مهاجرت به فرانسه

فرانسه یکی از زیباترین کشورهای اروپایی و یکی از مقاصد مهم مهاجرتی و گردشگری خصوصا برای ایرانیان است. افراد بسیاری سالانه با اهداف مختلف کاری، تحصیلی و غیره به این کشور مهاجرت می کنند. این کشور با توجه به در اختیار داشتن شرایط ایده آل اقتصادی و اجتماعی و توسعه یافتگی بالا در میان کشورهای اروپایی، یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و زندگی کردن است.

سیستم آموزشی پیشرفته، استانداردهای زندگی بالا، بهداشت و سلامت خوب، شاخص بالای توسعه انسانی، قدرت اقتصادی بالا، فرهنگ غنی، آزادی، زیبایی های طبیعی و بسیاری از فاکتورهای دیگر، این کشور را به یکی از جذاب ترین مقاصد مهاجرتی بدل کرده است.

مهاجرت به فرانسه

فرانسه را بیشتر بشناسید

فرانسه کشوری است در اروپای غربی که از نظر مساحت، بزرگ ترین کشور اتحادیه اروپا می باشد. فرانسه، پر جمعیت ترین کشور اروپایی پس از آلمان است که جمعیت 67 میلیون نفری را در خود جای داده است. این کشور جز 7 قدرت اقتصادی دنیا بوده در بسیاری از صنایع و حوزه های حرف اول را می زند. مهم ترین صنایع این کشور را می توان خودروسازی، هوا فضا، فلزات و مد و فشن دانست.

با توجه به وجود شرایط ایده آل اقتصادی و تجاری در این کشور و بازارهای مستعد و فعال، سالانه افراد بسیاری با هدف کار کردن و سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنند. همچنین با توجه به وجود سیستم آموزشی توسعه یافته و با کیفیت در این کشور، وجود دانشگاه های مطرح در آن همچون دانشگاه پاریس، دانشگاه سوربن و مدرسه عالی نرمال، سالانه دانشجویان بسیاری از کشورهای مختلف به فرانسه مهاجرت کرده و آینده تحصیلی خود را در این کشور ادامه می دهند.
مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

روش های مهاجرت به فرانسه

آیا تا به حال شده که رویای اخذ ویزای فرانسه را در سر پرورانده باشید و ندانید که چگونه باید برای این کار اقدام نمایید؟ بدون شک تعداد بی شماری هستند که به این فکر افتاده اند و تنها راه برای آن ها، بالا بردن اطلاعات و مشورت با یک وکیل کاربلد و حرفه ای است.

جالب است بدانید که کشور فرانسه همه روزه در تلاش است تا کیفیت زندگی را در سطح بالایی قرار دهد تا مهاجران و مردمان بومی بتوانند بین کار و زندگی شان تعادل ایجاد کنند. یکی از دلایلی که اخذ اقامت فرانسه را به آرزویی برای همه تبدیل کرده، تأکید بر برابری زندگی خانوادگی و شغلی است. بدین صورت که اگر فردی در این کشور صاحب شغل شد، بایستی اوضاع زندگی خود را رو به راه کند.

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند فرانسوی، از دیگر روش های مهاجرت به این کشور است. این ازدواج می بایست قانونی بوده و مورد تایید فرانسه نیز باشد. همچنین توانایی مالی زوج برای زندگی در این کشور نیز می بایست به اثبات برسد. پس از چند سال زندگی در کنار همسر فرانسوی خود می توانید برای اخذ اقامت دائم فرانسه نیز اقدام کنید.

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق کار

با توجه به اقتصاد قوی و کارآمد فرانسه و وجود صنایع و فعالیت های اقتصادی متنوع در آن، افراد بسیاری به دنبال اخذ ویزای کاری فرانسه هستند. صنایع ماشینی، ساخت و ساز، هنری، زیور آلات، مد و فشن، خدماتی، فناوری و … از جمله مهم ترین صنایع و خدمات اقتصادی فرانسه است. برای مهاجرت کاری به فرانسه می بایست یک پیشنهاد شغلی یا Job Offer از یک کارفرمای مورد تایید داشته این ویزا به مدت 1 سال صادر شده و قابلیت تمدید نیز دارد. پس از 5 سال کار در این کشور نیز می توانید اقامت دائم فرانسه را اخذ کنید.

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

فرانسه یکی از کشورهای پیشرو در زمینه علم و فناوری بوده و جایگاه بسیار خوبی در این زمینه در دنیا در اختیار دارد. دانشجویان می توانند برای رشته های مختلف در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه اقدام کرده و در این کشور ادامه تحصیل دهند. آموزش های آکادمیک در این کشور به دو زبان فرانسوی و انگلیسی ارائه می شود. دانشجویان در این کشور در هر سه مقطع آموزش های عالی حق کار کردن داشته و بسته به مقطع تحصیلی خود می توانند ساعاتی در هفته مشغول به کار شوند.

بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی بسیاری نیز در این کشور از سوی مراکز و موسسات مختلف در اختیار دانشجویان قرار داشته و دانشجویان می توانند از آن ها استفاده کنند. پس از اتمام تحصیل در فرانسه، دانشجویان می توانند به مدت 12 ماه در این کشور اقامت داشته و به دنبال کار بگردند. تمامی این مزایا، فرانسه را به کشوری ایده آل برای ادامه تحصیل و زندگی بدل کرده است.

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

شرایط ایده آل اقتصادی، نرخ پایین فساد سیاسی و اقتصادی و همچنین وجود پتانسیل ها و فرصت های بسیار مناسب سرمایه گذاری، فرانسه را به یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری بدل کرده است. سرمایه گذاری یکی از بهترین و البته پر هزینه ترین روش های اخذ ویزای فرانسه و مهاجرت به این کشور است. در صورتی که سرمایه ای در اختیار دارید و می خواهید در شرایطی کم ریسک و پر بازده سرمایه گذاری کنید، فرانسه یکی از بهترین کشورها است.

اگر از توانایی مالی بالایی برخوردارید و قصد مهاجرت به فرانسه را نیز دارید، می توانید با اخذ ویزای خود حمایتی فرانسه به این کشور مهاجرت کنید. البته با اخذ ویزای خود حمایتی، اجازه کار نداشته و می بایست با منابع مالی خود زندگی کنید. پس از گذشت 5 سال از اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه، می توانید برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

رویای مهاجرت به فرانسه را با اخذ ویزای توریستی واقعی کنید!
شما به یک بررسی و ارزیابی نیاز دارید پس همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را پر کنید

فرم ارزیابی مهاجرت

ز جمله روش های دیگر مهاجرت به فرانسه نیز می توان به مهاجرت از طریق تولد فرزند و پناهندگی نام برد. با توجه به تعدد روش های مهاجرتی و تفاوت های موجود در شرایط و وضعیت متقاضیان مهاجرت، حتما می بایست با متخصصان و مشاوران مجرب در این زمینه مشورت کنید.

مشورت با متخصصان می تواند مسیر اصلی شما را در راه اخذ ویزای مهاجرتی مشخص کرده و میزان موفقیت پروند شما را بسیار بالاتر ببرد. وکلای پارسی کانادا، با آگاهی کامل از شرایط مهاجرتی به کشور فرانسه، آخرین تغییرات موجود در این زمینه و با تکیه بر تجربه خود می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کرده و در مسیر مهاجرت شما را یاری رسانند.

هزینه های زندگی در فرانسه

تعیین هزینه های زندگی در کشور فرانسه ساده نبوده و این رقم بسته به فاکتورها و عوامل مختلف متفاوت است. اما به طور کلی می توان فرانسه را یکی از کشورهای گران اروپا برای زندگی دانست که هزینه های زندگی در آن نیز بالا می باشد. زندگی درشهرهای بزرگ و معروف همانند پاریس بسیار پر هزینه است در حالی که زندگی در شهرهای کوچک تر مانند بوردو یا لیون کمتر است.

اگر به قصد ادامه تحصیل به فرانسه مهاجرت کرده اید، اقامت در خوابگاه ها و استفاده از خدمات دانشگاه می تواند هزینه های شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. از سویی دیگر می توانید ساعاتی را کار کرده و بخشی از هزینه های زندگی خود را پرداخت کنید. به طور کلی می توان گفت برای دانشجویان، اقامت در شهرهای بزرگی همچون پاریس بین 900 تا 1500 یورو در ماه هزینه بر خواهد بود که این رقم در شهرهای کوچک بین700 الی 1000 یورو متغیر است.

مهاجرت به فرانسه

اما اگر از طریق کار، سرمایه گذاری و یا ازدواج به این کشور سفر کنید، برای زندگی در این کشور می بایست هزینه های بیشتری بدهید. مهم ترین این هزینه ها را می توان هزینه اقامت و اجاره منزل، هزینه رفت و آمد، هزینه خوراک وپوشاک، بیمه و خدمات درمانی و در پایان تفریح، سرگرمی و خدمات مختلف دانست.

در این روش ها، هر چند می بایست در برخی از آن ها، پشتیبانی مالی خود را به دولت فرانسه اعلام کنید، برای زندگی در شهرهای بزرگ می بایست بین 1000 الی 2500 یورو در ماه پرداخت کنید که در شهرهای کوچک تر این مقدار کمتر است. احتمالا خودتان نیز می دانید که نوع منزل، فاصله آن از مرکز شهر، امکانات آن، نوع تغذیه، خدمات مورد استفاده شما و … در هزینه ها موثر بوده و میز توانند میزان آن را کم و زیاد کنند.

مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.