موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

مهاجرت کردن

برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید | آیا تا به حال به این اندیشیده اید که از کشورتان خارج شوید و زندگی خود را در یک مرز و بوم جدید از سر بگیرید؟ آیا از نظر شما مهاجرت از جمله خواسته های دور و درازی است که تنها در سایه پول و سرمایه ای کلان می توان به آن رسید؟ اگر جواب تان به این سوال مثبت است از شما درخواست می کنم که تنها 5 دقیقه از زمان خود را به مطالعه این مقاله اختصاص دهید شاید در پایان نظرتان تغییر کرد.

برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید
برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید

این روزها تعداد افرادی که بنابر دلایل مختلف وطن خود را ترک کرده و در کشور دیگری استارت زندگی شان را می زنند روز به روز در حال افزایش است. دلایلی که این افراد را به این تصمیم وا میدارد متفاوت است، برخی برای ادامه تحصیل از کشورشان خارج می شوند، گروهی در جستجوی کار هستند و گروهی نیز به واسطه سرمایه گذاری در کلان شهرها زندگی جدیدی برای خود رقم می زنند اما آنچه در بین تمامی این گروه ها مشترک است میل به پیشرفت و ارتقا سطح زندگی است.

در واقع میل به توسعه و بهبود سطح کیفی زندگی افراد را بر این وامی دارد که به فکر مهاجرت بیفتند و بعد از آن با توجه به شرایطی که دارند، سن، وضعیت تاهل و البته سرمایه ای که در اختیار دارند روش و مسیر مهاجرتی شان را انتخاب می کنند.  برای مهاجرت و از سر گیری یک زندگی جدید نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید، اما آنچه نباید از آن غافل شوید مشورت با افراد صاحب نظر است. مشورت با افرادی که در این مسیر تجارب بسیاری دارند و از تمامی پیچ و خم راه آگاه هستند می تواند به شما کمک شایانی در تصمیم گیری کند. در حال حاضر کشورهای بسیاری هستند که میزبان افرادی هستند که به نفعی به دنبال مهاجرت هستند و بالتبع روش های موجود نیز بسیار وسیع و گسترده می باشد. وکلای مهاجرتی با بررسی آنچه شما در چنته دارید و همچنین در نظر گرفتن توان مالی و سایر ویژگی ها بهترین روش را به شما پیشنهاد می کند.

برای مثال امروزه مهاجرت به کانادا در بین افراد بسیار دست نیافتنی پنداشته می شود و اگر نظر عوام را در این باره جویا شوید چه بسا شما را از رفتن منصرف کنند و حتی به شما بگویند که این خیال واهی را از سر خود بیرون کن! در حالی که با توجه به شرایط موجود مهاجرت به کانادا یک خیال نیست! شما می توانید با هر سن و البته هر شرایطی که داشته باشید به این کشور مهاجرت کنید و در راستای بهبود وضعیت زندگی تان قدم بزرگی را بردارید. بیشتر جمعیت کانادا را افراد مسن تشکیل می دهند، لذا دولت فدرال کانادا برای مبارزه با پدیده پیری جمعیت اقدام به جذب نیروی کار از کشورهای مختلف کرده است. نکته قابل توجه این است که صاحبان قدرت در این کشور بر این باور هستند که اگر این جمعیت از بین طبقه متوسط جوامع دیگر جذب شوند بهتر است چرا که به دنبال تکمیل نیروی کار خود هستند. به همین علت نیز دست افراد را برای آمدن به این کشور باز گذاشته است.

برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید
برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید

یکی از سیستم هایی که چندی است برای مهاجرت به این کشور راه اندازی شده است سیستم اکسپرس اینتری می باشد. برای اقدام از این طریق تنها کافیست نسبت به ایجاد پروفایل در این سیستم دست به کار شوید و بعد از آن مطابق با آنچه در خصوص خودتان ثبت می کنید به شما امتیاز داده می شود. از جمله فاکتورهایی که شما مطابق با آن امتیاز داده می شوید شامل: سن، تحصیلات، دانش زبانی (فرانسه/ انگلیسی) و داشتن تجربه کار است. در اولین مرحله با کسب 67 امتیاز می توانید وارد مرحله دو و یا نهایی شوید. به همین سادگی، اما آنچه در این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است دانش زبانی و تسلط شما می باشد. برای اثبات توانایی تان در استفاده از زبان انگلیسی بایستی در آزمون آیلتس شرکت کرده و نمره بالایی کسب کنید.

یکی از کارهای دیگری که می تواند در حین ثبت پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری مثمره ثمر واقع شود این است که از سمت یکی از کارفرماهای کانادایی دعوت به همکاری شوید در این صورت خواهید توانست امتیاز بالایی را از آن خود کنید. و قطعا برای شما دعوت نامه ارسال می شود تا درخواست خود مبنی بر اخذ اقامت کانادا را به ثبت رسانید. به منظور اینکه مطلع شوید آیا حرفه شما جزو مشاغل مورد نیاز کانادا می باشد یا خیر می توانید لیست ناک NOC ” لیست مشاغل مورد نیاز کانادا” را چک کنید تا مطلع شوید که آیا شانس دعوت شدن از سمت کارفرمایی کانادایی را دارید یا خیر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سیستم اکسپرس اینتری می توانید به لینک داده شده مراجعه کنید و یا اینکه کلمه ویزا را به شماره 30006016 ارسال کنید و منتظر تماس مشاوران ما از موسسه مهاجرتی پارسی کانادا باشید. اما روش های مهاجرت به کانادا تنها به اخذ ویزای اکسپرس اینتری ختم نمی شود و شما می توانید از طریق ویزای تحصیلی، توریستی، کارآفرینی و ثبت شرکت نیز برای رفتن به این کشور آماده شوید.

برای مثال با توجه به اینکه کانادا خدمات و امکانات بسیاری را در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد و با توجه به این نکته که دانشگاه های بسیار معتبری در این کشور قرار گرفته اند افرادی زیادی خواهان اخذ ویزای تحصیلی این کشور هستند اما به دلیل هزینه های احتمالی بالای آن حتی شانس خود را امتحان نمی کنند! در حالی که اگر قصدتان برای تحصیل در کانادا قطعی باشد و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنید چه بسا با تقویت زبان خود و کسب تمره بالا در آزمون آیلتس و البته داشتن مقالات علمی که در مقالات معتبر به چاپ رسیده باشد بتوانید بورسیه شوید و از شرایط تحصیل در یک کشور پیشرفته استفاده کنید.

چنانچه قصدتان از رسیدن به این هدف واقعی باشد می توانید سرنوشت خود را به بهترین شکل ممکن رقم بزنید. اگرچه ممکن است در ابتدا متحمل سختی های بسیاری شوید اما ارزشش را دارد. اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های کانادایی ارزش بسیار بالایی دارد. با تحصیل در این کشور و کسب سابقه می توانید بعد از آن برای کار در این کشور اقدام کنید و در نهایت اقامت دائم کانادا را از آن خود کنید. همه چیز به شما و قطعی بودن هدف تان بستگی دارد.

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا با ده سال سابقه کار در زمینه امر مهاجرت و اخذ ویزا در حال حاضر به یکی از مجموعه های بی رقیب در این زمبنه تبدیل شده است. علوه بر کانادا، استرالیا نیز از دیگر مقاصد مهاجرتی است که متقاضیان زیادی دارد. برای مهاجرت به این کشور رویایی نیز روش های بسیاری وجود دارد که بنابر شرایط شما می تواند متفاوت باشد. اخذ ویزای تحصیلی، توریستی، سرمایه گذاری و کار ازجمله روش های موجود می باشد که هر کدام شرایط ویژه ای را می طلبد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه مورد نظر دیدن فرمایید و چنانچه جای سوالی بود با مشاوران ما در میان بگذارید.

از دیگر خدماتی که موسسه مهاجرتی پارسی کانادا به متقاضیان خود عرضه می کند مهاجرت به کشورهای اروپایی همچون فرانسه، آلمان، پرتغال، یونان، اسپانیا و کشورهایی همچون ترکیه و چین است. اگر قلبا احساس می کنید که آمادگی لازم برای خارج شدن از کشور خود را دارید و اگر فکر می کنید که می توانید با چالش هایی که در نتیجه مهاجرت برای افراد پیش می آید مواجه شوید زمان خوبی است که یک زمان را به مشورت با کارشناسان مهاجرتی ما در موسسه پارسی کانادا اختصاص دهید. از قیمت بالایی که برای اینگونه مشاوره ها باید پرداخت کنید نگرانی به خود راه ندهید! این مشاوره کاملا رایگان بوده و می تواند تا حد زیادی کمک کننده باشد.

برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید
برای مهاجرت کردن نیاز به سرمایه ای هنگفت ندارید

با سپردن پرونده مهاجرتی تان به ما هیچ جای نگرانی برای شما باقی نمی ماند. در واقع کارشناسان ما به واسطه تجربه بالا و البته توانمندی هایی که در این مسیر کسب کرده اند شما را از تمامی پیچیدگی های مسیر آگاه می کنند و به شما کمک می کنند تا بتوانید به آنچه می خواهید دسترسی پیدا کنید.

از دیگر خدماتی که موسسه مهاجرتی پارسی کانادا برای متقاضیان خود فراهم می کند به شرح زیر است:

• انجام امور در سریع‌ترین زمان ممکن
• مشاوره در زمینه هزینه های زندگی و انتخاب محل سکونت
• پشتیبانی در ۷روز هفته بصورت ۲۴ ساعته
• عودت وجه در صورت عدم ویزا شدن
• قرارداد رسمی حقوقی با وکلای بین‌المللی به صورت ۳ جانبه
• ترجمه مدارک / وقت سفارت / رزرو هتل / اخذ بلیط رفت و برگشت
• ارتقا و تقویت رزومه شما
• پذیرش با هر سنی و حتی با مدرک دیپلم
• ثبت نام مدارس کودکان و نوجوانان

آگوست 27, 2020

توصیه های امنیتی سفر به استرالیا

توصیه های امنیتی سفر به استرالیا

توصیه های امنیتی سفر به استرالیا | استرالیا مقصدی امن می باشد که می توانید در آن جا از زندگی و یک تجربه سفر ایمن در تمام طول سال، لذت ببرید. در این مقاله سعی کرده ایم نکاتی را برای شما جمع آوری کنیم که در سفر به این کشور زیبا بیشتر بتوانید از جاذبه […]

بیشتر بخوانید...
رشته کشاورزی در کشور استرالیا

تحصیل در رشته کشاورزی در کشور استرالیا

رشته کشاورزی در کشور استرالیا تحصیل در رشته کشاورزی در کشور استرالیا | اگر قصد تحصیل در خارج از کشور و به طور خاص کشور استرالیا را دارید، باید بتوانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. اما فراموش نکنید تحصیل در خارج از کشور و به دور از خانواده می تواند، چالش هایی برای […]

بیشتر بخوانید...
مهاجرت آرایشگران به کانادا

مهاجرت آرایشگران به کانادا

مهاجرت آرایشگران به کانادا مهاجرت آرایشگران به کانادا | در حال حاضر تمامی افرادی که در تمامی زمینه های آرایشگری مهارت داشته باشند می توانند به راحتی برای مهاجرت به کانادا و همچنین اخذ اقامت این کشور اقدام کنند. با توجه به تعداد زیاد آرایشگاه در سراسر ایالت ها، در حال حاضر تقاضای بسیار زیادی […]

بیشتر بخوانید...
مهاجرت به کانادا

فرصت های باورنکردنی با مهاجرت به کانادا

فرصت های باورنکردنی با مهاجرت به کانادا فرصت های باورنکردنی با مهاجرت به کانادا | ممکن است برای تان پیش آمده باشد که در شرایط سخت هم فکر های عجیب و غریبی به ذهن تان رسیده که برخی از آن ها معقول و بسیاری از آن ها نا معقولند. این روزها که اوضاع اقتصادی کشور […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات