موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

سرمایه گذاری در استرالیا

چگونگی سرمایه گذاری در استرالیا | یکی از سریعترین و در عین حال بی دردسر ترین روشهای مهاجرت به استرالیا و همچنین اخذ اقامت دائم استرالیا، سرمایه گذاری در این کشور و اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا است. ویزای سرمایه گذاری استرالیا مخصوص آن دسته از دوستان سرمایه گذار و کار آفرینانی است که علاقمند هستند که در یک کشور پویا و با ثبات اقتصادی سرمایه گذاری کرده و جدا از اینکه سرمایه ی خود را چند برابر کنند ویزای سرمایه گذاری استرالیا و همچنین اقامت دائم کانادا را از آن خود کنند.

کشور استرالیا به سبب محیط امن اقتصادی و همچنین زیر ساخت های اقتصادی پایدار و ثابت، همواره گزینه ی بسیار مناسبی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران به شمار می رود ، به شکلی که سالانه خیل عظیمی از مهاجران برای سرمایه گذاری در استرالیا به این کشور زیبا مهاجرت می کنند.

کشور استرالیا، برای سرمایه گذاران و کارآفرینان یک محیط امن با اقتصاد و زیرساخت های پایدار و قوی، موقعیت های کاری و استانداردهای بالای زندگی را برای متقاضیان این ویزاها فراهم کرده است به همین منظور افراد بسیاری در سرتاسر جهان خواهان به دنبال اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا هستند.

سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا یکی از انواع روشهای مهاجرت به استرالیا به شمار رفته و سالانه تعداد زیادی از افراد را در سرتاسر جهان به سوی خود می کشاند. کشور استرالیا از لحاظ رفاه اجتماعی و سطح استاندارد زندگی، یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت به شمار رفته و سال‌های سال است که پذیرای سیل عظیمی از مهاجرین است که با روش های گوناگون مهاجرتی اقدام به مهاجرت به استرالیا می کنند. سالانه حدود ۱۰۴ هزار نفر از طریق روش های گوناگون موفق به مهاجرت به استرالیا می شوند.

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا راهکاری آسان و مسیری بسیار ساده برای آن دسته از افرادی است که صاحبان مشاغل، تاجر و کارآفرین بوده و کسب و کاری پر رونق دارند و یا در زمینه مدیریت در حوزه‌های مختلف سوابق درخشانی دارند.

چگونگی سرمایه گذاری در استرالیا
چگونگی سرمایه گذاری در استرالیا

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا

مهاجرت به استرالیا برای کسانی که تمایل به مهاجرت به این کشور از طریق روش های مهاجرتی مختلف دارند، راه های گوناگونی دارد که هر کسی بسته به شرایط و نوع زندگی خود می تواند یکی از انواع روش های مهاجرت به استرالیا را انتخاب کرده و به این کشور مهاجرت کند. سرمایه گذاری در استرالیا یکی از روش های پرطرفدار مهاجرت به استرالیا و همچنین اخذ ویزای سرمایه گذاری است که نهایتاً منجر به اخذ ویزای دائم و اقامت دائم استرالیا می شود، سرمایه گذاری در این کشور شرایط خاصی داشته و تنها افراد واجد شرایط می توانند از امکانات این نوع ویزا بهره‌مند شده و آن را به خود اختصاص دهند.

در واقع این نوع ویزا صرفاً مناسب کسانی است که تمکن مالی مناسبی داشته و از زندگی مناسب و شرایط مالی خوبی برخوردار هستند. در سال ۲۰۱۵ قوانین کارآفرینی و همچنین سرمایه گذاری در استرالیا تغییرات بسیار زیادی داشته است. در ادامه ی مقاله با موسسه مهاجرتی پارسی کانادا همراه باشید تا شرایط و اطلاعات لازم در مورد اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا و یا ویزای استارتاپ کارآفرینان را با شما در میان بگذاریم.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

این ویزا که به عنوان ویزای ۱۶۳ شناخته می شود یکی از انواع ویزاهای سرمایه گذاری معمولی استرالیا است که زیر گروه های متفاوتی دارد. به طور کلی برای سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا و همچنین اخذ ویزای سرمایه گذاری حدود ۵ میلیون دلار سرمایه لازم است که هر فردی مضاف بر دارا بودن این مقدار سرمایه بایستی شرایط دیگری نیز داشته باشد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 1. سن فرد متقاضی حتماً بایستی کمتر از ۵۵ سال باشد به جز شرایط استثنایی که توسط دولت استرالیا اعلام می شود البته در حال حاضر بعضی از ایالت های استرالیای جنوبی شرایط سنی بیشتر از ۵۵ سال را پیشنهاد می دهند.
 2.  فرد متقاضی مهاجرت باید برگه ی اسپانسرشیپ از یکی از ایالتهای استرالیا دریافت کند در واقع این ویزا بایستی امتیاز بندی شده و میزان امتیاز مناسب آن ۶۵ به بالا باشد. نوع امتیاز بندی ویزاهای سرمایه گذاری با سایر ویزاها کاملا متفاوت است.

امتیاز بندی ویزای سرمایه گذاری استرالیا یا کارآفرینی

به منظور نمره دهی یا امتیاز بندی جهت اخذ ویزا موارد زیر مورد بررسی دولت استرالیا قرار می‌گیرد:

 1.  دارا بودن مدرک دانشگاهی
 2. میزان تسلط هر فرد بر زبان انگلیسی
 3.  میزان سرمایه فرد
 4.  سن فرد
 5. سابقه ابتکارات و اختراعات کاری
 6. سابقه انجام معاملات تجاری مانند واردات و صادرات
 7.  سابقه مدیریت در پروژه های کاری در هر زمینه ای
 8. سابقه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف و یا ایران خوشبختانه در این نوع ویزا ها برخلاف ویزا های مهارتی و فنی کسب امتیاز بالا برای تسلط بر زبان انگلیسی شرط امتیازبندی نیست.
 9.  متقاضی و یا همسر وی بایستی سابقه مدیریت کسب و کار های عظیم و یا کسب و کار 5/1 میلیون دلاری در سال گذشته را داشته و یا ۱۱ درصد یک بیزینس به نام شان باشد.

یکی از امتیازات اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا این است که گرفتن نمره ی بالا در امتیاز بندی کار دشواری نیست در واقع اگر که در هر کدام از موارد و سوالات امتیاز بندی، نمره ی پایینی دریافت کنید می‌توانید آن را با گرفتن نمره ی بهتر در موارد دیگر جبران کرده و نمره ی بهتری کسب کنید.

به منظور اخذ این نوع ویزا بایستی حدود 500 هزار دلار گردش مالی در چهار سال گذشته داشته باشید. البته در اوضاع امروزی کشورمان که شرایط اقتصادی کاملاً تغییر کرده، هر فرد می تواند گردش مالی خود را در دو سال اول چهار سال گذشته ارائه دهد.
حداقل سرمایه مورد نیاز فرد در این حالت بایستی حدود ۸۲۰ هزار دلار باشد. این سرمایه می‌تواند شامل موارد منقول یا غیرمنقول باشد در ویزای ۱۸۸ سرمایه گذاری ارائه مدارکی دال بر ارائه ی گردش مالی مطرح نیست اما فرد و همسر آن بایستی مبلغی حدود ۲۶ میلیون دلار سرمایه داشته باشند که صرفاً بایستی مربوط به پنج سال گذشته باشد. فرد متقاضی بایستی سابقه مدیریتی و رزومه قوی داشته باشد.
سرمایه‌ی مورد نظر فرد بایستی از طریق دولت فدرال ایالت مورد نظر مورد تایید قرار بگیرد.
یکی دیگر از واجبات و البته الزامات این نوع ویزا داشتن تعهد و وفاداری نسبت به سرمایه گذاری در ایالت مورد نظر است.

چگونگی سرمایه گذاری در استرالیا
چگونگی سرمایه گذاری در استرالیا

چرا به استرالیا مهاجرت کنم؟

اگر دوست دارید که به دور از تمامی دغدغه ها و مشکلات زندگی اقتصادی به کشور دیگر مهاجرت کرده و زندگی مرفه ای در آن سوی مرزها برای خود بسازید می توانید استرالیا را به عنوان یکی از گزینه های بسیار مناسب برای زندگی خود انتخاب کنید. اگر خواهان زندگی با آرامش و مرفهی هستید که شرایط زندگی عالی داشته و از رفاه اجتماعی و اقتصادی بهره مند باشید، زندگی در استرالیا را فراموش نکنید.

استرالیا گزینه‌ای بسیار عالی و مناسب برای افرادی است که دوست دارند در کشوری پیشرفته و با استانداردهای بالا زندگی کنند. اگر چه شرایط مهاجرت به این کشور تا حدودی آسان است اما اگر موفق به اخذ اقامت دائم استرالیا شوید از امکانات رفاهی شهروندی و اجتماعی بی نظیری برخوردار می شوید. کشور استرالیا بهترین شرایط و خدمات کاری را در اختیار مهاجرین و افراد تازه وارد قرار می دهد.

چگونه به استرالیا مهاجرت کنم؟

حال که با تمامی شرایط مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی آشنا شدید اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید می‌توانید ضمن در نظر گرفتن کلیه شرایط زندگی و مالی خود با مشاورین تخصصی موسسه مهاجرتی پارسی کانادا تماس حاصل فرمایید. از آنجایی که تیم مشاورین مهاجرتی این موسسه سالهاست که سابقه راهنمایی و انجام کارهای مهاجرتی را بر عهده دارند لذا در این مورد بسیار حرفه ای و با تجربه عمل کرده و معمولاً در اکثر کیس های مهاجرتی موفق به اخذ ویزا های مختلف برای متقاضیان می‌شوند.

چگونگی سرمایه گذاری در استرالیا
چگونگی سرمایه گذاری در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طرق مختلف نیازمند داشتن اطلاعات دقیق و کلی در مورد شرایط، قوانین و کیس های مهاجرتی بوده که معمولا بدون تجربه و اطلاع از قوانین فدرال این کشور امکان پذیر نیست. لذا اگر می خواهید خیلی سریع و بدون صرف هزینه های اضافی در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای مورد نظر و اقامت دائم استرالیا شوید، بهتر است که تمامی امور مهاجرتی خود را به دست افراد با تجربه و توانمند و آگاه از قوانین مهاجرتی سپرده و با خیال راحت در اسرع وقت موفق به اخذ ویزای استرالیا شده و به این کشور زیبا مهاجرت کنید.

تیم مشاورین موسسه مهاجرتی پارسی کانادا همواره آماده ی اطلاع رسانی و ارائه ی خدمات در زمینه ی مهاجرتی به استرالیا و سایر کشورها بوده و با در نظر گرفتن شرایط زندگی و مالی شما، شرایط مناسبی برای تان رقم می زنند.

پس با ما همراه باشید وپرونده ی مهاجرتی خود را با خیال راحت به تیم موسسه مهاجرتی پارسی کانادا بسپارید، چرا که قطعا در کوتاه ترین زمان و صرف هزینه ی مناسب و بدون می توانید پرونده ی مهاجرتی خود را به ثمر رسانده و خیلی سریع به این کشور مهاجر پذیر مهاجرت کنید. پس مراقب باشید که در این زمینه بدون اطلاعات کافی عمل نکنید چرا که جز دوباره کاری و صرف هزینه های اضافی، دستاورد دیگری نخواهد داشت.

 

سپتامبر 14, 2020

نویسنده : مرجان زرقام
شرایط کار در استرالیا

شرایط کار در استرالیا

شرایط کار در استرالیا شرایط کار در استرالیا | با شرایط اقتصادی بد این روز های جهان، هنوز چند کشور هستند که اقتصاد پویا و قوی دارند، از جمله استرالیا. کشور استرالیا علاوه بر داشتن اقلیم و جغرافیای منحصر به فرد جز آن کشور هایی که است از سطح رفاه بالا و اقتصاد پویا برخودار […]

بیشتر بخوانید...
سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا سرمایه گذاری در استرالیا | استرالیا یکی از کشورهایی است که قدرت اقتصادی خوبی دارد و در سال های اخیر هم سرمایه گذاران بسیاری را از کشورهای مختلف جذب خود کرده است. دولت استرالیا پذیرای سرمایه گذاران خارجی است و فرصت کار در استرالیا و کسب درآمد در این کشور را […]

بیشتر بخوانید...
سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا سرمایه گذاری در استرالیا | همان طور که می دانید امروزه تمایل افراد برای سرمایه گذاری های بین المللی افزایش یافته است. اکثر تاجران و صاحبان مشاغل بزرگ در پی یافتن راهی برای توسعه تجارت خود در آن سوی مرزهای کشور خود می باشند. با توجه به محیط امن و راحتی […]

بیشتر بخوانید...
استرالیا سرزمین سرمایه گذاری

استرالیا سرزمین سرمایه گذاری های مطمئن

استرالیا سرزمین سرمایه گذاری های مطمئن استرالیا سرزمین سرمایه گذاری های مطمئن | اگر شما نتوانسته اید به دلیل نداشتن شرایطی مانند سن پایین تر از 30 سال، آیلتس بالاتر از 7، پیشنهاد کار یا دعوت نامه و مواردی از این قبیل به استرالیا مهاجرت کنید، می توانید از طریق مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات