موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

پکیج استارت آپ اروپا

پکیج استارت آپ اروپا

نوع ویزا:

ویزای استارتاپ اروپا با امکان اقامت دائم این کشور

توضیح کلی در مورد ویزای استارتاپ اروپا

اگر ایده یا طرحی دارید که اجرا کردنش بتواند روی اقتصاد کشور مقصد تأثیر مثبت بگذارد، می‌توانید آن ایده و طرح را به عنوان بیزینس پلن مطرح کرده و به کشور دلخواهتان مهاجرت کنید.

استارتاپ ویزای اروپا، بر اخلاف تصورات، نیاز به سرمایه آن‌چنان زیادی هم ندارد. تازه خانواده‌تان را هم می‌توانید با این روش همراه خودتان به کشور مقصد ببرید.

با این ویزا به کدام کشورها می‌توانید مهاجرت کنید؟

با این نوع ویزا می‌توانید به چندین کشور اروپایی مهاجرت کنید. از جمله لیتوانی، استونی، لیتویا، آلمان، پرتغال، یونان، سوئد، اتریش و انگلستان.

چه شرایط و مدارکی لازم دارید؟

شرایط دریافت ویزای استارتاپ اروپا با توجه به کشور مقصد، نوع ویزا، سازمان سرمایه‌گذار روی طرح شما و معیارهای این‌چنینی متفاوت است؛ اما بعضی از این شرایط تقریباً برای همه کشورهای اروپایی یکسان است. مثل:

  1.  طرح تجاری قوی و قابل رقابت (پتانسیل رشد، توسعه، ایجاد شغل و رسیدن به سود را هم داشته باشد)
  2. حساب بانکی گروهی و مشترک در کشور مقصد برای فعالیت‌های استارتاپی تیم باز شده و زیر نظر شرکت‌های حمایتی و شتاب‌دهنده فعالیت خودتان را شروع می‌کنید.
  3. مدرک زبان
  4. و سایر مدارک مثل مجوز کار و …!

چقدر هزینه می‌خواهد؟

از 35000 یورو به بالا (بسته به کشور مقصد، نوع ویزا، نوع بیزنس و … متفاوت است). (این مبلغ برای کشور انگلستان به پوند است)

ما چه خدماتی به شما ارائه می‌دهیم؟

1- ابتدا فرمی که در لینک فرم ارزیابی مهاجرت وجود دارد را پر می‌کنید.

2- اطلاعات شما توسط تیم فنی ما دریافت می‌شود. (متعهدیم به بهترین شکل از این اطلاعات محافظت می‌کنیم)

3- این اطلاعات توسط چند کارشناس باتجربه ما به صورت کاملاً دقیق ارزیابی می‌شود.

4- تماس اولیه با شما گرفته می‌شود تا اطلاعات شما و ما کامل‌تر شود.

5- سپس قرار حضوری (در تهران و اصفهان) و یا قرار آنلاین (برای سایر شهرها) با شما هماهنگ می‌شود.

6- در نهایت پروسه مهاجرت شما آغاز شده و یک به یک، تمام کارهایتان با دقت پیش می‌رود. در تمام طول مسیر از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. هیچ نگرانی‌ای نخواهید داشت!

چرا می‌توانید به ما اعتماد کنید؟

با تجربه‌ای که از ده‌ها پرونده موفق در زمینه استارتاپ اروپا داریم و بالای 92 درصدشان با موفقیت کامل همراه بوده، تمام زیر و بم‌های این لاین را می‌شناسیم. در کنار شما هستیم تا بدون وجود هرگونه مشکل، ویزایتان را در دستانتان قرار دهد.

چرا می‌توانید به ما اعتماد کنید؟ موسسه بین‌المللی دادگران حق و عدالت (تحت برند پارسی کانادا) با شماره 38390 به ثبت رسمی رسیده است. همچنین تمام مجوزهای لازم از وزارت کار و امور اجتماعی را دریافت کرده‌ایم و وب سایتمان مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد با کد شامد: 1-2-699150-65-0-16 دارد.

چطور اطلاعات کامل‌تری در مورد استارتاپ اروپا بخوانم؟

بعد از پر کردن فرم ارزیابی، همه اطلاعات لازم را در اختیارتان می‌گذاریم. با این حال اگر می‌خواهید مطالب کامل‌تری در مورد استارتاپ اروپا بخوانید، به لینک زیر بروید:

آیا سوالی دارید؟

ارسال سوال