موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

مهاجرت به استرالیا

استرالیا یکی از مهم ترین مقاصد مهاجرتی خصوصا برای ایرانیان است که در کنار کشور کانادا، آمار بالایی در پذیرش مهاجران دارد. ادامه تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ادامه زندگی در یک کشور توسعه یافته و مرفه از مهم ترین دلایل مهاجرت به استرالیا است.

این کشور با در اختیار داشتن شرایط ایده آل اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، تحصیلی و استانداردهای بالای زندگی، یکی از کشورها محبوب برای متقاضیان مهاجرت است.

استرالیا کشوری مناسب برای کسانی است که دوست دارند از زندگی لذت ببرند اما در عین حال، می خواهند در کشوری کارآمد و پرتحرک زندگی کنند.

 

مزایای زندگی در استرالیا، هزینه های زندگی در استرالیا، روش های مهاجرت به استرالیا، مدارک مورد نیاز و شرایط اقامت استرالیا از جمله مهم ترین مواردی است که در این راهنمای مهاجرت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

روش های مهاجرت به استرالیا

استرالیا از جمله کشورهای مهاجر پذیری است که برای جذب سرمایه، نیروی کار ماهر و متخصص، دانشجویان با استعداد و سایر افرادی که به نحوی به رشد اقتصادی این کشور کمک می کنند، روش های مختلفی را طراحی کرده است.

هر کدام از این روش ها، معیارها و ویژگی های خود را دارد تا افرادی که شرایط و معیارهای مورد نظر مهاجرت به استرالیا را دارند، به راحتی به این کشور مهاجرت کنند.

کار در استرالیا مزایای بسیاری دارد

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

اگر مهارت و تخصصی دارید که کشور استرالیا به آن نیاز دارد، می توانید از طریق دریافت ویزای کاری به استرالیا مهاجرت کنید. انواع مختلفی ویزای کار برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد.

هر یک از این ویزاها برای گروهی از مشاغل در نظر گرفته شده است.

برای مثال، ویزای 190 استرالیا، ویزایی است که در آن به یک اسپانسر نیاز دارید. علاوه بر این، معیارهایی مانند سن، تحصیلات، سوابق شغلی و … در احتساب امتیاز فرد متقاضی تاثیر می گذارد.

با برخی از انواع ویزای کار استرالیا، می توانید به صورت دائم در استرالیا زندگی کنید و بعضی دیگر به صورت موقت صادر می شود.

لازم به ذکر است که در بعضی از انواع ویزای موقت کار، در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید، امکان تبدیل ویزای موقت به ویزای دائم وجود دارد.

کار در استرالیا یکی از مهم ترین دلایل مهاجرت به این کشور است.

نرخ بیکاری در استرالیا کمتر از 6 درصد است که این موضوع فرصت های شغلی بسیاری را در دسترس قرار داده است.

استرالیا یکی از کشورهایی است که بیشترین حقوق را به نیروی کار پرداخت می کند و همین موضوع باعت افزایش مهاجرت کاری به استرالیا شده است.

اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت کاری به استرالیا را در مطلب زیر بخوانید:

ویزای کاری استرالیا

استرالیا، یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل است پارسی کانادا

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

آمار بسیار قابل توجهی از مهاجران به استرالیا را دانشجویان تشکیل می دهند. با توجه به مزایای بسیاری که این کشور برای تحصیل دارد، دانشجویان بسیاری به دنبال تحصیل در استرالیا هستند.

تحصیل در دانشگاه های مطرح، برخورداری از امکانات بالا، وجود امکان کار حین تحصیل، شانس بالای پیدا کردن کار و دریافت اقامت استرالیا پس از فارغ التحصیلی، برخورداری از وام ها و کمک هزینه های تحصیلی و تسهیلات دانشجویی متعدد از جمله مهم ترین مزایای تحصیل در استرالیا است.

ادامه مطلب تحصیل در استرالیا

یکی از روش ها مهاجرت به استرالیا سرمایه گذاری است پارسی کانادا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استرالیا نیز یکی از روش های مهاجرت به این کشور است.

با توجه به اقتصاد توسعه یافته، وجود فرصت های سرمایه گذاری بسیار، امنیت خوب اقتصادی، رشد و سوددهی بالا و بسیاری از مزایای دیگر، متقاضیان بسیاری به دنبال اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا هستند.

سه روش خرید ملک، کارآفرینی و ثبت شرکت از جمله مهم ترین روش های سرمایه گذاری در استرالیا است.

ادامه مطلب سرمایه گذاری در استرالیا

 

درخواست مشاوره رایگان

 

تولد فرزند یکی از روش های اخذ اقامت استرالیا پارسی کانادا

مهاجرت به استرالیا از طریق تولد فرزند

از دیگر راه های اخذ اقامت استرالیا، تولد فرزند در این کشور است.

در صورتی که یکی از والدین تابعیت استرالیا را داشته باشد، فرزند آن ها نیز می تواند اقامت استرالیا را اخذ کند. یعنی کشور استرالیا به اصل خون پایبند است و حتما می بایست یکی از والدین تابیعت استرالیا را داشته باشد.

در صورتی که هیچکدام از والدین در هنگام تولد فرزند تابعیت استرالیا را نداشته باشند و به صورت موقت در این کشور اقامت داشته باشند، به فرزند آن ها نیز اقامت موقت استرالیا داده می شود.

ازدواج با یک شهروند استرالیایی، یک از روش های اخذ اقامت استرالیا پارسی کانادا

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

ازدواج، یکی دیگر از روشی ها اخذ ویزای استرالیا است. برای اخذ این نوع ویزا، همسر یا شریک زندگی شما می بایست شهروند استرالیا یا نیوزلند باشد و ازدواج شما نیز به صورت رسمی و مورد تایید دولت استرالیا باشد.

همچنین یک اسپانسر مقیم استرالیا یا نیوزلند برای اخذ این ویزا لازم است.

ویزای ازدواج استرالیا ابتدا به صورت موقت داده شده و سپس می توان آن را به نوع دائم تبدیل کرد. پس از اخذ این نوع ویزا، می توانید در استرالیا زندگی کرده، کار کنید، به تحصیل مشغول شوید و از سایر خدمات شهروندی این کشور نیز بهره مند شوید.

ویزای والدین استرالیا، یکی از بهترین راه های اخذ اقامت برای خانواده پارسی کانادا

ویزای والدین استرالیا

طبق این برنامه که با نام ویزای والدین استرالیا شناخته می شود، افرادی که اقامت استرالیا دارند، می توانند نقش حامی یا اسپانسر خانواده خود را ایفا کرده و اقامت موقت یا دائم استرالیا را برای آن ها نیز اخذ کنند.

برای اخذ ویزای والدین استرالیا، متقاضی باید حتما شهروند قانونی استرالیا یا نیوزلند بوده و درخواست خود را نیز خارج از مرزهای این کشور ثبت کند.

ویزای 103، ویزای 143، ویزای 173 و ویزای 115 از جمله ویزاهایی است که در این بخش متقاضیان می توانند آن ها را دریافت کنند.
ادامه مطلب ویزای والدین استرالیا

 

مهاجرت از طریق ویزای بازنشستگی

افراد زیادی آرزو دارند که دوران بازنشستگی خود را در آرامش و امنیت زندگی کنند. کشور استرالیا، با اختصاص ویزای بازنشستگی و سرمایه گذاری، امکان تحقق این خواسته را فراهم کرده است.

برای دریافت این ویزا به افراد بالای 55 سال داده می شود که توانایی مالی برای سرمایه گذاری در استرالیا را داشته باشند.

ویزای بازنشستگی یک ویزای موقت است و نمی توانید آن را به اقامت دائم تبدیل کنید.

با این حال، جای نگرانی نیست. تا زمانی که مشکلی برای سرمایه گذاری در استرالیا ندارید و می توانید در سال 65000هزار دلار اسرالیا درآمد داشته باشید، امکان تمدید ویزا وجود دارد.

با این نوع ویزا به همسر شما نیز ویزا داده می شود. طول مدت این ویزا 4 سال است و در این مدت هر زمان که بخواهید می توانید از استرالیا خارج شده و مجددا وارد این کشور شوید.

حداقل میزان سرمایه گذاری، برای یک فرد بازنسته 750000هزار دلار استرالیا است که باید آن را به شکل سپرده در بانک قرار دهید.

با ویزای بازنشستگی، اجازه کار نیز خواهید داشت، اما فقط مجاز به 20 ساعت کار در هفته هستید. لازم به ذکر است که در حال حاضر این ویزا به ایرانیان تعلق نمی گیرید.

اما این امکان وجود دارد که با تغییر در سیاست های کشور استرالیا، امکان دریافت ویزای بازنشستی برای ایرانیان هم فراهم شود.

روش های مختلفی برای اخذ ویزای استرالیا و مهاجرت به این کشور وجود دارد

 

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

مهاجرت از طریق پناهندگی، به جز در موارد استثنایی آخرین گزینه برای مهاجرت به استرالیاست. هیچ یک از متخصصین امور مهاجرت این روش را برای توصیه نمی کنند.

استرالیا برای پذیرش مهاجرین برنامه های مختلفی دارد. بنابراین، اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید بهتر است که ابتدا از روش های مختلف مهاجرت اطلاع پیدا کنید.

بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی از روش های موجود، نه تنها متحمل زیان مالی می شوند، بلکه حتی جان خود را هم به خطر می اندازند.

طی سال های گذشته، افراد زیادی به امید زندگی در استرالیا، به دام سود جویان افتاده اند و در حال حاضر در جزایر دور افتاده و با کمترین امکانات زندگی می کنند.

این در حالی است که به احتمال زیاد شرایط مهاجرت به شکل قانونی را داشته اند، اما به دلیل مشورت نکردن با متخصصین و مشاورین مهاجرت بدترین و اشتباه ترین گزینه مهاجرت به استرالیا را انتخاب کرده اند.

ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا برای افرادی صادر می شود که به طور موقت می خواهند به این کشور سفر کنند.

برای انجام سفرهای کاری و شرکت در سمینارها یا جلسات، ملاقات با خانواده یا دوستان و گردش و تفریح می توانید این ویزا را دریافت کنید.

امکان تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم استرالیا و یا سایر ویزاها وجود ندارد. اما در صورتی که ویزای دیگری دارید، و می خواهید مدت طولانی تری در استرالیا بمانید، در صورت داشتن شرایط لازم می توانید از این نوع ویزا استفاده کنید.

در صورتی که در داخل استرالیا باشید و برای دریافت ویزای توریستی اقدام کنید، حداکثر مدت اعتبار ویزای توریستی که به شما داده می شود 12 ماه و هزینه آن 365 دلار است.

در 75 درصد موارد 7 ماه و در 90 درصد موارد 8 ماه طول می کشد تا این نوع ویزا برای شما صادر شود. اما در صورتی که در زمان درخواست برای دریافت ویزای توریستی خارج از استرالیا باشید، مدت اعتبار این ویزا می تواند 3، 6 و 12 ماه باشد.

هزینه درخواست برای ویزای توریستی استرالیا در این حالت، 145 دلار استرالیا بوده و مدت زمان صدور آن حداکثر 8 ماه است.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

شرایط مهاجرت به استرالیا

در بالا، با انواع ویزای استرالیا و روش های اخذ اقامت استرالیا آشنا شدید. اما شرایط اخذ ویزای استرالیا یکی از مهم ترین سوال ها است.

شرایط اخذ ویزای استرالیا به روش مهاجرتی شما، وضعیت کاری، تحصیلی و بسیاری از معیارهای دیگر وابسته است. بسیاری از این شرایط پس از شروع روند مهاجرتی مشخص می شوند.

از جمله مهم ترین شرایط مهاجرت به استرالیا که سوال بسیاری از شما نیز می باشد می توان به شرایط سنی، شرایط تمکن مالی و دریافت ویزای همراه برای همسر یا اعضای خانواده اشاره کرد.

شرایط سنی مهاجرت به استرالیا برای هر کدام از روش های مهاجرت متفاوت است. برای مثال برای مهاجرت به این کشور با استفاده از ویزای 189 یا 190، سن شما می بایست زیر 45 سال باشد.

در حالی که حداکثر سن برای ویزای 476، 31  سال بوده و ویزاهای 491 و سرمایه گذاری در استرالیا محدودیت سنی ندارند!

در خصوص اخذ ویزای همراه یا همسر و فرزندان، دولت استرالیا سخت گیری زیادی در این زمینه نداشته و همسر و فرزندان شما می توانند ویزای موقت استرالیا را اخذ کرده و در این کشور به شما بپیوندند.

البته با توجه به تنوع ویزاهای استرالیا و وجود شرایط و بندهای مختلف، بهتر است در این زمینه با مشاوران و وکلای مجرب مشورت نمایید.

تمکن مالی هم یکی دیگر از شرایط اقامت استرالیا در برخی ویزاها است.

دولت این کشور برای اطمینان از توانایی مدیریت زندگی و بر آمدن از پس هزینه های زندگی در استرالیا، از شما مدرک تمکن مالی یا اسپانسر مالی درخواست می کند.

همراه با ویزای 491 استرالیا به آنچه می خواهید برسید

مزایای اخذ اقامت استرالیا

با زندگی در استرالیا، نه تنها از امکانات رفاهی و امنیتی یک کشور توسعه یافته بهرمند خواهید شد، بلکه آینده روشنی را برای خود و فرزندانتان خواهید ساخت.

کشور استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیا از لحاظ جغرافیایی است. 25 میلیون جمعیت دارد و قبل از اینکه پای اروپایی ها به آنجا برسد، از حدود 65 هزار سال قبل بومیان استرالیا در آنجا سکونت داشتند.

مزایایی که باعث می شود تا افراد زیادی به سمت مهاجرت به استرالیا کشیده شوند زیاد است. اما مهم ترین معیارهای مهاجرین در انتخاب این کشور در این موارد خلاصه می شود:

 • بهداشت و درمان

بیمه خدمات درمانی استرالیا تحت عنوان Medicare شناخته می شود که به صورت کاملا رایگان برای شهروندان در دسترس می باشد.

فرقی ندارد شما اقامت دائم استرالیا را داشته باشید و یا تابعیت این کشور را، به هر حال می توانید از امتیازاتی که این بیمه دارد، استفاده کنید.

مراقبت های بهداشتی قوی، سیستم درمانی با کیفیت، بیمارستان ها و مراکز پزشکی مجهز وکادر پزشکی ماهر، استرالیا را به یکی از سرآمدان سیستم درمانی دنیا بدل کرده است.

 • سیستم آموزشی قوی

استرالیا، سومین کشور جهان در جذب دانشجوهای خارجی است که با در اختیار داشتن 8 دانشگاه در میان 100 دانشگاه برتر دنیا، سیستم آموزشی استاندارد و حرفه ای داره.

تنوع در دوره ها و رشته های دانشگاهی، وام و کمک های تحصیلی از جمله برنامه HELP و بسیاری مزایای دیگر، فرصت های استثنایی برای کسب علم و دانش و ادامه تحصیل برای دانشجویان را فراهم آورده است.

 • وضعیت اشتغال مناسب

استرالیا یک کشور گران است اما درآمد سرانه شاغلان نیز در آن بالا است.

دولت این کشور برای پیشبرد اهداف اقتصادی و توسعه خود نیازمند نیروی کار است که از همین رو این نیاز را هر چند ساله در قالب لیست شغلی ارائه می دهد و متقاضیان بسیاری نیز با اهداف کاری به دنبال دریافت اقامت استرالیا هستند.

 • رفاه اجتماعی بالا

شاخص های توسعه انسانی بسیار بالا، درآمد های حمایتی، حقوق بالا، کمک هزینه های مختلف، بیمه قوی و شاخص های مختلف امنیت مانند امنیت شغلی، امنیت اجتماعی و امنیت فردی از جمله مهم ترین فاکتورهای رفاه اجتماعی در استرالیا است.

 • اقتصاد قوی

رشد اقتصادی بالا و متداوم، قدرت اقصادی بالا، تجارت امن، فرصت های سرمایه گذاری متعدد و مناسب، شاخص های توسعه انسانی بسیار همه بیانگر اقتصاد قوی استرالیا است. مردم استرالیا رتبه دوم ثروتمند ترین مردم دنیا از نظر سرمایه و دارایی به ازای هر فرد را دارند.

 • آب و هوای مناسب

اگر می خواهید طبیعتی بکر و منحصر به فرد را شاهد باشید وآب و هوایی کم نظیر را تجربه کنید، استرالیا بهترین گزینه است.

استرالیا دارای تابستان های گرم و زمستان های معتدل بوده و منطقه ای استوایی، خوش آب و هوا و جذاب است.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

مدارک لازم برای مهاجرت به استرالیا

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا، با توجه به روش مهاجرتی شما به این کشور متفاوت است.

به عنوان مثال اگر برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می کنید، می بایست علاوه بر مدارک عمومی، مدارک تحصیلی از جمله اصل مدرک، ریز نمرات، رزومه و سوابق تحصیلی، نامه پذیرش دانشگاه، مدرک زبان و سایر مدارک مورد نیاز را نیز ارائه دهید.

مهم ترین مدارک عمومی نیز که فارغ از روش مهاجرت، می بایست ارائه کنید شامل: پاسپورت(با حداقل 6 ماه اعتبار)، اصل شناسنامه و تعداد کافی عکس، اصل و کپی گزارش حساب بانکی و نامه تمکن مالی، تاییدیه حساب بانکی، فرم های مربوطه کامل شده، مدارک سوابق شغلی، رسیدهای پرداخت هزینه ها و … می شود.

جدید ترین مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت این کشور را می توانید با توجه به روش مهاجرتی خود با مشورت و راهنمایی وکلا و مشاوران مهاجرتی جویا شوید.

 

هزینه های زندگی در استرالیا بالاست!

هزینه مهاجرت و زندگی در استرالیا

یکی از مهم ترین و در عین حال سخت ترین بخش ها برای بررسی در مهاجرت به استرالیا، بخش هزینه زندگی در استرالیا است. تعیین میزان دقیق هزینه های زندگی در این کشور ساده نیست.

راهنمای کامل و جزئیات هزینه های مهاجرت به استرالیا را در مطلب زیر بخوانید:

هزینه های زندگی در استرالیا

 

بدون شک این هزینه ها به شهر محل زندگی، موقعیت و شرایط خانه شما، تعداد افراد خانواده، سبک زندگی و بسیاری از معیارهای دیگر وابسته است. اما می توان گفت استرالیا یکی از گران ترین کشورهای دنیا برای زندگی است.

هزینه مهاجرت به استرلیا نیز با توجه به روش مهاجرتی شما، نوع ویزا و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت است.

در نتیجه نمی توان رقمی دقیق برای آن گفت. برای اطلاع از دقیق ترین هزینه های زندگی در استرالیا و توضیحات بیشتر درباره هزینه های مهاجرت به استرالیا این دو مطلب را از دست ندهید:

اطلاعات کامل درباره هزینه های زندگی در استرالیا را در مطلب زیر بخوانید:

هزینه های زندگی در استرالیا

 

پاسپورت استرالیا

پاسپورت استرالیا یکی از معتبر ترین پاسپورت های دنیا است. طبق جدید ترین رتبه بندی موسسه Passport Index، پاسپورت استرالیا در کنار جمهوری چک، رتبه هفتم قدرتمندترین پاسپورت دنیا را در اختیار دارد.

با در دست داشتن این پاسپورت می توانید بدون ویزا یا با دریافت ویزا پس از ورود، به 181 کشور دنیا سفر داشته باشید.

روش های مختلفی برای اخذ پاسپورت استرالیا وجود دارد که قدم اول آن اخذ اقامت استرالیا است.

پاسپورت استرالیا، یکی از قوی ترین پاسپورت های دنیا

 

وکیل مهاجرت به استرالیا

مهاجرت یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی هر فردی است. فرآیند مهاجرت در عین لذت ها، شادی ها، انتظارات و شور و شعف خود، سختی ها، مشکلات و موانع بسیاری نیز داشته و استرس و نگرانی های خود را دارد.

روند مهاجرت، مدت زمان و شرایط آن را نمی توان پیش بینی کرد. استرالیا نیز یکی از کشورهایی است که روند مهاجرت به آن با سختی ها و پیچیدگی هایی همراه است.

به همین دلیل، بسیاری از متقاضیان اقامت در استرالیا، به دنبال وکیل مهاجرتی استرالیا هستند.

با کمک گرفتن از بهترین وکلای مهاجرتی استرالیا، می توانید از جدید ترین قوانین، تغییرات و شرایط مهاجرتی آگاه شده و بهترین روش مهاجرتی طبق شرایط خود را پیدا کنید.

با استفاده از یک وکیل مهاجرتی خوب، می توانید از تجربه و دانش او برای رسیدگی به امور مهاجرتی، حل مسائل حقوقی، تهیه مدارک مورد نیاز و پیگیری پرونده مهاجرتی خود استفاده کنید.

پارسی کانادا مفتخر است شما را در مسیر اخذ ویزای استرالیا همراهی می کند.

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متداول

زمانی که درخواست اخذ ویزای استرالیا می دهید باید ۶۵ امتیاز و یا بیشتر کسب کنید و زیر 45 سال سن داشته باشید. همچنین شغل‌تان باید در لیست مشاغل واجد شرایط باشد.
برای مهاجرت به استرالیا بهتر است ابتدا روش های مهاجرت به این کشور را بررسی و بهترین را انتخاب نمایید. سپس لازم است شرایط و مدارک مهاجرت را با توجه به روش انتخاب شده فراهم نمود.
برای تبدیل شدن به یک شهروند استرالیایی و اخذ ویزای resident’s که به شما اجازه زندگی و کار در استرالیا را می‌دهد، باید پیش از تقاضای تابعیت، چهار سال اقامت قانونی داشته باشید.
بله. انگلیسی زبان رسمی استرالیا بوده و برای مهاجرت به این کشور حتما باید دانش زبان انگلیسی خود را اثبات کنید.
پاسخ کوتاه این است؛ “بستگی دارد.” اولاً این که به چه ویزایی برای اقدام جهت مهاجرت به استرالیا فکر می کنید. اگر یکی از ویزاهای نیروی کار ماهر مانند ویزای 189 یا 190 باشد که برای اقامت در استرالیا است، محدودیت سنی 50 سال دارد.
یکی از مهمترین معایب زندگی در استرالیا هزینه‌های بالای زندگی است. اما این هزینه را می توانند براساس شیوه زندگی شما متفاوت باشند. اندازه خانواده، محل اسکان، شیوه زندگی، محل اقامت، غذا و سایر انتظارات می تواند هزینه زندگی در استرالیا را به شدت تغییر دهد.
آدلاید Adelaide، کنز Cairns و سان شاین کوست Sunshine Coast از ارزان ترین شهرها و سیدنی Sydney ، کانبرا Canberra و ملبورن Melbourne از گران ترین شهرهای استرالیا برای زندگی هستند.
همان طور که گفته شد، دولت استرالیا برای صدور ویزا برای همسر و فرزندان چندان سختگیری نمی کند. اما اجازه کار و تحصیل در استرالیا بستگی به نوع ویزا و شرایط موجود دارد.

‫54 دیدگاه در “مهاجرت به استرالیا
 1. نسرینگفته
  5 روز پیش

  سلام من سیتیزن سوعد هستم و مدرک دستیار پرستاری در خصوص مراقبت از سالمندان و ناتوان ها را دارم این مدرک سوعد برای استرالیا خوب هست؟ خواهرم ساکن ملبورن هستن

  1. مینا نجفیگفته
   2 روز پیش

   سلام دوست عزیز باید فرم پر ارزیابی مهاجرت استرالیا را پر کنید تا شرایطشون برای مهاجرت استرالیا بررسی بشه. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم را پر کرده و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 2. بهنامگفته
  2 هفته پیش

  سلام من 30 سال سن دارم و لیسانس الکترونیک دارم و کارم هم تعمیرات تجهیزات پزشکی هست همسر بنده هم وکیل دادگستری هست سابقه کاری خودم 6 سال و همسرم 2 سال هست میخواستم ببینم میتونیم از طریق برنامه اسکیلد ورکر به استرالیا مهاجرت کنیم

  1. مینا نجفیگفته
   2 هفته پیش

   سلام بر شما دوست گرامی رشتتون جز رشته های مد نظر استرالیا هست ولی رشته همسرتون خیر. برای استرالیا حتما باید سابقه ی کار با مقطع داتشگاهیتون مرنبط باشه و آیتم زبان و سابقه ی کاریتون از آیتم های ویژه ی امتیازی هست. مهاجرت با برنامه اسکیلد ورکر به استرالیا امکان پذیره البته با یکسری تغییرات. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 3. سماگفته
  2 هفته پیش

  سلام وقتتون بخیر من فرم ارزیابی رو یک هفته پیش پر کردم ولی تماسی دریافت نکردم. با شماره هایی هم که توی سایت نوشته شده تماس گرفتم ولی کسی پاسخگو نبود. ممنون میشم اگه راه تماس رو بفرمایید. با تشکر

  1. مینا نجفیگفته
   2 هفته پیش

   سلام دوست عزیز. کارشناسان ما همواره پاسخگوی سوالات صدها کاربر هستند. شما می توانید فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 4. مسعودگفته
  3 هفته پیش

  با سلام بنده ۳۰ سالمه شغلم تزئینات داخلی منزل حدود ۱۰ سال سابقه فعالیت در این شغل را دارم خواستم اگر ممکن بنده را راهنمایی کنید جهت اخذ ویزا استرالیا سپاسگذارم.

  1. مینا نجفیگفته
   1 هفته پیش

   سلام دوست عزیز باید برای ارائه راهکار مهاجرتی و راهنمایی دقیق به شما اطلاعات کامل تری از شما داشته باشیم. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و جواب سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران مهاجرتی ما دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 5. مهدویانگفته
  1 ماه پیش

  سلام وقت تون بخیر ١٢ سال سابقه کار دارم و ارشد حقوق هستم. چطور می تونم برای اخذ ویزای کار اقدام کنم??

  1. مینا نجفیگفته
   1 روز پیش

   سلام دوست عزیز باید رزومه کاریتون رو ارائه بدید تا بررسی بشه. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 6. محمد پیش بین ناوخیگفته
  2 ماه پیش

  سلام من 21 ساله از ایران من بخام واسه کار برم استرالیا باید چکار کنم یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. با توجه به اینکه سن شما کم هست، برای تحصیل میتونید اقدام کنید. چون برای روش های اسکیل ورکر نیاز به سابقه کار مرتبط با تحصیل هست که مسلما توی این سن سابقه کار زیادی نمیتونید داشته باشید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. Miladگفته
   1 ماه پیش

   سلام و خسته نباشید.سوالی داشتم.کارشناسی فیزیک هسته ای و کارشناسی ارشد هواشناسی سینوپتیک را دارم ۳۴ سالمه و متاهل.خانومم مهندسی منابع طبیعی داره.خودم سابقه ۷ سال کار در پروژهای راهسازی دارم یعنی بیمه هستم.یک کتاب در مقطعه ارشد ترجمه دارم.نرم افزار هم طراحی کردم زمان خدمت سربازی .اما مدرک زبان ندارم.آیا شرایط اخذ اقامت یا ادامه تحصیل رو در استرالیا دارم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  3. مینا نجفیگفته
   1 ماه پیش

   سلام به شما دوست گرامی. بله از طریق خودتون و یا همسرتون در صورتی که بتونید سابقه کار و مدرک زبان ارائه بدید، می تونید برای استرالیا اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان کارشناسان ما، می تونید فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 7. مهرانگفته
  2 ماه پیش

  سلام و عرض احترام. من ۴5 سالمه و مدرک زبان آیلتس با نمره ۷ هم دارم. شانس من برای مهاجرت به استرلیا و استفاده از روش اسکیلد ورکر چقدره؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما دوست عزیز. برای ویزاهای کاری بهتره که سن شما کمتر از 40 سال باشه. اما با توجه به اینکه مدرک زبان شما نمره خوبی داره، می تونید با جلب نظر یک کارفرما در استرالیا مشغول به کار شوید. البته احتمال موفقیت شما از با برنامه اسکیلد ورکر یا همان جذب نیروی کاری ماهر در این کشور کم هست. برای بررسی هر چه بهتر و دقیق تر شرایط شما توصیه می کنیم برای مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

  2. بیتا ذبیحیگفته
   1 ماه پیش

   سلام من خودم پزشک عمومی هستم که تازه فارغ التحصیل شدم،طرحم رو هنوز نگذروندم،همسرم هم لیسانس مهندسی صنایع داره و فوق لیسانس مدیریت داره،دو سال هم سابقه کار داره،مدرک زبان ندارم اما زبانم خوبه،همسرم هم میتونه روی زبانش کار کنه یا اگه لازم باشه ایلتس بگیریم،جفتمون ۲۵سالمونه و یک پسر شش ماهه داریم،ایا میتونیم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنیم?چه کشوره دیگه ای توصیه میکنین که بهتره؟یکی از اشناها هر دو مهندس بودن و مدرک زبانم داشتن،و بورسیه ی استرالیا شدن و خود دولت استرالیا خیلی حمایتشون کرد و اونا هزینه ی زیادی نکردن،اون روش به چه شکله؟

  3. مینا نجفیگفته
   1 روز پیش

   سلام بر شما دوست گرامی برای رشته پزشکی فقط مسیر استارت آپ کانادا هست چون برای استرالیا هم نیاز به سوابق کاری هست که سنتون برای مهاجرت اسکیل استرالیا کم هستش و چون نمیخواید خیلی هزینه کنید و استارت آپ هزینه داره، میتونید تحصیلی از طرف خانمتون اقدام کنید و خود شما هم ویزای کار به عنوان همراه بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ همه سوالات خود را دریافت کنید.فرم ارزیابی مهاجرت

 8. شهنامگفته
  2 ماه پیش

  سلام من 40 سالمه و تولید کننده پروفیل های صنعتی هستم. یک کارخانه در ایران دارم. میخوام بدونم میشه با توجه به تخصصی که دارم به استرالیا مهاجرت کنم و شرکت تولیدی خودم رو در این کشور راه بندازم. چقدر باید هزینه کنم و اینکه موفق میشم برای مهاجرت؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. یکی از روش های مهاجرت به استرالیا. استفاده از روش خوحمایتی هست و روش دیگه که میتونه برای شما مناسب باشه، سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت هست. اما اطلاعات دقیق تری نیازه تا به شما بگیم با چه روشی می تونید بهترین و سریع ترین نوع مهاجرت رو تجربه کنید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 9. ارسلانگفته
  2 ماه پیش

  سلام و وقت بخیر دانشجوی کارشناسی شیلات هستم ولی متاسفانه رشته شیلات بازار کار چندان خوبی تو ایران نداره و میخوام به استرالیا برم و اونجا در شاخه تحصیلیم کار کنم. مدرک آیلتس هم با نمره 7.5 گرفتم. مجردم و 27 سالمه. میخوام بدونم امکان مهاجرت به کشور استرالیا رو دارم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام و عرض ادب دوست عزیز. با توجه به توضیحاتی که دادید، بهترین مسیر مهاجرتی برای شما راه تحصیلیه. اما برای بررسی دقیق تر روش مهاجرتی مناسب شما، پیشنهاد می کنیم برای مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 10. سیمینگفته
  2 ماه پیش

  سلام. من خانه دار هستم و شوهرم آرایشگاه مردانه داره. سرمایه ای که پس انداز کردیم برای مهاجرت به استرالیا 1 میلیارد و نیم هست. می خواستم بدونم امکانش هست از یک روشی برای رفتن به استرالیا استفاده کنیم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست گرامی. با توجه به مواردی که مطرح کردید، مهاجرت به کشور استرالیا برای شما کمی سخته. شاید اگر کشور دیگری رو برای مهاجرت انتخاب کنید، امکان موفقیت شما بیشتر باشه. چرا که دولت استرالیا سخت گیری بیشتری برای امر مهاجرت داره. اما شاید روشی برای شما وجود داشته باشه و وکلای ما بتونن شما رو به خواستتون برسونن، برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 11. اعتمادیگفته
  2 ماه پیش

  سلام من میخوام با همسرم و دوتا بچه خودم به استرالیا مهاجرت کنم. خودم 39 ساله، همسرم 36 ساله و بچه هام 4 و 8 ساله هستن. برای زندگی توی استرالیا چقدر باید سرمایه کنار بذارم تا بتونم یه زندگی متوسط داشته باشم. مدرک آیلتس هم هر دو با نمره 6.5 و 5 داریم.

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست عزیز. برای مهاجرت به استرالیا باید شرایط لازم رو داشته باشید. نمره زبان شما و همسرتون پایین تر از 7 هست و این کشور تاکید زیادی بر روی این داره که متقاضضیان با نمره بالای 7 رو بپذیره. اما شما قطعا با تلاش می تونید نمره خودتون رو ارتقا بدید. از طرفی هزینه لازم برای شما و خانوادتون در استرالیا 6،000 دلار استرالیا هست. به شما پیشنهاد می کنم برای اینکه یک راه مطمئن و خوب برای مهاجرت خودتون پیدا کنید، برای مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 12. کریم پورگفته
  2 ماه پیش

  سلام اگر من یک خانه در استرالیا بخرم، آیا می تونم اقامت این کشور رو از طریق سرمایه گذاری بدست بیارم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام دوست گرامی خیر متاسفانه علی رقم اینکه اغلب افراد تصور می کنند که خرید ملک در استرالیا، منجر به اخذ اقامت این کشور میشه، اما چنین امکانی وجود نداره. اگر می خواید از روش سرمایه گذاری در کشور استرالیا استفاده کنید، لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 13. ستارهگفته
  2 ماه پیش

  سلام و عرض ادب دختر من در حال تحصیل در یکی از مدارس استرالیاست. می خوام بدونم که بعد از اتمام تحصیلاتش میتونیم ویزای دانشجویی براش بگیریم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. بله، اگر شرایط لازم رو فراهم کنید امکان دریافت ویزای دانشجویی برای دخترتون رو دارید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 14. سیاوشگفته
  2 ماه پیش

  سلام. با همسرم قصد مهاجرت به استرالیا رو داریم، باید حداقل چه نمره ای رو برای آزمون آیلتس بدست بیاریم و اینکه امکانش هست مهاجرت کنیم و اونجا زبان بخونیم یا توی دوره زبان شرکت کنیم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام خدمت شما دوست و همراه سایت پارسی کانادا. برای آزمون آیلتس باید بتونید نمره 7 یا بالای 7 رو بدست بیارید تا بتونید برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنید. اما در روش سرمایه گذاری، نمره زبان ملاک نیست و شما می تونید حتی در شرایطی که سرمایه گذاری کلانی رو انجام بدید، بدون داشتن مدرک زبان به استرالیا مهاجرت کنید. اما به طور کلی بدون داشتن مدرک امتیاز کافی برای مهاجرت رو نخواهید داشت امکان خواندن زبان در استرالیا وجود ندارد، مگر با شرایط خاص. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 15. اصغرگفته
  2 ماه پیش

  با سلام من قصد دارم که در استرالیا کار کنم. سوالم اینه که اگر ویزای کاری استرالیا رو بگیرم، برای کار محدودیتی ندارم؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز • اگر ویزای توریستی دارید، به هیچ وجه نمی تونید کار کنید. • اگر ویزای دانشجویی و اجازه کار دارید، می تونید در طول تحصیل فقط تا 20 ساعت در هفته کار کنید. • اگر ویزای تعطیلات کاری دارید، بیش از 6 ماه اجازه کار را ندارید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 16. امینگفته
  2 ماه پیش

  سلام من26سالمه کارشناسی تاسیسات از دانشگاه دولتی دارم مدارک تاسیسات درجه یک و جوشکاری از فنی حرفه ایی را هم دارم تسلط کامل به تاسیسات ساختمون موتورخانه و استخرهای شنا دارم و سابقه کارم قراردادهایی هستن که با کارفرماها بستم وتسلط به زبان ندارم ایا من شرایط مهاجرت را دارم

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. طبق مواردی که نوشتید شما شرایط اولیه مهاجرت به استرالیا را دارید. فقط برای مهاجرت به این کشور مدرک زبان آیلتس اجباری هست. توصیه می کنم حتما مدرک زبان بگیرید. شما می تونید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لاین مهاجرتیتون با کارشناسان پارسی کانادا به صورت رایگان مشورت کنید. فقط کافی است فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

 17. ساراگفته
  2 ماه پیش

  سلام من مدرک کارشناسی دامپزشکی روزانه ازدانشگاه سراسری سمنان رو دارم و از اونجایی که اطلاع دارم استرالیا در زمینه دامپزشکی خیلی قویه و دلم میخواد کاری برم البته هدف اصلیم اینه فقط برم حالا مهم نیست درسی و کاریش به نظرتون با مدرک کارشناسی امیدی داشته باشم ؟ البته تجربه و سابقه کارهم تو این رشته دارم

  1. زهرا شاهیگفته
   2 ماه پیش

   درود بر شما. مهم ترین اصل برای مهاجرت مشخص بودن هدف شماست. چرا که هر روشی چه تحصیلی و چه کاری شرایط خود را دارد. شما می تونید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و بهترین روش را برای گرفتن اقامت استرالیا انتخاب کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 18. نیلوفرگفته
  3 ماه پیش

  اقامت استرالیا رو از طریق کار بهتر میشه گرفت یا تحصیل ؟؟

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. در ابتدا شما باید مشخص کنید که هدفتون از مهاجرت و گرفتن اقامت استرالیا چیه. هر کدوم می تونه سختی های خودشو نسبت به شرایط شما داشته باشه. لذا، پیشنهاد می کنم در این مورد با مشاوران ما صحبت کنید. شما می تونید فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید. لازم به ذکر است که مشاوره کاملا رایگان است. فرم ارزیابی مهاجرت

 19. محمدیانگفته
  3 ماه پیش

  سلام. آیا موسسه مهاجرتی شما کارهای مهاجرت به استرالیا از طریق کار را انجام می ده ؟

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. بله دوست عزیز. شما می تونید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 20. دنیاگفته
  3 ماه پیش

  سلامم. تا چند وقت بعد از فارغ التحصیلی از یه دانشگاه استرالیایی میشه اقامت استرالیا گرفت؟

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. برای پاسخ دقیق به سوال شما به اطلاعات بیشتری نیاز هست و اینکه اگر در حال حاضر در استرالیا درس می خونید. باید از مقامات استرالیایی پیگیر باشید. در غیر این صورت، فرم ارزیابی مهاجرتی ما رو تکمیل کنید تا مشاوران ما با شما ارتباط برقرار کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

 21. فرماندهگفته
  3 ماه پیش

  من میخوام برای کار مهاجرت کنم به استرالیا فقط یچیزی من تو ایران پرونده سیاسی دارم ولی نمیخوام پناهنده بشم میخوام مهاجرت کنم

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما. یکی از شروط مهم برای مهاجرت به استرالیا، نداشتن پرونده قضایی است. لذا، روند مهاجرتی شما به مشکل برخواهد خورد.

 22. امیرحسینگفته
  3 ماه پیش

  سلام تو روش های مهاجرت به استرالیا یه ویزای 489 و 491 هست که گویا جایگزین همدیگه شدن. حالا سوالم اینه تو 489 گفتید مدتش 4 ساله و تو 491 صحبتی نشده ولی میشه اقامت استرالیا رو گرفت . الان واسه 491 هم 4 سال باید تو استرالیا باشیم تا اقامت بگیریم؟ بعد خونواده رو هم میشه برد؟ یه توضیح واضح واسه جایگزینیش می دید

  1. زهرا شاهیگفته
   3 ماه پیش

   درود برشما. ویزای 491 در حال حاضر ویزای اصلی هست و ویزای 489 منسوخ شده. شما میتونید برای دریافت اطلاعات کامل تر در خصوص این ویزا برگه ویزای 491 استرالیا

   را مطالعه کنید و برای گرفتن مشاوره رایگان درباره اقامت استرالیا فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کنید تا مشاوران ما با شما ارتباط برقرار کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

 23. علیرضاگفته
  3 ماه پیش

  سلام. سوالی داشتم. من الان 37 سالمه و لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد تهران دارم. بعد از درسم توی چندتا شرکت خصوص کار کردم و سابقه کار دارم. یکمم پول تونستم پس انداز کنم. حالا میخوام بدونم که با این شرایط می تونم از طربق کار واسه مهاجرت به استرالیا اقدام کنم ؟ یا بهتره برای فوق لیسانس برم درس بخونم و بعد کار پیدا کنم و بتونم اقامت بگیرم؟

  1. پریسا انصاری پورگفته
   3 ماه پیش

   درود بر شما - پاسخ به سوال شما بستگی به الویت های شما در زندگی داره، هدف تون چیه؟ ادامه تحصیل یا اخذ ویزای کاری؟ با توجه به اطلاعات مختصری که ارائه دادین شما تا حدودی میشه گفت شرایط مهاجرت کاری را دارا هستید، لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا مشاوران ما بتونند به صورت رایگان و البته اختصاصی شما را راهنمایی کنند. فرم ارزیابی مهاجرت

 24. نویدگفته
  5 ماه پیش

  با سلام من میخوام از طریق کار در استرالیا ویزا اخذ کنم اما مشکل من تسلط به زبان انگلیسی است من تسلط کافی ندارم آیا باید به تسلط کامل برسم؟؟؟؟ یه سوال دیگه میخوام بدونم هزینه کامل اخذ ویزای کاری استرالیا چقدر میشود؟؟؟ ممنون

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام و عرض ادب به شما دوست عزیز. کشور استرالیا در رابطه با ارائه مدرک زبان با نمره بالای 7 تاکید دارد. اما ممکن است با روش هایی موفق به مهاجرت شوید. برای آگاهی از روش تضمینی و مطمئن برای خود، فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید. فرم ارزیابی مهاجرت

 25. محمدرضا توکل پورگفته
  5 ماه پیش

  قصد مهاجرت به استرالیا را دارم

  1. مینا نجفیگفته
   4 ماه پیش

   سلام به شما همراه و دوست عزیز سایت پارسی کانادا. اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید برای اینکه کارشناسان ما از شرایط شما همچون سن، مدارک تحصیلی و سوابق کاری و ... اطلاع کسب کنند و بهترین روش مهاجرت به استرالیا را برای شما تعیین نمایند، برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

ارسال نظرات