موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

موسسه توسعه فناوری کانادا کالج ITD

کالج توسعه فناوری کانادا یا همان کالج ITD در قلب ونکوور قرار دارد و در سال 1999 تاسیس شده است؛ این کالج یک تجربه بسیار عالی و جامعی هم برای دانش آموزان محلی و هم بین المللی فراهم کرده است. این موسسه بر این باور است که در طول دوران یادگیری فرصت ها مانند یک مسیر برای افراد می باشند که برنامه های رقابتی زیادی در کنار تجارب متعدد برای آن ها فراهم می کند که به کمک آن ها دانش آموزان می توانند جهان خود را تغییر دهند و در صدد بهبود جهان اطراف شان بر می آیند. هولدینگ پارس پندار نهاد، به عنوان تنها نماینده رسمی این کالج می توانیم به دانش آموزانی که قصد تحصیل در این کالج را دارند کمک کنیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا درباره مزایا و رشته های تحصیلی این کالج بیشتر آشنا شوید. در پایان می توانید جهت کسب مشاوره و پذیرش این کالج با مشاوران با تماس حاصل کنید.

مزایای حضور در موسسه فناوری کانادا

کالج ITD تلاش کرده است شرایط آموزشی برای دانش آموزان خود فراهم کند که در نهایت بتوانند با چالش های موجود و آینده در راه رسیدن به اهداف شان کنار آیند. دانش آموزان علاقه مند به این کالج می توانند در یکی از مدارس هنر، کسب و کار، مهمان نوازی و فناوری اطلاعات ثبت نام کنند تا در همان حوزه رشد و پرورش پیدا کنند. دروس تجربی در این مدارس باعث می شود دانش آموزان بتوانند در حین آموزش مهارت های عملی مفیدی را بیاموزند و در نهایت و بعد از فارغ التحصیلی در این کالج در همان زمینه موفق شوند.

کالج ITD کانادا اهل نوآوری می باشد و همیشه دوره های آموزشی شغلی متنوعی ارائه می دهد که توسط متخصصین این مشاغل آموزش داده می شود. کلاس های این موسسه معمولا با تعداد کمی از دانش آموزان بر گزار می شود، به همین دلیل از استاندارد آموزشی و کیفیت بالایی بر خوردار است و این همان چیزی است که دانش آموزان برای موفقیت در شغل و حرفه آینده شان به آن نیاز دارند. علاوه بر این برنامه های آموزش مهارتی این کالج دائما به روز رسانی می شود تا با توجه به نیاز های بازار کار در جوامع امروزی دانش آموزان را آموزش دهد.

چرا بیشتر دانش آموزان این کالج را برای تحصیل در کانادا انتخاب می کنند؟

هیچ چیز بهتر از این نیست که نزد متخصصین حرفه ای آموزش ببینید و برای مشاغل آینده آماده شوید، به گونه ای که تا آخرین لحظات و در مسیر دست یابی به اهداف تان در کنار شما باشند و هر زمان نیاز داشتید راهنمایی تان کنند.

این کالج بیش از 16 سال است که دانش آموزانی را تربیت کرده است که توانسته اند آینده شغلی و حرفه ای خوبی برای خود بسازند. برنامه های آموزشی ما به گونه ای طراحی شده اند که دانش آموزان را به خوبی برای ورود به مشاغل مختلفی آماده می کند و آن ها را با تمرینات عملی که می بینند از تجربه بسیار خوبی بهره مند می شوند. مدرسان این دوره ها نه تنها دانش علمی به روزی دارند بلکه در رشته تخصصی خود دارای تجربه بسیار قوی و چند ساله نیز می باشند. همچنین مهارت هایی که در این دوره ها دانش آموزان فرا می گیرند، مهارت های کاربردی می باشند که برای بسیاری از موقعیت های کاری و در صنایع مختلف کاربرد دارد. بنابراین می توان مزایای این کالج را به شرح زیر بیان کرد:

 • برنامه های آموزشی معتبر
 • منابع آموزشی صنعتی
 • تجربه کار های عملی
 • کلاس های کم جمعیت
 • کلاس های دانش آموز محور
 • یادگیری از متخصصین حرفه ای
 • دریافت خدمات کارآموزی در مشاغل
 • برنامه های پرداخت شهریه مقرون به صرفه
 • بهره مندی از سه ماه دوره آموزش زبان ESL رایگان
 • بهره مندی از دوره های تحقیقاتی

زندگی در محوطه کالج ITD

محوطه این کالج در خیابان 474 گرین وایل و در قلب ونکوور قرار گرفته است. در میان شلوغی های این شهر تجاری و مراکز خرید پر رفت و آمد محوطه این کالج کوچک، صمیمی و امن می باشد. با تحصیل در قلب شهر ونکور دانش آموزان می توانند از تجربه کسب و کاری زیادی در یک محیط آموزشی و اجتماعی بهره مند شوند. این محوطه در نزدیکی مسیر های پر تردد اتوبوس ها می باشد و به کمک آن دانش آموزان می توانند به راحتی به هر مکانی که خواستند بروند. به طور کلی با حضور در محوطه این کالج دانش آموزان می توانند:

 • احساس یک ونکووری اصیل را داشته باشند
 • از مزایای شهر بین المللی مناسب برای دانش آموزان بهره مند شوند
 • از بازار کار و فرصت های شغلی این شهر استفاده کنند
 • از کیفیت زندگی در این شهر و بهره مندی از روابط اجتماعی آن لذت ببرند.

ارتباط ما با فارغ التحصیلان، تاجران و صاحبان صنایع مختلف، والدین دانش آموزان و مشاوران کالج بخشی از شبکه انسانی قوی موجود در این کالج می باشد. به کمک این روابط فرصت هایی را برای دانش آموزان رقم زده ایم که بتوانند با افراد متخصص و مرتبط به راحتی ارتباط داشته باشند و از کمک ها و مشاوره های آن ها به نفع خود استفاده کنند. تاجران و صاحبان صنایع مختلف، می توانند دانش آموزان را در دست یابی به اهدف آکادمیک شان یاری رسانند. آن ها هر زمان که دانش آموزشی برای حضور در حرفه تخصصی شان، ابراز علاقه می کنند، از آن ها استقبال می کنند و تلاش می کنند با در اختیار گذاشتن میدان آموزشی کافی ، بتوانند از تجربه مناسبی در این حرفه برخوردار شوند تا در آینده نیز در این شغل موفق شوند. مهم تر از آن، گاهش اوقات حتی قبل از اینکه دانش آموزی دوره آموزشی خود را به پایان رسانند، به خوبی برای ورود به حرفه و شغل مورد نظر شان آماده می باشند.

خدمات دانش آموزان کالج ITD توانسته است دانش آموزان را از لحظه ورود به این کالج و ثبت نام تا زمان فارغ التحصیلی پشتیبانی کند. این کالج تاثیر بسیار مثبتی روی دست یابی دانش آموزان به اهداف تحصیلی شان داشته است و به آن ها کمک کرده است تا مسیر تحصیلی خود را به طور دقیق و مداوم طی کنند. خدمات دانش آموزی کالج ITD، یک راهنما و مشاور فنی و تخصصی دقیقی برای آن ها می باشند. این سرویس آماده پاسخ گویی به هر سوال از سوی دانش آموزان و والدین شان می باشند. با تماس با مشاورین هولدینگ پارس پندار می توانید تمامی شرایط لازم جهت ثبت نام در این کالج و دیگر توضیحات درباره هر موضوعی را دریافت کنید.

ما می توانیم هر سوالی که در ذهن شما در این باره وجود دارد را پاسخ دهیم و موانعی که بر سر شما برای تحصیل در این کالج وجود دارد را رفع کنیم. کالج ITD در تمامی مراحل یادگیری از دانش اموزان خود پشتیبانی می کند و یک تجربه آموزشی بی نظیر برای آن ها رقم می زند و آن ها را برای رویارویی با چالش های بر سر راه موفقیت شان و دست یابی به اهداف شان راهنمایی می کند. مسئولین این کالج به خوبی با سلائق و علائق دانش آموزان خود آشنا می باشند و تمام تلاش شان را می کنند تا شما را با تمامی دانش و اطلاعات مورد نیاز شما برای ورود به رشته های آکادمیک، خدمات دانش آموزی و اخبار محوطه کالج را در اختیار شما می گذارد تا با اطلاعات کافی فرزندتان را به این کالج بسپارید. محیط این کالج به گونه ای طراحی شده است که دانش آموز شما می تواند با افراد بسیار مهم و سطح بالا آشنا شود و آینده کاری و حرفه ای خود را از همین جا محکم و استوار رقم بزند. این کالج شرایط پرداختی متفاوتی برای دانش آموزان خود در نظر گرفته است، دانش آموزان به همراه خانواده های شان می توانند با مراجعه به این دانشگاه از سرویس ها و خدمات موجود آگاه شوند.

کالج ITD
کالج ITD

شرایط و روند پذیرش

برای پذیرش در کالج ITD شرکت کننده ها باید روند ثبت نامی را طی کنند، طی کردن تمامی مراحل آن به این معنی است که همه شرایط را داشته اند. به این روش دانش آموزان می توانند از یک برنامه قوی آموزشی بر خوردار می شوند و می توانند به راحتی به اهداف شغلی شان برسانند. تمامی برنامه های آموزشی نیازمند یک سری پیش نیاز ها می باشند. به طور کلی هر دانش آموز باید تمامی این پیش نیاز ها را برای ورود به دوره های آموزشی باید فراهم کند:

 • رضایت نامه حضور در کالج
 • تکمیل تمامی مراحل ثبت نامی
 • بررسی پیش نیاز های دانش آموزان غیر کانادایی
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای کار
 • گواهی سلامت پزشکی

تحصیل در این کالج به عنوان یک دانش آموز بین المللی می تواند یک تجربه تحصیلی عالی برای هر فرد باشد به گونه ای که آینده شغلی فرد را کاملا تغییر دهد. کشور کانادا برای بسیاری از دانش آموزان خارجی بهترین مقصد برای تحصیلات دبیرستانی و تجربه یک زندگی متفاوت و خاص می باشد. این کشور از جاذبه های طبیعی خارق العاده ای بر خوردار است و سطح کیفیت زندگی در این کشور بسیار بالا می باشد. انتخاب یک مدرسه مناسب برای تحصیل در کشوری خارجی از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. کالج ITD کانادا منزلگاه دانش آموزان خارجی بسیاری می باشد و برای این کالج این دانش آموزان بخش مهمی از جامعه این مدرسه به حساب می آید. به همین دلیل تمام مسئولین این کالج تمام سعی خود را کرده اند تا بهترین پشتیبانی را از لحظه ورود دانش آموز تا زمان فارغ التحصیلی به او ارائه دهند. در ادامه به توضیح مدارس و رشته های مختلف این کالج پرداخته ایم.

مدرسه هنر

در این مدرسه رشته های زیر موجود می باشد:

طراحی داخلی: تمرکز این رشته بیشتر روی آماده سازی دانش آموزان برای ورود به موقعیت های شغلی مختلف طراحی داخلی می باشد. این برنامه های آموزشی دانش نظری و مهارت های تجربی و دانش مورد نیاز برای ورود به این حرفه را به آن ها آموزش می دهد. در این رشته دانش آموزان یاد می گیرند چگونه با نرم افزار های صنعتی و طراحی کار کنند. همچنین سعی بر آن شده است تا خلاقیت را در دانش آموزان تقویت کنند. برای ورود به رشته دانش آموزان باید 19 سال سن داشته باشند و به خوبی به زبان انگلیسی مسلط باشند، تا حدودی به طراحی گرافیک آشنایی داشته باشند.

طراحی گرافیک: یکی دیگر از رشته های مدرسه هنر، طراحی گرافیک می باشد. این برنامه آموزشی تمام تمرکز خود را روی تقویت مهارت هایی گذاشته است که مربوط به مشاغل طراحی گرافیک می باشد. این رشته دانش آموزان را با دانش نظری و مهارت های تجربی مورد نیاز آشنا می کند و تمامی ابزار های طراحی مورد نیاز را به آن ها آموزش می دهد. برای ورود به این رشته هم دانش آموزان باید 19 سال سن داشته باشند و از مهارت های زبان انگلیسی خوبی بر خوردار باشند.

مدرسه کسب و کار

مدرسه کسب و کار این کالج هم شامل چند رشته مختلف می باشد:

مدیریت کسب و کار پایدار: این رشته دانش آموزان خود را برای ورود به موقعیت های کاری مدیریت کسب و کار آماده می کند. در این رشته هم مانند رشته های هنر علاوه بر دانش نظری مهارت های عملی و تجربی هم به دانش آموزان آموزش می دهد. این رشته هم نیازمند مهارت های زبان کافی نیاز می باشد. از دیگر رشته های این مدرسه می توان به مدیریت اجرایی و حسابداری و امور مالی اشاره کرد.

مدرسه مهمانداری

در این مدرسه نیز رشته هایی مانند مدیریت مهمانداری و گردشگری برای دانش آموزان علاقه مند به این رشته ها ارائه شده است.

مدرسه فناوری اطلاعات

در مدرسه فناوری اطلاعات و یا IT رشته هایی نظیر طراحی وب متن باز، شبکه، IT، برنامه نویسی، طراحی بازی های کامپیوتری، گرافیک، طراحی وب و تجارت الکترونیک برای دانش آموزانی که علاقه مند به حوزه های فناوری اطلاعات می باشند ارائه شده است. در تمامی این رشته ها تمام دانش نظری و علوم به روز به دانش آموزان آموزش داده می شود و در کنار آن با ارائه پروژه های عملی سعی بر آن شده است تا تجربه دانش آموزان در این رشته ها نیز بیشتر شود و به خوبی برای ورود به حرفه های مختلف در این زمینه ها به خوبی آماده شوند.

 

ارسال نظرات