وکیل مهاجرت به کانادا و استرالیا

زمانی که صحبت از مهاجرت به خارج از کشور به میان می آید، معمولا انتخاب وکلای حرفه ای، منجر به موفقیت می شود.

کشورهایی که به لحاظ اقتصادی قدرتمند هستند، فرصت های خوبی را برای مهاجران فراهم می‌آورند. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که برای گرفتن اقامت استرالیا، کانادا و یا هر کشور دیگر، داشتن وکیل مهم است یا خیر؟

عده بسیاری ممکن است با خود بگویند که نیازی به داشتن وکیل و پرداخت هزینه های وکالت وجود ندارد و اگر وکیل نگیرند، هزینه های مهاجرتی شان پایین تر می آید.

اما باید بگوییم درست است که بدون وکیل امکان مهاجرت را دارید، اما میزان موفقیت شما کاهش پیدا می یابد.

در ادامه این نوشته هر آنچه که باید درباره اخذ وکیل مهاجرتی بدانید را ذکر کرده ایم، از شرایط اخذ وکیل گرفته، تا مدارک مورد نیاز، هزینه ها و برترین وکلا… پس مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 

وکیل مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا وکیل بگیرید تا مهاجرتی قطعی داشته باشید. در میان کشورهای پرطرفدار برای مهاجرت، معمولا نام کانادا به چشم می خورد.

این کشورجزو مقاصد محبوب جهان است و عده بسیاری سالیانه برای شروع یک زندگی جدید به سوی آن روانه می شوند. پرونده های مهاجرتی متقاضیان مهاجرت در هر سال به بیش از 60 هزار مورد نیز می رسد.

معمولا در راستای تحقق هدف بزرگ مهاجرت، مشاورانی به ارائه راهنمایی می پردازند و به شما جهت دریافت انواع ویزاهای کانادا کمک می کنند.

متقاضیان بسیاری برای مهاجرت اقدام می کنند که البته بیشتر جمعیت آنان را کشورهای جهان سوم تشکیل می دهند.

وکیل مهاجرت به کانادا برای اینکه شما را در راه رسیدن به این کشور و اخذ اقامت آن یاری کند از روش های مهاجرتی گوناگونی که وجود دارد، بهترین را برایتان انتخاب می کند.

از جمله روش های مهاجرت به کانادا که وکیل مهاجرت آن ها را برای شما بررسی می کند عبارتند از:

 • سرمایه گذاری در کانادا
 • استارت آپ کانادا
 • کارآفرینی در کانادا
 • ثبت شرکت در کانادا
 • خرید ملک در کانادا
 • تحصیل در کانادا
 • کار در کانادا
 • جاب آفر کانادا
 • اسکیل ورکر کانادا
 • استفاده از سیستم اکسپرس اینتری کانادا
 • برنامه های استانی کانادا
 • ویزای هنرمندان کانادا
 • ویزای استعدادی و مهارتی کانادا
 • ویزای توریستی کانادا
 • پناهندگی کانادا

 

مهاجرت به کانادا بدون وکیل و مشکلات پیش رو

شاید فکر کنید که با جستجو در اینترنت می توانید تمامی مراحل مهاجرت را بررسی کنید و باور داشته باشید که نیازی به وکیل ندارید.

اما در حقیقت هر چقدر هم که در اینترنت جستجو کنید و از افراد گوناگونی که مهاجرت کرده اند بپرسید، باز هم نمی توانید پاسخ های درستی برای همه موارد مهاجرتی خود بیابید.

در نهایت همه پرونده های مهاجرتی با یکدیگر متفاوت هستند و آفیسری که باید شما را تائید کند، ممکن است به راحتی قانع نشود.

شما از همه قوانین و اصول مورد تائید سفارت کانادا و دولت این کشور اطلاع ندارید و هرگز نمی توانید مانند یک وکیل از اصول و روال کار مطلع باشید.

 • در صورت عدم صحت مدارک ارسالی تا 5 سال از ارائه درخواست مهاجرت محروم می شوید

اگر روش نادرستی را برای مهاجرت انتخاب کنید، مشکلات متعددی برایتان به وجود خواهد آمد.

به عنوان مثال اگر در ارسال مدارک شما عدم صحت اطلاعات دیده شود، شما به مدت 5 سال از ارائه درخواست مهاجرت به کشور کانادا محروم می شوید و این موضوع باعث می شود که مهاجرت شما مدت بسیاری با تاخیر رو برو شود.

 • ممکن است روش نادرستی را برای مهاجرت انتخاب کنید و مشکلات زیادی ایجاد کنید

روش مهاجرتی اشتباه می‌تواند مشکلات بسیاری در راه مهاجرت شما به‌وجود آورد. انتخاب بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط شخصی، یکی از الزامات است.

وکلای مهاجرتی با بررسی شرایط شما، آگاهی از قوانین و اطلاعات کامل و جامع مهاجرتی، بهترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط‌تان به شما پیشنهاد می‌دهند.

 • امتیاز شما برای مهاجرت، بعد از چند بار ریجکتی پرونده، بسیار کاهش می یابد

هر بار که اشتباهاتی را در روند مهاجرت مرتکب شوید، پرونده شما رد صلاحیت یا اصطلاحا ریجکت می شود. این ناکامی ها و شکست های پی در پی، تنها به دلیل نداشتن وکیل مهاجرتی است.

نکته ای که باید به ان توجه کنید آن است که با ریجکت شدن چندین باره، شانس وامتیاز شما در پروسه مهاجرت به شدت کاهش می یابد و کارتان سخت تر خواهد شد.

ریجکت شدن پرونده مهاجرتی

 • نمی توانید آفیسر پرونده تان را قانع کنید، زیرا شناختی از نحوه برخورد و سوالات آن ها ندارید

زمانی که باید با آفیسر مصاحبه کنید تا وی را متقاعد نمایید که چرا می خواهید وارد خاک کانادا یا استرالیا شوید، از شما سوالات مهمی پرسیده می شود تا انگیزه شما به وضوح از این ورود، مشخص شود.

اگر آفیسر احساس کند که شما قصد ماندن در کانادا را دارید و نمی خواهید به کشور خود بازگردید، پرونده شما را تائید نخواهد کرد.

از طرفی او باید قانع شود که ورود شما برای کانادا مفید است و شما دارای تحصیلات، تخصص، سرمایه و منفعتی با حضورتان در کانادا هستید.

 

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت کانادا امور مهاجرت به این کشور را برای شما انجام می دهد و بهترین گزینه را برای شما در تمامی زمینه ها انتخاب می نماید. پرونده های موکلین باید با بردباری و اطلاع کامل پیگیری شود و هیچ کم و کاستی در آن وجود نداشته باشد.

از جمله وظایفی که وکیل مهاجرت کانادا بر عهده دارد این است که برای اخذ اقامت و تابعیت شما در کشور کانادا اقدام کند.

او باید با سفارت کانادا یا کنسولگری آن در ارتباط باشد و آفیسرها را متقاعد نماید تا ورود شما را بپذیرند. کلیه مدارک و الزامات موجود را به شما یادآوری می کنند و در جهت اخذ ویزای مناسب شما تلاش می کنند.

بابت همه دوندگی هایی که وکلا برای موکلین خود انجام می دهند، هزینه دریافت می کنند و این هزینه بستگی به روش مهاجرتی شما به کانادا، مدارک مورد نیاز و استان انتخابی تان دارد.

درخواست مشاوره رایگان
پارسی کانادا تنها قادر به پیگیری درخواست ایرانیان بوده و با توجه به قوانین، امکان پیگیری درخواست ملیت‌های دیگر ممکن نیست.

 

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را در اختیار بگیرید

اگر شما بخواهید که پرونده مهاجرتی تان به بهترین شکل ممکن پیش برود، باید بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را برای خودتان برگزینید.

وکلای حرفه ای باید در راستای تحقق هدف مهاجرت به کانادا به خوبی شما را برای کسب امتیاز بیشتر یاری کنند.

شما از هر روشی که برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید، باید امتیاز لازم برای آن روش را کسب کنید.

به عنوان مثال داشتن سن مناسب برای مهاجرت امتیازی برای شما خواهد داشت، داشتن مدرک زبان انگلیسی با نمره بالا، امتیاز دیگری محسوب می شود، میزان تحصیلات، وضعیت تجرد یا تاهل و …نیز امتیازات خاص خودشان را دارند.

به این ترتیب بسته به شرایطی که دارید امتیاز کسب می کنید و اگر میزان امتیاز شما به حد نصاب برسد، پرونده مهاجرتی شما با موفقیت روبرو می شود.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را برای پرونده شما در نظر می گیرد و آن را از ریجکتی و عدم موفقیت مصون می دارد.

مهاجرت به کانادا با کمک وکیل مهاجرتی کانادا

وکیل مهاجرت تورنتو

وکیل مهاجرت تورنتو شخصی است که دارای تحصیلات حقوق بین الملل بوده و کاملا با قوانین استان تورنتو در کانادا آشنایی دارد.

تورنتو یکی از 10 استان کاناداست که بیشترین میزان طرفدار برای مهاجرت را دارد. مهاجرت ایرانیان به این شهر بسیار بیشتر از سایر شهرهای کاناداست.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا مناسب ترین وکیل مهاجرت تورنتو را در اختیارتان گذاشته تا به شکل متمرکز و حرفه ای بر روی پرونده شما کار شود.

 

وکیل مهاجرت ونکوور

ونکوور یکی از شهرهای محبوب و چند فرهنگی کانادا است که نزدیک به 50 درصد جمعیت آن را مهاجران تشکیل می‌دهند.

آب‌وهوای معتدل، برخورداری از تکنولوژی، سیستم حمل‌ونقل بسیار عالی و امکان تحصیل و کار در این شهر توانسته است مهاجران بسیاری را به ونکوور جذب کند.

مشاور و وکیل مهاجرت ونکوور امکان بهره‌مندی از خدمات و مشاوره‌های قانونی حضوری و غیرحضوری را برای مهاجران ایرانی ساکن ونکوور ایجاد کرده است.

 

وکیل مهاجرت به کانادا در اصفهان

یکی از موارد مهمی که در تصمیم گیری ها و عملکرد مهاجرتی شما بسیار تاثیرگذار می باشد، انتخاب وکیل مهاجرتی خوب و قابل اعتماد در شهر خودتان است.

اگر در شهر اصفهان زندگی می کنید و به دنبال یک وکیل مهاجرت به کانادا در اصفهان هستید، باید به شما موسسه مهاجرتی پارسی کانادا را معرفی کنیم. چرا که این موسسه دارای تیمی از برجسته ترین وکلای با تجربه و خوش سابقه کشور است.

توجه داشته باشید که موفقیت شما، در گرو هدایت وکیل مهاجرتی است و تنها کسانی می ‌توانند اقامت و ویزای استرالیا و یا کانادا را دریافت نمایند که وکلای آن ها تائیدیه ها و مدارک مورد نیاز را از سوی دولت استرالیا و یا کانادا دریافت کرده باشد.

به عنوان متقاضیان مهاجرت به استرالیا باید شرایط زیر را در رابطه با وکیل مهاجرتی خود داشته باشند:

 • وکیل مهاجرتی استرالیا و یا وکیل مهاجرتی کانادا باید از سوی دولت این کشورها تایید صلاحیت شده باشد.
 • باید رشته تحصیلی اش، حقوق مهاجرت در کشور استرالیا بوده و اقامت استرالیا را داشته باشد.
 • باید پروانه موسسه حقوقی داشته باشد.
 • باید دارای مجوز معتبر برای انجام امور حقوقی و بین المللی باشد.
 • آشنایی کاملی نسبت به کلیه قوانین سفارت خانه ها داشته باشد.
 • قبل از تشکیل پرونده با فرد متقاضی برای پرداخت هزینه های مهاجرتی، به توافق برسد.

متاسفانه اقدامات سودجویانه و غیرقانونی بسیاری در روال مهاجرت رخ می دهد و عده ای دست به کلاهبرداری از متقاضیان مهاجرت کمی زنند.

البته این اتفاقات در سراسر جهان وجود دارند و سرمایه بسیاری از متقاضیان را از بین می برند.

مشاوران حرفه ای و متخصص در امور مهاجرتی، همچون کارشناسان پارسی کانادا، مانع از ضایع شدن سرمایه ها و زمان شما می شوند و نمی گذارند که هدف شما یعنی مهاجرت به کانادا و یا استرالیا از دست برود.

اهمیت داشتن وکیل مهاجرتی

یکی از موارد مهمی که در تصمیم گیری ها و عملکرد مهاجرتی شما بسیار تاثیرگذار می باشد، انتخاب وکیل مهاجرتی خوب و قابل اعتماد است.

موفقیت شما، در گرو هدایت این فرد می باشد و تنها کسانی می ‌توانند اقامت و ویزای استرالیا و یا کانادا را دریافت نمایند که وکلای آن ها تائیدیه ها و مدارک مورد نیاز را از سوی دولت استرالیا و یا کانادا دریافت کرده باشد.

به عنوان متقاضیان مهاجرت به استرالیا باید شرایط زیر را در رابطه با وکیل مهاجرتی خود داشته باشند:

 • وکیل مهاجرتی استرالیا و یا وکیل مهاجرتی کانادا باید از سوی دولت این کشورها تایید صلاحیت شده باشد.
 • باید رشته تحصیلی اش، حقوق مهاجرت در کشور استرالیا بوده و اقامت استرالیا را داشته باشد.
 • باید پروانه موسسه حقوقی داشته باشد.
 • باید دارای مجوز معتبر برای انجام امور حقوقی و بین المللی باشد.
 • آشنایی کاملی نسبت به کلیه قوانین سفارت خانه ها داشته باشد.
 • قبل از تشکیل پرونده با فرد متقاضی برای پرداخت هزینه های مهاجرتی، به توافق برسد.

متاسفانه اقدامات سودجویانه و غیرقانونی بسیاری در روال مهاجرت رخ می دهد و عده ای دست به کلاهبرداری از متقاضیان مهاجرت کمی زنند.

البته این اتفاقات در سراسر جهان وجود دارند و سرمایه بسیاری از متقاضیان را از بین می برند.

مشاوران حرفه ای و متخصص در امور مهاجرتی، همچون کارشناسان پارسی کانادا، مانع از ضایع شدن سرمایه ها و زمان شما می شوند و نمی گذارند که هدف شما یعنی مهاجرت به کانادا و یا استرالیا از دست برود.

 

 

وکیل مهاجرت به استرالیا

تا زمانی که ندانیم وکیل مهاجرتی کیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد، مزایای داشتن وکیل مهاجرتی برایمان روشن نیست. دولت هر کشور خارجی از جمله استرالیا، برنامه هایی را برای مهاجرت متقاضیان ترتیب داده اند.

بنابراین برای مهاجرت به استرالیا، می توانید یکی از این برنامه ها را که شرایط شما بیشتر به آن نزدیک است، انتخاب نمایید.

افرادی که قصد دارند به کشور پیشرفته ای مثل استرالیا مهاجرت و یا سفر کنند، باید حتما در اولین گام، به دنبال دریافت ویزا و یا اقامت دائم این کشور باشند.

دریافت ویزای استرالیا و سایر کشور های مورد نظرتان، پروسه ای مشخص دارد. افراد با تجربه ای همچون کارشناسان پارسی کانادا شما را یاری می کنند و اقدامات قانونی در این زمینه را برای متقاضیان انجام می دهند.

چنانچه از قوانین مهاجرت آگاه باشید و از آن ها تبعیت نمایید، در سفارت خانه و یا کنسولگری ها با مشکلی مواجه نمی شوید و امور مهاجرتی تان بدون نگرانی و به راحتی پیش می رود.

روش های متنوعی برای رفتن به استرالیا وجود دارد که وکیل مهاجرت به استرالیا با آگاهی از آن ها و همه قوانین و شرایط، شما را به بهترین انتخاب سوق می دهد. روش های مهاجرت به استرالیا عبارتند از:

 • تحصیل در استرالیا
 • کار در استرالیا
 • سرمایه گذاری در استرالیا
 • ثبت شرکت در استرالیا
 • کارآفرینی در استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به استرالیا از طریق تولد

 

درخواست مشاوره رایگان
پارسی کانادا تنها قادر به پیگیری درخواست ایرانیان بوده و با توجه به قوانین، امکان پیگیری درخواست ملیت‌های دیگر ممکن نیست.

 

وکیل مهاجرت تحصیلی به استرالیا

هدف مهاجرت شما می‌تواند کاری، تحصیلی یا صرفاً تغییر محل زندگی باشد.


برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا، پذیرش دریکی از دانشگاه‌های کشور مقصد، ثبت‌نام دریکی از دوره‌های CRICOS و دریافت تأیید ثبت‌نام (CoE) به‌منظور ارائه در درخواست ویزا الزامی است.

 

حداکثر اعتبار این ویزای تحصیلی شما نیز 5 ساله خواهد بود. سیستم مهاجرت کاری متفاوت است و بر اساس امتیازی که در سیستم گزینشی این کشور اتخاذ می‌کنید، احتمال موافقت با درخواست شما تغییر می‌کند.

بهتر است در جلسه مشاوره با وکیل مهاجرت تمامی مدارک تحصیلی خود را به همراه داشته باشد. هر یک از این مدارک می‌تواند بر روند پرونده شما مؤثر واقع شود و وکیل مهاجرت شما برای تسهیل امور باید از وجود آن‌ها آگاه و مطمئن شود.

 

هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا

نکته دیگری که برای افراد متقاضی مهاجرت حائز اهمیت است آن می باشد که هزینه وکیل برای مهاجرت به استرالیا چقدر است؟

این امر به موارد بسیاری بستگی دارد. البته تعرفه مشخصی از سوی کانون وکلا برای این قشر از وکلا در نظر گرفته می شود.

اما بسته به شرایط پرونده، داشتن سوابق کاری درخشان، میزان حمایت و پشتیبانی و … ممکن است قدری این هزینه زیاد و کم شود.

در شروع روند مهاجرت به استرالیا شاید این سوال مهم برایتان به وجود بیاید که چطور می توان یک وکیلی خوب برای مهاجرت به استرالیا پیدا کرد؟

حتی شاید به فکر گرفتن وکیل ایرانی در ملبورن و یا سایر شهرهای مهم این کشور بیفتید. برای اخذ وکیل باید موارد متعددی را در نظر بگیرید.

مثلا باید توجه کنید که هزینه وکیل برای مهاجرت به استرالیا چقدر می شود و یا اینکه برای انجام پرونده مهاجرتی شما صلاحیت و یا تعهد کافی دارد یا خیر.

وکلای مهاجرت استرالیا مرتبا با انواع و اقسام افراد مهاجر به این کشور و شرایط گوناگون مهاجرتی روبرو می شوند. آن ها با بررسی قوانین و به روز کردن اطلاعاتشان به خوبی از پس برآورده کردن خواسته متقاضیان و هدایت شان بر می آیند.

در نهایت باید بدانید که هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا، وابسته به روش انتخابی شما برای مهاجرت و کامل بودن مدارک تان دارد.

معمولا در راستای تحقق هدف بزرگ مهاجرت، نیازمند وکیل مهاجرتی هستید. با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت می توانید درخواست تان را ثبت کنید

فرم ارزیابی مهاجرت

 

بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا در اصفهان

مشاوره حضوری می‌تواند سرعت پاسخ‌دهی به سؤالات و میزان اعتماد را افزایش دهد. بنابراین، گرفتن مشاوره در شهر و محل سکونت شما می‌تواند بهترین گزینه باشد.

بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا در اصفهان از به‌روزترین قوانین و اخبار مهاجرت مطلع است.

وکلای مهاجرت استرالیا از جانب سازمان MARA موظف به تمدید سالانه مدرک وکیل مهاجرت خود می‌شوند. بنابراین، آگاهی از جدیدترین قوانین مهاجرت جزو اصلی‌ترین وظایف آن‌ها است.

 

وکیل مهاجرت سیدنی

سیدنی یک شهر مهم در استرالیاست که اقتصاد پررونقی دارد و با حمایت از چند فرهنگی، مهاجران را می پذیرد.

زیبایی های آن همچون ساحل Bondi، اپرای بزرگ سیدنی، رستوران‌های عالی، جشنواره‌های زیبا، مراکز خرید شبانه و … همه باعث گرایش صدها هزار مهاجر به سویش می شوند.

اگر سیدنی انتخاب شماست و می خواهید به طور دائم در آن زندگی کنید، محدودیت‌ها و مقررات اخذ ویزا را باید بدانید. بنابراین داشتن وکیل مهاجرت سیدنی می تواند در این راستا به شما کمک کند.

به این ترتیب باید از یک وکیل مهاجرت سیدنی که به شکل تخصصی در این حوزه فعالیت می کند، کمک بگیرید تا پرونده مهاجرتی شما دچار اشتباه و مشکلی نشود و به خوبی پروسه خود را طی کند.

راهنمایی ها و مشاوره مهاجرت به شما اطمینان خاطر می دهد که کار خود را به شخص مناسبی واگذار کرده اید و می توانید با استفاده از تجربه و دانش وی مهاجرت مناسبی به استرالیا داشته باشید.

 

وکیل مهاجرت استرالیا در ملبورن

وکیل مهاجرت در استرالیا ملبورن بااطلاع از خطاهای احتمالی که ممکن است در امور قانونی پروسه پیش بیاید، ریسک و احتمال عدم موافقت با درخواست شما را کاهش می‌دهد.

وکیل مهاجرت شما طبق قوانین استرالیا موظف به بیمه کردن خود است تا در صورت خطا از جانب وی و واردکردن خسارت به پرونده، قادر به پرداخت خسارت از طریقه بیمه باشد.

افراد بسیاری پس از مهاجرت نیز ممکن است به مشاوره با یک وکیل باتجربه نیاز پیدا کنند. این نیاز می‌تواند به‌منظور تمدید ویزا، تغییرات در پرونده و اخذ اقامت استرالیا باشد.

با اسکان در استرالیا امکان ارتباط با وکیل مهاجرت در ایران کاهش پیدا می‌کند؛ بنابراین، وکیل مهاجرت ملبورن و سیدنی می‌توانند به کمک شما بشتابند.

اهمیت داشتن وکیل مهاجرتی

اهمیت داشتن وکیل مهاجرتی از چه جهاتی است؟

همان طور که اشاره کردیم، کلاهبرداری در امر مهاجرت به وفور اتفاق می افتد. اقدامات غیر قانونی افراد فرصت طلب، ضرر و زیان های بسیاری را متوجه متقاضیان مهاجرت می کند.

اما داشتن یک وکیل مهاجرتی حرفه ای از این موارد جلوگیری می کند و نمی گذارد که فرصت ها و اهدافتان از بین بروند. برخی از افراد بدون داشتن مجوز، مشاوره هایی را ارائه می کنند و وکالت شخصی متقاضیان مهاجرت را برعهده می گیرند.

به طور کلی داشتن یک وکیل مهاجرتی توانمند، از جمله مواردی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

بررسی رزومه شما، پیدا کردن بهترین روش مهاجرتی، ترجمه اسناد و مدارک، رزرو هتل برای اقامت شما، اخذ بلیت رفت و برگشت هواپیما، گرفتن PR، مواردی از جمله اجاره خانه و… به واسطه وکیل مهاجرتی انجام می شود.

در زیر به برخی از مهمترین فواید گرفتن وکیل مهاجرتی اشاره می کنیم. شما به همراه یک وکیل مهاجرتی و با توجه به شرایط خود، می توانید فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل نموده و پیگیر روال مهاجرت خود باشید.

 • وکیل حرفه ای مهاجرت مانع از بروز اشتباهات می شود

وکیلی خوب است که مدارک شما را به طور صحیح تکمیل کند، در اخذ ویزا و اقامت به شما کمک کند و به طور کلی با دانش و متخصص خود، فرصت های خوبی را برای شما پدید بیاورد.

تا جایی که می تواند از مشکلات و اشتباهات جلوگیری کند و به تسریع روندهایی همچون گرفتن مجوز کار، پروانه ازدواج، تابعیت و … شود.

 • تجربه کافی و مرتبط داشته باشد

لازم است با وکیلی صحبت کنید که دانش و تجربه مربوط به امور مهاجرت را داشته باشد. اگر بتوانید از تجربیات چنین وکیلی استفاده نمایید، روند مهاجرتی خود را آسوده تر سپری خواهید کرد.

وکلای مهاجرتی با تمامی قوانین مهاجرت آشنایی دارند و می توانند مراحل لازم در رابطه با اخذ اقامت دائم، تابعیت و یا اجازه کار را به راحتی برای شما انجام دهند.

موفقیت پرونده مهاجرتی

 • باید بهترین گزینه ها را برای مهاجرت، پیش پای شما بگذارند

با توجه به شرایطی که دارید، باید وکیل به شما بگوید که چه روش مهاجرتی برایتان بهتر است. شفاف سازی راه هایی که پرونده شما را به سوی موفقیت هدایت می کند، وظیفه وکیل مهاجرتی است.

 • آشنایی با قوانین مهاجرت و ارائه مشاوره های سودمند

از دیگر مزایایی که وکیل مهاجرت در اختیار شما می گذارد، این است که با قوانین آشناست و مطابق با آن ها به شما راهنمایی می رساند.

گرفتن مجوز اقامت دائم و یا کار، جلوگیری از ریجکتی پرونده، وابستگی کاملی به آگاهی وکیل شما دارد.

 • بدست آوردن شغل قانونی، به کمک وکیل مهاجرتی امکان پذیر است

اغلب مهاجران برای یافتن شغل قانونی مشکل دارند. یک وکیل مهاجرتی خوب، پیگیری روند درخواست کار را به نحو احسن انجام می دهد و با برقراری ارتباط با افسران به جستجوی فرصت های شغلی ایده آلی برای شما می پردازد.

 • یک وکیل مهاجرتی، راهی به سوی شهروندی کشور مقصد برای شما می گشاید

هیچ مهاجری وجود ندارد که آرزوی شهروندی کانادا را نداشته باشد. اگر وکیل شما حرفه ای باشد، شما به عنوان موکل وی می توانید این اطمینان را داشته باشید که تابعیت کشور مورد نظرتان را دریافت خواهید کرد.

وکلای کارکشته با بکارگیری دانش گسترده ای که دارند، اسناد و مدارک مربوط به اخذ تابعیت را برای متقاضیان فراهم می کنند. هنگامی که انگلیسی زبان اول شما نباشد، به لطف یک وکیل مهاجرت خبره، می توانید در رسیدن به هدف تان موفق شوید.

 • سنجش شرایط و موقعیت برای مهاجرت

وکیل مهاجرتی می تواند شرایط را برای متقاضی به خوبی ارزیابی کند. هر کشور مقصد ممکن است به در شرایط فرهنگی، سیاسی، جغرافیایی و اقتصادی متمایز باشد.

وکیل شما می تواند این شرایط را شناسایی کند و شما را با آگاهی کاملی در باب انتخاب مقصد مهاجرتی تان یاری کند.

وکیل مهاجرت به استرالیا و یا کانادا چه ویژگی ها و امتیازاتی باید داشته باشد؟

وکلای مهاجرت، باید به کسانی که قصد کار، تحصیل و یا زندگی در کشورهای صنعتی و مدرن همچون کانادا و استرالیا را دارند کمک کنند تا از پس مشکلات پیش روی خود به خوبی برآیند.

وکلای پارسی کانادا، ویژگی های مثبت بسیاری دارند و همواره پاسخگوی تماس های تلفنی و سوالات شما هستند.

زمانی که در حال جست و جوی یک وکیل مهاجرتی خوب هستید، باید دقت داشته باشید که ویژگی های مناسب را داشته باشند.

قطعا یک وکیل شایسته خصوصیات بارز و ویژگی های مشخصی دارد که می تواند شما را از سرگردانی و نگرانی در زمینه مهاجرت، خارج کند. در زیر به برخی از ویژگی ها و امتیازات بک وکیل مهاجرتی خوب اشاره کرده ایم:

 • برخورداری از اعتبارنامه های انجمن حقوقی کشور مبدا و مقصد.

هر فردی که به عنوان وکیل مهاجرت به کانادا و یا استرالیا برای مشارکت با شما همراه می شود، باید نامش در انجمن حقوق کشور مبدا و مقصد ثبت گردیده و از سوی سازمان تنظیم وکالت جهانی، تائید شده باشد.

وکلای مهاجرتی بین المللی و معمولی کاملا با هم متفاوت می باشند. مدارک و تخصص آن ها متفاوت است و باید استاندارد های خاصی را داشته باشند.

ناگفته نماند که انجمن حقوق دانان در رسیدگی به شکایات مردم بسیار پیگیر هستند و به شکل سخت گیرانه ای نسبت به این موارد جدی هستند.

اگر متقاضی مهاجرت، احساس كند خدمات کافی و مورد نظرش را از وكیل مهاجرت دریافت نمی کند، می تواند شکایت کرده و در این صورت، انجمن حقوقی اعتبارنامه هایی را صادر می نماید که یکی از آن ها مربوط به قانون مهاجرت است.

مؤسسات حقوقی اگر چنین مجوزی را دارند، باید به این انجمن اثبات نمایند که مهارت، تجربه دانش و عملکرد مطلوب را در قبال متقاضیان دارند.

 • داشتن تجربه و دانش کافی

قانون مهاجرت پیچیدگی های خاص خودش را دارد. هر سال نیز این قوانین تغییر می کنند و بهترین وکلا در زمینه مهاجرت باید این قانون های جدید را دنبال کنند.

چرا که داشتن تجربه دانش کافی، جزو لاینفک شغل آن هاست. این وکلا باید علاقه مندان را با صبر و حوصله هدایت نمایند.

قانون مهاجرت در تمامی زمینه ها از جمله مهاجرت کاری، تجاری، خانوادگی، تحصیلی، متفاوت می باشد. بنابراین باید وکیل مهاجرتی شما به صورت متمرکز بر روی هدف شما کار کند و نتیجه لازم را باز گرداند.

 • کار در یک موسسه حقوقی معتبر

معمولا وکلای با تجربه و حرفه ای در موسسه های حقوقی معتبر کار می کنند. زمانی که وکیل مهاجرتی به عنوان نماینده شخص متقاضی به ارائه مشاوره برای او می پردازد، باید در موسسه معتبر و خوشنامی مشغول باشد.

به این ترتیب است که می توان به یک وکیل مهاجرت اعتماد کامل پیدا کرد.

 • داشتن مشخصه حرفه ای بودن، دوستی و ادب

شما با انتخاب یک وکیل مهاجرتی همه اطلاعات زندگی خود را در اختیار او قرار می دهید. حتی سرمایه هایتان و بکارگیری از آن ها را به وی می سپارید.

در چنین وضعیتی باید اطمینان کامل بین شما وجود داشته باشد. شما نسبت به قوانین آگاهی ندارید و فردی که وکالت شما را بر عهده می گیرد، باید در نهایت ادب و احترام آنچه را که برای شما بهتر است دلسوزانه در اختیارتان بگذارد.

ممکن است پیگیری پرونده مهاجرتی شما با فراز و نشیب ها و چالش های گوناگونی روبرو شود. بهترین وکلا نشانه هایی از حرفه ای بودن را در وجودشان دارند و به شیوه ای دوستانه ارتباط نزدیکی را با شما برقرار می کنند و مثل بردار یا خواهر خود به شما کمک می کنند.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا با برخورداری از کادر حرفه ای وکلا و مشاوران، شما را در تنگناهای مهاجرت یاری کرده و به سریع ترین و بهترین شکل ممکن شرایط رفتن و اقامت شما در کشور مورد نظرتان را به ارمغان می آورد.

 

درخواست مشاوره رایگان
پارسی کانادا تنها قادر به پیگیری درخواست ایرانیان بوده و با توجه به قوانین، امکان پیگیری درخواست ملیت‌های دیگر ممکن نیست.

 

چرا برای مهاجرت به کانادا موسسه مهاجرتی پارسی کانادا را انتخاب کنید؟

حال که ضرورت داشتن وکیل مهاجرتی برای شما مشخص شد، مطمئنا به دنبال وکیلی معتمد و کاردان خواهید بود. وکلای موسسه مهاجرتی پارسی کانادا می توانند به راحتی شرایط مهاجرت شما را فراهم کنند.

اگر بارها بدون وکیل شکست خورده اید و پرونده تان رد صلاحیت شده است، می توانید پروفایل مهاجرتی تان را که توسط آفیسر ریجکت شده برای وکلای پارسی کانادا ارسال کنید تا آن ها مشکل شما را برطرف نمایند.

وکلای موسسه مهاجرتی پارسی کانادا همه ویژگی ها و صلاحیت های لازم در جهت پیگیری پرونده شما را دارند و بهترین نتیجه را حاصل خواهند کرد.

اگر به دنبال تغییر زندگی خود هستید، اخذ ویزای کشوره هایی همچون کانادا و استرالیا می تواند بهترین کشور برای مهاجرت شما باشد.

اگر به موسسات مهاجرتی همچون پارسی کانادا مراجعه نموده و از مشورت با کارشناسان این مجموعه استفاده نمایید، شانس شما برای پذیرش پرونده تان بالاتر می رود و امکان موفقیت بیشتری دارید.

موفقیت در امور مهاجرت با موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

تجربه و دانشی که وکلای مهاجرت در اختیار شما قرار می دهند، می تواند زودتر شما را به دریافت ویزاهای کار کانادا و استرالیا، ویزاهای توریستی، ویزای شینگن و یا تحصیلی نزدیک کند.

برای اینکه روند مهاجرتی خود را بدون دغدغه و به دور از ریسک انجام دهید، بهتر است که بهترین روش ها را انتخاب نموده و بی گدار به آب نزنید. مراجعه به موسسه مهاجرتی پارسی کانادا شرایط را برای شما هموار ساخته و تاثیر بسزایی در بهبود پیشروی پرونده تان دارد.

این موسسه تجربه و سابقه درخشانی در امور مهاجرت دارد. بالغ بر 200 پرونده موفق مهاجرتی در کارنامه سوابق درخشان این موسسه موجود است که همگی گواه صلاحیت و اعتبار این مجموعه را نوید می دهند.

شما می توانید با اطمینان کامل برای مهاجرت به استرالیا و یا مهاجرت به کانادا، امور خود را به کارشناسان پارسی کانادا بسپارید و بدون هیچ دغدغه ای به جمع شهروندان کانادایی یا استرالیایی بپیوندید.

 

وجه تمایز وکلای پارسی کانادا با سایر وکلای موسسات دیگر

وکلای پارسی کانادا از ابتدای پذیرش پرونده مهاجرتی شما تضمین قطعی برای موفقیت در پرونده شما را می دهند و در صورتی که موفق نشوند کل مبلغی را که پرداخت کرده اید به شما بازگردانده می شود.

وکلای پارسی کانادا با پیش پرداخت کار خود را شروع کرده و مجبور نیستید همه مبلغ حق الوکاله را یکجا و از ابتدای کار پرداخت کنید.

نکته جالب دیگر درباره وکلای این مجموعه آن است که آن ها حتی بعد از مهاجرت نیز با شما در ارتباط بوده و از شما حمایت می کنند. پس اگر مشکل و یا سوالی بعد از مهاجرت داشته باشید، آن ها همراه و پاسخگوی شما هستند.

 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

 

سوالات متداول

بله، عده بسیاری ممکن است با خود بگویند که نیازی به داشتن وکیل و پرداخت هزینه‌های وکالت وجود ندارد و اگر وکیل نگیرند، هزینه های مهاجرتی‌شان پایین تر می‌آید. اما باید بگوییم درست است که بدون وکیل امکان مهاجرت را دارید، اما میزان موفقیت شما بسیار کاهش پیدا می‌کند.
بله، اما بدون راهنمایی های وکیل ممکن است روش نادرستی را برای مهاجرت انتخاب کنید و با مشکلات بسیاری روبرو شوید. در صورت عدم صحت مدارک ارسالی تا 5 سال از ارائه درخواست مهاجرت محروم می شوید. امتیاز شما برای مهاجرت، بعد از چند بار ریجکتی پرونده، بسیار کاهش می یابد. نمی توانید آفیسر پرونده تان را قانع کنید، زیرا شناختی از نحوه برخورد و سوالات آن ها ندارید.
به طور کلی در اولین جلسه مشاوره، وکیل مهاجرت وضعیتتان را به طور کامل ارزیابی می‌کند و راه حل سریع را بررسی کرده و زمان و هزینه مهاجرت را اعلام می‌کند.
دانش کافی در زمینه قوانین بین الملل، ارتباط با وکیل بین الملل در کشورهای مقصد و صداقت با موکلین چند مورد از مهم ترین ویژگی هایی است که یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای باید داشته باشد.
هزینه‌های وکیل مهاجرتی با توجه به نوع پرونده شما و سابقه و تجربه کاری وکیل متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه ها

 1. هادی عابدی مقدم

  سلام من سال 2005 اقامت دائم کانادا (PR) رو گرفتم اما بعد از ازدواج متاسفانه بنابر دلایلی قبل از تمدید کارت اقامت مجبور به بازگشت به ایران شدم آیا امکان پیگیری آن ویا راهکاری برای دریافت اقامت مجدد وجود دارد

  1. هادی عزیز سلام، نه متاسفانه

 2. نازنین

  سلام /من 35 ساله هستم و دیپلم دارم ولی 6 ساله مدیر فروش شرکت هستم..آیلتس6.5 دارم مجردم//چطور میتونم مهاجرت کنم ب کانادا؟

  1. نازنین عزیز سلام ، شما میتوانید از طریق پروسه های نیروی کار اقدام کنید جهت دریافت مشاوره ی رایگان می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید کارشناسان ما پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 3. سمانه

  سلام.ببخشید همسر من کارشناسی عمران داره و35 ساله هست..چطور نمیتونیم برای مهاجرت ب کاادا اقدام کنیم؟

  1. دوست عزیز سلام ، برای تعیین روش قابل اقدام نیازمند داشتن رزومه کاملی از شما هستیم در همین خصوص می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید کارشناسان ما پس از بررسی فرم ارزیابی جهت مشاوره ی کامل با شما تماس میگیرند.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت
   باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

 4. زهرا مویدی

  سلام و عرض ادب . من و همسرم پزشک هستیم . هردو ایتلس 6/5 داریم . از نظر تمکن مشکلی نداریم . سن هردومون هم 40سال هست . بنظر شما چ کشوری مهاجرت کنیم که اینده خوبی برامون داشته باشه ؟

  1. دوست عزیز سلام، اگر از طریق تخصصتون بخواهید اقدام کنید دانمارک به شما پیشنهاد میشه ولی بر اساس دیگر شرایط سایر کشورها، لطف کنید فرم ارزیابی را از طریق لینک زیر پر کنید، کارشناسان ما پس از بررسی فرم ارزیابی جهت مشاوره کامل با شما تماس میگیرند.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت
   باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم