موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

ویزای توریستی استرالیا

بدون شک استرالیا زیباترین قاره جهان است؛ سرزمینی شگفت ‌انگیز که مملو از چشم ‌اندازهای خاص، حیات وحش و طبیعت زیبا و فرهنگ و آداب و رسوم غنی و … می باشد. اما در کنار این جذابیت‌ های ریز و درشت، کشور صنعتی پیشرفته و مدرنی است و از این حیث نیز بسیار مورد توجه علاقه مندان می باشد. اما به قول معروف “شنیدن کی بود مانند دیدن؟!”

با اخذ ویزای توریستی استرالیا از نزدیک این بهشت را ببینید

اگر شرایط و مقداری پول در دست دارید و به دنبال جایی می گردید که برای مدتی در آرامش باشید به شما پیشنهاد می کنیم که همین حالا برای دریافت ویزای توریستی استرالیا اقدام کنید.

زمان آن رسیده که به سرزمین کانگوروها بروید و از نزدیک شاهد این بهشت بی بدیل باشیم. اما ممکن است تنها هدف تان از رفتن به استرالیا تفریح و گشت و گذار نباشد و برای انجام کاری کوتاه قصد ورود به خاک این کشور را دارید، در این حالت هم ویزای توریستی استرالیا در انتظار شماست!

انواع ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی یکی از رایج‌ ترین انواع ویزا هاست و همان ‌طور که از نام آن پیداست برای سفر کوتاه مدت در کشور مقصد صادر می ‌شود. ویزای توریستی استرالیا یکی از پرطرفدارترین ویزاها می باشد و به سه نوع مختلف ویزای عمومی توریستی، ویزای توریستی فامیلی و ویزای توریستی بیزنسی تقسیم می شود.

ویزای عمومی توریستی استرالیا

اگر قصد سفر به استرالیا به عنوان توریست را دارید. همچنین اگر پدر و مادر یا فرزندان شما اقامت استرالیا گرفته اند و می خواهید به ملاقات آن ها بروید این گزینه بهترین انتخاب برای شما می باشد. ویزای توریستی استرالیا را می توانید از ایران و به صورت آنلاین دریافت کنید. با دریافت ویزای توریستی گردشگری استرالیا شما اجازه کار ندارید و فقط تا 3 ماه می توانید تحصیل کنید.

شما با دریافت ویزای توریستی استرالیا اجازه کار در این کشور را نخواهید داشت.

احتمالا این سوال برای تان به وجود می آید که منظور از تحصیل چیست؟ شما در طول این 3 ماه اجازه دارید که در دوره های کوتاه مدت تحصیلی شرکت کنید. درضمن فراموش نکنید که مدت اعتبار این ویزا بین 3، 6 و 12 ماه است.

مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

ویزای توریستی فامیلی استرالیا

این نوع ویزا مناسب افرادی است که خواهر و برادر، اقوام یا دوستان شان در استرالیا هستند و قصد دیدار آن ها را با دعوتنامه دارند. اگر شما هم چنین شرایطی دارید پس این راه یعنی اخذ ویزای توریستی استرالیا با دعوتنامه می تواند بهترین و آسان ترین راه باشد.

این نوع ویزا با سرعت بیشتری بررسی و با درصد بالایی پذیرفته می شود. گفتنی است که در این روش معمولا شخصی که در استرالیا است و دعوتنامه ارسال می کند مبلغی حدودا بین 5000 تا 15000 دلار استرالیا به عنوان امانت نزد دولت استرالیا می گذارد و بعد از این که شما به استرالیا رفتید و بازگشتید مبلغ خود را پس خواهد گرفت.

جهت مشاوره رایگان برای اخذ ویزای توریستی استرالیابا مشاوران پارسی کانادا تماس بگیرید

ویزای توریستی بیزینسی استرالیا

شاید برای تان اتفاق بیافتد که مجبورید برای شرکت در کنفرانس، مصاحبه شغلی، قرار داد کاری و از این قبیل موارد وارد خاک استرالیا شوید، در این شرایط باید نسبت به دریافت ویزای توریستی بیزنسی این کشور اقدام کنید.

عموما مدت اعتبار این ویزا 3، 6 یا 12 ماه است. آزمایشات پزشکی و پلیس چک مورد نیاز است. شایان ذکر است که با دریافت این ویزا شما اجازه کار در استرالیا را ندارید.

برای شرکت در یک کنفرانس در استرالیا باید ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنید

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی استرالیا

اگر قصد دارید برای گشت و گذار، انجام کاری کوچک و یا دیدن خانواده تان برای مدتی وارد استرالیا شوید نیازی نیست به سفارت استرالیا مراجعه کنید، تنها کافیست مدارک لازم را به درخواست آنلاین ویزای توریستی استرالیا پیوست نمایید، روند کاری شما در موعد مقرر طی خواهد شد.

اما این کار به همان سادگی ها که فکر می کنید نیست و بهتر است برای انجام آن به یک موسسه مهاجرتی معتبر مراجعه و امور مربوطه را به آن ها بسپارید. خوشبختانه مشاوران موسسه پارسی کانادا در این زمینه حرفه ای هستند و از اطلاعات روز این ویزا آگاه می باشند. به همین دلیل می توانید با خیال راحت اخذ ویزای توریستی استرالیا را به آن ها بسپارید.

در تصویر زیر لیستی مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی استرالیا را مشاهده می کنید:

شاید نام این ویزا ساده به نظر بیاید اما نحوه دریافت آن چندان هم آسان نیست. ممکن است با خودتان فکر کنید که قوانین این نوع ویزاها بسیار ساده است و با کامل کردن مدارک می توانید ظرف چند روز به راحتی یکی از آن ها، خصوصا ویزای توریستی عادی را دریافت کنید. اما باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید!

شما هم برای دریافت این ویزا باید از راهنمایی های یک وکیل یا مشاوره مهاجرتی استفاده کنید. تلفن را برداشته و تصمیم جدی دریافت ویزای توریستی استرالیا را همین حالا عملی کنید

تماس با ما

برای دریافت ویزای گردشگری استرالیا به چه میزان پول نیاز دارید؟

پول، دغدغه اصلی اکثر افراد برای سفر یا مهاجرت به استرالیا است. فرقی نمی کند از کدام طریق قصد رفتن به این قاره را دارید، توریستی یا هر روش دیگری. در هر صورت اولین سوالاتی که در ذهن تان به وجود می آید این است که چقدر پول برای رفتن به استرالیا نیاز دارم؟

هزینه های اخذ ویزای توریستی استرالیا

درباره هزینه های اخذ ویزای توریستی استرالیا نمی توان از یک مبلغ ثابت صحبت کرد اما به طور کلی شما نیاز دارید که در پروسه اخذ ویزای گردشگری استرالیا برای مواردی که در زیر آماده هزینه پرداخت کنید:

  • ثبت درخواست ویزای توریستی استرالیا
  • تکمیل مدارک پرونده
  • ترجمه مدارک توسط دارالترجمه رسمی
  • رزرو بلیط پرواز و اتاق هتل
مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

تمدید ویزای توریستی استرالیا

اگر قصد اخذ ویزای عمومی توریستی استرالیا هستید پس بهتر است بدانید که اعتبار این ویزای برای شما ایرانیان عزیز 3 ماهه و در بعضی موارد 6 ماهه تا یک ساله می باشد. اما این بدین معنا نیست که با تمام شدن اعتبار آن دیگر نمی توانید وارد خاک استرالیا شوید.

شما متقاضیان عزیز می توانید قبل از تمام شدن اعتبار ویزای گردشگری استرالیا در خاک این کشور، جهت تمدید مدت زمان آن اقدام کنید و یا ویزای Visitor جدید استرالیا را دریافت کنید. البته فراموش نکنید که برای تمدید اعتبار ویزای توریستی استرالیا باید سه هفته پیش از اتمام اعتبار ویزای فعلی خود، اقدام کنید.

با ریجکت شدن درخواست ویزای توریستی استرالیا باید به کشور خود بازگشته و دوباره درخواست بدهید

یکی از سوالات مهم متقاضیان درباره زمان دریافت ویزا می باشد. باید بگوییم که پروسه رسیدگی به درخواست تمدید و یا ویزای جدید توریستی استرالیا عموما بین ۱۰ تا ۳۰ روز زمان می ‌برد و در صورت ریجکت شدن ویزای توریستی استرالیا و عدم موافقت دولت این کشور با درخواست تان باید پیش از اتمام اعتبار ویزای خود از خاک استرالیا خارج شده و به ایران بازگردید. سپس می توانید مجدد از ایران درخواست تان را ارسال کنید.

پروسه رسیدگی به درخواست تمدید و یا ویزای جدید توریستی استرالیا عموما بین ۱۰ تا ۳۰ روز زمان می ‌برد.

چگونه ویزای توریستی استرالیا را به اقامت دائم تمدید کنید؟

با یکبار سفر به استرالیا ممکن است بخواهید ادامه زندگی تان را در این جزیره زیبا و ثروتمند سپری کنید و با داشتن درآمد بالا بر پایه ی یورو، تمامی چیزهایی که آرزو دارید را به راحتی بخرید. این تصمیم کاملا طبیعی است اما آیا واقعا می توان ویزای گردشگری استرالیا را به اقامت دائم تبدیل کرد؟

شاید نگاهی خوشبینانه داشته باشید و به دنبال راهی باشید تا ویزای توریستی استرالیا را به اقامت دائم تبدیل کنید اما در حقیقت زمانی که شخصی به عنوان توریست به کشوری ورود پیدا می کند اجازه اقامت دائم برای او صادر نمی شود.

رویای مهاجرت به کانادا را با اخذ ویزای توریستی واقعی کنید! برای واقعی کردن رویای تان به یک بررسی و ارزیابی نیاز دارید پس همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را پر کنید

فرم ارزیابی مهاجرت

بسیاری از افراد امید دارند که بتوانند ویزای توریستی این کشور را به ویزای کاری یا تحصیلی تبدیل کنند اما این طور نیست. برای تبدیل آن و دریافت ویزای دیگر می بایست به کشور خود بازگشته و مجددا درخواست ویزای موردنظرتان را به سفارت استرالیا ارائه نمایید. احتمالا می پرسید چطور؟

برای انجام این کار نباید ریسک کنید و مدارکی ناقص ارائه دهید به همین دلیل باید از همان ابتدا با برنامه ریزی قدم بردارید. موسسه مهاجرتی پارسی کانادا شما را از ریسک نجات می دهد.

ارسال نظرات