موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

ویزای سرمایه گذاری کانادا

اگر به سرمایه گذاری امن و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری علاقه دارید، کشور کانادا بهترین گزینه برای شماست.

با سرمایه گذاری در کانادا، به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا، نه تنها از مزایای یک اقتصاد آزاد و رو به رشد استفاده می کنید، بلکه می توانید اقامت دائم این کشور را نیز بدست آورید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، یکی از روش هایی است که به مدیران، کارآفرینان و کارفرمایان امکان استفاده از فرصت های فوق العاده عالی موجود در کشور کانادا را می دهد.

مهم نیست که به تازگی وارد کانادا شده اید یا نه، مهم این است که توانایی های مورد نیاز کشور کانادا به عنوان یک سرمایه گذار را داشته باشید.

اقامت سرمایه گذاری کانادا، در حقیقت طرحی است که کشور کانادا برای جذب ایده های نو در نظر گرفته است.

شما سرمایه ای دارید و در کار خود حرفه ای هستید، و یا یک ایده فوق العاده دارید و به دنبال جایی هستید که از ایده شما حمایت شود.

از طرفی آینده بهتری برای خود و خانوادتان در یک کشور پیشرفته می خواهید. مسلما، کشور کانادا بهترین گزینه برای انتخاب است.

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری شرایطی دارد که فرد متقاضی باید بر اساس تخصص و مهارتی که دارد برای اخذ ویزای آن اقدام کند.

در سال 2021 دولت کانادا اطلاعاتی را در خصوص عدم وجود محدودیت سنی و شرط تسلط به زبان یا در نظر گرفتن مدرک تحصیلی بالا ارائه می دهد. این برنامه مورد علاقه اکثر تاجران و بازرگانان است که تنها می خواهند با سرمایه گذاری، کسب و کاری را راه اندازی کنند.

کبک نیز بهترین گزینه برای این افراد است زیرا این استان در هر سال 570 هزار نفر را راهی کانادا می کند.

علاوه بر این، داشتن سرمایه شخصی 1600 دلار کانادا برای فرد متقاضی الزامی است و سرمایه گذاری که قصد انجام اینکار را دارد باید به مدت 2 سال سهام دار یک شرکت خصوصی بوده باشد.

اما اگر آن شخص کسب و کاری از خود نداشت، می تواند تجربه دو ساله مدیریت سطح بالای خود را به نمایش بگذارد و آن را در رزومه خود قرار دهد.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

مزایای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا چیست؟​

چه کسی نمی خواهد در یک کشور پیشرفته زندگی کند که علاوه بر اطمینان از آینده شغلی و سرمایه گذاری، بهترین شرایط زندگی برای رفاه خود و خانواده اش را نیز داشته باشد؟

یکی از بهترین مزایای اخذ ویزای سرمایه گذاری این موضوع است، که با توجه به نوع سرمایه گذاری و داشتن شرایط لازم می توانید برای اقامت دائم کانادا نیز اقدام کنید.

یکی دیگر از مزایای این ویزا، زمان کوتاه صدور آن است. حدودا شش ماه طول می کشد تا پس از بررسی درخواست شما، ویزای سرمایه گذاری صادر شود.

برای اخذ ویزای سرمایه کانادا، به داشتن مدرک دانشگاهی نیازی ندارید. یکی دیگر از مزیت های این نوع ویزا، عدم نیاز به داشتن مهارت های زبانی سطح بالاست. با این حال، باید در سطح متوسط بر زبان انگلیسی یا فرانسه تسلط داشته باشید.

کسب درآمد بیشتر با هزینه های پایین یکی از اصلی ترین خواسته های هر سرمایه گذاری است. کانادا به دلیل بازار آزاد و اقتصاد در حال رشد خود، چنین فرصتی را فراهم کرده است.

از طرفی به دلیل ثبات اقتصادی کانادا، میزان ریسک سرمایه گذاری در این کشور بسیار پایین است. همین موضوع باعث شده تا سرمایه گذاری خارجی در کشور کانادا تنها در سال 2019 از 18 درصد به 40 درصد افزایش پیدا کند.

بنابراین، با سرمایه گذاری در کانادا نه تنها می توانید از مزایای یک سرمایه گذاری امن و راحت بهرمند شوید، بلکه می توانید ویزای سرمایه گذاری کانادا را نیز دریافت کنید.

با سرمایه گذاری در کانادا به ثروتمندترین فرد جهان تبدیل شوید

کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا

روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد. بنابراین، حداقل سرمایه برای مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاری در این کشور متفاوت است.

با این حال، اگر سرمایه گذاری از طریق صندوق سرمایه گذاری کانادایی تعیین شده باشد ، باید حداقل 200000 دلار سرمایه گذاری کنید.

اگر سرمایه گذاری از یک گروه سرمایه گذار فرشته کانادایی تعیین شده باشد، باید حداقل 75000 دلار سرمایه گذاری کنید.

 

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا

روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد. برخی از متداول ترین انواع سرمایه گذاری در کانادا شامل موارد زیر است:

 • سرمایه گذاری استانی
 • سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری از طریق استارتاپ
 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس
 • سرمایه گذاری از طریق خوداشتغالی

 

سرمایه گذاری استانی در کانادا

سرمایه گذاری استانی در کانادا در حال حاضر، در چند استان مانند کبک، ﻧﯾوﺑراﻧزوﯾﮏ و پرنس ادوارد  امکان پذیر است.

امکان دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری استانی نیز وجود دارد. اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر هدف اصلی شما دریافت سریع اقامت دائم باشد، این روش جز روش های سریع به حساب نمی آید.

 

سرمایه گذاری در کبک

در روش سرمایه گذاری کبک ، فرد متقاضی باید حداقل سرمایه ای میلیون دلاری یا معادل آن به نرخ رسمی را به صورت ملک یا پول نقد و سهام در اختیار داشته باشد.

 • محدودیت سنی وجود ندارد
 • نیازی به دریافت مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه و نمره بالای آن نمی باشد
 • نیازی به دریافت مدرک دانشگاهی خاصی نمی باشد
 • سرمایه گذاران می توانند برای خانواده خود نیز اقامت کانادا را دریافت کنند
 • نیازی به راه اندازی کسب و کار بلافاصله پس از ورود به کانادا نمی باشد
 • اعضا خانواده قادر هستند از تمامی امکانات و خدمات بهداشتی کانادا به صورت رایگان استفاده کنند
 • علاوه بر این امکان تحصیل در کانادا برای فرزندان در بهترین مراکز آموزشی، وجود دارد
 • متقاضیان می توانند از آموزش رایگان عمومی نیز بهره مند شوند

 

سرمایه گذاری در پرینس ادوارد

برنامه های تجاری و سرمایه گذاری جزیره ی پرینس ادوارد برای مدیران با تجربه در امور تجارت و سرمایه گذاری و همچنین کارآفرینانی که دارای مهارت های مدیریتی قوی هستند، مناسب می باشد.

 • متقاضی باید کسب و کار مرتبط با مهارت و تجربه خود راه اندازی کند.
 • می تواند در این ایالت به زندگی بپردازد و مقداری از هزینه پرداختی را صرف اقامت کند.
 • بایستی قبل از ورود به عرصه سرمایه گذاری در کانادا، حداقل یک بار به این جزیره زیبا سفر کرده باشد.
 • داشتن مدرک آیلتس خوب و مدارک دانشگاهی نیز الزامی است.

 

سرمایه گذاری در ﻧﯾوﺑراﻧزوﯾﮏ

برای سرمایه گذاری در ﻧﯾوﺑراﻧزوﯾﮏ، فرد متقاضی باید حداقل 100 هزار دلار در حساب خود داشته باشد. اگر قصد زندگی و دریافت اقامت در این استان را داشته باشید باید به مدت دو سال در ﻧﯾوﺑراﻧزوﯾﮏ زندگی کنید.

علاوه بر این، باید در رشد و توسعه اقتصادی این استان نیز نقش داشته باشید. اما اگر بخواهید محل زندگی خود را از استان ﻧﯾوﺑراﻧزوﯾﮏ به استان دیگری تغییر دهید، نمی توانید مبلغ اولیه که به عنوان سرمایه در حساب بانکی خود واریز کرده اید را با خود ببرید.

یکی از مهم ترین شرایط فرد متقاضی سرمایه گذاری در ﻧﯾوﺑراﻧزوﯾﮏ این است که باید شرایط دریافت ویزای مولتی  را داشته باشد.

 

با سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک زندگی خود را زیر و رو کنید.

سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

 

سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی

در کانادا بستر لازم برای راه اندازی هر نوع کسب و کاری فراهم است. فقط کافی است توانایی ایجاد شغل و راه اندازی کسب و کار جدیدی را داشته باشید.

اگر یک کارآفرین هستید و به اندازه کافی سرمایه دارید، کشور کانادا به دلیل شرایط اقتصادی و ثبات سیاسی بهترین گزینه است.

موضوعی که درباره سرمایه گذاری در کانادا باید در نظر داشته باشید، این مسئله است که با توجه به میزان سرمایه گذاری شرایط و محدودیت هایی برای یک کارآفرین وجود دارد.

برای نمونه، در صورتی که می خواهید از طرح کارآفرینی 100 هزار دلاری استفاده کنید، اجازه فعالیت اقتصادی در مرکز استان را ندارید.

برای مرکز استان و شهرهای بزرگ علاوه بر اینکه کسب و کار شما باید متناسب با آن شهر باشد مبلغ سرمایه گذاری شما نیز باید بیشتر باشد.

علاوه براین، جدا از میزان سرمایه گذاری دو سال فرصت دارید ا ثابت کنید که طرح شما به رشد اقتصادی کسور کانادا کمک می کند.

در صورتی که طی دو سال باعث ایجاد شغل نشود و کمکی به رشد اقتصادی کانادا نکند، بر اساس قوانین تعیین شده احتمال مصادره اموال شما نیز وجود خواهد داشت.

 

اگر میخواهید با مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی رویای خود را محقق سازید، روی لینک زیر کلیک کنید.

کارآفرینی در کانادا

 

سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در کانادا حداقل به مبلغ 160000 هزار دلار کانادا برای سرمایه گذاری نیاز دارید. علاوه بر این، باید حداقل سه سال سابقه مدیریت و کار در زمینه تخصصی خود داشته باشید.

از سایر مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کانادا، مجوز برای تجارت است. برای دریافت مجوز نیز باید مبلغی پرداخت کنید که این مبلغ تا پنج سال در اختیار دولت کانادا باقی می ماند. اما بعد از پایان پنج سال، این مبلغ را که حدود 800 دلار است به شما برگردانده خواهد شد.

در کشور کانادا، چندین نوع شرکت وجود دارد. هر شرکت با توجه به نوع فعالیت:

شرکت مشارکتی

در این دسته از شرکت ها هر شخص به ازای پولی که سرمایه گذاری می کند در شرکت فعالیت می کند. برای ثبت چنین شرکتی به حداقل دو نفر نیاز است که بتوانند با همدیگر مشارکت کنند. به منظور ثبت چنین شرکتی به سرمایه بسیار زیادی نیاز است.

شرکت مالکیت انحصاری

شرکت مالکیت انحصاری در واقع یک شرکت حقوقی معتبر بوده و مالکیت آن برای یک نفر است و تمامی درآمدی که از این شرکت به دست می آید به عنوان درآمد شرکت شناخته می شود.

شرکت سهامی

در این نوع شرکت، دو یا چند نفر سهام دار شرکت هستند. این روش کاملا شبیه به شرکت با مالکیت انحصاری است. تنها تفاوتی این دو به تقسیم زیان شرکت مربوط است، که در صورت زیان بین شرکا تقیم می شود.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

شرایط ثبت شرکت در کانادا

افرادی که به دنبال ثبت شرکت در کانادا هستند بایستی که حداقل ۳ سال سابقه کار و مدیریت یک شرکت را داشته باشند.

سرمایه گذار بایستی حداقل 1600000 دلار کانادا سرمایه گذاری کند. همچنین به منظور ثبت شرکت بایستی که فرد اظهارنامه مالکیت و همچنین یک فرم مشارکت تهیه کرده و بعد از آن درخواست خود را ارائه دهد.

همچنین فرد باید بعد از دریافت موافقت نامه ها و مجوز تجارت مقداری را به دولت این کشور به عنوان وثیقه ارائه دهد.

مدتی که این وثیقه در اختیار دولت کانادا می باشد پنج سال بوده و بعد از ۵ سال این مبلغ قابل بازگشت خواهد بود.

اگر به دنبال این هستید که با استفاده از روش سرمایه گذاری در کانادا و ثبت شرکت در این کشور با رعایت تمامی اصول قانونی به کشور کانادا مهاجرت کرده و اقامت این کشور را از آن خود کنید تنها کافی است که فرم ارزیابی مهاجرتی موسسه پارسی کانادا ما را پر کرده و منتظر تماس مشاوران باشید.

مشاوران و وکلای ما هر لحظه آماده هستند که شما را راهنمایی کرده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در این راستا در اختیارتان قرار دهند.

 

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید بیزینس (Owner Operator)

برای سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید بیزینس، حداقل به 150 هزار دلار نیاز دارید. خرید بیزینس در واقع راه اندازی همان کسب و کاری است که قبل از ورود به کانادا داشته اید.

برای این کار ابتدا باید یک شرکت یا واحد تجاری در کانادا راه اندازی کرده و یا بخرید. بعد از آن باید به اداره کار مراجعه کرده و مدارک خود را که نشان دهنده مالکی شماست به این اداره ارائه کنید.

پس از بررسی پرونده شده و پذیرفته شدن درخواست شما، برایتان ویزا صادر می شود.

یکی از ویژگی های این نوع سرمایه گذاری این است که می توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز درخواست صدور ویزا کنید. با خرید بیزینس در کانادا، می توانید از آن برای دریافت ویزاهای دیگر مانند اکسپرس اینتری نیز استفاده کنید.

از دیگر مزیت های این نوع ویزا، عدم نیاز به داشتن مدرک زبان سطح بالا و مدرک دانشگاهی است. در صورتی که تحصیلات و تخصص شما با هم تناسبی ندارد، نگران نباشید.

در این روش نیازی به تناسب بین تحصیلات و سابقه کار شما وجود ندارد. یکی دیگر از مزیت های این نوع سرمایه گذاری در مقایسه با بعضی از روش های سرمایه گذاری، این موضوع است که شما مالکیت 100 درصد بیزینس خود را خواهید داشت.

 

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس (Owner Operator) را دارید، دکمه زیر را فشار دهید.

خرید بیزینس در کانادا

 

تجربه یک همکاری فوق العاده با اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا

 

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خود اشتغالی

کانادا نیروی کار ماهر در زمینه های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی را با آغوش باز می پذیرد. پس اگر هنرمند یا ورزشکار هستید و دوست دارید در کانادا کار و زندگی کنید، سرمایه گذاری در کانادا از طریق خود اشتغالی بهترین گزینه برای شماست.

برای استفاده از روش خود اشتغالی، باید طی پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه کار مرتبط با تخصص خود داشته باشید. علاوه بر این، باید مدارک لازم برای نشان دادن تمکن مالی برای راه اندازی شغل در زمینه تخصص خود را نیز ارائه کنید.

اگر عکاس، گرافیست، ورزشکار، مربی، کارگردانو … هستید و می خواهید به کانادا مهاجرت کنید، خواندن مطالب ویزای خود اشتغالی کانادا را از دست ندهید.

 

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک

یکی از ساده ترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، خرید ملک در این کشور است. برای این نوع سرمایه گذاری، فردی که در کانادا اقامت ندارد باید حداقل 35 درصد از کل قیمت ملکی که قصد خرید آن را دارد، بپردازد.

این نکته را باید در نظر داشته باشی که خرید ملک در کانادا به معنای دریافت اقامت این کشور نیست. اگر شما هم به خرید ملک در کانادا علاقه دارید مطالب خرید ملک در کانادا را از دست ندهید.

 

سرمایه گذاری در کانادا از طریق اوراق قرضه

با خرید سهام و اوراق قرضه هم می توانید در کانادا سرمایه گذاری کنید. با این نوع سرمایه گذاری، اقامت کانادا را دریافت نخواهید کرد.

این روش، تنها یکی از روش های سرمایه گذاری در بازار سهام کاناداست. بنابراین، در صورتی که فقط به دنبال سود هستید این گزینه را انتخاب کنید.

اما در صورتی که می خواهید اقامت سرمایه گذاری کانادا را نیز داشته باشید، باید از روش های دیگری استفاده کنید.

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متداول:

 • سرمایه گذاری استانی
 • سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری از طریق استارتاپ
 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس
 • سرمایه گذاری از طریق خوداشتغالی
بهترین روش سرمایه گذاری کانادا با توجه به شرایط شما مشخص می شود. به طور کلی می توان گفت کارآفرینی و سرمایه گذاری استانی از پر طرفدارترین و بهترین روش ها هستند.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری با توجه به روش و شرایط متفاوت است.

 • در روش استارتاپ، اگر سرمایه گذاری از طریق صندوق سرمایه گذاری کانادایی تعیین شده باشد، باید حداقل 200 هزار دلار سرمایه گذاری کنید.
 • اگر سرمایه گذاری از یک گروه سرمایه گذار فرشته* کانادایی تعیین شده باشد، باید حداقل 75 هزار دلار سرمایه گذاری کنید.

*سرمایه گذار فرشته سرمایه گذاری است که سرمایه شرکت های نوپا را تامین می کند.

بله. پس از مهاجرت به کانادا، در صورت نداشتن مشکلات اقامتی و مهاجرتی، پس از مدتی می توانید درخواست اقامت دائم دهید.
در حال حاضر خرید ملک جز هیچکدام از روش های مهاجرتی و سرمایه گذاری در کانادا نیست و در نتیجه نمیتوان با آن اقامت سرمایه گذاری کانادا را اخذ کرد.
در اکثر برنامه ها محدودیت سنی وجود ندارد، اما سن یکی از عواملی است که امتیاز شما را افزایش می دهد.
بله، پس از تایید و اخذ ویزای سرمایه گذاری خود در کانادا، می‌توانید همسر و فرزندان زیر 22 سال خود را با خود همراه کنید. البته این مورد باتوجه به شرایط استان‌هایی که این ویزا را برای‌تان صادر می‌کنند، متفاوت است

‫13 دیدگاه در “مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
 1. مجتبیگفته
  3 ماه پیش

  با سلام کل سرمایه من‌ملک و نقدی ۴ میلیارده .میتونم با همسر و فرزند ۶ سالم اونجا اقامت از طریق سرمایه گذاری بگیرم و خرج و مخارج زندگی و بگذرونم

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. برای سرمایه گذاری در کانادا روش های گوناگونی وجود دارد و هرکدام حداقل مبالغ خود را دارند. برای این مورد شما باید به صورت تخصصی از مشاوران پارسی کانادا، مشورت بگیرید. لذا، با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی، منتظر تماس ما باشید. فرم ارزیابی مهاجرت

 2. Maziyarگفته
  3 ماه پیش

  الان خوندم در جواب حریرساز گفتید با خرید خونه تو کانادا اقامت نمیدن خب چه کاریه خودمونو واسه ویزای سرمایه گذاری کانادا بکشیم!!! 😒😒😒

 3. بهشتیگفته
  3 ماه پیش

  سلام، برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کانادا 10 میلیارد کافیه ؟؟ اونجا سازمانی نداره که از ماهایی که می خوایم یه کار جدید شروع کنیم حمایت مالی کنند؟ وامی بدن یا نمی دونم ضامن بشن؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما- حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کشور کانادا مبلغ 250 هزار دلار می باشد، بنابراین سرمایه شما برای این کار مناسب می باشد. چه فعالیتی مد نظر دارید؟ بله شرکت حمایتگر وجود داره، اما برای دریافت مشاره تخصصی لطفا فرم ارزیابی اطلاعاتی ما را پر کنید و منتظر تماس مشاوران ما باشید- این مشاوره توسط کارشناسان مجرب ما در امر مهاجرت صورت می گیرد و کاملا رایگان می باشد.فرم ارزیابی مهاجرت

 4. حمیدگفته
  4 ماه پیش

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما . سرمایه بنده تماما در ایران مبلغی ب عدد 20 میلیارد هست . با این مبلغ میتونم تو کانادا اقامت و زندگی راحت و مرفعی داشته باشم؟؟؟ ایا کافی هست انقدر برای یک زندگی راحت ؟ میخواهم مهاجرت کنم

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   سلام بر شما - قطعا مسیر مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری برای شما بهترین گزینه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پروسه مهاجرتی لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا به صورت رایگان با مشاوران ما در ارتباط باشید.فرم ارزیابی مهاجرت

 5. مایکل اسکافیلدگفته
  4 ماه پیش

  سلام اگه شخصی بتونه از طریق برنامه سرمایه گذاری در نیوبرانزویک اقدام کنه، میتونه ایالتشو عوض کنه؟

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. بله امکان تغییر ایالت برای فرد وجود دارد ولی میزان سرمایه ای را که برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک بکار گرفته است، بازگردانده نمی شود. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 6. احمدگفته
  4 ماه پیش

  درود. برای خرید بیزنس توی کانادا چقدر سرمایه نیازه؟

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام دوست عزیز. خرید بیزینس در کانادا با توجه به اینکه چه بیزینسی را در چه زمینه ای می خواهید راه اندازی کنید، هزینه متغیری را می طلبد. بنابراین برای دریافت اطلاعات جامع و بررسی دقیق تر شرایط خرید بیزینس در کانادا و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 7. حریرسازگفته
  4 ماه پیش

  یا سلام به شما- برای سرمایه گذاری در کانادا امکان خرید ملک هم وجود داره؟

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   با سلام به شما همراه پارسی کانادا. بله امکان سرمایه گذاری در کانادا با خرید ملک وجود دارد ولی متاسفانه منجر به اخذ اقامت دائم نمی شود. چنانچه اطلاعات دقیق تری نیاز دارید، برای مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

ارسال نظرات