تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا نه‌تنها راهی برای ادامه تحصیل در بهترین سطح آموزش، بلکه فرصتی برای اخذ اقامت کاناداست.

ممکن است شرایط ویزای تحصیلی کانادا و نحوه اخذ ویزا برای شما سوال باشد. در این مطلب با مهم‌ترین مطالب پیرامون مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل آشنا خواهید شد.

شرایط تحصیل در کانادا

شرایط اخذ ویزای دانشجویی کانادا با توجه به مقطع، رشته، دانشگاه، استان و شهر مد نظر و … متفاوت است.

اما به‌طور کلی برای ادامه تحصیل در کانادا باید شرایط عمومی زیر را داشته باشید:

شرایط تحصیل در کانادا
سنبهتر است زیر 45 سال باشد
تمکن مالیحداقل 833 دلار کانادا در ماه و 10 هزار دلار در سال
گپ تحصیلی*زیر 5 سال و قابل توجیه
نامه پذیرش از دانشگاه یا کالجالزامی
مدرک زبان دانشگاه تعیین می‌کند
* به فاصله زمانی بین دو دوره تحصیلی یا فاصله اخذ آخرین مدرک تحصیلی تا زمان اقدام برای مهاجرت گپ تحصیلی Study Gap می‌گویند.

نامه پذیرش تحصیلی توسط دانشگاه صادر شده و حکم Study Permit را دارد. پس از اخذ آن باید ویزای کوتاه مدت کانادا بگیرید و تا پایان تحصیل در این کشور بمانید.

درباره مدرک زبان هم باید بگوییم که دانشگاه یا کالج مد نظر شما مدرک و حداقل نمره را تعیین می‌کند. مدارک IELTS، سلپیپ CELPIP، تافل TOEFL و GMAT معمولا برای تحصیل در کانادا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا با توجه به مقطع، دانشگاه، رشته تحصیلی و عوامل دیگر متفاوت است. موضوع هزینه‌ها را می‌توان به 2 بخش تقسیم‌بندی کرد. بخش اول هزینه‌های اخذ ویزا و تمکن مالی، بخش دوم هم هزینه های زندگی دانشجویی در کانادا.

ابتدا تمکن مالی را بررسی می‌کنیم:

تمکن مالی مورد نیاز برای تحصیل در کانادا (همه استان‌ها به جز کبک Quebec):

متقاضیهزینه 1 ماه (به جز شهریه)هزینه 1 سال (به جز شهریه)
دانشجو833 دلار کانادا10 هزار دلار کانادا
خانواده درجه 1333 دلار کانادا4 هزار دلار کانادا
خانواده درجه 2225 دلار کانادا3 هزار دلار کانادا

تمکن مالی مورد نیاز برای تحصیل در کانادا (استان کبک Quebec):

متقاضیهزینه 1 ماه (به جز شهریه)هزینه 1 سال (به جز شهریه)
دانشجو917 دلار کانادا11 هزار دلار کانادا
خانواده درجه 1425 دلار کانادا5 هزار دلار کانادا
خانواده درجه 2427 دلار کانادا5 هزار دلار کانادا

علاوه بر تمکن مالی، شهریه دانشگاه و کالج هم جز هزینه های تحصیل در کاناداست. مبلغ شهریه هم به معیارهای مختلفی وابسته است که مقدار دقیق آن را باید در وبسایت دانشگاه‌ مد نظر خود بررسی کنید.

هزینه‌های دولتی اخذ ویزای تحصیلی کانادا هم از این قرار است:

صدور مجوز تحصیل کانادا Study Permit150 دلار کانادا
مجوز اقامت موقت کانادا200 دلار کانادا
ویزای موقت کانادا100 دلار
انگشت نگاری و Biometric85 دلار (برای هر نفر)

هزینه زندگی دانشجویی در کانادا هم با توجه به شهر محل سکونت، سبک زندگی و … متفاوت است. البته با اخذ بورسیه تحصیلی کانادا می‌توانید خرج تحصیل خود را کاهش دهید. با کار دانشجویی در کانادا هم می‌توانید بخشی از مخارج را پوشش دهید.

از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

دانشگاه های کانادا

کانادا حدوداً 97 دانشگاه دارد که بسیاری از آن‌ها شناخته شده و دارای اعتبار علمی بالایی هستند. 3 دانشگاه: دانشگاه تورنتو کانادا (University of Toronto)، مک گیل (McGill Univeristy) و دانشگاه بریتیش کلمبیا (University of British Columbia) در رنکینگ QS جز 50 دانشگاه برتر دنیا هستند.

5 مورد از بهترین دانشگاه‌های کانادا را در لیست زیر می‌بینید:

نام دانشگاهرتبه جهانی در رنکینگ QS 2021
دانشگاه تورنتو Toronto University25
دانشگاه مک گیل McGill University31
دانشگاه بریتیش کلمبیا British Columbia University45
دانشگاه مونترال Université de Montréal118
دانشگاه آلبرتا Alberta University119

امکان تحصیل در کالج های کانادا هم برای متقاضیانی که شرایط مد نظر را دارند ممکن است. با معادل سازی مدارک و کسب حداقل مدرک پایان دبیرستان کانادا، می‌توانید برای پذیرش کالج‌های کانادا درخواست دهید.
حتما بخوانید: بهترین دانشگاه های کانادا کدامند و شرایط اخذ پذیرش آن‌ها چگونه است؟

کار حین تحصیل در کانادا

برای کار دانشجویی در کانادا، دانشجویان و دانش آموزان می‌توانند تا سقف 20 ساعت در هفته کار کنند. در تعطیلات زمستان، بهار، تابستان و روزهای تعصیل رسمی اجازه کار بیش از 20 ساعت در هفته هم برای دانشجویان وجود دارد.

این کار دانشجویی می‌تواند خارج از دانشگاه Off-Campus و یا در داخل دانشگاه On-campus باشد. دوره های کو آپ کانادا Co-op هم فرصت بسیار مناسبی برای کار دانشجویی و کسب تجربه است. مزیت دوره های کو آپ این است که تضمین شغلی دارد.

یعنی پس از پایان تحصیلات، با توجه به رشته و کار خود می توانید در یک شغل مرتبط پیش بینی شده برای شما مشغول به کار شوید.

همچنین با کار حین تحصیل، دانشجویان می‌توانند بخشی از مخارج تحصیل در کانادا را پوشش دهند.

کار دانشجویی در کانادا

شرایط تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا

یکی از مهم‌ترین سوالات دانشجویان، امکان اخذ اقامت کانادا بعد از تحصیل است. پس از پایان تحصیل، دانشجویان تا 90 روز فرصت دارند برای اخذ مجوز و ویزای کار پس از تحصیل (Post Graduate Work Permit) درخواست دهند. با استفاده از ویزای کار بعد از تحصیل کانادا یا PGWP، دانشجویان می‌توانند تا 3 سال در کانادا مانده و کار کنند.

تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به اقامت دائم

با اخذ این ویزا، دانشجویان می‌توانند در کانادا به‌دنبال کار گشته و تا 3 سال کار کنند. سپس با استفاده از این سابقه کار می‌توانند از طریق برنامه تجربه کار کانادایی (Canadian Experience Class) اقامت دائم کانادا را اخذ کنند.

روش دیگر شرکت در دوره‌های کارورزی یا co-op است. با سابقه کار خود در این دوره‌های نمی‌توانید از طریق تجربه کار کانادایی اقامت بگیرید. اما این سابقه کار برای برنامه اسکیل ورکر کانادا مورد تایید است و از طریق این برنامه می‌توانید اقامت دائم بگیرید.

نوع سابقه کاربرنامه مناسب برای اخذ اقامت دائم
کار رسمی با استفاده از ویزای PGWPتجربه کار کانادایی
کار دانشجویی مورد تایید on-campus
کار دانشجویی مورد تایید off-campus
سابقه کار خارج از کانادا
اسکیل ورکر کانادا
از مشاوره رایگان تا اقامت

کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

نتیجه گیری

در صورتی که شرایط تحصیل در کانادا را دارید و به فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید، این فرصت جذاب را از دست ندهید. شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا سخت نیست و در مقاطع مختلف می‌توانید برای اخذ پذیرش اقدام کنید.

اگر در خصوص هزینه تحصیل در کانادا نگرانی دارید، با اخذ بورسیه تحصیلی و کار حین تحصیل می‌توانید بخش زیادی از مخارج خود را کم کنید. امکان اخذ اقامت دائم کانادا پس از فارغ التحصیلی هم برای شما فراهم است. همه این موارد باعث شده است، کانادا در لیست بهترین کشور برای تحصیل باشد. چه چیزی بهتر از این؟!

در ادامه به مهم‌ترین سوالات متداول شما در خصوص تحصیل در کانادا پاسخ می‌دهیم:

سوالات متداول

سن ترجیحاً زیر 45 سال، داشتن تمکن مالی، گپ تحصیلی زیر 5 سال و قابل توجیه و داشتن پذیرش تحصیلی از یکی از کالج‌ها یا دانشگاه های کانادا از جمله مهم‌ترین شرایط هستند.

تحصیل در کانادا در تمامی مقاطع در صورت داشتن شرایط ممکن است. با ویزای دانش آموزشی کانادا می‌توانید شرایط تحصیل را برای فرزندانتان فراهم کنید. تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم هم ممکن است.
تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا هم بیشترین درخواست را دارند.

بله. تا سقف 20 ساعت در هفته می‌توانید در دانشگاه یا خارج از دانشگاه کار کنید.

بله. با اخذ ویزای PGWP می‌توانید در کانادا به‌دنبال کار گشته و تا سقف 3 سال کار کنید. این مدت جز سابقه کار شما حساب شده و می‌توانید با آن اقامت دائم بگیرید.
بله. داشتن یا نداشتن مدرک زبان و حداقل نمره مورد نیاز را دانشگاه مقصد تعیین می‌کند. بعضی دانشگاه‌ها و رشته‌ها مدرک زبان لازم ندارند. اما در کل داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه شانس اخذ ویزای دانشجویی کانادا را بالا می‌برد.
موسسات آموزشی در کانادا سیستم محاسبه GPA دارند و بعضی از آن‌ها پذیرش را بر اساس معدل بندی GPA انجام می‌دهند. در مطلب GPA چیست و چگونه محاسبه می‌شود با این موضوع بیشتر آشنا می‌شوید.
رشته‌های پزشکی، مهندسی، مدیریت، وکالت در حال حاضر از جمله بهترین رشته‌ها برای مهاجرت به کانادا هستند.

چرا موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت؟

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت یکی از بزرگترین موسسات مشاوره به حساب می آید که از یک سیستم مشاوره ای نوین استفاده می کند. با مراجعه به این موسسه می توانید از تخصص و تجربه وکلای پارسی کانادا در زمینه مهاجرت بهره مند شوید. متخصصین ما می توانند رزومه مهاجرتی شما را به نحو مطلوبی ارتقا دهند و در صورت عدم دریافت ویزا می توانید وجه خود را از موسسه باز پس گیرید. تیم متخصص پارسی کانادا تمام مراحل مهاجرتی شما را اعم از ترجمه مدارک، رزرو هتل، اخذ بلیط رفت و برگشت، اخذ PR، اجاره خانه و ماشین و … برای شما انجام می دهند.

موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

 1. آرینا کریمی

  سلام من 14 سالمه و میخوام برای اینده م برنامه ریزی کنم و خانواده ام موافق هستن من میخئام پزشکی بخونم و در کانادا تحصیل کنم و بعد اقامت دائم بگیرم ، میخواستم بدونم از الان باید چه کارهایی رئ انجام بدم تا اون موقع یعنی دوران دانشگاه راحت تر بتونم بورسیه تحصیلی بگیرم
  ممنون میشم زود جواب بدید
  محض اطلاع معدل هفتمم : 19/70
  معدل هشتمم : 19/93

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام، شما بهتره الان روی یادگیری زبانتون برنامه ریزی کنید

 2. امیررضا

  سلام من تو رشته ریاضی فیزیک تحصیل میکنم و این که سطح زبانم تازه وارد b1شدم میخواستم مهاجرت کنم به کانادا از کجا باید شروع کنم واین که چقدر باید تمکن مالی داشته باشم ممنون میشم راهنمایم کنیین

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام، باید پس از دریافت دیپلم برای کالج اقدام کنید، هزینه ها همم بستگی به هزینه ها ی کالج دارد، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 3. ساحل نیک بخت

  سلام و وقت بخیر من ۱۵ سال دارم و می خواهم با مادرم برای تحصیل به کانادا مهاجرت کنم تا به حال هم تمام
  نمراتم بالای ۱۹ بوده و زبان هم ترم ۱۱ هستم
  آیا می تونم در کانادا تحصیل کنم ؟

  • علیزاده

   ساحل عزیز سلام، بله میتواند اقدام کنید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 4. مرضیه ایمانی

  سلام. من لیسانس تربیت بدنی دارم و میخوام اقدام کنم برای ارشد..این رشته رو میتونم تو کانادا بخونم یاباید تغییر بدم؟چطور میتونم لیست دانشگاها و رشته های مورد نیاز رو پیدا کنم؟

  • علیزاده

   مرضیه عزیز سلام، بستگی به شرایط سنی و گپ تتحیلیتون داره، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 5. بارزان مولوی

  سلام من در حال حاضر دانشجوی پزشکی هستم ایا این مورد پیشبردی‌برای تحصیل من در کانادا ایجاد می کنه؟

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام، اگر تمایل دارید تو رشته های پزشکی و پیراپزشکا ادامه تحصیل بدید با ید مجددا از علوم پایه شروع کنید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 6. مری.اب

  سلام من کارشناس ماماییم به نظر شما برای ارشد اقدام کنم یا مهاجرت کاری؟و اینکه هزینه هردو به طور تقریبی چقدر هست؟

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام، برای تعیین لاین های قابل اقدام باید روزمه وفرم ارزیابی شما به صورت کامل توسط کارشناسان ما بررسی شود، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 7. سلاله

  سلام ببخشید اگه بخوایم بریم کالج اون موقع چه نوع هزینه هایی رو باید بپردازیم ؟؟

  • علیزاده

   سلام دوست عزیز باید شهریه سالاننه کالج پرداخت کنید و تمکن مالی یکسالتون اثبات کنید جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتونید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 8. حسین نریمانی

  سلام. بنده در هنرستان در رشته الکترونیک تحصیل کردم و هم اکنون در دانشگاه فنی _ دولتی دارم در مقطع کاردانی تحصیل میکنم. قصد دارم که برای مقطع لیسانس به بعد به توانایی برسم که بورسیه بگیرم و در کانادا ادامه تحصیل کنم. ممنون میشوم راهنمایی ام کنید.

  • علیزاده

   سلام حسین عزیز در حال حاضر امکان دریات بورسه برای مقطع لیسانس وجود نداره جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتونید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 9. مهدی غفاری

  سلام. وقت بخیر
  ایا میشه با روش co-op همسر و دختر 3 سالم هم ببرم با خودم؟

  • علیزاده

   مهدی عزیز سلام، بله میتونید اقدام کنید ، جهت بررسی فرم ارزیابی و همکاهنگی تایم مشاوره رایگان می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 10. فاطمه

  سلام من 17سالمه وامسال دیپلم میگیرم میخواستم برا دانشگاه تورنتو اقدام کنم برا رشته مهندسی مکانیک آیلتس 8.5دارم و دوماهه که مدرک گرفتم میخواستم بدونم من که یازدهمم رو بعضی از دروس مهم مثل شیمی رو 15.5گرفتم اما معدل 18.12شدم میتونم برا این دانشگاه اقدام کنم و تا کی فرصت هست بعد از اینکه دیپلمم رو گرفتم اقدام کنم ؟

  • علیزاده

   فاطمه عزیز سلام، شما زمانی که دیپلمتون رو گرفتید میتونید اقدام کنید ، هرچه گپ تحصیلیتون کمتر باشد بهتره، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم ماوره رایگان می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک :فرم ارزیابی مهاجرت

 11. سورونا

  سلام من امسال در رشته پرستاری فارغ التحصیل شدم و در حال حاضر برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام میکنم خواستم بدونم اگه به عنوان دانشجو به کانادا مهاجرت کنم میتونم در دوران دانشجویی کار پرستاری در بیمارستان یا جای دیگه گیر بیارم.

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام، میتوانیدبه صورت پاره وقت در مشاقل غیر پزشکی و پیراپزشکی کار کنید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 12. فاطمه خلیلی

  با سلام بنده ۴۸ سالمه.دارای کارشناسی ارشد شیمی دارویی از دانشگاه آزاد با معل ۱۸.۸۰ در سال۹۷ با یک مقاله ISIبا ایمپکت ۷ هستم . علاقه به تحصیل در مقطع دکتری میباشم. دارای دو دختر ۱۵ و ۱۱ سال هستم . به همراه همسر و بچه ها قصد مهاجرت داریم . زبانم در حد متوسط هست . مدرک زبان ندارم. آیا با این شرایط میتوان برای مهاجرت تحصیلی اقدام کرد. همسرم ۵۳ ساله دیپلم عنی حرفه ای دارد. ممنون میشم پاسخ بدید. فاطمه هستم

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام، برای اقدام از طریق پروسه های تحصیلی باید رزومه تحصیلی ، گپ تحصییل و فرم ارزیابی شما توسط کارشناسان بررسی شود، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید، کارشناسان پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس میگیرند.

   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 13. فرزاد

  سلام بهتره با دیپلم تجربی اقدام کنم برای مهاجرت یا اینکه لیسانس بگیرم بعد
  وشرایط رشته های دندانپزشکی و پزشکی چجوریه؟

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام، برای تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی باید آزمون شرکت کنید. جهت دریافت مشاوره ی رایگان در این خصوص میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 14. بهزاد وطن خواه

  سلام وقت بخیر. برای کسی که دندانپزشک هست بهترین راه برای اخذ اقامت چیه

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام ،بستگی به شرایط و رزمتون داره ،جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان در این خصوص میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 15. مونا

  سلام خسته نباشید، صادقی هستم 23 سالمه کارشناسی ارشد مهندسی معماری دارم، تمکن مالی هم دارم ولی ایلتس 6 به بالا ندارم ، میخواستم بدونم میشه برای کارشناسی ارشد بدونه مدرک زبان رفت و در انجا دوره ببینم؟ و این که در دوره های کوآپ رشته ی مهندسی معماری هم هست ؟

  • علیزاده

   سلام مونا عزیز، برای کشور پرتقال میتونید بدون ارائه مدرک زبان اقدام کنید ولی برای کشور های دیگه حتما باید مدرک زبان داشته باشید. جهت هماهنگی تایم مشاوره رایگان میانیداز طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 16. خاطره

  سلام. ممنون از پاسخ گویی تون . ببخشید من ۲۹ سال و همسرم ۳۵ سال داره , با دو فرزند ۷ و ۹ ساله. من لیسانس روانشناسی دارم , همسرم گواهی نامه پایه ۱ ولی با مدرک دیپلم . مهارت های فنی زیاد داره. آیا شرایط ما برای مهاجرت با ویزای تحصیلی من مناسب هست؟ و اینکه چه رشته ای بهتره برای ادامه تحصیل باید انتخاب کنم؟ ممنونم

  • علیزاده

   خاطره عزیز سلام، شرایط اولیتون مناسبه اما رزومه کامل شما باید توسط کارشناسان ما بررسی شود، جهت بررسی کامل رزومه و دریافت مشاوره رایگان در این خصوص می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 17. هادی

  سلام من لیسانس برق دارم و ۳۵ سالمه و حدود ۷ساله از مدرکم گذشته همچنین ۱۱سالم سابقه کار حین تحصیل دارم و همچنین تو سابقه کارم زدن کارگر ساده و حدود دو ساله دارم خودم کار برق میکنم ولی بدون بیمه با چه شرایطی میتونم به کانادا مهاجرت کنم مدرک زبان ندهرم ولی اشنایی به زبان انگلیسی در حد متوسطه

  • علیزاده

   هادی عزیز سلام، موارد مربوط به سابقه ی کاریتون باید مورد بررسی قرار بگیره اگر قابل اثبات باشد میتوانید از طریق پروسه های استانی اقدام کنید، جهت بررسی کامل رزومه و دریافت مشاوره رایگان در این خصوص می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 18. محمد

  سلام
  من ۲۵ سالمه از مازندران
  کاردانی معماری از دانشگاه ازاد ( البته زیاد درگیرش نبودم )
  بیشتر دنبال هنر و موسیقی بودم
  خدمتمم تموم شده
  ایلتس ۶.۵ دارم .
  آیا شانسی برای رفتن به کانادا دارم ؟

  • علیزاده

   محمد عزیز سلام، با توجه به شرایطی که دارید میتوانید از طریق پروسه های تحصیلی اقدام کنید، جهت بررسی کامل رزومه و دریافت مشاوره رایگان در این خصوص می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 19. سینا

  با سلام
  با شرایط زیر امکان اپلای در رشته جامعه شناسی دارم؟ اگر دارم، ارشد مجدد یا دکتری؟
  – لیسانس برق فارغ التحصیل 91 با معدل 12/5 دانشگاه چمران
  – ارشد جامعه شناسی با معدل 18/15 دانشگاه چمران فارغ التحصیل 1400
  – دو مقاله ISI جامعه شناسی
  – دو توصیه نامه از اساتید جامعه شناسی
  – آیلتس 6.5
  – سن 35 سال

  • علیزاده

   سینا عزیز سلام، بله با توجه به شرایطتون میتونید اقدام کنید اما رزومه شما باید به صورت کامل توسط کارشناسان بررسی شود، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان در این خصوص می توانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

 20. Maedeh

  سلام وقتتون بخیر . من ۱۷ سالمه و هنرجو رشته معماری هستم . رزومه تحصیلی خوبی دارم و چند ماه دیگه ایتسل میگیرم.بنظرتون اگه برای رشته معماری داخلی اقدام کنم بعد از دیپلم شانسی دارم؟

  • علیزاده

   دوست عزیز سلام ، بله میتونید برای هر رشته ای که بخواهید اقدام کنید، جهت بررسی فرم ارزیابی و هماهنگی تایم مشاوره رایگان در این خصوص میتوانید از طریق لینک زیر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
   آدرس لینک : فرم ارزیابی مهاجرت

تا چند لحظه ی دیگر یک کد تایید برای شما ارسال می گردد . لطفا در فیلد زیر قرار دهید.

در حال ارسال اطلاعات لطفا چند لحظه منتظر بمانید