمول بورسیه تحصیلی شوند و با پرداخت میزان کمی از شهریه و یا به شکل رایگان در کانادا تحصیل کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، پیشنهاد می کنیم که مقاله تحصیل در کانادای سایت ما را به آدرس https://parsicanada.com/canada-immigration/education-in-canada/ حتما به قت بخوانید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. اما چنانچه باز هم سوالی برایتان پیش آمد، برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. مرتظیگفته
   3 ماه پیش

   سلام وقت تون بخیر می خواستم بدونم برای اقامت داعم کاندا چی مقدار پول لازم است

  3. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   سلام بر شما- دوست من بسته به اینکه از چه روش مهاجرتی اقدام کنید و اینکه رزومه شما چقدر قوی باشه، این هزینه متغیر. چنانچه تصمیم تون برای مهاجرت قطعی، لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا اطلاعات کاملی در مورد شما توسط مشاوران ما دریافت بشه و در این مسیر بتونیم شما را راهنمایی کنیم. همچنین می تونید همین حالا در سمت راست و پایین صفحه، گزینه چت آنلاین را بزنید و با مشاوران ما در لحظه صحبت کنید و پاسخ سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 48. علیگفته
  4 ماه پیش

  سلام خسته نباشید من رشتم موسیقیه و می خوام اقامت دائم بگیرم تو کانادا باید چکار کنم وچقد هزینه میبره؟

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. با توجه به تخصصی که در زمینه موسیقی دارید یکی از روش های مهاجرتی مناسب برای شما، می تونه مهاجرت از طریق نیروی ماهر فدرال یا skilleld worker باشه. اما برای اطلاع از هزینه و ارزیابی کلی شرایط خودتون و همچنین اخذ اقامت دائم و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 49. ساراگفته
  4 ماه پیش

  ممنون از محتوای خوبتون

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام. ممنون از لطف شما

 50. Faezehگفته
  4 ماه پیش

  سلام من قصد ادامه تحصیل توی کانادا رو دارم، ۱۷ سالمه و برای دانشگاه میخام اونجا تحصیل کنم هزینه و شرایط زبانم باید چجوری و چقدر باشه

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام دوست عزیز با توجه به اینکه می خواهید از روش تحصیلی اقدام کنید، باید بگوییم که برای ورود به کالج های کانادا حداقل باید نمره آیلتس 5.5 را دریافت کنید و برای تحصیل در مقاطع بالاتر تحصیلی همچون کارشناسی و کارشناسی ارشد، حداقل نمره 6.5 نیاز است. برای بحث هزینه تحصیل نیز بسته به انتخاب کالج و یا دانشگاه، رشته انتخابی و مقطع تحصیلی مبلغ تفاوت دارد. امل به طور میالنگین برای تحصیل در کانادا باید از بین 10 تا 30 هزار دلار کانادا را به صوزت شهریه سالانه در نظر بگیرید. برای دریافت پاسخ های دقیق تر و ارزیابی شرایط مهاجرتی خود، توصیه میکنیم که ابتدا مقاله مربوط به تحصیل در کانادا را در سایت ما به آدرس https://parsicanada.com/canada-immigration/education-in-canada/ مطالعه کنید. اما اگر باز هم پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 51. مهدی ملکیگفته
  4 ماه پیش

  سلام من از سال ۹۳وارد پارابدمینتون شدم و تو مسابقات کشوری که هر سال برگزار میشه مقام اور بودم تو کلاس sl3 اما فدراسیون از سال ۹۳مسابقات برون مرزی هم نفرستاده حتی من ۲۶سالم هست از تهران

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. با توجه به موردی که فرمودید و مهارت ورزشی که به اون اشاره کردید، خودتون دارید، میتونید از ویزای خود اشتغالی ویژه ورزشکاران استفاده کنید. اما بهتره که اول روش مهاجرتی مناسب براتون به صورت دقیق انتخاب بشه. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 52. مجید مسائلیگفته
  4 ماه پیش

  درود، بنده 12 ساله شرکت تولیدی لوله و اتصالات دارم، میخواستم بدونم امکانش هست کارمو به کانادا انتقال بدم و اقامت دائم این کشور بگیرم؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   4 ماه پیش

   با سلام - بله خوشبختانه این امکان وجود داره، دولت کانادا به شما این امکانو میده که بیزینس خودتونو به این کشور انتقال بدید و در این مسیر شما را حمایت می کنه. اما برای چگونگی انجام این کار به اطلاعات بیشتری نیازه، می تونید مقاله خرید بیزینس در کانادا که لینکش در ادامه برای شما گذاشته شده را مقاله کنید و برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 53. Younes.baghlaniگفته
  4 ماه پیش

  با سلام . میخواستم بدونم برای مهاجرت به کانادا مبلغ مشخصی باید داشته باشم؟

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. باید خدمت شما عرض کنیم که روش های بسیاری برای مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط شما مثل سن، مدرک تحصیلی، سوابق شغلی و ... وجود داره. هر یک از روش ها هزینه خاص خودش رو داره. بنابراین به شما توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 54. حسنگفته
  4 ماه پیش

  سلام روزتون بخیر

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   با سلام خدمت شما دوست عزیز. روز شما هم بخیر. در صورتی که سوالی در رابطه با مهاجرت به کانادا دارید. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 55. زهرا ساداتیگفته
  4 ماه پیش

  سلام، من 34 سالمه و مدرک آرایشگری دارم و 10 ساله سالن دارم، شنیدم آرایشگرا می تونن برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند، ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. بله با توجه به اینکه یکی از روش های مهاجرت به کانادا، مهاجرت کاری هست، شما می تونید با توجه به سوابق کالری و تخصص خودتون اقدام به مهاجرت کنید. اما برای اینکه به خوبی مراحل رو بدونید و طبق قوانین و اصول مهاجرتی راهنمایی بشید، ابتدا اطلاعات کامل خودتون رو در فرم ارزیابی مهاجرتی ما وارد کنید و مشاوره رایگان بگیرید.فرم ارزیابی مهاجرت

  2. شهاب جعفریگفته
   4 ماه پیش

   سلام من ۵ سال سابقه بیمه مرتبط به کار ساختمانی دارم و مدرکم فوق لیسانس عمران هست سنم هم ۳۲ و در ترکیه ساکن هستم ممنون میشم اگه برای اقدام به مهاجرت به کانادا یا استرالیا بتونین راهنمایی کنید یا شماره تماس بدین که با وکالت در این دوران کرونا اقدام کنم.و هزینه ها بگین .ممنون میشم.

  3. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما - دوست عزیز. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 56. Ali Zareiگفته
  4 ماه پیش

  کانادا که سفارت خونه تو ایران نداره، شما کارهای ویزا رو چجوری انجام میدین؟

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. زمانی که موعد انگشت نگاری شما فرا می رسد و باید کارها از طریق سفارت خانه انجام گیرد، شما می توانید با مراجعه به کشورهایی که سفارت خانه کانادا در آن ها وجود دارد، اعم از ترکیه، گرجستان، ارمنستان و ... اقدامات لازم را انجام دهید و مراحل را پشت سر بگذارید.

 57. میناگفته
  4 ماه پیش

  سلام .من 4 سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت دارم، می خواستم بدونم امکانش هست برای مهاجرت به این کشور اقدام کنم؟

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   با سلام به شما دوست عزیز. بله امکان مهاجرت کاری برای شما وجود داره و البته رشته های مرتبط به کامپیوتر پذیرش خوبی از طرف کشور کانادا دارن. البته باید برای ارزیابی دقیق شرایط مهاجرتی خودتون و برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. زهرا قنبریانگفته
   4 ماه پیش

   باسلام اگرمتقاضی شما نتونست ایلتس 7بگیره برای اقامت، روند پروسه به چه صورته؟ وسوال بعد اینکه برای دانشگاه مموریال (کارشناسی ارشد) هم اقدام میکنید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  3. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   دوست عزیز برای مهاجرت تحصیلی آیلتس 7 نیازه و ما خودمون دوره های ترمیک و فشرده آموزش زبانو داریم که با شرکت در این دوره ها قطعا هر نکته ای که برای اخذ آیلتس 7 نیاز دارید کسب می کنید- اما اگر مسیر مهاجرتی شما با مشکلاتی رو به رو شد قطعا راه های دیگه ای هم برای مهاجرت وجود داره - برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

  4. پیمانگفته
   3 ماه پیش

   سلام داخل ایرلن 15 سال سابقه تعمیرات موبایل دارم الان 1 سال امدم ترکیه زندگی میکنم میشه راهی هست برم کانادا و هزینش چقدر تموم مشیه اصلا شغل من مهم و نیاز هست براشون؟

  5. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود برشما. پیشنهاد می کنم برای مهاجرت کاری به کانادا، ابتدا برگه لیست مشاغل مربوط به این کشور مشاغل مورد نیاز کانادا

   را مطالعه کنید. شما می تونیدیا تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخ دقیق را دریافت کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

ارسال نظرات