موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

رشته عکاسی در کانادا

تحصیل در رشته عکاسی در کانادا | رشته عکاسی در مورد جنبه های تاریخی، فلسفی و انتقادی فیلم ها و هنر گرفتن و ویرایش عکس های دیجیتال و آنالوگ به دانشجویان می آموزد. در رشته عکاسی دانشجویان با علوم و روش های مختلف حوزه عکاسی آشنا شده و رشته های مختلف عکاسی شامل صنعتی، تبلیغاتی، علمی، خبری، طبیعت و پرتره را یاد می گیرند. عکاسی چگونگی تاثیر هنر بر زندگی اجتماعی و فرهنگی و همچنین جنبه های تکنیکی دخیل در ایجاد فیلم و عکس را تجزیه و تحلیل می کند.

کسانی که به مطالعه رشته عکاسی می پردازند اغلب در مورد نحوه کار با دوربین برای خلق آثار هنری می آموزند. این دوره به دانشجویان کمک می کند تا شغل های مختلفی از جمله عکس های روزنامه نگاری، عکاسی از رویداد ها یا ایجاد پرتره را دنبال کنند. این دوره عکاسی شما را برای خواسته های زیبایی شناسی و تکنیکی که با کار در استودیو ارائه می شود، آماده می کند. شما به تدریج مهارت هایی را برای رقابت در صنعت عکاسی تجاری فرا می گیرید.

امروزه عکاسی پیشرفت های زیادی کرده است. شاید وجود دوربین های دیجیتالی مختلف باعث شده که بسیاری از افراد بتوانند عکس های خوبی را بیاندازند اما  بین عکاسی سنتی و عکاسی حرفه ای تفاوت زیادی وجود دارد. عکاسی حرفه ای که به آن هنر عکاسی نیز می توان گفت، در دانشگاه ها به صورت تخصصی آموزش داده می شود.

با اتمام دوره عکاسی، شما مهارت هایی را برای فعالیت در زمینه عکاسی فرا می گیرید یا در مشاغل مرتبط مانند تبلیغات، انتشارات، طراحی گرافیک و مدیریت گالری و استودیو مشغول می شوید.

چشم انداز شغلی رشته عکاسی

  •  عکاس تجاری / شرکتی
  •  عکاس پرتره
  •  عکاس رویداد
  •  مدیر استودیو
  • هنرمند تصویری
  • عکاس خبری
  • تکنسین تصویربرداری دیجیتال یا ویرایش عکس
  • عکاس مد
  • عکاس آزاد

تحصیل در کانادا

با تحصیل در کشور کانادا که یکی از قوی ترین اقتصادهای جهان است، از سطح استاندارد بالای زندگی و همچنین تحصیلات عالی در دانشگاه ها و کالج های کانادا بهره مند خواهید شد. بهترین دانشگاه های کانادا دارای مدرک های عالی هستند و مورد استقبال دانشجویان بین المللی قرار گرفته اند.

رشته عکاسی در کانادا
رشته عکاسی در کانادا

تحصیل در رشته عکاسی در کانادا

کانادا مقصد مهاجران زیادی از سرتا سر دنیاست. این کشور از نظر علمی، اقتصادی و استاندارد های زندگی در مرتبه ای قرار دارد که مقصدی ایده آلی برای توریست ها، افراد متخصص و دانشجویان است. کانادا با داشتن برترین دانشگاه ها و کالج های دنیا تمامی نیاز های آموزش و پژوهشی دانشجویان داخلی و خارجی را برآورده می سازند.

تنوع رشته های تحصیلی، رتبه بالای برخی از دانشگاه ها و کالج های کانادا، بورسیه های تحصیلی، کمک هزینه های تحصیلی همه و همه دلایل مهاجرت دانشجویان بین المللی به این کشور است. شرایط پذیرش و هزینه دانشگاه ها بسته به نوع دانشگاه، رشته و عوامل دیگر متفاوت است.

دوره های عکاسی کالج های آنتاریو

دوره های عکاسی در کالج های آنتاریو نه تنها به دانشجویان می آموزد که چگونه عکس های زیبا و متحرک بگیرند، بلکه اینکه چگونه خود را به عنوان فرد حرفه ایی به بازار کار معرفی کنند.

عکاسی دیجیتال خلاق و کاربردی

در این دوره ها دانشجویان تکنیک های نورپردازی، تولید عکس های رنگی، سیاه و سفید و فتوشاپ و همچنین تکنیک های استودیویی و نحوه تولید عکس های با کیفیت بالا را آموزش می بینند. یادگیری مهارت های کسب و کار نیز مورد توجه قرار می گیرد.

عکاسی خبری

فتوژورنالیسم یک دوره منحصر به فرد است که عکاسی را با روزنامه نگاری و نوشتن تلفیق می کند. دانشجویان یاد می گیرند که داستان ها را نه تنها با نوشتن بلکه با عکس هایشان تلفیق کنند. دانشجویان مهارت های گزارشگری و داوری اخبار را فرا می گیرند.

عکاسی هنری

دوره های هنری عکس بر خلاف دیجیتال، روی عکاسی تاریک متمرکز است. آنها همچنین مسائل سیاسی و اجتماعی را که در دهه های گذشته در عکاسی منعکس شده است، بررسی می کنند. دانشجویان برای ساخت نمونه کار به استودیو می روند.

درآمد رشته عکاسی در کانادا

درآمدها در صنعت عکاسی بسته به موقعیت متفاوت خواهد بود. در این حرفه حقوق و دستمزد از 30000 دلار در سال شروع می شود، اما افراد با تجربه درآمد بیشتری دارند. همچنین شما می توانید به صورت آزاد و ساعتی 30 دلار کار کنید.

رشته عکاسی در کانادا
رشته عکاسی در کانادا

هزینه تحصیل رشته عکاسی در کانادا

عکاسی به عنوان یک رسانه هنری در عصر جدید، بر توسعه چشم انداز های هنری تاکید دارد. عکاسی شما را به کشف طیف وسیعی از مسائل و سبک ها تشویق می کند. شما با تکنیک های قدیمی و جدید عکاسی و جنبه های فنی مثل دوربین، اتاق تاریک و تکنیک های دیجیتال آشنا می شوید. بعد از پیشرفت، از توانایی های ادراکی برای ایجاد فرم های جدید استفاده می کنید.

دانشجویان برای شرکت در استودیو های تولید، مجسمه سازی، رسانه های یکپارچه، تمرین های طراحی، چاپ و همچنین نقاشی و ترسیم به منظور پیشبرد ایده ها و مهارت هایی که تکمیل کننده هنر عکاسی است تشویق می شوند.  هزینه دوره های عکاسی در کانادا بسته به کالج یا دانشگاه متفاوت است.

 

هزینه دوره های عکاسی در کالج های کانادا

کالج سنتنیال (Centennial college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 29000 دلار کانادا

کالج فنشاو (Fanshawe college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 28000 دلار کانادا

کالج دورهام (Durham college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 26644 دلار کانادا

کالج نیاگارا (Niagara college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 26700 دلار کانادا

دانشگاه اوکاد (OCAD university)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 111528 دلار کانادا

کالج فلمینگ ( Fleming college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 9950 دلار کانادا

کالج شریدن (Sheridan college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 100900 دلار کانادا

کالج انتاریو (Ontario college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 27300 دلار کانادا

دانشگاه کنکوردیا (Concordia university)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 75131 دلار کانادا

کالج جورجیا(Georgian college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 26680 دلار کانادا

دانشگاه امیلی کار(Emily Carr university)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 66416 دلار کانادا

کالج موهاک(Mohawk college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 30082 دلار کانادا

کالج هلند(Holland college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 8070 دلار کانادا

کالج آلبرتا شمالی(Northern Alberta)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 31256 دلار کانادا

کالج نوا اسکاتیا(Nova Scotia college)

کل هزینه دوره در مقطع کارشناسی 17766 دلار کانادا

ارزیابی بین المللی مدارک شما

موسسه WES کانادا بزرگ ترین مرکز بین المللی برای تایید مدارک شما می باشد. موسسه نامبرده تنها بعضی از مدارک شما را تایید می کند. با ارسال مدارک خود برای ما، از تایید یا عدم تایید آن ها توسط WES کانادا با خبر شوید.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت با داشتن کارشناسان متخصص در زمینه مهاجرت و بیش از 200 پرونده مهاجرتی موفق، آماده مشاوره دادن به شما در زمینه هزینه های زندگی، تحصیل و انتخاب محل سکونت هستند.

همچنین می توانید مطمئن باشید که امور مهاجرتی شما در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. ترجمه مدارک شما، گرفتن وقت سفارت، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، ارتقا و تقویت رزومه توسط موسسه ما انجام می شود. پس اگر قصد مهاجرت به کانادا دارید فرصت را از دست ندهید و با مشاوران ما تماس بگیرید.

دسامبر 31, 2019

قرعه کشی آلبرتا

قرعه کشی آلبرتا

قرعه کشی آلبرتا قرعه کشی آلبرتا | ایالت آلبرتا از متقاضیان بیشتری برای برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری دعوت به عمل آورده است تا برای برنامه نامزدی استانی کانادا به منظور اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنند. برنامه نامزد مهاجرت آلبرتا در مورد قرعه کشی ۱۸ مارس جزئیاتی را منتشر کرده است، در این قرعه […]

بیشتر بخوانید...
ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا ویزای سرمایه گذاری کانادا | کانادا یکی از مهم ترین و بزرگ ترین کشورهای صنعتی دنیا به شمار می رود و به دلیل داشتن برنامه سرمایه گذاری مهم در کبک، امنیت و کیفیت زندگی و مالیات های کم، به مقصدی ایده آل برای مهاجران تبدیل شده است. جالب است بدانید که […]

بیشتر بخوانید...
زندگی در آلبرتا

زندگی در آلبرتا

زندگی در آلبرتا زندگی در آلبرتا کانادا | آلبرتا غربی ترین استان سرسبز کانادا بوده و از دشت های زیبای بسیار زیادی تشکیل شده است. اغلب مردم جهان، استان آلبرتا را با اسم استان انرژی می شناسند. جمعیت این استان هم اکنون بیش از چهار میلیون نفر است و همچنین در حال افزایش می باشد. […]

بیشتر بخوانید...
رشته هنر در کانادا

تحصیل در رشته هنر در کانادا

رشته هنر در کانادا تحصیل در رشته هنر در کانادا | آیا فردی دارای قوه تخیل قوی هستید؟ یا فردی خلاق؟ اگر پاسخ تان به پرسش ها مثبت است پس می توانیم بگوییم که دریافت یک مدرک هنرهای تجسمی، بکار شما می آید و آن چیزی است که موجب خوشحالی تان می شود. شاید برخی […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات