سرمایه گذاری در استرالیا

استرالیا به عنوان ششمین کشور بزرگ جهان هر ساله شاهد ورود تعداد زیادی از مهاجرین از سراسر دنیا به خاک خود می باشد.

هریک از تازه واردان به سرزمین کانگاروها به یک طریق موفق شدند که ویزای آن را دریافت کنند که یکی از محبوب ترین آن ها اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری در استرالیا یکی از انواع روش های مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت آن می باشد.

در واقع سرمایه گذاری در کشور استرالیا دارای شرایط خاصی بوده و اشخاص واجد شرایط در صورت دریافت این ویزا می توانند از امکانات آن بهره مند شوند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به تمامی کشورها خصوصاً استرالیا از جمله روش های مهاجرتی است که صرفاً مناسب کسانی است که استطاعت مالی خوبی داشته و یا سابقه کار مناسب و یا ایده های خلاقانه در زمینه های مختلف داشته باشند که بتوان از آن ها به عنوان طرح اولیه ی ایجاد استارت آپ ها استفاده کنند.

سرمایه گذاری در استرالیا

کشور استرالیا با توجه به ثبات اقتصادی و همچنین دارا بودن استانداردهای بالای زندگی مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران در سایر نقاط جهان است.

چرا که از طریق سرمایه گذاری در استرالیا می توانند پاسپورت استرالیا و اقامت دائم استرالیا را دریافت نموده و از امکانات برای مهاجرتی استفاده کنند.

به منظور سرمایه‌ گذاری در کشور استرالیا می توانید از طرق مختلف اقدام نمایید که هر کدام از این روش ها شرایط و مراحل مختلفی دارد که مطابق با آن ها هر مهاجر بایستی تمامی شرایط و گزینه های مورد نظر را فراهم کند.

البته شاید یکی از مهمترین انواع روش های مهاجرتی به کشور استرالیا همان سرمایه گذاری در کشور استرالیا باشد.

چرا که ارز رایج در این کشور دلار بوده و دلار استرالیا نسبت به دلار آمریکا ارزش کمتری دارد وبه همین سبب سرمایه گذاری در این کشور میزان سرمایه کمتری می خواهد.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

برای سرمایه‌گذاری در این کشور روش های مختلفی وجود دارد، ثبت شرکت، کارآفرینی، خود حمایتی و خرید ملک از جمله انواع روش های سرمایه گذاری در کشور استرالیا است که هر کدام ویزای مخصوص خود را دریافت می کنند.

در واقع شرایط مهاجرتی این کشور برای این چهار نوع ویزای خاص تعریف شده است.

نکته ای که در این روش های مهاجرتی به استرالیا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد این است که تمامی انواع ویزاها در روش سرمایه گذاری برای مهاجر پاسپورت و اقامت دائم را فراهم نمی کند.

بنابراین هنگام اقدام برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری باید قبل از هر چیز تمامی این موارد و شرایط و همچنین روش ‌های سرمایه ‌گذاری در این کشور را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

 

کشور استرالیا، مناسب برای سرمایه گذاری

 

مشروط به نوع ویزایی که از این طریق دریافت می کنید بعد از ۱ الی ۴ سال می توانید اقامت دائمی این کشور را دریافت کنید.

در بعضی از روش ‌های زیر گروه ثبت شرکت با توجه به مبلغ و نوع سرمایه گذاری شما در این کشور از همان ابتدا اقامت دائم به مهاجرین تعلق خواهد گرفت اما بایستی بدانید که خرید ملک در کشور استرالیا منجر به اقامت دائم استرالیا نمی شود.

 


مهاجرانی که از طریق سرمایه‌ گذاری در این کشور اقامت استرالیا را اخذ کرده اند می توانند برای خانواده اعم از فرزندان بالای ۱۸ سال و همسر خود نیز اقدام کرده و برای آنها اقامت دائم این کشور را اخذ کنند.

 

در انواع روش های سرمایه گذاری در کشور استرالیا  چیزی که مهم است علاوه بر مقدار سرمایه گذاری شما، بیزنس پلن تان است که بسیار اهمیت دارد.

این مسئله آن قدر برای پروسه مهاجرت به استرالیا مهم است که  بعد از دو سال مدارک کسب و کار و نوع بیزینس شما جهت سودآوری، ارزیابی و کنترل خواهد شد.

چنانچه رونق کسب و کار و گردش مالی شرکت تان مطابق با طرح تجاری اولیه شما نباشد و در واقع میزان برآوردهای شما نادرست عنوان شده باشد امکان دارد که اقامت شما تمدید نشود و نتوانید اقامت دائم این کشور دریافت کنید.

اخذ اقامت موقت و دائم استرالیا شرایط حقوقی مختلفی دارد که بسیار مهم است.

پس بهتر است که در زمان انجام این گونه پروژه ها از وکیل مهاجرتی خبره و باتجربه کمک بگیرید و بدین منظور می توانید از وکیلان زبده، حرفه ای و با سابقه موسسه مهاجرتی پارسی کانادا کمک بگیرید.

 

برای کسب اطلاع بیشتر از اخذ ویزای استرالیا از طریق سرمایه گذاری همین حالا فرم ارزیابی زیر را پر کنید تا مشاوران ما با شما ارتباط برقرار کنند.

فرم ارزیابی مهاجرت

 

در انواع روش های سرمایه گذاری در کشور استرالیا چیزی که مهم است علاوه بر مقدار سرمایه گذاری شما، بیزنس پلن تان است که بسیار اهمیت دارد.

این مسئله آن قدر برای پروسه مهاجرت به استرالیا مهم است که بعد از دو سال مدارک کسب و کار و نوع بیزینس شما جهت سودآوری، ارزیابی و کنترل خواهد شد.

چنانچه رونق کسب و کار و گردش مالی شرکت تان مطابق با طرح تجاری اولیه شما نباشد و در واقع میزان برآوردهای شما نادرست عنوان شده باشد امکان دارد که اقامت شما تمدید نشود و نتوانید اقامت دائم این کشور دریافت کنید.

اخذ اقامت موقت و دائم استرالیا شرایط حقوقی مختلفی دارد که بسیار مهم است.

پس بهتر است که در زمان انجام این گونه پروژه ها از وکیل مهاجرتی خبره و باتجربه کمک بگیرید و بدین منظور می توانید از وکیلان زبده، حرفه ای و با سابقه موسسه مهاجرتی پارسی کانادا کمک بگیرید.

 

سرمایه گذاری در استرالیا با خرید ملک

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خرید ملک

یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور چه به عنوان سرمایه‌گذار خارجی، چه به عنوان سرمایه گذار داخلی خرید ملک می باشد.

با توجه به بازار بسیار مناسب و رقابتی که خرید ملک در کشور استرالیا دارد اکثر سرمایه داران داخلی و خارجی به سمت خرید ملک در این کشور روی آورده اند.

البته بیشترین متقاضیان خرید ملک در کشور استرالیا را مهاجران چینی تشکیل می دهند.

نکته‌ای که در مورد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا بسیار پر اهمیت است این است که آیا این نوع سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در این کشور منجر به اخذ اقامت و پاسپورت این کشور می شود یا خیر؟

به طور مثال در کشورهایی مانند پرتغال و اسپانیا با خرید ملک می‌توانید ویزای دائم و پاسپورت طلایی کشورهای مورد نظر را دریافت کنید اما با خرید ملک در استرالیا چنین نتایجی نمی گیرید.

یعنی شما صرفاً با خرید ملک نمی توانید در استرالیا به اخذ اقامت دائم برسید. در واقع این شیوه مهاجرتی برای افرادی که می ‌خواهند به اقامت دائم استرالیا برسند، مفید نخواهد بود.

سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ثبت شرکت

بسیاری از مهاجرینی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارند و علاقمند هستند که در این کشور سرمایه گذاری کرده و فعالیت‌ های بیزینسی خود را ادامه دهند، ترجیح می دهند که شرکتی مرتبط با زمینه ی کاریشان در استرالیا به ثبت رسانده و از این طریق کسب سود و درآمد کنند.

اغلب اوقات سرمایه ‌گذاران در سر تا سر دنیا به دلیل مشکلات اقتصادی و همچنین شرایط ناپایدار رکود اقتصادی مجبور می شوند که زادگاه خود را ترک کرده و به کشور دیگری برای سرمایه گذاری و ادامه فعالیت های بیزینسی خود مهاجرت کنند.

با این شرایط بهترین گزینه انتخاب استرالیا برای سرمایه گذاری است. کشور استرالیا، برنامه های مختلفی در اخذ انواع ویزاهای سرمایه گذاری پیش روی مهاجرین قرار داده است که به راحتی می‌توانند با بررسی شرایط زندگی و مالی خود بهترین گزینه را انتخاب کنند.

با ثبت شرکت در این کشور، مهاجرین می توانند اقامت موقت چهار ساله کشور استرالیا را دریافت کنند. برای اخذ این نوع ویزا چیزی حدود 5/1 میلیون دلار سرمایه لازم است. بعد از ۴ سال مهاجرت، مهاجرین سرمایه‌گذار به راحتی می ‌توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

 


قیمت املاک در استرالیا با توجه به نوع، ماهیت و شرایط ملک کاملاً متفاوت است. همچنین نوع کاربری و ملک در تعیین قیمت املاک این کشور بسیار اهمیت دارد. به طور میانگین می توان اینطور عنوان کرد که قیمت هر متر مربع زمین در کشور استرالیا چیزی حدود ۵ هزار دلار است.

 

چگونگی امتیاز بندی ویزای سرمایه گذاری استرالیا

دارا بودن مدارک دانشگاهی یا فنی، میزان تسلط بر زبان انگلیسی، سن فرد، میزان سرمایه، نوع گردش مالی ماهانه و سالانه، سابقه اختراع و ابتکار، سابقه انجام تبادلات تجاری مانند صادرات کالا، سابقه مدیریت در هر پروژه، سابقه سرمایه گذاری.

در این نوع ویزا بر خلاف ویزاهای فنی و مهارتی، کسب نمره ی زبان شرط نیست.

خبر خوب این است که کسب امتیاز برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا، کار دشواری نیست. در واقع اگر در موردی نمره پایین تری بیاورید، میتوانید آنرا از طریق کسب نمره بهتر در موارد دیگر جبران کنید.

برای اخذ این نوع ویزا بایستی گردش مالی حدود 500 هزار دلار استرالیا در دو سال از چهار سال گذشته باشد. در شرایط آتی که وضعیت دلار در کشورمان تغییر کرده، فرد می تواند گردش مالی خود را در دو سال اول، چهار سال که اوضاع ثابت بود را ارایه دهد.

حداقل سرمایه ارایه شده فرد در این حالت بایستی 800 هزار دلار استرالیا باشد. این سرمایه امکان دارد شامل اموال منقول و یا غیر منقول باشد.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

در روش 188 سرمایه گذاری، ارایه گردش مالی مطرح نیست، در حقیقت فرد باید دارای شرایط زیر باشد:

  •  فرد و همسر وی بایستی مبلغی حدود 25/2 میلیون دلار سرمایه داشته باشند که بایستی مربوط به 5 سال اخیر باشد.
  •  دارا بودن رزومه و سابقه ی مدیریتی
  •  سرمایه گذاری فرد بایستی از طریق ایالت مورد نظر مورد تایید قرار گیرد.
  •  یکی دیگر از واجبات این نوع ویزا داشتن تعهد نسبت به سرمایه گذاری در ایالت مورد نظر می باشد.
  •  فرد یا همسر متقاضی بایستی یا سابقه مدیریت در یک کسب و کار یک و نیم میلیون دلاری در سال گذشت را دارا باشد و یا ۱۰٪ یک بیزینس در سال گذشته به نامش باشد.

 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

 

سوالات متداول

میزان سرمایه به نوع و روش سرمایه گذاری بستگی دارد و بین 200 هزار یورو الی 15 میلیون یورو قابل تغییر است. البته براساس تعداد افراد خانواده هزینه های دولتی نیز متغیر می باشد.
خیر، با خرید ملک در استرالیا نمی توانید اقامت دائم را دریافت کنید. اگر شما یک سرمایه گذار در خرید و فروش یا مدیریت املاک و مستغلات در استرالیا باشید یا قصد سرمایه گذاری تجاری (ویزای 188) در استرالیا را داشته باشید می توانید اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید.
خیر، به طور مستقیم نمی توان از طریق سرمایه گذاری، پاسپورت استرالیا را کسب کرد اما پس از گذشت چند سال زندگی در استرالیا می توان پاسپورت این کشور را درخواست کرد.
در زمان اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا همسر و فرزندان زیر 23 سال شما نیز همزمان این ویزا را دریافت می کنند و همه اعضای خانواده‌تان پس از مهاجرت به استرالیا اجازه کار و تحصیل خواهند داشت.
سن، مدرک تحصیلی‌ یا فنی‌، زبان انگلیسی‌، میزان سرمایه، میزان گردش مالی، سابقه صادرات کالا، اختراع و ابتکار، سابقه مدیریت، سابقه سرمایه گذاری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *