موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

سرمایه گذاری در تورنتو کانادا

سرمایه گذاری در تورنتو کانادا | کانادا به عنوان دومین کشور پهناور جهان از جمعیت کمی برخوردار است و به همین دلیل برنامه های مهاجرتی متنوعی برای افرادی که تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند، ارائه کرده است. کانادا با ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی در سطح عالی و با برخورداری از استاندارد های زندگی توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. این کشور که از لحاظ اقتصادی در زمره برترین ها قرار دارد، به دلیل ایجاد فرصت های شغلی زیاد بسیار مورد توجه کارآفرینان و کارجو ها قرار گرفته است.

خدماتی که دولت کانادا برای شهروندان خود ارائه می دهد، آنقدر متنوع است و توانسته است رفاه، آسایش و امنیت برای شهروندا فراهم کند که زندگی در این کشور برای بسیاری از افراد تبدیل به آرزو شده است. اما نه آرزوی دست نیافتنی. همانطور که گفتیم این کشور موقعیت های بسیار خوبی را برای تمامی افراد در هر سن و موقعیتی فراهم کرده است تا بتوانند با کار و زندگی در این کشور به اهداف بزرگ خود دست پیدا کنند.

در میان روش های مختلفی که برای مهاجرت به کانادا وجود دارد، یکی از این روش ها استفاده از برنامه های مهاجرتی سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور می باشد. اقتصاد پویای کانادا دلیل محکمی برای سرمایه گذاری در این کشور می باشد. اما اگر هم شما آنقدر پول برای سرمایه گذاری در این کشور ندارید، می توانید از روش های دیگر مانند انواع ویزا های کاری کانادا استفاده کنید. اما امروز مقاله ما برای افرادی است که به دنبال سرمایه گذاری در این کشور توسعه یافته می باشند. ما کارشناسان پارسی کانادا در ادامه شرایط و انواع سرمایه گذاری در کانادا را برای شما شرح خواهیم داد، پس با ما همراه باشید…

چرا باید کشور کانادا را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید؟

همانطور که پیش تر هم گفتیم، یکی از روش های مهاجرت به کشور کانادا، استفاده از برنامه های مهاجرتی سرمایه گذاری و البته کارآفرینی است که بیشتر این امکان برای کارآفرینان، تاجران و مدیران ارشد مطلوب می باشد که دارای سرمایه مالی بیش از سیصد هزار دلار می باشند. دلیل اهمیتی که برنامه سرمایه گذاری برای دولت کانادا دارد، این است که از طریق آن می تواند اشتغال را در کشور خودش توسعه دهد و با جذب سرمایه های خارجی امکان استفاده از مدیران و تاجران متخصص و متبحر را نیز خواهد داشت.

سرمایه گذاری در تورنتو کانادا
سرمایه گذاری در تورنتو کانادا

پس اگر سن بالایی دارید و دیگر روش های مهاجرت به کانادا برای شما کاربردی نبوده است و البته دارای این سرمایه هستید، این برنامه مهاجرتی مناسب شما است. با این امکان می توانید ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت کنید و پس از مدتی برای اخذ شهروندی کانادا و پاسپورت این کشور اقدام کنید. به طور کلی کشور کانادا یکی از کشور های ارزان برای مهاجرت می باشد و از آنجایی که می دانیم شما هم به دنبال راهی ارزان و راحت و البته ایمن هستید، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری گزینه خوبی برای شما است. اما چرا کانادا؟

  • کانادا ارزان ترین کشور برای مهاجرت می باشد.
  • در کانادا می توانید تا آخر عمر از خدمات درمانی رایگان استفاده کنید.
  • فرزندان شما در کانادا می توانند به صورت رایگان تحصیل کنند.
  • وضعیت امنیت در کانادا بسیار مطلوب است.
  • کانادایی ها بسیار مهماندوست هستند
  • از یک شرایط آب و هوایی مطلوب بهره مند می شوید

تا به الان کشور کانادا توانسته است با دریافت هزینه های اندک برای مهاجرت، جز ارزان ترین کشورها برای مهاجرت به حساب آید اما این ارزانی هیچ چیزی از خدمات رفاهی و اجتماعی آن کم نکرده است. با وجود این ارزانی شما می توانید بعد از اخذ اقامت کشور کانادا از خدماتی که این کشور برای شهروندانش فراهم کرده است استفاده کنید و موقعیت های کاری بی نظیری را در آن پیدا کنید.

هر سال بیش از سال گذشته پرونده های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی به سفارت کانادا ارسال می شود و بر اساس آمار هایی که دولت کانادا در این خصوص ارائه کرده است نشان می دهد که متاسفانه بسیاری از پرونده ها به دلیل نقص هایی که داشته اند، رد شده اند. اما شما نگران نباشید، وکلای پارسی کانادا با تجربه و تخصصی که در زمینه مهاجرت دارد می تواند کمک زیادی به شما کند.

در میان شهر های کانادا، تورنتو یکی از آن شهر هایی است که می توان گفت تمامی مزایای زندگی در این کشور را دارا است و در ضمن فرصت های بسیار خوبی برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است که از طریق آن این افراد بتوانند از مزایای زندگی در این شهر شلوغ و پویا استفاده کنند.

بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا چه هستند؟

حالا که با اهمیت و مزایای مهاجرت به کانادا آشنا شدید، بد نیست درباره روش های مهاجرت به این کشور هم بدانید. کشور کانادا فرصت های بی نظیری برای سرمایه گذاران خلق کرده است که می تواند یک معامله دو سر سود برای شما و کشور کانادا و البته شهر تورنتو باشد. پس اگر نمی خواهید در شرکتی استخدام شوید و دوست دارید ویزای کانادا را دریافت کنید، می توانید روی روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری حساب باز کنید. یکی سری از روش های سرمایه گذاری که دولت کانادا برای شما ایجاد کرده است نیازی به فعالیت و کار زیادی ندارد اما یک سری از روش های دیگر کمی پیچیده تر هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا چند روش سرمایه گذاری در کانادا و تورنتو را بررسی کنیم. این روش ها معمولا روش های کم خطر برای سرمایه گذاری در تورنتو می باشند.

  • کسب سود از موسسات مالی معتبر کانادا

یکی از روش های سرمایه گذاری در تورنتو و دیگر شهر های کانادا، استفاده از سود های گواهی تضمینی سرمایه گذاری در موسسات مالی می باشد. این گواهی ها انواع مختلفی دارند، برخی از آن ها چند ماهه و یا حتی چند ساله هستند و به این صورت است که هرچه طول دوره این گواهی ها طولانی تر باشد، سود بیشتری هم عاید شما می شود. این گواهی ها معمولا سود را به صورت ماهانه، شش ماهه و یا یکساله به صاحب آن پرداخت می کنند. فراموش نکنید که اگر بخواهید زود تر از موعد این گواهی ها را فسخ کنید نه تنها هیچ سودی عایدتان نمی شود، بلکه ممکن است جریمه هم بشوید.

  • سرمایه گذاری های کوتاه مدت یا T-Bill

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا که می خواهد از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند، به دنبال راهی هستند که کمترین ریسک را برای آن ها به همراه داشته باشد. اگر شما هم به دنبال ریسک کمتر هستید، باید بدانید که با این کار عملا سودکمتری هم به دست می آورید. سرمایه گذاری کوتاه مدت که در کانادا Treasury Bills نامیده می شود یکی از روش های امن و کم خطر سرمایه گذاری در تورنتو می باشد که شما می توانید با خیال آسوده سود آن را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق همین صفحه با مشاورین پارسی کانادا ارتباط برقرار کنید و اطلاعات لازم درباره این نوع از سرمایه گذاری دریافت کنید.

سرمایه گذاری در تورنتو کانادا
سرمایه گذاری در تورنتو کانادا
  • سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق

در روش سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق باید این اوراق را از دولت فدرال کانادا خریداری کنید. پس این روش می تواند یک روش امن باشد چرا که دولت کانادا پشت شما است و تمامی پول شما تضمین شده است. از آن طرف دولت کانادا این اوراق قرضه را می فروشد و سود آن را به حساب مشتری های خود واریز می کند. اما این روش سرمایه گذاری هم راحت است و هم ریسک کمتری دارد، سود زیادی برای شما به همراه نخواهد داشت. ضمن این که در سال های اخیر سود بانکی در کشور کانادا هم کم شده است. ولی باز هم این روش برای افرادی که به دنبال یک سرمایه گذاری امن هستند، می تواند گزینه عالی باشد.

  • سرمایه گذاری از طریق پس انداز در دولت

راه امن و ساده دیگری که برای سرمایه گذاری در تورنتو وجود دارد، پس انداز نزد لوت می باشد. این بار هم باز به دلیل اینکه دولت کانادا پشت شما است، خیال تان از بابت سرمایه گذاری تان راحت است. بر اساس این روش دولت کانادا تضمین می کند که با پیش بینی سود مشتریان سرمایه آن ها را در کار های مختلفی به کار گیرد و به موقع سود حاصل از آن را به مشتری ها پرداخت کند. در همین راستا میان شما و دولت کانادا اسنادی تنظیم می شود.
به طور کلی برای سرمایه گذاری در کشور کانادا روش های زیادی وجود دارد، به جز روش هایی که در بالا عنوان کردیم و جز روش های راحتی بودند که به فعالیت شما نیازی نداشتند، اگر دوست دارید همچنان کار کنید و به فکر افزایش سرمایه تان هستید می توانید در صنایع مختلف هم سرمایه گذاری کنید. برای مثال در حوزه های زیر:

فناوری: کانادا و شهر تورنتو در حوزه فناوری حرف اول را می زنند و توانسته اند متخصصان زیادی را در این حوزه جذب خود کنند. اگر شما هم علاقه مند به حوزه های فناوری هستید می توانید سرمایه خود را در این حوزه به کار گیرید و در مشاغلی مانند نرم افزار، هوش مصنوعی و امنیت فضای مجازی فعالیت کنید.

سرمایه گذاری در تورنتو کانادا
سرمایه گذاری در تورنتو کانادا

صنایع تولیدی: در حوزه های خودروسازی، دستگاه ها و تجهیزات فنی و ماشینی و حتی مواد شیمیایی می توانید سرمایه گذاری کنید و به تولید بپردازید.
منابع طبیعی: کشور کانادا پر از منابع طبیعی ارزشمند می باشد که کمتر کشوری دارای چنین منابعی است. استان تورنتو نیز دارای منابع طبیعی کاربردی در صنایع مختلف است که در این میان می توان به معادن آهن و نیکل اشاره کرد.

رسانه: اگر خلاقیت بالایی دارید و در حوزه رسانه تخصص و مهارت دارید می توانید در این حوزه هم سرمایه گذاری کنید و به فیلم سازی و کارگردانی و دیگر موارد مربوط بپردازید. بسیاری از جوانان ما در ساخت بازی های رایانه ای هم مهارت های خاص دارند، که می توانند با مهاجرت به شهر تورنتو این کسب و کار را برای خودشان راه اندازی کنند و موفق شوند.

کشاورزی: کانادا در حوزه تامین منابع غذایی هم سرآمد است که اگر علم این کار را داشته باشید می توانید خیلی راحت از آن کسب درآمد کنید. چرا که هزینه های راهن اندازی این کار در تورنتو پایین است و تجهیزات پیشرفته کشاورزی در اختیار شما است.

فناوری های دوستار محیط زیست: کشور کانادا در زمینه حفاظت از محیط زیست هم همیشه پیشگام بوده است و تلاش های زیادی برای حفظ گونه های جانوری و گیاهی و سلامت کلی کره زمین کرده است. در نتیجه اگر ایده های دوستار محیط زیستی در سر دارید، می توانید با مهاجرت به تورنتو ایده های تان را عملی کنید و از سوی دولت هم حمایت شوید و در نهایت کسب سود کنید.

با این توضیحات اگر علاقه مند به مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می باشید، می توانید با مراجعه به وکلای حرفه ای و متخصص پارسی کانادا شرایط و میزان سرمایه خود، به همراه علاقه مندی های تان عنوان کنید تا آن ها بهترین روش سرمایه گذاری در تورنتو و یا هر شهر دیگر کانادا معرفی کنند.

می 13, 2020

موقعیت های شغلی در کانادا: تفاوت های NOC

موقعیت های شغلی در کانادا: تفاوت های NOC

موقعیت های شغلی در کانادا: تفاوت های NOC | NOC خود را پیدا کنید. ما از سیستم طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) استفاده می کنیم تا مشاغل را طبقه بندی کنیم. مشاغل بر اساس موارد زیر طبقه بندی می شوند: • نوع وظایف شغلی • نوع کار که فرد انجام می دهد. برای مهاجرت، […]

بیشتر بخوانید...
یافتن کار در کانادا

یافتن کار در کانادا

کار در کانادا یافتن کار در کانادا | در این مقاله سعی کرده ایم نکته هایی را به شما آموزش دهیم که به کمک آن ها بتوانید در کانادا و در شهر تورنتو راحت تر کار پیدا کنید. به طور حتم شهر تورنتو یکی از بهترین شهر های جهان می باشد. از قدیم این شهر […]

بیشتر بخوانید...
زندگی در تورنتو کانادا

زندگی در تورنتو کانادا

زندگی در تورنتو زندگی در تورنتو کانادا | تورنتو بزرگترین شهر کانادا است و در انتهای جنوبی انتاریو قرار دارد. بر اساس تحقیقات انجام شده، این شهر حدود 2.5 تا 3 میلیون نفر جمعیت دارد. جالب است بدانید نصف بیشتر ساکنان تورنتو را مهاجرانی تشکیل داده که به بیش از 140 زبان و گویش در […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات