موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

ویزای کار کانادا

شرایط مناسب کار در کانادا سبب شده است تا ایرانیان زیادی هر ساله به‌دنبال مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور باشند. رسیدن به زندگی ایده‌آل، داشتن درآمد بالا و احساس رضایت از زندگی دلایلی هستند که نه تنها ایرانیان، بلکه مردم سایر کشورها را هم به کانادا می‌کشاند.

مهاجرت کاری کانادا روش‌ها، نکات و جزئیات زیادی دارد. در این مقاله قرار است درباره مشاغل پر تقاضای کانادا، انواع ویزای کاری کانادا، مدارک و شرایط آن و همچنین سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا از طریق کار مطالعه کنید.

 

مشاغل مورد نیاز کانادا

اگر می‌خواهید ویزای کار کانادا را دریافت کنید، احتمالا در قدم اول به دنبال این هستید که بدانید مشاغل پرتقاضا در کانادا کدامند.

کانادا هر ساله مشاغل موجود در بازار کار خود را در یک طبقه بندی به نام طبقه بندی ملی مشاغل کانادا منتشر می‌کند.

مشاغل پر رونق کانادا و پیش‌بینی های بازار کار کانادا هم هر ساله توسط منابع مختلف گزارش‌ می‌شود.

مشاغل مورد نیاز کانادا

با توجه به روند بهبود کند بازارهای اقتصادی پس از شروع درمان ویروس کرونا، حوزه های کاری مختلف هم کم کم به روند عادی قبلی برمی‌گردند.

بازار کار کانادا هم در برخی مشاغل و تخصص‌ها از جمله تکنولوژی، اداری، فنی مهندسی، پزشکی و تدارکاتی پر رونق پیش‌بینی می‌شود.

مشاغلی مانند برنامه‌نویس، توسعه‌دهنده وب، تکنسین شبکه‌های کامپیوتری، پرستار، داروساز، راننده، جوشکار، مونتاژکار، حسابدار و … جز مشاغل مورد نیاز کانادا هستند.

حوزه‌های کاری فعال و پر رونق در بازار کار کانادا در سال 2021 را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

حوزه های شغلی پر رونق در بازار کار کانادا در 2021
فناوری اطلاعاتفنی مهندسی
پزشکیمشاغل تدارکاتی
مالی و حسابداریمشاغل اداری
پشتیبانی و ارتباط با مشتریحقوق و وکالت

بسیاری از این مشاغل این حوزه‌ها، به‌عنوان شغل های پردرآمد در کانادا به حساب می‌آیند. به‌عنوان مثال برای حوزه تکنولوژی و مشاغلی همچون برنامه‌نویس و توسعه دهنده نرم‌افزار در سال 2021 درآمد سالانه 90 تا 130 هزار دلار تخمین زده می‌شود.

یا برای مشاغل اداری این مقدار مبلغی در حدود 40 هزار تا 50 هزار دلار پیش‌بینی می‌شود.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2021 در حوزه های کاری مختلف را در مطلب زیر مطالعه کنید:

مشاغل مورد نیاز کانادا

 

شرایط ویزای کار کانادا

برای دریافت اقامت کاری کانادا، روش‌های های مهاجرتی مختلفی وجود دارد. ویزاهای مختلفی هم برای کار در کانادا صادر می‌شود که هر کدام دارای شرایط منحصر به خود است.

به‌طور کلی می‌توان گفت اگر شرایط عمومی فرد مناسب باشد و در حوزه کاری خود تخصص و مهارت داشته باشد، احتمال پذیرش او در روش‌های مختلف مهاجرت کاری کانادا امکان پذیر است.

در ادامه، با شرایط عمومی دریافت ویزای کار کانادا آشنا خواهید شد.

شرایط عمومی دریافت ویزای کاری کانادا

 • سن (بسته به روش مهاجرتی و نوع ویزا متفاوت است)
 • سابقه کاری (بسته به روش مهاجرتی و نوع ویزا متفاوت است)
 • مدرک معتبر زبان انگلیسی یا فرانسه (CELPIP, IELTS, TEF)
 • پاسپورت معتبر و مدت دار
 • عدم سو سابقه کیفری
 • سلامت جسمی
 • حداقل سرمایه کافی برای اقامت کانادا

 

انواع ویزای کاری کانادا

برای مهاجرت به کانادا از طریق کار، 4 روش اصلی وجود دارد. شما می ‌توانید از طریق برنامه مهاجرت استانی (PNP)، برنامه مهاجرت فدرال (Federal)، جاب آفر کانادا (Job Offer) و مجوز کار پس از تحصیل (PGWP) برای اقامت کاری کانادا اقدام کنید.

البته، روش‌های فدرال و استانی تنوع بیشتری را در مسیر مهاجرت به کانادا از طریق کار ارائه می‌دهند. در ادامه، شما را با هرکدام از این روش‌ها آشنا خواهیم کرد.

انواع ویزای کار کانادا

 

مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه فدرال

اخذ اقامت کاری کانادا از طریق برنامه‌های فدرال یکی از مرسوم‌ترین روش‌های مهاجرت کاری کانادا است.

برای اخذ ویزای کار کانادا از طریق برنامه فدرال چند روش وجود دارد. اسکیل ورکر کانادا (FSWP) و اسکیل ترید کانادا (FSTP) ازجمله روش‌هایی هستند که می‌توان به کمک آن‌ها برای دریافت ویزای کاری کانادا اقدام کرد.

 

اسکیل ورکر کانادا (Federal Skilled Worker)

اسکیل ورکر ویزای مخصوص کارگران ماهر است که شانس مهاجرت کاری به کانادا را بر اساس مهارت، سابقه کاری، مدرک زبان و … به همراه می آورد.

کارگران و نیروهای متخصص و ماهر گروه های شغلی 0، A و B می توانند با استفاده از این برنامه به کانادا مهاجرت کنند. اطلاعات بیشتر درباره اسکیل ورکر کانادا را در مطلب زیر مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: اسکیل ورکر کانادا

 

اسکیل ترید کانادا (Federal Skilled Trades)

اسکیل ترید نوعی ویزای مخصوص افراد متخصص و فنی در کانادا است. افرادی که در مشاغل فنی گروه شغلی B مهارت و تخصص دارند، می توانند با استفاده از این برنامه و بر اساس سیستم امتیاز سنجی به کانادا مهاجرت کنند.

اطلاعات بیشتر درباره اسکیل ترید کانادا را می توانید در مطلب زیر مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: اسکیل ترید کانادا

 

جاب آفر کانادا (Job Offer)

همانطور که شاید متوجه شده باشید، منظور از جاب آفر، دریافت یک پیشنهاد شغلی است. معمولا در مشاغل متنوعی می توانید با اخذ جاب آفر کانادا اقامت کانادا را بگیرید.

اما این مشاغل همیشه به تفکیک ایالت ها و یا فدرال دسته بندی می شوند.

در کل می توانیم بگوییم، استفاده از جاب آفر کانادا برای افرادی که می خواهند امتیاز خود را در برنامه اکسپرس انتری تقویت کنند، گزینه ایده آلی می باشد.

اما برای کسب اطلاعات جامع و دقیق درباره ویزای جاب آفر کانادا مطلب زیر را از دست ندهید…

بیشتر بخوانید: جاب آفر کانادا


برای مهاجرت کاری کانادا از طریق روش های فدرال، باید از طریق سیستم اکسپرس انتری اقدام کرد.

 

مهاجرت کاری کانادا از طریق برنامه استانی

در کنار برنامه‌های فدرال، هر استان برنامه خاصی را برای پذیرش نیروی کار ماهر و متخصص دارد.

معمولاً در برنامه‌های استانی یک سیستم امتیازدهی وجود دارد که فرد بر اساس آن ارزیابی ‌شده و به کارفرما و یا مشاغل پر تقاضا معرفی می‌شود.

استان‌های ساسکاچوان و بریتیش کلمبیا از محبوب ترین و مهاجرپذیرترین استان‌های کانادا هستند که تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا هم به این استان ها مهاجرت می‌کنند.

برنامه استانی ساسکاچوان

ساسکاچوان یکی از مقاصد محبوب برای متقاضیان مهاجرت است.

بدلیل هزینه های زندگی نه چندان بالا در ساسکاچوان نسبت به ایالت های دیگر کانادا و بازار کار مناسب، بسیاری از متقاضیان به این استان مهاجرت می کنند.

روش های مختلفی برای مهاجرت کاری به ساسکاچوان وجود دارد که معمولا این افراد از طریق اکسپرس اینتری اقدام می کنند.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی ساسکاچوان

برنامه استانی بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا غربی ترین استان در کانادا است. این ایالت به دلیل موقعیت جغرافیای و پیشرفت شهری، فرصت های شغلی بسیاری را در حوزه های مختلف تکنولوژی، فنی، مهندسی و … در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

برای مهاجرت کاری کانادا از طریق برنامه استانی بریتیش کلمبیا، روش های مختلفی وجود دارد که پیشنهاد کاری یکی از متداول ترین آن ها است.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر بریتیش کلمبیا

 

اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت کاری استانی کانادا را در مطلب زیر دنبال کنید:

مهاجرت کاری استانی (PNP)

 

افرادی که می خواهند ویزای کار کانادا را دریافت کرده و به این کشور مهاجرت کنند، معمولا باید از طریق سیستم اکسپرس انتری اقدام کنند.

ویزای کار پس از تحصیل در کانادا (Post Graduate Work Permit)

برای دانشجویانی که در کانادا در حال تحصیل هستند، شانس کار کردن همیشه وجود دارد. اما مهم‌تر از کار حین تحصیل، پیدا کردن شغل بعد از فارغ‌التحصیلی است.

دولت کانادا شرایط اخذ اقامت کاری کانادا و ویزای دائم کانادا را برای فارغ التحصیلان دانشگاه‌های این کشور فراهم کرده است.

دانشجویانی که مقطع بالاتر از دیپلم را در کانادا گذرانده‌اند، پس از فارغ التحصیلی به مدت 180 روز وقت دارند پس از پیدا کرده یک کار مناسب، درخواست ویزای کار پس از تحصیل (PGWP) دهند.

این افراد می‌توانند تا سقف 3 سال ویزای کار پس از تحصیل اخذ کرده و در کانادا اقامت داشته باشند. دانشجویان با این سابقه کاری می‌توانند از طریق برنامه تجربه کار کانادایی (Canadian Work Experience) یا روش‌هایی دیگر اقامت دائم کانادا را اخذ کنند.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

هزینه ویزای کار کانادا

از آن جایی ‌که برای مهاجرت به کانادا از طریق کار، روش‌های مختلفی وجود دارد و قیمت ارز هم به‌صورت مداوم در حال تغییر است، نمی‌توان مبلغ دقیقی را به‌عنوان هزینه ویزای کاری کانادا در نظر گرفت.

متداول‌ترین هزینه ویزای کاری کانادا معمولا هزینه‌های صدور مدارک، انگشت نگاری، صدور ویزا و مبلغی برای تمکن مالی را شامل می‌شود.

مدارک لازم برای ویزای کار کانادا

برای مهاجرت کاری به کانادا باید مدارکی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود را ارائه کرد.

 • مدرک زبان (CELPIP, IELTS, TEF)
 • مدارک سابقه کاری
 • مدرک دوره‌های گذرانده شده و مهارت‌ها
 • مدارک تحصیلی معتبر و معادل سازی شده
 • مدارک تمکن مالی
 • مدارک شخصی (شناسنامه، عکس، کارت پایان خدمت، کارت ملی، سند ازدواج و …)
 • مدارک نداشتن سو سابقه کیفری
 • ارائه قرارداد کاری
 • ارائه اطلاعات بیومتریک
 • مدارک دال بر داشتن سلامت جسمی
 • ارائه مدرک پرداخت هزینه ویزا

بررسی وضعیت کار در کانادا

شرایط کار در کانادا برای ایرانیان و به‌طور کلی برای مردم سایر کشور استاندارد و مناسب است.

ساعت کاری معقول، ثبات اقتصادی و درآمد بالا، شرایط کار در کانادا را برای ایرانیان و مردم سایر کشورهای دیگر ایده آل کرده است.

عموماً، ساعات عادی کار در این کشور هشت ساعت در روز و ۴۰ ساعت در هفته است. برای کسانی که قصد کار کردن در ساعت بیشتر را دارند، حداکثر زمان کار هفتگی ۴۸ ساعت در نظر گرفته‌شده است.

از طرف دیگر، بازنشستگی در این کشور لغو شده و کسانی که تا سن 70 سالگی مشغول به کار باشند، می‌توانند از ۴۲ درصد مزایای بیشتری بهره‌مند شوند.

امتیازبندی ویزای کار کانادا

همان‌طور که احتمالا تا الان متوجه شده‌اید، بسیاری از روش‌های اخذ ویزای کاری کانادا، بر اساس سیستم امتیاز بندی کار می‌کنند.

به‌عنوان مثال برای مهاجرت کاری به کانادا از طریق اکسپرس اینتری، باید امتیاز بالایی را در رتبه‌بندی کسب کنید.

امتیازبندی ویزای کار کانادا

فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، سابقه کاری، مدرک زبان، داشتن پیشنهاد شغلی، قبول شدن در برنامه‌های استانی و … باعث می‌شوند تا شما امتیاز بالایی برای مهاجرت کاری به کانادا بگیرید.

اطلاعات بیشتر درباره امتیازبندی ویزای کار کانادا را در مطلب زیر دنبال کنید:

امتیازبندی اکسپرس اینتری

 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متداول

زمان پردازش و دریافت ویزای کار کانادا با توجه به نوع ویزا و دفتری که به آن درخواست داده اید بستگی دارد. اما با توجه به نمونه های دیگر شما بین حداقل چند روز و یا حداکثر 27 هفته مجوز کار کانادا را دریافت خواهید کرد.
درحال حاضر مشاغلی مثل پرستاری (باسابقه و دارای پروانه کار)، دستیار شغلی یا فیزیوتراپی، روانشناس، داروساز، بینایی سنج و تکنسین ها یا دستیارهای دامپزشکی بیشترین تقاضا را برای اخذ ویزا کار کانادا دارند.
به طور معمول افراد 18 تا 35 سال می توانند برای دریافت مجوز کار کانادا اقدام کنند.
مدت زمان اعتبار ویزای کار کاملا به نوع کار در کانادا و نوع ویزای کاری درخواست شده بستگی دارد. ویزاهای کار از داخل کانادا قابل تمدید هستند اما بعضی از ویزاهای کاری محدودیت زمانی دارند.
بله، شما می توانید همزمان این کار را انجام دهید. بسیاری از افراد قصد دوگانه دارند و این یعنی آن ها می توانند به طور موقت در کانادا کار کنند و پس از آن به طور دائم در کانادا اقامت و کار کنند.
برنامه اسکیل ورکر و یا داشتن پیشنهاد کاری از سمت ایالت های این کشور باعث می شود که شخص بتواند اقامت دائم این کشور را از آن خود کند.
 شما با ارائه دعوتنامه یا نامه پذیرش از سوی یک کارفرما، شرکت و یا نهادهای کانادایی می توانید مدت زمان صدور ویزای کار کانادا را سرعت ببخشید.


‫115 دیدگاه در “ویزای کار کانادا
 1. سعیدگفته
  5 روز پیش

  سلام مدرک دکتری شیمی تجزیه با سابقه کار دولتی دارم آیا امکان مهاجرت به کانادا برای این رشته وجود دارد؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  1. علیزادهگفته
   3 روز پیش

   دوست عزیز سلام ، بله میتوانید اقدام کنید، برای دریافت مشاوره ی رایگان در این زمینه می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید ، کارشناسان ما پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس می گیرند. آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم

 2. رضا رستمیگفته
  5 روز پیش

  سلام خسته نباشید. برای کار در کانادا میخوام اقدام کنم. 30 سالم مهندس مهماری هستم 7 سال سابقه کار با بیمه دارم. متاهل هستم. چطور میتونم اقدام کنم. ایا شرایط من با ویزای کار همخوانی داره میشه برام توضیح بدید

  1. علیزادهگفته
   5 روز پیش

   دوست عزیز سلام ، شما می توانید از طریق پروسه ی federal skilled worker (express entry) اقدام کنید . شما میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان ما پس از بررسی فرم با شما جهت مشاوره کامل تماس می گیرند. آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم

 3. محمد تقی جعفر بگلوگفته
  1 هفته پیش

  من ۴۱ سالمه راننده لیفتراک هستم دیپلم دارم ۱۲ سال سابقه تو همین جایی که کار میکنم دارم شرایط رفتن به کانادا رو دارم؟؟؟؟

  1. علیزادهگفته
   4 روز پیش

   دوست عزیز سلام ، رزومه شما باید به صورت کامل توسط کارشناسان ما بررسی شود. در همین خصوص می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید ، کارشناسان ما پس از بررسی فرم جهت مشاوره ی کامل با شما تماس می گیرند. آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم

 4. پوریا جلالیانگفته
  1 هفته پیش

  سلام ۲۵سالمه کاردانی رشته بازیگری هستم ‌درحال حاضر کلاسای زبان رومی رم مدرک فنی حرفه ای رشته عکاسی روهم دارم عمه ام هم درکاناداست باتوجه به اینکه عمل تعویض دریچه قلب انجام دادم ‌هیچ دارویی مصرف نمی کنم ‌شرایط جسمانیم خداروشکر کاملا طبیعی است آیا امکان مهاجرت واقدام به ویزای کاردارم ؟لطفا راهنمایی کنید🙏🏻

  1. علیزادهگفته
   4 روز پیش

   دوست عزیز سلام ، بله امکان اقدام برای شما وجود دارد ، شرایط شما باید از نظر تحصیلات ، سطح زبان و ... بررسی شود در همین خصوص می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید کارشناسان ما پس از بررسی فرم جهت مشاوره ی کامل با شما تماس میگیرند. آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم

 5. سامگفته
  1 هفته پیش

  سلام. وقتتون بخیر سام هستم. 30 ساله. مجرد. فوق لیسانس مهندسی نفت- حفاری با معدل بالا دارم. تجربه کاری توی فیلد تخصصی خودم (دکل حفاری) ندارم اما 4-5 سابقه بیمه توی شرکت های بازرگانی نفتی دارم. توی سوابقم مدتی هم شرکت داشتم و مدیرعامل بودم. کارهای متفرقه از جمله نقاشی ساختمان، پرورش ماهی زینتی و کارهای تاسیساتی هم توی تجربیاتم دارم. برای مهارجرت حتی حاضرم به عنوان راننده موتور یا ماشین مشغول به کار بشم. بهترین گزینه برای مهاجرت سریع به کانادا با امکان اخذ اقامت دائم در آینده رو میشه بفرمایین. و اینکه هزینه ها و سرمایه مورد نیاز اولیه تا بدست آوردن اولین درامد داخل خاک کانادا چقدر هستش؟ با تشکر

  1. علیزادهگفته
   5 روز پیش

   دوست عزیز سلام ، با توجه به شرایطتون اگه نمره زبان CLB9 رو در آزمون آیلتس کسب میکنید برای فدرال اسکیلد ورکر میتونید اقدام کنید و شرایطتون خوبه البته میتونید برای بررسی دقیق تر شرایطتتون از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید کارشناسان ما جهت مشاوره ی کامل با شما تماس می گیرند. آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم

 6. محمدرضاگفته
  1 هفته پیش

  سلام بنده فوق لیسانس الکترونیک دارم ۵ سال سابقه کار دارم با بیمه . زبان هم تا شش ماه دیگه امتحان میدم حدودا جنرال اورال ۶.۵ رو میتونم بیارم. متاهل هستم ولی فقط خودم میخام برم برای کار میخاستم بدونم برای اسکیل ورکر میشه اقدام کنم شانسم چقدر هست موسسه میتونه جاب افر پیدا کنه برام و اینکه حدودا هزینه موسسه دریافت میکنه بابت جاب افر چقدر هست

  1. علیزادهگفته
   1 هفته پیش

   دوست عزیز سلام ، در انتخاب روش اخذ اقامت دائم یکی از مهترین آیتم ها سن هستش اما با توجه به سطح تحصیلات و سطح زبان قابل ارائه از سمت شما شرایط خوبی برای اخذ اقامت دائم دارید جهت تعیین دقیق روش قابل اقدام برای شما میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید کارشناسان ما پس از بررسی فرم ارزیابی جهت مشاوره ی کامل با شما تماس میگیرند. آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

 7. فرحگفته
  3 هفته پیش

  سلام وقت بخیر من ۲۸ سالمه کارشناس ارشد حسابداری هستم و نزدیک به سه سال سابقه کاری دارم....برای گرفتن مدرک زبان هم تقریبا آماده هستم.وه رپشی به نظرتان برای مهاجرت من به کانادا مناسب است؟

  1. علیزادهگفته
   3 هفته پیش

   سلام دوست عزیز، با توجه به شرایط خوبی که دارید از طریق پروسه federal skilled worker (express entry) میتوانید اقدام کنید. برای ارزیابی دقیق تر شرایط شما میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، مشاوران ارشا ما پس از ارزیابی شرایط شما ، با شما تماس میگیرند، آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

 8. مرتضیگفته
  3 هفته پیش

  سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون بنده ۳۲ سالمه کارشناسی ارشد مهندسی معدن از دانشگاه تهران معدل ۱۷ کارشناسی مهندسی معدن دانشگاه بیرجند معدل ۱۶٫۵ سابقه کار ۳ سال متاهل ایا شرایط بنده برای ویزای کار مناسب هست؟!

  1. علیزادهگفته
   3 هفته پیش

   دوست عزیز سلام، برای ارزیابی کامل ما نیازمند رزومه کامل شغلی شما هستیم لطف بفرمایید فرم ثبت نام خود را ز طریق لینک زیر تکمیل کنید. آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

 9. Elmiraگفته
  3 هفته پیش

  سلام وقتتون بخیر من کارشناسی مامایی دارم برای مستر میتونم رشته ی پرستاری بخونم در کانادا؟ازمون ورودی خاصی داره؟

  1. علیزادهگفته
   3 هفته پیش

   سلام دوست عزیز ، سلام بله اما باید معدل بالای ۱۵ باشه و نمره آیلتس آکادمیک داشته باشن، میتوانیید برای ارزیابی دقیق تر از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را پرکنید. آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

 10. Zeinab Iranzadehگفته
  1 ماه پیش

  سلام، من ۳۷ ساله هستم . دیپلم گرافیک از فنی حرفه ای، مدرک کاردانی گرافیک و لیسانس طراحی پارچه و لباس از ایتالیا دارم. تو زمینه گرافیک به طور فری لنس کار کردم و کارهام در حوزه تصویرسازی در سطح بین المللی و به صورت كتاب تو آلمان چاپ شده (۳ کتاب اختصاصی با کارهای خودم و ۲ کتاب همراه با سایرهنرمندان) . تو سال ۲۰۲۰ هم تو زمینه طرح پارچه جایزه بین المللی دریافت کردم. می خواستم بپرسم شانسی برای دریافت جاب آفر گرافیست در کانادا دارم یا خیر. ممنونم

  1. زینب رضاییگفته
   4 هفته پیش

   درود بر شما. با شرایط موجود(کووید 19) کمی پیدا کردن شغل احتمالش ضعیفه اما میتونید برای خود اشتغالی اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و جواب سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 11. علیگفته
  1 ماه پیش

  سلام بنده ۱۹ سالمه و دانشجوی حقوق هستم زبانم خوبه و میتونم تا یه سال آیتلس رو بگیرم چ روشی رو برام پیشنهاد میکنین برای ویزا و اقامت؟

  1. زینب رضاییگفته
   4 هفته پیش

   درود بر شما. با توجه به شرایط شما بهترین روش، روش تحصیلی هست. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و جواب سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 12. وحیدگفته
  1 ماه پیش

  سلام من ۳۰ سالم هست و برقکار صنعتی هستم و ۸ سال سابقه کار دارم ولی مدرک تحصیلی ندارم آیا امکان داره واسه کار تو کانادا قبول بشم؟؟

  1. زینب رضاییگفته
   4 هفته پیش

   درود بر شما. شما مدرک فنی حرفه ای در این زمینه دارید؟ برای کار در این رشته نیاز به مدارک مورد تایید کانادا دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و جواب سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 13. سودابهگفته
  1 ماه پیش

  با سلام من 37 ساله لیسانس مهندسی پزشکی هستم با 12 سال سابقه کار تخصصی فنی و بازرگانی مهندسی پزشکی، مدیرعامل شرکت خودم در ایران هستم. ویزای پنج ساله توریستی کانادا دارم. مشکلی برای امتحان آیلتس ندارم. سریعترین راه برای دریافت اقامت دائم کانادا چه میباشد؟

  1. زینب رضاییگفته
   4 هفته پیش

   درود بر شما. برای شما روش آی سی تی یا استارت آپ مناسب هست. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و جواب سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 14. حامدگفته
  1 ماه پیش

  سلام برنامه نویس تحت وب و طراحی سایت هستم با مدرک اموزشگاهی 2سال سابقه کار و چند نمونه کار پروجه دارم مدرک دانشگاهیم اما کارشناسی مکانیک هست ایلتس 8 دارم و 24 سالمه شرایط چطوره برای اقدام؟؟؟

  1. زینب رضاییگفته
   4 هفته پیش

   درود بر شما. شرایط شما برای دریافت ویزای تحصیلی در مقطع ارشد خوب هست. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و جواب سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 15. کامرانگفته
  1 ماه پیش

  سلام وقتتون بخیر ، من 20 سال سن دارم و یک ساله به صورت حرفه ای برنامه نویسی در یک شرکت تاپ ایران انجام میدم ، مدرک فوق دیپلم دانشکده فنی دارم و در رشته مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد کارشناسی مشغول به تحصیلم ، مدرک زبان ندارم ولی reading و listening در حد قابل قبول هستش ، میخواستم بپرسم امکان اینکه بتونم چند سال آینده مهاجرت کنم هستش؟ و با کدوم ویزا بهتر هستش اقدام کنم؟

  1. زینب رضاییگفته
   1 ماه پیش

   درود بر شما. بهترین گزینه برای شما ویزای تحصیلی هست. که البته باید حتما نمره آیلتس مطلوب رو بیارید و مدرک کارشناسیتون رو هم بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما رو پر کنید و جواب سوالاتون رو رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 16. مسعودگفته
  2 ماه پیش

  سلام من 46 ساله 28 سال سابقه کار تدریس در اموزش و پرورش و دانشگاه ازاد دارم. دانشجو دکترا شیمی هستم. اما خانمم 39 ساله کارشناس ازشد مدیریت زبانش عالیه و مدرک آشپزی و شیرنی پزی بین المللی داره اما هنوز سابقه بیمه نداره. در کانادا حدود 40 تا فامیل ها ساکن هستن. در ملبورن خواهر خانمم و وبرلین هم خواهر خانمم ساکن هستن. چه راهی برای مهاجرت به کانادا یا استرالیا یا آلمان هر کدوم راحتره میتونم داشته باشم . ممنون

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز برای خانمتون فرم اسکیل ورکر استرالیا پر کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 17. هومنگفته
  2 ماه پیش

  سلام من لیسانس علوم آزمایشگاه دامپزشکی دارم ۳۱ سال سنمه معدل دانشگام بالا نیست همسرم پرستاره چه روشی برای مهاجرت به کانادا پیشنهاد میکنین؟؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست و همراه پارسی کانادا بهترین چیزی که برای شما به ذهن میرسه، مهاجرت از طریق استارت آپه. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 18. NEDAگفته
  2 ماه پیش

  باسلام من ۳۰سالم هست مدرک کارشناسی مهندسی معماری دارم با معدل الف، ولی به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارم میخواستم ببینم با توجه به سن من امکان اخذ ویزای تحصیل توی کشور کانادا برام وجود داره یا نه

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز باید حتما بتونید حداقل نمره آیلتس ۶.۵ داشته باشید تا بشه برای ویزا تحصیلی مقطع ارشد اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 19. سعید اسدیگفته
  2 ماه پیش

  سلام ،وقت بخیر مهندس برق ام بعد از اتمام درس سریعا مشغول کار شدم ۲۶ مجرد دوسال رزومه کاری دارم ، درزمینه ی اتوماسیون صنعتی فعالیت داشتم مسلط ام و فعلا هم در صنایع پلیمری مشغول به کار هستم و توی این کار هم تخصص دارم مدرک زبان انگلیسی ایم هم دارم میخونم که بگیرم شرایط از نظر امتیاز و اولویت برای دریافت ویزا کاری رو برام چند درصد پیش بینی میکنید؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز برای ویزای کار نیاز به پیشنهاد کاری از شرکت و کارفرمای کانادایی دارید و همچنین باید LMIA مثبت براتون گرفته بشه. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 20. SamiraNaziriگفته
  2 ماه پیش

  سلام خسته نباشید من دانشجوی پرستاری هستم و بعد از طرحم می‌خوام برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم می‌خوام در آزمون RNکانادا که برای پرستاران هست شرکت کنم بعد از قبول شدنم از کدوم روش میتونم برم؟و اینکه چند ماه بعد از ورودم به کانادا اولین حقوق مربوط به کار پرستاریمو میتونم داشته باشم؟در واقع برای اینکار به چقدر سرمایه لازم دارم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز برای ریجستر شدن ابتدا لازمه که اقامت دائم داشته باشید. پیشنهاد ما اینه که نمره آیلتس آکادمیک ارائه بدید و تحصیلی اقدام کنید. بعد ارشد گرفتن و کسب ۱ سال تجربه کانادایی از طریق برنامه کلاس تجربه کانادایی برای اقامت دائم اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 21. هیوا شعبانپورگفته
  2 ماه پیش

  سلام وقت بخیر من ۲۶ سالمه و یک سال و نیم حدودا سابقه کار دارم ماما هستم و مدرکم لیسانس هست برای مهاجرت ب کانادا از طریق ویزای کاری ب مشکل برمیخورم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست گرامی. از طریق فدرال اسکیل ورکرز میشه براتون اقدام کرد به شرط ارتقا رزومه و سطح زبان خوب در حد overal : 7.5 . برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 22. محمدگفته
  2 ماه پیش

  سلام و درود من مهندس عمران هستم و عضو نظام مهندسی با 4سال سابقه کار و بیمه. 30 سال سن دارم و زبان هم بلدم ولی مدرک نگرفتم. چه نوع ویزایی رو پیشنهاد میکنید. و اینکه شانسی دارم یا خیر. از لحاظ مالی هم حدود 30 هزار دلار دارم. ممنونم

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. روش اول اکسپرس اینتری هست برای شما، چون سن شما بسیار امتیاز خوبی بهتون میدهد. همچنین میتونید برای اسکیل ورکر استرالیا هم پرونده داشته باشید. اما در تمام پروسه ها داشتن مدرک زبان الزامیست. برای بررسی دقیق شرایط خودتون می تونید فرم ارزیابی رو در سایت ما پر کنید و جواب همه سوالات خود را در لحظه از مشاوران مهاجرتی ما بگیرید.فرم ارزیابی مهاجرت

  2. آیدینگفته
   1 ماه پیش

   سلام ۲۸ سالمه کارشناس مدیریت بازرگانی دارم مدرک آیلتس ۷ دارم و کمی سابقه کار در شرکت حسابداری دارم آیا من میتونم بعنوان حسابدار ویزای کاری بگیرم

  3. زینب رضاییگفته
   4 هفته پیش

   درود بر شما. شرایط شما برای مهاجرت از طریق فدرال اسکیلد ورکر مناسب ست. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و جواب سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 23. Ava...گفته
  2 ماه پیش

  سلام...همسر بنده فوق دیپلم مدیریت و شغلش پرورش دهنده بلدرچینو جزو بهترینها در این صنعته با رزومه کاری بالا و ۳۵ سالشه و زبانش هم ضعیفه چگور میتونه واسه کانادا اقامت کاری بگیره؟؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز با تغییر رزومه به سمت مهندسی کشاورزی یا علوم دامی میشه برای ساسکاچوان براتون اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 24. هانیهگفته
  2 ماه پیش

  سلام وقتتون بخیر. من 23سالمه و لیسانس حقوق دارم میخواستم بدونم با رشته ی من کدوم کشور بهتر هست برای مهاجرت.. و ایا ففط مهاجرت تحصیلی امکان پذیر هست با لیسانس حقوق امکان مهاجرت کاری هم وجود داره؟ ممنون

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز. ادامه تحصیل در رشته ی حقوق یا اخذ ویزای کار امکان پذیر نیست. بهتر است روش تحصیلی و کاری مجزا برای شما بررسی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 25. محمدرضا اقدسیگفته
  2 ماه پیش

  سلام من ۲۷ سالمه و در حوزه مدیریت پروژه های نرم افزاری مشغول به کار هستم دارای سابقه کار دولتی بسیار معتبر (بین المللی) به مدت ۱ سال و سابقه کاری در شرکت های خصوصی به مدت ۴ سال دارم که برای آن بیمه رد نشده است همچنین چندین مدرک بین المللی حوزه فعالیت خودم ( scrum master ) رو دارم و دارای مدرک کارشناسی در رشته صنایع و مدیریت پروژه می باشم. اما زبان انگیلیسی خوبی ندارم و متوسط رو به پایین هست زبانم چه اقداماتی باید انجام بدم برای ویزای کاری و اصلا امکانش هست یا خیر تمکن مالی چه مقدار باید باشد؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز سن و رشته شما مناسب کاناداست اما میزان نمره آیلتس شما تعیین کننده و فاکتور مهمیه برای ارتقا امتیاز. ما راه حل های خوبی داریم لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 26. Zahraگفته
  3 ماه پیش

  سلام من 23 سالم هست مدرک دیپلم تجربی دارم مدرک تافل دارم و مدرک مربی گری مهد کودک دارم و مدرک خیاطی هم دارم و زبان اسپانیایی هم بلد هستم ولی مدرکشو ندارم آیا میشود که ویزای کاری گرفت برای کانادا و راهشو میشه بفرمایید از طریق شما باید ثبت نام کرد یا شخصأ اقدام کنیم مرسی

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز ویزای کار خیر. صرفا در رنج سنی شما ویزای تحصیلی امکانپذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 27. Arminگفته
  3 ماه پیش

  ۳۰ ساله کارشناس آی تی دانشگاه غیر انتفاعی مجرد و کار در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی سایت انجام میدم زبانم خوبه ولی آزمونی ندادم میتونم برای ویزای کار اقدام کنم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست گرامی اگر رزومه ی شما در زمینه ی طراحی سایت شاخص و تخصصی باشه بله میتوانید. لازم است cv لاتین خود را برای ما ارسال کنین و هم چنین شما واجد شرایط هستید از سیستم اکسپرس برای کانادا اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 28. مهردادگفته
  3 ماه پیش

  سلام وقت بخير من 36 سال دارم و كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني (گرايش مديريت مالي) با معدل 17.5 از دانشگاه آزاد؛ 4 سال سابقه كار به عنوان كارشناس بودجه در وزارت نيرو(صنعت برق) دارم؛ زبانم در سطح intermediate هست. با فرض اينكه آيلتس بگيرم، آيا امكان اخذ ويزاي كاري كانادا يا كشور انگليسي زبان ديگري رو دارم؟ اگر جواب مثبته، حداكثر تا چند سالگي اين امكان وجود خواهد داشت؟ آيا در 40 سالگي و با داشتن 8 سال سابقه هم مي تونم ويزاي كاري بگيرم؟ ممنون

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز پیشنهاد وکیل ما در کانادا برای شما ویزای استارت آپ هستش. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 29. مهدیگفته
  3 ماه پیش

  سلام. من ۴۱سالمه.ارشد معماری دارم.پروانه پایه ۱نظام مهندسی .سابقه بیمه مرتبط بالا.زبانم متوسطه و برای آیلتس میتونم تلاش کنم. همسرم ۳۳سال.کارشناسی مهندسی برق.زبان عالی.برای GRE هم میتونه اقدام کنه.دوفرزند ۶و۸ساله داریم. آیا برای مهاجرت ب کانادا میتونیم اقدام کنیم؟و از اینجا واسه job offer اقدام کنیم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز بهترین گزینه برای شما اخذ ویزای تحصیلی برای همسرتون هستش. با توجه به سطح بالای زبان و رشتشون. خودتون هم میتونید ویزای کار به عنوان همراه بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 30. رضاگفته
  3 ماه پیش

  درود بر شما بنده 48 ساله هستم و برقکار ساختمان هستم با 15 سال سابقه کار مدرک تحصیلی در این رابطه ندارم مدت زمانی هست که به فکر مهاجرت به کانادا افتاده ام ایا امکان این کار برای بنده وجود دارد؟

  1. مینا نجفیگفته
   3 ماه پیش

   سلام و وقت بخیر دوست عزیز. شما در این سن تنها می تونید از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید. برای دریافت مشاوره رایگان فرم ارزیابی مهاجرتی رو در سایت ما تکمیل کنید تا دقیق تر شرایط تون بررسی بشه و پاسخ سوالات خود را به صورت رایگان بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 31. Shakila 24گفته
  3 ماه پیش

  سلام من شکیلا هیتم 23 ساله هستم ، لیسانس مدیریت گردشگری دارم 3 سال هم تجربه کار در هتل رو دارم و میخوام ویزای کاری هتلداری بگیرم . تو نظراتی که خوندم به یک نفر که 22 سال داشتند گفتید که نمیتونند ویزای کاری بگیرند و باید از ویزای تحصیلی اقدام کنند ولی من نمیخوام این کار و بکنم و تو تحقیقاتی که کردم همین که سنم کمه خودش یک امتیاز داره و به دردم میخوره . من الان لیسانس دارم و نمیخوام که بیشتر از لیسانس بخونم . لطفا بهم بگید با این شرایط میتونم که برای کار در یک هتل در شهر برلینگتون ویزای کاری بگیرم ؟ من باهاتون تماس هم میگیرم فقط قبلش شما لطف کنید و جواب سوال من و بدید .

  1. مینا نجفیگفته
   3 ماه پیش

   سلام دوست عزیز. شما با توجه به شرایط سنی که فرمودید، امکان گرفتن ویزای تحصیلی برای ارشد رو دارید. در حال حاضر به خاطر شرایط کرونا امکان اخذ ویزای کاری وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 32. مهرداد ملکیگفته
  3 ماه پیش

  سلام وقت شما بخیر من دانشجوی ترم آخر معماری با معدل الف هستم که تا خرداد درسم تموم میشه. 22 ساله هستم و زبان هم تا لول خوبی قبلا رفتم و ادامه دادن و گرفتن آیلس کار سختی فکر نمی کنم باشه برام. خیلی پیگیر مهاجرت تحصیلی به کانادا بودم که به فکرم زد چرا از طریق کاری مهاجرت نکنم؟ چون حقیقتش از تحصیل خسته شدم و به لیسانس معماری فعلا راضی هستم و میخوام روند زندگیم رو تغییر بدم و مهم ترین هدفم رفتن به کشوریه که رفاه و آسایش مردمش براش مهمه. خواستم بدونم شانس من در مهاجرت کاری به کانادا چقدر هست؟ اشاره کنم واقعا در مدل سازی حرفه ای عمل می کنم و بهش علاقه دارم. نمونه کار هم کم ندارم ولی سابقه کاری رسمی از اونجا که دانشجو هستم ندارم.

  1. مینا نجفیگفته
   3 ماه پیش

   سلام دوست عزیز. شما با این سن نمی تونید ویزای کاری دریافت نمایید و تنها از طریق تحصیلی می تونید اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. مینا نجفیگفته
   3 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. شما با این سن نمی تونید ویزای کاری دریافت نمایید و تنها از طریق تحصیلی می تونید اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و جواب سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 33. زهراگفته
  4 ماه پیش

  سلام . من ۴۱ سالمه و کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست دارم و ۱۲ سال سابقه کار به عنوان کارشناس hse رو دارم . آیا امکان گرفتن ویزای کار رو دارم؟

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. با توجه به مدرک تحصیلی و سابقه کاری که اعلام کردید. بله - امکان مهاجرت کاری برای شما وجود دارد. اما باید شرایط شما به طور دقیق تر بررسی شود. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 34. Salmanگفته
  4 ماه پیش

  سلام خسته نباشید بنده ۲۴ سال سن دارم مدرک لیسانس حقوق و زبان انگلیسی دارم ولی سابقه کاری ندارم چقدر شانس برای مهاجرت هست و قضیه تمکن مالیش چقدر هست

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما. برای مهاجرت کاری کانادا، فاکتور سن و مدرک تحصیلی رو دارید. مدرک زبان هم باید آیلتس یا مدرک معتبر زبان فرانسه باشه. شما می تونید با دریافت مدرک های فنی حرفه ای یا وزارت علوم برای خودتون امتیاز بیشتری کسب کنید. همچنین، روش اکسپرس انتری می تونه پیشنهاد خوبی باشه. البته روش های دیگری هم وجود داره و هر کدام هزینه و تمکن مالی خاص خودش را داره. بنابراین، برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 35. محمد حسینگفته
  4 ماه پیش

  سلام من ویزای کار کانادا رو گرفتم و بخاطر شانس قبولی ازدواجم رو ثبت نکردم و نامزد هستیم. حالا اگر بخوام برای ایشون اقدام کنم، بهتره قبل رفتن ازدواج کنیم یا برم پاسپورت بگیرم و بعد؟ و اینکه ایشون چون تحت تکفل من هستن و با ویزای همراه میان، بازم باید تمکن مالی نشون بدن یا خیر؟

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما. ابتدا باید نوع ویزای کاری کانادا شما مشخص باشه، موقت هست یا دائم. اگر موقت هست راحتتر اینه که بعد از ورود به کانادا و گرفتن اقامت دائم برای آوردن همسرتون اقدام کنید. چرا که در غیر این صورت به همسرتون هم ویزای موقت تعلق میگیره و احتمال ریجکتیش بالاست. ولی وقتی خودتون اقامت دائم دریافت کرده باشید خیلی راحت میتونید از طریق اسپانسرشیب برای ویزای همسرتون اقدام کنید. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 36. نویدگفته
  4 ماه پیش

  سلام خسته نباشید بنده تکنسین نصب و تعمیرات لوازم خانگی هستم سابقه کار بالای ۴ سال ۲۴ سالم هستش لیسانس مکانیک خودرو دارم ولی زبان بلد نیستم میخواستم بدونم شانسم چقدره برای اخذ ویزای کار

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما برای مهاجرت کاری کانادا، داشتن مدرک زبان الزامی هست. شرایط سنی و تحصیلات شما در فرآیند دریافت ویزا تاثیرگذاره. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 37. محمدگفته
  4 ماه پیش

  سلام من دکتری عمومی دامپزشکی با معدل الف از دانشگاه سراسری ارومیه دارم و سابقه کار هم در حین تحصیلم دارم مدرک آیلتس انگلیسی با نمره ۷.۵ دارم خواستم ببینم حداکثر طی چه مدت میتونم از طریق جاب افر به کانادا برم

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما. شرایط شما، برای دریافت ویزای کار کانادا مناسب هست. اگر شرط سنی رو هم داشته باشید این امر برای شما سریع تر پیش میرود. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 38. Younesگفته
  4 ماه پیش

  درود مرسی از اطلاعاتتون.ببخشید من ۱۸سالمه و دیپلم رشته انسانی دارم.و به فوتبال علاقه زیادی دارم چطوری باید درخواست کنم برای به کانادا رفتن...؟یعنی نمیشه بدون اینکه تخصصی داشته باشیم بپذیرن و بعدش در کار عادی باشم تا شرایط خوب بشه و در یکی از آکادمی های اون کشور پذیرفته بشم؟؟؟

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما، با توجه به سن مناسبی که دارید می تونید از طریق تحصیل به کانادا مهاجرت کنید. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 39. امیرگفته
  4 ماه پیش

  سلام.با کار تعمیرات موبایل یا تاتو میشه به کانادا مهاجرت کرد؟ و وضعیت این دو شغل در کانادا چطوریه؟

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما. از طریق حرفه تاتو که به نوعی آرایشگری محسوب میشه می تونید برای ویزای کار کانادا اقدام کنید. اقدام شما بستگی به شرایط خاصی داره که با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی می تونید اطلاعات دقیق را از کارشناسان ما به صورت رایگان دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 40. ساراگفته
  4 ماه پیش

  سلام وقتتون بخیر من ۳۵ سالمه و فوق لیسانس تکثیر و پرورش آبزیان هستم (شیلات) امکان مهاجرت برام وجود داره؟

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما. بله امکان مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه های مختلف برای شما مقدوره. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 41. یاسرگفته
  4 ماه پیش

  سلام من دیپلم انسانی و مکانیک ماشین هستم امکان مهاجرت کاری هست و فقط هزینه مهاجرت

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما. به اطلاعات بیشتری از شما نیاز هست. با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی،از مشاوران ما راهنمایی رایگان برای مهاجرت کاری به کانادا دریافت کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 42. Mahdiگفته
  4 ماه پیش

  سلام خسته نباشید وقت بخیر....من ۲۴ سالمه و بسیار علاقه مند به مهاجرت به کشور کانادا از طریق ویزای کار هستم...مدرک تحصیلی من دیپلم تصویر سازی با رایانه است و حدود ۳ سال سابقه کار فنی در عرصه تولید در و پنجره ای دو جداره و چند جداره دارم...میخواستم ببینم با سطح تحصیلی که بنده دارم ایا راهی برای من هست برای مهاجرت قانونی به کشور کانادا؟

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما. در صورتی مدرک تحصیلی امتیاز بالایی برای شما داره که با شغلتون و سابقه کار مرتبط باشه. از اونجایی که توی کار فنی سابقه کار دارید شانش دریافت ویزای کاری کانادا برای شما مقدور. برای دریافت پاسخ دقیق با توجه به شرایطتون فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا مشاوران پارسی کانادا به صورت رایگان با شما ارتباط برقرار کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

 43. نجمهگفته
  4 ماه پیش

  سلام،ببخشید من ۲۹ سالمه دارای مدرک دکتری اموزش زبان انگلیسی دارم.مهاجرت به کانادا برای من مقدور ؟

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود به شما.بله مهاجرت کاری به کانادا برای شما مقدور هست. شما می تونید از روش اکسیل ورکر و یا اکسپرس اقدام کنید. مشاوران ما در هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما و راهنمایی برای این کار هستند.با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی منتظر تماس از سمت مشاوران ما باشید. فرم ارزیابی مهاجرت

 44. Hosseinگفته
  5 ماه پیش

  واسه کسی که رشته ادبیات انگلیسی خونده امکان مهاجرت کاری به کانادا هست؟؟

  1. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما، بله امکان اخذ ویزا کار کانادا برای شما مقدور است. البته بستگی داره به مقطع تحصیلی شما و سابقه کاری که تونستید تو این مدت داشته باشید داره . از طرفی، با ارائه رزومه دقیق تر مشاوران ما بهتر می تونند شما را راهنمایی کنند. لذا،با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی، مشاوره رایگان برای روند مهاجرتی خود دریافت کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 45. نعمان زادهگفته
  5 ماه پیش

  سلام من کارشناسی نقشه برداری دارم و به زبان انگلیسی مسلط هستم و ۴ سال سابقه کار تو یه شرکت عمرانی دارم ایا من میتونم به راحتی ویزای کار کانادا بگیرم ؟!

  1. زهرا شاهیگفته
   5 ماه پیش

   درود بر شما. تحصیلات، سابقه کار و مدرک زبان معتبر می تونه امتیاز بالایی برای شما داشته باشه. برای شما مقدوره که از سیستم اکسپرس انتری یا برنامه های فدرال و استانی برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنید. در خصوص جواب قطعی پیشنهاد میکنم فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا مشاوره رایگان مهاجرتی دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 46. آمنهگفته
  5 ماه پیش

  سلام. مدرک سلتا و کارشناسی ارشد مترجمی می تونه جزو امتیازات مهاجرت به حساب بیاد؟

  1. زهرا شاهیگفته
   5 ماه پیش

   درود بر شما. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد شما امتیاز دارد اما از مدارک معتبر زبان انگلیسی، آیلتس در مهاجرت به کانادا تاثیرگذار هست. البته شرایط دیگری هم وجود دارد. شما می تونید برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص شرایطتون فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 47. مهناز مقدسیانگفته
  5 ماه پیش

  سلام وقت بخیر من 33 ساله ودارای لیسانس مدیریت بازرگانی سابقه کار در شرکت خوصوصی و همکاری با شهرداری دارم، و همچنین لیسانس وفوق لیسانس روانشناسی و 2سال سابقه کار در این زمینه رو دارم، چطور میتونم اقدام کنم؟

  1. زهرا شاهیگفته
   5 ماه پیش

   درود بر شما. سابقه کار، تحصیلات و سن شما برای دریافت ویزای کار کانادا امتیاز داره.ولی برای پاسخ دقیق تر از روش مهاجرت کاری به توضیحات بیشتری از شرایط شما نیاز داریم. برای دریافت مشاوره رایگان از مشاوران پارسی کانادا، فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 48. Sadeghگفته
  5 ماه پیش

  درووود. واسه مهاجرت کاری به کانادا، میشه همسرمو ببرم؟ یا باید خودم چند سال اونجا باشم و بعد بتونم همرام بیارمش ؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   5 ماه پیش

   سلام بر شما، دوست عزیز شما می تونید به همراه همسرتون برای اخذ ویزا اقدام کنید، که در این مسیر سن، تحصیلات، دانش زبانی و ... همسرتون نیز به عنوان امتیازی سنجیده میشه، لطفا فرم ارزیابی ما را پر کنید و اطلاعات مورد نیاز مربوط به خود و همسرتون رو وارد کنید تا کارشناسان ما با مرور رزومه شما در این مسیر شما را همراهی کنند. به خاطر داشته باشید که این مشاوره رایگان می باشد. فرم ارزیابی مهاجرت

 49. موناگفته
  5 ماه پیش

  سلام من ۳۸ سالمه و پرستار هستم ۱۲ سال سابقه کار دارم میخواستم بدونم شرایط مهاجرت به کانادا از طریق اسکیلد ورکر دارم

  1. پریسا انصاری پورگفته
   5 ماه پیش

   سلام بر شما، دوست عزیز در حال حاضر برای 3 گروه پزشکان، دندان پزشکان و پرستاران تنها امکان مهاجرت بهدانمارک موجود است.

 50. امیدگفته
  5 ماه پیش

  سلام. به نظرتون برای مهندسی عمران کدوم برنامه استانی بهم ویزای کار کانادا می ده؟ بعد همزمان میشه تو اکسپرس و برنامه استانی ثبت پروفایل کرد؟

  1. زهرا شاهیگفته
   5 ماه پیش

   درود برشما، چندین برنامه شامل شرایط میشه. برای پاسخ دقیق تر نیاز به اطلاعات بیشتری از شما هستیم. لذا، فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا همکاران ما سریعا با شما ارتباط برقرار کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

 51. سیامکگفته
  5 ماه پیش

  چقدر خوبه که ویدیو داره، اصلا حسش نبود این همه متن رو بخونم. اما روش های دریافت ویزای کاری کانادا خیلی زیاده که، من گیج شدم کدوم بهم میخوره اینجا هم حالش ندارم توضیح بدم شماره مو زدم تو این فرمتون حالاا ایشا.. که جوابمو بگیرم.

  1. پریسا انصاری پورگفته
   5 ماه پیش

   سلام بر شما - باعث افتخاره که مطالب مورد پذیرش تون واقع شد. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 52. لطیف پورگفته
  5 ماه پیش

  خب با توجه به محتوایی که فراهم کرده بودین هر کسی بخواد ویزای کاری کانادا را بگیره باید توی سیستم اکسپرس امتیاز کسب کنه. اگه امتیازمون به حد مورد نیاز نرسه راه دیگه ای وجود نداره؟

  1. مینا نجفیگفته
   5 ماه پیش

   سلام دوست عزیز. روش های مهاجرت به کانادا بسیار زیاد هستند. شما با توجه به شرایط و مشخصات خود می توانید از هر یک از شیوه های مورد تائید دولت فدرال کانادا اقدام به مهاجرت کنید. چنانچه نتوانید از طریق سیستم اکسپرس اینتری امتیاز مورد نیاز را کسب کنید، ممکن است روش دیگری برای شما کارساز باشد. بنابراین برای ارزیابی بهتر شرایط خود و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 53. جهانگیریگفته
  5 ماه پیش

  سلام و ارادت. بنده 5 ساله سابقه کار مدیریتی توی یه شرکت خصوصی دارم و اینکه رشتم مدیریت بازرگانی بوده، آیا مسیر مهاجرتی هست که من بتونم برای کار به کانادا برم؟

  1. مینا نجفیگفته
   5 ماه پیش

   سلام به شما دوست گرامی. بله با توجه به سابقه کاری که در زمینه مدیریت دارید و رشته تحصیلی تان می توانید از روش های مختلف کاری، اکسپرس اینتری، تحصیلی و ... اقدام کنید. برای پروسه مهاجرت به کانادا شما باید شرایط و مدارک و سوابق خود را به شکل کامل ارائه کنید تا بهترین شیوه مهاجرتی برای شما در نظر گرفته شود و کارشناسان و وکلا بتوانند شما را با استفاده از روش مناسب هدایت و پرونده تان را پیگیری کنند. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 54. سیناگفته
  5 ماه پیش

  سلا من 4 ساله با مدرک ارشد توی دانشگاه تدریس می کنم و البته رشته خودم نیز آموزش زبان انگلیسی بوده، امکان اخذ اقامت کاری کانادا برای بنده وجود داره؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

  1. مینا نجفیگفته
   5 ماه پیش

   سلام. بله دوست عزیز چنین امکانی برای شما با استفاده از روش پذیرش نیروهای کاری ماهر فدرال یعنی skilled worker و یا با دریافت یک پیشنهاد شغلی (جاب آفر) از سوی یک کارفرمای کانادایی وجود دارد. اما باید شرایط و مدارک شما به کلی بررسی و ارزیابی گردد تا اطلاعات دقیق تری در اختیارتان قرار گیرد. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. Younesگفته
   4 ماه پیش

   درود مرسی از اطلاعاتتون.ببخشید من ۱۸سالمه و دیپلم رشته انسانی دارم.و به فوتبال علاقه زیادی دارم چطوری باید درخواست کنم برای به کانادا رفتن...؟یعنی نمیشه بدون اینکه تخصصی داشته باشیم بپذیرن و بعدش در کار عادی باشم تا شرایط خوب بشه و در یکی از آکادمی های اون کشور پذیرفته بشم؟؟؟

  3. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما، با توجه به سن مناسبی که دارید می تونید از طریق تحصیل به کانادا مهاجرت کنید. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

  4. نویدگفته
   4 ماه پیش

   سلام خسته نباشید بنده تکنسین نصب و تعمیرات لوازم خانگی هستم سابقه کار بالای ۴ سال ۲۴ سالم هستش لیسانس مکانیک خودرو دارم ولی زبان بلد نیستم میخواستم بدونم شانسم چقدره برای اخذ ویزای کار

  5. زهرا شاهیگفته
   4 ماه پیش

   درود بر شما برای مهاجرت کاری کانادا، داشتن مدرک زبان الزامی هست. شرایط سنی و تحصیلات شما در فرآیند دریافت ویزا تاثیرگذاره. برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

ارسال نظرات