موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

ویزای کار استرالیا

یکی از روش‌های مهاجرت به استرالیا دریافت ویزای کار است. اگر مهارت و تخصصی دارید که استرالیا به آن نیاز دارد و یا طرح جدیدی دارید که به رشد اقتصادی استرالیا کمک می‌کند، می‌توانید از طریق کار به استرالیا مهاجرت کنید.

انواع مختلفی از ویزای کار استرالیا وجود دارد، که بر اساس لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا دسته بندی شده‌اند. این مشاغل، شامل حوزه‌های مختلفی از پزشکی گرفته تا بازیگری است.

در یک دسته بندی کلی، انواع ویزای کار استرالیا به دو دسته ویزای کار موقت و ویزای کار دائم تقسیم بندی می‌شود. بنابراین، اگر به فکر مهاجرت به استرالیا از طریق کار هستید و می‌خواهید ادامه زندگی خود را در استرالیا بگذرانید، امکان دریافت اقامت دائم نیز برای شما فراهم است.

 

 

کار در استرالیا

استرالیا کشوری با اقتصاد قوی، نرخ پایین بیکاری، میزان حقوق و دستمزد بالا و سبک زندگی آرام است.

این کشور یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجران در جهان بوده و مشتاق جذب نیروهای ماهر در بخشهای مختلف است.

این خبر فوق العاده ای برای فارغ التحصیلان و متخصصان واجد شرایط است، چراکه فرصت‌های زیادی در انتظار آنهاست. با تمام این امتیازات مثبت چرا شانس خود را برای بدست آوردن آینده‌ای بهتر امتحان نکنید؟

اقتصاد استرالیا، تحت سلطه بخش خدمات صنعت و کشاورزی است. صنعت گردشگری نیز به ویژه در شهرهای بزرگ، تجارت بزرگی است.

شانس پیدا کردن شغل در کلان شهرهایی مانند آدلاید، بریزبن، کانبرا، ملبورن، پرت و سیدنی نسبت به سایر مناطق بیشتر است.

با این حال، این به معنای پایین بودن فرصت‌های شغلی در مناطق روستایی نیست، چرا که کشاورزی یکی از صنایع قوی در استرالیاست.

بنابراین، اگر مهارت و تخصص دارید و به زندگی در استرالیا هم علاقمندید، شانس زیادی برای پیدا کردن در استرالیا خواهید داشت.

در حال حاضر، صنایع زیر در استرالیا به شدت در حال رشد است و بنابراین فرصت‌های شغلی زیاد و متنوعی در این صنایع برای افراد جویای کار وجود دارد؛ این صنایع عبارتند از:

 • ساخت و ساز
 • مهندسی
 • مراقبت های بهداشتی
 • استخراج و انرژی
 • علوم و تکنولوژی

طبق آمار، از بین 100 کارفرمای برتر در استرالیا، کارفرمایان زیر جز برترین ها هستند:

 • گوگل
 • اپل
 • دلویت
 • اداره آموزش و پرورش
 • KPMG
 • مایکروسافت
 • بانک مشترک المنافع

اگر بخواهید به طور موقت در استرالیا کار کنید باید از برنامه‌هایی که ویزای کار موقت ارائه می‌کنند استفاده کنید.

در صورتی که می‌خواهید استرالیا را به خانه دائمی خود تبدیل کنید، باید لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا را بررسی کرده تا ببینید که آیا تخصص و مهارت شما در این لیست قرار دارد یا خیر.

در صورتی که مهارت و تخصص شما در آن لیست وجود داشته باشد، می‌توانید از طریق برنامه‌های مختلف برای دریافت ویزای کار استرالیا اقدام کنید.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

انواع ویزای کار استرالیا

اگر می‌خواهید از طریق کار به استرالیا مهاجرت کنید، مسلماً باید با انواع ویزای کاری استرالیا آشنا شوید تا ببینید که کدام یک از آنها برای شما مناسب‌تر است.

استرالیا 24 نوع ویزا برای افراد علاقمند به کار و زندگی در استرالیا در نظر گرفته است. دسته بندی‌های مختلفی برای این 24 نوع ویزای کاری استرالیا وجود دارد.

برای مثال ویزای کار دائم و ویزای کار موقت دو دسته اصلی برای تقسیم بندی محسوب می‌شوند. در یک دسته بندی دیگر انواع ویزای کار به ویزای کار موقت، دائمی و منطقه‌ای تقسیم می‌شوند.

لازم به ذکر است که این برنامه‌ها برای جذب افراد ماهر در حوزه‌های تخصصی مختلف در نظر گرفته شده است و به همین دلیل بعضی از آنها محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه دارند. بعضی از پرطرفدارترین انواع ویزای کار استرالیا شامل این موارد است:

ویزای 189 استرالیا

یکی از محبوب‌ترین ویزاهای کاری استرالیا، ویزای 189 استرالیا است. این ویزا مختص افرادی است که پیشنهاد کاری و حمایتی از جانب کارفرمایان استرالیایی نداشته و می‌خواهند طبق طبقه بندی کارگران ماهر در این کشور مشغول به کار شوند.

ویزای 190 استرالیا

برای اخذ ویزای 190 استرالیا شما باید یک حامی یا اسپانسر داشته باشید. امتیاز شما بر اساس فاکتورهایی مانند سن، سوابق شغلی، تحصیلات و مهارت‌ها تعیین می‌شود و پس از دریافت این ویزا می‌توانید اعضای خانواده‌تان را نیز به همراه خود ببرید.

ویزای 491 استرالیا

ویزای 491 استرالیا در سال 2019 جایگزین ویزای 489 شده است. کسانی که می‌خواهند در کشور استرالیا زندگی و یا کار کنند می‌توانند با استفاده از این ویزا به عنوان کارگر ماهر به استرالیا مهاجرت کنند. امکان تبدیل این ویزا به اقامت دائم استرالیا نیز وجود دارد.

ویزای 489 استرالیا

ویزای 489 استرالیا در واقع اقامت موقت چهار ساله‌ای است که به متقاضیان اجازه می‌دهد به مدت چهار سال در استرالیا زندگی کرده، کار کنند و درس بخوانند. این ویزا در سال 2019 بسته شده و ویزای 491 جایگزین آن شد.

ویزای 476 استرالیا

ویزای 476 استرالیا مختص فارغ التحصیلان رشته‌های مهندسی از مراکز آموزشی مورد تأیید کشور استرالیا است. این افراد می‌توانند به مدت 18 ماه در حوزهٔ تخصصی خود در صنایع این کشور مشغول به کار شوند.

ویزای 457 استرالیا

ویزای 457 استرالیا یک ویزای موقت است و به شما این امکان را می‌دهد که به مدت 2 سال یا 4 سال برای یک کارفرمای مورد تأیید استرالیایی کار کنید. این ویزا با ویزای 482 استرالیا یا ویزای TSS جایگزین شده است.

 

فرم ارزیابی مهاجرتی ما در سایت پارسی کانادا را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان باشید.

فرم ارزیابی مهاجرت

 

شرایط ویزای کاری استرالیا

اگرچه استرالیا اخیراً محدودیت مهاجرت را از 190،000 به 160،000 نفر کاهش داده است، این کشور همچنان یکی از بزرگترین برنامه‌های مهاجرت در دنیا را دارد.

بخش عمده‌ای از برنامه‌های مهاجرتی استرالیا شامل ویزای کاری می‌شود و به افراد ماهر و متخصص خارجی اجازه می‌دهد با ویزای کار دائمی و موقت در استرالیا زندگی و کار کنند.

قوانین مهاجرت به طور منظم توسط دولت استرالیا بررسی می‌شود، بنابراین همیشه توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات به روز با مشاورین مهاجرت مشورت کنید.

شرایط اخذ ویزای کاری استرالیا با توجه به نوع ویزایی که انتخاب می‌کنید، می‌تواند متفاوت باشد. شرایط کلی برای فرد متقاضی دریافت ویزای کاری استرالیا عبارت است از:

 • سن کمتر از 45 سال
 • تاییدیه مهارت مهارت
 • گواهی سلامت جسمی و روحی
 • گواهی سوء پیشینه
 • تسلط به زبان انگلیسی

 

کار در استرالیا مزایای بسیاری دارد

 

شرایط کار در استرالیا

شرایط کار استرالیا اغلب از بهترین شرایط کار در دنیا به حساب می‌آید. روابط صنعتی استرالیا با تعداد زیادی از اعضای اتحادیه اروپا و آمریکا در کنار یک سیستم ارزشیابی اجباری توسط دولت فدرال، نشان دهنده این واقعیت است که استرالیا استانداردهای بالایی را برای شرایط کاری رعایت می‌کند.

طبق اداره آمار استرالیا، متوسط کل درآمد هفتگی در استرالیا بین مه 2019 و مه 2020 با افزایش 4.8٪ به 1713.90 دلار رسید.

شرایط کار استرالیا توسط قوانین دولت فدرال، موافقت نامه‌های محل کار، پاداش و قراردادها تنظیم می‌شود. استاندارد حقوق و دستمزد استرالیا در مورد حداقل دستمزد، حداکثر ساعت کار و حداقل حق مرخصی کلیه کارمندان به نحوری تنظیم شده که نفع کارکنان باشد.

میانگین ساعت کاری استرالیا در یک هفته، در حال حاضر از دوشنبه تا جمعه 36 ساعت است، اما این زمان در مشاغل و صنایع مختلف بسیار متفاوت است.

یک روز کاری استاندارد برای یک شغل تجاری معمولاً 7 صبح تا 3.30 بعد از ظهر است، در حالی که ساعات کار در اکثر دفاتر 9 صبح تا 5 بعدازظهر است.

در مورد نحوه محاسبه اضافه کاری، معمولاً در زمان بستن قراداد تعیین می‌شود به صورت توافقی بین کارمند و کارفرما صورت می‌گیرد.

سن بازنشستگی در حال حاضر 60 سال برای زنان و 65 سال برای مردان است.

بسیاری از کارفرمایان استرالیایی، به ویژه در مواقع کمبود نیروی کار، متخصصین مهاجر را به راحتی استخدام می‌کنند.

مهاجرینی که تسلط بیشتری به زبان انگلیسی داشته باشند و از لحاظ تحصیلات مقطع دبیرستان را به پایان رسانده باشند، شانس بیشتری برای پذیرفته شدند خواهند داشت.

 

فرم ارزیابی مهاجرتی ما در سایت پارسی کانادا را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان باشید.

فرم ارزیابی مهاجرت

 

مشاغل مورد نیاز استرالیا

هزاران مهاجر وجود دارد که هر ساله برای ویزای کار استرالیا اقدام می‌کنند. دولت استرالیا لیستی از مشاغل مورد نیاز دارد.

این لیست ممکن است هر سال تغییراتی داشته باشد و اولویت در پذیرش برخی از مشاغل تغییر کند. در حال حاضر بیش از 200 شغل در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا وجود دارد.

این لیست شامل مناطقی که کمبود نیروی کار دارند نیز می‌شود. بنابراین، شما می‌توانید علاوه بر نوع شغل بر اساس مناطق مشخص شده نیز برای دریافت ویزای کار استرالیا اقدام کنید.

همانطور که اشاره شد، در فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا بیش از 200 شغل وجود دارد. با این حال، لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا، به ترتیب اولویت در سال 2021 به این صورت اعلام شده است:

 • پرستار
 • بازیگر
 • برق کار
 • برنامه نویس
 • پزشک عمومی
 • پزشک متخصص
 • جوشکار
 • حسابدار
 • حسابرس
 • روانشناس
 • سرآشپز
 • فیزیوتراپ
 • کابینت ساز
 • کاردرمانگر
 • گچ بر
 • لوله کش
 • ماما
 • متخصص شبکه

 

امتیازبندی ویزای کار استرالیا

برای پذیرش درخواست ویزای کار استرالیا، سیستمی به نام Skillselect وجود دارد که بر اساس معیارهایی مثل سن، نوع شغل، مهارت در زبان انگلیسی، تجربه و … به فرد متقاضی امتیاز داده می‌شود. متقاضیان برای دریافت ویزا باید حداقل 60 امتیاز کسب کنند.

سن

به متقاضیان بر اساس گروه سنی در زمان درخواست خود امتیاز داده می‌شود. بین 25 تا 32 سال بیشترین امتیاز را کسب می‌کنند. در حالی که افراد 45 سال به بالا امتیازی در این قسمت نمی‌گیرند.

 

سنامتیاز
18 تا 2425
25 تا 3230
33 تا 3925
40 تا 4415
45 تا 490

 

مهارت در زبان انگلیسی

بیشتر متقاضیان کار در استرالیا باید در آزمون بین المللی سیستم آزمون زبان انگلیسی یا همان IELTS شرکت کنند. متقاضیانی که از دانشگاهی بین المللی فارغ التحصیل شده باشند و مدارک دانشگاهی آنها مورد تأیید استرالیا باشد، نیازی به شرکت در آزمون مهارت زبان انگلیسی ندارند.

با این حال، برای بدست آوردن امتیاز میزان مهارت در زبان انگلیسی، تمام متقاضیان باید در آزمون آیلتس شرکت کنند.

 

نمره آیلتسامتیاز
820
710
60

 

سابقه کار

به هر فرد متقاضی برای دریافت ویزای کار استرالیا، بر اساس سابقه کاری که در داخل و یا خارج از استرالیا طی 10 سال گذشته داشته، امتیاز داده می‌شود.

این سابقه باید متناسب با شغلی باشد که برای آن درخواست داده شده است. حداکثر امتیاز کلی برای سابقه کار 20 امتیاز است.

 

سابقه کار در استرالیا (طی 10 سال گذشته)امتیاز
15
310
515
820
سابقه کار خارج استرالیا (طی 10 سال گذشته)امتیاز
35
510
815

مدارک تحصیلی

امتیاز فقط برای بالاترین مدرک متقاضی اعطا می‌شود. به عنوان مثال، اگر متقاضی هم دکترا داشته باشد و هم مدرک لیسانس فقط برای دکترا امتیاز کسب می‌کند.

برای اعطای امتیاز، هر گونه شرایط باید مربوط به شغل معرفی شده متقاضی باشد و باید قابل مقایسه با مدارک استرالیا باشد. این معمولاً در هنگام ارزیابی مهارت برای شغل معرفی شده متقاضی تأیید می‌شود.

 

میزان تحصیلاتامتیاز
دکترا20
لینانس یا فوق لیسانس15
دیپلم10

اسپانسر( مخصوص ویزای 190 و 489)

متقاضیانی که از طریق ویزای 190 یا 489 برای دریافت ویزای کار استرالیا اقدام می کنند، امتیاز دیگری نیز دریافت می کنند.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متداول:

کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق کار را دارند، باید کمتر از 45 سال سن داشته و صلاحیت آنها هم مورد تایید قرار گرفته باشد.
بله، در شرایط خاصی متقاضی مهاجرت کاری به استرالیا می تواند برای همسر خود نیز ویزا دریافت کند.
شرایط کار در استرالیا برای ایرانیان طوری است که فرصت دارند پس از مدتی اقامت دائم این کشور را دریافت کرده و حتی در صورت انطباق با بعضی معیارهای مشخص شده، تابعیت این قاره را هم دریافت کنند.

‫48 دیدگاه در “ویزای کاری استرالیا
 1. روشنگفته
  2 هفته پیش

  با سلام بنده دکتری شیمی آلی وبدون سابقه کار. متاهل هستم .شما کدوم کشور رو برای مهاجرت پیشنهاد میرین.ممنونم

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام دوست گرامی سن شما در پیشنهاد روش مهاجرتی و‌ سطح زبانتون بسیار مهم است لطفا برای ارزیابی فرم ما را تکمیل کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 2. محمدیگفته
  2 هفته پیش

  سلام من ۳۳ سال دارم دانشجوی دکترای تخصصی حقوق هستم و در حال گذراندن دوره ایلس سابقه تدریس دارم و ۴ سالم سابقه کار کدوم کشور رو پیشنهاد میدین

  1. مینا نجفیگفته
   2 هفته پیش

   سلام بر شما دوست گرامی و همراه خوب سایت پارسی کانادا بهترین گزینه این هست که روی شرایط ایشون یکسری دوره مورد نیاز برای پیدا کردن شرایط کاری اعلام شود تا بتوانند از برنامه استانی اقدام کنند. برای بررسی دقیق شرایط خودتون می تونید فرم ارزیابی رو در سایت ما پر کنید و جواب همه سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 3. مصطفیگفته
  3 هفته پیش

  چطور میتونم کمکتون کنم؟ سلام و خدا قوت به شما دوستان عزیز.من ۲۴سالمه مدرک دبیرستان دیپلم ومدرک کاری آرایشگری دارم و کارت پایان خدمت هم دارم متأهل هستم و خانوم کارشناسی مشاوره داره هردوتامون زبان بلد نیستیم و میخواهیم ویزاری کار بگیریم ویک جا اقامت داشته باشیم .از شما مشاوره میخواستم.ممنون

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام به شما دوست عزیز. در سن شما فقط ویزا تحصیلی امکانپذیر است. باید آیلتس آکادمیک با نمره ی شش تحویل دهید بالای ۵۰۰ میلیون تمکن مالی داشته باشید تا بتوان برای شما پذیرش کالج گرفت و در کنار آن همسر شما ویزا کار بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 4. صباگفته
  4 هفته پیش

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم ویزای کار استرالیا به همراه کار هست یا اینکه ویزا رو گرفتیم باید بریم تو استرالیا دنبال کار بگردیم؟؟و اینکه برای ویزای کاری استرالیا نیاز به پشتوانه مالی هست یا خیر؟!

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام دوست عزیز ویزاهای استرالیا اقامت شما را تعیین میکنند برای فاکتور های مثل کار و محل اقامت در کشور هدف، با توجه به تهیه cv و نیاز هر ایالت شانس پیدا کردن کار را دارید که ما برای تهیه cv مناسب هم کمکتون می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 5. سمیه نروگفته
  1 ماه پیش

  سلام وقت شما بخیر من ۱۹ سال سن دارم تقریبا به زبان انگلیسی مسلط هستم اما مدرک زبان رو. نگرفتم مدرک بین المملی گچبری رو دارم سفید کار هم هستم اما مدرک فنی حرفه ای کچگبری و کچکاری. ندارم ایا با همون مدرک ک دارم میتونم اقامت بگیرم یا خیر؟

  1. مینا نجفیگفته
   1 روز پیش

   سلام بر شما دوست عزیز اگر دیپلم متوسطه داشته باشید با نمره آیلتس ۶.۵ آکادمیک، میتونیم براتون اقدام کنیم برای ویزای تحصیلی. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 6. فاطمه تنهاگفته
  1 ماه پیش

  سلام وقت بخیر من ۳۱ سالمه مدرک ارشد بهداشت حرفه ای یا همون HSE و دارم برای گرفتن ایلتس هم مشکلی ندارم زبانم خوبه خواستم بدونم برای گرفتن ویزای اسکیل ورکر استرالیا یا کانادا میتونم شانسی داشته باشم ؟

  1. مینا نجفیگفته
   1 روز پیش

   سلام دوست عزیز اگر کارشناسیتونم همین رشته یا رشته مرتبط هستش و ۱۰ سال سابقه کار مرتبط بعد از کارشناسی دارید، میتونیم با برنامه استانی ساسکاچوان برای اقامت دائم کانادا برای شما اقدام کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 7. Moeinگفته
  1 ماه پیش

  سلام خسته نباشین، من فوق لیسانس برق دارم و مدارک بین المللی برق صنعتی و بازرسی جوشکاری ، سن هم ۲۵ سال دارم مدرک زبان ندارم با سابقه کار ، می خواستم ببینم امیدی هست واسه مهاجرت؟

  1. مینا نجفیگفته
   1 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. اگر کارت پایان خدمت دارید از طریق اسکیلد ورکر کانادا می تونید اقدام کنید. نمره زبان هم نیاز است و اگر کارت پایان خدمت ندارید و معافیت تحصیلی ندارید، میتونید ویزای تحصیلی کانادا را بگیرید. برای شناخت کامل تر از شما و شرایط تان و اینکه دقیق تر راهنمایی شوید، نیاز است که اطلاعات خود را در فرم ارزیابی سایت ما پر کنید و مشاوره رایگان با کارشناسان مهاجرتی ما داشته باشید و پاسخ همه سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 8. Farzadگفته
  1 ماه پیش

  با سلام من ۴۰ سال دارم مدرک فوق لیسانس مامایی با سابقه کار ۱۷ سال مدرک زبان ندارم و سطح زبانم خوب هست میخواستم بدونم برا شرایط ویزای کار شانسی دارم خواهرم هم استرالیا هست

  1. مینا نجفیگفته
   1 ماه پیش

   سلام به شما دوست و همراه پارسی کانادا. فعلا برای صنف پرستاران و پزشکان دانمارک بهترین گزینه است و پذیرش بالایی دارد. برای شما که تخصص مامایی دارید، فقط نیاز به جاب آفر دارد. برای استرالیا سن شما بالاست و برای اسکیل ورکر هم بخاط اینکه جز رشته های پیراپزشکی هستید، نمیتونید اقدام کنید. برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر کافیست فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 9. سیناگفته
  1 ماه پیش

  سلام وقتتون بخیر من ۳۰ سالم هست و مهندسی نفت و گاز دارم از دانگشاه آزاد ۶ سالم هست تویه شرکت نفت مشغول بکار هستم سطح زبانمم خوبه تا حدودی میخواستم بپرسم شما کجا رو بمن پیشنهاد میدین واسه اقدام برای مهاجرت از طریق پیدا کردن کار و دلیلتونم ذکر بفرماییدممنون میشم پاسخ بدین

  1. مینا نجفیگفته
   1 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. با توجه به سن و مدرکی که دارید و همچنین سابقه کاری که فرمودید، اگر کارت پایان خدمت دارید، میتونید برای اسکیلد ورکر کانادا و یا استرالیا اقدام کنید. همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و مشاوره رایگان کارشناسان ما را دریافت نموده و پاسخ سوالات خود را بگیرید. موفق باشید. فرم ارزیابی مهاجرت

 10. مصطفیگفته
  2 ماه پیش

  با عرض سلام . بنده کارشناس پرستاری هستم.ب تازگی خدمت خودمو در بیمارستان 502 ارتش (قلبو عروق) تموم کردم .مدرک زبان ایلتس 7 دارم ک 3 ساله پیش گرفتمش .سنم 27 و مدرک لیسانسمو از دانشگاه گیلان با معدل 14 گرفتم .این دو سالی که خدمت کردم در بیمارستان جزو سابقه کار محسوب میشه ؟شرایط بنده برای اخذ ویزای کاری چطوره؟ با تشکر

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز و همراه سایت پارسی کانادا. در حال حاضر کشور دانمارک یک لاین پذیرش برای پرستاران و پزشکی با شرایط بسیار عالی و راحت باز کرده که فرد همراه با خانواده (همسر و فرزندان) پس از یک اجازه کار سه ساله، می‌تونه اقامت دائم بگیره. شما می تونید از این طریق اقدام کنید. موفق باشید.

 11. سجادگفته
  2 ماه پیش

  سلام.روزتون بخیر.من ۳۰ ساله هستم و فوق لیسانس بازاریابی دارم.۵ سال سابقه کار توی بانک دارم و سطح زبان خوبی هم دارم.بنظرتون شرایط مهاجرت کاری به استرالیا به همراه همسرم رو دارم؟

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. تحصیلات و سابقه کاری و مدرک زبان برای دریافت ویزای کاری استرالیا در الویت هستند. و شرایط شما مناسب هست. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 12. احمدگفته
  2 ماه پیش

  سلام من 31 سالمه فوق لیسانس الکترومیک هستم و بیش از 5 سال سابقه کار مرتبط دارم و تکنسین برق هستم و همسرم هم 27 ساله پزشک عمومی هستن سطح زبانمون هم خوبه می خواستم بپرسم چقدر باید برای مهاجرت به استرالیا هزینه کنم حداقل

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. ابتدا باید نوع ویزای کاری استرالیا برای شما و همسرتون مشخص و بعد هزینه ها نسبت آن محاسبه بشه. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 13. Ehsanگفته
  2 ماه پیش

  سلام خسته نباشید من راننده پایه یک تریلی هستم ۲۷ساله و ۲ سال سابقه کار دارم.۲سال پیش آیلتس۵گرفتم.دیپلم حسابداری هم دارم.به نظر شما الان میتونم اقدام کنم برای مهاجرت؟

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. شرایط سنی و تجربه کاری دارید و این موارد مناسب هست. شما باید مجدد مدرک آیلتس دریافت کنید چرا که استرالیا تاکید زیادی بر این موضوع داره. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 14. مرتضاییگفته
  2 ماه پیش

  سلام میخواستم بدونم مهندسی کشاورزی گرایش آب توی سال ۲۰۲۱ جز لیست مشاغل مورد نیاز ویزای مهارت هست؟ و اگر هست معمولا با چه امتیازی متقاضیان این رشته دعوتنامه دریافت میکنن

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما، برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 15. نازنینگفته
  2 ماه پیش

  سلام وقتتون بخیر من مدرک دکترا داروسازی دارم ۳۱ سالمه و ۴ سال سابقه کار و برای مدرک زبان هم اقدام کردم همسرم هم کارشناسی ارشد مدیریت شاخه بازاریابی دارن و ۵ سال سابقه کار به صوررت کارمندرسمی اداره امورمالیاتی رو دارن و ۳۲ ساله. از لحاظ مالی هم حدودا۴ میلیارد میتونیم هزینه کنیم برای مهاجرت، میخواستم ببینم برای مهاجرت به استرالیا چطور باید اقدام کنیم و اینکه برای رشته ما شرایط چطوره؟ میخوایم مهاجرت کاری داشته باشیم

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود برشما. شما شرایط مناسبی دارید و شانس پذیرش برای شما و همسرتون هست. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 16. الیاسگفته
  2 ماه پیش

  سلام من 28 سالمه و تو بازارهای مالی مثل بورس و فارکس و کریپتوکارنسی و... فعالیت میکنم و با زبان انگلیسی هم تا حد نسبتا خوبی آشنایی دارم ب نظر شما من شرایطشو دارم ک واسه اقامت اقدام کنم؟

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. برای دریافت اقامت استرالیا داشتن مدرک زبان انگلیسی الزامی هست. سن و سابقه کاری شما برای دریافت ویزای کاری استرالیا مناسب هست و تحصیلات هم بسیار تاثیر گذاره. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 17. کاوهگفته
  2 ماه پیش

  سلام بنده ۳۰‌سالمه دوتا مدرک لیسانس و یک‌ارشد دارم‌که همگی توی فیلد HSE هستن دوتا‌از خاله هام‌سیدنی هستن تسلطم‌به زبان‌انگلیسی خوبه ولی مدرک ندارم ایا شرایط مهاجرت با توجه به شرایط‌مذکور دارم؟با تشکر

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. با توجه به شرایطی که ذکر شده، شما به راحتی می تونید برای ویزای 189 استرالیا اقدام کنید. لازم به ذکر است که مدرک زبان آیلتس برای گرفتن اقامت استرالیا بسیار حائز اهمیت است. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 18. روزبه عبدیگفته
  2 ماه پیش

  سلام خسته نباشید من کاملا به زبان انگلیسی مسلط هستم و مدرک آیتلس دارم.و پسر خاله پدرم در استرالیا زندگی میکنه و اقامت داره و رشتم کارشناسی کامپیوتر است و ۲۸ سالم است . خواستم بدونم مدرک شغلیم مناسب است و میشه از یک دانشگاه متوسط و با۲ سال سابقه میتونم در استرالیا اقامت بگیرم.ممنون میشم اگر پاسخ بدید

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود برشما. بله امکان مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 189که همان فدرال اکسیل ورکر هست، وجود داره. از آنجایی که شما رشته کامپیوتر خوندید و سن مناسبی دارید می تونید از اقامت استرالیا رو بدست بیارید. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص ویزای 189، فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا مشاوران پارسی کانادا با شما تماس برقرار کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. سعیدگفته
   2 ماه پیش

   سلام من 27 سالمه کشاورزم صیفی جات میکارم و شغل دومم نانوایی هست به زبان انگلیسی مسلط نیستم اقامت داعم میتونم در استرالیا بگیرم ممنون میشم اگه راهنمایم کنین

  3. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. برای دریافت اقامت استرالیا، اولین قدم داشتن آیلتس 7 یا 8 است. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 19. مهدیگفته
  3 ماه پیش

  سلام من ۱۸ سال سن دارم و در رشته ی ریاضی در حال تحصیلم خواستم بپرسم که برای مهاجرت به استرالیا به دنبال چه رشته ی دانشگاهیی در ایران بروم که بتونم بعد از گرفتن مدرک به استرالیا مهاجرت کنم ؟ در ضمن برای من فقط مسئله مالی مهم هست برای شغل در استرالیا. هر شغلی باشه فرقی نداره فقط مهم درامدش هست . شنیدم که کابینت سازی شغل خوبی هست در استرالیا چطور میشه برای این شغل مهاجرت کنم؟ دانشگاه هم تاثیر داره تو مهاجرت مثلا این که از دانشگاه شریف مدرک گرفته باشیم یا دانشگاه پیام نور اصفهان؟یا فقط داشتن مدرک مهم هست؟

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. در ابتدای کار شما باید تعیین کنید که از چه روشی می خواهید مهاجرت کنید. مسلما تحصیلات دانشگاهی از یک دانشگاه با رتبه بالا مثل شریف بسیار در روند مهاجرت تاثیر گذاره. شما شرایط سنی خوبی دارید و با گرفتن راهنمایی درست می تونید مهاجرت کنید، پیشنهاد می کنم با مشاوران ما صحبت کنید تا شما را در انتخاب روش مناسب راهنمایی کنند. لذا، فرم ارزیابی مهاجرتی ما رو تکمیل کنید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

  2. سجاد شرفیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما من شغلم در لیست مشاغلی که ویزای ۱۸۹ را در بر میگیرند وحپد داره. آیا این ویزا به معنایی استخدام و حمایت مالی است؟ من ۳۲ سالمه و ۵ سال سابقه کاری با مدرک ارشد در زمینه کار با کودکان استثنایی را دارم زبانم هم خوبه و مدرک دارم منتها سرمایه ای یا حامی برای مهاجرت در استرالیا ندارم. آیا امیدی است

  3. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز ویزای 189 استرالیا یک ویزای درخواست اقامت دایم (اسکیل ورکر) هست ، و افرادی که از این لاین امکان ورود به استرالیا را پیدا کنند به محض ورود pr و اقامت دایم دریافت میکنند ، اجازه کار یا تحصیل دارند و برای درخواست و ورود به این لاین شرایط سنی و مدرک تحصیلی و سطح زبان ..و.. بررسی میشه و اگر به حد نصاب امتیاز برسه میتونید اقدام کنید ،نیاز به داشتن اقوام یا دوست در استرالیا نیست.لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 20. عليرضاگفته
  3 ماه پیش

  سلام وقت بخير من ٣٢ ساله هستم مدرك مهندسي تاسيسات دارم و مزرك مهندسي برق رو هم در حال دريافت هستم ٧ سال سابقه كاري اداره برق دارم . فقط مشكل زبان انگليسي دارم كه ميخوام برم كلاس بنظرتون اميدي هست و راهي هست؟

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. بله امکانش هست. تحصیلات و سابقه کار شما امتیاز بالایی داره. اگر بتونید مدرک آیلتس هم دریافت کنید ، روند مهاجرت زودتر انجام میشه. لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما رو تکمیل کنید تا مشاوران پارسی کانادا به صورت رایگان و اختصاصی شما را راهنمایی کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

 21. زهرا نبیگفته
  3 ماه پیش

  درود. الان متن رو خوندم و دیدم که شرایط من و همسرم به ویزای کاری استرالیا 189 می خوره. چون نه اسپانسری داریم نه موقعیت کاری واسمون جور شده. اما هم خودم سابقه کار اداری دارم و هم همسرم تکنسین هست و تجربه داره . کل سرمایه زندگیمون رو هم با فروش آپارتمانمون به 1 میلیارد می رسه. حالا با این مبلغ میشه مهاجرت کرد؟؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   سلام بر شما، شما شرایط مهاجرت به استرالیا را دارید مشروط بر اینکه مسیر درستی را انتخاب کنید. مفتخریم که در این مسیر مهاجرتی شما را راهنمایی کنیم. همچنین می تونید همین حالا در سمت راست و پایین صفحه، گزینه چت آنلاین را بزنید و با مشاوران ما در لحظه صحبت کنید و پاسخ سوالات خود را بگیرید.

  2. Fatemehگفته
   3 ماه پیش

   سلام وقت بخیر با مدرک کاردانی دامپزشکی، دستیاردندانپزشک،فوریت پزشکی میتونم درخواست ویزای کار داشته باشم ؟ از اعضای خانواده ام در استرالیا زندگی میکنند ویزا و اقامت دارند، ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏🌹

  3. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. در صورتی که مدرک کاردانی شما از دانشگاه معتبری باشه، امکان اقدام برای اقامت استرالیا وجود دارد. از طرف دیگه، ما به رزومه دقیق تری از شما نیاز داریم و اینکه کدام از اعضای خانواده در این کشور زندگی می کنه. لذا، با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی منتظر تماس مشاوران ما باشید. لازم به ذکر هست که این مشاوره کاملا رایگان است. فرم ارزیابی مهاجرت

ارسال نظرات