موسسه حقوقی بین‌ المللی دادگران حق و عدالت

مهاجرت به استرالیا، سرزمین زیبایی ها

مهاجرت به استرالیا، سرزمین زیبایی ها | سیاست های مهاجرت به استرالیا یکی از پذیراترین سیاست های جذب مهاجر در جهان می باشد که هر ساله با آغوشی باز مهاجرین را در سراسر جهان، جذب خود می کنند. کشور استرالیا به دلیل اهمیت زیادی که به رفاه اجتماعی مهاجرین می دهد، مورد توجه قرار گرفته است و همواره سعی کرده است، مهاجرین حرفه ای و متخصص را جذب کند تا به رشد اقتصادی و اجتماعی خود کمک کرده باشد. در این میان دانش آموزان و دانشجویان با استعداد نیز جایگاه ویژه ای در این کشور دارند.

علاوه بر این ها برخی از قوانین مهاجرتی استرالیا به افراد اجازه می دهد تا خانواده شان را نیز همراه خود به استرالیا بیاورند. در مدت زمانی که مهاجرین در اقامت موقت خود در استرالیا به سر می برند، این امکان برای آن ها وجود دارد تا به دنبال ایجاد شرایطی برای اخذ اقامت دائم باشند. که این شرایط بسته به نوع ویزای افراد متفاوت می باشد، اما در نهایت اخذ اقامت دائم استرالیا و رسیدن به مزایای شهروندی این کشور، امکان پذیر است.

استرالیا سرزمین زیبایی ها
استرالیا سرزمین زیبایی ها

چرا باید به استرالیا مهاجرت کنیم؟

قبل از هر چیزی باید دلایل مهاجرت و مزایای مهاجرت به استرالیا را بررسی کنید. با ارزیابی این موارد، خیلی راحت تر می توانید نسبت به مهاجرت به این سرزمین زیبا اقدام کنید. ما در ادامه ده دلیل برای مهاجرت به استرالیا برای شما عنوان کرده ایم که قطعا مطالعه آن ها می تواند به انتخاب کشور استرالیا برای مهاجرت کمک کند.

استرالیا شادترین مردم جهان را دارد

جالب است بدانید کشور استرالیا جزء ده کشور شاد جهان است. گفته می شود علت اصلی شاد بودن مردم استرالیا بیشتر به دلیل رفاه اجتماعی آن ها است.

استرالیا پذیرای مهاجرین است

برخلاف کشور های دیگر که از ورود مهاجرین به کشور شان خوشحال نمی شوند، مردم استرالیا چنین ویژگی ندارند و کشور شان جز پنج کشوری است که بیشترین مهاجر را در سال می پذیرد. در این کشور مردم با فرهنگ های مختلف آزادانه و در کمال دوستی در کنار هم زندگی می کنند.

جامعه آزاد

کشور استرالیا به لطف وجود فرهنگ های مختلف توانسته است جامعه ای پدید آورد که همه در آن با نژاد ها و ادیان مختلف، آزادانه در کنار هم زندگی کنند. این ویژگی برای بسیاری از مهاجرین اهمیت زیادی دارد.

بوم شناسی بی نظیر

دوستاران طبیعت و آن هایی به دنبال آب و هوای عالی و سالم هستند، باید بدانند استرالیا بهترین ها را برای شان آماده کرده است.

فرصتی برای لذت بردن از طبیعتی خاص

اگر می خواهید طبیعتی بکر و البته منحصر به فرد را شاهد باشید، استرالیا بهترین گزینه است. این کشور که میلیون ها سال پیش ایجاد شده است و از دیگر قاره ها جدا افتاده است، دارای شش هزار گونه حیوانی است که بسیاری از آن ها را در هیچ کجای دنیا نمی توانید پیدا کنید.

خدمات درمانی با کیفیت و رایگان

یکی از مهمترین مزایای مهاجرت به استرالیا، برخورداری از خدمات درمانی رایگان است. این خدمات که البته برای شهروندان استرالیا رایگان می باشد، از بالاترین کیفیت و استاندارد های جهانی برخوردار است. حتی مهاجرین و افرادی که اقامت موقت این کشور را دارند نیز می توانند در شرایطی از خدمات درمانی رایگان استرالیا استفاده کنند. کیفیت دارو ها نیز گفته می شود در این کشور هم پای اروپا و امریکای شمالی جز بهترین ها است.

امنیت

موردی که برای مهاجرین از اهمیت زیادی برخوردار است، امنیت است. خوشبختانه استرالیا یکی از امن ترین کشور ها در جهان است به این معنا که آمار جرم و جنایت و حتی مرگ در اثر تصادفات رانندگی در آن بسیار پایین است.

در های کل دنیا به روی شما باز است

با اخذ اقامت دائم کشور استرالیا و داشتن پاسپورت این کشور می توانید به راحتی به کشور های اتحادیه اروپا، امریکا، کانادا و بسیاری از کشور های دیگر بدون ویزا سفر کنید.

آب و هوای ایده آل

استرالیا دارای آب و هوای معتدل است و در بیشتر روز های سال هوای آفتابی دارد. آب و هوای آفتابی هم ایده آل بسیاری از افراد می باشد.

همراهی با خانواده

همانطور که گفتیم با مهاجرت به استرالیا این امکان برای شما وجود دارد که افرادی که دوست شان دارید و دوری از آن ها برای شما غیر ممکن است، را نیز با خود به استرالیا بیاورید. این افراد می توانند همسر، نامزد و والدین شما باشند.

با این توضیحات اجازه دهید، ببینیم برای مهاجرت به استرالیا از چه روش هایی می توانیم اقدام کنیم…

استرالیا سرزمین زیبایی ها
استرالیا سرزمین زیبایی ها

راه های رسیدن به استرالیا سرزمین زیبایی ها

هر کشوری برای جذب مهاجر روش های مختلفی را ارائه می دهد. در ادامه کارشناسان پارسی کانادا به توضیح مختصری درباره این روش ها پرداخته اند:

تحصیل در استرالیا سرزمین زیبایی ها

یکی از روش های مهاجرت به کشور استرالیا، اخذ ویزای تحصیلی است. با داشتن فرصت تحصیل در این کشور می توانید از مزایای زیادی برخوردار شوید. برای مثال از برترین دانشگاه های جهان و بهترین منابع آموزشی بهره مند می شوید و می توانید در رشته و تخصص خود، حرفه ای و متخصص شوید و به کمک اعتبار مدرک دانشگاهی تان، در بازار کار هر کشوری که خواستید، وارد شوید.

در ضمن با تحصیل در استرالیا از مزایای رفاه اجتماعی و فرصت یافتن شغل بعد از فارغ التحصیلی نیز برخوردار خواهید شد و به کمک آن بعد از مدتی می توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور درخواست دهید. اگر سوالی درباره تحصیل در استرالیا دارید، می توانید از طریق همین صفحه با مشاوران آنلاین پارسی کانادا، در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را از آن ها دریافت کنید.

یک شانسی که برای دانشجویان خارجی استرالیا فراهم شده است، کار ضمن تحصیل است. با این کار می توانید هزینه های زندگی در استرالیا را تا حدودی کمتر کنید. اما یادتان باشد، محدودیت زمانی دارید، یعنی نمی توانید کار تمام وقت انجام دهید. دانشجوهای بین المللی استرالیا تنها اجازه دارند، بیست ساعت در هفته کار کنند.


دریافت ویزای کار استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق کار، یکی دیگر از روش های رسیدن به سرزمین زیبایی ها می باشد. این روش برای کار بعد از فارغ التحصیلی در دانشگاه یکی از بهترین گزینه ها می باشد. بعد از اینکه درس شما در دانشگاه های استرالیا تمام شد به شما ویزای موقت فارغ التحصیلی می دهند که در این مدت فرصت دارید، در استرالیا به دنبال کار باشید. با یافتن شغلی مناسب می توانید ویزای خود را به فارغ التحصیل مهارت دیده تغییر دهید و با آن در این کشور مشغول کار شوید.

برای اینکه بتوانید ویزای کار استرالیا را بگیرید، باید زیر 50 سال سن داشته باشید و باید در مشاغلی که در لیست دولت استرالیا قرار دارد، مهارت و تخصص کافی را داشته باشید. بعد از اخذ این ویزا و گذشت چند سال، می توانید به راحتی به فکر دریافت شهروندی استرالیا باشید. ویزای 189 استرالیا نیز که ویزای مستقل کار است، نیرو های کار ماهر و غیر متخصص را از هم جدا می کند. اخذ این ویزا می تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار

کارآفرینان و سرمایه گذاران فرصت ایده آلی برای مهاجرت به استرالیا دارند. از نظر دولت استرالیا به مانند دیگر دولت ها، کارآفرینان و سرمایه گذاران می توانند برای بسیاری از افراد اشتغال زایی کنند و منجر به رونق اقتصادی استرالیا شوند. علاوه بر این، این افراد می توانند کمبود خدمات و کالاها را نیز جبران کنند. پس برای استرالیا اهمیت زیادی دارند. اما قبل از مهاجرت به استرالیا باید بازار های محلی این کشور را به خوبی بررسی کنید.

بعد از آن باید طرح توجیهی کسب و کار خود یا کارآفرینی را به اداره مهاجرت استرالیا ارائه دهید و دلیل علاقه خود برای مهاجرت به این کشور را نیز عنوان کنید. در صورتی که طرح شما برای دولت استرالیا توجیه اقتصادی داشته باشد، با آن موافقت می شود و می توانید ویزای این کشور را دریافت کنید. برای اینکه بتوانید از این ویزا استفاده کنید، لازم است شرایط زیر را داشته باشید:

  • کمتر از 55 سال سن داشته باشید
  •  تجربه حرفه ای و تخصصی کافی داشته باشید
  •  برای اخذ ویزای 188، نمره ای بالای 65 دریافت کرده باشید
  •  به مدت چهار سال مدیر کسب و کار خود در استرالیا باشید
  •  قصد راه اندازی یک کسب و کار را در استرالیا داشته باشید و برنامه کاری خود را با جزئیات ارائه دهید
  •  یک میلیون دلار در استرالیا سرمایه گذاری کنید

 

استرالیا سرزمین زیبایی ها
استرالیا سرزمین زیبایی ها

در این نوشته، کارشناسان پارسی کانادا سعی کردند، ضمن ارائه مزایای مهاجرت به استرالیا، روش های متداول آن را نیز برای شما شرح دهند. قطعا راه های رسیدن به استرالیا، سرزمین زیبایی ها، به همین چند روش محدود نمی شود و روش های متنوعی موجود است که باید با توجه به شرایط خاص خودتان نسبت به انتخاب بهترین آن ها، اقدام کنید. موسسه مهاجرتی پارسی کانادا، با بهره مندی از وکلای مهاجرتی خبره و کارشناسان صبور و کارآزموده می تواند مشاور خوبی در این زمینه برای شما باشد.

بالاخره مهاجرت به هر سرزمینی پر از چالش و بالا و پایین است، که اگر با علم و آگاهی وارد مسیر آن نشوید، نمی توانید از پس چالش های آن برآیید. به همین منظور همین حالا از مشاوره رایگان پارسی کانادا، بهره بگیرید و تصمیم خود را مبنی بر مهاجرت به استرالیا نهایی کنید…

اکتبر 20, 2020

همه چیز درباره ویزای 189 استرالیا
همه چیز درباره ویزای 189 استرالیا

همه چیز درباره ویزای 189 استرالیا | مهاجرت به استرالیا، کشوری در میان اقیانوس ها که در کوچکترین قاره جهان یعنی اقیانوسیه واقع شده، آرزوی افراد بسیاری است. استرالیا از لحاظ زیبایی طبیعی، تکنولوژی، فرصت های شغلی و صنعت در نوع خود بی نظیر است. بنابراین در این مقاله قصد داریم تا شما را با […]

بیشتر بخوانید...
جغرافیا و آب و هوای استرالیا
جغرافیا و آب و هوای استرالیا

جغرافیا و آب و هوای استرالیا | استرالیا کشوری است که در نیم کره جنوبی، جنوب آسیا، در نزدیکی اندونزی، نیوزلند و پاپوآ گینه نو قرار دارد. استرالیا متشکل از قاره استرالیا و جزیره تاسمانیا و برخی جزایر کوچک دیگر می باشد. استرالیا جز کشور های توسعه یافته می باشد و دوازدهمین اقتصاد جهان را […]

بیشتر بخوانید...
ارسال نظرات