موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

رشته مدیریت بازاریابی در استرالیا

تحصیل در رشته مدیریت بازاریابی در استرالیا | استرالیا یکی از بهترین نظام های آموزشی دنیا را دارد. بر اساس آخرین رتبه بندی ها، دانشگاه های استرالیا جز 50 دانشگاه برتر در دنیا برای تحصیل بوده است. دانشگاه های استرالیا همیشه مکانی برای دانشجویانی بوده است که می خواهند علاقه و رویای خود را در تحصیل دنبال کنند. آیا می دانستید که بیش از 80000 دانشجوی بین المللی در سال 2017 در استرالیا تحصیل کرده اند؟ این رقم نسبت به کشورهای دیگر قابل ملاحظه است.

علاوه بر کیفیت آموزشی بالا که نظام آموزشی استرالیا دارد، بعد از تحصیل در استرالیا، فرصت های شغلی بسیار زیادی خواهید داشت. سرزمین کانگوروها چیزی بیش از یک تحصیل فوق العاده را به شما هدیه می دهد.

درآمد در استرالیا هم نسبت به کشورهای دیگر مانند آمریکا و انگلستان بهتر است. استرالیا دارای اقتصادی خوب و پویا است و از این رو هزینه و شهریه های آن نسبت به بقیه کشورها هم بهتر است.علاوه بر این، استرالیا یکی از کشورهایی است که تنوع فرهنگی در دنیا دارد و یکی از کشورهایی است که دارای جمعیت دانشجویی زیادی است. علاوه بر این، دانشگاه های استرالیا از لحاظ تحقیقاتی و پژوهش در رتبه های برتر دنیا قرار دارد. این باعث می شود تا استرالیا به مقصد خوبی برای دانشجویان به حساب آید.

تحصیل در استرالیا، به دلیل آب و هوای گرم ، سواحل زیبا و کالج ها و دانشگاه های استثنایی بسیار شناخته شده است. علاوه بر این مزایا ،دانشجویان بین المللی در کشوری تحصیل خواهند کد که از لحاظ شاخص توسعه در رتبه دوم جهان قرار دارد.

مدیریت بازاریابی و تبلیغات یکی از رشته هایی است که در دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. به دلیل اعتبار بالایی که مدارک و گواهینامه های استرالیا دارد، می توانید در هر جا شغل مناسب خود را پیدا کنید. تبلیغات در دنیای دیجیتال امروزی بسیار مهم است. رشته بازاریابی و تبلیغات در کشور استرالیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بر اساس آمار، 71/8 درصد از فارغ التحصیلان در استرالیا، پس از 4 ماه شاغل شده اند. در سال 2017، فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی فقط 3 درصد نرخ بیکاری در استرالیا داشتند. همچنین میانگین درآمد فارغ التحصیلان 60000 دلار در سال بوده است. رشته مدیریت بازاریابی و تبلیغات در استرالیا هم از این قضیه مستثنی نبوده است. از این رو یافتن شغل در استرالیا پس از فارغ التحصیلی آسان است. این یک فرصت طلایی برای افرادی است که می خواهند مهاجرت سریع به استرالیا داشته باشند.

استرالیا بیش از 41 دانشگاه مطرح دارد که اکثر آنها دولتی بوده یا به نوعی وابسته به نهادهای دولتی هستند. مهاجرت تحصیلی یکی از روش های اخذ اقامت استرالیا به حساب می آید و این باز هم فرصت خوبی برای افرادی به حساب می آید که می خواهند تحصیلات عالی خود را در کشور خارجی دنبال کنند.

رشته مدیریت بازاریابی استرالیا
رشته مدیریت بازاریابی استرالیا

و اما اطلاعاتی درباره صنعت تبلیغات و بازاریابی در استرالیا

صنعت تبلیغات در استرالیا از لحاظ فنی یکی از پیشرفته ترین و همچنین یکی از کارآمدترین صنایع این کشور است و با رسانه های استرالیا بسیار همکاری نزدیک دارند. رسانه های استرالیا پوشش گسترده ای دارند و در همه زمینه ها مانند تلویزیون،رادیو، چاپ،مطبوعات،سینما،اینترنت، فضای مجازی، فعالیت های بسیار همه جانبه ای دارند.

در زمینه تبلیغات ،اصلی ترین ارگان مدیریت این حوزه،انجمن تبلیغات ملی استرالیا است که از سال 1928جزء بهترین نهاد تبلیغاتی در این کشور بوده است. کارکرد اصلی این انجمن توسعه و نوسازی تحقیقات رسانه ای است یعنی ایجاد یک بازار کارآمد و رقابتی برای تبلیغات و خدمات رسانه ای.

یک صنعت جداگانه مربوط به تبلیغات در استرالیا به نام فدراسیون تبلیغات استرالیا وجود دارد که وظیفه شناساندن آژانس های تبلیغاتی مستقل را بر عهده دارد. در حال حاضر 180 آژانس در کل،80٪ از کل هزینه های تبلیغات در استرالیا را بر عهده دارند. بیشتر کسب و کارهای استرالیا از تبلیغ برای گسترش کسب و کار خود استفاده می کنند. این خود فرصتی عالی را برای فارغ التحصیلان رشته مدیریت بازاریابی و تبلیغاتن فراهم می کند تا در موقعیت های شغلی مختلف استخدام شوند.

رشته مدیریت بازاریابی استرالیا
رشته مدیریت بازاریابی استرالیا

بازار کار رشته مدیریت تبلیغات و بازاریابی در استرالیا

تقاضا برای افراد حرفه ای در زمینه مدیریت بازاریابی و تبلیغات در استرالیا هر روز به سرعت در حال رشد است. صنعت تبلیغات در استرالیا طی دو دهه اخیر بسیار تغییر کرده است. شرکت های استرالیایی امروزه به دنبال افراد متخصص و حرفه ای هستند که دارای دانش، مهارت، برنامه ریزی، مدیریت استراتژیک در حیطه تبلیغات هستند. از این رو، داشتن تخصص در زمینه مدیریت و بازاریابی، آینده خوبی را برای فارغ التحصیلان این رشته رقم خواهد زد.

و اما در مورد رشته بازاریابی در استرالیا کافیست بگوییم که رتبه های بالای جهان از لحاظ بازاریابی به آن اختصاص دارد. آمار و اطلاعات اخیر نشان می دهد که رشد در صنعت بازاریابی در استرالیا در پنج سال آینده افزایش خواهد یافت و نیاز به افراد متخصص در این رشته بالا خواهد رفت. افرادی که در رشته بازاریابی در استرالیا فارغ التحصیل می شوند، فقط محدود به استرالیا نمی شوند و می توانند در هر جایی مشغول به کار شوند زیرا مدارک تحصیلی این کشور از اعتبار بالایی برخوردار است. علاوه بر این در فضای مجازی، از ژانویه 2019 تا کنون، تعداد کاربران شبکه های اجتماعی طیق آخرین آمارها، 9/5 درصد افزایش داشته است که این رقم یعنی 18 میلیون کاربر فعال شبکه های اجتماعی در استرالیا. واضح است که این فضای خوبی را برای حوزه بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) فراهم می کند و نیاز به متخصصان در این رشته هم افرایش می یابد.

علاوه بر این، کسب و کارهای استرالیا، نسبت به قبل بیشتر روی رسانه های دیجیتال متمرکز شده اند و روی آن سرمایه گذاری می کنند و در سال های اخیر این روند رو به رشد خواهد بود. در استرالیا، رسانه های دیجیتال درصد قابل توجهی از درآمد در بخش رسانه را به خود اختصاص داده است و پیش بینی می شود تا سال 2021 رشد چشمگیری داشته باشد. از این رو رشته مدیریت بازاریابی و تبلیغات، آینده روشنی در استرالیا خواهد داشت.

دولت استرالیا پیش بینی می کند که تا سال 2022، تعداد مشاغل در حوزه مدیریت بازاریابی به بیش از 10درصد افزایش خواهد یافت. استرالیا بودجه قابل توجهی را برای بازاریابی و تبلیغات اختصاص می دهد. این نشان می دهد که کشور استرالیا برای بازاریابی و تبلیغات، برنامه ریزی بلند و کوتاه مدت کرده است. دانشگاه ها و مراکز آموزشی این کشور هم در این رشته، آموزش های تخصصی را به دانشجویان ارائه می دهد.

به طور جمع بندی اگر بخواهیم درباره تحصیل در رشته مدیریت و بازاریابی در استرالیا توضیح کلی ارائه دهیم، استرالیا دری به سوی موفقیت برای کسانی است که می خواهند تحصیلات خود را در خارج از کشور ادامه دهند. این کشور با اقتصاد رو به رشد و همچنین فرصت های شغلی بسیار در زمینه مدیریت بازاریابی و تبلیغات، فرصت بسیار خوبی را برای کسب درآمد در استرالیا فراهم می کند.

علاوه بر این، دانشگاه های استرالیا در جهان از رتبه بالایی برخوردار هستند و پس از فارغ التحصیلی می توان در هر جای دنیا که بخواهید، شغل مناسب خود را پیدا کنید. پس تصمیم با خودتان است که آینده خود را چگونه رقم بزنید.

ژانویه 8, 2020

خرید ملک در استرالیا

خرید ملک در استرالیا

خرید ملک در استرالیا | استرالیا به عنوان یکی از کشورهایی که هر ساله مورد استقبال تعداد بسیاری از مهاجران قرار می گیرد، شناخته می شود. شرایط استرالیا از لحاظ قدرت اقتصادی، سطح رفاه، وضعیت کار، آب و هوای مساعد و هم چنین سطح آموزشی بسیار بالای این کشور سبب شده که مهاجرت به استرالیا […]

بیشتر بخوانید...
پزشکی در استرالیا

پزشکی در استرالیا

پزشکی در استرالیا پزشکی در استرالیا | کشور استرالیا به واسطه دارا بودن دانشگاه های پیشرو و برتر، سالانه پذیرای تعداد مشخصی از درخواست کنندگان و علاقمندان به رشته پزشکی در سطح بین الملل می باشد. رشته پزشکی استرالیا، یکی از پرطرفدارترین رشته های تحصیلی بوده و به همین علت ورود به رشته پزشکی در […]

بیشتر بخوانید...
معرفی آداب و رسوم غذا خوردن در استرالیا

معرفی آداب و رسوم غذا خوردن در استرالیا

معرفی آداب و رسوم غذا خوردن در استرالیا معرفی آداب و رسوم غذا خوردن در استرالیا | استرالیا به دلایل زیادی شهرت خاصی دارد از جنگل ها و حیات وحش منحصر به فرد گرفته تا فرهنگ و اقتصاد. تمام این دلایل باعث شده است هر ساله بسیاری از افراد به این کشور سفر کنند، بخشی […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات