موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

رشته عمران و سازه در کانادا

تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا | کانادا یکی از کشورهای ایده آل برای ادامه تحصیل است. با فرصت های شغلی که پس از فارغ التحصیلی وجود دارند، تحصیل در این کشور فرصت طلایی را برای افراد علاقه مند مهاجرت و اخذ اقامت کانادا فراهم می کند. این به این دلیل است که کانادا نه تنها یکی از امن ترین مکان ها در دنیا است بلکه شهرهایی مانند ونکوور و تورنتو طیف وسیعی از تنوع فرهنگی در آن وجود دارد که باعث می شود هر ساله دانشجویان بین المللی زیادی به این کشور جذب شوند و در این کشور دچار شوک فرهنگی نشوند. گویی که در کشور خود تحصیل می کنند.

آیا می دانستید که کانادا یکی از کشورهایی است که تعداد افراد تحصیل کرده در این کشور زیاد است؟ در واقع اکثر نیمی از جمعیت کانادا دارای مدرک دانشگاهی هستند. بیشتر دانشگاه های برتر دنیا در کشور کانادا است. همچنین سیستم آموزشی کانادا مدل های مختلفی دارد مانند کالج، پلی تکنیک و هنرستان و فقط به دانشگاه محدود نمی شود. همچنین بسته به هدف شما، ممکن است موسسه آموزش عالی، دانشگاه، دبستان یا هنرستان را انتخاب کنید.

کانادا کشوری ایده آل برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند رویای خود را دنبال کنند. بیش از بیست سال است که کانادا به عنوان ده کشور برتر برای زندگی و تحصیل در در جهان شناخته شده است و دارای سیستم آموزشی استاندارد است و از این رو دانشجویان زیادی را به خود جذب کرده است. همچنین هزینه ها، شهریه ها و هزینه زندگی در این کشور نسبت به دیگر کشورها پایین تر است. نرخ تورم این کشور بر اساس آخرین تحقیقات زیر 2.1 بوده است. این نشان می دهد که اقتصاد این کشور دارای ثبات زیادی بوده است و هزینه های کمتری برای تحصیل و زندگی دارد.

رشته عمران و سازه یک حوزه تخصصی و حرفه ای است که با طراحی، ساخت و ساز، مرمت و بازسازی سازه ها مانند پل، ساختمان، سدها، جاده ها و پل ها سر و کار دارد. این رشته یکی از قدیمی ترین رشته های مهندسی پس از مهندسی نظامی است و آینده شغلی خوبی دارد.

مهندسی عمران یک رشته گسترده است و به شاخه های مختلفی تقسیم می شود مانند مهندسی محیط زیست ، مهندسی ژئوتکنیک ، مهندسی سازه ، نقشه برداری، مهندسی مواد و مهندسی ساخت و ساز. به عنوان یک شغل، مهندسی عمران و سازه در کانادا دارای تقاضای بالایی است و یکی از روش های مهاجرت به کانادا به حساب می آید.

تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا
تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا

علاوه بر این، دانشگاه های کانادا به دانشجویان فرصت هایی برای تحصیل در رشته مهندسی عمران و سازه می دهد که آنها را برای بسیاری از موقعیت های شغلی نه تنها در کانادا بلکه در کشورهای دیگر آماده می کند. قابل ذکر است که کار در کانادا در رشته عمران و سازه، شرایط خوبی دارد. در ادامه می خواهیم به بررسی برخی از دانشگاه ها و مراکز آموزشی برتر در کانادا اشاره کنیم که برای تحصیل در رشته عمران و سازه مناسب هستند.

دانشگاه آلبرتا

دانشگاه آلبرتا یکی از دانشگاه های برتر تحقیقاتی در کانادا است که بیش از 490 میلیون دلار بودجه تحقیقاتی دارد. با داشتن بیش از 37،00 دانشجو از 143 کشور در سراسر جهان، این دانشگاه روی جذب دانشجویان بین المللی سرمایه گذاری کرده است. این دانشگاه همچنین در هشت سال گذشته یکی از بهترین دانشگاه های کانادا بوده است. برنامه کارشناسی ارشد مهندسی عمران 12-9 ماه طول می کشد و دانشجویان ملزم به اجرای یک پروژه به عنوان بخشی از برنامه درسی خود هستند.

تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا
تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا

دانشگاه وسترن

دانشگاه وسترن که در سال 1878 تأسیس شده است، بیش از 2400 دانشجو در رشته های مختلف مهندسی عمران (اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد) ثبت نام کرده است که این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند تا حین کارآموزی، تا مدت 2 سال در این کشور تحصیل کنند. دانشجویان علاوه بر یادگیری مهارت های مهندسی، با بازار کار در کانادا هم آشنا می شوند که فرصت خوبی برای دانشجویان و کارجویانی است که به دنبال کسب درآمد در کانادا می باشند.

تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا
تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا

دانشگاه مک‌گیل

گروه مهندسی عمران و مکانیک کاربردی دانشگاه مک گیل در سال 1871 بنیان گذاری شد و امروزه دانشجویان زیادی در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه ثبت نام کرده اند. برنامه های درسی که این دانشگاه در حوزه عمران و سازه ارائه می کند، جامع بوده و دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند به خوبی در بازار کار مشغول به فعالیت شوند و درآمد خوبی داشته باشند. این فرصت خوبی برای افراد علاقه مند به رشته مهندسی عمران است.

تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا
تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا

دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه کنکوردیا که درمونترال واقع شده است سالانه 46،000 دانشجو ثبت نامی دارد و تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد را با هدف معرفی به بازار کار و ارائه راه حل های نوآورانه ارائه می دهد. برنامه های آموزشی که این دانشگاه در رشته عمران و سازه ارائه می دهد دانشجویان را برای انجام مطالعات مبتنی بر تحقیقات آماده می کند. دانشجویان این رشته مهارت ها و دانش فنی خود را در فرآیند ساخت و ساز تقویت می کنند.

تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا
تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا

دانشگاه تورنتو

این دانشگاه که در اکثر مواقع در رتبه اول کانادا قرار می گیرد، هرساله در رشته مهندسی عمران و سازه دانشجویان زیادی را ثبت نام می کند. دانشجویان پس از گذراندن دروس تخصص در این رشته برای ارائه راه حل در زمینه پروژه های ساخت و ساز آماده می شوند. علاوه بر دروس تخصصی رشته مهندسی عمران و سازه، دانشجویان موضوعات درسی مانند ریاضیات، فیزیک و زمین شناسی را هم یاد می گیرند و از آن ها می توانند در پروژه های نظارتی خود به طور عملی استفاده کنند.

تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا
تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا که همواره جزء 40 دانشگاه برتر جهان قرار می گیرد، سیستم آموزشی قوی دارد. آزمایشگاه های این دانشگاه مجهز به آخرین تجهیزات آزمایشی مورد نیاز رشته مهندسی عمران و سازه است. هر ساله دانشجویان زیادی در این رشته ثبت نام می کنند.

تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا
تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا

دانشگاه واترلو

این دانشگاه که قلب تکنولوژی کانادا است، حدود 36000 دانشجوی ثبت نامی دارد. رشته مهندسی عمران و سازه این دانشگاه، مسیر را برای دانشجویان جویای کار و مهاجرت هموار کرده است. هزینه شهریه های این دانشگاه نسبت به بقیه دانشگاه ها معقولانه است.

تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا
تحصیل در رشته عمران و سازه در کانادا

ژانویه 7, 2020

تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی در کانادا

تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی در کانادا

تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی در کانادا تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی در کانادا | امروزه افراد بسیاری به دنبال تحصیل در کانادا و اخذ مدرک معتبر از دانشگاه های این کشورند. با تحصیل در کانادا می توانید از مزایایی که این کشور برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند، بهره مند شوید. […]

بیشتر بخوانید...
درآﻣﺪ ﮐﺎر ﻫﺎی آزاد در ﮐﺎﻧﺎدا

درآﻣﺪ ﮐﺎر ﻫﺎی آزاد در ﮐﺎﻧﺎدا

درآﻣﺪ ﮐﺎر ﻫﺎی آزاد در ﮐﺎﻧﺎدا | ﮐﺎر و زﻧﺪﮔﯽ در ﮐﺎﻧﺎدا ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺑﻪ ﯾﮑﯽ از اﻫﺪاف ﻣﻬﻢ ﺟﻮاﻧﺎن ﺳﺮاﺳﺮ ﺟﻬﺎن ﺷﺪه اﺳﺖ. از آن ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮐﺸﻮر ﮐﺎﻧﺎدا اﻫﻤﯿﺖ زﯾﺎدی ﺑﻪ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﺳﺎﻻری ﻣﯽ دﻫﺪ، ﺟﺬب ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﻣﺘﺨﺼﺺ و ﮐﺎر آﻓﺮﯾﻦ را در ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎر ﺧﻮد ﻗﺮار داده اﺳﺖ. داﺷﺘﻦ اﻗﺘﺼﺎد ﭘﻮﯾﺎ و ﺑﻬﺮه ﻣﻨﺪی از ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﻣﺘﺨﺼﺺ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪه اﺳﺖ، اﯾﻦ ﮐﺸﻮر ﻫﻤﯿﺸﻪ در ﺻﺪر ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎی ﻣﻬﺎﺟﺮﺗﯽ ﻣﺮدم در ﺳﺮاﺳﺮ ﺟﻬﺎن ﺑﺎﺷﺪ. ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ دﻟﯿﻞ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎی ﻣﻬﺎﺟﺮﺗﯽ ﻣﺘﻨﻮﻋﯽ را ﺑﺮای ﻣﺘﻘﺎﺿﯿﺎن ﮐﺎر و زﻧﺪﮔﯽ در ﮐﺎﻧﺎدا ﻓﺮاﻫﻢ ﮐﺮده اﺳﺖ، ﺗﺎ از اﯾﻦ ﻃﺮﯾﻖ ﺑﺘﻮاﻧﺪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﻣﺘﺨﺼﺺ از ﺳﺮ ﺗﺎ ﺳﺮ ﺟﻬﺎن را ﺟﺬب ﺧﻮد ﮐﻨﺪ ﺑﻠﮑﻪ روز ﺑﻪ روز ﺑﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ اﻗﺘﺼﺎدی ﺑﯿﺸﺘﺮی ﻧﯿﺰ ﺑﺮﺳﺪ.

بیشتر بخوانید...
دریافت گواهینامه های آموزشی معتبر برای مهاجرت به کانادا

دریافت گواهینامه های آموزشی معتبر برای مهاجرت به کانادا

دریافت گواهینامه های آموزشی معتبر برای مهاجرت به کانادا دریافت گواهینامه های آموزشی معتبر برای مهاجرت به کانادا | کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا و یکی از ثروتمند ترین کشورها مقصد مهاجران زیادی است. مزایای زیاد مهاجرت به کانادا از جمله دسترسی به محیط امن و تمیز، سیستم حمل و نقل عمومی عالی، […]

بیشتر بخوانید...
قرعه کشی بزرگ بریتیش کلمبیا با 551 مدعو

قرعه کشی بزرگ بریتیش کلمبیا با 551 مدعو

قرعه کشی بزرگ بریتیش کلمبیا با 551 مدعو | در برنامه ی نامزد استانی بریتیش کلمبیا در یک قرعه کشی که در تاریخ 20 آگوست 2019 انجام شد ، به قید قرعه در مجموع از 551 نفر از نامزدهای مهاجرت بر اساس تخصص، سیستم اکسپرس اینتری و کارآفرینان دعوت به عمل آورد. این قرعه کشی […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات