موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

ویزای سرمایه گذاری کانادا؛ معرفی انواع روش‌ها، شرایط و اخذ اقامت سرمایه‌گذاری!

اگر نگران بالا رفتن سن‌تان هستید و یا اینکه چرا تحصیلات ندارید، کافی‌ست که از طریق یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در کانادا برای مهاجرت به این کشور اقدام کنید.

اگر در مسیر موفق باشید، می‌توانید برای اقامت دائم کانادا درخواست دهید. بنابراین ادامه مقاله را مطالعه کنید تا به نتیجه نهایی برسید.

همچنین فرصت تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت برای ارزیابی شرایط خود جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را خواهید داشت.

از مشاوره تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

"*" indicates required fields

شماره همراه با 09 شروع شود.

👈 البته این نکته مهم را در نظر بگیرید که چیزی به اسم ویزای سرمایه‌گذاری کانادا وجود ندارد و به‌دلیل رسمیت یافتن این عبارت در زبان فارسی، از این عنوان در این مقاله استفاده شده است.

روش‌های سرمایه گذاری در کانادا

روش‌های سرمایه‌گذاری در کانادا

روش اول: برنامه سرمایه گذاری فدرال کانادا (Canada’s Federal Investor Programs)

در این بخش به معرفی برنامه‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری که توسط دولت فدرال کانادا ارائه می‌شوند، می‌پردازیم. هرکدام که به شرایط شما نزدیک‌تر است را بخوانید:

برنامه انتقال درون شرکتی یا ویزای ICT کانادا، برای شرکت‌هایی‌ست که می‌خواهند داخل کانادا یک شعبه دیگری داشته باشند. همچنین یکسری از کارمندان کلیدی این شرکت‌ها می‌توانند از طریق این برنامه به کانادا بروند.

کارآفرینان با این ویزا می‌توانند با یک ایده کاملا جدید، کسب‌وکاری را در کانادا راه‌اندازی کنند. البته این ایده و شرایط تبدیل این ایده به یک کسب‌وکار را در مقاله ویزای استارتاپ کانادا بخوانید.

ویزای C11 کانادا، مناسب کارآفرینانی است که می‌خواهند در یک بیزنس سرمایه‌گذاری کنند یا یک بیزنس جدید را راه‌اندازی کنند. اگر کارآفرینی پس از گذشت یک‌سال، در آن کسب‌وکار موفقیت کسب کرد، می‌تواند برای اقامت دائم کانادا درخواست دهد.

کارآفرینان و سرمایه‌گذاران می‌توانند با LMIA کانادا، مجوز کار دریافت کنند و در نهایت پس از 2 سال اشتغال در کانادا، اقامت دائم این کشور را کسب کنند.

اگر برای خرید یک بیزنس آماده یا بیزنسی که برای دولت کانادا سود دارد، اقدام کنید، می‌توانید از این طریق، اقامت دائم کانادا را کسب کنید. برای آشنایی با مشاغل آماده خرید، مقاله خرید بیزنس کانادا را بخوانید.

برای خرید یک شعبه شناخته‌شده بیزنس در کانادا، لازم نیست از صفر شروع کنید. احتمال موفقیت بیشتری برای‌تان خواهد بود. برای اینکه شرایط دریافت ویزا را بدانید، مقاله خرید فرانچایز در کانادا را بخوانید.

روش دوم: سرمایه گذاری استانی کانادا (Provincial Investor Immigration Programs)

در کنار برنامه‌های فدرال، هر استان کانادا برنامه خاص خود را برای سرمایه‌گذاری دارد. در ادامه لیست برنامه‌های سرمایه‌گذاری استانی کانادا معرفی شده‌اند:

برنامه مهاجرتی آلبرتا شامل سه برنامه مختلف است که هر کدام بر گروه خاصی از کارآفرینان تمرکز دارد که به شرح زیر است:

 • برنامه کارآفرینان فارغ‌التحصیل خارجی آلبرتا (Alberta Foreign Graduate Entrepreneur Stream): این برنامه برای فارغ‌التحصیلان خارجی است که می‌خواهند در آلبرتا استارتاپ راه‌اندازی کنند.
 • برنامه کارآفرینان فارغ‌التحصیل آلبرتا (Alberta Graduate Entrepreneur Stream): فارغ‌التحصیلان بین‌المللی که از موسسات آموزش عالی آلبرتا فارغ‌التحصیل شده‌اند، می‌توانند در این استان کسب‌وکار راه‌اندازی کنند.
 • برنامه کارآفرینان روستایی آلبرتا (Alberta Rural Entrepreneur Stream): این برنامه مناسب کارآفرینانی است که علاقه‌مند به راه‌اندازی یا خرید یک کسب‌وکار در مناطق روستایی آلبرتا هستند.

کارآفرینان خارجی با برنامه مهاجرتی کارآفرینی بریتیش کلمبیا (BC PNP)، می‌توانند با سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار و ایجاد شغل در این استان، اقامت دائم کانادا را به دست آورند. BC PNP شامل سه برنامه اصلی است:

 • برنامه اصلی برای کارآفرینان (Entrepreneur Immigration): برای کارآفرینانی است که می‌خواهند یک کسب‌وکار جدید راه‌اندازی یا باعث توسعه یک کسب‌وکار موجود در بریتیش کلمبیا شوند.
 • برنامه‌ Regional Pilot: برای کارآفرینانی که می‌خواهند در مناطق کم‌جمعیت بریتیش کلمبیا سرمایه‌گذاری کنند، مناسب است.
 • برنامه Strategic Projects: برای شرکت‌های خارجی که می‌خواهند در یک پروژه‌ی بزرگ اقتصادی در بریتیش کلمبیا سرمایه‌گذاری کنند، مناسب است.

این استان دو برنامه محبوب برای سرمایه گذاران در کانادا ارائه می‌دهد که عبارت‌اند از:

 • مسیر کارآفرین (EP): این برنامه برای صاحبان کسب‌وکار و کارآفرینانی طراحی شده است که می‌خواهند یک کسب‌وکار جدید در مانیتوبا راه‌اندازی کنند یا یک کسب‌وکار موجود را خریداری نمایند.
 • مسیر سرمایه‌گذاری در کشاورزی (FIP): این برنامه به‌طور خاص برای افرادی است که قصد راه‌اندازی یک مزرعه در مانیتوبا طراحی شده است.

این استان دو برنامه مهاجرتی محبوب برای کارآفرینان ارائه می‌دهد:

 • مسیر کارآفرینی (Entrepreneurial Stream): این برنامه برای صاحبان کسب‌وکار یا مدیران ارشد طراحی شده است که علاقه‌مند به مالکیت و اداره‌ی یک کسب‌وکار در نیوبرانزویک هستند.
 • مسیر کارآفرینی پس از فارغ‌التحصیلی (Post-Graduate Entrepreneurial Stream): این برنامه مناسب کسانی است که از دانشگاه‌های نیوبرانزویک، فارغ‌التحصیل شده‌اند و حداقل به‌مدت یک‌سال با موفقیت یک کسب‌وکار را اداره کرده‌اند.

برنامه مهاجرتی کارآفرینی استان نوا اسکوشیا برای جذب افراد متخصص و کارآزموده جهت ایفای نقش کلیدی در پیشبرد اهداف و فعالیت‌های کسب‌وکارهای نوا اسکوشیا است.

پرنس ادوارد، کوچک‌ترین استان کانادا، «مسیر مجوز کار PEI» را ارائه می‌دهد. متقاضیان واجد شرایط در ابتدا مجوز کار موقت دریافت می‌کنند و پس از اجرای قرارداد عملکرد (Performance Agreement) می‌توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

*موافقنامه‌های عملکرد (قراردادهای عملکرد) باعث می‌شوند، مدیران ارشد در قبال اهداف مشخص سازمان پاسخگو باشند.

برنامه‌ی نامزد استانی ساسکاچوان برای صاحبان مزارع و کارآفرینان مناسب است. این برنامه شامل سه زیرمجموعه‌ اصلی است:

 • دسته‌ کارآفرین: مناسب برای کارآفرینان باتجربه‌ای که می‌خواهند کسب‌وکاری را در ساسکاچوان تأسیس یا خریداری کنند.
 • دسته‌ کارآفرین فارغ‌التحصیل بین‌المللی: برای فارغ‌التحصیلان بین‌المللی که حداقل یک سال از تحصیل خود را در ساسکاچوان گذرانده‌اند، مناسب است. با این برنامه می‌توانید یک کسب‌وکار جدید را راه‌اندازی یا خریداری کنید.

به‌عنوان یک مهاجر در کبک، می‌توانید در حالی که کسب‌وکار خود را راه‌اندازی یا در آن سرمایه‌گذاری می‌کنید، در این استان زندگی کنید و در نهایت اقامت دائم کانادا را کسب کنید.

 • برنامه‌ سرمایه‌گذار کبک برای کارآفرینانی است که می‌خواهند یک کسب‌وکار نوآورانه را در کبک راه‌اندازی و اداره کنند، مناسب است.
 • برنامه‌ی کارکنان خوداشتغال کبک برای افرادی که قصد دارند حرفه‌ خود را در کبک دنبال کنند، مناسب است.

مهاجرت سرمایه‌گذاری از طریق برنامه فدرال یا استانی؟ کدام بهتر است؟

انتخاب بین برنامه‌های مهاجرتی سرمایه‌گذاری فدرال و استانی به اهداف تجاری، شرایط و اولویت‌های شما بستگی دارد. هر دو نوع برنامه مزایا و معایب خاص خود را دارند. مقایسه دقیق آنها برای انتخاب بهترین گزینه ضروری است که در جدول زیر قابل‌مشاهده است:

فاکتوربرنامه ‌های سرمایه‌گذاری فدرالبرنامه‌های سرمایه گذاری استانی کانادا
مقدار حداقل سرمایه گذاری250000 تا 350000 دلار100000 دلار تا 500000 دلار
مدت زمان پروسه1 تا 3 ماه6 تا 8 ماه
مدت زمان اخذ اقامت دائمبیش از 2 سالبیش از 2 سال
امکان همراهی اعضای خانوادهبلهبله

👈 برای درک بهتر این روش‌ها پادکست زیر را گوش دهید:

سرمایه‌گذاری در کانادا

سرمایه‌گذاری در کانادا

در یکی از ده اقتصاد برتر جهان سرمایه‌گذاری کنید، نگران نباشید، غیرممکن نیست؛ حتما به این پادکست ویژه گوش کنید!

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

👈 شرایط سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق برنامه‌های فدرال عبارت است از:

نوع روش سرمایه‌گذاریسرمایه مورد نیاز (دلار کانادا)مدرک زبان
ویزای استارتاپ کانادا75 تا 200 هزارCLB 5
ثبت شرکت در کانادا100 تا 200 هزارCLB 5
خرید بیزینس در کانادا150 تا 250 هزارCLB 4
ویزای کارآفرینی C11حداقل 300 هزارCLB7
ویزای خوداشتغالی کانادا100 تا 200 هزارCLB 5

👈 شرایط دریافت ویزای سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق برنامه‌های استانی عبارت است از:

استانمبلغ سرمایه گذاریمدرک زبان
بریتیش کلمبیا100 الی 500 هزار دلارCLB 4
ساسکاچوان150 الی 300 هزار دلار کاناداCLB 4
کبک1.2 میلیون دلار کانادازبان فرانسه در سطح 7
پرنس ادوارد150 هزار دلار کاناداCLB 4
نیوبرانزویک250 هزار دلار کاناداCLB 5
مانیتوبا150 الی 500 هزار دلارCLB 5
نوااسکوشیا150 هزار دلار کاناداCLB 5

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

فرایند مهاجرت به کانادا و دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا به شرح زیر است:

 • تحقیق درباره برنامه‌های مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری با کمک پارسی کانادا: مشخص کنید کدام برنامه با اهداف شما همخوانی دارد و شرایط آن را دارید، مشاوران ما در این پروسه راهنمای خوبی برای شما خواهند بود.
 • آماده‌سازی مدارک و شرایط لازم: مواردی مثل دارایی و میزان سرمایه‌گذاری خود را باید مشخص کنید و حتما مدارکی را برای اثبات داشتن سابقه مدیریت خود باید ارائه دهید.
 • آماده کردن طرح کسب‌وکار (Business Plan): یک طرح کسب‌وکار جامع تهیه کنید که سرمایه‌گذاری یا فعالیت تجاری پیشنهادی شما را در کانادا شرح دهد. طرح کسب‌وکار شما باید قابلیت اجرا شدن در کانادا و مزایای اقتصادی آن برای این کشور را نشان دهد.
 • ارسال درخواست: درخواست خود را به‌همراه تمام مدارک موردنیاز برای برنامه مهاجرتی منتخب تکمیل و ارسال کنید.
 • بررسی و رسیدگی به درخواست: اداره مهاجرت کانادا (IRCC) درخواست شما را به‌طور کامل بررسی خواهد کرد که شامل ارزیابی طرح کسب‌وکار، تمکن مالی، تجربه مدیریت و سایر عوامل مرتبط است.
 • دریافت مجوز کار و راه‌اندازی کسب‌وکار:  پس از تأیید درخواست ویزای سرمایه‌گذاری، مجوز کار (Work Permit) دریافت خواهید کرد. این مجوز به شما اجازه می‌دهد تا به‌طور قانونی در کانادا کار کنید و کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید.
 • مراحل راه‌اندازی کسب‌وکار: پس از دریافت مجوز کار، می‌توانید مراحل راه‌اندازی کسب‌وکار خود را در کانادا آغاز کنید. این فرآیند ممکن است شامل مراحل زیر باشد:
  • انتخاب نوع ساختار کسب و کار (مانند شرکت سهامی خاص یا مالکیت انفرادی)
  • ثبت نام کسب و کار خود در دولت کانادا
  • دریافت مجوزها و گواهینامه‌های لازم
  • باز کردن حساب بانکی
  • استخدام کارمند
  • بازاریابی و تبلیغ کسب‌وکار
 • درخواست برای اقامت دائم: برای واجد شرایط درخواست اقامت دائم کانادا از طریق برنامه سرمایه‌گذاری، باید حداقل 1 تا 2 سال در کانادا در کسب و کار خود فعالیت کرده باشید. این به معنای داشتن مجوز کار معتبر و اداره یک کسب و کار فعال و سودآور در کانادا است.

مراحل اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری و در نهایت اخذ شهروندی!

مراحل اخد شهروندی با دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

1.کسب و کار خود را راه اندازی کنید:

 • مجوز کار خود را دریافت کنید.
 • به‌مدت 1 تا 2 سال به‌طور فعال در کسب‌وکار خود مشغول به کار باشید.
 • در این مدت حتما سوابق دقیق فعالیت‌های تجاری خود را نگه دارید، زیرا برای درخواست اقامت دائم به آنها نیاز دارید.

2.برای اقامت دائم درخواست دهید:

 • پس از حداقل 1 سال فعالیت موفق در کسب‌وکار، می‌توانید برای اقامت سرمایه گذاری کانادا درخواست دهید.
 • درخواست شما از طریق همان برنامه مهاجرتی که با آن شروع کردید، بررسی خواهد شد.
 • اداره مهاجرت عملکرد کسب‌وکار شما را بررسی می کند.

3.شهروند کانادا شوید:

پس از دریافت اقامت دائم، می توانید برای شهروندی کانادا درخواست دهید. شرایط شهروندی شامل موارد زیر است:

 • گذراندن مدت‌زمان لازم اقامت در کانادا
 • تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه
 • قبولی در آزمون شهروندی
 • آشنایی با تاریخ، ارزش ها و حقوق کانادا
 • هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا

هزینه ویزای سرمایه‌گذاری کانادا (آپدیت سال 2024)

هزینه‌های دولتی ویزای سرمایه گذاری در کانادا به شرح جدول زیر است:

درخواستهزینه
ورک پرمیت ویزای سرمایه‌گذاری (شخص اصلی)255 دلار
ورک پرمیت ویزای سرمایه‌گذاری (همسر)255 دلار
پروسه اخذ اقامت دائم (شخص اصلی)۲,۳۸۵ دلار
پروسه اخذ اقامت دائم (همسر)۱,۵۲۵ دلار
پروسه اخذ اقامت دائم (فرزند)260 دلار

👈 مبلغ سرمایه‌گذاری به عوامل زیادی بستگی داره، از جمله:

 • نوع کسب و کار: برای مثال راه‌اندازی کارخانه یا تولید صنعتی به سرمایه‌گذاری اولیه زیادی نیاز دارد، در حالی که راه‌اندازی بعضی کسب‌وکارها مثل خرید امتیاز یک سوپرمارکت کوچک یا سالن ناخن راحت‌تر و کم خرج‌تر است.
 • مکان کسب و کار: معمولا سرمایه‌گذاری در شهرهای بزرگ‌تر گران‌تر است. برای مثال برای مهاجرت از طریق خرید یک کسب‌وکار در ساسکاچوان شاید ۱۸۰ هزار دلار کافی باشد، اما این مبلغ در تورنتو یا ونکوور می‌تواند به ۳۰۰ هزار دلار برسد.
 • رقابت: با دانستن میزان رقابت، می‌توانید هزینه‌های مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را دقیق‌تر تخمین بزنید. وکلای ما تجربه زیادی در کمک به کارآفرینان خارجی برای مهاجرت به کانادا و برآورد دقیق هزینه‌ها دارند. ما از بازارهای کانادا شناخت خوبی داریم.

**می‌توانید برای مشاوره یک ساعته جهت دریافت اطلاعات شخصی در مورد چگونگی مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کانادا برای شما، وقت رزرو کنیم.

از مشاوره تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

"*" indicates required fields

شماره همراه با 09 شروع شود.

معرفی 5 شغل برای داشتن بهترین سرمایه‌گذاری در کانادا!

 1. راه‌اندازی رستوران یا خرید فرانچایز رستوران دیگر (حق امتیاز)
 2. راه‌اندازی سرویس خدمات‌ تاکسیرانی مثل Uber
 3. ورود به بازار املاک
 4. کشاورزی (کشت گیاهان دارویی، اسطوخودوس، شاهدانه و غیره)
 5. راه‌اندازی یک کسب‌وکار در حوزه تجارت الکترونیک برای مثال سایت Shopify برای سرمایه‌گذاران این موارد را فراهم می‌کند:
 • فروشگاه آنلاین خود را بسازید.
 • فروش خود را مدیریت کنید.
 • بازاریابی کنید.
 • موجودی کالا را مدیریت کنید.
 • به کانال‌های مختلف فروش و شبکه‌های اجتماعی بپیوندید.

💡یک نکته مهم

در حال حاضر هیچ برنامه مهاجرتی برای اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک، چه املاک مسکونی، چه تجاری و چه صنعتی وجود ندارد. توصیه می‌شود که نسبت به این موضوع هوشیار باشید و فریب برخی افراد کلاهبردار و سودجو را نخورید.

4 دلیل اصلی رد شدن یا ریجکتی ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

 1. بیزنس پلن ناقص: بیزنس پلن باید به‌طور قانع‌کننده‌ای توضیح دهد که کسب‌وکار شما در کانادا موفق خواهد شد.
 2. عدم اثبات تمکن مالی کافی: سرمایه‌گذاران باید نشان دهند که به اندازه‌ کافی پول برای خرید یا راه‌اندازی و اداره‌ی کسب‌وکار خود در کانادا را دارند.
 3. در نظر نگرفتن منافع کشور کانادا: سرمایه‌گذاران باید نشان دهند که با سرمایه‌گذاری در یک کار در کانادا، فرصت‌های شغلی زیادی برای شهروندان به وجود می‌آورند.
 4. نداشتن دلیل منطقی برای سرمایه‌گذاری در کانادا: سرمایه‌گذاران باید ثابت کنند که به‌دلیل عملکرد خوب کسب‌وکارشان در کشور خود، می‌توانند با گسترش آن به کانادا در آنجا هم موفق شوند.

مزایای اصلی سرمایه‌گذاری در کانادا کدام‌اند؟

 • ثبات اقتصادی: کانادا یکی از باثبات‌ترین اقتصادهای جهان را دارد؛ یعنی ریسک کمتر برای سرمایه گذاران.
 • زیرساخت قوی: این زیرساخت‌ها (جاده‌ها، پل‌ها، فرودگاه ها و بنادر)، حمل‌و‌نقل کالا و خدمات را آسان و مقرون‌به‌صرفه می‌کند.
 • دسترسی به بازار: شما می‌توانید کالاها و خدمات خود را به‌طور آزادانه به کانادا صادر کنید.
 • مشوق‌های دولتی: دولت کانادا کمک‌های مالی و وام‌هایی را برای سرمایه‌گذاران در نظر می‌گیرد.
 • سهولت انجام تجارت: کانادا به لطف رتبه بالای خود در شاخص سهولت انجام تجارت بانک جهانی، به‌عنوان کشوری آسان برای سرمایه‌گذاری شناخته شده است.

چطور یک سرمایه‌گذاری امن در کانادا داشته باشیم؟

اگر کارآفرین هستید یا به‌فکر سرمایه‌گذاری در خارج افتاده‌اید، کانادا بهترین کشور برای شماست. این ادعای ما نیست، ادعای بسیاری از موسسات و سازمان‌های بین‌المللی مانند OECD است.

با سرمایه‌گذاری در این کشور، می‌توانید اقامت کانادا را دریافت کنید. یعنی یک تیر و دو نشان! روش‌های مختلفی برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها و شرایط اخذ هر کدام را در این مطلب توضیح دادیم.

پارسی کانادا با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت به کانادا و شعبه‌ای فعال در ونکوورو تورنتو به خوبی با بازارهای کانادا آشنا است. علاوه بر این وکلای ما، تمامی مجوزات لازم برای سرمایه‌گذاری در کانادا را دارند و شما با خیال راحت می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید.

ما ضمن بررسی دقیق شرایط شما برای انتخاب بهترین سرمایه‌گذاری در کانادا، بازارهای این کشور را نیز تحلیل می‌کنیم و گام‌به‌گام راهنمای شما در تهیه مدارکی مانند بیزنس پلن هستیم.

سوالات متداول:

بهترین روش وجود ندارد! بسته به شرایط شما و فاکتورهای زیادی که باید در نظر گرفت، بهترین روش برای هرکسی فرق دارد.

شما می‌توانید از طریق دریافت ویزای استارتاپ کانادا با حداقل 75 هزار دلار سرمایه‌گذاری خود را در کانادا آغاز کنید.

بله! پس از مهاجرت به کانادا، درصورت نداشتن مشکلات اقامتی و مهاجرتی، پس از مدتی می‌توانید درخواست اقامت دائم و سپس شهروندی کانادا دهید.

خیر! خرید ملک در کانادا از گزینه‌های اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه‌گذاری نیست.

خیر! ولی سن می‌تواند یک فاکتور برای امتیازگیری باشد. سن خیلی بالا می‌تواند باعث کاهش امتیاز شود.

بله! پس از تأیید و اخذ ویزای سرمایه‌گذاری خود در کانادا، می‌توانید همسر و فرزندان زیر 22 سال خود را با خود همراه کنید. البته این مورد باتوجه به شرایط استان‌هایی که این ویزا را برای‌تان صادر می‌کنند، متفاوت است.

ثبت شرکت یا خرید حداقل 51 درصد سهام یک شرکت یا کسب‌وکار موجود در کانادا می‌تواند مسیر شما را به سوی کارآفرینی یا سرمایه‌گذاری هموار کند! با استفاده از برنامه مالک گرداننده یا Owner Operator، می‌توانید ویزای کار موقت کانادا را دریافت کنید و پس از ورود به این کشور، برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

برای اینکه بتوانید از طریق مالکیت کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری در کانادا برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید، لازم است که به‌صورت مستمر کالا یا خدماتی به مشتریان واقعی در داخل یا خارج از کانادا ارائه دهید، کارکنان کانادایی را استخدام کنید و غیره.

آیا سوالی دارید؟

ارسال سوال