موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سرمایه گذاران انکوباتور استارتاپ کانادا

انکوباتورها (Incubator) یا مراکز رشد، گروه‌هایی هستند که در راه‌اندازی و رشد کسب و کارها و استارتاپ‌ها فعالیت می‌کنند. این مراکز، در مراحل اولیه راه اندازی استارتاپ به کمک شما آمده و با فراهم آوردن سرمایه، حمایت و طرح‌های مختلف، به پاگیری و رشد بیزینس شما کمک می‌کنند.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، برای راه اندازی استارتاپ در کانادا، باید یک سرمایه گذار کانادایی را متقاعد کنید که از بیزینس شما حمایت کند. یکی از انواع این سرمایه گذاران، سرمایه گذاران انکوباتور هستند. تعداد 37 انکوباتور در استارتاپ کانادا برای صدور نامه حمایتی مورد تایید است.

سرمایه گذاران انکوباتور استارتاپ کانادا

انکوباتورها در مراحل اولیه راه‌اندازی استارتاپ، از بیزینس شما حمایت می‌کنند.

قبل از آشنایی با لیست این مراکز، با تعریف مراکز رشد و نحوه فعالیت آن‌ها بیشتر آشنا می‌شوید.

نحوه فعالیت مراکز رشد چگونه است؟

بدون شک برای راه اندازی استارتاپ به سرمایه، منابع، ارتباطات آموزش‌ها و بسیاری از موارد دیگر نیاز است. انکوباتور یا مرکز رشد در مراحل اولیه شکل گیری کسب و کار به حمایت شما آمده و تمامی این نیازها را برای شما رفع می‌کند.

اختصاص یک مکان برای شروع کار، آموزش کارکنان، رهبری، ایجاد ارتباطات برای رشد و شناخته‌تر شدن استارتاپ، حمایت مالی و منتورشیپ هم توسط انکوباتور استارتاپ برای حمایت از بیزنس شما انجام می‌شود.

لیست سرمایه گذاران انکوباتور کانادا برای اخذ ویزای استارتاپ

همان‌طور که گفتیم، برای راه اندازی استارتاپ در کانادا، یکی از شروط اصلی این است که باید از یک سرمایه گذار کانادایی نامه حمایت بگیرید. این سرمایه‌گذار باید یکی از انواع زیر باشد:

تعداد 38 انکوباتور در استارتاپ کانادا مورد تایید اداره مهاجرت این کشور برای صدور نامه حمایت استارتاپ کانادا هستند. لیست آن‌ها را در زیر می‌بینید:

طبق نمودار زیر، بیشترین حمایت از شروع به کار استارتاپ‌ها در کانادا را مراکز رشد انجام داده‌اند:

درصد حمایت از استارتاپ های در کانادا به تفکیک نوع سرمایه گذار

بیشترین حمایت از استارتاپ‌ها در کانادا را انکوباتورها با 79% دارند

یکی از تفاوت‌های مهم مراکز رشد کانادا با سرمایه گذران فرشته و ریسک پذیر در این است که؛ انکوباتورها حمایت‌های دیگری مانند رهبری، مدیریت، آموزش، منتورشیپ و شبکه‌سازی را هم برای شما انجام می‌دهند.

همچنین در سرمایه گذاری انکوباتورهای کانادا، بر خلاف دو نوع دیگر، هیچ عددی برای حداقل سرمایه گذاری تعریف نشده است. یعنی با داشتن یک نامه حمایتی از یک انکوباتور کانادا می‌توانید برای برنامه استارت آپ کانادا اقدام کنید.

سخن پایانی

انکوباتورها (Incubator) یا مراکز رشد، گروه‌هایی هستند که در راه‌اندازی و رشد استارتاپ از شما حمایت می‌کنند. برای راه اندازی Start-up در کانادا باید یک نامه حمایتی از یکی از انواع سرمایه‌گذاران مورد تایید داشته باشید.

مراکز رشد یکی از این سرمایه‌گذران هستند. تعداد 38 انکوباتور در کانادا مورد تایید اداره مهاجرت این کشور برای اخذ نامه حمایتی هستند که لیست آن‌ها را در مطلب خواندید.

سوالات متداول:

انکوباتورها (Incubator) یا مراکز رشد، گروه‌هایی هستند که در راه‌اندازی و رشد کسب و کارها و استارتاپ‌ها فعالیت می‌کنند.

سه گروه سرمایه گذار برای اخذ نامه حمایتی ویزای استارتاپ کانادا مورد تایید است: سرمایه گذاران فرشته (Angel Investors)، سرمایه گذاران ریسک پذیر (Venture Capital Funds) و مراکز رشد (Incubators).

تعداد 38 انکوباتور در کانادا برای گرفتن نامه حمایتی مورد تایید هستند که لیست کامل آن‌ها را در مطلب آورده‌ایم.

آیا سوالی دارید؟

ارسال سوال