موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

52 متقاضی در پذیرش جدید بریتیش کلمبیا انتخاب شدند

52 متقاضی در پذیرش جدید بریتیش کلمبیا انتخاب شدند

استان بریتیش کلمبیا در تاریخ 11 آگوست جدیدترین پذیرش Tech Pilot را برگزار کرده و برای 52 متقاضی مهاجرت به این کشور دعوت نامه صادر کرده است. گفتنی است Tech Pilot برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا در سال 2017 بوده که تا به امروز کارفرمایان بسیاری در بخش فناوری اطلاعات در جذب و استخدام نیروی کار درحال فعالیت هستند و فرآیند مهاجرت نیروی کار و دانشجویان خارجی فعال در این قسمت را آسان می کند.

زمان پذیرش دراین برنامه مهاجرت استانی به صورت هفتگی بوده و برای متقاضیان واجد شرایطی است که در یکی از مشاغل مورد تایید این برنامه پیشنهاد کار داشته اند. نکته قابل توجه این است که در زمان دریافت این دعوتنامه، بایستی که حداقل این پیشنهاد شغلی 120 روز اعتبار داشته باشد.

در این پذیرش برای 34 متقاضی در دسته های مهاجرتی International Graduate و Skilled Worker دعوتنامه صادر شده است. امتیاز تمامی کاندیدای انتخاب شده در تمامی زیرمجموعه ها حدودا 80 بوده است. گفتنی است اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا می باشد که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. شرکت کنندگان بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی کسب می کنند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلطی که بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی دارند، سن، تحصیلات و سابقه کارشان امتیازدهی می کند.

برای کاندیدهایی که بیشترین امتیاز را کسب می کنند، دعوتنامه ای برای درخواست جهت اقامت دائم صادر خواهد شد. به خاطر بسپارید که به منظور ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار یا جاب آفر کانادا الزامی نمی باشد.

از جمله شرایط متقاضیان Tech Pilot این است که شخص بایستی در یکی از مسیرهای مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده باشند و در یکی از 29 شغل معتبر Tech Pilot حداقل 12 ماه سابقه کار داشته باشند. شرکت کنندگان بر اساس فاکتورهایی همچون سطح تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی و مکان اشتغال خود در کانادا ارزیابی می شوند.

بریتیش کلمبیا پذیرش های مختص مشاغل بخش تکنولوژی را به صورت هفتگی برگزار می کند. متقاضیان برای درخواست مهاجرت از طریق این مسیر بایستی هزینه مشخصی را پرداخت کنند.

چنانچه متقاضی از این روش تایید شود می تواند از انتخاب استانی خود برای ارائه درخواست جهت اقامت دائم استفاده کند. شرکت کنندگانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت خواهند کرد و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت کانادا دعوت به عمل خواهد آمد.

تا به اینجا در سال 2020 استان بریتیش کلمبیا دو پذیرش بزرگ را از طریق برنامه ها و مسیرهای مهاجرت استانی خود برگزار کرده و از حدود 500 متقاضی دعوت کرده تا تقاضای خود برای اقامت دائم را ارائه کنند.

اگر قصد مهاجرت به کانادا یا هر کشور دیگری را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدام یا تصمیمی با مشاوران پارسی کانادا تماس بگیرید.

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها