اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک

آیا دوست دارید که از طریق خرید ملک در پرتغال، اقامت دائم این کشور را دریافت کنید؟ آیا دوست دارید که بدون صرف زمان زیاد به راحتی بتوانید شرایط سفرتان به 26 کشور اروپایی را بدون دریافت ویزا مهیا کنید؟

آیا دوست دارید که فرزندان تان از آینده ی مالی خوبی برخوردار باشند و به راحتی بدون نگرانی در مورد جا و مکان زندگی، در کشور پرتغال تحصیل کنند؟ آیا دوست دارید که در کشور پرتغال سرمایه گذاری امن و مطمئنی داشته باشید و سرمایه تان را به راحتی چند برابر کنید؟

 

خرید ملک در پرتغال و بدست آوردن اقامت دائم آن

 

آیا دوست دارید که با اجاره ملک تان در پرتغال درآمد یورویی داشته باشید؟ آیا مایلید که بدون کاغذ بازی های انجام پروسه های مهاجرتی به راحتی بعد از اخذ اقامت موقت پرتغال، آن را به اقامت دائم تبدیل کنید؟

و نهایتا آیا تمایل دارید که اقامت دائم خانواده و فرزندان خود در کشور پرتغال را نیز مهیا کنید؟ قطعا هر فردی دوست دارد که این شرایط را برای خود و خانواده اش مهیا کند اما چطور؟

با خرید ملک در پرتغال اروپایی شوید!

با خرید ملک در پرتغال به راحتی می توانید برای اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری اقدام کنید.

در سالهای اخیر پروسه ی اقامت پرتغال از طریق خرید ملک در بین سرمایه گذاران خارجی، رونق بسیاری پیدا کرده است. در صورت خرید ملک در پرتغال، اگر سرمایه گذار بتواند ملک خریداری شده را به مدت 5 سال نگه دارد، اقامت دائم پرتغال به وی تعلق می گیرد.

در این صورت دو ویزای دو ساله در دو نوبت به سرمایه گذار، تعلق می گیرد که بعد از آن به راحتی سرمایه گذار می تواند ویزای دائم پرتغال را دریافت کنید.

بعد از گذشت یک تا دو سال شهروندی کشور پرتغال را اخذ کرده و پاسپورت طلایی این کشور را به خود اختصاص دهد. خریدار ملک در پرتغال می‌تواند ملک خود را در این کشور اجاره داده و از آن کسب درآمد یورویی کند.

از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

 

متقاضی سرمایه گذاری در پرتغال به راحتی قادر خواهد بود که با حداقل ۷ روز اقامت در سال، ابتدا دو ویزای موقت پرتغال را دریافت کرده و سپس آن را تبدیل به اقامت دائم پرتغال کند.

فردی که قصد داشته باشد از طریق خرید ملک در کشور پرتغال سرمایه گذاری کند، سه گزینه مختلف پیش رو دارد که می‌تواند از طریق هر کدام از آنها برای خرید ملک اقدام کرده و اقامت این کشور را از آن خود کند.

پرواز به پرتغال

مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک به چند صورت امکان پذیر است؟

کلیه ی کسانی که قصد خرید ملک در پرتغال را دارند، سه گزینه انتخابی پیش روی خود دارند که می توانند بسته به مقدار سرمایه ی خود و با در نظر گرفتن شرایط شان هر کدام از آنها را انتخاب کنند.

 • خریدار ملک در پرتغال می تواند ملکی را به ارزش حداقل 500 هزار یورو در پرتغال خریداری کند. در این مورد اهمیتی ندارد که فرد خریدار در کدام شهر پرتغال و در چه محله ای ملک بخرد.
 • متقاضی می تواند ملکی را به ارزش 350 هزار یورو خریداری کند. مشروط بر اینکه، از زمان ساخت ملک مورد نظر 30 سال گذشته باشد و با به عبارتی ملکی 30 ساله باشد و یا در اطراف شهر قرار داشته باشد.
 • متقاضی می تواند هر دو مورد بالا را در مناطق کم جمعیت و شهرهای کوچک پرتغال انتخاب کند. تحت این شرایط می تواند 20 درصد از کل مبلغ هزینه های خرید ملک بکاهد. بدین شکل برای خرید گزینه ی اول تنها 400 یورو و برای گزینه ی دوم تنها 280 یورو لازم است.

البته بد نیست بدانید که سرمایه گذار می تواند بعد از گذشت 5 سال از زمان خرید ملک، آن را به فروش رسانده و سرمایه ی خود را با سود آن دریافت کند.

در این حالت خریدار با یک تیر دو نشان زده است. هم به اقامت پرتغال با خرید ملک دست پیدا کرده و هم سرمایه ی خود را چند برابر کرده است.

البته فروش ملک، هیچ تاثیر منفی بر روند اخذ شهروندی پرتغال نخواهد داشت. پس با سرمایه گذاری در پرتغال می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

اگر می خواهید جزئیات بیشتری از خرید ملک در پرتغال بدانید همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت پارسی کانادا را پر کنید.

فرم ارزیابی مهاجرت

مزایای اقامت پرتغال از طریق خرید ملک کدامند؟

با خرید ملک در پرتغال از شرایط و مزایای خاصی بهره مند می شوید که عبارتند از:

 • امکان سکونت و دریافت مجوز کار در کشور پرتغال در مدت زمان اقامت موقت برای تان مهیا می شود.
 • تنها الزام به 7 روز اقامت در سال، در طول مدت زمان 5 ساله دارید.
 • می توانید با سرعت تمام، پروسه دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک را انجام دهید. (فقط شش ماه بعد از زمان خریداری ملک)
 • تنها ملزم به پرداخت مالیات بسیار کمی برای خرید ملک هستید.
 • اخذ اقامت دائم پرتغال با خرید ملک بعد از ۵ سال و دریافت شهروندی این کشور پس از 6 تا ۷ سال به راحتی برای تان امکان پذیر است.
 • اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک برای خانواده، همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود دارد.
 • امکان سفر به تمامی 26 کشور عضو اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا ( کشورهای حوزه ی شینگن) برای شما و خانواده درجه یک تان وجود دارد.
 • امکان ادامه تحصیل رایگان در پرتغال برای فرزندان تان وجود دارد.
 • با خرید ملک در پرتغال به منظور اخذ اقامت، به هیچ نوع مدرک تحصیلی و مدارکی دال بر تسلط بر زبان نیاز ندارید.
 • برخلاف بسیاری از برنامه های ویزای طلایی، این برنامه در لیست سیاه قرار ندارد.
 • پرتغال کشوری امن و با ثبات با استانداردهای عالی زندگی، مقرون به صرفه است که خدمات درمانی و بهداشتی مناسبی برای شهروندانش ارائه می دهد.
 • با زندگی در پرتغال می توانید از بهترین آب و هوای قاره اروپا بهره مند شوید.
 • و نهایتا از سایر امکانات این کشور جهت داشتن رفاه در زندگی استفاده کنید.
 • پس از دریافت شهروندی و اقامت پرتغال از طریق خرید ملک، می توانید در هر نقطه از کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا زندگی و کار کنید و چهارمین پاسپورت برتر جهان را دریافت کنید.

 

آیا با خرید ملک، ویزای طلایی پرتغال یا گلدن ویزای پرتغال را دریافت خواهید کرد؟

با خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت دائم پرتغال به راحتی می توانید گلدن ویزای پرتغال را به خود اختصاص دهید.

استقبال از برنامه ویزای طلایی پرتغال ثابت کرده است که این روش مهاجرتی و سرمایه گذاری، محبوب ترین طرح مهاجرتی و اخذ اقامت اروپا، برای آسیایی ها و آمریکایی ها محسوب می شود.

از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

 

برنامه ویزای طلایی پرتغال، به دلیل سهولت و انعطاف پذیری و همچنین مزایای آن تبدیل به یکی از پر استقبال ترین روش های مهاجرتی خصوصا برای آسیایی هایی شده که استطاعت مالی بالایی دارند.

برنامه ویزای طلایی پرتغال که در سال 2012 توسط دولت پرتغال طراحی و ارائه شده است، تا به امروز نیز توسط دولت پرتغال در سطح بین المللی تبلیغ می شود.

در واقع با سرمایه گذاری حداقلی 280000 یورو برای خرید ملک در پرتغال، واجد شرایط دریافت گلدن ویزای پرتغال و یا ویزای طلایی پرتغال می شوید.

پس این فرصت را از دست نداده و در صورت داشتن تمکن مالی همین حالا برای دریافت گلدن ویزای پرتغال اقدام کنید.

به یاد داشته باشید که مراحل اخذ گلدن ویزای پرتغال و یا با غلط املایی بعضی از دوستان، گلدن ویزای پرتقال، بایستی از طریق وکیل متقاضی انجام شود.

 


اگر شما بخواهید که خانواده خود را به پرتغال ببرید، بایستی برای دریافت گلدن ویزای پرتغال افراد خانواده به صورت همزمان اقدام کنید.

 

چرا که اقدام فردی و بدون اطلاع از قوانین و شرایط ممکن است که به از دست دادن سرمایه و شکست بیانجامد که اصلا توصیه نمی شود.

اگر سرمایه گذار بخواهد که خانواده خود را به پرتغال ببرد، بایستی برای دریافت گلدن ویزای پرتغال افراد خانواده به صورت همزمان اقدام کند.

سخن پایانی

خرید ملک یکی از روش های سریع اخذ اقامت پرتغال و مهاجرت به این کشور است اما برای کسانی از استطاعت مالی بالایی برخوردار هستند!

اگر به دنبال کم هزینه ترین و ساده ترین روش مهاجرت به پرتغال هستید، مهاجرت تحصلی بهترین گزینه است. برای تحصیل در پرتغال نه شرط سنی نیاز است و نه مدرک زبان! اطلاعات بیشتر در این خصوص را در مطلب مهاجرت به پرتغال از طریق تحصیل بخوانید.

 

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.
موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

سوالات متداول

خریدار ملک در پرتغال می تواند ملکی را به ارزش حداقل 500 هزار یورو در پرتغال خریداری کند. در این مورد اهمیتی ندارد که فرد خریدار در کدام شهر پرتغال و در چه محله ای ملک بخرد. اما باز هم بسته به شرایط خریدار می توان نوع ملک و مدت زمان ساخت آن را تغییر داد که این مسئله باعث کاهش قیمت زمین می شود
 • امکان سکونت و دریافت مجوز کار در کشور پرتغال در مدت زمان اقامت موقت برای تان مهیا می شود.
 • تنها الزام به 7 روز اقامت در سال، در طول مدت زمان 5 ساله دارید.
 • می توانید با سرعت تمام، پروسه دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک را انجام دهید. (فقط شش ماه بعد از زمان خریداری ملک)
 • تنها ملزم به پرداخت مالیات بسیار کمی برای خرید ملک هستید.
 • اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک بعد از ۵ سال و دریافت شهروندی این کشور پس از 6 تا ۷ سال به راحتی برای تان امکان پذیر است.
 • و …
با خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت دائم آن به راحتی می توانید گلدن ویزای پرتغال را به خود اختصاص دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

 1. مریم موسوی

  سلام در رابطه با خرید ملک پرتغال اهمیتی نداردکه در کدام شهر پرتغال خریداری میکنه

  • علیزاده

   سلام مریم عزیز خیر تفاوتی نداره مهم میزان سرمایه گذاری شما هست جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتونید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

تا چند لحظه ی دیگر یک کد تایید برای شما ارسال می گردد . لطفا در فیلد زیر قرار دهید.

در حال ارسال اطلاعات لطفا چند لحظه منتظر بمانید