موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک از جمله روش هایی است که به اخذ اقامت دائم کانادا منتهی می شود و علاوه بر این راهی برای داشتن یک بیزنس پردرآمد می باشد. اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا در استان نیوبرانزویک مزایای بسیار دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:هزینه راه اندازی کسب و کارهای تجاری در این استان در مقایسه با سایر استان های کانادایی بسیار مقرون به صرفه و مناسب است، از طرفی میزان مالیات در این استان در مقایسه با سایر استان ها مناسب تر و شاخص رشد اقتصادی نیز در این استان قوی می باشد. اغلب افرادی که در این کشور به عنوان نیروی کار مشغول به فعالیت می باشند آموزش دیده و باهوش هستند، لذا فضا برای رشد افراد مستعد همواره موجود می باشد.

 

در استان نیوبرانزویک تمرکز بر روی نوآوری می باشد و همین عامل باعث شده است که افراد زیادی که ایده های نویی در سر دارند و سرمایه کافی در اختیار دارند به فکر انتقال دادن کسب و کار خود در نیوبرانزویک و سرمایه گذاری در این استان باشند.

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک

اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک امکان پذیر می باشد، این برنامه مهاجرتی مناسب صاحبان کسب کار و یا مدیران ارشد با سابقه مدیریتی می باشد که تمایل به راه اندازی کسب کار و پایه ریزی زندگی در استان نیوبرانزویک کانادا هستند.

نیوبرانزویک New Brunswick یکی از استان های کانادا می باشد که می توانید با استفاده ویزای کارآفرینی کانادا به آن مهاجرت کرده و در آن به کار مشغول شد.

به این منظور شخص بایستی در ابتدا مبلغ 100 هزار دلار کانادا را به عنوان ودیعه در اختیار این استان قرار دهد. در صورتی که شخص نتواند با کارآفرینی در این استان منجر به افزایش درآمد شود در نهایت دولت کانادا این 100 هزار دلار را به عنوان غرامت از آن خود می کند.

توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک، مطلب پیشنهادی زیر را مطالعه کنید:

شرایط سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

 • به منظور سرمایه گذاری در این استان به مبلغ 600 هزار دلار نیاز است که 300 هزار آن بایستی به صورت نقدی و 300 هزار مابقی می تواند به صورت غیرنقدی: ملک و … باشد.
 • سرمایه گذار بایستی بتواند ثابت کند که به مدت 5 سال در کشور خود صاحب کسب و کار بوده و 3 سال از این مدت مالکیت کسب و کار را بر عهده داشته و یا اینکه سهام دار کسب و کار بوده است.
 • همچنین متقاضی به CLB 5 نیاز دارد.
 • متقاضی بایستی بتواند از جدول امتیاز بندی حداقل عدد 65 را از آن خود کند که در ادامه برای راحتی کار شما جداول امتیاز بندی را آورده ایم.

 

برای سرمایه گذاری در نیوبرانزویک به چقدر پول نیاز است؟

 

لیست مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

 • یک قطعه عکس دیجیتالی پاسپورتی و رنگی از متقاضی و همراهان
 • گواهی بانک با ذکر موجودی حداقل 300.000 دلار کانادا
 • ترجمه سند ازدواج
 • کپی از تمام صفحات پاسپورت 5 سال گذشته متقاضی که مهر و یا ویزا دارد
 • کپی سند مالکیت ملک و یا زمین متقاضی
 • کپی گواهی ثبت شرکت و یا جواز کسب متقاضی و یا گواهی اشتغال بکار نامبرده به همراه برگه و تائیدیه مرخصی نامبرده با ذکر جانشین در زمان حضور در کانادا
 • کپی از صفحه اول پاسپورت متقاضی و همراهان
 • کپی شناسنامه متقاضی ، همراهان
 • آیلتس CLB 5

پس از راه اندازی کسب و کار و اثبات ورود حداقل 250 هزار دلار به چرخه اقتصادی این استان می توانید برای پس گرفتن مبلغ ودیعه خود اقدام نمایید. اگر قصد دارید در کانادا یک کسب و کار ایجاد کنید و از چگونگی انجام آن آگاهی ندارید، فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس مشاوران باشید. برای مطالعه دیگر روش‌های مهاجرت به این استان، مطلب مهاجرت به نیوبرانزویک را بخوانید.

از مشاوره تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

"*" indicates required fields

 

مهارت زبانی مورد نیاز برای کارآفرینی در نیوبرانزویک

 

 

سابقه مدیریتی برای کارآفرینی در نیوبرانزویک
سابقه مدیریت ارشد برای کارآفرینی در نیوبرانزویک

 

فاکتور سن برای کارآفرینی در نیوبرانزویک

سوالات متداول

شما برای سرمایه گذاری در نیوبرانزویک به 600 هزار دلار نیاز دارید که 300 هزار این مبلغ باید به صورت نقد و 300 هزار مابقی می تواند به صورت دارایی همچون ملک باشد.
شما باید بتوانید از جدول امتیاز بندی حداقل امتیاز 65 را از آن خود کنید.
بله، در ابتدای کار باید مبلغ 100 هزار دلار را به عنوان ودیعه در اختیار دولت قرار دهید، چنانچه شما نتوانید با کارآفرینی در این استان منجر به افزایش درآمد شوید در نهایت دولت کانادا این 100 هزار دلار را به عنوان غرامت از آن خود می کند.
بله. شما می توانید پس از ورود و سرمایه گذاری به اقامت دائم برسید و پس از 3 سال پاسپورت کانادا نیز دریافت کنید.

 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت