موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا

یکی از مهم‌ترین سوالات در ذهن متقاضیان تحصیل در کانادا این است که بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا کدامند؟ قبل از خواندن ادامۀ متن؛ اگر به هر دلیلی فرصت مطالعۀ این مقاله را ندارید یا از حوصلۀ شما خارج است و در صورتی که نیاز به مشاوره دارید،  فرم ارزیابی مهاجرت  را پُر کنید تا با یک مشاورۀ دقیق راهنمایی‌تان کنیم.

این سوال را از چند وجه می‌توان دید؛ این‌که شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای کدام رشته‌ها بهتر است؟ چه رشته هایی در کانادا بازار کار خوبی دارند؟ رشته های پرطرفدار در کانادا کدامند؟ و سوالاتی از این دست.

کانادا یکی از بهترین کشورها برای تحصیل است. هر رشته‌ای هم داشته باشید می‌توانید در سیستم آموزشی قوی این کشور تحصیل کنید. طبق آمار سایت applyboard؛ از ژانویه تا ژوئن 2023، بیش از 280000 مجوز تحصیلی جدید برای دانشجویان بین‌المللی که به‌دنبال تحصیل در کانادا بودند، صادر شد.

در این مطلب مهم‌ترین رشته‌های دانشگاه‌های مطرح کانادایی مثل تورنتو و ونکوور را بررسی می‌کنیم. همچنین مهم‌ترین رشته‌های مورد نیاز کانادا، رشته‌های پردرآمد کانادا و رشته‌های شامل حال بورسیه تحصیلی هم از دیگر مواردی است که زیر ذره‌بین می‌بریم. در ابتدا رشته های مورد نیاز کانادا را بررسی می‌کنیم.

کدام رشته در کانادا بازار کار خوبی دارد؟

رشته های مورد نیاز کانادا کدامند؟

همان‌طور که احتمالا می‌دانید کانادا با کمبود نیروی کار مواجه است. بخش زیادی از این نیاز را هم از طریق مهاجران تامین می‌کند. بخشی از این نیروها هم با فارغ التحصیلی از دانشگاه‌های کانادا وارد بازار کار می‌شوند.

در سال 2020 و حتی با وجود شیوع ویروس کرونا، کانادا حدود 220 هزار درخواست ویزای تحصیلی دریافت کرد و از این تعداد 113 هزار را تایید کرد. با توجه به نیاز به نیروی کار در حوزه‌های مختلف و گستردگی سیستم آموزشی کانادا، رشته های تحصیلی مورد نیاز کانادا هم متنوع و گسترده است.

شانس پیدا کردن کار پس از تحصیل در کانادا هم با توجه به همین نیاز و اقتصاد روبه‌رشد بالاست. اما برای پیدا کردن رشته‌هایی که بیشترین احتمال برای پیدا کردن کار در کانادا را دارند باید نگاهی به بازار کار و مشاغل مورد نیاز کانادا بیندازید.

در مقاله مشاغل مورد نیاز کانادا موسسه مهاجرتی پارسی کانادا، به تفکیک حوزه مشاغل ترند سال 2024 را معرفی کرده است. البته نبود رشته تحصیلی شما در این لیست به‌معنای مورد نیاز نبودن آن نیست! این لیست فقط ترندترین مشاغل بازار کانادا در سال 2024 است.
حتما بخوانید: مشاغل مورد نیاز کانادا
با مراجعه به وبسایت دانشگاه‌ مد نظر خود می‌توانید رشته های مورد نیاز کانادا برای مهاجرت و دانشجویان بین‌المللی را مشاهده کنید و با توجه به سابقه تحصیلی خود بهترین رشته ها برای اپلای تحصیلی کانادا را انتخاب کنید.

چندان نگران بازار کار رشته تحصیلی خود در کانادا نباشید اما برای راحتی کار شما ما چند مورد از بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا و رشته های مورد نیاز کانادا در ادامه آورده‌ایم:

بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا
مهندسیمعماریمهندسی کامپیوترمهندسی محیط زیست
عمرانهوش مصنوعی AIمهندسی مکانیک
پزشکیداروسازیرواشناسیدندانپزشکی
پرستاریپزشکیمامایی
سایر رشته هاام بی ای MBAحسابداری هنر
مدیریت پروژهمدیریت بازرگانیزبانشناسی
حقوق بین المللطراحی لباستربیت بدنی
جامعه شناسیروابط عمومیحقوق

این رشته‌ها با توجه به نیاز بازار کار و میزان درآمد در سال جاری نوشته‌شده‌اند. اما نبودن رشته شما در لیست به این معنی نیست که این رشته جز رشته های مورد نیاز کانادا نیست!

لازم به‌ذکر است این رشته ها می‌توانند بهترین رشته های کالج کانادا را هم پوشش دهند. در ادامه رشته‌های تحصیلی چند دانشگاه مطرح و پرتقاضا را بررسی می‌کنیم.

لیست رشته های دانشگاه های کانادا

کانادا در حدود 106 دانشگاه و کالج دارد اما بعضی از دانشگاه‌ها نزد دانشجویان محبوبیت خاصی دارند! برای همین هم آمار پذیرش تحصیلی کانادا برای ایرانیان در بعضی استان‌های کانادا بیشتر است! در ادامه مرور کوتاهی داریم روی دانشگاه های کانادا به تفکیک استان… .

رشته های دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا (British Colombia University) یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کاناداست که طیف وسیعی از رشته‌ها را ارائه می‌دهد.

این دانشگاه 2 پردیس دارد: یکی در اوکناگن (Okanagan) و دیگری در ونکوور (Vancouver).

دانشگاه بریتیش کلمبیا دانشکده‌های متعددی دارد و رشته‌های بسیاری هم در آن‌ها در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به دانشجویان کانادایی و بین‌المللی ارائه می‌شود:

رشته های دانشگاه بریتیش کلمبیا
دانشکده مهندسیمعماری – مهندسی پزشکی – مهندسی شیمی – مهندسی عمران – مهندسی کامپیوتر – مهندسی برق – فیزیک مهندسی – مهندسی محیط زیست – مهندسی مواد – مهندسی مکانیک – مهندسی معدن و ...
دانشکده پزشکی زیست شناسی – بیوشیمی – پرستاری – روانشناسی – داروشناسی – مامایی – حرکت شناسی – علوم تغذیه – جانورشناسی و ...
دانشکده هنر و موسیقیهنرهای تجسمی – موسیقی – تئاتر – مطالعات رسانه – تاریخ هنر و ...

دانشکده‌ها و رشته‌های تحصیلی دانشگاه بریتیش کلمبیا به این موارد ختم نمی‌شود. این دانشگاه بیش از 20 دانشکده دارد و در مقاطع مختلف رشته‌های متنوعی ارائه می‌دهد. لیست کامل این رشته ها را می‌توانید در وبسایت دانشگاه بریتش کلمبیا مطالعه کنید.

رشته های دانشگاه ونکوور کانادا

دانشگاه وکنوور آیلند (Vancouver Island University) یکی از چند دانشگاه جزیره کوچک ونکوور است. این دانشگاه 4 پردیس دارد و رشته‌های مختلفی در مقاطع مختلف تحصیلی به دانشجویان ارائه می‌دهد.

رشته های دانشگاه ونکوور آیلند
علوم انسانی و علوم اجتماعیاقتصاد – مطالعات اجتماعی – جامعه شناسی – روانشناسی – تاریخ – فلسفه – علوم زمین – رسانه‌های دیجیتال و ...
پزشکیپرستاری – دندانپزشکی – مراقبت‌های بهداشتی و ...
هنر و موسیقیهنرهای زیبا – موسیقی – تئاتر و ...

لیست کامل رشته‌های ارائه شده در این دانشگاه را می‌توانید در وبسایت دانشگاه ونکوور مطالعه کنید.

رشته‌هایی که این لیست‌ها می‌بینید همگی از رشته‌های پرطرفدار در کانادا هستند که با تحصیل در آن‌ها می‌توانید علاوه بر استفاده از بهترین امکانات آموزشی، آینده پس از تحصیل خود را هم تضمین کنید.

رشته های دانشگاه سایمون فریزر کانادا

دانشگاه سایمون فریزر (Simon Fraser University) یکی دیگر از دانشگاه‌های استان BC کاناداست که 3 پردیس دارد.

این دانشگاه به علوم مهندسی، کامپیوتر و رباتیک شناخته‌شده است اما رشته‌های مختلفی در حوزه‌های علمی متعدد به دانشجویان ارائه می‌دهد.

رشته های دانشگاه سایمون فریزر
علوم مهندسیمهندسی کامپیوتر – مهندسی مکاترونیک - هوش مصنوعی - مهندسی پایدار و ...
علوم اقتصادی و بازار کاراقتصاد - مدیریت بازرگانی – MBA و ...

لیست کامل این رشته ها را در وبسایت دانشگاه سایمون فریزر مطالعه کنید.

 

رشته های دانشگاه تورنتو کانادا

دانشگاه تورنتو (University of Toronto) برترین دانشگاه کانادا در رنکینگ جهانی QS است. این دانشگاه رتبه 1 کانادا و رنک 25 جهان در لیست QS 2021 است.

این دانشگاه بیش از 16 دانشکده دارد و طیف وسیعی از رشته‌های دانشگاهی را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

رشته های دانشگاه تورنتو کانادا
دانشکده مهندسی و علوم کاربردیمهندسی شیمی – مهندسی مکانیک – مکاترونیک – فیزیک هسته‌ای – مهندسی مواد – علم داده‌ها – انرژی‌های پایدار و ...
دانشکده علوم و هنر سینما – زبان انگلیسی – فلسفه و منطق – زبانشناسی – ادیان – مطالعات زنان – اقتصاد – علوم سیاسی – مطالعات اجتماعی و ...

لیست کامل این دانشگاه را در وبسایت دانشگاه تورنتو کانادا مطالعه کنید.

رشته های تحصیلی دانشگاه یورک کانادا

دانشگاه یورک (York University) یکی دیگر از دانشگاه‌های شهر تورنتو است. این دانشگاه بیش از 11 دانشکده دارد و رشته‌های مختلفی هم در آن‌ها تدریس می‌شود.

رشته های تحصیلی دانشگاه یورک کانادا
فیزیک – فلسفه – موسیقی – سینما – تئاتر - مهندسی شیمی – مهندسی مکانیک – مهندسی صنایع – مدیریت – حقوق – حسابداری – مهندسی برق – علوم کامپیوتر و ...

لیست کامل این رشته ها را در وبسایت دانشگاه یورک کانادا مطالعه کنید.

 

رشته های دانشگاه ساسکاچوان

دانشگاه ساسکاچوان (Saskatchewan) یکی از دانشگاه‌های استان ساسکاچوان کاناداست که در حوزه پزشکی، کشاورزی و علوم طبیعی شناخته‌شده است.

رشته‌های مختلفی در این دانشگاه تدریس می‌شود که لیست کوچکی از آن را در ادامه می‌بینید:

رشته های دانشگاه ساسکاچوان
اقتصاد کشاورزی – علوم دامی – میکروبیولوژی – زیست شناسی – مهندسی عمران – بیوشیمی – مهندسی برق – جغرافیا – جامعه شناسی و ...

لیست کامل این رشته ها را در وبسایت دانشگاه ساسکاچوان مطالعه کنید.

در بالا رشته‌های تحصیلی چندین دانشگاه مطرح و پرجستجوی کانادا در میان دانشجویان ایرانی را بررسی کردیم و آدرس وب‌سایت آن‌ها را هم در اختیارتان گذاشتیم.

اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه های کانادا را در مطلب زیر مطالعه کنید:
حتما بخوانید: دانشگاه های کانادا

در ادامه می‌خواهیم نگاهی به رشته‌های پولساز در کانادا و رشته‌‌هایی که شانس بالایی برای گرفتن بورسیه دارند بیندازیم.

رشته های پولساز در کانادا کدامند؟

وقتی پای حقوق و دستمزد به میان می‌آید طبیعی است که دانشجویان به دنبال تحصیل در رشته های پردرآمد در کانادا باشند. بعضی از رشته‌ های تحصیلی در کانادا با توجه به بازار کار خوب و نیاز بالا جز پردرآمدترین رشته ها در کانادا هستند.

رشته های پولساز در کانادا کدامند؟

در ادامه یک لیست از رشته های پولساز کانادا با میانگین درآمد آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

رشته های پولساز در کانادادرآمد سالانه به دلار کانادا $CAدرآمد ماهانه به دلار کانادا $CA
دندانپزشکی 145000 دلار
12300 دلار
پرستاری78000 دلار6500 دلار
مهندسی عمران75000 دلار
6250 دلار
مدیریت تاسیسات و خدمات Utility Management114000 دلار9500 دلار
حقوق و وکالت100000 دلار
8300 دلار
مدیریت مهندسی Engineering Management104000 دلار
8600 دلار
مهندسی برق80000 دلار

6600 دلار
مدیریت مالی 90000 دلار

7500 دلار
مهندسی نرم افزار90000 دلار
7500 دلار
مامایی88000 دلار7300 دلار

رشته های تحصیلی پردرآمد در کانادا به این موارد ختم نمی‌شود و در اینجا فقط چند مورد از آن‌ها را معرفی کردیم. رشته‌های زیر هم جز پردرآمدترین رشته‌ های تحصیلی کانادا هستند که به‌طور مفصل در مطلب مربوطه بررسی شده‌اند:

در نظر داشته باشید با تحصیل در رشته‌های پزشکی می‌توانید پس از اتمام تحصیل در همین حوزه مشغول به کار شوید. اگر هم بانو هستید بد نیست بدانید، بهترین شغل برای زنان در کانادا هم محسوب می‌شود.

کانادا چه رشته هایی را بورسیه می کند؟

بسیاری از سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی در کانادا در سال بودجه‌ای را برای کمک‌هزینه تحصیل دانشجویان در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی اختصاص می‌دهند.

این مبالغ به عنوان بورسیه تحصیلی، فاند و وام در درصدها و میزان‌های مختلف به دانشجویان اعطا می‌شود. بورسیه‌های تحصیلی کانادا در رشته‌های مختلفی اعطا می‌شود که برای بررسی دقیق آن‌ها باید به وبسایت دانشگاه یا موسسه آموزشی مد نظر خود مراجعه کنید.

در مقاله بورسیه تحصیلی کانادا اطلاعات دقیق انواع بورسیه تحصیلی و شرایط اخذ آن‌ها را بررسی کرده‌ایم. این مطلب را از دست ندهید.
حتما بخوانید: همه چیز درباره بورسیه تحصیلی کانادا

سخن پایانی

کانادا در حدود 106 دانشگاه و کالج دارد که طیف وسیعی از رشته‌های تحصیلی در مقاطع مختلف به دانشجویان ارائه می‌دهند. کانادا یکی از بهترین کشورهای دنیا برای تحصیل، کار و زندگی است. صحبت از بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا و توصیه آن‌ها به همه کار درستی نیست!

در انتخاب بهترین رشته برای مهاجرت به کانادا موارد زیر را حتما در نظر بگیرید و مطابق آن‌ها تصمیم بگیرید:

  • سابقه تحصیلی و رشته فعلی خودتان
  • علایق و آرزوهایتان
  • درآمد رشته‌تان در کانادا
  • مشاغل مورد نیاز کانادا و بازار کار
  • شرایط فعلی خودتان

منظور این‌است مثلا فقط با نگاه به درآمد رشته و شغل مد نظر تصمیم به انتخاب آن رشته نکنید! امیدواریم در مطلب بهترین رشته های تحصیلی در کانادا اطلاعات کافی درباره این تصمیم سرنوشت ساز را گرفته باشید. اگر سوال یا نظری در این خصوص دارید در قسمت نظرات بپرسید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

سخن پایانی

همانطور که خواندید، تلاش کردیم در این مقاله علاوه بر معرفی بخش‌های دانشگاه‌های مختلف کانادا، بهترین رشته‌ها برای مهاجرت به کانادا را هم خدمتتان معرفی کنیم.

ما تقریباً تمام سرفصل‌ها و مطالب لازم را در این نوشته در اختیارتان گذاشتیم، اما اگر سوالی در ذهنتان هست که پاسخ آن را نگرفتید، حتما کامنت بگذارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ کامل از ما دریافت کنید. اما به طور کلی رشته های مهندسی، پزشکی، حسابداری و مدیریتی را می‌توان جزو بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا معرفی کرد. مطلب پیشنهادی زیر را هم از دست ندهید:

سوالات متداول

تمامی رشته ها موقعیت های خوبی برای تحصیل و پیدا کردن کار در کانادا دارند اما اگر بخواهیم نیازهای فعلی بازار کار کانادا و درآمد را در نظر بگیریم حوزه های زیر بهترین رشته ها برای تحصیل در کانادا را دارند:
  • مهندسی
  • پزشکی
  • مالی و حسابداری
  • مدیریت
  • حقوق
دندانپزشکی، پرستاری، مهندسی برق، مهندسی عمران، مدیریت مهندسی، مدیریت مالی، حقوق و وکالت، مهندسی نرم افزار و … از پردرآمدترین رشته ها در کانادا هستند.
دانشجویان در طیف وسیعی از رشته های مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می توانند از بورسیه های تحصیلی دولتی و خصوصی کانادا استفاده. لیست کامل این رشته ها را در وبسایت دانشگاه های مد نظر خود که در مطلب آمده است پیدا کنید.
بله. کار دانشجویی در کانادا برای دانشجویان ممکن است و این افراد می توانند با توجه به شرایط و مقطع تحصیلی خود در داخل دانشگاه یا خارج دانشگاه در مشاغل مختلف کار کنند.

guest
84 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پوریا
پوریا
2 آذر 1402

سلام وقت بخیر من 33 سال دارم. لیسانس معماری فوق لیسانس مدیریت. شانسی برای ادامه تحصیل همراه با فاند در کانادا دارم؟ 7 سال هم سابقه کار اداری دارم.

پارسی کانادا
پارسی کانادا
6 آذر 1402
پاسخ به  پوریا

سلام پوریا عزیز،با توجه به قانون مرتبط بودن مقاطع دانشگاهی تنها در صورت داشتن سابقه کاری مرتبط با رشته خود در مقطع لیسانس و پر شدن گپ تحصیلی می توانید برای دریافت ویزای تحصیل در مقطع ارشد و در خصوص رشته عمران پذیرش دریافت کنید. اما برای دریافت کردن فاند نیاز به اطلاعات کامل شرایط شما داریم، ریز نمرات لیسانستون و رنکینگ دانشگاه بسیار حائز اهمیت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا فرم زیر را پر بفرمایید و منتظر تماس همکاران ما باشید.
فرم ارزیابی مهاجرت

Maryam
Maryam
6 مهر 1402

سلام وقت بخیر .من ۲۸ساله لیسانس تربیت بدنی دارم .برای اقامت در کانادا در حال گرفتن آیلتس هستم .برای ارشد و شرایط شغلی در آلمان با رشتم تردید دارم میشه راهنمایی کنید که رشته من شرایط شغلی خوبی در کانادا داره یا برای ارشد رشته دیگری و انتخاب کنم ؟در ضمن در زمینه ورزشی هم ۱۵یاله بسکتبالیست هستم و مربیگری هم دارم .ممنون

پارسی کانادا
پارسی کانادا
6 مهر 1402
پاسخ به  Maryam

سلام مریم عزیز، برای رشته تحصیلی تربیت بدنی امکان دریافت ویزای جاب آفر وجود ندارد. و تنها از طریق ویزای تحصیلی میتونید اقدام کنید، لازم به ذکر است در دیگر کشور ها امکان تغییر رشته در مقاطع تحصیلی بعدی وجود ندارد. پیشنهاد ما مطالعه مطالب ویزای تحصیلی کانادا است در لینک زیر است
https://parsicanada.com/canada-student-visa/

مهشاد مرادی
مهشاد مرادی
23 شهریور 1402

سلام من ۲۳ سالمه لیسانس روانشناسی دارم چه جوری میتونم مهاجرت کنم به کانادا یا کشور های دیگه؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
29 شهریور 1402
پاسخ به  مهشاد مرادی

سلام مهشاد عزیز، شما از روش تحصیلی برای مقطع ارشد با ارائه مدرک زبان آیلتس میتونید اقدام کنید، اما با توجه به شرایط سنی و نداشتن سابقه کاری و همچنین نپذیرفتن این رشته برای ویزای کاری امکان دریافت پیشنهاد شغلی وجود ندارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا فرم زیر را پر بفرمایید مشاوران ما در اولین فرصت با شما ارتباط می گیرند. فرم ارزیابی مهاجرت

آوا ذوقیان
آوا ذوقیان
4 شهریور 1402

سلام وقتتون بخیر. من 23 سال سن دارم با مدرک کارشناسی حسابداری بازرگانی و میخوام برای ویزای کاری اقدام کنم اما نه در این رشته چون متاسفانه علاقه ای بهش ندارم. میخوام در شغل باریستایی یا مربیگری ورزشی اقدام کنم. چه شرایطی رو باید داشته باشم

پارسی کانادا
پارسی کانادا
5 شهریور 1402
پاسخ به  آوا ذوقیان

سلام آوا عزیز، با توجه به شرایط سنی شما امکان دریافت ویزای کارآموزی اوسبیلدونگ آلمان برای شما قابل اقدام است، اما در این خصوص نیاز به مدرک زبان آلمانی دارین، با توجه به این امر در صورت تمایل به دریافت مشاوره تخصصی لطفا فرم زیر را پر بفرمایید مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند. فرم ارزیابی مهاجرت

ماهان
ماهان
21 مرداد 1402

سلام وقت بخیر
من ۲۸ ساله هستم و دیپلم کار و دانش با معدل ۱۳.۹۲ دارم و دلیل پایین بودن معدلم بیماری سرطان بود که درگیرش بودم.
در حال حاضر آیلتس ۶.۵ هم دارم.
میخواستم بدونم شانسی برای ویزای تحصیلی دارم؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
29 مرداد 1402
پاسخ به  ماهان

سلام ماهان عزیز ، متاسفانه معدل شما بسیار پایین است و همچنین گپ تحصیلی بالای هم دارین و امکان دریافت ویزای تحصیلی برای شما وجود ندارد، همچنین داشتن بیماری های خاص منجر به ریجکتی پرونده شما در آزمون مدیکال دیگر کشور ها خواهد شد، تنها در صورت درمان بیماری و داشتن مدرک زبان آلمانی برای ویزای اوسبیلدونگ آلمان و در صورت داشتن سابقه شغلی مناسب برای ویزای جاب افر کانادا امکان اقدام وجود دارد.

حسین ع
حسین ع
14 مرداد 1402

سلام و احترام،من کارشناسی گرافیک مو بهمن ۹۷ گرفتم و الان می‌خوام برای ارشد انیمیشن اپلای کنم،بنطرتون میتونم با این گپ تحصیلی فاند و پذیرش بگیرم؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
17 مرداد 1402
پاسخ به  حسین ع

سلام حسین عزیز، گپ تحصیلی شما باعث ریجکتی پروندتان خواهد شد. و موسسه ما در این خصوص نمیتونه کمکتون کنه. اما براتون آرزوی موفقیت داریم.

سوگند
سوگند
26 تیر 1402

سلام وقت به خیر… برای انتخاب رشته میخواستم ببینم از طریق رشته کامپیوتر با معدل بالا ۱۸‌ میشه با ارسال رزومه بورسیه دانشگاهی در کانادا بشم؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
27 تیر 1402
پاسخ به  سوگند

سلام سوگند عزیز برای دریافت بورسیه نیاز به documents و شرایطی هست که در اطلاعات شما اعلام نشده و در این بخش نمیتونیم شما را راهنمایی دقیقی کنیم. اما بخشی از این شرایط را براتون اعلام میکنیم. نیاز های دریافت بورسیه تحصیلی مانند سن مناسب، داشتن تحصیلات دانشگاهی با نمرات بالا، مقاله های isi، نمره بالای مدرک زبان آیلتس یا pte یا تافل، نداشتن گپ تحصیلی و … است، برای دریافت مشاوره تخصصی لطفا فرم زیر را به صورت کامل پر بفرمایید مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند. فرم ارزیابی مهاجرت

مرضیه عباسی
مرضیه عباسی
17 تیر 1402

باسلام ‌.من ۵۰ سال سن دارم آیا باین سن میشه بورس درمقطع دکترا بگیرم؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
18 تیر 1402
پاسخ به  مرضیه عباسی

خانم عباسی عزیز، سلام متاسفانه شرایط سنی شما مناسب دریافت ویزای تحصیلی و بلاخص دریافت بورسیه نیست،اما در صورت تمایل مشاوران ما میتونند پیشنهاد لاین های دیگری بر اساس شرایط شما ارائه کنند. برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما لطفا فرم زیر را پر بفرمایید.
فرم ارزیابی مهاجرت

شیده
شیده
17 تیر 1402

سلام ۴۲ سال سن دارم و فوق لیسانس کشاورزی دارم.همسرم هم لیسانس نقشه برداری و یک فرزند آیا می توانیم اقدام برای مهاجرت داشته باشیم

پارسی کانادا
پارسی کانادا
17 تیر 1402
پاسخ به  شیده

شیده عزیز سلام، برای راهنمایی تخصصی شما نیاز به اطلاعات بیشتری داریم، لطفا فرم زیر را پر بفرمایید در اولین فرصت جهت راهنمایی شما باهاتون تماس میگیریم. فرم ارزیابی مهاجرت

فاطیما
فاطیما
29 خرداد 1402

سلام وقت بخیر
۳۵ ساله هستم ، ارشد بیوشیمی ، ۱۳ سال در پاتولوژی آزمایشگاه فعالیت میکنم ، می خواستم بدونم برای چه کشورایی میتونم اقدام کنم ، ممنون

پارسی کانادا
پارسی کانادا
29 خرداد 1402
پاسخ به  فاطیما

سلام فاطیما عزیز… در صورت ارائه مدرک زبان آلمانی برای اخذ ویزای کاری این کشور میتونید اقدام کنید. لازم است ارزیابی دقیق‌تری از شرایط شما انجام گیرد. به این منظور، وارد لینک زیر شوید و فرمی که در آن قرار دارد را پر کنید. کارشناسان باتجربه ما به زودی با شما تماس می‌گیرند: فرم ارزیابی مهاجرت

پانیذ احیا
پانیذ احیا
29 خرداد 1402

با سلام من لیسانس رشته مترجمی زبان اینگلیسی از دانشگاه آزاد کرج دارم و دوره های آیلتس رو دارم میگذرونم.۳۵ سالم هست.با توجه به این شرایط میتوانم برای رشته mba اقدام کنم و ویزای تحصیلی بگیرم؟ممنون

پارسی کانادا
پارسی کانادا
29 خرداد 1402
پاسخ به  پانیذ احیا

سلام پانیذ عزیز… برای ویزای تحصیلی گپ تحصیلی تون باید بررسی بشه، اگر قابل توجیه باشه میتونید اقدام کنید. پر کردن فرم زیر، فرصتی در اختیارتان قرار می‌دهد که وضعیت مهاجرتی شما توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی دقیق قرار بگیرد. لطفاً وارد لینک زیر شده و این فرم را پر کنید: فرم ارزیابی مهاجرت

سارا سلطانی راد
سارا سلطانی راد
18 خرداد 1402

سلام وقت بخیر من سارا ۲۰ ساله هستم مجرد / ایا مدرک لیسانس حقوق و مدرک لیساس فزیوتراپیشانس مهاجرت و امکان کار کردن دارم؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
21 خرداد 1402

سارای عزیز سلام برای دریافت ویزای کاری لازم است اطلاع داشته باشین رشته حقوق ایران در دیگر کشورها قابل قبول نیست. اما برای رشته فیزیوتراپیست میتونین برای کشور آلمان لاین اوسبیلدونگ اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتونین فرم زیر را پر بفرمایید مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.فرم ارزیابی مهاجرت

صبا
صبا
13 اردیبهشت 1402

سلام من ۴۴ سالمه لیسانس پرستاری دارم با ۲۱ سال سابقه کار در بیمارستان دوتا فرزند ۱۳ و۱۷ ساله دختر ایا شانسی برای مهاجرت دارم که بتونم با کار کردن در کانادا دخترام بتونن اونجا دانشگاه برن

پارسی کانادا
پارسی کانادا
14 اردیبهشت 1402
پاسخ به  صبا

سلام صبا عزیز….در صورتی که مصصم هستید با توجه به سوابق شغلی خود ویزا کسب کنید ،امکان پذیر نیست . ولیکن با توجه به سن و شرایط فعلی تون میتونیم راه های مطمئن دیگری رو خدمتتون معرفی نماییم و دراین حالت فرزندانتون هم همراه شما هستند.

ماهوت
ماهوت
6 اردیبهشت 1402

سلام وقت بخیر من 37 ساله هستم فوق لیسانس نرم افزار هستم برای مهاجرت به کانادا از چه طریقی میتوانم اقدام کنم

پارسی کانادا
پارسی کانادا
6 اردیبهشت 1402
پاسخ به  ماهوت

سلام ماهوت عزیز…..نیاز هست اطلاعات بیشتر از شما داشته باشیم و شرایط شما ارزیابی شود. پر کردن فرم زیر، فرصتی در اختیارتان قرار می‌دهد که وضعیت مهاجرتی شما توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی دقیق قرار بگیرد. لطفاً وارد لینک زیر شده و این فرم را پر کنید:فرم ارزیابی مهاجرت

آزاده
آزاده
31 فروردین 1402

سلام و وقت بخیر
من ۲۶سالمه،لیسانس روانشناسی…
ارشدم رو بخونم اقدام کنم واسه مهاجرت
یا تلاش کنم واسه پرستاری
یا اشپزی بین الملل
ممنون میشم راهنمایی کنید.

پارسی کانادا
پارسی کانادا
31 فروردین 1402
پاسخ به  آزاده

سلام آزاده عزیز در حال حاضر هیچ کشوری برای رشته روانشناسی ویزای کاری صادر نمیکند. پیشنهاد ما رشته های پرستاری و یا در نهایت آشپزی است، لازم به ذکر است برای دریافت ویزای مدرک زبان هم نیاز دارین. موفق باشین.

لیلا سادات ابطحی
لیلا سادات ابطحی
6 فروردین 1402

سلام وقتتان بخیر لیلا هستم ۴۵ ساله دانشجوی دکترای مشاوره و ۱۵ سال سابقه آموزش و پرورش دارم و ۱۵ سال بیمه و در آشپزی هم مدرک بین الملل دارم آیا شانسی برای مهاجرت به کانادا دارم

پارسی کانادا
پارسی کانادا
7 فروردین 1402

سلام دوست عزیز با شرایط سنی شما تنها لاین قابل اقدام ویزای سرمایه گذاری است در صورت تمایل به دریافت مشاوره تخصصی لطفا فرم زیر را پر بفرمایید مشاوران ما با شما تماس میگیرندفرم ارزیابی مهاجرت

ویدا نادی
ویدا نادی
4 فروردین 1402

سلام وقتتون بخیر ..من لیسانس مامایی دارم و ۱۳ سال سابقه کار دارم امکان پیدا کردن کار در کانادا رو دارم؟؟ نیاز به دادن آزمون هست؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
6 فروردین 1402
پاسخ به  ویدا نادی

سلام ویدا عزیز…..تحصیلات شما برای کشور کانادا جهت اخذ ویزا مقبول نیست ،ولیکن کشورهای حوزه خلیج فارس و المان رو میتونیم به شما پیشنهاد نماییم . برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی جامع شماره تماس شما ثبت شد . منتظر ارتباط با ما باشید .

وحید جباری
وحید جباری
24 اسفند 1401

با سلام، من ۵۲ سالمه کارشناسی ارشد مهندسی مواد دارم از یکی از دانشگاههای خوب تهران، تخصصم آهن و فولاد و حدود ۱۰ سال در بازار تجارت جهانی آهن و فولاد سابقه کار دارم، ضمنا متاهلم دو فرزند ۳ و ۱۳ ساله دارم و همسرم هم کارشناس مهندسی مواد هست. با توجه به این شرایط آیا امکان مهاجرت از طریق اکسپرس انتری برای ما هست؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
25 اسفند 1401
پاسخ به  وحید جباری

سلام وحید عزیز….سن شما مختص اقدام از طریق ویزای سرمایه گذاری میباشد . علی ایها الحال شماره تماس شما جهت مشاوره کامل ثبت شد و در اسرع زمان با شما گفتگوی تلفنی خواهیم داشت .

مرضیه
مرضیه
7 اسفند 1401

سلام وقت بخیر من مدرک کارشناسی معماری در سال 93 دارم و دوتا فرزند 2.5ساله و 6ماهه.4سالم سابقه کار غیرمرتبط با بیمه داشتم از طریق تحصیلی میتونم اقدام کنم؟ و یا بهترین روش برای مهاجرت به کانادا واسه شرایط ما کدوم میتونه باشه؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
7 اسفند 1401
پاسخ به  مرضیه

سلام مرضیه عزیز…اقدام از طریق ویزای تحصیلی ملزم به داشتن شرایط خاصی است و ضمنا با توجه به شرایطی که فرمودید ، روشهای دیگری بهتر است شما اقدام نمایید . شماره تماس شما جهت اخذ مشاوره و راهنمایی جامع ثبت شد . منتظر ارتباط با کارشناسان ما باشید .

الهام
الهام
27 بهمن 1401

سلام من یک خانم ۳۵ ساله هستم .دیپلم ریاضی دارم .تدریس در زمینه ریاضی رو هم برای مقاطع ابتدایی یاددارم
در زمینه خیاطی هم گواهی نامه فنی وحرفه ای دارم .
باتوجه به مطالب فوق در چه زمینهای باتوجهبهعلاقه درزمینه های مهندسی شیمی ومکانیک میتونم تحصیل کنم؟

پارسی کانادا
پارسی کانادا
27 بهمن 1401
پاسخ به  الهام

سلام الهام عزیز….لازمه اقدام از طریق ویزای تحصیلی داشتن حداکثر گپ تحصیلی 5 ساله هست و با توجه به مواردی که فرمودید امکان اقدام از این روش رو نیز ندارید.میتونید با توجه به سوابق خیاطی برای جاب کشور المان به عنوان مثال اقدام بفرمایید .