خرید ملک در اسپانیا روشی امن برای اخذ اقامت

داشتن یک زندگی خوب و رویایی دیگر غیرممکن نیست! اگر سرمایه کافی دارید برای لحظه ای هم معطل نکنید و برای رفتن به یکی از 25 کشور قدرتمند جهان یعنی اسپانیا و مهاجرت در اسپانیا اقدام کنید.

بسیاری از افراد حتی با داشتن سرمایه بسیار، در کشور خودشان موفق نیستند. آن ها نمی دانند که چطور پولی که در دست دارند را در راهی مطمئن سرمایه گذاری کنند. در این بین افراد دیگری هستند که آرزوی یک زندگی آرام و رویایی را دارند، زندگی که در آن هیچ دغدغه فکری درباره ی کار، درآمد، هزینه های زندگی و یا حتی مسکن شان نداشته باشند.

 

 

اما واقعا اسپانیا کجاست و درباره اسپانیا چه میدانید؟ شما تصمیم دارید با سرمایه در دست تان چه کار کنید؟ نظرتان با خرید ملک در اسپانیا چیست؟ کشوری که در سال 2020 جزو 25 کشور قدرتمند جهان قرارگرفت به خوبی توانسته رکود اقتصادی که در سال 2015 با آن مواجه بوده را پشت سر بگذارد. پس بد نیست درباره یکی از روش های سرمایه گذاری در اسپانیا یعنی خرید ملک در آن بیشتر بدانید.

 

سرمایه تان را برای خرید ملک در اسپانیا صرف کنید

اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

کشور زیبای اسپانیا با دارا بودن آب و هوای عالی و مطبوع همیشه مورد توجه گردشگران و توریست ها بوده است و در سال های اخیر به یک مقصد خوب مهاجرتی نیز برای تمامی افراد در سراسر جهان تبدیل شده است.

این کشور با ارائه برنامه های مهاجرتی مختلف و متنوع سعی در جذب مهاجرین داشته و دارد. از آنجایی که در سال های گذشته این کشور مشکلات اقتصادی زیادی داشته است، مهاجرین برای کار و زندگی کمتر به این کشور سفر می کنند.

اما در سال های اخیر اسپانیا شاهد نرخ بیکاری و تورم بالا بوده است و این موضوع باعث شد تا بسیاری از مهاجرینی که به دنبال کار در آن بودند، از تصمیم خود صرف نظر کنند. اما در مقابل افرادی که جیب شان پر پول است، به فکر خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور افتادند و از این طریق اقامت اسپانیا را نیز دریافت کردند. چرا شما با سرمایه که دارید این کار را انجام ندهید؟!؟

 

با خرید ملک در اسپانیا خانواده تان نیز همراه شما خواهند بود

 

شما به عنوان یکی از متقاضیان اخذ اقامت دائم اسپانیا می توانید با داشتن 500 هزار یورو و خرید ملکی به این ارزش از همان ابتدا اقامت دائم اسپانیا را اخذ کنید. جالب است بدانید که در روش خرید ملک در اسپانیا شما پس از گذشت ۱۰ سال می ‌توانید برای دریافت شهروندی، تابعیت یا پاسپورت اسپانیا اقدام کنید.

از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

از شرایط خرید ملک در اسپانیا چه می دانید؟

رویای زندگی در کشورهای اروپایی و داشتن امنیت و رفاه چیزی است که بدون شک ذهن هر فردی را به خود مشغول می کند. اسپانیا یکی از این کشورهاست که در حال حاضر پیش چشم سرمایه گذاران بسیار محبوب شده. خرید ملک یکی از روش های پرطرفداری است که با آن می توانید زندگی دیگری را در اسپانیا تجربه کنید.

برای این که بتوانید در کشور گاوبازها ملکی خریداری کنید باید از شرایط و روش های مختلف و قیمت های آن آگاهی کامل داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید ملک با حداقل پانصد هزار یورو و بیشتر و اخذ ویزای طلایی اسپانیا

اگر بتوانید ملکی به ارزش بیشتر از پانصد هزار یورو در این کشور خریداری کنید می توانید بدون شرط ماندن در اسپانیا ویزا و اقامت این کشور را دریافت کنید. تنها شرطی که برای آن وجود دارد این است که بدون نیاز به وام های بانکی در بخش ملکی کشور اسپانیا سرمایه گذاری کنید.

 

مهمترین مزایای خرید ملک در اسپانیا با 500 هزار یورو

 

درضمن بهتر است بدانید برای این که به خریدی به ارزش پانصد هزار یورو برسید هم می توانید یک ملک با این قیمت خریداری کنید و هم دو یا چند ملک مختلف را. همان طور که پیش تر هم گفتیم یکی از مهم ترین مزیای خرید ملک در اسپانیا این است که شما در کمترین زمان می توانید اقامت اسپانیا را دریافت کنید.

این زمان معمولا سه هفته می باشد و به مدت شش ماه هم می توانید خارج از اسپانیا اقامت داشته باشید. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که با خرید ملک در اسپانیا و اقامت در این کشور می توانید به تمام کشور های عضو شنگن نیز سفر کنید؛ چه از این بهتر؟!؟!

برای اخذ اقامت دائم اسپانیا با خرید ملک عجله کنید!
همین حالا می توانید فرم ارزیابی پارسی کانادا را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم ارزیابی مهاجرت

 

اما یکی دیگر از مزایای خوب این روش که بسیاری از متقاضیان از آن استقبال می کنند این است که شما با خرید ملک در اسپانیا و دریافت ویزای طلایی علاوه بر این که اجازه دارید اعضای خانواده تان را نیز با خود همراه کنید، می توانید فرصتی مناسب برای کار و تحصیل این افراد در اسپانیا را فراهم کرده و این اجازه را کسب کنید.

خرید ملک با متراژ کافی به تعداد اعضای خانواده و اخذ ویزا از طریق تمکن مالی

در این روش متقاضیان می توانند با توجه به تعداد اعضای خانواده شان یک ملکی را خریداری کنند که فضای کلی آن برای کل خانواده مطلوب باشد. پس در این روش خرید ملک آن چه که اهمیت دارد، متراژ واحد خریداری شده است نه قیمت آن. ضمن آن که در این روش می توانید از وام های بانکی هم استفاده کنید.

اگر می خواهید در این روش بعد از مهاجرت به اسپانیا دیگر کار نکنید می توانید مدارکی را دال بر تمکن مالی تان به سفارت اسپانیا در ایران ارائه دهید. مثلا اگر شما یک خانواده چهار نفری هستید باید یک آپارتمان هشتاد متری دو خوابه را خریداری کنید تا از طریق آن بتوانید اقامت اسپانیا را دریافت کنید.

 

مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک به شما اجازه کار نمی دهد

لازم به ذکر است که شما در این روش اجازه کار در اسپانیا را ندارید و برای اینکه بتوانید در این کشور کار کنید لازم است که شرایط و امکانات لازم آن را داشته باشید تا مجوز آن را نیز دریافت کنید.
در ضمن برای این که بتوانید اقامت را از طریق این روش دریافت کنید شرط حضور در اسپانیا نیز مطرح می باشد. به همین دلیل است که بیشتر متقاضیان روش اول را برای سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا ترجیح می دهند.

از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

قیمت ملک در شهرهای اسپانیا در سال 2021

قیمت ملک در شهرهای اسپانیا کاملا متفاوت می باشد و این قیمت در شهر پایتخت اسپانیا، مادرید (Madrid) و هم چنین بارسلونا (Barcelona) که دو شهر معروف این کشور می باشند و از نظر توریستی نیز گردشگران زیادی را جذب می کند نسبت به دیگر مناطق و شهرهای اسپانیا گران تر می باشند. در جدول زیر حدود قیمت ملک در برخی از شهرهای مهم اسپانیا در سال 2020 آورده شده است:

 

قیمت ملک در شهرهای اسپانیا در سال 2020

 

سوالات متداول

بله. با خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو و یا بیشتر می توانید ویزای طلایی یا گلدن ویزای اسپانیا را کسب کنید. اخذ این ویزا، اقامت دائم این کشور را نیز به همراه دارد.
خیر، شما بدون نیاز به حضور در کشور اسپانیا می‌توانید اقامت خود را حفظ کنید.
بله، اعضای خانواده وابسته به خریدار ملک نیز از مزایای اقامتی خرید ملک در اسپانیا بهرمند خواهند شد.
شهروندان خارجی برای دریافت اقامت دائم اسپانیا باید ملکی به ارزش حداقل 500 هزار یورو خریداری کنند. البته آن ها می‌توانند ملکی پایین تر این ارزش خریداری کنند اما در نهایت منجر به اقامت این کشور نمی‌شود.
عموما این پروسه بین 10 الی 15 ماه طول می‌کشد که این باتوجه به شرایط متقاضی متفاوت است.

 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

  1. گلفام محمدنژاد

    دريافت اقامت اسپانيا از طريق خريد ملك

    • علیزاده

      دوست عزیز سلام، بله از طریق خرید ملک در اسپانیا میتونید اقامت بگیرید، جهت هماهنگی تایم مشاوره رایگان در این خصوص میتونید از طریق آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت با ما در ارتباط باشید.

تا چند لحظه ی دیگر یک کد تایید برای شما ارسال می گردد . لطفا در فیلد زیر قرار دهید.

در حال ارسال اطلاعات لطفا چند لحظه منتظر بمانید