موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

رشته های دانشگاهی کانادا

آدم ها در طول زندگی خود ممکن است هدف های زیادی را در سر داشته باشند. ولی همه این هدف ها به یک عبارت ختم می شوند. این عبارت چیزی نیست به جز ساختن آینده. در واقع این ساختن آینده است که باعث می شود افراد در بهترین روزهای نوجوانی و جوانی هر زحمتی را به جان بخرند. این مرحله از زندگی شاید خیلی اضطراب آور به نظر برسد ولی در واقع می تواند هیجان انگیز هم باشد.

برای داشتن زندگی خوب و به قول بعضی ها یک آینده درخشان راههای زیادی وجود دارد. کم نیستند آدم هایی که فکر می کنند اگر خوب درس بخوانند می توانند خیال خود را از بابت داشتن یک زندگی مرفه و با کیفیت در سال های بعد راحت کنند. این نظر تا حد زیادی درست است. هرچند گزینه های بسیار متنوعی برای آن وجود دارد.

در سنین جوانی افراد دوست دارند ماجراجویی کنند؛ چیزهای جدید را تجربه کنند؛ با آدم های مختلف آشنا شوند و حتی به مکان های جدید سفر کنند. شاید به همین خاطر است که بسیاری از آنهایی که می خواهند درس خود را ادامه دهند دوست دارند افق دید خود را خیلی وسیع تر کرده و به کشور های دیگر سفر کنند و در آنجا شانس خود را برای برخورداری از امکانات تحصیلی بهتر امتحان کنند.

تحصیل در بهترین رشته های کانادا

مثلا کانادا را در نظر بگیرید. این کشور همیشه مورد توجه افرادی بوده که فکر می کردند راه موفقیتشان از دانشگاههای آن عبور می کند . البته شکی نیست که امکانات و شرایط تحصیل در دانشگاه های این کشور منحصر به فرد است. علاوه بر این شهروندان مهربان و خونگرم، طبیعت زیبا و دل انگیز، فرصت های شغلی خوب و از همه مهمتر برنامه های مهاجرتی مختلف را هم نمی توان نادیده گرفت.

ولی نه مهاجرت و نه دانشگاه و نه حتی حضور در کانادا به تنهایی نمی تواند تضمین کننده آینده ای درخشان باشد. قطعا انتخاب رشته نقش زیادی در موفقیت افراد دارد. برای آنکه بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا را بشناسید در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

رشته های مورد نیاز کانادا پل موفقیت شما خواهند بود

همه ساله تعداد دانشجویان بین المللی که وارد دانشگاه های کانادا می شوند رو به افزایش است. یکی از دلایل این امر بالا بودن کیفیت آموزشی و اعتبار مدارک ارائه شده است. البته ثبات اقتصادی و وفور فرصت های شغلی هم در این موضوع تاثیر زیادی دارد. به طوریکه بیش از 90 درصد افرادی که از دانشگاه های این کشور فارغ التحصیل می شوند می توانند در کمتر از شش ماه به کار مشغول شوند.

با این حال برخی رشته ها بیش از سایرین مورد استقبال قرار گرفته و به نظر می رسد تحصیل در این رشته ها برای افراد به منزله عبور از پلی امن برای رسیدن به آینده ای سر شار از موفقیت است. در واقع این ها همان رشته های مورد نیاز کانادا هستند که در بازار کار خلا آنها احساس می شود. در اینجا ما به ارائه توضیحاتی در مورد برخی از آنها خواهیم پرداخت.

ولی پیش از آن یک نفس عمیق بکشید. آینده شما بسیار ارزشمند است پس کمی صبر به خرج داده و قبل از انتخاب رشته در مورد روش های مهاجرتی و چگونگی اخذ ویزای تحصیل در کانادا اطلاعات کافی به دست بیاورید. کارشناسان و وکلای حقوقی سایت پارسی کانادا منبعی معتبر و مطمئن برای پاسخگویی به سوالات شما هستند. اگر می خواهید آینده ای روشن را بسازید کافی است به پارسی کانادا اعتماد کنید.

حدود 90 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه های کانادا می توانند در کمتر از شش ماه مشغول به کار شوند

رشته mba در کانادا افقی روشن رو به فرصت های شغلی جدید

Mba یا مدیریت اجرایی کسب و کار یکی از رشته های تحصیلی است که در سراسر جهان جز محبوب ترین مدارک حرفه ای به شمار می رود. این رشته زمینه های مختلف مدیریتی از جمله امور مالی، منابع انسانی، مشتری مداری، رفتار سازمانی و … را پوشش می دهد. علاوه بر این تحصیل در این رشته مزایای شغلی زیادی را برای فارغ التحصیلان آن به ارمغان خواهد آورد. ولی دانشگاهها و کالج های کانادا در این زمینه گوی سبقت را از رقبای خود ربوده اند.

آشنایی با رشته mba در کانادا، افقی روشن رو به فرصت های شغلی جدید

کانادا بستر فوق العاده ای برای انجام پژوهش های مدیریتی است. در واقع دانشگاه های کانادا و کالج های آن، تمام آنچه را که برای ایجاد فرصت های شغلی جدید در این زمینه لازم است را فراهم کرده اند. تحصیل در رشته mba در کانادا مزایای زیادی دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • رتبه بندی جهانی: یکی از دلایلی که باعث می شود رشته mba در کانادا نسبت به سایر کشورها متمایز شود، این است که در حدود 10 درصد از دانشگاههای این کشور به رتبه بندی جهانی QS راه پیدا کرده اند. در واقع کانادا همواره در گروه بهترین کشور های ارائه دهنده دوره ها و برنامه های MBA قرار گرفته است.
  • کیفیت بالای آموزشی: استاندارد های بالای آموزشی در رشته MBA باعث می شود دانشجویان از سراسر دنیا به کشور کانادا جذب شوند. برنامه های آموزشی MBA در کانادا طوری طراحی شده اند که علاوه بر تمرکز روی دانش عملی، مفاهیم نظری و ارائه روش های حل مساله، امکان پیشرفت کلی دانشجویان نیز وجود دارد.
  • شهرت جهانی: دانشگاه های کانادایی در سطح جهانی شناخته شده هستند و در برگزاری و ارائه رشته MBA هم توانسته اند موفق عمل کنند.
  • استاندارد های بالای زندگی: سطح زندگی در شهر های کانادایی از جمله تورنتو، ونکوور، کالگاری و مونترئال بسیار بالاست و از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار است. بنابراین دانشجویان MBA در این شهرها فرصت دارند در محیطی با زیر ساخت های خوب و پایدار به تحصیل بپردازند.
  • چند فرهنگی بودن شهر های کانادایی: در شهر های کانادایی تنوع فرهنگی به وفور یافت می شود. به طوریکه دانشجویان MBA نیز همانند سایر دانشجویان هرگز احساس غریبی و بی همزبانی نخواهند کرد.
  • ارزش پولی: هزینه تحصیل در رشته MBA در کانادا تقریبا در مقایسه با سایر کشورهای مطرح در این زمینه از جمله انگلیس، آمریکا و استرالیا بسیار به صرفه تر است. علاوه بر این مدرک ارائه شده توسط دانشگا ههای کانادایی از اعتبار جهانی برخوردار هستند که به فارغ التحصیلان امکان می دهد در بازار رقابتی کار موفق تر ظاهر شوند.
  • تجربه کاری: دانشجویانی که به تحصیل در رشته MBA در کانادا می پردازند، می توانند هم زمان با تحصیل کار کنند. آنها می توانند بلافاصله پس از تمام شدن درسشان در سازمان های کانادایی مشغول بکار شوند و یا اگر بخواهند هم می توانند کار کردن در سازمان های بین المللی را ترجیح دهند.

اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید، فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس مشاوران پارسی کانادا باشید

فرم ارزیابی مهاجرت

ضمانت آینده شغلی با تحصیل در رشته دارو سازی در کانادا

دارو سازان در کانادا از وجهه اجتماعی خیلی خوبی برخوردار هستند. آنها در عرصه بهداشت و درمان و دارو به عنوان متخصصان مدیر شناخته می شوند. در واقع همکاری این کارشناسان داروئی با بیماران، خانواده های آنها و همینطور سایر بخش های درمانی و بهداشتی نفع زیادی به کانادایی ها می رساند.

نقش داروساز ها هر روز در حال پررنگ تر شدن است و این گروه با ارائه خدمات نوآورانه نوین از جمله تحقیق وآزمایش در مورد داروهای جدید، تشخیص و یافتن راههای جدید برای درمان بیماری های مزمن، ارائه خدمات ایمن سازی و همینطور پیش بینی برنامه هایی برای ایجاد سلامتی عمومی نقش موثری در کوتاه تر شدن پروسه درمان دارند.

رشته دارو سازی در کانادا به سرعت در حال پیشرفت است. با توجه به اینکه هر روز داروهای بیشتری کشف و ساخته می شوند و هزینه ساخت این داروها بسیار قابل توجه است، دارو سازان نقش کلیدی در درمان دارویی مطمئن و مقرون به صرفه بیماران در کانادا دارند.

از طرف دیگر باید توجه داشته باشیم که مادام که زندگی بشر روی کره زمین ادامه دارد، همیشه به پزشک و داروساز نیاز خواهد داشت. این رشته های تحصیلی رشته های مهیجی هستند ولی تحصیل در رشته ای مثل رشته دارو سازی در کانادا نیاز به تلاش و پشتکار زیادی دارد.

اهمیت آینده شغلی با تحصیل در رشته داروسازی کانادا

از آنجا که این رشته تحصیلی در دانشگاههای کانادا طرفداران زیادی دارد و از کیفیت آموزشی بالایی نیز برخوردار است، دانشجویان این رشته باید از دانش پایه ای خوبی بهره ببرند و در انجام تحقیقات عملی نیز کوشا باشند. گفتنی است که فرصت های شغلی بسیار خوبی هم برای فارغ التحصیلان رشته داروسازی در کانادا وجود دارد.

اگر شما به هم به رشته دارو سازی علاقمند هستید و یا برای ادامه تحصیلات خود قصد مهاجرت به کانادا را دارید، خوب است که قبل از تصمیم گیری با کسانی که در این مورد تخصص و تجربه دارند مشاوره کرده و آگاهانه تصمیم بگیرید. در این رابطه به شما پیشنهاد می کنیم از کارشناسان و وکلای حقوقی معتبر سایت پارسی کانادا اعتماد کنید. اگر هم در زمینه مهاجرت به کانادا نیاز به کمک داشته باشید آنها تا پایان راه شما را همراهی خواهند کرد.

مشاوران پارسی کانادا با شما تماس خواهند گرفت

رشته های مالی و بازرگانی بهترین رشته های مورد نیاز کانادا

رشته های مالی در دانشگاه همواره نقش حیاتی در اقتصاد یک کشور دارند. با تحصیل در رشته های مالی می توانید به اطلاعات خوبی در مورد چگونگی عملکرد بازارهای مالی پی ببرید. دامنه شغلی رشته های مالی بسیار گسترده است و به سیاست های پولی کشور هم کمک می کند.

تحصیل در این رشته ها به دانشجو امکان می دهد علاوه بر کسب مهارت در رشته اصلی به مجموعه گسترده ای از اطلاعات و مهارت های جانبی و قابل انتقال هم دست پیدا کند. نمونه هایی از فرصت های شغلی که می توان بعد از فارغ التحصیلی در رشته های مالی و بازرگانی در آنها مشغول به کار شد عبارتند از: بانکداری، حسابداری، بیمه، واسطه گری و غیره.

خیالتان از بابت رشته های مالی و بازرگانی در کانادا راحت باشد

با تحصیل در بهترین رشته های کانادا خیال خود را راحت کنید

کانادا یکی از کشور هایی است که تعداد زیادی از دانشجویان به دنبال تحصیل در آن هستند. همان طور که می دانید راه های بسیاری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که یکی از آن ها انتخاب دانشگاه مناسب و تحصیل در این کشور است. بهترین دانشگاه های کانادا شامل دانشگاه تورنتو، مک گیل، بریتیش کلمبیا و دیگر دانشگاه های دیگر می باشد.

از این رو دانشجویان و علاقه مندان می توانند بر اساس شرایط تحصیلی خود و رتبه بندی دانشگاه های ملی و بین المللی، به تحصیل در کانادا مشغول شوند. کانادا یکی از کشور های مهم دنیا در امر آموزش بوده و ارائه دهنده مدارک تحصیلی معتبر در عرصه جهانی و دانش با کیفیت و بروز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لیست بهترین دانشگاه های کانادا، روی لینک زیر کلیک کنید

دانشگاه های کانادا

طبق آمار های مشاهده شده، اخذ ویزای کانادا یکی از آرزوهای جوانان است. زیرا این کشور بهترین مکان برای زندگی شناخته شده است و دارای جامعه امن، اقتصادی پایدار و چند فرهنگی متوازنی می باشد. دانشگاه ها و برنامه های درسی در این کشور بسیار پژوهشی و صنعت محور هستند و بیش از 90 درصد از فارغ التحصیلان در کمتر از شش ماه بعد از تمام کردن تحصیلات خود می توانند به کار در کانادا مشغول شوند. اگر هم می خواهید با هزینه های تحصیلی آشنا شوید، به صفحه هزینه مهاجرت به کانادا مراجعه کنید.