موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا | از سال 2015 تا کنون دولت کانادا برنامه ای بسیار جالب برای جذب نیروی انسانی ماهر و تجربی از طریق روش ویزای اکسپرس اینتری در پیش گرفته است. روش اکسپرس اینتری، برنامه مهاجرتی دو مرحله ای است که امتیاز بندی خاص خود را دارد. افراد واجد شرایط اگر بتوانند امتیاز لازم این برنامه را کسب کنند می توانند از همان ابتدا اقامت دائم کشور کانادا را به خود اختصاص دهند. در برنامه مهاجرتی کارگر ماهر دولت فدرال کانادا، در هر دوره لیست مشاغل مورد نیاز کانادا معرفی شده و متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند با مراجعه به لیست مشاغل مورد نیاز آنها را بررسی کرده و متوجه شوند که آیا شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا را دارند یا خیر؟ کلیه عناوین شغلی در این لیست دسته بندی شده و به دسته های مدیریتی یا صفر، دانشگاهی، مهارتی و فنی، کارگری و مشاغل حد وسط و خاص تقسیم بندی شده اند. دسته های مدیریتی و دانشگاهی و همچنین فنی، شانس بسیار خوبی برای مهاجرت به کانادا دارند اما دسته های دیگر شغلی برای مهاجرینی است که در کشور کانادا حضور دارند. از مهمترین شاخص های امتیاز بندی می توان به مدرک تحصیلی، سن، مدرک زبان، سابقه کار، پیشنهاد شغلی و همچنین میزان انعطاف پذیری در محیط اشاره کرد. این برنامه دو مرحله دارد، در مرحله اول بایستی بتوانید حداقل 67 نمره از 100 امتیاز را کسب کرده تا بتوانید به مرحله ی دوم برنامه مهاجرتی راه یابید. مرحله ی دوم برنامه اکسپرس اینتری 1200 امتیاز دارد و خود به دو قسمت 600 امتیازی تقسیم شده است. فاکتورهای بخش اول شامل شاخص های سن، نوع مدرک، سابقه کار متناسب با لیست مشاغل مورد نیاز کانادا و همچنین مدرک زبان انگلیسی است. مرحله ی دوم ارزیابی نیز مشتمل بر دارا بودن پیشنهاد شغلی، سوابق تحصیلی، دارا بودن خویشاوندان کانادایی، میزان تسلط به زبان انگلیسی و … است. نکته بسیار مهم مرحله ی دوم که بسیار مورد توجه ارزیابان این برنامه می باشد نمره آزمون آیلتس هر فرد و همچنین دارا بودن دعوت نامه ایالتی است که شانس فرد متقاضی برای قبولی در برنامه اکسپرس اینتری و اخذ ویزای کار را افزایش می دهد. شرکت در دوره های آموزشی برای یک شغل جهت پیوستن به بازار کار و جذب شغل ایده ال، ایده ی بسیار خوبی است، اما اگر نتوانید کاری در زمینه مهارت تان بدست بیاورید، تمامی تلاشهای تان بیهوده خواهد شد. اگر می خواهید برای یک شغل حدید در سال جاری برنامه ریزی کنید بهتر است که لیست پر متقاضی ترین شغل های کانادا را مرور کرده و در راستای این نیازمندی های شغلی قدم بردارید. در ادامه به چندین شغل مورد نیاز کانادا و موفق در اکسپرس اینتری که باعث موفقیت شما در برنامه ی اکسپرس اینتری شده و منجر به اخذ ویزای کار کانادا می شود نگاهی می اندازیم. البته گفتنی است که اکثر مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2018 مربوط به صنایع استخراج معدن، درمان و نفت و بهداشت بوده است.خبر خوب اینکه شما حتما نبایستی که مدرک لازم برای انجام کار در این رشته ها را داشته باشید ،فقط کافی است که مهارت لازم و همچنین سابقه کاری مناسبی در هر کدام این رشته ها داشته باشید.

نمایندگی فروش

مطابق با آمار اخیر بخش منابع انسانی مورد نیاز کانادا، کارگزاری فروش ونمایندگی، دومین شغل پر تقاضای کانادا در سال 2018 بوده که بعد از رده شغلی کارگران عمومی است. در این دسته شغلی شرایط رفاهی بسته به پورسانتی است که دریافت می کنید، یعنی هر چه فروش بیشتری داشته باشید درآمد بهتری داشته و شرایط زندگی تان بهتر می شود.

مدیر فروش

شغل مدیریت فروش برای آن دسته از کسانی که مهارت کافی در زمینه فروش دارند، به این زودی ها جز مشاغل بی اهمیت و پرتهدید در کانادا قرار نخواهد گرفت. مدیران فروش به طور کلی در کسب و کارها و رونق شان دارای نقش بسیار مهم و پررنگی هستند. زیرا آنها هم مشتریان قدیم را مدیریت می کنند ، هم همیشه برنامه ای برای جذب مشتریان جدید دارند. کلا به همین دلیل است که داشتن مهارت های ارتباط با مردم و تعاملات اجتماعی، تفکر خلاق و دانش فروش از الزامات مهم فروش محسوب می شود.

مشاور مدیریت کسب و کار

این شغل همچنان با تقاضای بسیار زیادی در کانادا روبرو است چرا که کلیه کسب و کارها نیاز به مشاوره و راهنمایی های تخصصی در مورد چگونگی بیشتر تولید دارند. شما همواره می توانید در رشته های خاص تخصص کسب کنید، در واقع یعنی نیاز به اخذ مدرک مرتبط با رشته انتخابی خود دارید تا در این پست مشغول به کار شوید.

مدیر پروژه مهندسی

به دلیل رونق و افزایش فعالیت در زمینه ساخت و ساز مسکن و پروژه های زیر بنایی در سال 2018 ،شغل مدیران پروژه جز مشاغل پر متقاضی بوده است. با میانگین دستمزد تقریبی 130000 دلار در سال. به علت اینکه اکثر این پروژه های عمرانی به صورت برون سپاری مدیریت می شوند، این شغل یکی از بهترین مشاغل برای افراد با روحیه ی خاص و مستقل است.

مهندس هوافضا

صنایع هوایی کانادا رو به سمت قدیمی شدن است، بنابراین انتظار می رود که صنعت هوا فضا نیز در سال جاری در کانادا روبراه شود. بنابراین مهندسین هوا فضا در سال جاری می تواند جز زمینه های شغلی پر مخاطب در کانادا قرار گیرند لذا اگر مدرک مهندسی هوا فضا دارید، می توانید به راحتی برای ویزای کار کانادا اقدام نمایید.

تحلیلگران کسب و کار

تحلیل گران تجاری، تمامی تخصص و مهارت خود را صرف بهبود روند و بازدهی کسب و کارها می کنند. حقوق اولیه ی این شغل در کانادا در ابتدای ورود و استخدام بیش از 100000 دلار کانادا به طور سالانه است. این شغل نیز یکی از پرتقاضاترین شغل های درخواستی کارفرمایان در کانادا است.

حسابدار

اگر به کار با اعداد و محاسبات علاقه مندید، حسابداری و کارهای مرتبط با آن برای شما بسیار عالی خواهد بود چرا که می توانید در هر شرکتی برای شغل حسابداری در خواست داده و یا به صورت کاملا مستقل عمل نمایید.اگر واجد شرایط حسابداری باشید،می توانید از طریق شغل حسابداری ویزای کار کانادا را اخذ کرده و سالانه بیش از 200000 دلار به جیب بزنید. البته این کار مستلزم تردد در شرکت ها و فروشگاه های نقاط مختلف شهر است.

دستیار اداری

از روزگاری که دستیاران اداری تنها منشیان شرکت محسوب می شدند زمان بسیار زیادی گذشته است. این شغل جز یکی از پر تقاضاتزین شغل های لیست مشاغل کانادا به منظور اخذ ویزای کار کانادا محسوب می شود. این پست شغلی امروزه نه تنها مجموعه ی کارمندان اداری را نظارت می کند بلکه در زمینه فناوری و حسابداری نیز فعالیت دارد.

مدیر پروژه IT

مدیران پروژه های فناوری اطلاعات بر کلیه ی فعالیت های فنی نظارت داشته و معمولا متخصصین فنی دیگر را نیز مدیریت می کنند. شما برای مشغول شدن به این کار در موسسات و شرکت ها به مهارت های فنی و همچنین مدیریت کسب و کار و زمان نیاز دارید. حال که با چندین شغل پر تقاضا در کانادا آشنا شدید اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید و می خواهید از طریق ویزای اکسپرس اینتری، ویزای کار کانادا را دریافت کنید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا با مشاورین زبده و حرفه ای ما در موسسه حقوقی بین المللی دادگستران حق و عدالت تماس بگیرید. تیم مشاورین ما در این موسسه به طور 24 ساعته آماده پاسخگویی به کلیه ی سوالات شما خواهند بود. با ما همراه باشید و با ارایه ی مدارک و رزومه ی خود در اسرع وقت ویزای کار کانادا را دریافت نمایید.

مارس 15, 2020

نویسنده : مرجان زرقام
شغل در کانادا

ایجاد یک میلیون شغل در کانادا در ماه ژوئن

ایجاد یک میلیون شغل در کانادا در ماه ژوئن ایجاد یک میلیون شغل در کانادا در ماه ژوئن | با کنار گذاشته شدن محدودیت هایی که بنابر شرایط بر کانادا حاکم بود انگار که به این کشور انرژی مضاعفی داده شد. تعداد زیادی از کانادایی ها و آن هایی که اقامت دائم این کشور را داشتند […]

بیشتر بخوانید...
تحصیلات عالی در کانادا

تحصیلات عالی در کانادا

تحصیلات عالی در کانادا تحصیلات عالی در کانادا | کشور کانادا از جمله کشور هایی است که دارای دانشگاه های معتبر و سطح بالایی می باشد. برای بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور، کانادا یکی از بهترین گزینه ها شناخته می شود و امروزه بسیاری از جوانان تمایل دارند یا تحصیلات […]

بیشتر بخوانید...
ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا | هر ساله افرادی تصمیم می گیرند که با مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این مسیر قدم بگذارند. اما از آنجایی که ثبت شرکت یک امر حقوقی می باشد، اگر با حقوق کانادا آشنایی نداشته باشید با چالش های بسیاری مواجه خواهید شد. ممکن است […]

بیشتر بخوانید...
مزایای تحصیل در کانادا

مزایای تحصیل در کانادا

مزایای تحصیل در کانادا | کانادا یکی از کشورهایی است که از لحاظ کیفیت آموزشی در سطح بالایی بوده است و همیشه پذیرای دانشجویان از سراسر دنیا بوده است. کانادا به مکانی ایده آل برای تحصیل در آموزش عالی تبدیل شده است که مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی بوده است. بسیاری از دانشگاه […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات