مهاجرت کاری به کانادا

کانادا با کمبود نیروی کار مواجه است. به‌همین دلیل بخش زیادی از نیاز خود به نیروی کار را از طریق مهاجران تامین می‌کند. آمار مهاجرت کاری به کانادا هم با توجه به این موضوع در این سال‌ها افزایش داشته است.

طبق برنامه 3 ساله کانادا برای پذیرش مهاجران، این کشور در سال‌های 2021 تا 2023، تعداد 1 میلیون و 233 هزار مهاجر می‌پذیرد که حدود 60% از این تعداد مهاجر برنامه‌های کاری وارد کانادا می‌شوند.

این مطلب راهنمای کامل ویزای کاری کانادا است. در این مطلب قصد داریم شرایط کار در کانادا و مهاجرت کاری به این کشور را زیر ذره‌بین ببریم.

در ابتدا نگاهی به بازار کار کانادا می‌اندازیم و مشاغل مورد نیاز این کشور را بررسی می‌کنیم. پس از آن با انواع ویزای کار کانادا و شرایط اخذ آن‌ها آشنا شده و در ادامه هم امتیازبندی و هزینه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در پایان هم نگاهی به وضعیت کار و حقوق و دستمزد در کانادا می‌اندازیم.

از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید

بازار کار کانادا و مشاغل مورد نیاز

قبل از بررسی شرایط مهاجرت کاری به کانادا، بهتر است نگاهی به وضعیت کار در کانادا و مشاغل مورد نیاز این کشور بیندازیم. کانادا تقریبا 18.5 میلیون نیروی کار فعال دارد که حدود 26% آن‌ را مهاجران تشکیل می‌دهند.

هر شغل و تخصصی که داشته باشید، کانادا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری است. با توجه به نیاز گسترده این کشور به نیروی کار، احتمال پیدا کردن کار در این کشور بسیار بالاست.

افرادی که قصد اخذ ویزای کاری کانادا دارند، باید مطمئن شوند شغل آن‌ها در طبقه‌بندی مشاغل کانادا یا لیست ناک کانادا وجود دارد یا خیر؟!


کانادا مشاغل موجود در بازار کار را تحت عنوان طبقه بندی ملی مشاغل کانادا National Occupational Classification یا به اختصار ناک NOC منتشر می‌کند.
این شغل ها بر اساس وظایف کاری، ماهیت کار و اهدافی مانند مهاجرت و … در 5 رده دسته‌بندی می‌شوند.

با فروکش کردن تب ویروس کرونا و واکسیناسیون گسترده در کانادا، پیش‌بینی می‌شود بازار کار این کشور هم کم‌کم به دوران سابق خود برگردد. به‌همین دلیل سال 2022 سال پررونقی برای بسیاری از مشاغل در کاناداست.

حوزه‌های کاری زیر از حوزه‌های پررونق کاری در کانادا در سال 2022 هستند:

حوزه های شغلی پر رونق در بازار کار کانادا در 2022
فناوری اطلاعاتمشاغل مهندسی
مشاغل پزشکی و سلامتمشاغل فنی و تدارکاتی
مشاغل مالی و حسابداریمشاغل اداری
مشاغل فروش و بازاریابیحقوق و وکالت
مشاغل تولیدیمشاغل ارتباط با مشتری

این لیست تنها بخشی از حوزه‌های نیازمند کار در کاناداست. بسیاری از تخصص‌ها و مشاغل در این حوزه‌ها می‌توانند با اخذ ویزای کاری کانادا به این کشور مهاجرت و به‌کار مشغول شوند. اگر شغل و تخصصی در این حوزه‌ها دارید، شانس اخذ ویزا کار کانادا برای شما بالاست.

لیست کامل مشاغل مورد نیاز کانادا و طبقه‌بندی آن‌ها را می‌توانید در مطلب زیر مطالعه کنید:
حتما بخوانید: لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2021 را در این مطلب مطالعه کنید.

در ادامه نگاهی به شرایط کار در کانادا برای ایرانیان می‌اندازیم:

 

شرایط ویزای کار کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار با توجه به نوع ویزا و روش مهاجرتی متفاوت است. اما گرفتن ویزای کاری کانادا یک‌سری شرایط عمومی دارد که مهم‌ترین آن‌ها در زیر آمده است:

مهم‌ترین شرایط اخذ ویزای کار کانادا
سنزیر 40 سال (بجز روش ICT)
مدرک تحصیلیحداقل لیسانس
سابقه کارحداقل 1 سال
مدرک زبانآیلتس 6.5 معادل CLB 8
حداقل امتیاز67 در مرحله اول
نامشخص در مرحله دوم

جزئیات بیشتر درباره هر کدام از شرایط بالا را در قالب سوال و جواب در زیر بررسی می‌کنیم:

در سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا، افراد بین 25-35 سال بیشترین امتیاز را دریافت می‌کنند. هر چند متقاضی تا سن 44 هم امتیاز می‌گیرد.
افرادی که سنشان بیشتر از 44 سال است، باید امتیاز خود را در سایر بخش‌ها بالا ببرند تا ویزا بگیرند. (برنامه‌های اکسپرس اینتری و مهاجرت استانی PNP تابع این سیستم هستند).
برای اخذ ویزای جاب آفر و روش کار پس از تحصیل PGWP محدودیت سنی اشاره نشده است. شرایط سنی ویزای کار کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی هم محدودیت ندارد ولی طبق جدول امتیازبندی این ویزا افراد بین 21-49 سال بیشترین امتیاز را می‌گیرند.
برنامه انتقال درون شرکتی کانادا ICT هم محدودیت سنی ندارد. در ادامه با این روش‌ها و ویزاها بیشتر آشنا می‎شوید.

محدودیتی در این زمینه برای شرکت در سیستم امتیازبندی کانادا وجود ندارد. اما داشتن حداقل مدرک لیسانس، امتیاز خوبی در این بخش به شما می‌دهد.
اخذ جاب آفر هم در برخی شرایط نیازمند حداقل مدرک لیسانس است. روش ICT کانادا هم نیازی به مدرک تحصیلی ندارد.

در سیستم امیتازبندی حداقل 1 سال سابقه‌کار ذکر شده است. اما طبیعی است که هر‌چقدر سابقه کار بیشتری داشته باشید، امتیاز شما بالاتر و شانس اخذ ویزا بیشتر است.

برای اخذ اقامت کاری کانادا باید دانش زبان خود را اثبات کنید. به‌جز روش ICT، مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان تقریبا ممکن نیست.
مدارک زبان مورد تایید: آیلتس IELTS و سلپیپ CELPIP برای انگلیسی و تف TEF برای زبان فرانسه.

در مرحله اول باید 67 از 100 امتیاز کسب کنید تا به مرحله دوم (POOL) وارد شوید. حداقل امتیاز در مرحله دوم مشخص نیست و در هر دوره قرعه کشی متفاوت است.

در ادامه انواع ویزای کار کانادا را معرفی می‌کنیم:

از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید

انواع ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا

برای مهاجرت به کانادا از طریق کار، 6 روش اصلی و مهم وجود دارد:

مهم‌ترین روش‌های مهاجرت کاری به کانادا
برنامه مهاجرت فدرال Federalبرنامه مهاجرت استانی PNP
جاب آفر کانادا Job Offerویزای کار بعد از تحصیلPGWP
ویزای خود اشتغالیبرنامه انتقال درون شرکتی ICT

با استفاده از این روش‌ها می‌توانید اقامت کانادا از طریق کار را بگیرید. در بین این روش‌ها، روش فدرال (شامل اسکیل ورکر و اسکیل ترید) و روش استانی تنوع بیشتری داشته و شرایط بهتری برای کار در کانادا برای ایرانیان در اختیار دارند.

در ادامه به طور مختصر با هر کدام از این روش‌ها آشنا می‌شوید:

 

مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه فدرال

این برنامه متداول‌ترین روش اخذ اقامت کاری کاناداست. متقاضیان خارجی باید در دو روش اسکیل ورکر (Skilled Worker) و اسکیل ترید (Skilled Trade) از طریق سیستم اکسپرس انتری برای اخذ ویزای کار کانادا اقدام کنند.

 

اکسپرس اینتری، بهترین روش برای مهاجرت کاری به کانادا

اسکیل ورکر کانادا (Skilled Worker)

کارگران و نیروهای متخصص می توانند با استفاده از برنامه اسکیل ورکر کانادا از طریق برنامه اکسپرس انتری و سیستم امتیازبندی، اقامت دائم کانادا از طریق کار را دریافت کنند.

از جمله شرایط مهاجرت کاری به کانادا در این روش؛ وجود شغل متقاضی در مشاغل سطح A، B یا 0 لیست ناک کانادا، حداقل 1 سال سابقه کار و داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی با نمره CLB 7 به بالاست.
حتما بخوانید: اسکیل ورکر کانادا چیست و چگونه می‌توان با آن اقامت کاری کانادا را گرفت؟

اسکیل ترید کانادا (Skilled Trade)

نیروهای متخصص و فنی گروه شغلی B می‌توانند از طریق برنامه اسکیل ترید و شرکت در سیستم امتیازبندی، ویزای شغلی کانادا را دریافت کنند. از جمله شرایط اقامت کاری در کانادا از طریق برنامه اسکیل ترید؛ داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی با نمره CLB 5/CLB 4 و سابقه کاری است.

اطلاعات بیشتر درباره اسکیل ترید کانادا را در مطلب زیر مطالعه کنید:
حتما بخوانید: اسکیل ترید کانادا چیست و چگونه می‌توان با آن اقامت کاری کانادا را گرفت؟

جاب آفر کانادا (Job Offer)

جاب آفر کانادا همان پیشنهاد شغلی است که از سمت یک کارفرمای مورد تایید برای کار در کانادا به متقاضی داده می‌شود. با داشن شرایط مورد نیاز و پیدا کردن یک پیشنهاد شغلی در کانادا می‌توانید ویزای جاب آفر کانادا یا ویزای کاری کوتاه مدت کانادا بگیرید.

البته یک راه بهتر هم هست! می‌توانید این دعوت نامه کاری کانادا را در سیستم اکسپرس اینتری وارد کرده و امتیاز خود را برای اخذ اقامت کانادا از طریق کار افزایش دهید.

برای پیدا کردن جاب آفر در کانادا می‌توانید از کاریابی‌های کانادایی یا ایرانی کمک گرفته و لیست مشاغل مورد نیاز کانادا را هم به‌صورت مداوم زیرنظر بگیرید.

اطلاعات بیشتر درباره جاب آفر کانادا را در مطلب زیر مطالعه کنید:
حتما بخوانید: شرایط ویزای جاب آفر کانادا و نحوه اخذ آن در سال 2021 را اینجا بخوانید.

ویزای کار استانی کانادا

ویزای کار استانی کانادا (PNP)

دولت کانادا این اختیار را به استان‌ها داده است تا با توجه به نیازهای خود در زمینه کار، سرمایه‌گذاری، تحصیل و … مهاجر جذب کنند.

معمولاً در برنامه‌های استانی کانادا یک سیستم امتیازدهی وجود دارد که فرد بر اساس آن ارزیابی ‌شده و در نهایت می‌تواند ویزای کار کانادا را اخذ کند.

اخذ جاب آفر استانی کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری هم در این روش ممکن است.

استان‌های بریتیش کلمبیا British Columbia، ساسکاچوان Saskatchewan و نیوبرانزویک New Brunswick با توجه به شرایط زندگی مناسب و بازار کار پررونق، از مهم‌ترین مقاصد کار در کانادا برای ایرانیان هستند.

برای مطالعه بیشتر، دو مطلب مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی ساسکاچوان و مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر بریتیش کلمبیا را از دست ندهید.

اطلاعات بیشتر درباره برنامه استانی کانادا را در مطلب زیر مطالعه کنید:
حتما بخوانید: شرایط مهاجرت کاری کانادا از طریق برنامه استانی چیست؟

از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید

ویزای خود اشتغالی کانادا

اگر در حوزه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی فعالیت می‌کنید و به‌دنبال اخذ ویزای کاری کانادا هستید، برنامه خوداشتغالی کانادا گزینه خوبی برای شماست. مهم‌ترین تخصص‌های مورد تایید برای اخذ این ویزا این موارد هستند:

تخصص‌های ورزشیتخصص‌های فرهنگی-هنری
ورزشکارطراح
مربی ورزشینویسنده
داور ورزشینقاش
راهنما و مربی برنامه‌های ورزشینوازنده
---عکاس

از جمله مهم‌ترین شرایط ویزای کار کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی: داشتن حداقل 2 سال سابقه کار حرفه‌ای، کسب حداقل 35 نمره از 100 در سیستم امتیازبندی و تمکن مالی است.

البته کانادا درمورد این ویزا سخت‌گیری‌های زیادی دارد و تنها به افراد شاخص و حرفه‌ای در سطح جهانی ویزا می‌دهد.

اطلاعات بیشتر درباره ویزای هنرمندان و ورزشکاران کانادا را در مطب زیر مطالعه کنید:
حتما بخوانید: شرایط مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی چیست؟

ویزای کار بعد از تحصیل کانادا (PGWP)

دانشجویانی که مقطع بالاتر از دیپلم را در کانادا گذرانده‌اند، پس از فارغ التحصیلی می‌توانند به‌مدت 6 ماه دنبال کار بگردند و در صورت پیدا کردن کار، درخواست ویزای کار پس از تحصیل کانادا PGWP یا (Post Graduate Work Permit) بدهند.

ویزای شغلی کانادا برای دانشجویان تا سقف 3 سال صادر می‌شود و این افراد می‌توانند در این مدت سابقه کار در کانادا را به رزومه خود اضافه کنند. دانشجویان با این سابقه کاری می‌توانند از طریق برنامه تجربه کار کانادایی (Canadian Work Experience) یا روش‌هایی دیگر اقامت کاری دائم کانادا را اخذ کنند.
حتما بخوانید: PGWP کانادا چیست و چگونه با استفاده از آن می‌توان ویزای تحصیلی را به اقامت دائم تبدیل کرد؟

برنامه انتقال درون شرکتی ICT کانادا

برنامه ICT یکی از روش‌های مهاجرت شغلی به کانادا به‌صورت موقت است که می‌توان آن را به اقامت دائم هم تبدیل کرد.

این برنامه به مدیران اجازه می‌دهد بدون نیاز به مدرک زبان و مدرک تحصیلی و بدون محدودیت سنی از طریق انتقال کسب و کار به کانادا، به این کشور مهاجرت کنند.

امکان اخذ ویزای همراه کاری کانادا برای اعضای خانواده و حتی تبدیل آن به اقامت دائم هم در این روش وجود دارد.

اطلاعات بیشتر درباره این روش را در مطلب زیر بخوانید:
حتما بخوانید: ICT کانادا چیست و شرایط مهاجرت کاری به کانادا از طریق این برنامه چگونه است؟

خب در بالا با انواع ویزای کاری کانادا و مهم‌ترین روش‌های مهاجرت کاری به این کشور آشنا شدید. در ادامه هزینه مهاجرت کاری به کانادا را بررسی می‌کنیم:

 

هزینه ویزای کار کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق کار با توجه به نوع ویزا و شرایط شما می‌تواند متفاوت باشد. جدای از هزینه وکیل و پیگیری پرونده، اخذ ورک پرمیت کانادا و کار در این کشور یک‌سری هزینه‌های دولتی هم دارد. مهم‌ترین موارد این هزینه‌ها در زیر آمده است:

هزینه ویزای کار کانادا
ورک پرمیت 155 دلار برای هر نفر
ویزای خوداشتغالی و برنامه کاری کبک2075 دلار (متقاضی اصلی)
اکسپرس اینتری1325 دلار (متقاضی اصلی)
هزینه بیومتریک (انگشت‌نگاری)85 دلار (برای هر نفر)

این موارد مهم‌ترین هزینه‌های دولتی اخذ ویزای کار بود. طبیعی است در روند اخذ ویزا هزینه‌هایی از شما دریافت کنند که در این لیست نباشد.

در ادامه امتیاز بندی مهاجرت کاری به کانادا را بررسی می‌کنیم.

 

امتیازبندی ویزای کار کانادا

امتیاز بندی ویزای کار کانادا

همان‌طور که احتمالا تا الان متوجه شده‌اید، بسیاری از روش‌های مهاجرت کاری به کانادا تابع سیستم امتیازبندی هستند.

به‌غیر از روش خود اشتغالی، مابقی ویزاهایی که سیستم امتیازبندی دارند، منظور همان سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری است.

در این سیستم طبق 6 معیار و در 2 مرحله به شما امتیاز داده می‌شود:

معیارهای امتیازبندی اکسپرس انتری کانادا
سنمیزان تحصیلاتسابقه کار
مهارت‌های زبان انگلیسی/فرانسویمیزان انطباق پذیریداشتن پیشنهاد شغلی

هر چه امتیاز بالاتری کسب کنید، شانس اخذ ITA و اقامت کاری کانادا برای شما بیشتر است.

امتیاز ویزای کار کانادا را به تفکیک شاخص‌های نمره‌دهی و مراحل در مطلب زیر مطالعه کنید:
حتما بخوانید: امتیازبندی مهاجرت به کانادا چگونه محاسبه می‌شود؟

در ادامه نگاهی به وضعیت کار در کانادا و قوانین کاری این کشور می‌اندازیم:

 

وضعیت کار در کانادا

ساعات کاری در کانادا 8 ساعت در روز و 40 ساعت در هفته است. برای کسانی که قصد کار کردن در ساعت بیشتر را دارند، حداکثر زمان کار هفتگی 48 ساعت در نظر گرفته‌شده است.

وضعیت و قوانین کار در کانادا
ساعات کاری استاندارد در روز8 ساعت
ساعت کاری استاندارد در هفته40 ساعت
حداکثر ساعات کاری در هفته48 ساعت
دستمزد اضافه کاری 1.5 برابر دستمزد ساعات کاری عادی
روزهای کاری در کانادادوشنبه - جمعه
روزهای تعطیل هفتهشنبه و یکشنبه

 

حداقل حقوق در کانادا

حداقل حقوق ساعتی در استان‌های مختلف کانادا در زیر آمده است:

حداقل حقوق و دستمزد در کانادا

این ارقام به دلار کانادا بوده و همان‌طور که خواندید، حداقل دستمزد ساعتی در کانادا هستند! یعنی ممکن است دستمزد ساعتی شما در کانادا حتی تا 2 برابر رقم بالا باشد.

این اطلاعات طبق آخرین آپدیت دستمزد کار در کانادا از وبسایت Retail Council of Canada آورده شده است. با هر آپدیت منبع، این بخش هم برای شما کاربران عزیز آپدیت خواهد شد.

این اطلاعات را به‌صورت جدول هم در زیر می‌توانید مطالعه کنید.

حداقل حقوق در کانادا
استانحداقل دستمزد ساعتی
(دلار کانادا)
آلبرتا Alberta15.00 دلار
بریتیش کلمبیا British Columbia15.20 دلار
مانیتوبا Manitoba11.90 دلار
نیو برانزویک New Brunswick11.75 دلار
نیوفاندلند و لابرادور
Newfoundland and Labrador
12.50 دلار
نورث وست تریتوریز Northwest Territories13.46 دلار
نوا اسکوشیا Nova Scotia
12.95 دلار
نوناووت Nunavut16.00 دلار
اونتاریو Ontario
14.25 دلار
جزیره پرنس ادوارد Prince Edward Island
13.00 دلار
کبک Quebec13.50 دلار
ساسکاچوان Saskatchewan11.45 دلار
یوکان Yukon13.85 دلار

ساعت کاری معقول، ثبات اقتصادی و درآمد بالا، شرایط کار در کانادا را برای ایرانیان و مردم سایر کشورهای دیگر ایده آل کرده است.

 

مدارک لازم برای ویزای کار کانادا

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا با توجه به نوع روش مهاجرتی و شرایط شما میتواند متفاوت باشد. اما معمولا برای مهاجرت به کانادا از طریق کار این مدارک را باید آماده کنید:

 • مدارک شخصی: پاسپورت معتبر و مدت‌دار، شناسنامه، عکس، کارت ملی، سند ازدواج، کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان) و … . در صورت لزوم کپی یا ترجمه این مدارک
 • مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی  (CELPIP, IELTS, TEF)
 • مدارک سوابق کاری
 • مدرک دوره‌های گذرانده شده و مهارت‌ها
 • مدارک تحصیلی معتبر و معادل سازی شده
 • مدارک تمکن مالی
 • مدارک نداشتن سو سابقه کیفری
 • ارائه نامه جاب آفر (در صورت وجود)
 • مدارک آزمایشات پزشکی و سلامت
 • ارائه رسید پرداخت هزینه‌های مربوطه

شرایط گرفتن ویزای کار کانادا و مدارک مورد نیاز برای اقدام را می‌توانید با اخذ مشاوره جویا شوید.

روش‌های مهاجرت کاری به کانادا متنوع است. در نتیجه هر فردی مطابق با شرایط خود می‌تواند با استفاده از یکی از روش‌های موجود برای اخذ ویزای کاری کانادا اقدام کند.

کانادا یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی برای کار و زندگی است و برنامه 3 ساله پذیرش مهاجران این کشور هم با تمرکز بر جذب حداکثری نیروی کار تنظیم شده است. اگر از تخصص و مهارت لازم برخوردار هستید، این گزینه‌ای است جذاب و فرصتی است مناسب برای اخذ اقامت کانادا از طریق کار.

سوالات متداول:

طبق برنامه 3 ساله دولت کانادا برای جذب مهاجران، در سال‌های 2021-2023 کانادا جمعاً 1.2 میلیون مهاجر می‌پذیرد که 60% آن‌ها نیروی کار هستند و برای کار در کانادا جذب می‌شوند.
بازار کار پر رونقی برای بسیاری از حوزه‌های شغلی در سال جاری و آینده در کانادا پیش‌بینی می‌شود. در این میان؛ فناوری اطلاعات، مهندسی، مشاغل فنی و تدارکاتی، پزشکی و سلامت، وکالت و فروش از پر رونق‌ترین مشاغل هستند.
خیر. ایرانیان می‌توانند به کمک موسسات کاریابی خارجی در ایران یا موسسات کاریابی در کانادا به‌دنبال شغل مد نظر خود گشته و جاب آفر کانادا را اخذ کنند.
مهم‌ترین شرایط کار در کانادا: سن زیر 40 سال، حداقل مدرک تحصیلی لیسانس، مدرک آیلتس حداقل 6.5 یا CLB 8، حداقل 1 سال سابقه کار و حداقل کسب نمره 67 در مرحله اول سیستم امتیازبندی.
مهم‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا برای کار: برنامه مهاجرت فدرال (برنامه‌های اکسپرس اینتری)، جاب آفر کانادا، برنامه مهاجرت استانی (PNP)، ویزای کار پس از تحصیل (PGWP)، ویزای خود اشتغالی و برنامه ICT.
امتیازبندی در 2 مرحله انجام می‌شود. در مرحله اول باید 67 امتیاز از 100 کسب کنید تا وارد مرحله دوم شوید.
در مرحله دوم هر‌چقدر امتیاز بالاتری کسب کنید شانس اخذ اقامت کاری کانادا برای شما بالاتر است.
میزان تمکن مالی با توجه به نوع روش مهاجرتی، شرایط شما و تعداد افراد خانواده متفاوت است. در این خصوص با وکیل مهاجرت کاری به کانادا مشورت کنید.
داشتن حداقل 1 سال سابقه کار برای مهاجرت به کانادا ضروری است.

 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه ها

 1. عزیزی
  دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

  سلام
  شغل بیمه گری در کانادا چطوره؟!

 2. مهدی سیفی

  اگه یک نفر مدرک دیپلم و هنر خاصی نداشته باشه و بعنوان نیروی ساده بخواد بره امکانش نیست

  • مهدی عزیز سلام ، برای اخذ اقامت دائم باید رزومه ی مورد نظر را داشته باشید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 3. بهروز فوجردی

  سلام بهروز هستم بنده لیسانس پرورش طیور صنعتی دارم وچند مدرک مهارتهای گاوداری صنعتی وکشاورزی و۱۵ سال سابقه کار وهمسره بنده هم لیسانس کارشناسی پرستاری دارن و۱۲سال سابقه کار میخاستم ببینم شرایط برا بنده وهمسرم چطوریه

  • بهروز عزیز سلام، لاین قابل اقدام تا حد زیادی به سنتون بستگی داره اما سایر شرایطتون مناسب است، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 4. محمدحسین زارع۰

  سلام بنده محمد حسین زارع هستم از استان یزد کارم تآسیسات صنعتی هست ازقبیل نصب دیگ های بخار و دستگاه های رنگرزی منتاژکار پانزده سال کارم این است جوشکاری هم وارد هستم کار مغزم توی کار عملی خیلی کار میکنهم

  • مانا

   سلام مانا هستم
   من لیسانس مدیریت گمرک و همسرم لیسانس حسابداری داره آیا امکان کار و وایزای کار برای کانادا رو داریم چون تو لیست نگاه کردم از مدیریت چیزی ندیدم

  • مانا عزیز سلام، بستگی به شرایط کلی رزومه شما داره، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

  • محمد حسین عزیز سلام ،برای تعیین لاین قابل اقدام برای باید رزومه کاملی از شما در دسترس باشد که بر اساس رزومتون این لاین تعیین شود، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 5. علی عباسزاده

  سلام.. بنده کارمند آموزش و پرورش هستم با سن 37 سال با 15سال سابقه کار و کارهای تاسیساتی چون لوله کشی آب برق کشی و نصب سیستم حفاظتی.. و خانمم با سن 28 سال استخدام علوم پزشکی و کادر درمان به عنوان کمک پرستار مشغول به کار و اول سال 1400 استخدام شده و داراری دو فرزند یکی 9 ساله و یکی 5 ساله.. آیا میتوانم ویزای کاری کانادا رو دریافت کنیم

  • علی عزیز سلام، همسرتون شرایط مناسبی جهت اقدام از طریق نیروی کار دارند ، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 6. تانیا موسوی

  سلام تانیا هستم
  مادرم لیسانس معماری و شیمی داره و 37 سالشه می خواستم بدونم میشه اقامت کانادا رو بگیره بعد منو می تونه با خودش ببره ؟
  ممنون میشم جوابم رو بدین ممنون

  • تانیا عزیز سلام، برای تعیین لاین قابل اقدام برای مادرتون باید رزومشون به صورت کامل بررسی شود، ولی اگر مادرتون اقامت بگیرند شما هم میتوانید با ایشون بروید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 7. رضا منصوری

  با سلام و وقت بخیر، بنده سی وهفت سال دارم و دارای مدرک دکتری در رشته کشاورزی می باشم و مدت شش سال سابقه بیمه به شکل خود اشتغالی در زمینه کشاورزی دارم، آیا می توانم جهت اخذ ویزای کار کانادا اقدام نمایم لطفا در این خصوص بنده را راهنمایی کنید. متشکرم.

  • رضا عزیز سلام، بله میتوانید اقدام کنید ، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 8. رضامنش

  سلام/ یکی از دوستانم شرکت فنی مهندسی در کانادا داره آیا از طریق ایشون میتونم جاب آفر دریافت کنم؟شرایط خاصی داره؟

  • سلام دوست عزیز، شرایط اخذ جاب آفر از کارفرمای کانادایی تحت شرایط خاص هست و هر کارفرمایی نمیتونه درخواست نیروی کار بین الملل بده

 9. ثريا خانيان

  ثريا خانيان كارشناس پرستاري با 30 سال سابقه كار سرپرستار در بخشهاي دياليز اورژانس جراحي مجرد

  • ثریا عزیز سلام، برای تعیین لاین قابل اقدام برای شما باید رزومه کامل شما باید توسط کارشناسان بررسی شود، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 10. محمدمهدی رسولی

  سلام من راننده تریلر هستم باسابقه بالا دنبال کاردر خارج از کشور هستم

  • دوست عزیز سلام، برای تعیین لاین قابل اقدام باید رزومه ی کاملی از شما در دسترس باشد، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 11. رضا کریمی بخشمندی

  رشته برق و رزومه قوی داریم

  • دوست عزیز سلام، باید رزومه کامل شما توسط کارشناسان بررسی شود، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 12. زهرا بابایی

  سلام من بابایی هستم مربی ژیمناستیک و یوگا و شنا در ایران و همچنین در شاخه گریم در سینما کار میکنم طراحی و مجسمه سازی میکنم ۴۰ سالمه میخوام ببینم میتونم اقامت بگیرم و چقدر طول میکشه

  • سلام زهرا عزیز، باید شرایط شما کامل ممورد بررسی قرار بگیره جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتونید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 13. ...

  سلام من ۲۵سالمه دانشگاه نرفتم ولی به صورت حرفه‌ای ۷سال تمام کارای مو رو بلدم از رنگ کراتینه کوتاهی همه چیز که مربوط به مو بلدم زبانمم عالیه تمکن مالی هم میشم به نظرتون منم شانسی برای قبول شدن دارم

  • سلام دوست عزیز باید شرایط شما کامل مورد بررسی قرار بگیره جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتونید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 14. بهروز علی قلی آقا

  درود به شما من 33 سالمه وجند 6سال سابقه بازرسی جوش دارم چطور میتونم work permitکانادا بگیرم زبانمم خوبه؟چه قدر زمان میبره ؟ چه قدر هزینه داره

  • سلام بهروز عزیز برای دریافت ورک پرمیت نیاز به دعوتنامه به کار از کارفرمای کانادایی دارین جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 15. امیرحسین جباری

  سلام من 27 سالم هستش و تخصصم نجاری با1 سال سابقه کار و مدرک ایلتس 6 دارم میخواستم بپرسم بنده میتونم ویزای کار بگیرم و بعدا بوسیله سابقه ی کار در کانادا اقامت درخواست کنم یا به نیروی فنی و مشاغل c سابقه ی کار تعلق نمیگیرد؟

  • امیرحسین عزیز سلام، با توجه به سنتون میتوانید از طریق پروسه های نیروی کار اقدام کنید و از همین طریق اقامت دریافت کنید البته اول باید رزومه شما به صورت کامل بررسی شود، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 16. طاها

  سلام . وقت شما بخیر
  من 16 سالمه و امسال به دهم میرم . پدر من تاجر فرش دست بافت هست. فامیلمون تو شهر واترلو زندگی میکنه و ما هم میخواییم از طریق خریدن مغازه و یا با به کار انداختن کارخانه فرش ماشینی مهاجرت کنیم . فقط مشکل اینجاست که واترلو بهتره برای این پروسه یا تورنتو ؟ و اینکه چقدر طول میکشه این پروسه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏🏻

  • طاها عزیز سلام، برای اقدام از طریق پروسه ی مورد نظر باید رزومه ی پدرتون به صورت کامل بررسی شود، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 17. جلیلی فر

  سلام.
  من 41 ساله هستم و دکتری مهندسی عمران دارم. مقالات علمی متعددی در ژورنال های معتبر هم دارم. سابقه اجرایی در پروژه های متخلف به مدت 17 سال دارم. با توجه به سنم، ممنون میشم که در صورت وجود امکان اخذ ویزای مهاجرت به کانادا، راهنمایی لازم رو بفرمائید.

  • دوست عزیز سلام، رزومه اولیه مناسبی دارید اما شرایط شما باید به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار گیرد، جهت بررسی فرم ارزیابی و همکاهنگی تایم مشاوره رایگان می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 18. رستگار

  سلام. من 43 سالمه و مجرد هستم. فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم با 21 سال سابقه تدریس. 5 تا کتاب چاپ کردم و سابقه بیمه 15 سال دارم. میخوام برای اقامت در کانادا اقدام کنم . اگر ممکنه بفرمایید که امتیاز من ممکنه از 100 چند باشه و اینکه به چه صورت باید اقدام کنم. بسیار ممنونم از شما.

  • سلام دوست عزیز با توجه به شرایطی که دارید فقط از طریق لاین های بیزنسی میتونید اقدام کنید جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتونید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 19. آرزو حبیبی

  با سلام دانشجوی ارشد باستان شناسی با معدل 18 هستم و سابقه 3 سال دستیار دندانپزشکی دارم ولی تجربی و مدرکی ندارم در این خصوص 28 ساله هستم و متاهل هستم که همسرم سرپرست فروش یکی از شرکت های لبنی هستن که البته ایشون هم تجربی و فعالیتی که داشتن سمت گرفتن ممنون میشم راهنمایی کنید که میتونم به مهاجرت فکر کنم

  • دوست عزیز با توجه به شرایط سنیتون میتوانید از طریق پروسه های نیروی کار اقدام کنید اما رزومه شما باید به صورت کامل مورد بررسی قرار بگیره، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 20. حمید حبیب پور

  سلام وقت بخیر
  حمید هستم
  ۳۳ سالمه مجرد . کارشناس معماری در زمینه های دکوراسیون داخلی و بیرونی و همچنین در زمینه های سرپرست کارگاهی و سرپرست پروزه و طراحی و نقشه کشی فعالیت کردم وپروانه اشتغال به کار نظارت و اجرا دارم و سابقه بیمه یک سال مرتبط با کارم ولی بدون بیمه حدود ۷ سال فعالیت دارم
  زبان انگلیسی هم در حال خوندن هستم
  شرایط مهاجرت رو دارم .
  آیا پروانه اشتغال میتونه تاثیر گذار باشه؟
  با تشکر

  • حمید عزیز سلام، باتوجه به شرایط سنیتون میتونید از طریق برخی از پروسه های استانی اقدام کنید، جهت بررسی فرم ارزیابی و دریافت مشاوره رایگان در این خصوص می توانید از طریقلینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

تا چند لحظه ی دیگر یک کد تایید برای شما ارسال می گردد . لطفا در فیلد زیر قرار دهید.

در حال ارسال اطلاعات لطفا چند لحظه منتظر بمانید