موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا راهی برای رسیدن به زندگی بهتر است. جمعیت پایین کشور کانادا و نیاز به نیروی ماهر و متخصص باعث شده تا این کشور بالاترین نرخ مهاجر پذیری در دنیا را داشته باشد. دانشگاه های معتبر در سطح جهانی، اقتصاد در حال رشد، سطح بالای رفاه اجتماعی و وجود فرهنگ های مختلف در کانادا، این کشور به یکی از اصلی ترین مقاصد مهاجران از سراسر دنیا تبدیل کرده است. اقتصاد قوی و با ثبات کانادا، باعث بوجود آمدن بازار کار عالی و در نتیجه فرصت های شغلی زیاد برای افراد ماهر و متخصص شده است. سطح بالای اشتغال و نرخ پایین تورم یعنی به راحتی می توانید در کانادا کار کنید و نگران قیمت ها و هزینه های زندگی نباشید. به همین دلیل، کانادا کشوری فوق العاده برای کار و تجارت است. برای اطلاع بیشتر مقاله هزینه های زندگی در کانادا را از دست ندهید.

زندگی و آموزش در بالاترین سطح جهانی، آرزوی افراد زیادی است، و این دقیقا یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب کانادا برای مهاجرت است. علاوه بر این، به دلیل وجود مهاجرین از کشورهای مختلف، کانادا به یک کشور چند فرهنگی تبدیل شده و رفتار گرم و دوستانه با مهاجرین، کانادا را به مکانی ایده ال برای مهاجرت تبدیل کرده است. آزادی بیان، فرصت های شغلی و آموزشی برابر برای همه و پایین بودن نرخ جرم و جنایت، کانادا را به مقصد شماره یک مهاجرین از سراسر دنیا تبدیل کرده است.

آیا زندگی و کار در کشور کانادا همه حسن است و کمال؟ اگر امنیت و ثبات اقتصادی، بی طرفی سیاسی، دسترسی به بهداشت مناسب و با کیفیت، کیفیت بالای آموزش، ثروتمند بودن این کشور به دلیل وجود منابع طبیعی، پایین بودن آمار جرم و جنایت برایتان مهم باشد، بله زندگی و کار در این کشور فوق العاده است.اما در صورتی که سرمایی هستید، و فاصله زیاد کانادا از ایران برایتان مهم است، شاید بخواهید کشور دیگری را برای مهاجرت انتخاب کنید 

راهنمای مهاجرت به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا

کشور کانادا برای جذب سرمایه های خارجی و تامین نیروی کار ماهر روش های مختلفی برای پذیرش مهاجرین دارد. از مهاجرت کاری گرفته تا سرمایه گذاری و مهاجرت تحصیلی، با توجه به هدف و شرایطی که دارید، امکان مهاجرت به کانادا برای شما وجود دارد. کانادا کشور ثروتمندی است و از نظر اقتصادی ثبات بالایی داشته و همچنان در حال رشد است.

مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

از طرفی جمعیت این کشور با توجه وسعت خاک آن کم است. به همین دلیل، روش های مختلفی را برای جذب مهاجرین در نظر گرفته تا افراد مختلف با توانایی، مهارت، سرمایه و سایر موارد مورد نیاز کانادا به این کشور مهاجرت کنند؛ و این فرصتی بسیار ایده ال برای کسانی است که می خواهند با زندگی در یک کشور پیشرفته آینده بهتری داشته باشند. روش های مختلف مهاجرت به کانادا شامل موارد زیر است:

مهاجرت کاری به کانادا پارسی کانادا

مهاجرت کاری به کانادا

اگر می خواهید به کانادا مهاجرت کنید و مهارتی دارید که کشور کانادا به آن نیاز دارد، چرا از راه کار به این کشور مهاجرت نکنید؟ خوشبختانه برنامه های مختلفی مثل جاب آفر، اسکیل ترید، اسکیل ورکر و … برای مهاجرت کاری به کانادا وجود دارد. به طور کلی، تفاوت این روش ها در نوع و سطح مهارت و پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرمای کانادایی است. برای مثال در جاب آفر باید از طرف یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی داشته باشید و یا در اسکیل ورکر، مهارتی داشته باشید که کانادا به آن نیاز دارد. تنوع مشاغلی که کانادا به آنها نیاز دارد، باعث شده تا افراد زیادی با تخصص ها و مهارت های مختلف به کانادا مهاجرت کنند. علاوه بر این، هر استان برنامه ها و معیارهای مخصوص به خود را دارد؛ و این یعنی در هر سطح از مهارت و تخصص که باشید، شانس این را دارید که در کانادا کار پیدا کنید. سطح درآمد در کانادا در مقایسه با هزینه های زندگی بالاتر است. به همین دلیل، با کار و زندگی در این کشور سطح بالایی از رفاه را تجربه خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: مهاجرت کاری به کانادا
مهاجرت تحصیلی به کانادا پارسی کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

بهترین گزینه برای افرادی که به زندگی در کانادا و تحصیل در بهترین مدارس، کالج ها و دانشگاه های دنیا علاقه دارند، مهاجرت تحصیلی به این کشور است. برای این کار روش های مختلفی از جمله Co op وجود دارد، که به کمک آن می توانید به کشور کانادا مهاجرت کرده و در آنجا تحصیل کنید. تحصیل در کانادا نه تنها فرصتی برای دریافت اقامت دائم این کشور، بلکه راهی برای تحصیل در بهترین سطح آموزش است. در هر مقطع تحصیلی که باشید، می توانید با گرفتن ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید. برای مثال، اگر می خواهید بلافاصله بعد از تحصیل وارد بازار کار شوید، بهتر است تحصیل در کالج های کانادا را انتخاب کنید. کالج های کانادا، معمولا دوره هایی هستند که در آموزش مهارت در اولویت قرار دارد. به همین دلیل می توانید بلافاصله بعد از پایان دوره کالج کار پیدا کنید. پس از چند سال کار و زندگی در آنجا برای دریافت اقامت دائم اقدام کنید.اگر شرایط پذیرش از دانشگاه های کانادا را دارید، اما هزینه های دانشگاه زیاد است، می توانید از بورسیه تحصیلی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت به کانادا از راه سرمایه گذاری

اگر سرمایه ای دارید و می خواهید در یک کشور امن و راحت از آن استفاده کنید، کشور کانادا یکی از بهترین گزینه هاست. روش های مختلفی مثل خود اشتغالی، کارآفرینی، سرمایه گذاری استانی و خرید بیزینس برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد. به همین دلیل، با توجه به میزان سرمایه و شرایطی که دارید می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و با سرمایه گذاری در کانادا به آنجا مهاجرت کنید. یکی از ویژگی های مهم مهاجرت به کانادا از راه سرمایه گذاری، امکان دریافت اقامت دائم کاناداست. مهاجرت به کانادا از راه سرمایه گذاری، یکی از بهترین روش ها برای کارآفرینان، مدیران و کلیه افرادی است که توانایی ایجاد شغل برای دیگران را دارند. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، می توانید به همان فعالیت در کانادا ادامه دهید. اما با این تفاوت که بسیاری از مشکلات و مسائل اقتصادی و سایر مسائل بر روی شغل شما تاثیر نمی گذارد. بنابراین، در یکی از کشورهای پیشرفته و امن آینده بهتری را برای خود و خانواده خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از راه سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از راه استارتاپ

کانادا افراد نوآوری که توانایی ایجاد شغل در کانادا را داشته باشند با آغوش باز می پذیرد. ویزای استارت اپ دقیقا برای همین افراد طراحی شده است. در صورتی که ایده جدیدی دارید که یکی از سازمان های مربوط به استارتاپ در کانادا آن را تایید کند، به اندازه کافی به زبان انگلیسی یا فرانسه تسلط داشته و تمکن مالی هم داشته باشید، ویزای استارت اپ یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به کانادا است. یکی از ویژگی های مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ، امکان دریافت اقامت دائم است. این اقامت برای فرد متقاضی و خانواده او صادر می شود. اما برای دریافت اقامت دائم، ابتدا باید در مدت زمان مشخصی، ثابت کنید که کسب و کار موفقی دارید. به طور کلی، طرح Start Up شما باید ابتکاری باید، برای کانادایی ها شغل ایجاد کند و بتواند در مقیاس جهانی رقابت کند. برای راه اندازی یک استارتاپ در کانادا به سرمایه ای بین 75 تا 200 هزار دلار نیاز دارید. این سرمایه با توجه به نوع سازمانی که از طرح شما پشتیبانی می کند، متغییر است.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از راه استارتاپ

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری (ورود سریع)

کشور کانادا سیستم اکسپرس انتری (Express Entry) را با هدف جذب افراد ماهر و با استعداد از سال 2015 ایجاد کرده است. اکسپرس اینتری یک سیستم امتیاز دهی و رتبه بندی است. هر متقاضی شانس این را دارد که در یکی از چهار برنامه نیروی کار متخصص فدرال یا اسکیل ورکر (Federal Skilled Worker Class)، برنامه نیروی متخصص فنی فدرال یا اسکیل ترید (Federal Skilled Trades Program)، برنامه تجربه کار کانادایی (Cadian Experience Class) و برنامه مهاجرت استانی کانادا (Provincial Nominee Programs (PNP پذیرفته شود. بنابراین هر چه امتیاز بالاتری داشته باشید، شانس بیشتری برای انتخاب شدن خواهید داشت. هر کدام از این برنامه ها شرایط و ویژگی های خود را دارند که می توانید آن ها را در مطلب اکسپرس انتری مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: اکسپرس انتری کانادا

برای اطمینان از این که کدامیک از این روش ها مناسب شماست، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت پارسی کانادا را پر کنید.

فرم ارزیابی مهاجرت

اخذ ویزای کانادا با وکیل مهاجرتی

بعد از اینکه در مورد انتخاب روش مناسب برای مهاجرت به کانادا تصمیم گرفتید، آیا از قوانین و مقررات کانادا و طی کردن مراحل قانونی و نحوه اخذ ویزای کانادا هم اطلاعات کامل دارید؟ مسلما اینطور نیست. این کار فقط کار یک وکیل مهاجرت است. مشورت با وکلای مهاجرتی باعث می شود تا به اشتباه شانس خود برای مهاجرت به کانادا را از دست ندهید. بعضی وقت ها حتی اشتباه پر کردن یک فرم به ظاهر ساده، باعث طولانی تر شدن رسیدگی به درخواست شما می شود.

بیشتر بخوانید: اخذ ویزای کانادا با وکیل مهاجرتی

دریافت پاسپورت برای اقامت کانادا

داشتن پاسپورت کانادا به معنی شهروندی این کشور است. برای شهروند شدن، ابتدا باید اقامت دائم کانادا را داشته باشید. بنابراین، باید از روش هایی استفاده کنید که از همان ابتدا به شما اقامت دائم داده می شود؛ و یا اینکه امکان تبدیل نوع اقامت شما به اقامت دائم در آن نوع ویزا وجود داشته باشد. با توجه به روش هایی مختلف مهاجرت به کانادا به طوری کلی 5 روش برای دریافت پاسپورت کانادا وجود دارد. با پاسپورت کانادا به راحتی می توانید به 150 کشور دنیا سفر کنید.

بیشتر بخوانید: دریافت پاسپورت کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا

با توجه به نوع روشی که برای مهاجرت به کانادا انتخاب می کنید، هزینه های مهاجرت متفاوت است. برای مثال، اگر می خواهید از راه سرمایه گذاری به کانادا بروید به سرمایه مشخصی نیاز دارید. در صورتی که می خواهید ویزای اسپانسرشیپ بگیرید، یک حامی مالی در کانادا دارید و موضوع اصلی میزان سرمایه شما نیست. بنابراین، با توجه به هدف و نوع روش مهاجرت و حتی زمانی که برای این کار اقدام می کنید، هزینه های شما متفاوت خواهد بود.

بیشتر بخوانید: هزینه مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت و اخذ اقامت کانادا با توجه به روشی که برای مهاجرت انتخاب می کنید، متفاوت است. برای مثال، اگر می خواهید با ویزای تحصیلی وارد کانادا شوید، سطح زبان انگلیسی یا فرانسه شما با فردی که از راه سرمایه گذاری وارد کانادا می شود، یکی نیست. فردی که می خواهد از طریق سرمایه گذاری وارد کانادا شود، با فردی که از روش اکسپرس اینتری استفاده می کند مسلما به پول بیشتری نیاز دارد. خوشبختانه روش های متنوعی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد.به همین دلیل اول باید ببیند که چه روشی برای شما مناسب است.

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متدوال:

مهاجرت به کشور کانادا روش های مختلفی دارد. مانند express entry، skilled trade، پرستار خانگی، خود اشتغالی، پیشنهاد شغلی، کارآفرینی و ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری. اما شما از طریق تحصیلی نیز می توانید به این کشور مهاجرت کنید و یا با ویزای توریستی برای مدتی در کانادا اقامت داشته باشید.

نام دیگر سیستم رتبه بندی کانادا CRS است که یک سیستم جداگانه برای رتبه بندی متقاضیان مهاجرت به این کشور می باشد. درواقع متقاضیانی که از طریق express entry برای اخذ ویزای کانادا اقدام کرده اند در این سیستم ارزیابی می شوند. فاکتور های تاثیر گذر در نتیجه این رتبه بندی شامل سن، میزان تحصیلات، مهارت ها و تجربه های کاری و تخصصی و داشتن مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی می باشد.

برای اینکه بعد از اتمام تحصیلات تان بتوانید در این کشور بمانید، باید ویزای کار موقت به نام PGWP دریافت کنید که از طریق آن سه سال دیگر می توانید در این کشور اقامت داشته باشید و بعد از پنج سال (مجموع زمان تحصیل و کار) می توانید برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

سن برای متقاضیان ویزای کانادا در سیستم امتیاز سنجی کانادا، صد امتیاز برای متاهل ها و 110 امتیاز برای مجردها دارد و بیشترین امتیاز این بخش را متقاضیان بین 20 تا 29 سال می توانند دریافت کنند. همچنین اگر سن شما بیش از 45 سال باشد، اصلا امتیاز سن را دریافت نمی کنید و باید به فکر بالا بردن امتیاز خود در دیگر فاکتور ها باشید.

این برنامه یکی از روش های مهاجرت به کانادا است که برای افرادی که به دنبال اقامت در یک استان خاص هستند، اجرا می شود. علاوه بر این این روش یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا هم می باشد.

‫41 دیدگاه در “مهاجرت به کانادا
 1. مهدی خلیفهگفته
  3 روز پیش

  سلام. من الان چندین ماههه که دنبال گرفتن ویزا برای مهاجرت به کانادا هستم. یه بارم رفتم ترکیه سفارت خونه اما ریجکت شد. شما می تونید کمکم کنید؟؟؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   2 روز پیش

   درود بر شما - برای اینکه بتونیم شما را راهنمایی کنیم به اطلاعات کاملی نیازمند هستیم، لطفا فرم ارزیابی اطلاعات ما را پر کنید و علت ریجکت شدن خودتان را در آن به طور کامل توضیح دهید. فرم ارزیابی مهاجرت

 2. سپهرگفته
  1 هفته پیش

  سلام، داشتم کامنت ها رو می خوندم و دیدم که کسی رشته موسیقی خونده و شما روش فدرال رو گفتید. توی کامنت دیگه هم که خوندم یه جا درباره خود اشتغالی صحبت کردید. من از 15 سالگی موسیقی کار کردم و ساز اصلیم پیانو هست و تا الان که 28 سال دارم تو کلی کنسرت های و گروه های موسیقی ساز زدم و به جز کلاس های خصوصی تو چندتا آموزشگاه دارم کار میکنم. حالا با توجه به شرایطم میتونم از خود اشتغالی برای اقامت کانادا استفاده کنم؟ سرمایه ام مبلغ دندون گیری نیست ولی اگر از این روش اوکی بشه می تونم یه کاریش بکنم. یا همون فدرال که گگفتید بهتره ؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. پریسا انصاری پورگفته
   1 هفته پیش

   سلام بر شما- دوست عزیز مهاجرت از طریق روش خود اشتغالی شامل حال هنرمندان و ورزشکاران میشه و از این طریق میشه برای شما اقدام کرد، البته برای اینکه روش پیشنهادی به شما 100 مشخص بشه به اطلاعات بیشتری در مورد زندگی حرفه ای و البته اطلاعات شخصی شما نیازه، به این منظور تنها کافیه فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا اطلاعات شما توسط کارشناسان ما بررسی بشه و به شما مشاوره رایگان تعلق بگیره. لینک محتوای مرتبط در خصوص اخذ ویزای خود اشتغالی هم برای شما اینجا گذاشته میشه تا در این خصوص اطلاعات کاملی کسب کنید. فرم ارزیابی مهاجرت ویزای خود اشتغالی کانادا

 3. کاوهگفته
  1 هفته پیش

  سلام. بابای من راننده کامیون ترانزیته. واسه این شغل شرایط مهاجرت به کانادا چجوریاست؟؟؟ میشه اینجوری واسه همیشه رفت اونور با خانواده ؟؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   1 هفته پیش

   سلام بر شما - برای اینکه به شما پاسخ قطعی داده بشه به اطلاعات بیشتری مثل: سن، دانش زبانی، توان مالی و ... نیازه ، که متاسفانه شما در اینجا قید نکردید. لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا مشاوران ما به اطلاعات کاملی درباره شما دست پیدا کنند و شما را راهنمایی کنند.

 4. Mahdi T343گفته
  3 هفته پیش

  سلام و خسته نباشین رشته من انیمیشن هست و الان دانشجو هستم و رشته انیمیشن تو ایران زیاد طرف دار نداره و من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم زبانمم در حد متوسط هست میشه بگین چیکار باید بکنم برای اقامت دائم اونجا؟ درضمن اشناهم اونجا دارم که اقامت داره

  1. پریسا انصاری پورگفته
   1 هفته پیش

   درود بر شما - با توجه به اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتین سیستم اکسپرس اینتری می تونه به شما کمک کنه تا موقعیت های موجود در زمینه فعالیت خودتونو بررسی کنید، امابرای توصیه قطعی به اطلاعات بیشتری نیازه، لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا به صورت رایگان مشاوران ما با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.فرم ارزیابی مهاجرت

   1. Setayگفته
    4 روز پیش

    سلام. بنده رشته کامپیوتر تحصیل کردم.با چه شاخه ای از این رشته میتونم شانس خودمو برا رفتن بیشتر کنم؟ گرافیک کامپیوتر مثل انیمیشن سازی فتوشاپ کرل ایندیزاین یا طراحی و نقاشی میتوان برای مهاجرت به کانادا و شهر تورنتو اقدام کرد؟

    1. پریسا انصاری پورگفته
     3 روز پیش

    2. پریسا انصاری پورگفته
     3 روز پیش

     سلام بر شما- دوست عزیز در مجموع تمامی رشته های کامپیوتر بازار کار خوبی داره و شما می تونید با توجه به علاقمندی تون در گرایش های مختلف آن برای مهاجرت اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.فرم ارزیابی مهاجرت

 5. امیرحسینگفته
  3 هفته پیش

  سلام من ۱۶ سالمه و در تهران زندگی میکنم من دوست دارم به یکی از کشور های آمریکا ، انگلیس و کانادا مهاجرت کنم. وضع مالیم اصلا خوب نیست. اما تو درس خیلی موفق هستم. من دارم زبان انگلیسی میخونم و علاقه شدیدی به زبان انگلیسی دارم. پدر و مادرم همیشه به من میگن از ایران برو. من نمیدونم کدوم کشور برای مهاجرت تحصیلی خوب و کم هزینه تره. من نمیخام الان مهاجرت کنم ، فقط میخام در آینده به یکی از این کشور ها برم من شهر های لندن ، نیویورک ، واشنگتن و تورنتو رو خیلی دوست دارم و تمام تلاشم رو میکنم که به این شهر ها مهاجرت کنم لطفاً راهنماییم کنید🙏🙏🙏

  1. پریسا انصاری پورگفته
   1 هفته پیش

   درود بر شما با توجه به مطالبی که گفتین لازمه که نمره بالایی در آزمون آیلتس داشته باشید، تسلط به یک زبان دیگه هم (مثل فرانسوی) برای مهاجرت به کانادا می تونه رزومه شما رو قوی کنه - انجام دادن کارهای تحقیقاتی و نشر مقالات علمی در مجلات معتبر نیز امتیاز بالایی برای شما میاره که باعث میشه شانس شما برای بورسیه شدن افزایش پیدا کنه، برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا مقاله کوآپ (CO-OP) کانادا را مطالعه کنید. کوآپ کانادا

 6. شیداگفته
  3 هفته پیش

  سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه و میخوام به کانادا برای تحصیل مهاجرت کنم سوالم اینکه رتبه کنکور برای مهاجرت مهمه؟ یا معدل مهمه؟ و کلا رتبه کنکور خوب و یا معدل خوب چقدر تاثیر داره

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام دوست عزیز. معدل فاکتوری است که در مهاجرت تحصیلی شما تاثیر گذار است. رتبه کنکور شما ملاک ارزیابی نیست بلکه معدل شما مهم است. چنانچه معدل شما بالا باشد، دانشگاه های بسیاری را می توانید برای ادامه تحصیل در کانادا انتخاب کنید و هر چه معدل شما پایین تر باشد، محدودیت در انتخاب کالج و دانشگاه خواهید داشت. به عنوان مثال برای تحصیلات عالیه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد عموما حداقل معدل ۱۴ و برای تحصیل در کالج‌ های کانادا معدل پیش‌ دانشگاهی به صورت حداقلی ۱۲ قابل قبول است. البته افرادی که معدل های 17 به بالا دارند، می توانند حتی مشمول بورسیه تحصیلی شوند و با پرداخت میزان کمی از شهریه و یا به شکل رایگان در کانادا تحصیل کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، پیشنهاد می کنیم که مقاله تحصیل در کانادای سایت ما را به آدرس https://parsicanada.com/canada-immigration/education-in-canada/ حتما به قت بخوانید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. اما چنانچه باز هم سوالی برایتان پیش آمد، کلمه ویزا را به شماره 30006016 ارسال کنید تا مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی پارسی کانادا را دریافت نمایید.

   1. مرتظیگفته
    1 هفته پیش

    سلام وقت تون بخیر می خواستم بدونم برای اقامت داعم کاندا چی مقدار پول لازم است

    1. پریسا انصاری پورگفته
     1 هفته پیش

     سلام بر شما- دوست من بسته به اینکه از چه روش مهاجرتی اقدام کنید و اینکه رزومه شما چقدر قوی باشه، این هزینه متغیر. چنانچه تصمیم تون برای مهاجرت قطعی، لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا اطلاعات کاملی در مورد شما توسط مشاوران ما دریافت بشه و در این مسیر بتونیم شما را راهنمایی کنیم. فرم ارزیابی مهاجرتفرم ارزیابی مهاجرت

 7. علیگفته
  3 هفته پیش

  سلام خسته نباشید من رشتم موسیقیه و می خوام اقامت دائم بگیرم تو کانادا باید چکار کنم وچقد هزینه میبره؟

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام به شما دوست عزیز. با توجه به تخصصی که در زمینه موسیقی دارید یکی از روش های مهاجرتی مناسب برای شما، می تونه مهاجرت از طریق نیروی ماهر فدرال یا skilleld worker باشه. اما برای اطلاع از هزینه و ارزیابی کلی شرایط خودتون و همچنین اخذ اقامت دائم، ابتدا فرم ارزیابی مهاجرت را به آدرس https://parsicanada.com/assessment-enquiry/ پر کنید و یا کلمه ویزا را به شماره 30006016 ارسال کنید تا کارشناسان پارسی کانادا با شما تماس بگیرند و مشاوره رایگان در اختیار شما بگذارند.

 8. ساراگفته
  3 هفته پیش

  ممنون از محتوای خوبتون

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام. ممنون از لطف شما

 9. Faezehگفته
  3 هفته پیش

  سلام من قصد ادامه تحصیل توی کانادا رو دارم، ۱۷ سالمه و برای دانشگاه میخام اونجا تحصیل کنم هزینه و شرایط زبانم باید چجوری و چقدر باشه

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام دوست عزیز با توجه به اینکه می خواهید از روش تحصیلی اقدام کنید، باید بگوییم که برای ورود به کالج های کانادا حداقل باید نمره آیلتس 5.5 را دریافت کنید و برای تحصیل در مقاطع بالاتر تحصیلی همچون کارشناسی و کارشناسی ارشد، حداقل نمره 6.5 نیاز است. برای بحث هزینه تحصیل نیز بسته به انتخاب کالج و یا دانشگاه، رشته انتخابی و مقطع تحصیلی مبلغ تفاوت دارد. امل به طور میالنگین برای تحصیل در کانادا باید از بین 10 تا 30 هزار دلار کانادا را به صوزت شهریه سالانه در نظر بگیرید. برای دریافت پاسخ های دقیق تر و ارزیابی شرایط مهاجرتی خود، توصیه میکنیم که ابتدا مقاله مربوط به تحصیل در کانادا را در سایت ما به آدرس https://parsicanada.com/canada-immigration/education-in-canada/ مطالعه کنید. اما اگر باز هم پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید با ارسال کلمه ویزا به شماره 30006016 منتظر تماس کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان از طرف آن ها باشید.

 10. مهدی ملکیگفته
  4 هفته پیش

  سلام من از سال ۹۳وارد پارابدمینتون شدم و تو مسابقات کشوری که هر سال برگزار میشه مقام اور بودم تو کلاس sl3 اما فدراسیون از سال ۹۳مسابقات برون مرزی هم نفرستاده حتی من ۲۶سالم هست از تهران