موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

مهاجرت رایگان به آلمان!

مهاجرت رایگان به آلمان! | کشور آلمان با ۸۲ میلیون نفر جمعیت، با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان، کشوری پیشرفته و صنعتی است که یک سوم مساحت آن را بیشه ها و جنگل تشکیل می دهند. این کشور عضو اتحادیه اروپا بوده و هفتمین کشور بزرگ اروپایی محسوب می شود. فاصله ی جغرافیایی ایران تا کشور آلمان از مرکز تهران تا برلین مسافتی حدود 35236 است و مدت زمان پرواز از تهران تا برلین حدود ۴ ساعت و ۴۵ دقیقه است. زبان رسمی این کشور آلمانی بوده و پایتختش برلین است.

مهاجرت رایگان به آلمان!
مهاجرت رایگان به آلمان!

کشور آلمان از سمت شمال با دانمارک، دریای بالتیک و دریای شمال، از سمت شرق با جمهوری چک و لهستان، از سمت جنوب با سوئیس و اتریش و از سمت غرب با بلژیک لوکزامبورگ فرانسه و هلند مرز مشترک دارد. نظام سیاسی این کشور به صورت فدرال دموکراتیک بوده و ۱۶ ایالت مجزا دارد که در بعضی موارد عملکرد این ایالت ها به صورت کاملا مستقل است. شهر برلین بزرگترین شهر از لحاظ مساحت و جمعیت در کشور آلمان و در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا رتبه دوم را دارد. برلین جز شهرهای ایالتی آلمان محسوب می شود.

کشور آلمان به لحاظ موقعیت جغرافیایی در مرکز قاره اروپا قرار دارد. این کشور به آبهای آزاد از طریق دریای بالتیک و دریای شمال دسترسی دارد و طولانی ترین رودهای آلمان آلب راین و دانوب در این کشور قرار دارند. آب و هوای آلمان معتدل بوده و بادهای غربی در این کشور زیبا می وزد. زبان رسمی مردم این کشور آلمانی بوده و حدود ۹۵ درصد آلمانی ها به زبان آلمانی صحبت می کنند. البته دو نوع زبان آلمانی در این کشور وجود دارد که آلمانی رسمی و آلمانی غیر رسمی است. زبان تلویزیون های آلمان و زبانی که به مهاجرین آموزش داده می شود، کاملا رسمی بوده و زبانی که مردم شهر با آن صحبت می کنند، زبان غیر رسمی آلمانی میباشد. در واقع مردمان جنوب آلمان به زبان غیر رسمی و مردمان شمال آلمان به زبان رسمی صحبت می کنند.

مهاجرت رایگان به آلمان!
مهاجرت رایگان به آلمان!

اقتصاد آلمان

کشور آلمان به لحاظ سرمایه و منابع عظیم مالی، سطح پایین فساد اقتصادی و اجتماعی، وجود نیروهای کار زبده و متخصص در بازار اقتصادی و اجتماعی و همچنین سطح بالای خلاقیت و نوآوری در دنیای صنعت و اقتصادی یکه تاز است. اقتصاد آلمان بزرگ‌ترین اقتصاد ملی اروپا بوده و همچنین جزء چهار کشور تولید کننده بزرگ در سال ۲۰۱۷ در دنیا شناخته شده است. این کشور به لحاظ قدرتی که دارد در اتحادیه اروپا تعیین کننده قوانین بوده و جالب است بدانید که مدافع اقتصادی و سیاسی کل کشورهای اتحادیه اروپا است. از اول ژانویه سال ۲۰۰۲، پول رسمی این کشور تبدیل به یورو شده و از آن پس کلیه معاملات تجاری با یورو انجام میشود. ۳۷ شرکت بزرگ و جهانی معتبر در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا در کشور آلمان قرار دارند، از برند های معروف شرکت های آلمان می توان به شرکت آدیداس، مرسدس بنز، پورشه، فولکس واگن و بی ام و … اشاره کرد.

هزینه مهاجرت به آلمان

آلمان یکی از معدود کشورهایی است که هزینه مهاجرت به آن و سفر، بسیار کمتر از سایر کشورهاست. اگر هزینه های مهاجرت به کانادا و مهاجرت به آلمان را در نظر بگیریم قطعاً متوجه خواهیم شد که تفاوت بین آنها بسیار زیاد است. به همین دلیل است که این روزها کشور آلمان مقصد بسیاری از افرادی است که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند. شرایط مالی و هزینه ی مهاجرت، این روز ها یکی از مشکلات اصلی در تصمیم گیری های مهم زندگی است به ویژه برای مهاجرت به یک کشور دیگر. برای مهاجرت به کشورهای دیگر، یکی از ضروری ترین مسائلی که باید مد نظر گرفته شود، هزینه ی مهاجرت و میزان درآمد فرد متقاضی است که کمک بزرگی به رفع چالش‌های پیش روی یک مهاجر میکند. بسته به انگیزه ای که برای مهاجرت به آلمان در نظر دارید، بایستی هزینه های مختلفی را متقبل شوید. روش های زیادی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد اما روش های کم هزینه تر اما زمان برتری وجود دارد که یکی از آنها عبارتست از :

اخذ ویزای تحصیلی آلمان و یا ویزای کاری آلمان، البته مدت زمان به فرجام رسیدن و بررسی پرونده ی مهاجرتی در این پروسه زمانی معادل ۲۱ ماه کاری است. اما مهمترین نکته در انتخاب روشهای مناسب مهاجرتی به آلمان، داشتن یک مشاور زبده مهاجرتی است. اگر به تنهایی و بدون مشاوره تخصصی در امور مربوط به مهاجرت، اقدام به مهاجرت به آلمان کنید، قطعاً با مشکلات زیادی درگیر خواهید شد، چرا که بدون اطلاع کافی از قوانین و مقررات مهاجرت و همچنین روش های مناسب مهاجرتی، احتمال ریجکت کردن خود را افزایش داده‌اید، پس هنگام انتخاب روش مهاجرتی مناسب به کشور آلمان، با آگاهی کافی از انواع روش های مهاجرتی به آلمان و قانون و مقررات این کشور و همچنین با در نظر گرفتن شرایط مالی و اقتصادی و انگیزه ی اصلی خود، به راحتی توانید بهترین و کم هزینه ترین روش مهاجرتی را اتخاذ کنید.

مهاجرت رایگان به آلمان!
مهاجرت رایگان به آلمان!

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

یکی از روش های اخذ اقامت آلمان، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی است و به راحتی قابل پیگیری است. هزینه تحصیل در کشورهای مانند استرالیا آمریکا انگلستان به مراتب بیشتر از کشورهایی مانند آلمان است. در کشور آلمان، دانشگاه‌ها تمامی خدمات آموزشی خود را به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار می دهند، البته دانشگاه های آلمان به دو دسته خصوصی و دولتی تقسیم می‌شوند که دانشگاه های دولتی تمامی خدمات آموزشی خود را به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار داده و دانشگاههای خصوصی شهریه معادل با ۱۱ تا ۲۰ هزار یورو سالانه از دانشجویان دریافت می کند. هزینه تحصیل در کلیه دانشگاه های آلمان، بسته به مقطع تحصیلی و همچنین رشته تحصیلی ماهیانه حدود 500 تا 800 یورو به اضافه ی هزینه های زندگی، حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ یورو متغیر است.

البته برای تحصیل در دانشگاه های آلمان، امکان اخذ بورسیه تحصیلی نیز وجود دارد که طبق شرایط خاصی انجام می‌شود، متقاضی بایستی ثابت کند که توان پرداخت هزینه های زندگی در آلمان را دارد، در نتیجه بایستی مبلغی حدود 8 تا 9 هزار یورو در حساب بانکی خود داشته باشد تا استطاعت مالی اش را نشان دهد. دانشجویان دانشگاه دانشجویان در کشور آلمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند به صورت پاره وقت برای کارشناسی حدود ۱۰ ساعت و برای دکترا حدود ۲۰ ساعت در هفته کار کنند و تا حدی هزینه‌های زندگی خود را پوشش دهند.

هزینه ی مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار

کشور آلمان به منظور جذب نیروی متخصص و ماهر، امکانات زیادی را برای متقاضیان ویزای کار در نظر گرفته است، نیروهای متخصص می‌توانند از طریق پیشنهاد شغلی، بلوکارت و یا ویزای جستجوی کار وارد کشور آلمان شده و در این کشور کار و زندگی کنند، اگر از طریق ویزای جاب سیکر یا جستجوی کار به این کشور وارد شوید، بایستی بتوانید با پیدا کردن شغل مناسب کلیه هزینه های زندگی خود را پوشش داده و تمکن مالی داشته باشید.

در این مسیر و همچنین انتخاب بهترین روش مهاجرتی، تیم مشاورین متخصص مهاجرتی موسسه مهاجرتی پارسی کانادا، می توانند کلیه ی اطلاعات مربوط به امور مهاجرت به آلمان را در اختیار شما قرار داده و همچنین بهترین روش مهاجرتی را بسته به شرایط مالی و زندگی تان برای شما انتخاب کنند. پس با موسسه مهاجرتی پارسی کانادا همراه باشید و بهترین روش و کم هزینه ترین روش مهاجرت به آلمان را انتخاب کرده و احتمال مردود شدن و ریجکتی پرونده ی مهاجرتی خود را به صفر برسانید.

جولای 29, 2020

نویسنده : مرجان زرقام
آب و هوای آلمان

اطلاعاتی درباره آب و هوای آلمان، کشور چهار فصل قاره اروپا

آب و هوای آلمان اطلاعاتی درباره آب و هوای آلمان، کشور چهار فصل قاره اروپا | آلمان در میان کشورهای بزرگ قاره اروپا، رتبه هفتم را دارد. این کشور که در همجواری رشته کوه های آلپ، دشت اروپای شمالی و دریای بالتیک قرار گرفته، دارای آب و هوایی متنوع از شمال تا جنوب است. اگر […]

بیشتر بخوانید...
ویزای جستجوی کار آلمان

شرایط دریافت ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟

شرایط دریافت ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟ | کشور آلمان یا همان (Deutschland) به زبان آلمانی، کشوری در قاره اروپاست که پایتخت آن برلین می باشد. این کشور اروپایی اقتصاد قدرتمند و بازار کار رو به رشد و پر رونقی دارد. به همین دلیل افرادی که واجد شرایط باشند و یا کارگرانی که به دنبال […]

بیشتر بخوانید...
بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان کدام است؟

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان کدام است؟

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان کدام است؟ بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان کدام است؟ | داشتن یک شغل خوب و مناسب با درآمد کافی معمولا، از خواسته های مهم و ضروری اغلب ماست. خواسته و نیاز درونی که در عین بدیهی بودن، در خیلی از کشورهای جهان تبدیل به یک رویا و آرزوست. […]

بیشتر بخوانید...
زندگی در آلمان

مزایا و معایب زندگی در آلمان که در مهاجرت شما تاثیر گذارند

مزایا و معایب زندگی در آلمان که در مهاجرت شما تاثیر گذارند | مزایا و معایب متعددی برای زندگی در خارج از کشور وجود دارد و مسلما آلمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. با خواندن این مقاله که کارشناسان موسسه مهاجرتی پارسی کانادا آماده کرده اند، می توانید به برخی از مزایا و معایب […]

بیشتر بخوانید...
‫4 دیدگاه در “مهاجرت رایگان به آلمان!
 1. مسعودگفته

  3 ماه پیش

  آلمان رو خیلیا می گن برای مهاجرت خوبه، اما می خواستم بدونم که آیا اشباع نشده از میزان مهاجر و همچنان مهاجر پذیره؟

  1. پریسا انصاری پورگفته

   3 ماه پیش

   درود بر شما دوست عزیز به منظور کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیه کلمه ویزا را به شماره 30006016 ارسال کنید و منتظر تماس مشاوران ما باشید. کارشناسان و مشاوران مهاجرتی ما در این مسیر به شما کمک می کنند که پاسخ تمامی سوالات خود را گرفته و جای ابهامی باقی نماند.

 2. کیارشگفته

  3 ماه پیش

  از نظر هزینه مهاجرت، آلمان ارزان تر هست یا اتریش؟

  1. پریسا انصاری پورگفته

   3 ماه پیش

   درود بر شما اگر بخواهیم آلمان را با کشورهای اسکاندیناوی، فرانسه و سوئیس مقایسه کنیم، هزینه های زندگی بسیار پایین تر است. قیمت ها در شهرهای مختلف متفاوت هستند. مثلا برای زندگی در شهرهایی مانند مونیخ یا دردسن هزینه ها بالاتر است و در شهر های دانشجویی هزینه ها پایین تر ولی به یاد داشته باشید که در آلمان بین درامد و هزینه های زندگی تناسب وجود دارد. در کل اگر بخواهیم هزینههای زندگی در اتریش وآلمان با هم مقایسه کنیم باید بگوییم که اتریش کشوری نسبتا گران برای زندگی است. شهرهای بزرگ مانند وین گرانتر از شهرهای کوچک تر شرقی هستند ولی بازهم زندگی دروین ارزانت تر از پاریس، کپنهاگ، لندن، لوکزامبورگ و استکهلم است. برای کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست کلمه ویزا را به شماره 30006016 ارسال کنید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

ارسال نظرات