موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

کار در قطر

کشور‌های حاشیه‌ خلیج فارس، امروزه پیشرفت اقتصادی بسیار زیادی داشته‌اند. از این رو بسیاری از مردم از سراسر جهان داوطلب کار در این کشور‌ها هستند. به طور کلی می‌توان گفت که در این کشور‌ها می‌‌توان درآمد قابل توجهی را به دست آورد.

نکته مهم: مطالب این صفحه برای افزایش اطلاعات شما نوشته شده و کار در قطر، فعلا جزو خدمات مجموعۀ پارسی کانادا نیست. (در حال حاضر می‌توانید از خدمات ثبت شرکت در عمان، ثبت شرکت در امارات و مهاجرت پزشکان به امارات استفاده کرده و به این کشور مهاجرت کنید).

قطر نیز یکی از کشور‌های حاشیه‌ی خلیج فارس است که به دلیل پیشرفت اقتصادی بسیار زیاد، کسب و کار‌های مختلفی در آن رونق گرفته‌اند. از این رو بسیاری از افراد به دنبال راهی برای کار در قطر هستند.

کار در قطر برای ایرانیان یکی از بهترین گزینه ها

شرایط ایده‌آل کار و زندگی در این کشور آمار مهاجرت به قطر را هم در سال‌های اخیر افزایش داده است.

چرا شرایط کار در قطر بسیار مناسب است؟

دلایل مختلفی دست به دست هم داده تا افراد اشتیاق زیادی برای مهاجرت کاری به قطر داشته باشند. از جمله دلایلی که قطر به یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری ایرانیان تبدیل می‌کند این موارد هستند:

 • قطر علاوه بر پیشرفت اقتصادی، ارزش واحد پولش نیز بسیار رشد کرده است. از این رو با کار کردن در قطر به راحتی می‌توانید به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کنید.
 • نرخ بیکاری در قطر حدود 0.1 درصد است. این آمار نشان می‌دهد که از هر صد نفری که در قطر زندگی می‌کنند، فقط یک نفر بیکار است. این موضوع سبب شده تا شرایط کار در قطر بسیار مساعد باشد. با توجه به این آمار، ایرانی‌ها به امید افزایش درآمد خود، به دنبال راهی برای استخدام شدن در کسب وکار‌های مختلف این کشور هستند.
 • سومین دلیلی که باعث شده افرادی برای کار در خارج به‌سراغ قطر بروند، میزان مالیاتی است که دولت از کسب وکار‌ها مختلف می‌گیرد. مقدار مالیاتی که باید به دولت پرداخت کرد، بسیار کم و ناچیز بوده و قابل قیاس با درآمدی که به دست می‌آورید، نیست.

چگونه می‌توان ویزای کار قطر را دریافت کرد؟

برای مهاجرت به قطر از طریق کار باید از سمت یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت کرده سپس برای اخذ ویزای خود اقدام کنید. اما پیشنهاد کاری از سوی کارفرما به تنهایی کافی نیست. بلکه فرد باید شرایط زیر را برای اخذ ویزای کار در قطر داشته باشد.

 • در ابتدا باید به دولت قطر ثابت شود که فردی برای این سمت شغلی در قطر وجود ندارد.
 • فرد باید دارای مجوز اقامت باشد تا بتواند در این کشور کار کند.
 • فرد نباید هیچگونه سابق کیفری داشته باشد و باید تمام قوانین کشور را نیز رعایت کند.
 • معمولا افراد بعد از آن که مراحل بالا را گذراندند، به مدت دو سال ویزای کار در قطر را دریافت می‌کنند. اما در برخی از مواقع این مدت به 6 ماه کاهش می‌یابد.

میزان حقوق کار در قطر چه میزان است؟

حقوق کار در قطر نیز به مانند سایر کشور‌های حوزه خلیج فارس بسیار بالا است. اما در این کشور با توجه به قوانین مختلفی که وجود دارد میزان درآمد کمی بهتر از سایر کشور‌ها است. به عنوان مثال همانطور که گفته شد در این کشور ماهانه باید هزینه‌ی بسیار کمی را باید برای مالیات کنار بگذارید.

همچنین در برخی از مشاغل دارای بسته‌های پاداش نیز هستند که این موضوع نیز می‌تواند حقوق کار در قطر را نیز افزایش دهد. بسته‌های پاداش، شامل کمک مالی برای خرید مسکن، خودرو و… می‌شود.

به طور کلی دستمزد‌ها در قطر از 1200 ریال قطر آغاز شده و تا حدود 87000 ریال می‌رسد. بر این اساس باید گفت که یک کارگر ساده در این کشور بیش از 10 میلیون تومان در ماه درآمد دارد.

امروزه آگهی‌های زیادی در مورد استخدام کارگر ساده در قطر به چشم می‌خورد، توصیه می‌شود که اگر در کاری سررشته ندارید می‌توانید به عنوان کارگر ساده به قطر سفر کنید و درآمد قابل ملاحظه‌ای را به دست آورید. اما اگر در کار یا رشته‌ای مهارت داشته باشید، حقوقتان افزایش بسیار زیادی خواهد داشت.

لیست مشاغل مورد نیاز در قطر

قطر را به نوعی می‌توان کشور نوپایی به حساب آورد از این رو کسب و کارهای زیادی در این کشور به تازگی شروع به کار کرده‌اند. وجود کسب وکار‌های نوپا در این کشور سبب شده تا نیاز به منابع انسانی در آن روز به روز افزایش پیدا کند.

قطر حتی رانندگان پایه یک کمی را در کشور خود دارد و آگهی‌های مختلف استخدام راننده پایه یک در قطر نیز به چشم می‌خورد. به همین جهت رانندگانی که مدرک پایه یک را داشته و شرایط کار در قطر را دارند می‌‌توانند با مهاجرت به این کشور به درآمد قابل قبولی برسند. در این میان با توجه به شرایط قطر درخواست برای استخدام مهماندار هواپیما در قطر نیز بالا رفته است و لاین هواپیمایی به دنبال نیرو در این زمینه است.

این کشور به نوعی می‌‌توان گفت که در تمامی کسب وکار‌ها به دلیل جمعیت کم نیاز به نیرو های خارجی دارد. در ادامه لیستی از مشاغلی که در سال قبل با کمبود نیروی انسانی مواجه شده‌اند را مشاهده می‌کنید.

 • مدیر فروش و بازاریابی
 • مشاغل مربوط به هتل داری
 • مدیر عملیات
 • مدیر نیرو های انسانی
 • حسابدار
 • مهندس مواد
 • مربی خدمات نرم افزاری
 • پزشکی و پرستاری
 • مهندسی

کار پزشکی در قطر، گزینه ای مناسب برای پزشکان، پرستاران و کادر درمان

از ترندترین مشاغل مورد نیاز قطر در سال جاری پزشکی هستند. میزبانی جام جهانی 2022 و آماده سازی زیرساخت‌های مختلف نیاز به مشاغل پزشکی در قطر را هم افزایش داده است. اطلاعات بیشتر درباره کار پزشکی در قطر را در مطلب زیر بخوانید:
حتما بخوانید: کار پزشکی در قطر
توصیه می‌شود که قبل از مهارت به این کشور و کار در قطر زبان انگلیسی خود را قوی کنید. هر چند که عربی زبان اصلی مردم قطر است، اما شما در این کشور با مهاجران غیرعربی سروکار دارید و برای ارتباط با آن‌ها بهتر است که زبان انگلیسی خود را بسیار قوی کنید.

چگونه می‌توان در قطر کار پیدا کرد؟

برای پیدا کردن کار در قطر راه‌های مختلف و گوناگونی وجود دارد اما ساده‌ترین راه‌ جستجو از طریق اینترنت است. اما باید گفت که افراد زیادی متقاضی کار در این کشور هستند و برای آن که بتوانید شانس استخدام خود را افزایش دهید، باید رزومه قویی را در ایران داشته باشید و همچنین تسلط به زبان انگلیسی نیز می‌تواند احتمال استخدام شدن شما را افزایش دهد.

توجه داشته باشید که درست نویسی رزومه نیز می‌تواند شانس شما را برای استخدام افزایش دهد. روزمه باید کوتاه و مختصر باشد تا کارفرما در کوتاه‌ترین زمان ممکن از میزان مهارتتان آگاه شود.

سخن پایانی

کار و زندگی در قطر می‌تواند شما را در زندگی از مالی بسیار ارتقا دهد و به نوعی با چند سال کردن در آن می‌توانید زندگی خوب و مناسبی را برای خود بسازید. قطری به دلیل رشد اقتصادی بی نظیر سالانه کسب و کار‌های مختلفی در آن شروع به کار می‌کنند و از این رو به راحتی می‌توانید در این کشور کار مناسبی پیدا کنید و از حقوق کار در قطر لذت ببرید. ازآنجایی که موسسه مهاجرتی پارسی کانادا خدمت ویزای کار قطر را ارائه نمی‌دهد، برای مشاوره درباره دیگر روش‌های مهاجرت به این کشور، از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید:

از مشاوره تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

سوالات متداول:

قطر یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است. بله درست خواندید، یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان! با وجود سرمایه‌گذاری‌های گسترده در بخش‌هایی غیر از نفت و گاز (مثل گردشگری) کماکان اقتصاد این کشور وابستگی زیادی به نفت و گاز دارد و تقریبا ۷۰ درصد از اقتصاد قطر را فروش نفت و گاز تامین می‌کند. به طور کلی می‌توان وضعیت اقتصاد قطر را بسیار مطلوب ارزیابی کرد، چون ثروتشان را اغلب در راه‌هایی درست و اصولی به کار می‌گیرند.

درآمد سرانه مردم در کشور قطر سالانه بیش از ۱۳۰ هزار دلار است! جالب است اگر بدانید این درآمد سرانه حتی از کشوری مثل آمریکا هم جلو زده و به بالاترین درآمد سرانه در جهان تبدیل شده است.

عجیب است اگر بدانید تعداد مهاجرین خارجی‌ای که در کشور قطر زندگی  و کار می‌کنند حتی از تعداد خود قطری‌ها هم بیشتر است. هم اکنون بیش از ۲ میلیون نفر مهاجر خارجی در کشور قطر مشغول کار و زندگی هستند.

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت
guest
449 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
الهام کرمانی
الهام کرمانی
31 شهریور 1402

سلام من ۳۲ سال سن دارم و مدرک فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر در حال حاضر در تجهیزات پزشکی بیمارستان کار میکنم ایا امکان مهاجرت برای کشورهای عربی وجود دارد و باید کدوم مدارک و دوره های علمی رو بگذرونم
ممنون از راهنمایی شما

پارسی کانادا
پارسی کانادا
1 مهر 1402

سلام دوست عزیز مهاجرت به قطر و دیگر کشور های حاشیه خلیج فارس به دلیل اتمام ظرفیت درخواست نیرو، فعلا جزو خدمات مجموعۀ پارسی کانادا نیست. (در حال حاضر می‌توانید با ثبت شرکت در امارات یا عمان، به این کشور ها مهاجرت کنید). ما پیشنهاد می‌کنیم خودتان را محدود نکرده و ببینید شانستان برای مهاجرت به سایر کشورها مثل آلمان، استرالیا، کانادا و … چقدر است. در این خصوص لطفا فرم زیر را پر بفرمایید مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.
فرم ارزیابی مهاجرت

اسماعیل رحیمی
اسماعیل رحیمی
30 شهریور 1402

سلام.من فروشگاه آجیل و خشکبار دارم ،آیا میتونم این کارو تو کشو قطر ادامه بدم؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
1 مهر 1402

مهاجرت به قطر فعلا جزو خدمات مجموعۀ پارسی کانادا نیست. (در حال حاضر می‌توانید با ثبت شرکت در امارات یا عمان، به این کشور ها مهاجرت کنید).
دوست عزیز شما با ثبت شرکت در عمان یا امارات برای خود همچنین خانواده خود می توانید اقامت 2 ساله دریافت کنید.
این شرکت میتواند در هر زمینه فعالیت داشته باشد
خدمات موسسه ما در این خصوص دریافت مجوزات فعالیت و کارت بازرگانی، ارائه بیزینس پلن و اساس نامه، مجوزات بهره برداری و سرمایه گذاری و کسب و کار و … است.

جلال
جلال
14 مرداد 1402

سلام
ارشد برق قدرت دارم، ۸ سال سابقه کار دارم، مسلط به اپراتوری خطوط فشار قوی و تاسیسات برودتی و حرارتی که دارای گواهینامه ها مرتبط می باشم ضمنا عضو نظام مهندسی پایه ۲ برق می باشم و مسلط به زبان عربی

پارسی کانادا
پارسی کانادا
14 مرداد 1402
پاسخ به  جلال

سلام جلال عزیز،برای کشور های عربی فعلا هیچ لاین قابل اقدامی نداریم. اما در صورت تمایل میتونین برای کشور های کانادا، استرالیا و یا آلمان با دریافت مدرک زبان انگلیسی و یا آلمانی اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا فرم زیر را پر بفرمایید مشاوران ما در اولین فرصت با شما ارتباط می گیرند. فرم ارزیابی مهاجرت

علیرضا
علیرضا
20 تیر 1402

سلام وقت بخیر
۵۵سالمه .۳۰سال سابقه کار در پتروشیمی دارم.مسلط به تمام سیستم های پلیمری و مکانیک دستگاه های آلمانی و ژاپنی هستم .به عنوان مشاور برای پتروشیمی درحال حاضر کار میکنم.متقاضی کار در کشور های حوزه خلیج فارس هستم .امکانش هست؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
24 تیر 1402
پاسخ به  علیرضا

سلام دوست عزیز، متاسفانه شرایط سنی شما برای دریافت ویزای کاری لاین های مهاجرتی قابل اقدام نیست. اما از طریق روش های سرمایه گذاری برای کشور های قابل اقدام امکان دریافت ویزا تا 60 سالگی وجود دارد. و در بعضی از کشور ها نیز شرایط سنی وجود ندارد. در صورت تمایل به اقدام جهت ویزای سرمایه گذاری میتونین از طریق لینک زیر فرم ارزیابی شرایط ما را پر بفرمایید. فرم ارزیابی مهاجرت

مهدی جابری
مهدی جابری
18 تیر 1402

برای کارقطر مدرک فنی حرفه ای برق دارم کار خوبه درقطر

پارسی کانادا
پارسی کانادا
20 تیر 1402
پاسخ به  مهدی جابری

مهدی عزیز سلام، در حال حاضر لاین جاب آفر کشور های حاشیه خلیج فارس تکمیل ظرفیت شده است، در صورتی که منظور شما از توافق اعلام شده در شبکه های خبری است لازم است مطلع باشین. خبر پخش شده توسط رسانه های خبری به تازگی این توافق نامه اشاره میکند، با توجه به این موضوع مشخصا نیاز به زمان بیشتری برای بررسی قوانین، و شرایط کاریابی در کشور نام برده هست، و پس بررسی ها و اعلام نیاز به نیروی کار در این کشور در سایت های خبری و همچنین سایت کاریابی ما اطلاع رسانی خواهد شد. برای دریافت اطلاعات از لاین های قابل اقدام دیگر میتونین فرم ارزیابی شرایط را پر کنید تا کارشناسان ما برای راهنمایی بیشتر باهاتون تماس بگیرند. فرم ارزیابی مهاجرت

امیر
امیر
11 تیر 1402

سلام ببخشید تازگی‌ها رئیس جمهور درخواست کارگر دادند من گواهینامه رانندگی پایه۲دارم وضعیت رفتن من چطوری میشه

پارسی کانادا
پارسی کانادا
11 تیر 1402
پاسخ به  امیر

دوست عزیز خبر پخش شده توسط رسانه های خبری به تازگی این توافق نامه اشاره میکند، با توجه به این موضوع مشخصا نیاز به زمان بیشتری برای بررسی قوانین، و شرایط کاریابی در کشور نام برده هست، و پس بررسی ها و اعلام نیاز به نیروی کار در این کشور در سایت های خبری و همچنین سایت کاریابی ما اطلاع رسانی خواهد شد.

رسول پالیز ناصری
رسول پالیز ناصری
25 خرداد 1402

سلام فرم ارزیابی تکمیل کردم زنگ زدین هم قرار شد خبرم بدین بای ویزای کاری قطر یا عمان هنوز خبری نیست یکسال داره میگزره

پارسی کانادا
پارسی کانادا
25 خرداد 1402

سلام رسول عزیز…. در حال حاضر ویزای کاری کشورهای حوزه خلیج تکمیل ظرفیت شده شما فقط میتونید از طریق ثبت شرکت برای اخذ اقامت این کشورها اقدام کنید.

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری
22 خرداد 1402

با سلام
جعفری هستم
مهندس فناوری ساخت و‌ تولید
۲۰ سال به عنوان پیمانکار مشغول به کار بودم
و بالغ بر صدهزار تن سازه ی فلزی در ایران و خارج از کشور ساختم
تمام نیروهای انسانی مربوط به این کار را در مجموعه خودم دارم

پارسی کانادا
پارسی کانادا
25 خرداد 1402

سلام دوست عزیز برای مشاوره مهاجرتی اطلاعات بیشتری مانند سن و تحصیلات و میزان تسلط زبان و … مورد نیاز است، و پس از ارزیابی این اطلاعات میتونیم در این راه شما را راهنمایی کنیم. لطفا فرم زیر را پر بفرمایید مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.فرم ارزیابی مهاجرت

کیانوش حسن پور
کیانوش حسن پور
4 خرداد 1402

بنده راننده پایه یک بین المللی تراشکار درجه یک جوشکار راننده لیفتراک بنا سفت کار راننده تراکتور چطور میتوانم برای مهاجرت کاری کشورهای حوضه خلیج اقدام کنم سن ۴۵ سال مدرک هم فوق دیپلم مکانیک .

پارسی کانادا
پارسی کانادا
4 خرداد 1402

سلام کیانوش عزیز… کشورهای حوزه خلیج ویزای کاری نمیدند فقط از طریق ثبت شرکت برای اخذ اقامت این کشورها میتونید اقدام کنید. البته برای مهارتهای فنی جاب آفر دیگر کشورها هم میتونید شرکت کنید. لطفاً برای اینکه شرایط و وضعیت شما را دقیق‌تر ارزیابی کنیم، وارد لینک زیر شوید و فرم را پر کنید. به‌این‌ترتیب کارشناسان باتجربه ما می‌توانند برآورد و ارزیابی دقیق‌تر و واقع‌بینانه‌تری از شرایط شما داشته باشند: فرم ارزیابی مهاجرت

حسن رسولی
حسن رسولی
3 خرداد 1402

بنده سابقه تعمیرات موبایل 16 سال دارم و متولد 1363 هستم.همسرم لیسانس معماری دارن و مسترنایل(مدرس ناخن) هستن.متولد1365 هستن.میشه شرایط رو برامون شرح بفرمایین که به چه صورت هست

پارسی کانادا
پارسی کانادا
4 خرداد 1402
پاسخ به  حسن رسولی

سلام دوست عزیز برای مشاوره در خصوص ویزای کاری نیاز به اطلاعات بیشتری از شما داریم، لطفا فرم زیر را پر بفرمایید، مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند. فرم ارزیابی مهاجرت

منصور بهرامی
منصور بهرامی
20 اردیبهشت 1402

سلام من اپراتور بلدوزر هستم ایا توی قطر میشه مشغول به کار بشم باید چکار کنم

پارسی کانادا
پارسی کانادا
20 اردیبهشت 1402

دوست عزیز در حال حاضر با توجه به قوانین مهاجرتی کنونی برای کشور های حاشیه خلیج فارس لاین جاب افر غیر فعال هست، فقط از طریق ثبت شرکت برای اخذ اقامت میتونید اقدام کنید. البته بر اساس تخصص شما برای کشور های مهاجر پذیر میتونیم راهنماییتون کنیم. پر کردن فرم زیر، فرصتی در اختیارتان قرار می‌دهد که وضعیت مهاجرتی شما توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی دقیق قرار بگیرد. لطفاً وارد لینک زیر شده و این فرم را پر کنید:فرم ارزیابی مهاجرت

ساسان
ساسان
8 اردیبهشت 1402

سلام . ۵۲ ساله هستم. ۱۵ سال تجربه ساخت مبلمان سیمانی برای زیباسازی فضای سبز دارم ) از آلاچیق بگیر تا انواع میز و نیمکت و گلدان و کباب پز و داربست گل و غیره . میخواستم بدانم برای چنین شغلی موقعیت کاری در قطر فراهم هست و چنین شغلی مورد توجه و اقبال عمومی هست یا خیر ؟ ممنونم از زحمات و پاسخگویی تان

پارسی کانادا
پارسی کانادا
9 اردیبهشت 1402
پاسخ به  ساسان

سلام دوست عزیز، برای دریافت ویزای کشور های حاشیه خلیج فارس تنها از طریق ثبت شرکت میتونین اقدام کنید، با این ویزای اجازه ادامه فعالیتتون در این کشور ها رو دریافت میکنید.

Mehdi
Mehdi
6 اردیبهشت 1402

سلام. بنده عربم. ب زبان انگلیسی هم کم و بیش تسلط نسبی دارم. لیسانس مهندسی نفت دارم. ب نظرتون مهاجرت ب کدام کشور برای من همواره و حرفه من غیر از این؛ لوله کشی صنعتی و جوشکاری صنعتی و تعمیر وسایل برودتی است با مدرک. غیر از مدرک بنده نصاب کاغذ دیواری هم هستم. سنمم 24.

پارسی کانادا
پارسی کانادا
6 اردیبهشت 1402
پاسخ به  Mehdi

سلام مهدی عزیز…در صورت ارائه مدرک آیلتس 7 میتونید برای ویزای کاری استرالیا اقدام کنید. پر کردن فرم زیر، فرصتی در اختیارتان قرار می‌دهد که وضعیت مهاجرتی شما توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی دقیق قرار بگیرد. لطفاً وارد لینک زیر شده و این فرم را پر کنید: فرم ارزیابی مهاجرت

عطا نجم
عطا نجم
12 فروردین 1402

با سلام و احترام
من ۳۴ سال سن دارم ، لیسانس مهندسی نفت دارم،عرب زبان هستم و تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم.
خواستم بدونم برای مهاجرت کاری به قطر چه اقداماتی باید انجام بدم و چقدر شانس موفقیت دارم؟؟؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
30 فروردین 1402
پاسخ به  عطا نجم

سلام عطا عزیز…. در حال حاضر روش فعال برای کشورهای حاشیه خلیج فارس ،ثبت شرکت است و شما از این روش امکان اقدام دارید .پر کردن فرم زیر، فرصتی در اختیارتان قرار می‌دهد که وضعیت مهاجرتی شما توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی دقیق قرار بگیرد. لطفاً وارد لینک زیر شده و این فرم را پر کنید:فرم ارزیابی مهاجرت

محمدمهدی حاجتی
محمدمهدی حاجتی
8 فروردین 1402

سلام حاجتی هستم 38 سال دارم فوق لیسانس گیاهان دارویی از دانشگاه گیلان دارای سه ثبت اختراع در حوزه کشاورزی برای ادامه تحصیلی در رشته فارماکوگنوزی کدام کشور را پیشنهاد می دهید در ضنن مجردم و زبان انگلیسی بنده در حد متوسط است

پارسی کانادا
پارسی کانادا
8 فروردین 1402

سلام دوست عزیز برای دریافت ویزای تحصیلی نیاز به مدرک زبان آیلتس آکادمیک دارین و در این صورت میتونین امتیاز لازم رو به دست بیارین البته که شرایط دیگری از جمله نمرات و سال درایافت مدرک تحصیلتون هم ملاک است برای دریافت مشاوره تخصصی لطفا فرم زیر را کاملا پر بفرمایید تا در اولین فرصت مشاوران ما با شما تماس بگیرند و راهنماییتون کنند فرم ارزیابی مهاجرت

محمدرضاسلطانی
محمدرضاسلطانی
6 فروردین 1402

درود بر شما
سلطانی هستم متخصص نگهداری و تعمیرات، در واحدهای پالایشگاه تولید 4 سال سابقه دارم، در واحد نگهداری و تعمیرات 7 سال سابقه دارم، در دفتر فنی و مهندسی 5 سال و هم اکنون 1 سال در واحد آموزش کارخانه فولاد بخش کک سازی مشغولم و خانم من پرستاره بیمارستان است می خواستم بدونم، وضعیت کار برای هر دوی ما چگونه است مدارک تحصیلی اینجانب کاردانی مکانیک، کارشناسی صنایع و کارشناسی ارشد صنایع است، و مدرک تحصیلی خانم من کارشناسی فیزیک و کارشناسی پرستاری است.
ممنون از راهنمایی شما
محمدرضاسلطانی

پارسی کانادا
پارسی کانادا
6 فروردین 1402

سلام محمد رضا عزیز برای دریافت پسخ خود میزان تسلط زبان و سنتون هم باید بفرمایید موسسه ما برای شرایط شما کشور های کانادا آلمان و استرالیا رو پیشنهاد میدهد و برای همسرتون کشور های حاشیه خلیج فارس و کانادا استرالیا و آلمان قابل اقدام است برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا فرم زیر را پر بفرمایید مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت فرم ارزیابی مهاجرت

داریوش اسدپور
داریوش اسدپور
28 اسفند 1401

سلام ببخشید من مدرک فوریتهای پزشکی و امداد گر اورژانس هستم.. شرایط کاری برا ی شغل من میباشد؟؟؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
28 اسفند 1401

سلام دوست عزیز تنها در صورت داشتن مدرک دانشگاهی از علوم پزشکی میتونین برای ویزای کاری کشور های حاشیه خلیج فارس اقدام کنید و نیازمند 3 سال سابقه همچنین تسلط کافی به زبان انگلیسی دارین

ساجدی
ساجدی
12 اسفند 1401

سلام من ماساژور خانم هستم و چند سال در کیش و آخیرا در ترکیه مشغول فعالیت بودم. و تمایل به کار دارم…. نیاز به راهنمایی شما دارم متشکرم

پارسی کانادا
پارسی کانادا
13 اسفند 1401
پاسخ به  ساجدی

سلام دوست عزیز….در صورتی که قصد فعالیت در شغل فعلی خود را داشته باشید برای کشور المان و استرالیا امکان اقدام دارید . و برای کشورهای حوزه خلیچ فارس از طریق ثبت شرکت میتونید پیش روید .برای اینکه پاسخ‌های دقیق‌تری برای سؤالاتتان بگیرید، توصیه می‌کنیم فرمی که در لینک زیر موجود است را پر کنید تا کارشناسان ما، وضعیت شما را به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار داده و به اطلاعتان برسانند:فرم ارزیابی مهاجرت

کاظمی
کاظمی
29 بهمن 1401

درود بر شما
بنده ۴۱ سال دارم ، حدود ۱۰ سال هست که ماسور هستم و بر سبکهای مختلفی از این کار مسلطم همچنین مدرک فنی و حرفه ای در این زمینه دارم ، تحصیلات دیپلم اما دانشجوی کاردانی تربیت بدنی هستم .
ایا امکان مهاجرت ماری برای بنده هست ؟ متشکرم

پارسی کانادا
پارسی کانادا
30 بهمن 1401
پاسخ به  کاظمی

سلام دوست عزیز…در صورتی که بخواهید برای کشورهای حوزه خلیج فارس اقدام بفرمایید در حال حاضر لاین ثبت شرکت پارسی کانادا فعال است . و ضمن اینکه سوابق کاری شما برای کشور المان نیز مناسب است. برای راهنمایی جامع در این حیطه لازم است شرایط شما توسط کارشناسان باتجربه ما مورد ارزیابی دقیق قرار گیرد. به این منظور، فرم ارزیابی ساده موجود در لینک زیر را پر کنید:فرم ارزیابی مهاجرت

مهدی یوسف زاده
مهدی یوسف زاده
29 بهمن 1401

سلام بنده ۲۰ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی در فروش و بازاریابی دارم اگر بخوام به قطر یا اعمارت مهاجرت کنم امکان دارد و مدارک مورد نیاز چی میباشد.ممنونم میشم راهنمایی کنید.

پارسی کانادا
پارسی کانادا
30 بهمن 1401

سلام مهدی عزیز….ابتدا میبایست شرایط شما باید به‌طور دقیق‌تری بررسی شود. به این منظور، راه ساده‌ای پیش پایتان قرار داده‌ایم. لطفاً وارد لینک زیر شوید، فرم ارزیابی را پر کنید تا کارشناسان ما شرایط شما را تحلیل کرده و به اطلاعتان برساند:فرم ارزیابی مهاجرت