موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

اکسپرس انتری کانادا

فهرست راهنما

کانادا یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای دنیا است. این کشور با توجه به رفاه اجتماعی بالا، شرایط کاری مناسب، سیستم آموزشی قوی و کیفیت زندگی بالا جز جذاب ترین کشورها برای مهاجران است. کانادا برای جذب مهاجران برنامه ها و ویزاهای مختلفی را تدوین کرده است. یکی از جدیدترین برنامه های مهاجرتی کانادا که طرفداران زیادی داشته و بسیاری با استفاده از آن به کانادا مهاجرت کرده اند، سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری Express Entry کانادا است.

سیستم اکسپرس اینتری Express Entry یکی از راحت ترین روش های مهاجرت به کانادا

در اکسپرس انتری یا ورود سریع کانادا، متقاضیان مهاجرت با توجه به برخی معیارها همانند سن، تحصیلات، شغل و سابقه کاری رتبه بندی شده و افرادی که بالاترین امتیاز ها را کسب کنند، می توانند اقامت کانادا را دریافت کنند. در ادامه، چگونگی کارکرد اکسپرس اینتری، شرایط، سیستم امتیاز بندی، مدارک، مراحل و روش های مهاجرتی با استفاده از آن مورد بررسی خواهد گرفت.

مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

اکسپرس اینتری چیست؟

اکسپرس انتری یا برنامه ورود سریع به کانادا یک سیستم مهاجرتی است که در سال 2015 برای سهولت پذیرش مهاجران و اقامت سریع آن ها در کانادا ایجاد شد. هدف اصلی راه اندازی این سیستم، تامین نیروی کار جدید برای اقتصاد رو به رشد و تشنه کانادا است. با وجود اکسپرس انتری، کانادا نیروهای با مهارت را به کشور خود جذب کرده و در ازای تضمین پیشرفت کشورش، اقامت کانادا را به آن ها اعطا می کند.

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری، با توجه به سن، وضعیت تاهل، میزان تحصیلات، مهارت های زبانی، سابقه کار، پیشنهاد شغلی و انعطاف پذیری (سازش و خو گیری با محیط جدید) نمره ای دریافت می کنند.

برنامه های مهاجرتی مختلف اکسپرس انتری یا ورود سریع به کانادا

اکسپرس اینتری کانادا 4 برنامه مهاجرتی مختلف دارد

در اکسپرس اینتری کانادا، هر متقاضی در یکی از چهار دسته:

 • برنامه نیروی کار متخصص فدرال یا اسکیل ورکر (Federal Skilled Worker Class)
 • برنامه نیروی متخصص فنی فدرال یا اسکیل ترید (Federal Skilled Trades Program)
 • برنامه تجربه کار کانادایی (Canadian Experience Class)
 • برنامه مهاجرت استانی کانادا (Provincial Nominee Programs (PNP

قرار می گیرد و از طریق آن ها می تواند ویزای کانادا را دریافت کند.

هر کدام از این برنامه های مهاجرتی شرایط و ویژگی های خود را دارند. افراد مشغول در مشاغل مورد نیاز کانادا نیز در گروه های مختلف شغلی از طریق این 4 دسته وارد کانادا می شوند. در ادامه با هر کدام از این برنامه های مهاجرتی بیشتر آشنا می شویم.

برنامه نیروی کار متخصص فدرال یا اسکیل ورکر

کارگران و نیروهای متخصص می توانند با استفاده از برنامه اسکیل ورکر کانادا از طریق امتیاز بندی اکسپرس اینتری، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر و اخذ ویزای اکسپرس اینتری طبق این دسته بندی شرایط خود را دارد:

 • حداقل یک سال سابقه کار مداوم تمام وقت یا معادل نیمه وقت آن در مشاغل سطح A, B یا 0 در لیست مشاغل ناک NOC
 • اثبات دانش زبان با کسب نمره CLB 7 و بالاتر در یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی.
 • تحصیلات معادل دیپلم دبیرستان کانادا یا بالاتر.
 • اثبات توانایی مالی برای زندگی در کانادا (در صورتی که اجازه کار یا پیشنهاد کار رسمی در کانادا نداشته باشید)

برنامه نیروی متخصص فنی فدرال یا اسکیل ترید

برنامه نیروی متخصص فنی فدرال، با توجه به کمبود نیروی فنی در برخی مشاغل و حرفه ها راه اندازی شد تا کمبود نیروی فنی و متخصص در برخی مناطق و حرفه ها برطرف شود. حداقل شرایط مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اسکیل ترید اخذ ویزای اکسپرس انتری کانادا این موارد است:

 • کسب حداقل نمره CLB 5 در مهارت های شنیداری و گفتاری و CLB 4 در مهارت های نگارش و خواندن در زبان انگلیسی یا فرانسوی.
 • داشتن حداقل 2 سال سابقه کاری مرتبط با مشاغل گروه B لیست ناک NOC در 5 سال گذشته.
 • اثبات توانایی مالی برای زندگی در کانادا (در صورتی که اجازه کار یا پیشنهاد کار رسمی در کانادا نداشته باشید)

ناک NOC یک سیستم طبقه بندی مشاغل کانادا است که تخصص های مورد نیاز را در 5 دسته کلی A, B, C, D و 0 تقسیم بندی کرده است. مشاغل نوع 0 مربوط به مشاغل مدیریتی، گروه A مربوط به مشاغل حرفه ای و نیازمند مدارک آکادمیک، مهارت های گروه B مربوط به مشاغل فنی ، گروه C مربوط به مشاغل متوسط و مهارت های گروه D مربوط به مشاغل کارگری و نیازمند آموزش کم و تمرین، مانند نیروهای خدماتی در رستوران است.

برنامه تجربه کار کانادایی (Canadian Experience Class)

افرادی که حداقل 1 سال در کانادا کار کرده اند، می توانند از طریق این برنامه اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. حداقل شرایط مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه تجربه کار کانادایی این موارد هستند:

 • حداقل 1 سال سابقه کار مورد تایید در کانادا در 3 سال گذشته در دسته بندی 0, A, یا B لیست ناک.
 • کسب حداقل نمره زبان CLB 5 برای مشاغل گروه B و نمره CLB 7 برای مشاغل گروه A و 0.

داشتن مدرک تحصیلی از الزامات مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص فنی فدرال نیست، اما داشتن تحصیلات و مدرک تحصیلی معتبر می تواند به افزایش امتیازات شما در امتیاز بندی اکسپرس انتری منجر شود.

برنامه مهاجرت استانی کانادا (Provincial Nominee Programs (PNP

برخی از استان ها و قلمرو های کانادا، با توجه به نیازهای خود به نیروی کار، تحصیل کرده، متخصص و … می توانند از مهاجران استفاده کنند. با استفاده از این برنامه می توانید به استان مد نظر خود مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ کنید.

برای مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه استانی، ابتدا می بایست برای اقامت در استان مد نظر خود درخواست دهید.سپس اطلاعات شما در سیستم امتیاز بندی وارد شده و استان مد نظر از بهترین گزینه ها برای اخذ اقامت دائم کانادا دعوت می کند.

برنامه استانی مهاجرت به ساسکاچوان و برنامه استانی مهاجرت به بریتیش کلمبیا از محبوب ترین برنامه های مهاجرت استانی کانادا هستند که با توجه به شرایط مناسب، افراد بسیاری متقاضی مهاجرت و اخذ اقامت آن ها می باشند.

اطلاعات بیشتر درباره برنامه های مهاجرت استانی را می توانید در مطالب زیر دنبال کنید:

مهاجرت استانی کانادا PNP

شرایط، مراحل و ساز و کار سیستم امتیاز بندی اکسپری اینتری کانادا

شرایط اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا، با توجه به برنامه مهاجرتی شما (همان 4 دسته نیروی کار متخصص فدرال، نیروی متخصص فنی فدرال، تجربه کانادایی و برنامه های استانی) متفاوت است. اما برخی شرایط اکسپرس انتری برای تمامی برنامه های مهاجرتی یکسان بوده و متقاضیان باید آن ها را داشته باشند. حداقل یک سال سابقه کار مورد تایید در حرفه مربوطه و دانش زبان و کسب حداقل نمره در یک آزمون مورد تایید زبان فرانسوی یا انگلیسی از جمله شرایط یکسان برای برنامه های مختلف مهاجرتی Express Entry کانادا است.

همان طور که گفته شد، امتیاز بندی اکسپرس اینتری در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول شرایط شما سنجیده شده و در صورت کسب حداقل نمره 67 از 100، به مرحله رتبه بندی یا استخر Pool وارد می شوید. در این مرحله بر اساس فاکتورهای مختلف ذکر شده، امتیازی به شما داده می شود. سپس از افرادی که بالاترین نمره را دریافت کرده باشند تقاضا می شود که برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت اقدام کنند.

مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

مراحل مهاجرت به کاناد از طریق اکسپرس اینتری

 • قدم اول: بررسی شرایط مورد نیاز

قدم اول بررسی واجد شرایط بودن برای شرکت در این سیستم است. شما باید حداقل شرایط مورد نیاز برای شرکت در امتیاز بندی اکسپرس انتری را داشته باشید و از طریق یکی از برنامه و روش های مهاجرتی ذکر شده برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنید. هچنین شغل و سابقه کاری شما می بایست در لیست ناک موجود بوده و از جمله موارد مورد تقاضا برای جذب مهاجران باشد. برای بررسی شانس خود و جدید ترین شرایط اکسپرس اینتری، با وکلا و مشاوران مهاجرتی مجرب مشورت کنید.

 • قدم دوم: ساخت پروفایل اکسپرس اینتری Express Entry

پس از بررسی شرایط، باید یک پروفایل در اکسپرس انتری بسازید. در این مرحله با توجه به معیارهای مختلف نمره ای از 1200 دریافت می کنید و در مقابل سایر متقاضیان رتبه بندی می شوید. هر چه امتیاز شما بالاتر باشد، شانس شما برای دریافت دعوتنامه و اخذ ویزای کانادا بیشتر است. پروفایل افرادی که مورد قبول واقع نشده اند، پس از 12 ماه منقضی می شود و در صورت تمایل به شرکت مجدد، باید پروفایل جدیدی بسازند.

 • قدم سوم: دریافت دعوتنامه ITA

در صورتی که امتیاز مد نظر را در جدول امتیاز بندی اکسپرس انتری دریافت کردید، یک دعوتنامه (ITA) برای شما ارسال شده و از شما درخواست می شود تا برای اخذ ویزای کانادا و اقامت این کشور اقدام کنید.

 • قدم چهارم: درخواست اقامت کانادا

در صورتی که دعوتنامه را دریافت کردید، 90 روز فرصت دارید تا درخواست اخذ اقامت دائم خود را به همراه مدارک خود ارسال کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری دارای 4 مرحله کلی است

متقاضیانی که از امتیاز بندی اکسپرس انتری موفق به دریافت ویزای کانادا نشدند، می توانند بطور مداوم پروفایل خود را آپدیت کرده و با افزودن مدارک تحصیلی، مهارت های جدید و تجربه های کاری بیشتر، نمره خود را بالا برده و شانس خود را برای قبولی در دورهای بعدی بیشتر کنند.

محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری

بالاتر اشاره کردیم که محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری در دو مرحله صورت می گیرد. پس از کسب حداقل امتیاز مورد نیاز در مرحله اول، مشخصات شما در سیستم امتیاز بندی (Comprehensive Ranking System (CRS ثبت شده و طبق امتیازات تعریف شده، امتیاز شما مشخص می شود.

امتیازات تک تک این مراحل، فاکتورهای امتیاز بندی و جدول امتیاز بندی اکسپرس اینتری را می توانید در مطلب امتیاز بندی مهاجرت به کانادا به طور کامل مطالعه کنید.

برای محاسبه آنلاین امتیاز بندی اکسپرس اینتری هم می توانید فرم آنلاین محاسبه امتیاز مهاجرت به کانادا (اکسپرس اینتری) را پر کرده و شانس خود را برای اخذ ویزای کانادا بسنجید.

امتیاز اکسپرس اینتری خود را به صورت آنلاین محاسبه کنید!

محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری

جزئیات جدول امتیاز بندی مهاجرت به کانادا را در مطلب زیر مطالعه کنید

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا

مدارک لازم برای ویزای اکسپرس اینتری کانادا

برنامه های مهاجرتی مختلف اکسپرس انتری مدارک مختص به خود را دارند. اما برخی مدارک نیز در آن ها یکسان است و برای اخذ ویزای اکسپرس اینتری باید آن ها را داشته باشید:

 • پاسپورت معتبر
 • نتیجه آزمون زبان انگلیسی یا فرانسوی (CELPIP, IELTS, TEF)
 • مدارک شخصی (شناسنامه، عکس، کارت پایان خدمت، کارت ملی، سند ازدواج و ...)
 • مدارک معتبر سوابق کاری و سابقه بیمه

این مدارک اکسپرس اینتری نیز با توجه به روش اقدامی شما ممکن است از شما درخواست شود:

 • مدارک تحصیلی معتبر
 • مدرک پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای کانادایی (در صورت وجود)
 • دعوتنامه برنامه های استانی (در صورت وجود)
 • مدرک یا نامه تمکن مالی
 • مدرک یا گواهینامه دوره های گذرانده و مهارت ها
 • مدرک داشتن حامی یا خانواده درجه یک در کانادا

نکات مهم و توصیه های شرکت در امتیاز بندی اکسپرس اینتری

برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری به نکات آن توجه کنید!
 • برای شرکت در برنامه های استانی، هر استان شرایط خاص خود را دارد. اما قانون کلی برای همه متقاضیان در این دسته، داشتن حداقل یک سال سابقه کار مرتبط، مهارت زبانی بالا، نداشتن سوء سابقه و رد کردن معاینات پزشکی است.
 • یکی از مسائلی که متقاضیان باید به آن توجه داشته باشد، داشتن حداقل تمکن مالی برای اسکان و تامین مایحتاج در کانادا است. البته ثبت درخواست، اخذ پذیرش و درخواست اقامت دائم کانادا نیز شامل هزینه خواهد بود.
 • اطلاعاتی که در سیستم اکسپرس انتری وارد می کنید باید درست و حقیقی باشد. اگر موردی اضافه و یا کم شود، باید در طول مدت زمان درخواست تا پذیرش در پرونده شخصی به روز رسانی شود. در غیر این صورت، اگر مجاز به اخذ ویزای کانادا شوید، به دلیل عدم تطابق اطلاعات، به عنوان شخصی فریبکار شناخته شده و ویزای کانادا برای شما صادر نمی شود.
 • برای هر کدام از اطلاعات ثبت شده در امتیاز بندی اکسپرس انتری باید مدرک معتبر و قابل اثبات ارائه دهید.
 • قبل از بارگذاری مدارک تحصیلی در سیستم اکسپرس اینتری، باید آن ها را ارزیابی کرده و معادل سازی کنید.
 • با توجه به انتشار ویروس کرونا در سراسر جهان، مدت زمان 60 روزه برای تکمیل فرم ها و اخذ اقامت دائم کانادا پس از دریافت دعوت نامه به 90 روز افزایش پیدا کرده است. مراقب زمان خود باشید و برای کارهای اقامت خود برنامه ریزی کنید.

توصیه های پارسی کانادا برای شرکت در اکسپرس انتری

 • در تمامی مراحل، از کارشناسان، وکلا و مشاوران مهاجرتی غافل نشوید و از تجربه، اطلاعات و توصیه های آن ها در راه اخذ اقامت کانادا بهره ببرید.
 • مدارک خود (حتی مدارکی که احتمال می دهید از شما نمی خواهند) را در اولین فرصت آماده کنید. صدور برخی از این مدارک زمان بر بوده و در صورت درخواست، در آماده سازی آن ها به مشکل بر می خورید.
 • چندین بار مدارک خود را چک کنید و از تکمیل بودن و مورد تایید بودن آن ها مطمئن شوید.
 • مراقب موعد سر رسید و اتمام اعتبار مواردی همچون پاسپورت، درخواست اقامت دائم، اعتبار مدرک زبان، نامه بانک، درخواست کار در کانادا و ... باشید.
 • به هیچ عنوان دروغ نگویید و اطلاعات غلط ندهید. این موارد شانس شما را برای اخذ ویزای کانادا پایین آورده یا حتی آن را از بین می برند.
 • از تمامی مدارک و اسناد خود کپی تهیه کرده و آن ها را برابر اصل کنید.

برای اطلاع از وضعیت خود برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری، فرم ارزیابی را پر کنید

فرم ارزیابی مهاجرت

نکات مهم برای افزایش امتیاز اکسپرس اینتری

 • اگر پیشنهاد شغلی ندارید، می توانید با ثبت نام در بانک کار کانادا برای پیدا کردن شغل و کارفرما درخواست دهید. با یافتن فرصت شغلی امتیاز خود را در رتبه بندی اکسپرس انتری بالا می برید.
 • همچنین با پرداخت هزینه می توانید از آژانس های کاریابی یا متخصصان این حوزه در کانادا کمک بخواهید تا مطابق شرایط و سوابق شما، یک کار مناسب برای شما پیدا کنند.
 • وجود مدرک زبان انگلیسی و زبان فرانسه در کنار هم می تواند علاوه بر بالا بردن امتیاز، شانس قبولی در برنامه های استانی شهر های فرانسوی زبان مانند کبک و مونترال را افزایش دهد.
 • بهبود مهارت های زبانی و کسب نمره بالاتر در آزمون های زبان انگلیسی و فرانسوی، امتیاز شما را افزایش داده و شانس شما برای قبولی در اکسپرس اینتری را بالا می برد. اگر مدت زیادی از صدور مدرک آزمون زبان شما می گذرد، می توانید با مطالعه و آزمون مجدد نمره خود را افزایش دهید.
 • اگر متاهل هستید و می خواهید با همسرتان به کانادا مهاجرت کنید، دانش زبان، تحصیلات و برخی فاکتورهای دیگر همسر شما می تواند مجموع امتیازهایتان را افزایش دهد.
 • اگر فرصت زیادی در اختیار دارید، می توانید با ادامه تحصیل و اخذ مدارک بالاتر تحصیلی امتیاز خود را افزایش دهید.
 • افزایش سابقه کار در حرفه مد نظر هم می تواند امتیاز شما را بالا ببرد.

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متداول

اکسپرس اینتری یک سیستم مهاجرتی است که در آن با توجه به امتیازی که به شما داده می شود، می توانید از طریق یکی از 4 برنامه مهاجرتی اقامت کانادا را بگیرید.

نیروی کار متخصص فدرال، نیروی متخصص فنی فدرال، تجربه کار کانادایی و برنامه مهاجرت استانی کانادا

خیر. اما داشتن آن می تواند امتیاز شما را افزایش دهد.

بله. همچنان روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد و می توانید از آن ها استفاده کنید.

برای زبان انگلیسی مدرک آزمون های آیلتس IELTS و سلپیپ CELPIP و برای زبان فرانسوی مدرک آزمون های TEF CANDA و TCF CANADA مورد قبول است.

روش های مختلفی برای افزایش امتیاز وجود دارد که در این مطلب می توانید مطالعه کنید.

از طریق اکسپرس اینتری شما می توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

‫8 دیدگاه در “اکسپرس انتری کانادا
 1. Call Me Nargesگفته
  2 هفته پیش

  helloo. ببینید من الان دارم واسه ایلتس جنرال می خونم و چند تا ماگ دادم و نمره ام روی 7 بوده. از اونورم واسه زبان فرانسه مدرک delf tout public دارم. از لحاظ کاری هم 3 سال سابقه کار کارای گرافیکی توی شرکت خصوصی دارم، اما بیمه شدمااا. حالا اینا باعث میشه که بتونم امتیاز بالایی تو اکسپرس انتری بگیرم؟؟ یا همونجور که خودتون نوشتید می تونم از این برنامه استانیا محبوب پیشنهاد کار بگیرم؟؟ من فقط میخام برم کانادا اصلا استانش واسم مهم نیست.

  1. پریسا انصاری پورگفته
   2 هفته پیش

   سلام بر شما - دوست عزیز در سیستم اکسپرس اینتری فاکتورهای زیادی وجود داره که دانش زبانی و سابقه کار تنها دو مورد از آن هاست. از شما دعوت می کنم که فرم محاسبه اکسپرس اینتری ما را پر کنید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

 2. نیره تهرانیگفته
  3 هفته پیش

  سلام. برای اقدام از طریق اکسپرس اینتری حداقل امتیاز مورد نیاز چنده؟

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام خدمت شما دوست گرامی. با داشتن امتیاز 460 وارد استخر اکسپرس انتری می شوید ولی برای اخذ دعوتنامه ، امتیازاتی بین 470 تا 472 نیاز است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه امتیازدهی در روش اکسپرس اینتری می توانید کلمه ویزا را به شماره 30006016 پیامک نموده تا از مشاوره رایگان کارشناسان پارسی کانادا بهره مند شوید.

 3. سین مثل سهرابگفته
  3 هفته پیش

  سلام بر شما، اگه بتونیم از یه کارفرمای کانادایی دعوت نامه دریافت کنیم، میشه تابعیت کانادا را دریافت کنم؟

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز شما با دریافت دعوتنامه از یک کارفرمای کانادایی امکان کار در کانادا را پیدا می کنید و به طبع، امکان اخذ تابعیت نیز با توجه به شرایطی برای شما به وجود می آید. برای کسب اطلاع کامل درباره اخذ تابعیت کانادا و شرایط آن می توانید از مشاوره رایگان موسسه پارسی کانادا برخوردار شوید و یا با شماره 02191300008 تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را از کارشناسان مهاجرتی دریافت نمایید.

 4. مهدی شاکریگفته
  3 هفته پیش

  درود سوالی داشتم از خدمتون، اگه بشه از طریق اکسپرس اینتری به کانادا مهاجرت کنم، آیا از بدو ورود مشغول به کار میشم؟

  1. مینا نجفیگفته
   3 هفته پیش

   سلام به شما دوست گرامی. خیر بلافاصله بعد از ورود به کانادا با روش اکسپرس اینتری امکان کار ندارید. مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری ضمانتی برای داشتن شغل در ابتدای ورود به کانادا نخواهد بود و صرفا بر اساس امتیا بندی، شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار را به دست خواهید آورد. اما شرایط و چگونگی فراهم آمدن فرصت کار برای شما مستلزم این است که اطلاعات دقیق تری را ارئه بدهید. برای دریافت پاسخ قطعی در قبال پرسش های خود با شماره 02191300008 تماس بگیرید و یا کلمه ویزا را به 30006016 پیامک کنید تا مشاوره رایگان کارشناسان ما شامل حال شما شود.

ارسال نظرات