موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

مهاجرت سریع به کانادا

مهاجرت سریع به کانادا | مهاجرت یکی از راه هایی است که افراد از طریق آن به دنبال رسیدن به شرایط زندگی و کار بهتر هستند. حالا در این میان بعضی ها بیشتر از بقیه برای این کار عجله دارند و البته برای خودشان دلایل قانع کننده ای هم دارند. اگر شما هم می خواهید بدانید، چطور می شود در کمترین زمان خودمان را به کانادا برسانیم و ویزای اقامتی این کشور امن و بی حاشیه را دریافت کنیم، تا انتها همراه ما، کارشناسان پارسی کانادا باشید…

کشور کانادا به دلایل زیادی در سال های اخیر مورد توجه مهاجرین زیادی از سراسر جهان به خصوص ایرانی ها قرار گرفته است. از آنجایی که این کشور پهناور به نسبت وسعت جغرافیایی اش، از جمعیت بسیار کمی برخوردار است، همواره با آغوشی باز پذیرای مهاجرین بوده است و برنامه های مختلفی برای آن ها در نظر گرفته است. از همین روی به طور کلی مهاجرت به کشور کانادا به نسبت دیگر کشور ها و خصوصا کشور های اروپایی راحت تر و سریع تر است. اما به هر حال برای استفاده از هر کدام از روش های مهاجرت به کانادا، باید شرایط خاصی داشته باشید. در ادامه می خواهیم این روش ها را بررسی کنیم، در نهایت تصمیم با شما و البته مشاور مهاجرتی تان است که کدام روش، مناسب تان است.

مهاجرت سریع به کانادا
مهاجرت سریع به کانادا

روش های مهاجرت به کانادا

برای اینکه بتوانید خیلی سریع تر اقامت کشور کانادا را بگیرید، می توانید از یکی از روش هایی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم استفاده کنید. اما باز هم یادتان باشد، اخذ اقامت کانادا، امری نیست که یک شبه به دست آید و لازم است که کمی صبور باشید. برای مهاجرت سریع به کانادا می توانید از روش های مختلف کار، تحصیل، سرمایه گذاری و … استفاده کنید. بیایید ببینیم هر کدام از این روش ها چه ویژگی هایی دارند و چطور می توانند به شما در مهاجرت سریع به کانادا کمک کنند.

راه اندازی کسب و کار یا سرمایه گذاری در کانادا

یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا این است که با جیب پر پول به این کشور مهاجرت کنید و سرمایه های مالی خود را در زمینه راه اندازی کسب و کار های تازه و یا سرمایه گذاری در کشور کانادا صرف کنید. این روش یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا می باشد چرا که این کشور اهمیت زیادی به راه اندازی کسب و کار های نو، استارتاپ ها و به طور کلی سرمایه گذاری می دهد و همه تلاشش این است که از طریق جذب سرمایه های خارجی ضمن اعطا اقامت کشور کانادا به سرمایه گذاران، به رشد اقتصادی کشور خود نیز کمک کند.

به عنوان کارگر ماهر در کانادا مشغول کار شوید

اگر می خواهید یک مهاجرت سریع به کانادا داشته باشید، بهترین کار این است که از طریق برنامه skilled worker یا همان برنامه کارگران ماهر به این کشور مهاجرت کنید. در این روش باید برای جذب سه هزار نفری این برنامه قبول شوید. دولت کانادا هر ساله سه هزار نفر را بر اساس مهارت ها و توانایی های شان می پذیرد. اما یادتان باشد این برنامه مهاجرتی برای آن افرادی مناسب است که تجربه و تخصص بالایی در کارشان داشته باشند.

اگر جز هنرمندان خاص باشید، حتی می توانید بدون نیاز به ویزا نیز به این کشور سفر کنید و اقامت خود را بگیرید. دولت کانادا اهمیت بسیار زیادی به تخصص ها و مهارت های حرفه ای و خاص می دهد و راه را برای پیشرفت این افراد باز گذاشته است. بنابراین این روش برای مهاجرت سریع به کانادا، تنها در صورتی به کار تان می آید که تجربه و تخصص بالایی در حرفه خود داشته باشید. اما اگر نه سرمایه زیاد داشتید و نه تخصص، مهارت و تجربه آن چنانی، تکلیف چیست؟

مهاجرت سریع به کانادا
مهاجرت سریع به کانادا

ما کارشناسان پارسی کانادا چند روش دیگر را برای شما ارزیابی کرده ایم که از طریق آن ها می توانید، یک مهاجرت سریع به کانادا داشته باشید. اما این روش ها چه هستند؟

روش هایی برای مهاجرت سریع به کانادا

در صورت داشتن شرایط خاص می توانید برای هر یک از روش های زیر اقدام کنید و اقامت کشور کانادا را دریافت کنید:

تفاهم نامه تجاری

یکی از روش هایی که کشور کانادا برای مهاجرت سریع به کانادا ارائه کرده است، استفاده از تفاهم نامه های تجاری است و یکی از معروف ترین این تفاهم نامه ها، نفتا می باشد. به کمک این تفاهم نامه می توانید از یک سری معافیت های تجاری برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید. مشکلی که در این روش وجود دارد، این است که تنها اگر شهروند این کشور ها باشید، می توانید از این امتیاز استفاده کنید: شیلی، کاستاریکا، کلمبیا، اسلند، اسرائیل، اردن، مکزیک، نروژ، پاناما، سوئیس و امریکا. در واقع اگر شما در این کشور ها اقامت داشته باشید و یا در یک شرکت و سازمانی کار کنید که شعبه ای در کانادا داشته باشد، این امکان برای شما وجود دارد که به عنوان یک انتقال درون سازمانی به شرکت کانادایی رفته و با کار در آن سازمان و شرکت، اقامت کانادا را نیز دریافت کنید.

در این روش شما باید ویزای نفتا بگیرید. اما امیدواریم که درآینده کشور های بیشتری به این لیست اضافه شوند و این امکان برای ایرانی ها نیز فراهم شود. اگر بتوانید چند سالی را در کشور کانادا کار کنید، این احتمال نیز وجود دارد تا بتوانید از برنامه مهاجرتی تجربه کانادایی استفاده کنید این روش که CEC نام دارد یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا نیز می باشد، که البته نیازمند یک سابقه کاری کافی در کانادا است.

پیشنهاد کاری دریافت کنید

اگر کارگر نیمه ماهر و یا ماهر هستید و درواقع تحصیلات دانشگاهی دارید، یکی از ساده ترین و راحت ترین روش مهاجرت سریع به کانادا، استفاده از مجوز کار می باشد. البته این روش هم شرایط خاص خودش را دارد. برای اینکه بتوانید مجوز کار در کانادا را همان Job Offer را دریافت کنید، در وهله اول باید یک کارفرمای کانادایی پیدا کنید. کارفرمای کانادایی باید شهروند کانادا باشد و یا اقامت دائم این کشور را داشته باشد تا بتواند به شما پیشنهاد کار دهد.

مهاجرت سریع به کانادا
مهاجرت سریع به کانادا

علاوه بر این این کارفرما باید بتواند سازمان منابع انسانی کانادا را برای استخدام نیروی کار خارجی متقاعد کند. به هر حال اولویت اول استخدام در کشور کانادا با شهروندان کانادایی است. به همین دلیل این روش ساده و راحت کمی به خاطر این موضوع پیچیده شده است. شاید اگر در کشور کانادا روابطی داشته باشید، این روش بهترین روش برای مهاجرت سریع به کانادا باشد. در غیر این صورت پیدا کردن کارفرمای کانادایی برای شما ممکن است کمی سخت باشد.

ازدواج و حمایت همسر

یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا، ازدواج با یک کانادایی است. اما فکر نکنید موضوع به همین راحتی هاست. از آنجایی افراد زیادی با ازدواج های صوری قصد فریب اداره مهاجرت کانادا را داشتند، امروز این روش یکی از سخت ترین روش ها شده است چرا که سخت گیری های اداره مهاجرت کانادا در خصوص این موضوع بیشتر شده است. توصیه کارشناسان پارسی کانادا به شما این است که تنها اگر واقعا عاشق همسر کانادایی خود هستید، از این روش استفاده کنید تا گرفتار مشکلات آتی آن نشوید. به هر حال در این روش رابطه شما دو سال زیر نظر خواهد بود و بعد از آن بر سر اعطای اقامت دائم کشور کانادا برای شما تصمیم گیری می شود.

یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا، استفاده از تجربه بین المللی کانادا یا IEC است. این روش یکی ازبهترین روش ها و سریع ترین روش ها برای مهاجرت به کانادا است. چرا که در آن نیازی به پیشنهاد کار ندارید و تنها اگر بین 18 تا 35 سال سن داشته باشید می توانید با مجوز کار به کانادا بروید. اما مشکل اینجاست که باید شهروند یکی از این کشور ها باشید: استرالیا، بلژیک، اتریش، چک، دانمارک، شیلی، کاستاریکا، استونی، کرواسی، آلمان، فرانسه، کره جنوبی، ایتالیا، ایرلند، نیوزلند، هنگ کنگ، لهستان، اسپانیا، انگلیس و چند کشور دیگر که متاسفانه ایران جزء آن ها نیست.


 


در کانادا تحصیل کنید و اقامت بگیرید

در یک کلام بگوییم اگر مشکل مالی ندارید، تحصیل در این کشور یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا است. خیلی راحت می توانید با پذیرش در یکی از دانشگاه های کانادا، امکان تحصیل در این کشور پیشرفته و توسعه یافته را برای خود فراهم کنید. برنامه های تحصیلی در این کشور، بسیار متنوع هستند و تقریبا برای تمامی افراد در تمامی رشته ها، شانس تحصیل در کانادا وجود دارد. اما بهترین کار این است که قبل از هر اقدامی به خوبی درباره دانشگاه، شهر محل اقامت و شرایط تحصیل در کانادا تحقیق کنید.

اگر بتوانید به کمک این روش، اقامت موقت کانادا را به دست آورید، بعد از فارغ التحصیلی هم می توانید برای مدت یک سال در کانادا اقامت داشته باشید و به دنبال کار باشید تا نهایت با اخذ پیشنهاد شغلی نوع ویزای خود را از ویزای تحصیلی به کاری تغییر دهید. توصیه پارسی کانادا به شما این است که قبل از انتخاب هر روشی برای مهاجرت به کانادا، با مشاورین و وکلای مهاجرتی خبره و حرفه ای مشورت کنید تا آن ها با بررسی شرایط خاص شما، بهترین روش را به شما پیشنهاد دهند. در صورتی که درباره مهاجرت سریع به کانادا، سوالی دارید از طریق همین صفحه و باکس گفت و گو با مشاورین پارسی کانادا در ارتباط باشید.

سپتامبر 13, 2020

اسپانسرشیپ ازدواج

اسپانسرشیپ ازدواج

اسپانسرشیپ ازدواج اسپانسرشیپ ازدواج | این پست به شما کمک میکنه با اصطلاح “اسپانسرشیپ ازدواج” به طور کامل آشنا بشین؛ درسته که شرایط خیلی ویژه و سختی برای استفاده از این قانون وجود داره، ولی همیشه دونستن، از ندونستن بهتره. شما دوست دارین اونی باشین که دعوت میکنه یا اونی که دعوت میشه؟!

بیشتر بخوانید...
سیستم مالیات بر درآمد کانادا

سیستم مالیات بر درآمد کانادا چگونه است؟

سیستم مالیات بر درآمد کانادا چگونه است؟ سیستم مالیات بر درآمد کانادا چگونه است؟ | کانادا، سرزمینی که این روز ها متقاضیان زیادی برای مهاجرت دارد. از سراسر جهان افراد زیادی به دنبال اخذ ویزای کار و تحصیل در این کشور می باشند و با هدف دست یابی به یک زندگی مرفه و داشتن شغل […]

بیشتر بخوانید...
انواع بورسیه تحصیلی در کانادا

انواع بورسیه تحصیلی در کانادا

بورسیه تحصیلی در کانادا انواع بورسیه تحصیلی در کانادا | جالب است بدانید که بیشتر دانشگاه‌های کانادا از جمله دانشگاه‌های برتر دنیا به حساب آمده و دارای بودجه دولتی هستند، این بدین معنی است که این دانشگاه ها در عین ارائه خدمات آموزشی باکیفیت و عالی و کم بودن هزینه‌های تحصیلی‌ به نسبت برخی از […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات