موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

در استرالیا سرمایه گذاری کنیم

چرا باید در استرالیا سرمایه گذاری کنیم؟ | سرمایه گذاری در استرالیا یک فرصت بزرگ و استثنایی است که هر کسی از آن با خبر نیست. کشور استرالیا که در قاره ی آفتابی اقیانوسیه قرار دارد، علاوه بر اینکه در بین 10 کشور برار جهان از لحاظ بالا بودن کیفیت زندگی شناخته می شود، توجه مردم را در نیز در گوشه گوشه این کره خاکی به خود جلب کرده و از مهاجران و گردشگران تا سرمایه گذاران و تجار، به فکر سرمایه گذاری در این کشور فوق العاده هستند. کشور استرالیا درآمد های کلانی را برای نیروهای کار در نظر می گیرد و مردم آن از رفاه بسیار بالایی برای زندگی برخوردارند. سبک زندگی استرالیایی ها آرام است و افراد بسیاری آرزوی زندگی در خاک این کشور را دارند. استرالیا در میان مقاصد گوناگون جهان، یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری است و شما از طریق راه اندازی یک بیزینس، فروشگاه، شرکت و یا استارتاپ در آن می توانید به موفقیت و سود بسیاری برسید. از طرفی ممکن است شرکت در بورس گزینه انتخابی شما باشد و قصد داشته باشید از این طریق فعالیت های درآمد زای خود را توسعه دهید. در هر صورت استرالیا بهترین موقعیت ها را در اختیارتان گذاشته و بدون ریسک و کاملا مطمئن می توانید در آن به سرمایه گذاری بپردازید. شاید در همه جای دنیا استرالیا را به دلیل گونه های جانوری اش همچون کوالا و کانگرو و … بشناسند، ولی باید بگوییم که استرالیا به دلیل پتانسیل بسیار بالای تجاری خود و موفقیت در سرمایه گذاری های کلان نیز مشهور است. در این مقاله از موسسه مهاجرتی پارسی کانادا می خواهیم دلایلی را بیان کنیم تا بدانید چرا باید سرمایه گذاری در استرالیا را انتخاب کنید.

در استرالیا سرمایه گذاری کنیم

در استرالیا سرمایه گذاری کنیم

 

  • اقتصاد سودآور و پررونق

همانطور که می دانید استرالیا اقتصاد قدرتمندی را در جهان دارد. این کشور جزو بزرگترین منابع اقتصادی بوده و جایگاه بالایی را به خودش اختصاص داده است. در طی 30 سال اخیر به شکل متوالی، نرخ رشد تولید ناخالص داخلی تصاعدی و رو به افزایش و رشد اقتصادی خوبو چشمگیری داشته است که کمتر کشوری چنین شرایطی را دارد. از طرفی صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است که در طی پنج سال آینده، یعنی تا سال 2023، اقتصاد استرالیا از سایر کشورهای پیشرفته در جهان پیشی گرفته و گسترش بیشتری داشته باشد.

  • بازار مطمئن و امن

اگر به دنبال بازاری امن و مطمئن برای سرمایه گذاری هستید، خوب است بدانید که بازار استرالیا کم خطر و نسبتا بدون ریسک بوده و امیدوار کننده نیز می باشد. بی جهت نیست که جایگاه پنجم جهان را بابت آزادی اقتصادی به خودش اختصاص داده است. شما به عنوان یک سرمایه گذار باید توجه داشته باشید که استرالیا برای تجارت و رشد کسب و کار، محیطی ایده آل بوده و این شرایط خوب ناشی از نظام دولت استرالیا و قوانین و مقررات مطلوبش است.

 

  • مکانی مناسب در بازارهای جهانی

شاید استرالیا را با توجه به موقعیت قرارگیری اش روی نقشه، کشوری منزوی، غمگین و تنها بدانید. اما باید بگوییم که این کشور واقع در نیمکره جنوبی در آسیا و اقیانوسیه به مکانی مناسب در بازار جهانی تبدیل شده و به عنوان دروازه ای برای ورود به آسیا می باشد. موقعیت مکانی استرالیا باعث شده تا کشورهایی نظیر ژاپن، کره جنوبی و چین بتوانند با کشورهای انگلیسی زبان مراوده داشته باشند. متقابلا کشورهای غربی واقع شده در اروپا و آمریکای شمالی به واسطه استرالیا می توانند با کشورهای آسیایی در ارتباط باشند. بنابراین همانطور که می بینید، استرالیا منجر به برقراری روابط فرهنگی و تجاری بسیاری میان کشورهای غربی، آسیایی و می شود. هم اکنون کشور استرالیا دارای توافقات تجارت آزاد با اتحادیه کشورهای جنوب شرقی آسیا همچون چین، شیلی، هنگ کنگ، برونئی، مالزی، ژاپن، سنگاپور، تایلند و کره می باشد. این کشورهای نامبرده حدود 40 درصد از کل تجارت استرالیا را شکل داده و کشورهای آسیایی بازارهای پیشرونده بسیاری را برای ارائه خدمات و صادرات کالا تشکیل داده اند.

 

در استرالیا سرمایه گذاری کنیم
در استرالیا سرمایه گذاری کنیم

 

  • صنایع فعال و پویا در سطح بین المللی

خوب است بدانید که استرالیا دارای صنایع معروف و بین المللی می باشد که عبارتند از: تجارت کشاورزی، آموزش و گردشگری، خدمات مالی و منابع و انرژی که این پنج صنعت برای استرالیا در سراسر جهان شناخته شده هستند و باعث تمایز این کشور با سایر کشورها شده اند. ناگفته نماند که استرالیا آنچنان صنایع فعال و پویایی دارد که میزان بهره وری شان از میانگین جهانی بالاتر است. نکته دیگری که در رابطه با استرالیا وجو دارد آن است که این کشور، بزرگترین تولید کننده زغال سنگ، سرب و سنگ آهن، است. از طرفی این کشور قرار بود که تا سال 2019 در سطح جهانی، تبدیل به بزرگترین صادر کننده گاز طبیعی مایع (LNG) شود. میزان صادرات کالاها و خدمات در استرالیا، هر ساله چندین درصد بیشتر از سال قبل می باشد و همین موارد آن را به یکی از پیشتازان صنعت، تجارت و اقتصاد مبدل کرده است.

 

  • نیروهای کار توانمند

چیز جالب دیگری که درباره استرالیا وجود دارد آن است که هم بازار کار فعال و متنوعی دارد و هم جمعیت شاغل آن بسیارند. در حال حاضر نرخ بیکاری استرالیا چیزی در حدود 5.1 درصد می باشد که پایین ترین میزان را در جهان دارد. آمار نشان می دهند که 53٪ از مردم استرالیا در سنین بین 25 تا 64 سال قرار دارند و این بازه برای اشتغال مناسب است. از طرفی دو سوم جمعیت استرالیا یعنی 63٪ از مردم آن مدارک عالی تحصیلی دارند. استرالیا چهارمین کشور هوشمند در جهان است و با پذیرش مهاجران و نخبگان از سایر کشورها، توانسته به چنین درجه ای دست یابد. شاید به همین خاطر باشد که جمعیت استرالیایی ها را مردمی چند فرهنگی و چند زبانه تشکیل داده اند.

 

  • دولت استرالیا دموکراتیک است

چارچوب های نهادی، دموکراسی در توافق نامه های تجاری بلند مدت، روابط دیپلماتیک و قوانین مهاجرت باعث شده اند که استرالیا پیشرفت های شگرفی را تجربه کند. از جمله دلایل موفقیت استرالیا می توان به مواردی همچون رعایت حقوق قانونی، کارآیی هیئت مدیره های شرکت های مختلف، سلامت بانک ها، تنظیم بورس اوراق بهادار اشاره کرد. جالب است بدانید که استرالیا به لحاظ قانون تجارت و تعرفه های واردات و صادرات دارای استقلال خوبی در میان کشورهای جهان است.

 

  • توسعه و رشد فزاینده

قبل از سرمایه گذاری در استرالیا باید بدانید که این کشور در کارآفرینی، رتبه هفتم جهان را به خودش اختصاص داده است. شرکت های فعال بسیاری در استرالیا دست به نوآوری های تازه زده اند. همچنین این کشور فضای پویا و پیشرفته ای از نظر فناوری و توسعه تجاری دارد. دولت فدرال استرالیا سرمایه گذاری های عظیمی را برای بخش تحقیق و توسعه در نظر گرفته و می خواهد همواره در رده کشورهای پیشگام و ممتاز باشد. حمایت های دولت، تلاش نیروهای متخصص و بازار رو به رشد استرالیا، موجب شده است که اکوسیستم تازه ای در آن به وجود بیاید . استرالیا 10 میلیارد دلار برای آموزش و تحقیق، 15 میلیون دلار برای برنامه های دامداری و 8 میلیون دلار برای بحث فناوری، اتوماسیون و محاسبات کوانتومی در جهت مدرن سازی صنایع بزرگ همچون کشاورزی و معدن، هزینه کرده است.

 

  • زیرساخت اصولی و قابل اطمینان

کشور استرالیا برنامه های استراتژیک خوبی از جمله احداث راه آهن و ساخت جاده های شبکه ای حمل و نقل را بکار گرفته است. این کشور، تدارکات متناسب با نیازهای کسب و کار ها را مد نظر قرار داده و بر پای تعهدات خویش ایستاده است. زیرساخت های استرالیا بسیار مطمئن و قابل اطمینان هستند به طوری که این کشور را در جایگاه کشورهای برتر جهان به لحاظ زیر ساخت قرار داده اند. این کشور ایده آل همچنین سرمایه گذاری های کلانی را در بحث ارتباطات از راه دور و فناوری های هوشمند داشته است . استرالیا برنامه ریزی های خوبی نیز برای توسعه شهرهای هوشمند، سیستم های حمل و نقل هوشمند و تولید و ذخیره انرژی های تجدید پذیر دارد. همانطور که می بینید استرالیا به لطف رشد مداوم، موقعیت مکانی مناسب، بازار کار پایدار و مطمئن، صنعت پردرآمد، تجارت ایده آل، حکومت سالم، پتانسیل بالا و تحقیقات موثر، توانسته به گزینه ای مطلوب برای سرمایه گذاری تبدیل شود. پس اگر شما نیز قصد سرمایه گذاری برای ساخت آینده ای درخشان و مستحکم را دارید، این کشور را برای مهاجرت و زندگی برگزینید.

 

در استرالیا سرمایه گذاری کنیم
در استرالیا سرمایه گذاری کنیم

 

چگونه در استرالیا سرمایه گذاری کنیم؟

با توجه به تمامی نکات مثبتی که درباره استرالیا عنوان کردیم، دانستید که این کشور مقصد فوق العاده ای برای سرمایه گذاری و پیشرفت مضاعف است. اما اگر می خواهید بدانید که از چه طریق سرمایه گذاری سودآوری را در آن تجربه کنید، نیاز به مشورت با یک موسسه مهاجرتی با سابقه و کارشناسان حرفه ای دارید. موسسه مهاجرتی پارسی کانادا تمامی روش های مهاجرت به استرالیا را بررسی کرده و بهترین روش را برای سرمایه گذاری شما معرفی می نماید. شما می توانید با مراجعه به این موسسه نام آشنا اقدامات لازم جهت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و ده ها روش دیگر را بررسی نمایید و بهترین انتخاب را برای خود و خانواده تان داشته باشید. از طرفی وکلای ماهر این موسسه راهنمایی های لازم را به علاقه مندان جهت زندگی در استرالیا می کنند. شما با انتخاب راه مناسب می توانید پول خود را در راستای رسیدن به آرزوهایتان و در بهترین کشور یعنی استرالیا سرمایه گذاری نمایید.

سپتامبر 19, 2020

نویسنده : مینا نجفی
مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری | سرمایه گذاری در کشورهای مختلف به منظور مهاجرت عموما با استقبال تمامی کشورها مواجه می شود، چرا که جذب سرمایه ی افراد باعث کار آفرینی، رونق اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری در کلیه کشورهای جاذب سرمایه می شود و امتیازات […]

بیشتر بخوانید...
درآمد برنامه نویسان در استرالیا

درآمد برنامه نویسان در استرالیا

درآمد برنامه نویسان در استرالیا درآمد برنامه نویسان در استرالیا | در این مقاله به معرفی حرفه برنامه نویسی و شغل برنامه نویسی پرداخته ایم و انواع  زبان های برنامه نویسی را معرفی کرده ایم، همچنین اشاره ای کوتاه به شیوه اخذ ویزای کاری استرالیا و همچنین اقتصاد این کشور و شرایط زندگی در آن […]

بیشتر بخوانید...
بهترین شهرهای استرالیا

بهترین شهرهای استرالیا

بهترین شهرهای استرالیا | شهر های استرالیا به خاطر وجود رستوران ها، فروشگاه ها و فضا های باز بسیار سر سبز و زیبا از جمله مکان های بسیار خارق العاده برای تفریح و زندگی می باشند. اما از آنجایی که این کشور بسیار پهناور می باشد، قطعا نمی توانید در یک سفر از این شهر […]

بیشتر بخوانید...

قوانین کار و زندگی در استرالیا

قوانین کار و زندگی در استرالیا قوانین کار و زندگی در استرالیا | استرالیا کشوری مناسب برای پیشرفت و ترقی می باشد زیرا برای مهاجران، شرایط زندگی خوبی را فراهم می کند. این کشور از نظر امکانات، مانند کانادا می باشد و سالانه افراد زیادی برای مهاجرت به استرالیا و تغییر روند زندگی عادی خود، […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات