موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

بهترین کالج های کانادا | کانادا کشوری در شمال آمریکای شمالی می باشد و دومین کشور بزرگ جهان است. این کشور از جمعیت چندانی بر خوردار نیست، چرا که بیشتر مناطق آن را جنگل ها و رشته کوه ها فرا گرفته است. اکثر مناطق این کشور آب و هوایی سرد دارد اما در برخی مناطق در فصل تابستان، هوا گرم می باشد.

طبق گزارشات سازمان توسعه اقتصادی کانادا، این کشور بالاترین سطح تحصیلات و سواد را در میان افراد خود دارد. در این کشور حدود 51 درصد از جمعیت آن تحصیلات دانشگاهی دارند. این کشور هزینه های زیادی را صرف آموزش و پرورش می کند. 89% بزرگسالان این کشور، دارای تحصیلات دیپلم می باشند و در رده سنی 25 تا 64 هستند. چنانچه به فکر تحصیل در کانادا هستید با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم برترین کالج های کانادا را به شما معرفی کنیم:

این کالج بیش از 95 مدرک و گواهینامه در رشته کسب و کار، ارتباطات، پزشکی، علوم و فناوری های مهندسی، هنر، مهمانداری و حمل و نقل ارائه کرده است. این مشاغل بیشتر روی تجربه و کار های عملی و یادگیری از طریق آزمون و خطا تاکید دارند و بیشتر آموزش ها در این کالج به صورت گروهی و تیمی می باشد. دانش آموزان همچنین در این کالج ها با گذراندن دوره های هنر و علوم می توانند پایه خود را برای ورود به دانشگاه ها و رشته های مورد علاقه شان آماده کنند.

این کالج یکی از بزرگترین کالج ها با 27 هزار دانش آموز می باشد و در شهر تورنتو قرار دارد. این کالج عضو پلی تکنیک های کانادا می باشد و دارای مدرک دیپلم و لیسانس است. در سال 1967 کالج Humber تاسیس شده است و بیش از 150 برنامه آموزشی به دانش آموزان خود ارائه کرده است.

جورج براون سه دپارتمان اصلی دارد و در بزرگترین شهر کانادا یعنی تورنتو قرار دارد. این کالج همکاری های بسیار نزدیکی با متخصصین صنعتی دارد تا مطمئن شوند، دانش آموزانی را تربیت می کنند که در رشته خود، تخصص و مهارت های کافی را اخذ کرده اند. به همین دلیل در سال 2011 به عنوان برترین کالجی که توانسته است دانشجوهای متخصص و حرفه ای تحویل جامعه کانادایی دهد، شناخته شده است.

کالج جورج براون دوره های آموزشی متنوعی ارائه کرده است، از جمله طراحی، کسب و کار، بازرگانی، خدمات، تدریس دبستان، ساختمان، مهندسی، پزشکی، مهمانداری و دوره های آموزشی مختلفی برای مهاجران و دانش آموزان خارجی.

این کالج در شهر تورنتو واقع شده است و دوره های تمام وقت، نیمه وقت و ادامه تحصیلات عالیه را برای دانش آموزان خود فراهم کرده است. می توان گفت این کالج در رشته های فناوری، بازرگانی، خدمات مالی و هنر تخصص دارد. همچنین همکاری های نزدیکی با صنعتگران دارد که باعث شده است آموزش را برای دانش آموزان متنوع تر کند.

شهریور 9, 1398

رشته موسیقی در کانادا

تحصیل در رشته موسیقی در کشور کانادا

رشته موسیقی در کانادا تحصیل در رشته موسیقی در کشور کانادا | کانادا بخش بزرگی را در نقشه جهان به خود اختصاص داده است و به عنوان یکی از بهترین کشور ها جهت ادامه تحصیل برای تمامی دانشجوها و دانش آموزان سراسر جهان به شمار می رود. در این کشور به راحتی می توانید کشور […]

بیشتر بخوانید...
کمک دولت فدرال کانادا در زمینه بهداشت و سلامت

کمک دولت فدرال کانادا در زمینه بهداشت و سلامت

کمک دولت فدرال کانادا در زمینه بهداشت و سلامت | دولت فدرال کانادا به شرکت های خلاق در زمینه بهداشت، سلامت و علوم زیستی 20 میلیون دلار کمک کرده است. گزارش ها حاکی از این است که دولت فدرال قرار است روی ایجاد شرکت های خلاق در این زمینه ها سرمایه گذاری کند و از […]

بیشتر بخوانید...

شهرها و مکان های دیدنی کانادا

شهرها و مکان های دیدنی کانادا شهرها و مکان های دیدنی کانادا | دومین کشور بزرگ جهان، کانادا هیچ کمبودی در مناظر زیبا و مکان های منحصر به فرد برای گردشگران ندارد. این کشور با داشتن شگفتی های طبیعی باورنکردنی و شهر های پرجنب و جوش یکی از زیباترین کشورها برای سفر است. در غرب […]

بیشتر بخوانید...
رشته مدیریت هتلداری در کانادا

تحصیل در رشته مدیریت هتلداری در کانادا

رشته مدیریت هتلداری در کانادا تحصیل در رشته مدیریت هتلداری در کانادا | رشته مدیریت هتلداری یکی از رشته هایی آینده دار با فرصت های شغلی بسیاری است که نه تنها در ایران، بلکه در خارج از کشور طرفداران بسیار زیادی دارد. کالج ها و دانشگاه های زیادی در کانادا وجود دارند که دانشجویان را […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات