موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

مهاجرت به استرالیا

حتما این سوال برای بسیاری از شما پیش آمده است که چرا هزاران نفر در سراسر جهان، کشور استرالیا را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند. بر اساس گزارش هایی که دولت استرالیا ارائه می دهد، هر ساله بر تعداد مهاجرین این کشور افزوده می شود. اما به چه دلیل؟ کشور استرالیا به عنوان یک کشور ثروتمند با جمعیتی بالغ بر بیست و چهار میلیون نفر و کوچک ترین قاره جهان، بسیار مورد توجه مهاجرین می باشد. یکی از دلیل اصلی آن هم جغرافیا و زیبایی های طبیعی خارق العاده این کشور می باشد. این کشور به دلیل اینکه در احاطه اقیانوس می باشد، از سواحل بسیار جالب و بکری برخوردار است، به همین دلیل افراد زیادی تمایل به زندگی در مناطق ساحلی این کشور و بهره مندی از این چشم انداز زیبا دارند. آرامشی که سواحل استرالیا به ساکنین خود می دهد وصف ناپذیر است. در کنار مناظر زیبا، سطح بالای آموزش ها در مدارس و دانشگاه ها موجب شده که خانواده ها به خاطر پیشرفت هرچه بیشتر فرزندان شان و داشتن آینده ای بهتر، به فکر مهاجرت به استرالیا بیفتند. مدارک دانشگاهی این کشور از ارزش و اعتبار بسیار زیادی برخوردار می باشند، به گونه ای که تا حد زیادی موفقیت شغلی و حرفه ای شما را تضمین می کنند. نکته مهم دیگر سطح رفاه و امنیت اجتماعی بالا در استرالیا می باشد. اقتصاد این کشور روز به روز به پیشرفت های بیشتری نائل می شود و همین موضوع نیز باعث جذب سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کارهای مختلف شده است. اقتصاد پویا و موفق استرالیا باعث شده است، ساکنین این کشور از سطح رفاه بسیار بالایی برخوردار باشند. یکی دیگر از مزایای مهاجرت به استرالیا سیستم درمانی و خدمات سلامت آن ها می باشد. همه این عوامل در کنار هم باعث شده اند، مهاجرین، کشور استرالیا را به عنوان یکی از برترین مقاصد برای خود برگزینند.

فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا

مزایای مهاجرت به استرالیا

استرالیا یکی از کشورهایی است که به ندرت تحت تاثیر بحران های اقتصادی و بین المللی قرار می گیرد. نرخ بیکاری در این کشور سال هاست که از 6% بیشتر نشده است. در هر شغل و سمتی که در کشور استرالیا مشغول به کار شوید، از حقوق و درآمد و البته مزایای زیادی برخوردار خواهید شد، زیرا در این کشور، سیستم کاری، بسیار حرفه ای و استاندارد بوده و تمامی حق و حقوق های کارگر و پیمانکار به طور شفاف و منصفانه تدوین شده است. کشور استرالیا یکی از امن ترین کشور های جهان می باشد که پایین ترین نرخ جرم و جنایت را گزارش داده است. علاوه براین حمل سلاح گرم در این کشور به طور کامل ممنوع می باشد. همانطور که در بالاتر هم اشاره کردیم، استرالیا یکی از بهترین کشور های جهان برای ادامه تحصیل می باشد. این کشور با دارا بودن یکی از برترین سیستم های آموزشی جهان، نظر بسیاری از علم آموزان را به خود جلب کرده است. خدمات بیمه و درمان در کشور استرالیا یکی از بهترین ها در جهان می باشد. این کشور اهمیت زیادی به سلامت و رفاه شهروندان خود می دهد و از همین رو بسیاری از خدمات درمانی در این کشور رایگان و یا هزینه بسیار کمی برای بیماران دارد.

مهاجرت به استرالیا

شهر ملبورن در چندین سال متوالی در گزارشات جهانی و بین المللی به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی انتخاب شده است. در کنار ملبورن، شهر سیدنی ، گلد کوست و پرث می باشند که آن ها نیز جزء بهترین شهر ها برای زندگی هستند. دلیل انتخاب و ذکر این شهر ها نیز طبیعت زیبا، هوای پاکیزه، آب و هوای مطبوع و دلنشین، اقتصاد پویای آن ها می باشد. از آنجایی که استرالیا بسیار مهاجر پذیر است ملیت های بسیار متنوعی در آن جمع شده اند و از مزایای یک زندگی مرفه، با کیفیت، سیستم آموزشی سطح بالا و دیگر موارد بهره می برند. همچنین لازم به ذکر است که ساکنین استرالیا امکان این را دارند که با روش های مختلف سفرهای بین شهری خود را انجام دهند، از طریق جاده های زیبا و سرسبز و به صورت زمینی گرفته تا سفر های دریایی و هوایی که هرکدام لذت های خاص خودشان را دارند. با تمام این مزایایی که برای زندگی در استرالیا برای شما ذکر کردیم، حتما به این نتیجه رسیدید که مهاجرت به این کشور می تواند آینده شما و خانواده تان را تضمین کند، پس درنگ نکنید و همین حالا با مشاورین ما در موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت جهت کسب مشاوره رایگان مهاجرت تماس بگیرید.

اخذ ویزای استرالیا

شرایط کار در استرالیا

کشور استرالیا دارای یکی از برترین برنامه های اقتصاد جهانی است و از همین رو، بسیاری از افرادی که به دنبال پیشرفت کاری و افزایش درآمد خود می باشند، کشور استرالیا را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند. جهت کار در کشور استرالیا باید به دنبال ویزای کاری مناسب آن باشید، چرا که ویزا های مختلفی برای کار در این کشور وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزاهای مختلف کار در استرالیا می توانید از مشاوره رایگان مشاورین ما استفاده کنید. به طور کلی کشور استرالیا سالیانه لیست مشاغل و حرفه هایی که در آن کمبود نیرو های متخصص و ماهر دارد را اعلام می کند و افرادی که مهارت های شان در این لیست قرار داشته باشد، می توانند خیلی راحت تر نسبت به اخذ ویزا و کار در این کشور اقدام کنند. یکی از فاکتور های بسیار مهمی که کارجویان را به سمت کار در کشور استرالیا ترغیب می کند، نرخ بیکاری بسیار پایین این کشور است، که البته سال های زیادی است که ثابت مانده است. ضمن اینکه شرایط حقوق های پرداختی در کشور استرالیا بسیار مطلوب می باشد و تقریبا در هر شغلی که مشغول به کار شوید، می توانید درآمد قابل قبولی با توجه به مهارت و تخصص خود کسب کنید. البته این را در نظر داشته باشید که مزایا و حقوق های دریافتی در هریک از مشاغل مختلف، یکسان نیست، اما در کشور استرالیا یک استاندارد ثابت برای کارمندان وجود دارد که شامل: ساعت کاری هفتگی، مرخصی والدین، مرخصی سالیانه، مرخصی های شخصی، درمانی و فوت، مرخصی های طولانی مدت، بهره مندی از تعطیلات عمومی و ... می باشند.

ادامه مطلب کار در استرالیا را در اینجا بخوانید.

ویزای 189 استرالیا

اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۸۹ استرالیا یکی از بهترین انواع روش برای مهاجرت به استرالیا به شمار می آید، چرا که شما از همان ابتدا با اقامت دائم وارد استرالیا می شوید.

ادامه مطلب ویزای 189 استرالیا

ویزای 190 استرالیا

در ساب کلاس ویزای 190 بعد از گذشت دو سال از ویزای موقت، اگر شخص یک سال کار کند، به وی اقامت یا ویزای دائم اعطا می شود. درواقع این ویزا از ابتدا ویزای دائم محسوب نمی شود.

ادامه مطلب ویزای 190 استرالیا

ویزا 476 استرالیا

این ویزا ویژه ی فارغ التحصیلان رشته ی مهندسی از موسسات مورد تایید استرالیا می باشد و به متقاضیان اجازه می دهد حداکثر تا 18 ماه در زمینه ی رشته ی تخصصی خود کار کنند.

ادامه مطلب ویزا 476 استرالیا

ویزا 489 استرالیا

ویزا 489 استرالیا ویزای اقامت موقت 4 ساله می باشد و به کلیه علاقمندان این امکان را می دهد که در استرالیا به مدت 4 سال زندگی کنند، سفر کنند، کار کنند و درس بخوانند.

ادامه مطلب ویزا 489 استرالیا

ویزا 491 استرالیا

ویزا 491 در 16 نوامبر 2019 جایگزین ویزا 489 شده است. این ویزا به کارگران ماهر این امکان را می دهد تا برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنند.

ادامه مطلب ویزا 491 استرالیا

ویزای توریستی استرالیا

استرالیا یکی از ثروتمندترین و زیباترین کشورهای جهان است که علاوه بر برخورداری از امکانات رفاهی دارای جاذبه‌ های طبیعی و گردشگری بسیاری است که همواره جزو گزینه‌ های پر طرفدار برای مهاجران محسوب می ‌شود. در حقیقت یکی از دلایل مهم توریست ها و گردشگران برای سفر به استرالیا طبیعت زیبای این کشور است که برای اکثر گردشگران جذاب و دل پذیر است. اگر شما هم قصد ورود به استرالیا برای مدتی کوتاه را دارید؛ حال فرقی ندارد، برای یک سفر کاری و یا ملاقات با خانواده خود و یا حتی برای گردش و تفریح، می توانید ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنید. البته ویزای توریستی که دولت استرالیا صادر می کند، با توجه به دلایلی که عنوان کردیم، متفاوت است. ویزای توریستی یکی از رایج ترین ویزاهای استرالیاست که افراد برای سفری کوتاه به این کشور باید آن را دریافت کنند. همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، ویزای توریستی استرالیا برای افرادی است که قصد دارند برای مسافرت، دیدار خانواده از جمله والدین، فرزندان، برادر، خواهر و بستگان، یا برای قرارهای کاری و شرکت در سمینارها به استرالیا سفر کنند. امکان تبدیل این ویزا به اقامت دائم و یا سایر ویزا ها وجود ندارد، اما می تواند تجربه و محکی باشد برای مهاجرت به استرالیا. انواع ویزای توریستی استرالیا عبارتند از:

ادامه مطلب ویزای توریستی استرالیا را در اینجا بخوانید.

ویزای والدین استرالیا

از آنجایی که بسیاری از جوانان به منظور کار و تحصیل و بهره مندی از خدمات اجتماعی و رفاهی بیشتر به استرالیا سفر کرده اند، سیستم مهاجرتی این کشور برنامه ای ترتیب داده است که به کمک آن افراد نیز بتوانند به همراه تمامی اعضای خانواده خود به این سرزمین زیبا مهاجرت کرده و از مزایای کار، تحصیل و زندگی در آن لذت ببرند. این برنامه مهاجرتی همان مهاجرت از طریق والدین می باشد که به کمک آن فردی که دارای صلاحیت های خاص می باشد، می تواند به عنوان حامی و اسپانسر اعضای خانواده خود، آن ها را با خود به استرالیا ببرد و اقامت دائم و یا موقت این کشور را دریافت کنند. افرادی که صلاحیت دریافت این ویزا را داشته باشند، این فرصت را دارند که بدون هیچ مانعی و به راحتی با تمامی اعضای خانواده خود به استرالیا سفر کنند.

ادامه مطلب ویزای والدین استرالیا را در اینجا بخوانید.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

استرالیا یکی از کشورهایی است که قدرت اقتصادی خوبی دارد و در سال های اخیر سرمایه گذاران بسیاری را از کشورهای مختلف جذب خود کرده است. گذشته از آن، سرمایه گذاری در استرالیا یکی از روش های اخذ اقامت و مهاجرت به استرالیا می باشد. دولت این کشور پذیرای سرمایه گذاران خارجی است و فرصت کار در استرالیا و کسب درآمد در آن را فراهم کرده است. از دهه 1980، دولت استرالیا بودجه ای را برای سرمایه گذاران خارجی تعیین کرده است که باعث رشد اقتصادی این کشور در دهه های اخیر شده است که نتیجه آن رشد تولید ناخالص 3.6 درصدی بوده است.

ادامه مطلب ویزای سرمایه گذاری استرالیا را در اینجا بخوانید.

اگر به دنبال روشی برای مهاجرت به استرالیا هستید، نگران نباشید ما برای تمامی شما پیشنهادی ویژه داریم. تنها کافیست فرم ارزیابی مهاجرت ما را تکمیل کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه تیم وکلای ما در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص ما تمامی مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.