موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا، در طول مسیر پر پیچ و خم مهاجرت، نقش یک راه بلد را ایفا می‌کند. در ادامه این مطلب، ضمن معرفی وکلای مهاجرتی پارسی کانادا در حوزه خدمات مهاجرت کانادا، به موضوعاتی نظیر نحوه استعلام اعتبار وکیل مهاجرت به کانادا، اهمیت اخذ مشاوره با وکلای مهاجرتی، هزینه وکیل مهاجرت کانادا، خدمات ویژه پارسی کانادا و نحوه ارتباط با وکلای ما، خواهیم پرداخت. در ضمن برای اخذ مشاوره مهاجرتی کافی است، فرم ارزیابی مهاجرت یا فرم ساده زیر را پرکنید:

از مشاوره تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

"*" indicates required fields

شماره همراه با 09 شروع شود.

البته در کنار وکلای مهاجرتی، پارسی کانادا تیم مشاوره حرفه‌ای دارد که در روز به ده‌ها مراجعه کننده، در خصوص انواع روش‌های مهاجرت به کانادا، آخرین اخبار از شرایط مهاجرت به این کشور و معرفی بهترین مسیر مهاجرتی، مشاوره حرفه‌ای می‌دهند. لیست این مشاورین را می‌توانید اینجا ببنید.

خدمات پارسی کانادا در زمینه وکالت مهاجرت به کانادا چیست؟

پارسی کانادا، با در اختیار داشتن وکلای رسمی CICC کانادا، مجوز مشاوره شغلی و کاریابی خارجی و با پرونده‌های موفقِ متعدد، یک مشاورهِ خوب و یک وکالت حرفه‌ای را به شما تضمین می‌دهد. از جمله مهمترین روش‌هایی که می‌توانید روی پارسی کانادا و وکلای حرفه‌ای‌اش حساب کنید، موارد زیر هستند:


راه اندازی استارتاپ در کانادا
اگر ایده استارتاپی دارید می‌توانید با این ویزا به همراه خانواده و شرکای خود به کانادا مهاجرت کنید و بعد از یک سال اقامت دائم بگیرید.

خرید بیزینس در کانادا
با خرید یک بیزینس آماده و سودآور در کانادا در بدو ورود به این کشور، مشغول به کار می‌شوید و بعد از یک سال اقامت دائم می‌گیرید.

مهاجرت کاری به کانادا
مهاجرت کاری به کانادا، ویژه افرادی است که تخصص و مهارت ویژه‌ای و سابقه کار مفیدی در یکی از مشاغل موردنیاز کانادا دارند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا
مهاجرت تحصیلی به کانادا از راحت‌ترین راه‌های مهاجرت به این کشور است، اما ریزه‌کاری‌های خودش را دارد؛ ما در این مسیر همراه‌تان هستیم.

اخذ ویزای توریستی کانادا
فرایند اخذ ویزای توریستی کانادا برای ایرانیان سخت و پیچیده شده است و تنها یک وکیل خبره و باتجربه می‌تواند، مانع از ریجکتی این ویزا شود.

اخذ پیشنهاد کار از کانادا
پیشنهاد کار یا Job Offer، نامه ارزشمندی است که تضمین کننده کار شما در کاناداست. اما هر جاب‌آفری معتبر نیست و باید به دقت بررسی شود.

مراحل اخذ مشاوره از موسسه پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا، خدمات خود را در سطح بین‌الملل ارائه می‌کند. ساده‌ترین راه ارتباط با ما، پر کردن فرم مشاوره زیر است.

از مشاوره تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

"*" indicates required fields

شماره همراه با 09 شروع شود.

اما این حق شماست که بدانید بعد از پر کردن این فرم، چه مراحلی تا ویزا شدن شما، توسط پارسی کانادا انجام می‌شود.

 1. پر کردن فرم مشاوره بالا یا تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت
 2. برقراری تماس مشاوران با تجربه ما با شما و ارائه یک مشاوره تلفنی کوتاه
 3. تنظیم یک قرار حضوری یا آنلاین و پاسخ به تمامی سوالات مهاجرتی شما
 4. تصمیم‌گیری توسط شما برای ادامه همکاری با ما
 5. تنظیم قرارداد و شروع پروسه
 6. کمک به شما در تهیه مدارک لازم، تقویت زبان، مصاحبه با سفارت و …
 7. ویزا شدن و برگزاری جشن ویزا برای شما
 8. ارائه خدمات لندینگ در خاک کانادا (شامل استقبال فرودگاه، راهنمای افتتاح حساب، اسکان موقت و…)

💡یک نکته مهم

این که از چه کسی خدمات وکالت کانادا را می‌گیرید مهم‌تر از این است که چه خدماتی می‌گیرید! به‌دنبال وکلای رسمی و معتبر باشید، تا علاوه‌ بر گرفتن خدمات مناسب، خیالتان از بابتِ کار راحت باشد. احتمالاً این سوال به ذهنتان آمده که «چطور وکلای رسمی کانادا را شناسایی کنیم؟!» در ادامه بررسی می‌کنیم.

ارتباط با ما از طریق شعب مختلف پارسی کانادا

خوشبختانه موسسه مهاجرتی پارسی کانادا در سراسر ایران شعبه فعال دارد. ما در شهرهای تهران، اصفهان و مشهد آماده ارائه خدمات به شما هستیم. البته پارسی کانادا فراتر از مرزهای ایران نیز در کانادا، در دو شهر ونکوور و تورنتو هم شعبه دارد. لیست شعبات ما، تعداد مشتری‌های روزانه، تعداد کارمندان و فعالیت در حوزه‌های مهاجرتی و کاریابی خارجی زیر چتر مجوزات قانونی و قابل استعلام، گواهی است بر اعتبار پارسی کانادا. با مراجعه به صفحه تماس با ما لیست شعبات پارسی کانادا را می‌توانید مشاهده کنید.

شعب پارسی کانادا

چطور اعتبار وکیل مهاجرت به کانادا را بررسی کنیم؟

وکلای رسمی مهاجرت به کانادا یک تاییدیه و کُد CICC دارند. CICC یک سازمان دولتی کانادایی است که بر فعالیت وکلای مهاجرتی کانادا نظارت می‌کند. برای استعلام رسمیت و اعتبار وکیل مهاجرت کانادا، کُد عضویت یا تاییدیۀ CICC او را می‌توانید در این سایت، بررسی کنید.

البته انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کمی سخت‌تر است! یعنی هر وکیل یا موسسۀ‌ای که عضو CICC بود، به‌معنی بهترین بودن آن وکیل یا موسسه نیست! برای انتخاب حرفه‌ای‌ترین و بهترین وکیل کانادا، بهتر است نگاهی به پرونده‌های موفق، نظرِ مشتریان، نحوه عملکرد و خدمات آن وکیل یا موسسه انداخت.

همچنین پروانه یا مجوز موسسۀ حقوقی، مجوز کاریابی خارجی و اعزام دانشجو به خارج را هم برای وکلا و موسسات بررسی کنید. تسلط به شرایط و قوانین مهاجرت به کانادا هم نشان دهنده حرفه‌ای بودن وکیل و دانش و تخصص اوست. جمعِ همۀ این موارد روی‌هم به‌علاوه تجربۀ شما از دیدار و مشورت با وکیل یا موسسۀ مهاجرتی می‌تواند دلیلِ کافی برای سپردن یا نسپردن پرونده مهاجرت به آن موسسات یا وکلا را به شما بدهد.

اما آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل است؟

الزامی به حضورِ یک وکیل مهاجرتی کانادا در پرونده شما نیست! اما حضور آن مزایایی به‌همراه دارد. وکلای مهاجرتی کانادا به قوانین و مقررات مهاجرتی این کشور مسلط هستند. وکلای مهاجرتی کانادا می‌توانند به شما کمک کنند تا بهترین برنامه مهاجرتی مناسب با هدفی که دارید را انتخاب کنید، به شما در جمع‌آوری مدارک مورد نیاز، گرفتن پاسپورت کانادا و یا درصورت ریجکتی یا شکایت از اداره مهاجرت (مانداموس کانادا) کمک کنند و پرونده مهاجرتی شما را با سرعت بیشتری پیش ببرند.

نیاز داشتنِ به وکیل مهاجرت به کانادا، بستگی به شرایط شما دارد. بعضی افراد باتوجه‌به شرایطشان به وکیل مهاجرتی نیاز دارند یا بهتر است که یک وکیل بگیرند. 

چه‌کسانی بهتر است حتما وکیل مهاجرت به کانادا بگیرند؟

 • اگر سابقه ریجکت‌شدن ویزا دارید.
 • اگر سوء‌پیشینه دارید.
 • اگر با تاخیر زیاد، هنوز ویزایتان نیامده.
 • اگر روشِ مهاجرتی شما نرخ ریجکتیِ بالایی دارد.
 • اگر کارفرما هستید و قصد استخدام نیروی‌کار مهاجر دارید.
 • اگر دانش و توانایی لازم برای اقدام را ندارید.
 • اگر سوادِ کار با اینترنت و انجام مراحل آنلاین مهاجرت را ندارید یا کسی را ندارید برایتان این کار را بکند.
 • اگر وقت و حوصله کاغذ‌بازی‌ها و پیگیری روندِ مهاجرت را ندارید.
 • و درنهایت اگر می‌خواهید شانس اخذ ویزای کانادا را برای خود بیشتر کنید.

وکیل مهاجرت به کانادا چه کارهایی برای ما می‌کند؟

 • پیشنهاد بهترین روش مهاجرت به کانادا باتوجه‌به شرایط شما
 • بررسی پرونده و اطلاع دادن نقصِ مدارک
 • کمک به شما برای افزایش امتیاز و شانس اخذ ویزا
 • کمک به شما در تقویت رزومه، ترجمه و معادل‌سازی مدارک و گرفتن مدرک زبان
 • ارسال پرونده به اداره مهاجرت کانادا با کمترین ریسک
 •  شکایت از اداره مهاجرت کانادا ( مانداموس کانادا ) جهت اعتراض به تاخیر نتیجه پرونده
 • کمک به شما برای افزایش شانس قبولی در مصاحبه با آفیسر و سفارت
 • کمک به شما در رزرو بلیط و هتل
 • کمک به شما در مشکلات و سردرگمی‌های بعد از رسیدن به کانادا
 • کمک به شما در پیداکردن کار یا ثبت‌نام برای تحصیل در کانادا
 • کمک به شما در گرفتنِ اقامت دائم و شهروندی کانادا
 • کمک به شما در گرفتن پاسپورت کانادا
 • و ….

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

بالاتر گفتیم هر وکیل یا موسسه یک یا چند مورد از خدمات مهاجرتی را ارائه می‌دهد. یکی از موارد تعیین کنندۀ هزینه وکالت همین خدمات هستند. کیفیتِ ارائۀ آن خدمات هم بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد.

علاوه‌ بر این‌ها، شرایط شما، روشِ مهاجرتی، تعداد افراد خانواده و تغییرات قوانین مهاجرتی هم در تعیین هزینه وکیل برای مهاجرت به کانادا موثر هستند. البته بررسی پرونده شما توسط اداره مهاجرت کانادا و صدور ویزا هم هزینه‌هایی دارد؛ که ممکن است وکیل یا موسسۀ همان ابتدا از شما این مبلغ را دریافت کند.

درکل توصیه می‌کنیم برای فهمیدنِ میزان دقیق هزینه وکیل جهت مهاجرت به کانادا، به یک وکیل خوب یا موسسۀ مهاجرتی معتبر مراجعه کنید. 

پاسخ به برخی از پرتکرارترین سوالات شما

خیر؛ اما داشتن آن می‌تواند شانسِ اخذ ویزا و موفقیت پرونده را بیشتر کند. البته بعضی افراد باتوجه‌به شرایطشان بهتر است وکیل کانادا بگیرند، مانند افرادی که سابقه ریجکتی دارند.

از طریق بررسی تاییدیۀ یا کد CICC کانادا، مجوزات موسسۀ حقوقی، مجوز کاریابی خارجی و اعزام دانشجو، پرونده‌های موفق، نظریات مشتریان و تسلط به امور و قوانین مهاجرتی کانادا.

میزان هزینه‌ها باتوجه‌به شرایط و پرونده شما و خدمات موسسه یا وکیل مهاجرتی متفاوت است. برای تعیین میزان دقیق هزینه‌ها یک جلسه مشاوره حضوری با وکلای معتبر مهاجرتی کانادا بگیرید.

انتخاب با خودتان است؛ هرچند گرفتن وکیل در ایران شرایط دسترسی بهتری برای ارتباطات دوطرفه، بررسی روندِ پیشرفت پرونده و پیگری امور در صورت بروز مشکل به شما می‌دهد.

آیا سوالی دارید؟

ارسال سوال