موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

ویزای خوداشتغالی

ویزای خوداشتغالی | مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ با روش های مختلفی امکان ‌پذیر است و همه چیز به سواد، تحصیلات، مهارت‌ ها، تجارب و همچنین سرمایه شما بستگی دارد. یکی از همین برنامه های مهاجرتی کانادا برای کسب اقامت دائم که این روزها نیز بسیار مورد توجه متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است، مهاجرت از طریق خوداشتغالی (Self-Employed) است.

در این برنامه دولت کانادا به دنبال جذب متقاضیانی است که تمایل دارند در یکی از زمینه های هنر، ورزشی و کشاورزی فعالیت کنند یا کسب و کاری مستقل داشته باشند و توانایی انجام این کار را نیز دارند. درصورتی که شما هم در یکی از این گروه ها قراردارید و متقاضی مهاجرت به کانادا هستید، می توانید از وکلا و مشاوران درجه یک موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یاری بخواهید و با کمک آن ها شرایط خود را با شرایط دریافت ویزای خوداشتغالی کانادا مقایسه کنید.

از دید اداره مهاجرت کانادا، خود اشتغال، نیروی کاری است که تمام شرایط تعریف شده توسط اداره مهاجرت کانادا را دارا باشد و همچنین افسر ویزا را متقاعد نماید که توانایی راه ‌اندازی یک کسب و کار شخصی را در این کشور خواهد داشت. موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت به شما کمک می کنند تا به خوبی اثبات نماید که توانایی راه اندازی کسب و کاری مستقل را در کانادا داشته و می ‌توانید برای خود موقعیت شغلی ایجاد کنید.

ویزای خوداشتغالی
ویزای خوداشتغالی