موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا و کسب درآمد در این کشور از جمله روش های مهاجرتی پرطرفداری می باشد که افراد زیادی به دنبال آن هستند. کار در این کشور شرایط و البته روش های خاص خود را می طلبد که در ادامه به صورت کلی به تمامی اطلاعات مورد نظر اشاره کرده ایم. در این مقاله سعی بر این است که بتوانید با شرایط عمومی کار در این کشور، مزایایی که به دنبال دارد و همچنین وضعیت کلی نیروی کار در کانادا آشنا شوید.

مزایای کار و زندگی در کانادا

کار در کانادا و زندگی در این کشور مزایای بسیار زیادی به همراه خواهد داشت که باعث می شود شخص بتواند با برخورداری از آن ها سطح کیفی زندگی خود را ارتقا بخشد و رضایتمندی خود را از زندگی افزایش دهد. افرادی که موفق به اخذ ویزای کار کانادا و البته زندگی در این کشور شوند به آزادی های اقتصادی بسیار زیادی دسترسی خواهند داشت.

هزینه مهاجرت به کانادا

از طرفی با توجه به این که جرم و جنایت در این کشور تا حد بسیار زیادی پایین می باشد کانادا به یکی از امن ترین کشورهای جهان تبدیل شده است و با توجه به امکانات رفاهی موجود برای شهروندان این کشور طبیعی است که روزانه بر تعداد افرادی که به دنبال مهاجرت به این کشور هستند افزوده شود.

بیمه ای که به شاغلین کانادایی اختصاص داده می شود بسیار خوب بوده و باعث می شود که افراد بتوانند از مزیت های بسیار بالایی در زندگی شان برخوردار شوند. پس از تولد نوزاد، دولت کانادا خدمات و برنامه های زیادی را برای کمک به خانواده ها اختصاص می دهد و بدون نگرانی برای ترس از دست دادن کارتان می توانید در این کشور باردار شوید و از مزایای موجود بهره مند شوید.

بدون نگرانی از دست دادن شغل تان در کانادا بچه دار شوید

کانادا بهترین مکان برای متخصصان فناوری اطلاعات و دانشمندان کامپیوتر می باشد، از طرفی با توجه به اینکه دارای اقتصادی خوب، بازاری پیشرفته و سیستم آموزشی با کیفیتی می باشد، بنابراین محصولات، خدمات و امکانات جدیدی در این کشور رونق دارد. نرخ بیکاری کانادا حدود 7٪ است که این میزای نسبت به سایر کشورهای پیشرفته جهان بسیار کم می باشد.

مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

گفتنی است که کشور کانادا کمبود بسیاری در زمینه نیروهای ماهر داشته و بنابراین اگر شما در زمینه ای حرفه ای باشید می توانید از سمت شغلی خوبی در کانادا برخوردار شوید. در این کشور فرصت های آموزشی بسیاری در اختیار افرادی که جویای کار هستند قرار می گیرد که از این میان می توان به مرخصی های استحقاقی و دوره های کارآموزی و آموزش های حرفه ای برای افراد متقاضی اشاره کرد. دولت کانادا برخلاف اکثر کشورهایی که مراقبت های بهداشتی بسیار بی کیفیتی دارد و یا اینکه خدماتش را با قیمت بالایی ارائه دهد، خدمات درمانی مقرون به صرفه ای را با مزایایی که در بالا ذکر شد به کارمندان ارائه می دهد.

 

هزینه زندگی در کانادا در مقایسه با سایر کشورهای پیشرفته بسیار مقرون به صرفه است و همین عامل باعث شده است که روز به روز به تعداد افرادی که متقاضی مهاجرت به این کشور هستند افزوده شود.

شرایط اخذ ویزای کار کانادا

اخذ ویزای کاری کانادا و ماندن در کانادا از جمله روش هایی می باشد که در نهایت منتهی به اقامت دائم این کشور می شود و شاید به همین علت باعث شده است که در نزد افراد محبوبیت بسیاری داشته باشد. برای اینکه بتوانید ویزای کاری این کشور را از آن خودتان کنید در ابتدا بایستی با شرایط عمومی و کلی کار در این کشور آشنایی داشته باشید. 

گفتنی است که کانادا از جمله کشورهای توسعه یافته کانادا می باشد و جالب است بدانید که دهمین درآمد سرانه را در کل جهان به خود اختصاص داده است. زندگی در کانادا از سطح بالای کیفیت برخوردار می باشد و اقتصاد موفق و توسعه یافته ای دارد و شاید به همین علت است که افراد زیادی در سطح جهان متقاضی مهاجرت به این کشور هستند.

زبانی که در این کشور مورد استفاده واقع می شود فرانسوی و انگلیسی می باشد، لذا افراد به منظور اینکه بتوانند در این کشور مشغول به کار شوند نیاز است که به یکی از این دو زبان تسلط کامل داشته باشند و البته تسلط به دو زبان مذکور امتیازات بالایی برای متقاضیان به دنبال خواهد داشت.

تسلط به زبان انگلیسی و فرانسوی باعث می شود که امتیاز بالاتری را در سیستم امتیاز سنجی کانادا به خودتان اختصاص دهید

برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی شرایط کار در کانادا کلمه ویزا را به شماره 30006016 ارسال کنید و یا خودتان با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

روش های مهاجرت به کانادا از طریق کار

روش های مهاجرت به کانادا از طریق کار بسیار زیاد می باشد و بهترین روش هایی که در حال حاضر جزو خدمات موسسه مهاجرتی پارسی کانادا شناخته می شود شامل برنامه مهاجرتی فدرال و استانی کانادا می باشد که در ادامه توضیحات مختصری در خصوص روش های مذکور داده شده است.

مهاجرت کاری فدرال

به منظور مهاجرت از طریق روش فدرال متقاضیان بایستی در سیستم اکسپرس انتری ثبت نام کرده باشند و امتیاز لازم را در این زمینه کسب کنند. به منظور کسب امتیاز مورد نیاز چهار مورد سن، سابقه کار، دانش زبانی و مدرک تحصیلی افراد متقاضی و همسران شان مورد بررسی قرار می گیرد. موسسه مهاجرتی پارسی کانادا با توجه به شرایطی که افراد دارند برنامه های پیشنهادی برای متقاضیان خواهد داشت که شامل اسکیلد ورکر و اسکیلد ترید می شود.

مهاجرت از طریق روش اسکیلد ورکر ویژه نیروهای متخصصی است که تحصیلات آکادمیک داشته و البته هر شغلی بجز پزشکی را پوشش می دهد. مهاجرت از طریق روش اسکیلد ترید تنها برای نیروی کار فنی می باشد.

جالب است بدانید اگر شما برای کار در کشور کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری و روش اسکیلد ورکر اقدامات لازم را انجام دهید قطعا شانس این را خواهید داشت که از ابتدا اقامت دائم کانادا را برای خود و اعضای خانواده تان کسب کنید. به مرور زمان و با گذشت 3 سال از اقامت دائم می توانید برای اخذ تابعیت و پاسپورت کانادا اقدام کنید. متقاضیان بعد از 3 سال حضور دائمی در این کشور، چنانچه دارای شغل بوده و مالیات پرداخت کرده باشند می توانند تابعیت کانادا را از آن خود کنند.

مهاجرت کاری استانی

در مهاجرت استانی به کانادا استان ها توافق نامه ای با سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) تنظیم کرده و از این طریق درخواست افراد برای مهاجرت به استان های متفاوت مورد بررسی قرار گرفته می شود. در دولت کانادا ایالت های متفاوتی وجود دارد و هر ایالت قوانین و البته امتیاز بندی مختص به خود را دارد. متقاضیان مهاجرت به کانادا چنانچه تصمیم مهاجرت به ایالتی خاص را در نظر داشته باشند می توانند از این طریق اقدام کنند.

در حال حاضر موسسه مهاجرتی پارسی کانادا شرایط مهاجرت به ساسکاچوان و یا دریافت جاب آفر از بریتیش کلمبیا را برای متقاضیان فراهم کرده است و به افراد کمک می کند که در طی این مسیر بتوانند امتیاز مورد نظر خود را کسب کنند و در نهایت اقامت این کشور را از آن خود کنند.

بررسی وضعیت کار در کانادا

ساعات عادی کار در این کشور هشت ساعت در روز و ۴۰ ساعت در هفته و حداکثر زمان کار هفتگی ۴۸ ساعت می باشد. دولت کانادا در دسامبر ۲۰۱۱ سن بازنشستگی اجباری را از میان برداشت و اغلب افراد می توانند حتی تا سن ۷۰ سالگی مشغول به کار باشند و اما نکته حائز توجه این است که تمامی افرادی که تا سن 70 سالگی مشغول به فعالیت باشند می توانند از ۴۲ درصد مزایای بیشتری بهره مند شوند. این حق انتخاب باعث شده است که افراد زیادی به دنبال اخذ ویزای کاری کانادا باشند.

با پر کردن فرم امتیاز سنجی اکسپرس اینتری شانس خود را برای اخذ اقامت کانادا ارزیابی کنید

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا بهتر است که فرم ارزشیابی ما را پر کرده و منتظر تماس مشاوران ما در موسسه مهاجرتی پارسی کانادا باشید.

فرم ارزیابی مهاجرت

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متداول

چنانچه به دنبال اخذ ویزای کاری کانادا هستید بایستی امتیاز مورد نیاز در برنامه اسکیل ورکر را اخذ کنید و یا اینکه از سمت کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کار داشته باشید.

برنامه اسکیل ورکر و یا داشتن پیشنهاد کاری از سمت ایالت های این کشور باعث می شود که شخص بتواند اقامت دائم این کشور را از آن خود کند

با پر کردن فرم امتیازسنجی مهاجرت به کانادا در صفحه اصلی سایت پارسی کانادا می توانید امتیاز خود را محاسبه کنید و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید.

‫12 دیدگاه در “مهاجرت کاری به کانادا
 1. Sadeghگفته
  3 روز پیش

  درووود. واسه مهاجرت کاری به کانادا، میشه همسرمو ببرم؟ یا باید خودم چند سال اونجا باشم و بعد بتونم همرام بیارمش ؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   2 روز پیش

   سلام بر شما، دوست عزیز شما می تونید به همراه همسرتون برای اخذ ویزا اقدام کنید، که در این مسیر سن، تحصیلات، دانش زبانی و ... همسرتون نیز به عنوان امتیازی سنجیده میشه، لطفا فرم ارزیابی ما را پر کنید و اطلاعات مورد نیاز مربوط به خود و همسرتون رو وارد کنید تا کارشناسان ما با مرور رزومه شما در این مسیر شما را همراهی کنند. به خاطر داشته باشید که این مشاوره رایگان می باشد. فرم ارزیابی مهاجرت

 2. موناگفته
  4 روز پیش

  سلام من ۳۸ سالمه و پرستار هستم ۱۲ سال سابقه کار دارم میخواستم بدونم شرایط مهاجرت به کانادا از طریق اسکیلد ورکر دارم

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 روز پیش

   سلام بر شما، دوست عزیز در حال حاضر برای 3 گروه پزشکان، دندان پزشکان و پرستاران تنها امکان مهاجرت بهدانمارک موجود است.

 3. سیامکگفته
  1 هفته پیش

  چقدر خوبه که ویدیو داره، اصلا حسش نبود این همه متن رو بخونم. اما روش های دریافت ویزای کاری کانادا خیلی زیاده که، من گیج شدم کدوم بهم میخوره اینجا هم حالش ندارم توضیح بدم شماره مو زدم تو این فرمتون حالاا ایشا.. که جوابمو بگیرم.

  1. پریسا انصاری پورگفته
   1 هفته پیش

   سلام بر شما - باعث افتخاره که مطالب مورد پذیرش تون واقع شد، علاوه بر فرم ارزیابی با ارسال کلمه "ویزا " به شماره 30006016 نیز می تونید منتظر تماس مشاوران ما باشید.

 4. لطیف پورگفته
  3 هفته پیش

  خب با توجه به محتوایی که فراهم کرده بودین هر کسی بخواد ویزای کاری کانادا را بگیره باید توی سیستم اکسپرس امتیاز کسب کنه. اگه امتیازمون به حد مورد نیاز نرسه راه دیگه ای وجود نداره؟

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام دوست عزیز. روش های مهاجرت به کانادا بسیار زیاد هستند. شما با توجه به شرایط و مشخصات خود می توانید از هر یک از شیوه های مورد تائید دولت فدرال کانادا اقدام به مهاجرت کنید. چنانچه نتوانید از طریق سیستم اکسپرس اینتری امتیاز مورد نیاز را کسب کنید، ممکن است روش دیگری برای شما کارساز باشد. بنابراین برای ارزیابی بهتر شرایط خود فرم ارزیابی مهاجرت را در آدرس https://parsicanada.com/assessment-enquiry/ پر کنید و یا کلمه ویزا را به شماره 30006016 ارسال نمایید.

 5. جهانگیریگفته
  3 هفته پیش

  سلام و ارادت. بنده 5 ساله سابقه کار مدیریتی توی یه شرکت خصوصی دارم و اینکه رشتم مدیریت بازرگانی بوده، آیا مسیر مهاجرتی هست که من بتونم برای کار به کانادا برم؟

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام به شما دوست گرامی. بله با توجه به سابقه کاری که در زمینه مدیریت دارید و رشته تحصیلی تان می توانید از روش های مختلف کاری، اکسپرس اینتری، تحصیلی و ... اقدام کنید. برای پروسه مهاجرت به کانادا شما باید شرایط و مدارک و سوابق خود را به شکل کامل ارائه کنید تا بهترین شیوه مهاجرتی برای شما در نظر گرفته شود و کارشناسان و وکلا بتوانند شما را با استفاده از روش مناسب هدایت و پرونده تان را پیگیری کنند. بهتر است ابتدا فرم ارزیابی مهاجرت ما را به ادرس https://parsicanada.com/assessment-enquiry/ پر کنید و یا کلمه ویزا را برای دریافت مشاوره رایگان متخصصین مهاجرتی ما پیامک کنید.

 6. سیناگفته
  3 هفته پیش

  سلا من 4 ساله با مدرک ارشد توی دانشگاه تدریس می کنم و البته رشته خودم نیز آموزش زبان انگلیسی بوده، امکان اخذ اقامت کاری کانادا برای بنده وجود داره؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام. بله دوست عزیز چنین امکانی برای شما با استفاده از روش پذیرش نیروهای کاری ماهر فدرال یعنی skilled worker و یا با دریافت یک پیشنهاد شغلی (جاب آفر) از سوی یک کارفرمای کانادایی وجود دارد. اما باید شرایط و مدارک شما به کلی بررسی و ارزیابی گردد تا اطلاعات دقیق تری در اختیارتان قرار گیرد. برای این منظور کافیست فرم ارزیابی مهاجرت را به آدرس https://parsicanada.com/assessment-enquiry/ پر کنید و یا کلمه ویزا را به شماره 30006016 ارسال کنید تا کارشناسان پارسی کانادا مشاوره رایگاندر این زمینه را به شما ارائه بدهند.

ارسال نظرات