موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

برای چه مشاغلی در استان کانادا کار بیشتری وجود دارد | براساس گزارشاتی که توسط اداره آمار کانادا منشر شده است ، نرخ رشد شغل های نیمه وقت در پنج استان کانادا از جمله انتاریو رشد چشمگیری داشته است.

استان انتاریو:

ایجاد اشتغال در شغل های پاره وقت در عمده فروشی و خرده فروشی
در مرداد ماه سال 1398 برابر با ماه آگوست ، حدود 57600 شغل جدید در استان انتاریو ایجاد شده است که تمام آن ها شغل های پاره وقت بوده اند. کل مشاغل ایجاد شده در انتاریو برابر 250 هزار فقره بوده که رشد 5/3 درصدی را داشته است.

استان کبک:

ایجاد اشتغال در زمینه های مالی، بیمه و املاک

در استان کبک در ماه آگوست بالغ بر 20 هزار شغل ایجاد شده است که برای دومین بار در طول ماه های گذشته افزایش یافته است ، از جمله مهم ترین این شغل ها می توان به شغل هایی در بخش های مالی ، بیمه ، املاک و لیزینگ اشاره نمود. کم ترین نرخ بیکاری در کانادا مربوط به کبک، چیزی حدود  7/4 درصد بوده است. همچنین برنامه مهاجرتی کبک برای دریافت CSQ و مجوز کار در این استان طی برنامه های مهاجرتی خود با نام PEQ – QSWP نیز انجام می پذیرد.

"<yoastmark

استان منیتوبا:

ایجاد اشتغال در مشاغل علمی – فنی

در این استان در ماه آگوست حدود 5200 شغل ایجاد شده است که افزایش قابل ملاحضه ای براساس اعلام اداره آمار کانادا داشته است . این افزایش نسبت به همین ماه در سال گذشته با 5/8 درصد رشد مواجه شده است.

استان ساسکاچوان:

ایجاد اشتغال در بخش خدمات به صنعت

در ماه اگوست در استان ساسکاچوان واقع در کانادا ، بالغ بر 2800 شغل ایجاد شده است که این مقدار موجب شده نرخ بیکاری کاهش یافته و به 1/5 درصد برسد.

استان نیوبرانزویک:

ایجاد اشتغال در بخش های فرهنگی و اطلاعات

با توجه به آمار منتشر شده در ماه آگوست حدود 2300 شغل در این استان به وجود آمده است. متاسفانه این تعداد نشان می دهد که نرخ بیکاری بالا رفته و برابر 6/8 درصد شده است.
به طور خلاصه بیشتر از 109 هزار شغل در کانادا ایجاد شده که رشد 4/7 درصدی را نشان می دهد. مهم ترین این مشاغل در بخش های صنعتی بوده است. در بخش های دیگر مانند مالی، بیمه و املاک فقط 22000 شغل ایجاد شده است. همچنین در بخش آموزش 35000 شغل جدید به وجود آمده که بیشتر آن در استان کبک بوده است.

سپتامبر 16, 2019

مزایا و معایب زندگی در کانادا

مزایا و معایب زندگی در کانادا

مزایا و معایب زندگی در کانادا مزایا و معایب زندگی در کانادا | در اغلب اوقات زمانی که صحبت از مهاجرت و زندگی در کشور دیگری می شود؛ پای کانادا به میان می آید. کانادا جزو آن دسته از کشورهایی است که نه تنها دارای امنیت و آرامش است بلکه به دلیل بی طرفی سیاسی […]

بیشتر بخوانید...
بهترین کالج های کانادا

بهترین کالج های کانادا

بهترین کالج های کانادا | کانادا کشوری در شمال آمریکای شمالی می باشد و دومین کشور بزرگ جهان است. این کشور از جمعیت چندانی بر خوردار نیست، چرا که بیشتر مناطق آن را جنگل ها و رشته کوه ها فرا گرفته است. اکثر مناطق این کشور آب و هوایی سرد دارد اما در برخی مناطق […]

بیشتر بخوانید...
اخبار کانادا

اقامت موقت کانادا

اقامت موقت کانادا | با توجه به شیوع ویروس کرونا و همه گیری این ویروس، اداره مهاجرت کانادا از تمامی افرادی که متقاضی دریافت ویزای اقامت موقت کانادا هستند خواسته است که درخواست های خود را تنها به شکل آنلاین ارائه دهند. این سیاست از تاریخ یکم جولای تا 30 سپتامبر برای افرادی که درخواست […]

بیشتر بخوانید...
شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا که خیلی ها نمی دانند

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا که خیلی ها نمی دانند | برای سفر به کانادا و دیدار با دوستان و خانواده و یا هر هدف دیگری همچون گشت و گذار در شهرهای کانادا نیاز به گرفتن ویزای توریستی دارید. کانادا کشوری دارای جاذبه های گردشگری جذاب و دیدنی همچون آبشار نیاگارا، پارک ملی بانف (Banff)، […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات