موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

ویزای 189 استرالیا

سالیان زیادی است که  افراد زیادی در سراسر دنیا آرزو دارند به استرالیا مهاجرت کنند. این کشور در میان آبی بیکران اقیانوسی قرار گرفته، مناظر طبیعی منحصر به فردی را در خود جای داده و به عنوان زادگاه اصلی کانگوروها شناخته می شود.

ولی دلیل اصلی محبوبیت این کشور در میان مهاجران مخصوصا جوانان پیشرفت اقتصاد و فناوری در این کشور و وجود فرصت های شغلی عالی در این کشور است.

به همین منظور مقامات مهاجرتی استرالیا هم برنامه هایی را در نظر گرفته اند. جویندگان کار با استفاده از آنها می توانند به آرزوی خود یعنی دستیابی به فرصت های شغلی و ساختن آینده بهتر برسند. ویزای 189 یکی از این برنامه های مهاجرتی است.

 

چرا ویزای 189؟

ویزای 189 در واقع یک ویزای مهارتی شغلی است که فرد می تواند با استفاده از آن و بدون داشتن حامی مالی و به صورت مستقل به کشور استرالیا نقل مکان کرده و اقامت این کشور را دریافت کند.

گرفتن اقامت دائم از طریق ویزای ۱۸۹ استرالیا یکی از بهترین انواع روش برای مهاجرت به استرالیا به شمار می آید، چرا که فرد خیالش از بابت اقامت دائم در این کشور راحت می شود.

این مجوز به افرادی تعلق می گیرد که مایلند از طریق نیروی کار و به همراه خانواده به استرالیا مهاجرت کرده و با اخذ اقامت دائم استرالیا از بدو ورود، در این کشور زندگی کرده و به  کار و تحصیل حود در شرایط عالی ادامه دهند.

با ویزای 189 راحت کار پیدا کنید

علاوه بر این فرد متقاضی با دریافت ویزای 189، از مزایای برخورداری از درمان های پزشکی نیز بهره مند می شود. همچنین این شخص می تواند در صورت داشتن شرایط لازم برای شهروندی استرالیا درخواست دهد.

کیفیت زندگی در استرالیا بسیار بالاست و به همین خاطر هر ساله گردشگران و مهاجران زیادی از انواع روش های مهاجرتی برای رسیدن به این سرزمین رویایی استفاده می کنند. البته گرفتن ویزا و طی مراحل قانونی ممکن است سخت و زمان بر باشد.

درخواست مشاوره رایگان

 

مزایای اخذ ویزای 189

گفتیم که ویزای 189 امکان اقامت دائم را به متقاضی مهاجرت خواهد داد. البته این نوع ویزا مزایای دیگری هم دارد که در اینجا فهرست وار به آنها اشاره خواهیم کرد. با ویزای 189 استرالیا با یک تیر چند نشان بزنید.

مزایای ویزای 189 استرالیا

 • امکان اقامت 5 ساله در استرالیا
 • امکان کار و تحصیل و زندگی در هر نقطه از استرالیا
 • امکان ادامه تحصیل و کار پس از اخذ ویزا
 • بهره مندی از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان
 • امکان حمایت مالی و یا به اصطلاح اسپانسرشیب از اقوامی که شرایط اخذ ویزای دائم را دارند.
 • امکان رفت و آمد راحت به استرالیا برای مدت 5 سال.
 • امکان در خواست برای شهروندی استرالیا در صورت داشتن شرایط لازم
 • امکان ثبت نام در برنامه بهداشت عمومی استرالیا که اصطلاحا به آن Medicare گفته می شود.
 • دریافت اجازه اقامت برای همسر و فرزندان و برخورداری آنها ااز همه مزایای مشابه با دارنده ویزای 189 استرالیا.
 • استفاده از وام خرید خانه پس از اخذ ویزای 189.
 • اخذ وام بلند مدت برای ادامه تحصیل متقاضی و خانواده او.
 • استفاده از امکانات آموزشی از جمله مدارس رایگان برای فرزندان

برای گرفتن ویزای 189 امتیاز کسب کنید

شرایط اخذ ویزای 189 استرالیا

برای گرفتن ویزای 189 استرالیا فرد متقاضی باید امتیاز لازم را کسب کند. کسانی که بتوانند بر مبنای سیستم امتیاز دهی مهاجرتی در اخذ ویزای کار استرالیا حداقل 65 امتیاز کسب کنند، واجد شرایط دریافت این نوع ویزا خواهند بود.

شرایط دریافت این نوع ویزا عبارتند از:

 • سن:

زمانی که متقاضی مهاجرت برای اخذ ویزای 189 درخواست خود را ارائه می دهد باید کمتر از 45 سال سن داشته باشد.

 • شغل:

یکی از شرایط لازم برای دریافت ویزای 189 این است که شغل فرد در فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد. برای اثبات مهارت در شغل مورد نظر باید نمره ارزشیابی مهارتی مثبت باشد.

البته اداره مهاجرت کانادا هر ساله فهرست مشاغل مورد نیاز خود را تغییر می دهدو شغل هم باید با تحصیلات مرتبط باشد.

 • سازمان های ارزیابی کننده:

برای داشتن شرایط لازم برای دریافت ویزای 189 استرالیا باید شغل برگزیده متقاضی در فهرست مشاغل تخصصی مورد نیاز باشد. بدیهی است این سوابق شغلی مورد ارزیابی قرار گرفته و باید نمره آن مثبت باشد.

 • دریافت دعوت نامه:

برای گرفتن ویزای 189 استرالیا دریافت دعوت نامه الزامی است. اگر شغل معرفی شده از طرف متقاضی مورد تایید باشد و فرد بتواند امتیاز بالایی هم به دست بیاورد، دعوت نامه را نیز دریافت خواهد نمود.

 • کسب امتیاز:

همانطور که گفتیم کسب حداقل 65 امتیاز برای گرفتن ویزای 189 استرالیا ضروری است. این امتیاز بر اساس اطلاعات مندرج در فرم ابراز تمایل یا همان EQI محاسبه می شود. زمان اقدام برای ویزا این امتیاز باید به حد نصاب رسیده باشد.

اطلاعات کامل درباره امتیازدهی ویزای 189 را در مطلب امتیازبندی مهاجرت به استرالیا مطالعه کنید.

 • لغو نشدن ویزا:

چنانچه در زمان حضور فرد در کشور استرالیا ویزای وی لغو و یا رد شده باشد، احتمال آن وجود دارد که در خواست او برای دریافت ویزای 189 استرالیا پذیرفته نشود.

 • تسلط به زبان انگلیسی:

برای دریافت این نوع ویزا دانستن زبان انگلیسی در حد قابل قبول برای متقاضی الزامی است.

 

اگر شرایط بالا را دارید و آماده مهاجرت به استرالیا هستید، همین حالا تلفن را برداشته و با مشاوران ما تماس بگیرید.

تماس با ما

 

مراحل ثبت نام برای ویزای 189 استرالیا

مراحلی که باید برای دریافت ویزای 189 طی شود عبارتند از:

1- ارزیابی مدارک ارسالی: در ابتدا مدارک تحصیلی متقاضی باید معادل سازی شود. البته برای ارزیابی مدارک نهادهای مخصوصی در نظر گرفته شده اند.

این کار معمولا یک تا سه ماه طول می کشد و هزینه آن هم بسته به نهاد مربوطه متغیر است.

2- پر کردن فرم درخواست ویزا: ارائه درخواست برای گرفتن ویزای 189 استرالیا رایگان است و امکان درخواست همزمان چند ویزا هم وجود دارد.

هر ماهه افراد به صورت خود کار از میان فهرست متقاضیان انتخاب شده و به اصطلاح لاج می شوند. کسانی انتخاب خواهند شد که امتیاز بیشتری در مقایسه با دیگران کسب کرده باشند.

البته بد نیست بدانید که امکان درخواست برای هر شغل و رشته محدودیت سالیانه دارد. بنابراین در صورت پر شدن لیست متقاضیان، ارائه درخواست به سال بعدی موکول خواهد شد.

3- لاج کردن: همانطور که گفته شد برای اخذ ویزای 189 استرالیا باید مدارک به اداره مهاجرت این کشور ارسال شوند.

به این فرآیند ارسال مدارک اصطلاحا لاج کردن یا LODGEMENT گفته می شود. در این مرحله فرد متقاضی باید مبلغی را به عنوان هزینه درخواست ویزا بپردازد.

او پس از انتخاب، 2 ماه فرصت دارد مدارک خود را به صورت آنلاین در سایت بارگزاری کند. سپس حدود 2 ماه دیگر طول می کشد که این مدارک به دست مامور پرونده برسد.

البته بررسی آنها توسط آفیسر پرونده نیز حدود یک سال به طول خواهد انجامید. پس از این مدت ممکن است این مامور از فرد بخواهد که اصل مدارک را ارائه دهد که در این صورت لازم است این کار را از طریق پست انجام شود.

مدارک ویزای 189 استرالیا

مدارک لازم برای دریافت اقامت استرالیا از طریق ویزای 189

چنانچه کسی استرالیا را برای مهاجرت و زندگی انتخاب کرده و قصد دریافت ویزای 189 را داشته باشد، باید نسبت به جمع آوری مدارک زیر اقدام کند:

 • مدارک شناسایی از جمله شناسنامه و پاسپورت
 • مدارکی که اثبات کند فرد از مهارت های زبان انگلیسی برخوردار است.
 • مدارکی که نشان دهد فرد هزینه های درخواست ویزا را پرداخت نموده است.
 • عقدنامه و گواهی ازدواج در صورت متاهل بودن
 • کارت پایان خدمت برای آقایان
 • عکس پرسنلی
 • گواهی سابقه کاری به مدت حداقل یکسال متوالی که البته بیش از دو سال هم از آن نگذشته باشد.
 • کلیه اسناد کاری از جمله نمونه قراردادها، رسید پرداخت ها، برگه های مالیاتی پرداخت شده و غیره
 • گواهی اشتغال به کار در سربرگ رسمی که در بر گیرنده تمام جزییات از جمله زمان، سمت، شرح وظایف و میزان حقوق باشد. البته داشتن مهر و امضای مدیر شرکت در این مورد ضروری است.
 • فیش حقوقی مخصوصا برای کسانی که شغل آنها دولتی است.
 • تمامی مدارک تحصیلی از جمله دیپلم ها، گواهی نامه های دوره ها و به طور کلی هر مدرکی که اثبات کند فرد از صلاحیت لازم برخوردار است.
 • گواهی سلامت جسمی و روانی
 • گواهی سوء پیشینه از پلیس

,ویزای 189 استرالیا

سایر مواردی که باید در مورد اخذ ویزای 189 بدانیم

 • خانواده و نسبت های خانوادگی: امکان درج نام همسر، فرزندان یا فرزند خوانده های متقاضی در درخواست اخذ ویزای 189 وجود دارد. بدیهی است که پس از اخذ این ویزا آنها هم دارای امکانات و حقوقی مشابه با متقاضی خواهند بود.
 • پایبندی به قوانین استرالیا: فرد متقاضی دریافت ویزای 189 استرالیا و خانواده او باید تابع قوانین استرالیا بوده و شرایط لازم را داشته باشند و به تعهدات خود در قبال کشور استرالیا پایبند باشند.
 • لزوم دریافت مجوز ورود به استرالیا برای کسانی که هنوز حق شهروندی ندارند:

ویزای 189 استرالیا امکان ورود و خروج آزادانه به استرالیا را تا پنج سال فراهم می کند. چنانچه فرد نتواند در طول این پنج سال شهروند استرالیا شود، هر بار که از این کشور خارج شود برای اجازه ورود بعدی خود باید ویزای بازگشت دریافت کند.

 • جلوگیری از باطل شدن ویزا تا زمان قبول شهروندی: دریافت ویزای 189 به فرد امکان می دهد تا 5 سال بعد در استرالیا اقامت داشته باشد.

پس از اولین سفر به استرالیا فرد محدودیتی برای رفت و آمد نداشته و می تواند برای دریافت حق شهروندی استرالیا اقدام کند.

 

درخواست مشاوره رایگان

 

بهترین روش برای اخذ ویزای 189 استرالیا

یکی از بهترین ویزاها برای مهاجرت کاری به استرالیا، ویزای 189 است. این نوع ویزا برای گرفتن اقامت دائم استرالیا پیشنهاد می شود و نیازی به اسپانسر ندارد.

فقط کافیست که فرد امتیاز لازم در رشته مورد نظررا کسب نماید تا بتواند به این ویزا دست پیدا کند.

شاید با خود فکر کنید که اخذ ویزای ۱۸۹ استرالیا شرایط دشواری دارد. باید بگوییم که هر چند گرفتن ویزای ۱۸۹ سختی‌ هایی دارد.

اما متقاضی با مراجعه به کارشناسان حرفه ای و وکلای با سابقه می تواند موفق به کسب این ویزا شود. پارسی کانادا موسسه ای است که با سال ها تجربه در زمینه امور مهاجرتی و اخذ انواع ویزا در کنار شماست.

برای اطمینان از این که کدامیک از این روش ها مناسب شماست، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت پارسی کانادا را پر کنید.

فرم ارزیابی مهاجرت

ویزای 189 استرالیا

جمع بندی برای ارائه چشم انداز ویزای 189 استرالیا در 2021

ویزای 189 برای گرفتن اقامت دائم استرالیا پیشنهاد می شود و نیازی به اسپانسر ندارد.

فقط باید امتیاز لازم در رشته مورد نظررا کسب نمایید تا بتوانید به این ویزا دست پیدا کنید. شاید با خود فکر کنید که اخذ ویزای ۱۸۹ استرالیا شرایط دشواری دارد.

باید بگوییم که هر چند گرفتن ویزای ۱۸۹ سختی‌ هایی دارد، اما متقاضی با مراجعه به کارشناسان حرفه ای و وکلای با سابقه می تواند موفق به کسب این ویزا شود.

البته ممکن است شرایط ویزای 189 استرالیا در 2021 تغییر کند. همین مساله ایجاب می کند کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند، کاملا در این رابطه هوشیار باشند.

از آنجا که قوانین مهاجرتی همه ساله تغییر می کنند، اگر قصد دارید از ویزای 189 استرالیا در 2021 استفاده کنید از همین حالا اقدام کنید. پارسی کانادا با سال ها تجربه در زمینه امور مهاجرتی و اخذ انواع ویزا در کنار شماست.

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

 

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متداول:

ویزای 189 در واقع یک ویزای مهارتی شغلی است که فرد می تواند با استفاده از آن و بدون داشتن حامی مالی و به صورت مستقل به کشور استرالیا نقل مکان کرده و اقامت این کشور را دریافت کند.
 • امکان اقامت پنج ساله در استرالیا
 • امکان کار و تحصیل و زندگی در هر نقطه از استرالیا
 • امکان ادامه تحصیل و کار پس از اخذ ویزا
 • بهره مندی از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان
برای گرفتن ویزای 189 استرالیا فرد متقاضی باید امتیاز لازم را کسب کند. کسانی که بتوانند بر مبنای سیستم امتیاز دهی  مهاجرت کاری به کانادا حداقل 65 امتیاز کسب کنند، واجد شرایط دریافت این نوع ویزا خواهند بود.
فرم EQI  عبارت است از فرم ابراز تمایل که متقاضی دریافت ویزای 189 استرالیا باید آن را در وب سایت اداره مهاجرت تکمیل کرده و ثبت نماید.

‫6 دیدگاه در “مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 189
 1. سلناگفته
  3 روز پیش

  سلام . روز بخیر . دایی بنده استرالیا ساکن هست وسیتی زن اونجا هستن . ایا این برای بنده امتیاز مهاجرتی محسوب میشود ؟

  1. علیزادهگفته
   2 روز پیش

   دوست عزیز سلام ، بله البته بستگی به کد پستی محل زندگی ایشان و شرایط شما هم دارد ، میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان ما پس از بررسی فرم ارزیابی جهت مشاوره ی کامل با شما تماس می گیرند. آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم.

 2. سعیدگفته
  5 ماه پیش

  آبی بیکران اقیانووس 😂😂 رمانه مگه؟؟؟؟ حالا واسه اینکه خودمون باید هزینه ها رو بدیم و پیشنهاد کاری هم نداریم، چقدر پول میخااد؟؟ من از این شرایطی که واسه ویزای 189 استرالیا گفتید فقط پولشو ندارم😑

  1. پریسا انصاری پورگفته
   5 ماه پیش

   سلام بر شما- دوست عزیز به منظور راهنمایی شما به اطلاعات بیشتری نیازه، که از این میان می توان به سابقه و حیطه کاری، میزان تحصیلات، وضعیت تاهل و ... اشاره کرد، لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید یا همین حالا در سمت راست و پایین صفحه، گزینه چت آنلاین را بزنید و با مشاوران ما در لحظه صحبت کنید و پاسخ سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 3. مهدیهگفته
  6 ماه پیش

  سلام وقتتون بخیر من ۳۹ سال دارم متاهلم و بدون فرزند - لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی و مدرک آیلتس ۷ با ۱۰ سال سابقه کارمند بازرگانی خارجی بعنوان مسئول واردات با سابقه بیمه، و همینطور ۱۰ سال سابقه کار ترجمه با سابقه بیمه و ۴ سال تدریس زبان در آموزشگاه پاره وقت بدون بیمه. ضمنا مدرک مدیریت بازرگانی از سازمان مدیریت صنعتی ایران و مدرک قراردادهای تجاری از اتاق بازرگانی ایران و چین دارم. ۲ مدرک دیپلم فنی حرفه ای آرایشگری و خیاطی هم دارم. با این شرایط امکان مهاجرت کاری به استرالیا دارم؟ و یا نیوزیلند یا کانادا ؟

  1. مینا نجفیگفته
   2 ماه پیش

   سلام به شما دوست عزیز. با توجه به شرایط سنی و سوابق و مدارکی که فرمودید، پیشنهاد ما به شما روش مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی استارتاپ است. چرا که با توجه به شرایط کنونی که بیماری کرونا در جریان است، امکان اقدام برای روش مهاجرت کاری به کانادا مقدور نیست. اما برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

ارسال نظرات