موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

قرعه کشی بزرگ بریتیش کلمبیا با 551 مدعو | در برنامه ی نامزد استانی بریتیش کلمبیا در یک قرعه کشی که در تاریخ 20 آگوست 2019 انجام شد ، به قید قرعه در مجموع از 551 نفر از نامزدهای مهاجرت بر اساس تخصص، سیستم اکسپرس اینتری و کارآفرینان دعوت به عمل آورد.

این قرعه کشی بیشترین تعداد دعوت نامه را در طول تاریخ از طریق برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا از زمان آغاز خود در فوریه ی 2017 داشته است.
527 دعوت نامه به داوطلبان متقاضی از طریق برنامه کارگر ماهر و اکسپرس اینتری صادر شد و 18 مورد نیز از طریق برنام مختص به مهاجرت کارآفرینان و 6 مورد دیگر نیز از طریق مهاجرت کارآفرین – پیلوت منطقه ای صادر شده است.

قرعه کشی بزرگ بریتیش کلمبیا
قرعه کشی بزرگ بریتیش کلمبیا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص برای افراد ماهر و نیمه ماهری است که برای تخصص آن ها در بریتیش کلمبیا تقاضای زیادی وجود دارد.
برنامه ی اکپرس اینتری برای نامزدهایی است که دارای پروفایل معتبری در سیستم اکسپرس اینتری هستند و در لیست کاندیدها قرار گرفته اند. این به معنای ساده سازی فرایند برای آن دسته از کارگران ماهر است که معیارهای مورد نیاز B.C (بریتیش کلمبیا) را دارا هستند و تمایل به اخذ اقامت آن را دارند. برنامه ی مهاجرت برای کارآفرینان به منظور دریافت اقامت دائم برتیش کلمبیا مشروط به داشتن سرمایه ی بالای شخصی و فعالیت در آن حیطه است.

BC PNP برنامه ی مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا تحت نظر سیستم ثبت نام مهارت های مهاجرت (SIRS) مدیریت می شوند. برای ثبت نام از طریق SIRS کاندیدهای شایسته در ابتدا بایستی اقدام به ایجاد یک حساب کاربری کرده و سپس به آن ها بر اساس عواملی مانند تحصیلات ، تجربه کار و مهارت زبانی امتیاز داده می شود.

آگوست 25, 2019

قوانین کار در کشور کانادا

معرفی قوانین کار در کشور کانادا

معرفی قوانین کار در کشور کانادا معرفی قوانین کار در کشور کانادا | یافتن فرصت کاری در کشور کانادا این روز ها آرزو و هدف بسیاری از جوانان در سراسر جهان می باشد. افرادی که به امید بهره مندی از از یک زندگی با کیفیت و یافتن شغلی مناسب با تخصص شان و البته درآمد […]

بیشتر بخوانید...
همه آن چیزی که باید قبل از مهاجرت به کانادا بدانید

همه آن چیزی که باید قبل از مهاجرت به کانادا بدانید

همه آن چیزی که باید قبل از مهاجرت به کانادا بدانید همه آن چیزی که باید قبل از مهاجرت به کانادا بدانید | کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی بعد از روسیه، دومین کشور جهان از نظر وسعت می باشد. مساحت این کشور 9.98 میلیون کیلومتر مربع و جمعیت آن حدود 37.59 میلیون می […]

بیشتر بخوانید...
خدمات بانکی برای دانشجویان کانادا

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در کانادا

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در کانادا خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در کانادا | کانادا به عنوان یکی از ثروتمند ترین کشور های دنیا، در صدر مناطق مهاجرپذیر قرار گرفته است. یکی از دلایلی که بسیاری از دانشجویان و کارجویان، کانادا را برای زندگی، تحصیل و کار انتخاب کرده اند، امکانات رفاهی […]

بیشتر بخوانید...
کمک دولت فدرال کانادا در زمینه بهداشت و سلامت

کمک دولت فدرال کانادا در زمینه بهداشت و سلامت

کمک دولت فدرال کانادا در زمینه بهداشت و سلامت | دولت فدرال کانادا به شرکت های خلاق در زمینه بهداشت، سلامت و علوم زیستی 20 میلیون دلار کمک کرده است. گزارش ها حاکی از این است که دولت فدرال قرار است روی ایجاد شرکت های خلاق در این زمینه ها سرمایه گذاری کند و از […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات