بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

مهاجرت، یکی از راه‌های رسیدن به آرزوها و اهدافی است که اکثر افراد در سر دارند. نه‌ تنها ما ایرانی‌ها، بلکه می‌توان گفت تمام افراد در سراسر جهان به‌ویژه مردم کشورهای جهان سوم، به دلایل مختلفی تصمیم به مهاجرت می‌گیرند.

اما آنچه اهمیت دارد این است که این تصمیم بر چه اساسی اتخاذ می‌شود؟ آیا مهاجرت می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند و شما را به اهدافتان برساند یا خیر؟

آیا مقصدی که انتخاب می‌کنید، بهترین کشور برای زندگی است؟ برای مثال مهاجرت به استرالیا تصمیم عاقلانه ایست یا کشوری اروپایی مانند آلمان؟

 

بهترین کشور برای مهاجرت

بنابراین، این انتخاب باید با فکر و تحقیق انجام شود. فردی که تصمیم به ترک وطن خود می‌گیرید، اگر نتواند به اهدافش برسد، با شکست بزرگی روبه‌رو می‌شود.

مسلماً، هیچ مهاجری نمی‌خواهد چنین اتفاقی را تجربه کند؛ اما بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

قبل از پاسخ به این سؤال باید اول‌ از همه معیارهای خودتان را مشخص کنید. زمانی که بدانید دنبال چه هستید و چرا می‌خواهید از کشور مادری‌تان مهاجرت کنید، راحت‌تر می‌توانید مقصدتان را انتخاب نمایید.

برای این کار، سؤالاتی را در زیر عنوان کردیم، با پاسخ دادن به آن‌ها، سطح توقعات خود از مهاجرت و معیارهای موردنظرتان از کشور مقصد را عمیق‌تر و دقیق‌تر، ارزیابی کنید.

 • اکنون در چه شرایطی قرار دارید؟
 • چرا می‌خواهید مهاجرت کنید؟
 •  از چه شرایط اقتصادی/ اجتماعی/ سیاسی برخوردار هستید؟
 •  فرهنگ شما چگونه است و چه مسائلی برایتان از لحاظ فرهنگی اهمیت بیشتری دارد؟
 •  چقدر می توانید برای زندگی در کشور خارجی هزینه کنید؟
 •  به دنبال چه آزادی هایی‌هستید؟
 •  تا کجا می خواهید از رفاه برخوردار باشید؟
 •  چقدر سرمایه برای هزینه های مهاجرت خود کنار گذاشته اید؟
 • آیا حاضرید با شرایط سخت هم مهاجرت کنید؟
 • آیا برنامه ای برای پس از مهاجرت و شروع زندگی جدید خود دارید؟

درنهایت، با پاسخ به این سؤالات و سوالات مشابه و نگاهی به شرایط کشورهای مختلف متوجه خواهید شد که هدفتان چیست و کدام مکان می‌تواند بهترین کشور برای زندگی شما باشد.

در ادامه با با بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان، برای مهاجرت پرستاران، برای مهاجرت مسلمانان، برای مهاجرت تحصیلی و در نهایت برای پناهندگان آشنا خواهید شد.

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان

کار، یکی از اهداف اصلی برای مهاجرت است. به‌طور کلی می‌توان گفت، بهترین کشور برای کار، آن‌جایی است که ترس از اخراج وجود ندارد، دخل و خرج با هم همخوانی دارند، امنیت شغلی بالاست، درآمد دریافتی کفاف تمام هزینه‌ها زندگی را بدهد، دسترسی به مشاغل و بازار کار راحت باشد و رضایت شغلی و اجتماعی بالایی وجود داشته باشد.

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان

یکی از عمده‌ترین دلایلی که مردمان جهان‌ سومی به دنبال بهترین کشور برای زندگی و صدالبته بهترین کشور برای کار هستند، همین نداشتن رفاه و درجا زدن باوجود تلاش شبانه‌روزی است. چیزی که با زندگی در کشورهای پیشرفته می‌توان به‌راحتی به دست آورد.

ما مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان را تهیه و لیست بهترین کشورها برای کار را مطابق با آن آماده کرده‌ایم. معیارهای ما از این قرار است:

 • تعادل میان کار و زندگی (Work-life balance)
 • حداقل درآمد (Minimum Wage)
 • امنیت شغلی (Job security)
 • نرخ بیکاری (Unemployment Rate)
 • رضایت از زندگی (Life Satisfaction)
 • نسبت هزینه ملک به درآمد (Property price to income ratio)
 • نزدیکی به ایران و سهولت اخذ ویزا

لیست این کشورها را می‌توانید در مطلب بهترین کشورها برای مهاجرت کاری ایرانیان مطالعه کنید.

بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران​

به‌تازگی حرفه پرستاری از پذیرش خوبی میان کشورهای پیشرفته برخوردار شده است. با توجه به شیوع بیماری کرونا و فشار زیاد بر روی بخش های درمانی در کشورهای مختلف، نیاز به پرستاران، دکترها و متخصص های پزشکی بیشتر از قبل شده است.

همین موضوع باعث شده است تا این افراد برای داشتن زندگی بهتر، حقوق بالاتر و شرایط مناسب تر به دنبال بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران باشند. اگر شما نیز در حرفه پرستاری تحصیل کرده اید و در این زمینه سابقه کاری دارید، فهرست زیر می‌تواند به شما در انتخاب بهترین کشور برای زندگی کمک کند.

کشورهای ذکرشده به ترتیب بیشترین نرخ پذیرش، درآمد و مزایا را برای پرستاران فراهم کرده‌اند و می توانند بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان باشند.

بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران

بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران
کانادا آلمان استرالیا انگلستان امارات ایرلند
آمریکا هلند بلژیک قطر نروژ عمان

به‌عنوان‌مثال پرستاری یکی از مشاغل موجود در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا است و تقاضا برای آن همیشه وجود دارد. این دلیل در کنار حقوق بالا، مزایای عالی و شرایط زندگی ایده‌آل آمار مهاجرت پرستاران به کانادا را بیشتر کرده است.

یا حتی، شرایط مهاجرت پرستاران به آلمان به نحوی است که هر پرستار باتجربه‌ای می‌تواند بر اساس میزان تحصیلات و تجربه از حقوق بسیار مناسب، شرایط زندگی ایده آل و خدمات رفاهی بسیار زیاد بهره‌مند شود.

در بین کشورهای اروپایی، دانمارک هم دارای سیستم بهداشت و درمان بسیار قوی است. سطح رفاه و کیفیت زندگی در این کشور هم باعث افزایش مهاجرت نیروهای کادر درمان به این کشور شده است. برای بررسی شرایط مهاجرت به این کشور، مطلب مهاجرت پرستاران به دانمارک را بخوانید.

در بین کشورهای عربی هم 3 کشور امارات، قطر و عمان شرایط بسیار مناسبی برای مهاجرت پرستاران و پزشکان دارند. با توجه به نزدیکی به ایران و شباهت‌های فرهنگی، این 3 کشور گرینه‌های خوبی برای پرستاران ایرانی هستند. در 3 مطلب: مهاجرت پرستاران به امارات، مهاجرت پرستاران به عمان و مهاجرت پرستاران به قطر می‌توانید در این باره بیشتر بخوانید.

به همین دلایل باعث شده تا کانادا و آلمان جز بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان محسوب شود.

بهترین کشور برای مهاجرت مسلمانان

همان‌گونه که می‌دانید به دلیل تبعیض نژادی و فعالیت‌های تروریستی برخی گروهک‌ها در سراسر دنیا، کشورهای پیشرفته از پذیرش مسلمانان امتناع می‌کنند.

همین موضوع باعث شده تا روند مهاجرت مسلمانان به سایر کشورها به‌سختی انجام شود؛ اما بهترین کشور برای مهاجرت مسلمانان کدام است؟ در ادامه فهرستی از بهترین کشورها برای مهاجرت مسلمانان فراهم ‌شده است.

بهترین کشور برای مهاجرت مسلمانان
کانادا استرالیا نیوزلند فرانسه آلمان
یونان بلغارستان بلژیک مجارستان سنگاپور
روسیه آمریکا انگلستان مالزی ترکیه
اسپانیا امارات عربستان

حال، شاید با خود بگویید که چرا این کشورها همیشه پذیرای مسلمانان هستند؟ یکی از دلایل مهم این است که برای این کشورها، شخصیت فرد، مهارت و استعداد او در الویت قرار دارد. به‌عنوان ‌مثال کشور کانادا را می‌توان بهترین کشور برای مسلمان محسوب کرد، چراکه دولت آن به کارآمد بودن مهاجر برای کشورش بیشتر اهمیت می‌دهد تا دین او.

برای کشور های چون آلمان، استرالیا، نیوزلند، فرانسه و … نیز همین دلیل اهمیت دارد. همین دلیل مهم باعث شده تا کشور های گفته شده جز بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان از لحاظ دینی به شمار بیایند. اما در کشورهای عربی مانند دبی یا عربستان به دلیل یکسان بودن دین، درک متقابل بیشتر است.

البته لازم به ذکر است که برای ایرانیانی که قصد مهاجرت دارند و می خواهند در کشوری زندگی کنند که از لحاظ دینی برای آن ها امنیت وجود داشته باشد، ترکیه، آلمان، سنگاپور، مالزی، کانادا، استرلیا و … می توانند گزینه‌های بهتری نسبت به کشورهایی مانند عربستان باشند.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی

با نگاهی به جامعه جوان امروز می‌توان تب مهاجرت تحصیلی به کشوری دیگر را به‌خوبی مشاهده کرد. اگر از هر جوان ایرانی برای آینده تحصیلی خود بپرسید، اکثر با پاسخی چون ” می‌خواهم برای ادامه تحصیل مهاجرت کنم” روبه‌رو می‌شوید.

مقصد اکثر این دانشجویان کانادا، آمریکا، آلمان و یا برخی کشورهای اروپایی دیگر است؛ اما به نظر شما کدام می‌تواند بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی باشد؟

ما بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان را مطابق با دو معیار تهیه کرده‌ایم:

 •  بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی از دیتابیس Project Atlas, 2019
 • بهترین کشورهای برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان با توجه به آمار مهاجرتی و تعداد دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در خارج (Uneso Institute for Statistics, 2020)

و لیست این کشورها را در مطلب بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان قرار داده‌ایم.

اطلاعات بیشتر درباره تحصیل کانادا را می‌توانید در مطالب زیر دنبال کنید:

فرم ارزیابی مهاجرت

بهترین کشور برای پناهندگی

آخرین راه و صدالبته اشتباه‌ترین روش برای مهاجرت به کشوری دیگر، پناهندگی است. به‌طورکلی، کسانی که از این روش اقدام می‌کنند در خوش‌بینانه حالت، دو راه بیشتر پیش روی آن‌ها نیست. یا باید در کمپ‌ها با افراد دیگر در شرایطی فوق‌العاده نامناسب زندگی کنند تا جواب پناهندگی‌شان برسد و یا باید از آن کشور دیپورت شده و به مکان‌های دیگر منتقل شوند.


پارسی کانادا، پناهندگی را توصیه نمی‌کند و هیچ‌گونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی‌‌دهد.

 

کشورهایی که در ادامه مشاهده می‌کنید، بیشترین پذیرش مهاجران پناهنده را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده‌اند.

معمولاً این کشورها اجازه ورود مردم سوریه، افغانستان، سومالی و… را به وطن خود را می‌دهند و برای آن‌ها شرایط قابل‌قبول‌تری فراهم می‌کنند.

کمپ‌های تمیزتر، روند پذیرش سریع‌تر، فراهم کردن امکانات گرمایشی و تهیه خوراک ازجمله امکاناتی است که برای پناهندگان آماده می‌شود.

بهترین کشور برای پناهندگی
آمریکا ترکیه صربستان بنگلادش
کنیا انگلستان یونان آلمان

لازم به ذکر است، کشور های نام برده بیش ترین نرخ پذیرش پناهنده را در دنیا دارند. به عنوان نمونه، کشور هایی چون کنیا و بنگلادش، پناهندگان کشور های مجاور خود را قبول می کنند.

از طرف دیگر، ایرانیان کشور هایی چون ترکیه، یونان و آلمان را برای این روش انتخاب می کنند. توجه داشته باشید، پارسی کانادا پناهندگی را به هیچ مهاجری توصیه نمی کند.

توصیه می شود برای مهاجرت، به جای پناهندگی، از سایر روش های قانونی استفاده کنید.

حالا، با توجه به مطالب فوق، کدام کشور برای مهاجرت بهتر است؟! و کدام مقصد می تواند بهترین کشور برای زندگی شما باشد؟
سوالات متداول:

در مطلب بهترین کشورها برای مهاجرت کاری ایرانیان، لیست بهترین کشورها را ارائه داده‌ایم.
در حال حاضر، کانادا در صدر لیست بهترین کشور برای مهاجرت این حرفه قرار دارد.
از میان 16 کشور مسلمان پذیر،کانادا، بهترین کشور برای مهاجرت مسلمان به حساب می آید. لیست کامل داخل مقاله موجود است.
از جمله بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی می توان به کانادا، استرالیا، آلمان، آمریکا، انگلستان و … اشاره داشت.
در کشورهای استرالیا و لوکزامبورگ حداقل دستمزد نسبت به سایر کشور ها بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

 1. لاله

  سلام ، وقتتون بخیر.
  من ۳۷سالمه، ۲تا لیسانس دارم ، عمران و فیزیک. کار کردم ولی سابقه کار ندارم چون هیچ جا بیمه نبودم که سابقه کار بشه واسم. سطح زبانم ۷هست. ماکزیمم بودجه ای که میتونم تهیه کنم ۴۰۰ تا ۵۰۰میلیونه. میخواستم بدونم بهترین راه مهاجرت به کانادا برای من چیه؟ سریع ترین و کم هزینه ترین راه رو بگین لطفا چون باتوجه به سنم وقت زیادی ندارم. ممنون

  • علیزاده

   لاله عزیز سلام، با توجه به شرایطتون میتونید برای بعضی از پروسه های استانی اقدام کنید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 2. مینا .ک

  سلام . وقتتون بخیر . من ۳۱ سالمه و لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس مدیریت صنعتی دارم . و ۴ سال سابقه حسابداری دارم ک در حال حاضر شاغل در حوزه حسابداری هستم . و سطح زبانمم متوسط هست . برای گرفتن ویزای کاری در زمینه حسابداری باید چه اقداماتی انجام دهم؟

  • علیزاده

   مینا عزیز سلام، شما میتواند از طریق پروسه های نیروی کار متخصص اقدام کنید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 3. ماندانا

  سلام من ۳۷سالمه ارشد بیوتکنولوژی میکروبی دارم معدلم ۱۷/۴۲ همچنین لیسانس کشاورزی هم دارم و سابقه کارمفید دارم همسرم ۵۳سالشه برای اقامت کاری چه کشوری اقدام کنیم بهتره؟ یا از طریق ویزای تحصیلی بریم؟ ارشدم خارج از ایران به زبان انگلیسی درس خوندم که برای دکترا برای مدرک زبان گیر ندهند… مدرک زبانم باطل شده وشاید دوباره باید اقدام کنم ولی اسپانیا یا فرانسه بدون مدرک زبان برای دکترا پذیرش داره.. تمکن مالی هم حدود شش میلیارد است تحصیلی بهتر است یا کاری و یا خرید مسکن ؟ چه کشوری از بقیه برای شرایط ما بهتر است؟

  • علیزاده

   ماندانا عزیز سلام، با توجه به شرایط ذکر شده میتوانید از طریق پروسه های نیروی کار و بیزنسی اقدام کنید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 4. فراهانی

  سلام من فارغ التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی هستم ۲۹سالمه دو دختر زیر هفت سال دارم و زبانم هم تا حدودی خوبه کدوم کشور خوبه به نظرتون؟

  • علیزاده

   دوست عزیزسلام ، با توجه به شرایطتون اغلب کشورهای اتحادیه اروپا و استرالیا را میتوانید اقدام کنید ، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 5. نسیم ملایی

  با سلام. من 30 سال سن دارم و همسرم 29 سال، هر دو دانشجوی دکترای مدیریت بازرگانی هستیم. برای مهاجرت تحصیلی از طریق کارشناسی ارشد میتونیم اقدام کنیم؟ با توجه به سن ما امکان مهاجرت در سن 33 سالگی رو داریم؟ کدوم کشور را پیشنهاد میکنید؟. مدرک زبان آیلتس هم داریم

  • علیزاده

   نسیم عزیز سلام ، از طریق تحصیلی اگر اقدام کنید ممکنه اور کوالیفاید بشه ، اما با توجه به شرایط خوبی که دارید میتوانید از طریق نیروی کار متخصص اقدام کنید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 6. صالح

  سلام من ۵ فرزند دارم خودم فوق لیسانس علوم سیاسی و مهندسی عمران هستم و یک شرکت راه سازی دارم و همسر گرامی نیز در رشته ی روانشناسی و پرستار فوق لیسانس دارند و در یک بهداشت به عنوان پرستار کار میکنند و دو فرزند دوختر با سن های ۱۶ و ۱۰ و یه پسر با سن ۱۲ دارم و خودم هم ۴۱ سال دارم و همسرم ۳۶ سالشه لطفا جواب دهید

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام، شرایط اولیتون برای اقدام مناسب هست اما رزومه شما باید توسط کارشناسان بررسی شود، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان در این خصوص میتوانید از طریق شماره 09935215234 در واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

 7. افسون

  با سلام و وقت بخیر . سلیمی هستم . من چند وقته ذهنم درگیر شده ک کدام کشور بهتر است. من ۲۱ سال سن دارم دانشجوی آرچیتکت(معماری) رو دارم برای کارشناسی میخونم و زبان انگلیسیمم حدودا خوبه ولی دارم کلاس میرم . کار هم میکنم … . چند سال بعد برای کار و مهاجرت کدام کشور برای من بهتر است؟

  “تشکر فراوان بابت راهنمایی هاتون.

  • زینب رضایی

   درود بر شما. شما از سال آخر مقطع کارشناسی میتونید برای کارشناسی ارشد در کشور هایی مثل کانادا استرالیا و آمریکا اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کارشناسان مهاجرتی ما، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و جواب سوالات خود را بگیرید. فرم ارزیابی مهاجرت

 8. مهلا مرادی زاده

  سلام بر شما. من کارمند تامین اجتماعی هستم. 11 سال سابقه کار دارم و بیمه هم بودم. آیلتس 7 دارم و همسرم راننده کامیون هستن و ایشونم 16 سال سابقه کار دارن. زبان ایشونم با نمره 6 هست. برای مهاجرت به کدوم کشور اقدام کنیم که پرونده موفقی داشته باشیم؟

  • مینا نجفی

   سلام دوست عزیز. برای اینکه بتونیم شرایط شما را بررسی کنیم، حتما باید سن، رشته تحصیلی و اطلاعات کامل تری از شما رو بدونم تا بتونم شما را راهنمایی کنم. به همین خاطر لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
   فرم ارزیابی مهاجرت

 9. علی

  سلام و درود
  من در داروخانه کار میکنم. متاهل هستم و به همراه خانومم و دو تا دخترم قصد مهاجرت به ترکیه رو داریم. بودجه ما 1 میلیارد و 200 هست. می تونیم از طریق خرید ملک به ترکیه مهاجرت کنیم؟ کمی زبان ترکی بلدیم ولی مدرک زبان ترکی یا انگلیسی نداریم. میشه راهنمایی کنید.

  • مینا نجفی

   سلام به شما دوست عزیز. ما خدمتی در رابطه با کشور ترکیه نداریم به ولی چنانچه مایل باشید به کشورهای دیگری مثل کانادا، استرالیا، اسپانیا و سایر موارد که در سایت ما موجود است، مهاجرت کنید، باید شرایط شما رو به طور دقیق بدونیم. مثلا فاکتورهایی مثل سن یا میزان تحصیلان، سابقه کاری و … بسیار مهم هستند که در روش مهاجرتی شما موثرند. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
   فرم ارزیابی مهاجرت

 10. السا

  سلام. من 31 سال دارم و همسرم همسن خودم هستن. مدرک زبان نداریم ولی میخوایم اقدام کنیم برای زبان انگلیسی. رشته تحصیلی من کامپیوتر بوده و لیسانس. همسرم هم کارشناسی ارشد معماری دارن در زمینه تاسیسات هم خیلی ماهرن. کدوم کشور برای مهاجرت ما مناسبه و باید از چه روشی اقدام کنیم؟

  • مینا نجفی

   سلام بر شما دوست عزیز و همراه سایت پارسی کانادا. شما می تونید هم برای کانادا و هم استرالیا اقدام کنید. ولی به شرط اینکه تا قبل از 32 سالگی اقدام به مهاجرت نمایید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
   فرم ارزیابی مهاجرت

 11. مریم

  سلام به شما. من علوم سیاسی خوندم و در مسابقات شنای کشوری شرکت کردم و مقام دوم رو دارم. به نقاشی هم علاقه زیادی دارم و با رنگ روغن تابلو میکشم. با این موارد شانسی برای مهاجرت دارم. میتونم از برنامه اسکیلد ورکر کانادا استفاده کنم و به این کشور برم و اقامتش رو بگیرم. نمره زبانم 5.5 هست، متاهل هستم و همسرم نقاش خودرو هستن ولی مدرک زبان ندارن. لطفا راهنمایی کنید که برای مهاجرت به کانادا چه کنیم و اینکه میشه من اقدام کنم و همسرم رو هم با خودم همراه کنم؟

  • مینا نجفی

   سلام به شما دوست گرامی. باید سن شما و همسرتون را بدونیم که بتونیم راهنمایی تون کنیم و رشته علوم سیاسی کاربردی نیست. بابت مقام های ورزشی تون باید رزومه بین المللی داشته باشید و کسب درآمد داشته باشید در 5 سال اخیر از رشته ورزشی تون. با این شرایط می تونید از طریق فدرال اسکیل ورکر اقدام کنید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
   فرم ارزیابی مهاجرت

 12. حسن

  سلام و احترام
  کشور اتریش برای مهاجرت ایرانیان خوبه؟ اتریش بهتر هست یا آلمان. من در زمینه بازاریابی فرآورده های لبنی شاغل هستم. اگر آلمان یا اتریش نشه، ترکیه هم اوکی هست. می تونم با توجه به اینکه 28 سال سن دارم و مجردم اقدام کنم برای مهاجرت؟ چه روشی برای مهاجرت انتخاب کنم و کدوم کشور رو؟

  • مینا نجفی

   سلام دوست عزیز. از نظر مقایسه آلمان و اتریش، قطعا شرایط مهاجرتی اتریش خیلی بهتر است. چون شما 28 ساله هستید، پیشنهاد می کنیم اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید. هم از روش تحصیلی و هم کاری می توانید اقدام کنید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
   فرم ارزیابی مهاجرت

 13. داوودی

  سلااااااااام من میخوام هر طور شده در سال جدید مهاجرت کنم. جای خاصی مد نظرم نیست. هر جایی باشه بهتر از ایرانه. فقط اینکه میخوام بدونم با چه شرایطی می تونم موفق بشم برم آلمان یا کانادا؟ من یه فامیل دور هم توی ونکوور دارم. دایی پدرم هستن. می تونم به واسطه ایشون برم کانادا برای همیشه؟ من 39 سالمه و سه تا بچه هم دارم و میخوام خانوادگی مهاجرت کنیم. راهنمایی کنید ممنون میشم.

  • مینا نجفی

   سلام به شما دوست و همراه سایت پارسی کانادا. بله میتوانید برای کانادا اقدام کنید، اما نه به واسطه ی دایی پدرتون، بلکه با روش های مهاجرتی مرتبط با شرایط تون می تونید مهاجرت کنید. همچنین می تونید همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، پاسخ سوالات خود را بگیرید.

   فرم ارزیابی مهاجرت

 14. بهراد

  سلام؛ من قصد مهاجرت دارم. هر چی فکر کردم به نتیجه نرسیدم که کدوم کشور رو به عنوان مقصد مهاجرتی خودم انتخاب کنم. من 21 سالمه، از نظر مالی مشکلی ندارم. دانشجوی شیمی هستم و نمره آیلتس من 6 هست. دوستانم میگن سوئد گزینه خوبی برای ایرانی ها هست. میشه راهنماییم کنید که میتونم به کدوم کشورها مهاجر کنم با این شرایط؟

  • مینا نجفی

   با سلام به شما دوست گرامی. برای ویزای کوآپ کانادا عالی هست شرایطتتون. همچنین می تونید برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
   فرم ارزیابی مهاجرت

 15. صالحه

  درود . سوالی ذهنم رو مشغول کرده و اون هم اینه که میشه از طریق پناهندگی به کشور استرالیا برم و اونجا به سفارت برم و درخواست بدم که بتونم در استرالیا بمونم؟

  • مینا نجفی

   سلام به شما دوست عزیز. خیر – ما کاملا قانونی عمل می کنیم و اطلاعی نداریم از این نوع ویزا.

 16. مطهره

  سلام، من 38 سالمه و خانه دار هستم. 6 ماه به عنوان پرستار کودک سابقه کار دارم. میتونم با برنامه مهاجرت پرستاران خانگی به کانادا مهاجرت کنم؟ آیلتس هم تازه دارم دوره اش رو میرم. باید چه نمره ای بیارم تا بتونم مهاجرت کنم؟ چه کشوری رو پیشنهاد می کنید که برای مهاجرت انتخاب کنم؟

  • مینا نجفی

   سلام با توجه به رشتتون دانمارک برای شما عالی هست اما برای برنامه های کانادا باید شرایط تون بررسی بشه، لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
   فرم ارزیابی مهاجرت

 17. سوسن

  سلام و عرض ادب
  من رشتم برق هست و تخصص در زمینه الکترونیک دارم. رشتم مهندسی برق قدرت بوده. 4 سال سابقه کار دارم و نمره آیلتس من 6.5 هست. می خواستم بدونم کدوم کشور برای مهاجرت من بهتره؟

  • مینا نجفی

   سلام بر شما دوست گرامی
   قطعا در برنامه های استانی کانادا بسیار عالی میتونید به اقامت برسید. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره رایگان، همین حالا فرم ارزیابی مهاجرت را در سایت ما پر کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
   فرم ارزیابی مهاجرت

 18. نجمه

  پس راسته که کانادا بهترین کشور برای مهاجرت. انشالله که ما هم بتونیم بریم

  • زهرا شاهی

   درود بر شما . بله دقیقا. ما هم برای شما چنین آرزویی داریم. شما می تونید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی شانس خود برای مهاجرت را امتحان کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید.
   فرم ارزیابی مهاجرت

 19. محسن طباطبایی

  یه سری سوال نوشتید توی متنتون که من بر اساس اونها سوالم می پرشم و بهم بگید که برای شرایط من بهترین کشور برای مهاجرت کدومه. من الان 32 سالمه ارشد مکانیک دانشگاه آزاد تهران دارم، می خوام واسه آینده خوب و شغل پردرآمد از این کشور برم چون واقعااااااا خسته شدم از اینکه هر چی دوویدم به جای نرسیدم- سابقه کار دارم – شرایط اقتصادیم زیاد اوکی نیست ولی میتونم ماشین بفروشم ویه کارایی انجام بدم واسه پول- حاضرم شرایط سخت هم داشته باشیم ولی تهش یه نتیجه ای داشته باشه- در اصل میخاممم کار خوبی داشته باشم. حالا نظر شما چیه چی کار کنم ؟

  • پریسا انصاری پور

   درود بر شما
   با توجه به چیزی که توضیح دادین مدرک تحصیلی تون ارشد و اینکه سابقه کار هم دارید، اما آیا سابقه کار مرتبط دارید؟ دانش زبانی تون چی؟ و اینکه با توجه به کارهایی که فرمودین میشه انجام بدید، در نهایت فکر می کنید نقدینگی تون چقدره؟ با فرض بر اینکه دانش زبانی تون خوبه و بقیه فاکتورها رو هم دارا هستید، میشه گفت که از طریق سیستم اکسپرس اینتری می تونید اقدام کنید. برای اینکه جواب قطعی داده بشه به اطلاعات زیادی نیازه، لطفا فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید تا از مشاوره رایگان ما در این زمینه بهره مند بشید.فرم ارزیابی مهاجرت

تا چند لحظه ی دیگر یک کد تایید برای شما ارسال می گردد . لطفا در فیلد زیر قرار دهید.

در حال ارسال اطلاعات لطفا چند لحظه منتظر بمانید